Jump to content

Recommended Posts

jump-2009-1.jpg

Jump (2009)
Страна: Хонконг / Китай
Жанр: Комедия
Режисьор: Stephen Fung
Година на излъчване: 03 Декември 2009
Времетраене: 83 мин.
Субтитри: Английски, български
IMDB

Участват:
Kitty Zhang Yuqi - Phoenix
Daniel Wu
Eman Lam
Leon Jay Williams
King-Chi Pang
Cheung-Yan Yuen
Wenxue Yao
Min Hun Fung
* Edison Chen

Резюме: Фермерското момиче Phoenix (Kitty Zhang Yuqi) мечтае да стане голяма хип-хоп звезда затова заминава за големия град Шанхай за да преследва мечтата си. Тя си намира работа като портиер в местно училище по танци надявайки се да си подобри танцувалните умения
След това среща случайно Ron ,собственик на школа по танци и богат плейбой. Виждайки нейния талант той и предлага безплатна стипендия за школата му, Phoenix се присъединява към нея и предстоящият конкурс по танци. Неусетно започва и романтична връзка с Ron, въпреки репутацията му на плейбой.

Свали с английски субтитри: :click: :click:

Филмчето е много весело всички са такива образи особено баща ѝ biggrin.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът на мен не ми хареса! В началото исках да го гледам заради Daniel Wu, но останах разочарована от идиотската му роля! Главната героиня направо ми лазеше по нервите и на моменти ми идваше да я набия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмa седнах да го гледам единствено защото се разказваше за танци !! Но след като го изгледах мога да кажа, че много ми хареса!! Отначало не почва много обещаващо, а и главната като я видях ми се стори грозноватичка, но после като я промениха доби хубав вид!!!! Най- ми хареса dance competition!! Като се появиха и корейците ми се напълни душата..доста движения от тяхните съм си наумила сега да науча

Някой да е намирал нещо саундтракче????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що го приключих и съм още под въздействието му.

Филмът става за гледане, но в никакъв случай не е изключителен. Замисъла му нямаше нещо,

което да ме изненада и да предизвика интерес. Освен може би едно. Абе тези жени стероиди ли пият,

такива ли са си по рождение :scratch: Главната актриса беше по-мустаката от гаджето си.

Пък да не говорим за приятелките й. :rofl:

Иначе и на мен корейците ми скриха шапката с танца си. Страхотни бяха и си личеше, че са про.

Умрях да се хиля на последния танц - в полето.

Филма заслужава :asian::asian::asian: , задето ме задържа до края, въпреки, че попревъртях някои моменти.

Ето още линкове за сваляне:

Филма ; Английски субтитри , но за съжаление не успях да открия такова животно като саундтрак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го гледах преди известно време и почти нищо не помня.

Ако не бях прочела коментарите, можеше да се излъжа да го сваля пак.

Явно дори и танца на корейците не е бил нещо паметно

Сетих се само за смеха на "мустакатата" мадама ... по-дразнещо нещо не бях гледала във филм скоро време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми са любимите филми - свързани с танци, много танци - леко ми напомня на over the rainbow... само, че в последния танц - определено корейците си бяха the best! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно аз съм от малкото, на които не им хареса. Честно, не го изтърпях. Изглежда накрая е било интересното (доколкото е възможно в този филм), но аз не го изгледах.

Бяха много дразнещи повечето, особено главната героиня.

Сега ми трябва много навиване, за да гледам отново китайски филм. Смятам да пробвам с някой с надеждата, че проблемът не е в китайците, а в този филм...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е разпускащо. На мен ми хареса. Имаше си танци и то задоволително особено накрая. Иначе филма е като китайската версия на Пепеляшка. С една дума става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много луд филм. Заслужава да се види, защото те кара да се смееш и да се чувстваш добре. Иначе не е нищо особено и на моменти е голяма боза. Бях изключително втрещена от началото му в полето :lol:

Превъртях го на доста места, сигурно няма да го гледам втори път и все пак го препоръчвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С мъка го изтраях докрая - това, че Стивън Чоу е продуцент (или нещо такова) на това заблудено филмче, не го издигна в моите очи, напротив подведе ме да го гледам... Нищо запомнящо, нищо съществено, нищо смешно - танците дойдоха прекалено късно и бяха прекалено кратки... Тъпи герои, малоумни реплики и глупав сюжет... поне за мен този филм беше тотално зле...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, str_man написа:

дайте някой работещ линк плс

 

:click:

 

Редактирано от bealonenomore
Покрит линк.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...