Jump to content

J.Y. Park


Recommended Posts

Аджоши накара всички актриси да се изчервят от срам и не пропусна да поздрави потенциалният си зет хахахаха


Вчера на Paeksang Arts Awards, но малко май е болен, личи си че се мъчи на по-високите места.....



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аджуши си отвори Instagram и може да го последвате, ако искате хахах Първата снимка е да видим колко е пораснал Hodu хахахха сега поне ще ги виждаме често заедно с Pie. Че той от както бяха бебета, в туитър, не е пускал други снимки...


 


А всъщност профилната му ме подсети, че не съм слагала тази фотосесия от W, а тя е много интересна хаххахха


801161.jpg


 


801163.jpg801164.jpg801162.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този човек дори не знаех,че е певец,аз го познавам от "Dream hign".Сега прочетох биографията му,интересна е...Продуцент е на една от групите,които харесвам,надявам се,че се държи добре с тях/че малко в Корея като знаем как стоят нещата от към тая насока,то тая тема ми е болна направо/...Иначе за кариерата му на изпълнител,след като не е първа младост,пък и не е най-големият красавец визуално,нещо което най се търси  в тая държава,значи човека си пее за удоволствие,не мисли за това,че трябва да има харесвания,гледания,награди и т.н.Някак си по-спокойно му е,поне аз така си мисля...

А иначе тия дни мярнах информация за него,че ще става и татко..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основателят на JYP Entertainment  ще има завръщане като певец.

Последно той пусна нова музика със специалния си дигитален сингъл „Тази малка ръка” през февруари, който е написан за новородената му дъщеря. 

Дъщеря му се роди на 25 януари тази година, на същата дата е роден и Junho от 2PM. Спомням си , че тогава J. Y. Park доста готино поздрави рожденика с това, че е много хубаво, че  дъщеря му ще има същия рожден ден като Junho.:wub:

 

Ето и песента му за неговата дъщеричка. 

J.Y. Park "꽉 잡은 이 손(This small hand)" M/V

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

박진영 - FEVER (Short Ver.) [불후의 명곡 전설을 노래하다 , Immortal Songs 2].20191130

 

 

 

(J.Y.Park), 전국을 흔든 복고 댄스 ′Tell Me′♬ with.나연(Nayeon)x다현(Dahyun) 아는 형님(Knowing bros) 207회

 

(J.Y.Park) 신곡 ′FEVER′♬ 아는 형님(Knowing bros) 207회

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[2019 MAMA] J.Y. Park_FEVER (Short ver.)

 

[2019 MAMA] J.Y. Park & MAMAMOO_Who's your mama? + Yes I am

 

Off Topic

 

[2019 MAMA] J.Y. Park & HWASA_Don't Leave Me

 

[2019 MAMA] J.Y. Park & WHEEIN & MOONBYUL_You're the one (Party ver.)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господина станал татко за втори път. И отново на момиченце.

Днес той сподели снимка на крачетата на новороденото в Instagram с надпис: „Току-що получих красиво момиченце. Две години подред и сега станах баща на две момичета. ” Той добави: „Сърцето ми е тежко да получа тази благословия, когато толкова много хора се борят. Иска ми се всички заедно да преодолеем тази криза. "

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JYP си е JYP.... Винаги му се кефя. Пее все едно е като за последно. Винаги страшно се раздава ~

Шоуто продължава ~

JYP NO.1 X 50 #3 너의 뒤에서

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

JYP NO.1 X 50 #4

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jyp ent. продължават да качват изпълнения на J.Y.P от концерта му, който се проведе в края на 2019 с знаковото име NO. 1 x 50

 

https://external-preview.redd.it/oBVexVwUwSgRlNKwQshOWo0QEZ5WPp87lq8cPOPxkeE.jpg?auto=webp&s=0037e95fff16b5d379e7c2e7edb0e3ccac4935d4

 

 

Песните, които изпълнява  са на групи или изпълнители, които са били под JYP и той им е писал и композирал песните

5 част    ////  Следват песни в оригинал  на G.O.D     . :

6 част песента 거짓말  ( Lie )  /// 7 част песента 길 Road     ///  8 част песента 사랑해 그리고 기억해

9 част

Сега ще следват песни в оригинал на Bi Rain :   10 част 태양을 피하는 방법  //// 11 част It`s Raining    /// 12 част 안녕이란 말 대신

 

Невероятно изпълнение.. Това се нарича концерт ..  Ще си позволя да сложа отделно It's Raining защото изпълнението ми хареса много... Има субтитри там където говори така, че не се притеснявайте да гледате всичко. ~

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шоуто продължава с пълна сила.  Много съм радостна от факта, че JYP ent. и самият J.Y.P (шептене) ни позволяват да се докоснем до това невероятно събитие. Пак споменавам, той прави кавъри на песни на които им е написал текста, композирал и е направил арижемнт и ги дал на други певци / групи през годините.

Продължаваме с 13 част, където е помолил персонала да видят колко песни е изкарал на бял свят и спомена внушителната цифра от 598 песни.. (до онзи момент, когато се е провеждал концерта)

 

13 част  //

14 част 또 한번 사랑은 가고  (в оригинал на Lee Ki Chan ///  15 част 12월 32일   ( в оригинал на Star)  // 16 част  //

Следват песни в оригинал на  Park Ji Yoon :   17 част: 소중한 사랑   // 18 част  Age ceremony - 성인식

19 част Invitation /초대   ( в оригинал на  Uhm Jung Hwa)

20 част 24 hours / 24시간이 모자라  (в оригинал на SunMi)

След това изпълнение идва самата Sunmi на сцената и изпълнява 2 песни. Впоследствие малко си говорят и той и споделя да не слуша следващите няколко изпълнения. Тя му споменава, че Sohee (друг бивш член на Wonder Girls)  е сред публиката и му благодари за поканата и се прегръщат.

21 част

Следват песни в оригинал на Wonder Girls :   22 част Tell Me  ///  23 част So Hot  ///  24 част Nobody

Следват песни в оригинал на 2PM  :  25 част: Heartbeat  /// 26 част: Hands Up  /// 27 част Again & Again

Следват песни в оригинал на MISS A28 част Bad Girl Good Girl   ///  29 част Good-bye Baby

30 част:

31 част Before You Walk Out Of My Life  (прави свой вариант на песента на aмериканската певица Monica)

32 част:  /// 33 част Feel Special    ( в оригинал на TWICE)

 

Следват негови песни, които той е издавал през годините:

34 част: You're the one / 너뿐이야  /// 35 част 난 여자가 있는데 / I have a girlfriend  /// 36 част Your House 니가 사는 그집  ///

37 част 그녀는 예뻤다 / She was a pretty    /// 38 част Honey  /// 39 част 어머님이 누구니 / Who's your mama?   /// 40 част Fever  ///

41 част 썸머징글벨 Summer Jingle Bell  ///

42 част

43 част 촛불하나 / Оne Candle     (оригинал  на G.O.D   )   /// 44 част 날 떠나지마 / Don't leave me  (С тази песен беше откриването, но тази част е с по - различна версия)

 

Този човек нямам думи за него. Прекрасно изживяване да видя всички тези песни по този начин. Възхитена съм на женските кавъри, как си преправя гласа. Танци, емоция, изпълнение всичко това в един голям пакет.

Ще сложа отделно това негова изпълнение на 난 여자가 있는데 / I have a girlfriend  -  може да се каже, че това ми е любимата негова песен.

Винаги се наслаждавам на кавърите които се правят на нея.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше участие в епизод на Don't be Jealous,  където участва Hyemi (Wonderi girls).

Повода за събирането е женитбата и. Ето две части на английски ~

Wonder Girls feels like the oldest daughter in the JYP's famliy [Don’t be Jealous Ep 17]

 

 

So Hee is taking the bouquet at Hye Rim’s wedding. Jin Young sighs deeply [Don’t be Jealous Ep 17]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...