Jump to content

Shiritsu Bakaleya Koukou / Private Bakaleya High School (2012)


Recommended Posts

Shiritsu Bakaleya Koukou The Movie ще излезе през Октомври :lol: ^__^

Притеснява ме, че Учи Хироки ще участва във филма т.е. може да оставят историята на героя му чак за тогава, а това не ми харесва. Искам да си я знам сега! Достатъчно я отлагаха.

AmiraSalvatore, всеки епизод е с различна доза екшън/романтика/смях и затова е така, като цяло си е забавно сериалчето. ;)

 

Девети епизод беше емоционален... много.

 

Тацуя най-после взе да се събужда (Алелуя!), а Фумие какъв поглед му хвърли като я потупа по рамото, добре, че Тецуя беше там, та да разясни "приятелския" жест. Жал ми е за него като го гледам как си страда мълчаливо по мацката, я тя пък толкова овеси нос заради две думи на лидерчето ни...

Момичетата си показаха най-после рогата, затова си предпочитам момчетата, може да не са умни, но си казват всичко направо без сплетни и интриги... или директно налитат на бой. B) Горките като отидоха в "Каталея 1" бяха като в музей, особено Юки и Макото, милите ще хванат фобия от тези тоалетни. Нагучи, Мая и Шохей не останаха назад. Само каква паника настъпи като ги видяха :lol: Не е работа да те гони тълпа момичета, толкова бързо избягаха, че забравиха за Тацуя и Тецуя.

 

Краят не ми хареса. Отново. Трябва да им пренапиша сценария, особено частта с триъгълника B)

 

Но пък се научиха на поклона :lol2:

 

tumblr_m5frpnKDoo1qansgeo1_500.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връщам си думите назад. Последните две серии напълно заличиха слабия сценарий на еп. 7. Странно, но в този случай нямаше бой, а въпреки това беше интересно.

Знаех си, че е подозрително. Момичетата изглаждаха прекалено перфектни на фона на нашите побойници.

Доколкото разпознах гостенката в епизода, това беше Рина Коике.

 

Възползвам се от факта, че гледам Джонитата по нощите, за да поздравя с леко закаснение един рожденик от Бакалеята.

Otanjoubi omedetou, Jesse Lewis!

 

eddfba3d249f4764.jpg

5e07a88f1ccba5d8.png

5d7a38fae8d531af.png

e0101b26efcbc49a.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=7ungS2jo3nc&feature=plcp


Нова проява на нашите побойници в Шоунен клуб. Този път с песен на Kattun. Отива му на Джури да рапира като батко си.
Хокуто е получил поддържаща роля в дорама с Нана Ейкура, наречена Kuro no Onna Kyoshi. Ще продължава с филмовите си изяви.
Инфо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова проява на нашите побойници в Шоунен клуб. Този път с песен на Kattun. Отива му на Джури да рапира като батко си.

Хокуто е получил поддържаща роля в дорама с Нана Ейкура, наречена Kuro no Onna Kyoshi. Ще продължава с филмовите си изяви.

Инфо

 

 

Направо ще ме убият <333 :lol:

И Джеси и Джури ще участват в нова дорама заедно с Чинен ( HSJ ) наречена "Sprout" - ремейк ( или как се нарича, не знам точно :/ ) на аниме ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И десетия епизод ми хареса, но ще чакам с нетърпение единадесетия, защото

 

направо си беше страшно накрая как лошия свали с един удар Тацуя. Даже момчетата се изплашиха. Тацуя определено няма да остави нещата така. Иначе ми беше много забавно как се стараеха момчетата да развеселят Фумие и какви номера измисляха. Хм, в тази серия и Сая и Тацуя започнаха да ревнуват Тецуя и Фумие, но пък и доказаха, че за тях приятелството е много важно. А Тацуя най-накрая схвана, че приятелят му харесва Фумие. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това беше измислена серия. Наистина прекалиха и съсипват сценария.

И със Сано Казума се бяха подиграли накрая. Можеше да не го разпозная с тази коса.

Другата серия поне обещава в полезрението си Учи и засилва надеждата, че ще разберем нещо повече за героя му. Дано!

 

Сега към важната част - днешният рожденик.

0931b49e0d6c1201.jpg

Otanjoubi omedetou, Hokuto!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ukio, все повече се убеждавам, че четеш мисли. :blink: или мислим еднакво

Радвам се да чуя за новите участия на децата.

 

Все пак трябваше да запълнят с нещо двете допълнителни серии и явно са решили, че любовната драма е подходяща. Прическата на Сано съм сигурна, че съм я виждала върху аниме герой, но не мога да се сетя кой точно, като цяло стилистите се подиграват жестоко с прическите на лошите момчета.

Краят малко ме изненада

Тацуя девет епизода толкова бой изяде и нищо му нямаше, а сега го повалиха с един удар. Тъкмо си мислех, че не може да бъде, но се сетих за табелата, която бе хвърлена чак до прозореца на втория етаж (никак не е малко!) и силата, която се иска за това...

 

И мен ме крепи надеждата за Учи в следващата серия ;)

 

И да не забравя, да му е честит рождения ден на Хокуто :P

 

4906167I.jpg

 

 

П.П. Забелязвам, че пак сме с много рожденици B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се някой да ми каже защо гледам този сериал с такъв интерес :) :) Реших ,че ще чакам субтитрите и вече гледам серията след като излязат бг субките.Ето защо съм изключително благодарна на тези ,които реагират така бързо за това.Много благодаря и на ukio за линка на песничката-клипче.Изтеглих си я и си я пускам при всяка нова серия...и не само... :) Мнооооого е сладурска :)

 

Абе ,аз не съм толкова навътре в нещата....обаче това не са ли пак нашите момчета....

http://www.youtube.com/watch?v=rEWyt58cV7A&feature=player_embedded#!

страхотни сладурковци...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убиха ме направо с 11 епизод, такова чакане и развръзката ще бъде в 12 ц ц ц . Поне се разбра, че на Тацуя брат му е бил много силен и готиннннн, нямам търпение за 12 серийка :lol: . А и ако можеше още серийки да има щеше да е супер... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, дойдохме си на думата най-после B)

 

Честно казано щеше да ми хареса повече, ако бяха пуснали бомбата в 8-ми или 9-ти епизод, а после вече да ни занимават в общите усилия за спасение на "Бакалея", сега са сбутали важната развръзка в 1 серия <_< Дано поне да я направят както трябва. Хареса ми как Хонбо си влезе в стаята и директно си заяви, че той щял да командва вече :lol: Даже успя да си нарисува скорпион на стената. Оказах се права за героя на Учи, ще има да си чакаме за история... Но поне най-после се обединиха, макар че Фумие ме хвана неподготвена с последната си реплика, интересно ми е какво е намислила. Тацуя пак се доказа като добър приятел, но мацката никак не схвана работата.

 

 

Четох, че някой от момчетата ще гостува в третия сезон на Majisuka Gakuen, който започва средата на юли, но не се споменава кой точно. Направо жал ми става за късметлията като знам какво се случва с гостуващите там :nunchako: "Бакада" после ще му се струва като "Каталея" :i love this:

 

"И ние станахме като Шохей" :lol:

 

tumblr_m63dsfLha51qg5npko5_250.giftumblr_m63dsfLha51qg5npko6_250.gif

tumblr_m63ai1R5Qm1qg5npko1_250.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много KazeShini за хубавите субтитри друго си е на роден език, а и някой може ли да ми каже защо ми харесва толкова това сериалче все ночи съм на 15 а не на 30... :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко че тази седмица свършва :( сега ще чакаме филма да излезе ^^

На мен лично ще ми е много забавно Шохей-сан да гостува в Majisuka Gakuen 3 xD той ще им се радва там, ще казва "kawaiii, kireiii" и т.н. а те ще го гонят и бият :lol::lol: милия както обича да се биее ... xDD

Но по-вероятно Tatsuya или Мaya ^^ не знам защо - просто така мисля :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, да идва по-бързо развръзката, че много я забавиха и тези 12 епизода ми се сториха като 22.

Да, и на мен ми хареса държането на Сано Казума, но лицето му беше прекалено гримирано. Явно с него успя да сплаши сериозно новите си съученици. Масовото бягство от отговорност не им беше познато до момента.

 

Не знам, кой ще гостува в третия сезон на дорамата, но имайте предвид, че ролята му няма да е голяма.

По-интересна ще е новата комбинация между Джеси и Ченен Юри в Sprout

7e67f1a1e3957692.jpg

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бака! Бака! Бакатачи!

Много ми хареса преводът на последната серия. Предаваше безупречно цветистите им изрази. Аригато, KazeShini, Мрън!

И аз не мога да обясня защо ги гледах, но момчетата ме радваха, докато момичетата не си направиха труда до последно да сменят физиономиите върху лицата си. Тая надежди, че някои от Джонитата могат да направят големи роли дори в киното. Имат заложби дори по отношение на битките.

Време беше да се разбунтуват сериозно. Заставам зад Юки и Макото. Трябваше по-рано да се отърват от Каталея. Да живее Бакада!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бака! Бака! Бакатачи!

Много ми хареса преводът на последната серия. Предаваше безупречно цветистите им изрази. Аригато, KazeShini!

И аз не мога да обясня защо ги гледах, но момчетата ме радваха, докато момичетата не си направиха труда до последно да сменят физиономиите върху лицата си. Тая надежди, че някои от Джонитата могат да направят големи роли дори в киното. Имат заложби дори по отношение на битките.

Време беше да се разбунтуват сериозно. Заставам зад Юки и Макото. Трябваше по-рано да се отърват от Каталея. Да живее Бакада!

 

^ съгласна съм ^^ започнах да харесвам Фумие и Саюри, но мястото им не е в Бакада :nunchako:

Много ми хареса последния епизод <33 Макото най-после почна да разбира английския :lol: крайно време беше хД нямам търпение за филма ^^ като гледах май пак ще се сливат с друго у-ще -.- колко пъти?! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4866952s.png

 

Бакада рулз, много ясно :D

 

ukio, заслугата не е само моя. Мрън също има пръст в цялата работа :P

 

Явно никой не може да намери логично обяснение защо му е харесало :lol:

Съгласна съм, че момичетата го раздаваха покер фейс до последно, но момчетата компенсираха и заради тях. Краят ме остави със смесени чувства. Още като видях, че Учи ще участва във филма си знаех, че ще отложат историята на Рен за тогава, пфу. Поне се запознах с малките Джонита и ще си ги следя и занапред.

Оставете другото, важното е, че Шохей влезе в боя! За бунта си подкрепям "моите деца" - Юки и Макото. B) Старите навици са хубави нещо, трябва поддържат духа на "Бакада". И табелката да сменят ще е добре. Ще е грубо от тяхна страна да изритат момичетата, след като ги спасиха.

Сега остава да чакаме филма.

 

Сладурите ми те :P

 

4980232c.jpg

4980238i.gif

 

 

Абе, да няма състезание кой ще го изгледа най-бързо и аз да не знам :blink:

Каква е тази истерия, дето ги е затресла хлапетата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...