Jump to content

Shiritsu Bakaleya Koukou / Private Bakaleya High School (2012)


Recommended Posts

Изгледах го буквално за един следобед :) Хареса ми идеята на филма, но ми се искаше да наблегнат малко повече на "очовечаването" на момчетата. Щеше да е по-добре, отколкото този бой. То бива, бива, ама... Така ли се бият в японските училища? Дойде ми в повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, вече има субтитри за филма, но жалко, че линка не работи :cry:

Хееееелллпппп!!!!!

Може ли някоя добра душа, да даде работещ линк за сваляне :unsure:

Заповядай :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.04.2012 г. at 19:37, Rie написа:

Хмм, аз след изгледан днес втори епизод по Nihon TV, промених малко нагласата си към този сериал. Ако задържат нивото така и в трета серия, дори съм на път да го одобря. Допадна ми този сблъсък на двата различни свята. Момичетата се погрижиха да внесат ред в класната стая, но естествено това не се хареса на момчетата.

Продължават да си хвърлят по някоя друга тупалка момчетата. В това явно ще им е чарът. Действие не липсва. Дано само не наблегнат по-натам на розовата пудра с някакви лигави тийнеджърски истории. До тук наистина (учудващо и за мен) - допада ми.

Заветния за мен 6-ти епизод бе заснет на 17-ти април. Научих и подробности относно участието на гостуващата звезда, която очаквам да видя.

Забелязах днес във втори епизод и появата вече на Каору Мицумуне от AKB48. След Ацуко Маеда, която напусна групата преди месец единствено нея познавам, защото в момента тя се изявява и в ATARU заедно с едно друго Джони - Юта Тамамори от Kis My Ft2.

Тошия Мията тук е в ролята на учител в тази нова обединена гимназия.

 

Финалната песен към дорамата е на Ацуко Маеда - Migikata.

 

Не мога да не отбележа и един момент от първа серия, който ме накара широко да се усмихна. Диалог между героите на Джеси Луис и Юго Кочи след като понатупаха този и онзи:

 

" - Oh, Yes! We're So Awesome!

- Eigo wakannai (Не разбирам английски)."

В началото и аз бях така, но после ме грабнаха актьорите и сега сериалът ми е от любимите. Ти да не си фен на Kis- My- Ft2

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...