Jump to content

Koo Hye Sun (Ку Хье Сон)


Recommended Posts

Честит рожден ден на едно от най-прекрасните създания! :kiss2: Да ни бъде най-вече жива и здрава,защото това е най-важното.Успехите в кариерата си ги има....така че й пожелавам да е все така упорита,силна и следваща мечтите си. :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една блестяща актриса с уникално чаровна усмивка! Боже, това момиче като се усмихнеше в BBF, сякаш изгряваше слънцето! Невероятна е според мен, адски талантлива и освен това е наистина много харизматична, енергична и определено е красива. Винаги, когато я погледна ще я свързвам с Джан Ди, независимо колко сериала изгледам с нея или филми, или каквото и да било. За мен Ку Хъе Сън завинаги си остава невероятно борбената, силна, чаровна, смела и прекрасна Джан Ди... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ку Хье Сон е имала изложба в Хонг Конг в края на октомври. Чаровна, естествена и усмихната, постоянно заобиколена от журналисти. Не се и съмнявам, че изложбата е имала успех.

 

И новата й песен. На мен лично много ми харесва.

 

Домъчняло ми е за нея. Иска ми се да я видя в нов и много по-успешен от предишните сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много естествена, чаровна и нежна актриса е. :)  До колкото знам през април ще започне нова драма с нейно участие. Сериалът се казва  Angel Eyes,ще го излъчват събота и неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всичко отгоре, вместо пищна сватба с много гости, само в тесен семеен кръг, а парите, които биха похарчили за голяма сватба- за благотворителност и това е нейна идея, с която вампирчето се  е съгласило.Да са живи и здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално разведена е вече! След бурният скандал от миналата година~

Ако искате да знаете повече погледнете в темата на мъжа и (демек бивш :D)

 

Директен линк - Източник;

 

А от днес е в нова фирма MiMi Entertainment! след като напусна старата в която беше и  Ahn Jae Hyun.

Профилните снимки:

Image

 

 

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фотосесия за новият и пияно албум носещ името “Breath 3”:panda-145:

2b043280576bc544.jpeg

 

 

Vogue Korea

Интервю: Talks About The Meaning Of Her New Album, Using Art To Express Herself, Future Plans, And More

 

8609b75489d291c5.jpg

Off Topic

302574c41ac4bd11.jpg339e2b8028e84c22.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде първият гост на новото предаване: Soo Mi’s Mountain Cabin:panda-145:

Излъчване: 18-ти февруари.

Предаването кани гости да разкажат специална история в обстановка, която е в планината.

Програмата има цел да е спокойна и релаксираща въпреки пандемията.

 

a21a58be4a4a1fb3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...