Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Beautiful Sunday (2007)
Страна: Южна Корея
Режисьор: Jin Kwang Gyo
Година на излъчване: 2007
Времетраене: 111 мин.
Жанр: Драма, Екшън, Трилър, Криминален

Участват:
Kim Eung Soo
Lee Jae Goo
Lee Ki Young
Min Ji Hye
Nam Goong Min
Oh Jeong Se
Park Yong Woo
Yang Tae Do
Kim Byeong Ok
Kim Dong Ah

Wang Ji Hye

Резюме: Beautiful Sunday е тъмен и и реалистичен трилър, който представя един свят в различни нюанси на сивото. Пак Йонг У, който наскоро участва в криминалния трилър The World of Silence, отново играе полицай, но този път той е този, когото преследват. Нам Гунг Мин (A Dirty Carnival) играе млад мъж с шокираща тайна. В Beautiful Sunday няма добри или лоши момчета, а само хора, отдали се на импулсите си.

Off Topic

 

Сблъсквайки се с огромните сметки в болницата заради съпругата си, която е в кома, детектив Канг (Park Yong Woo) организира част от иззетия наркотик на престъпен бос да отиде в ръцете на конкурент на бандата в замяна за осигуряване на печалба. Той е готов да направи всичко, за да вземе парите, от които се нуждае. В друга част на града Мин У (Nam Gung Min) и Со Йон (Min Ji Hye се срещат в книжарница, влюбват се и се женят скоро. Докато един ден Со Йон не разбира, че нейният любящ съпруг е същият мъж, който преди години я е изнасилил.

За тези двама отчаяни мъже, които са допуснали грешки в името на любовта, престъпленията водят само до повече престъпления, когато се опитват да се изправят срещу своите грешни действия. Какво се случва, когато пътищата им се пресичат в една Красива неделя?

 

:essub:

Свали с български субтитри :subs: :click:  

Онлайн с български субтитри :subs: :click:  :click:

Свали с български и английски субтитри :click: 

Свали с руски субтитри :click: 

Лично мнение: Филмът е доста силен, а играта на актьорите е много добра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от най-силните филми, които съм имала удоволствието да гледам.

Браво за темичката Актьорите са на ниво, но сюжета ми обира овациите и адмирациите.

Историята е засукана, а развръзката накрая лично мен ме остави в транс поне 10 минути, за да осмисля всичко наново.

Задължителен за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е много, ама много изненадваш. Няма никакъв шанс да се отгатне краят дори от средата на филма.

Актьорската игра е на ниво. Няма излишни преувеличения.

Само изрично предупреждавам да се гледа много, ама много внимателно, иначе се губи смисълът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е много, ама много изненадваш. Няма никакъв шанс да се отгатне краят дори от средата на филма.

Актьорската игра е на ниво. Няма излишни преувеличения.

Само изрично предупреждавам да се гледа много, ама много внимателно, иначе се губи смисълът.

Три дни го гледам :lol:.Все изниква нещо и ми прекъсва филма.Което попречи да вникна повече в него.Смисъла го схванах,но дотук.Дори не мога да кажа,че ми хареса. /Сигурно ще ме е яд след време/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих определила филма като - скучен <_< Не беше чак толкова мноого дълъг, но тия 111 мин. ми се сториха цяла вечност. Единственото хубаво нещо беше, че ми вдигаше адреналина от време на време с някоя друга по-стряскаща сцена (което пък ми помагаше да не заспя :D )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интригуващ и мрачен. Времето не се усеща, защото докато се разплита сюжетът и обстановката се наелектризира, грабва те и не те пуска до финалните надписи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...