Jump to content

EXO


Recommended Posts

Видеото на Кай към песента Mmmh вече с 40 млн. гледания, но по-важното - мина бройката от 1 млн. коментара с което "бие" :D едни от най-обичаните клипове на групата - Monster и Love Shot. 
Изображение

 

Всъщност ето ги най-коментираните видеа на SM солисти.

9ed790eebc5dc75c.jpg

 

Сухо, заедно със Суойон от Girls Generations, са сред дарителите в търг на вещи на знаменитости, с което са спомогнали за набиране на средства за построяване на болница за хора, страдащи от Синдрома на Лу Гериг. 
Изт. Naver

 

Ново, супер готино видео на SCARB, един от големите фен-канали на групата. Споделям го защото ме впечатлиха думите на автора:
"След година изпълнена с трудности, се нуждаем от свежи моменти, за да си спомним най-добрите моменти на EXO. Групата е неактивна от последния им комбек OBSESSION, но за членовете 2020 беше година изпълнена с работа, както всяка друга.
Понякога заради лошите моменти и оплаквания, фендъм войните, ние като фенове забравяме да се радваме на невероятните постижения на EXO през 2020 г."

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Туитър циркулира един слух - SM групите ще подготвят кавъри по повод 25-тата годишнина на H.O.T.
Според източника EXO ще изпълнят версия на Outside Castle, като участниците ще са Шиумин, D.O., Кай и Сехун.
H.O.T. дебютират на 7.09.1996 г. и предвидените събития ще са за септември, та има време да разберем. Засега няма официално потвърждение.
Изображение


В спойлер слагам оригинала и призовавам @Ralie Blagда го чуе и да СТИСКА ПАЛЦИ КАВЪРА НА EXO ДА СЕ СЛУЧИ! Песента е  интересна и определено заслужава нов живот.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юхууу, това ще е интересна годишнина! И между другото I Yah ! ми е любимата - в какви ли не отношения! (то Моцарт, то метъл рифове, рап и прекрасни лирични моменти, а освен това изключително съдържателен и социално ангажиран текст )...
Направо се размазвам, че е отредена за съвкупните ми любимци SuperM :wub::wub::wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента на H.O.T е много хубава да видим по - скоро :D Какво ще направят с нея.~

 

Baekhyun ще има колаборация с CHANGMO и DJ Raiden за SK Telecom T1 -  League of Legends :panda-145:

Песента ще излезе на 26-ти януари.

Ще се казва ‘Runner’ в стил рок, trap & EDM genre

T1 X Raiden, BAEKHYUN, CHANGMO 'Runner' Teaser #1

 

 

Излезе новината, че първо  практиката им към ТHE EVE е достигнала над 120 милиона гледания и се превръща в единствената репетиция от СМ групите с толкова много брой гледания~:panda-145:

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

W Korea Инстаграм ъпдейт с Бекхьон и Kong Hyo Jin за Burberry. 
Още не са качили официалното видео в YT, но може да го видите в спойлера.

Off Topic

 

 

 


Щрак.

Снимчица на Сехун от днешната пресконференция на Busted S3, който започва да се излъчва по Нетфликс на 22.01.
Изображение

 

Поздравления за Лей, спечелил отличието Продуцент на годината, на провелите се Douyin’s Award Gala《抖音星动之夜》
Weibo

 

Разгадах го.
*Сега виждам, че има още няколко награди, но дали от същата церемония не ми става ясно:

Описаните по-долу постижения за част от Independent Music Producer наградите:
Top Singer of the Year

- Singer of the Year (доколкото разбирам това е като корейските Бонсанг, отличия получават ТОП 20 певци, а между тях ми се вижда да е и Лухан, чакам потвърждение)

- Album of the Year - LIT


Изображение

Изображение


ТУК видео за фото картичката на Лей (предполагам), както и някои красиви фотки:

Off Topic



Изображение

Изображение

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият японски албум на Бекхьон - BAEKHYUN, излезе по музикалните платформи.
Утре, 12:00 KST ще го пуснат и в Корея.
В този туит може да намерите линка към Спотифай.

ТУК линк към Apple Music
Аз отивам да го чуя и се надявам да е толкова добър, колкото ми се иска. :D

UPDATE - колкото и да ми се искаше, не можах да го чуя.

Явно ще трябва да почакам още малко. По това, което прочетох, албумът ще излезе в полунощ в другите страни. :)

baekhyun gif | Explore Tumblr Posts and Blogs | Tumgir

 

Ето и една статия на GMA , с която ни уведомяват за албума, ако някой EXO-L случайно е пропуснал. 

ВЕЧЕ Е АКТИВЕН В YOU TUBE MUSIC.

 

Майко мила.

Аз може и да не съм чула албума още, но легендите разказват, че има хора, които са го слушали и дори оцелели. :28558:

Чета текста на Drown и ми става някак топло. :ilovethis: 18+

Off Topic

 

ТУК всички песни с превод на англ.

credit @mamoribaek 

Изображение

 

Извинявам се за миш-маша, който се получава, но все пак реших да сложа тук Лей с ъпдейта на Calvin Klein Japan.

Упорито подминавах публикациите, но след поредната атака реших да се предам. 
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stay With Me на Чаньол и Пънч е сред 11-те к-поп песни постигнали над 100 млн. стримвания в Спотифай и единственият ост сред тях.
Изт. Allkpop

 

Днес всичкото EXO-L се залива от смях, само за да прикрие изчервяването.
Дотолкова са впечатлени от песента Drown, че самият Бекхьон се включи в Туитър, за да се пошегува: "Ерис също са пораснали, нали? хаха Спрете да си блъскате главите"
Текстът е доста провокативен, но само за човек, който не е слушал Ko Ko Bop например. Или Monster. Или Honey на Лей. И някои други.
Както отбелязват феновете - SEXO плейлистата нараства. :ilovethis:

На мен обаче любими ми станаха Addicted и Stars, която е посветена на EXO-L и да си призная малко тъжно, като на раздяла ми звучи (дано само на мен).


В японската класация Oricon албумът BAEKHYUN дебютира под #2 след сладурите от TXT.
Браво!
Изт. Soompi
Изображение
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервю с Кай под заглавие My Signature Ep.1 EXO Kai за Seoul Design Fondation.

Засега няма субтитри, надявам се скоро да сложат, звучи ми интересно. Явно говори за кариерата си с групата, за дебюта си. Ще очаквам с интерес. 
Една статия за клипа, в която обясняват, че Seoul Design Foundation създава поредица за вдъхновяващи артисти и Кай е изборът им за първи гост. Фондацията е позната като изпълнител на различни проекти, с които промотира дизайнерската индустрия и култура. Фондацията избира Кай заради уникалната му концепция.

 

И сладки снимчици на мечока ни от днешната SM Idol League S10.

Загатнал е, че тази година има повече соло активности, както и колаборации с други артисти. Дали пък няма да получим KJI2? :huh2:
Изображение Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласно Billboard Japan първият японски албум на Бекхьон - BAEKHYUN е #1 в класацията им с продадени 70 129 копия. Следват сладкишите от TXT продали 69 286 броя. Браво!
Изт. Billboard Japan
BAEKHYUN "[Yomi] Първият мини албум на BAEKHYUN в Япония" BAEKHYUN "върви на върха с над 70 000 копия TXT / Ritoguri продължава" 1st / 1st

Нещо забавно.
Онзи ден Бекхьон се включи като гост в Инста-лайфа на Ха Сонг У. Тръгвайки си видяхме, че на гърба си носи раница.
Феновете започнаха да питат каква е чантата му, но наш Бек не се даваше и не отговори. 

Затова пък днес постна снимка в Инстаграм с коментар: "Parking"
Instagram
094c811a046ff641.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Макао се проведе церемония по раздаването на 2020 Tencent Music Awards.
Лей с албума си LIT спечели отличието Most Popular Digital Album of the Year.
Tweet с видео посланието на Ишинг.
Браво!
А аз мога само да препоръчам, ако някой го е пропуснал- да отдели време и да го изслуша. LIT е албум - послание.
Song Review: Lay (EXO) – Lit | The Bias List // K-Pop Reviews & Discussion

Също вчера макнето ни Сехун се включи за първи от много време на живо в Инстаграм.
Продължи около час, което го прави най-дългият му лайф изобщо. Почти през цялото време на заден фон звучеше музика на EXO и EXO-SC, а накрая ни каза довиждане с Candy на Бекхьон.
Феновете веднага създадоха плейлист с песните, които пуска Сехун:
SEHUN IG LIVE PLAYLIST

exo – lucky
exo – sing for you
john k – parachute
exo – run exo – peter pan
exo – unfair kai – mmmh
wiz khalifa – gin and drugs
wiz khalifa – hopeless romantic
exo-sc – rodeo station
exo-sc – fly away
chanyeol – nothin’
sehun – on me 

exo-sc – 1 billion views
exo-sc – we young
chanyeol and raiden – yours
baekhyun – candy

Когато момчетата казват, че Сехун е най-лоялният от групата не говорят празни приказки.
Ето пък какво е споделил самият той: "Срещаме се Кьонгсу-хьонг понякога.  Не, не понякога, много пъти се срещахме. Мембърите... Срещаме се един с друг, или с двама, или с трима..." 
Споменал е, че трябва да се подстригва, но не е мислил как и би изслушал предложения. Ако той самия трябва да се подтригва ще е супер късо. 


Изображение

Днес пък в соц. мрежи се върти една снимка на Чаньол и за която се твърди, че е от тези дни.
Много, много се надявам да е така и скоро да ни зарадва с появяването си.

На снимката държи 1Billion Views с написано посвещение, като явно албумът е подарък за дете носещо същото име.

Off Topic

 

Hello Chanyeol-ah? It's Uncle #CHANYEOL! It's an honor for me to have the same name as yours. I hope there will be days when we can grow up & see each other. Be a happy and healthy child! Thank you to your parents Chanyeollie ♡ Happy new year!


Изображение
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йехее
Имаме си и кратък ъпдейт с Шиумин.
Епизода на Where is My Home с негово участие ще се излъчи на 31.01, в 22:35 KST.

 


Не мога да повярвам, че оттук:

...DO вече е в казармата.
Момчетата, вкл. Лей, са го изпратили.
Лека служба, Кьонгсу!...

Изображение

Стигнахме до тук: Добре дошъл, Кьонгсу! :)
След 574 дни е време да си честитим завръщането на D.O.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, ivaiva написа:

#EXO са моето пристрастие, следя ви с огромен интерес:kiss2:

Добре дошла, @ivaiva
Радвам се, че нов (или по-отдавнашен) фен се присъединява към нас.
Надявам се често да се засичаме в темата и особено, когато има хубави поводи като на днешния ден. :)

В Корея вече е 25.01 и на тази дата освен, че приемаме обратно войничето си Кьонгсу, отбелязваме и 9 години от представянето на Шиумин като част от групата EXO. Ако днес сте попадали в Туитър на хаштаг от рода на #9YearsWithXiumin вече знаете за какво е.

Хайде, за още много по девет! :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи ъпдейт от Кьонгсу след уволнението. 

В LYSN постна своя снимка с (хахах) дневника от рождения си ден. Така де, две в едно. 

В посланието е написал: "Уволних се от армията. Благодаря ви, че ме чакахте толкова време. Ще продължа да работя усилено. Моля ви, бъдете здрави!" 

d7a6b14edad1b19f.jpg

 

 

ДОПЪЛВАМ ПОСТА с информацията, че предвидената за излизане утре колаборация на  Райдън, Бекхьон и Чангмо Runner, се отлага за неопределен период. Очакваме скоро да обявят нова дата. 

Изт. Туитър на DJ Raiden

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMG
Записал е на живо That's okay

 

Песента излезе докато Кьонгсу излъчва първия си лайф след казармата.
Беше неочаквано, емоционално и със специалното участие на Сехун. 
А ДО беше много, ама много приказлив.
И знаете ли кое беше най-хубавото (освен всичко останало)? Това: "Да, подготвям се за албум. След като са готови текстовете ще започнем  композирането и после албумът ще излезе. Ще го издадем, когато е готов." 

Off Topic


"Yes I have been preparing for my album. once the lyrics are done, we will start composing and then the album will release. it will release once it is all done."


Изображение

Изображение

сладкоооо :D
Изображение

Допълвам с малко инфо за изненадващия лайф на ДО:
Продължителност: 35:10 мин.
Гледан на живо от: 3,5 млн.
Акумулирани сърца: 147 млн.
Коментари - 1,1 млн.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Покрай днешния лайф на Кьонгсу ми е едно емоционално такова и се сещам за редица дребни неща, които все съм чакала подходящ момент да споделя, но или такъв не идва, или (най-често) забравям.
Та сега реших да напиша това, което си спомням, че пак ще се отнеса. :D

Знаете ли, че Сехун е сред кредитираните хореографи на турнето на групата  Exo Planet 5 – Exploration (2019)
Освен това, той е автор, а предполагам и хореограф (просто не намерих къде да го видя чернона бяло) на соло песента си Go, която няма студийна версия, изпълнявана е единствено на концерт.
Ако сте забравили коя е, в спойлера ви я припомням. 

Off Topic

Go
 

Go (woh woh)
Go (woh woh)
We go, we go.
 
Ah!
We go~ (woh)
 
I wanna go!
We don't need to hurry, it's a long way off.
I've never lost my way, no.
Please speak slowly, don't think about
Our freedom.
 
(Listen) I'm exhausted with meaningless words.
We shouldn't lie to each other.
It's beautiful, it's beautiful that we're the same.
 
Anywhere you want, let's go!
Meanwhile, our meeting
Wasn't a coincidence. It was destined.
I don't deny that we are...
Yeah, we are...
Alright, alright, alright.
 
We gotta go.
Alright, alright, alright.
We gotta go (woh woh woh)
(woh woh woh)
We gotta go.
 
We gotta go!
We gotta go (woh woh woh)
(woh woh woh)
We gotta go.
Alright, Alright,
Alright.
 
We gotta go, go, go, go,
Go, go, go.
 
We gotta go.
 

https://lyricstranslate.com/en/go-go.html-14

 


Изображение

Знаете ли, че Сухо е споменат от Кьохюн Super Junior във 2, 3, 4 и 5 албум на групата, като е наричан "прекрасния артист на бъдещето Джунмьон" или просто "моят обичан Джунмьони".
(ако ви е интересно, отделете малко време да прочетете в спойлера написаното от Кьохюн. много образно и същевременно мило поднася благодарностите си.)

409584736b4c9ca2.jpg

9f1e45e688975284.jpg
 

Off Topic


ssss.jpg


tumblr_lpdj7efgqs1qa5je7o1_500.jpg
 


И като си говорим за кредити, знаете ли, че надписът "With EXO-L" присъства на албумите Delight на Бекхьон, както и на този на Кай?
(100% го има и на други, но нямам честта да ги притежавам и проверя. разчитам на вас да ме информирате за другите албуми :) )

Off Topic


de68e9b875a0232ac38fcdf3cd66faa4d0ffdeaf.jpeg

e27a6db909d4f38a.jpg
 



А ТУК ревю на албума KAI [开] от DJ Alex Waters водещ на радиошоу по WVHT "Waters on Air", както и в Twitter.
Авторът е избрал Кай за епизод 1 от поредица с която навлиза в света на к-попа и оценката, която дава на албума е 8,8 - случайно съвпадение с числото на Кай в EXO - 88. :)
7ff7cc7eb786c12b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уауу, ваичко ми е интересно, но това за Сехуни ме впечатли много! Като заизлизаха клипчета от концертите им, после специално я търсех тази песен GO, защото много ми беше харесала. Също и On Me после... Явно съм фен на този стил и на сдържаната му вътрешна сила. :wub:

 

И не мога да се стърпя да споделя това старо на библия видео, което обаче аз видях за първи път днес покрай песните от новия албум на U-Know от TVXQ. Освен високия тон на Бек, тук Шиумин ми привлече вниманието – направо е в стигията си с танците и особено накрая пък не мога да се отърва от усещането колко напомня на G-Dragon с прическата и стила му в Heartbreaker. Абе сладури, пу-пу :rolleyes:
(впрочем това видео е компилация явно - Шиумин е с две прически реално)
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно днес сме на вълна мода/модели. 
Много се изненадах да видя реклама на Shop.Allkpop в която предлагат маските за лице носени от Чаньол в негово видео, но повече ме изненада, че за целта ползват видео на канала NNG, може да го видите на страницата с продукта.
Туитър
d590a0568fb6e895.jpg

Другият моден ъпдейт идва от Сехун.  
Макнето ни за козметичната марка SOME BY MI, която го избра за свой представител през октомври 2020 г. 
От компанията днес отговориха на въпроса защо са избрали именно него: "Изисканият и мек имидж на Сехун съвпада с посоката, която следва марката SOME BY MI. Затова беше избран за наша муза."
Instagram SOMEBYMI
Изображение

И като си говорим за мода и грижа за кожата, да погледнем към Бекхьон.
Наскоро корейската бюти марка Lifepharm обяви, че ще бъде представяна от ново рекламно лице и качи замъглена снимка, придружена от думите: "рус, гениален айдъл, и кученце". Е, не трябваше много време, за да се досетим, че става въпрос на единствения и неповторим Бьон Бекхьон.
Изт.Koreaboo
Изображение

Изображение

 

Off Topic


Изображение

Изображение
 



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сехун за инста акаунта The Swoon, като част от промоциите на BUSTED S3. 
96d8962aed547e3e.jpg

Японският филиал на компанията Zepeto създаде аватар на Бекхьон, във версията Get You Alone.
(Zepeto е приложение в което създавате свой 3D онлай аватар)
Изображение

You Tube явно добре ме познава и знае, че тези двамата страшно много ми липсват, и сигурно затова във фийда ми изкочи кратък рекламен сегмент от предаването Let's Eat Dinner Together с участието на Чаньол и Сухо. Серията я има в KissTvShow с англ. субки, но дори да не я гледате цялата ето ви две минути усмивки с две от любимите ни момчета.
Концепцията на предаването е да си спечелят покана за вечеря в дома на местни хора, да говорят за живота, да сеят мъдрост и красота от екрана.  Във въпросния откъс Чаньол се скъсва да бъзика Сухо, който по-рано е звънял на вратите на няколко къщи представяйки се с треперещ и неуверен глас "Амм... Аз съм певец... Случайно да сте чували за EXO? А, не сте... Благодаря! Довиждане".
Но смеха на чужд гръб се обръща - Чаньол не получава отговор отникъде - всички къщи на които позвънява са празни - една врата, после друга, идва трета - отникъде отговор, отникъде звук. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...