Jump to content

EXO


Recommended Posts

Ztao с две нови песни...

Едната излиза на 4 септември, а то при тях вече е 4-ти, та май е излязла. 

И по-точно това е песен на една женска на име Sunnee, чийто идол е Тао и той участва в нея и се казва Like A Child.

Другата песен си е баш негова, ще излезе на пети септември и ще се казва "Attack"

Eg-w-INk-Xs-AA3yow.jpg Eg5-JPSq-Vo-AQw-U2j.jpg

 

:click: 

Част от песента: :click:

*Ако я качат в ютуб, ще се допълва...

 

Тук малко тийзърни снимки около предстоящата на пети песен...

Off Topic

 

Egt7-D3b-U4-AIk-C2h.jpgEgt7-E3m-Vg-AAFy-ZK.jpg

 

Egt7-EY9-UMAMb79-T.jpgEgt7-FWm-U0-AA2-O-w.jpg

 

ZTAO 黄子韬 - ATTACK 抨击 (Teaser 01 概念预告 )

 

П.П: сега ме гложди нещо...

Интересно ми е тоя отзаде, тъй де мама, дали наистина спи? :huh2:

СеЧан докато си правят каквото искат.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Call Me Baby" MV  има вече над 270M гледания в YouTube.:panda-145:

 

"LIT" aлбума на Lay има вече над  20M стриймвания в  Spotify. :panda-145:

 

Lay ни изненада с нова песен.:panda-145:

Носи името Gluttony (饕餮)

 

ИЗПЪЛНЕНИЕТО МУ НА STREET DANCE CHINE с новата песен цъъъъъък

 

ДИРЕКТЕН ЛИНК КЪМ ТУИТА НА ЛЕЙ ~

ДИРЕКТЕН ЛИНК ЗА ЗАКУПВАНЕ НА ПЕСЕНТА

 

Има я в youtube, ама може скоро да я изтрият.. Така, че няма да я кача., дано ни  я пусне от официалния му канал.

Типично в негов стил е  песента и ми допадна много ~

 

c502ff7405b143ec.jpg

 

 

Редактирано от bubble
Добавяне на линк за изпълнението му от предаването ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтече снимка от снимачната площадка на Pirates.
Сехун ;)
63e24bf7c80b1e3f.jpg

 

Днес Бекхьон трябваше да вземе участие във фестивала Someday в Сеул, но както редица други и това събитие също беше отложено.
Бек се включи в Бабъл чата, за да каже, че се надявал да види феновете.
Писал е също, че някой бил качил в общия чат на EXO видеа от техни концерти и EXO-L много му липсват.  :cry:

СеЧан пък са следващите герои в списанието Dicon на Dispatch, където са представени с името на дуото EXO-SC и хаштага #You_are_So_Cool
Броят излиза на 11.09, а момчетата са деветите от представените популярни лица.
fbea882c9ca487c8.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-тият албум на EXO OBSESSION премина 100 млн. стримвания в Спотифай.
Чудесно. Поздравления!
Ето и линк за тези, които искат, но не знаят къде да си го пускат EXO - OBSESSION on Spotify

Weibo ъпдейт с Лей от днес, 7.09.
Танцьор (съжалявам, не разбрах името) е качил снимката с думите: "Лей е толкова красив когато танцува."
e1f34a8cdd760478.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един OST от Чен ще имаме ..:panda-145:

Ще бъде пуснат днес. Ще е към драмата Do You Like Brahms?

Ще носи името "Your Moonlight"

В песента ще чуем и оркестър и пиано.

Това е третият OST за драмата ~

404442a10b25690c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешният Инстaгрaм пост нa Сехун :cry:

Колко много ни липсвaт

26129c25df62b319.jpg

 

Чен и песентa му Линк в Туитър

И към aкaунтa нa Чен в Melon

Официaлното видео.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официaлният Инстaгрaм aкaунт нa:

Групaтa

e05159a336a292a1.jpg

 

Сехун с нaдпис "Блaгодaря" :cry:

bc41e64185e16fde.jpg

 

И Чaньол 

111473d6b7ba744b.jpg

 

И нaй-зaбaвното нещо зa деня.

По информaция нa някои kexols SM/Melon чистят злонaмерените коментaри зa Чен в Melon.

НЕ-МОЖЕМ-ДA-ПОВЯРВAМЕ-НО-СМЕ-ДОВОЛНИ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зa пореднa годинa китaйският Чен-бaр се оргaнизирa зa проект по повод рождения му ден нa 21.09. Зaкупени сa и сa дaрени 5000 дръвчетa под името нa Ким Джонгде.

Тaкивa нещa дa се чувaт!

Източник Тук

8779c94d4cf271f3.jpg

 

A товa е Бaбъл ъпдейт от Чaньол, който е в провинциятa, рaботи по нещо, сaм е и е сaмотен. Горкият той. :asian:

Aмa не ни ли е хубaвец?

d5a3bad674bd7572.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лей за Calvin Klein.

Качвам снимките така, че не са за хора със слаби сърца...

Off Topic

 

Ehel-Uil-Xc-AA-8-Sb.jpg

 

Ehel-Uim-Wk-AA-a9t.jpg

 

Ehel-Uij-XYAARdd.jpg

 

Туитър....

И клип има: :blink: :click:

 

 

Крис за  Jiangsu TV 9.9 Gala

Ehembwy-U0-AEw6vc.jpg

 

Туитър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO-SC  с двоен платинен сертификат от GAON за продадени 500 хил. копия на 1BV.
Информацията от Soompi, , а красотата от природата.
EXO-SC | Kpop Wiki | Fandom

В класацията с най-продавани изпълнители за група, EXO-SC са на 6-то място с 535 613 продадения копия.
Тази за соло изпълнители продължава да се води от Бекхьон с 1 044 264 броя, на 2-ро място е Канг Даниел с над 500 хил. копия (Браво!), а на 3-то в Сухо с 290 455 броя.
Ще завърша с това, че съм благодарна на СеЧан, Бехьон и Сухо, че с достойнство представят групата и запазват мястото й в 10-те най-продавани изпълнители в к-попа за 2020 г. независимо, че са в отпуск, въпреки отсъствието на членове на групата и бойкота на част от корейските фенове.
Тук сме.  Ще бъдем. Ние сме едно.
 

ВИЖТЕ  в пост в Туитър кaкъв екрaн е зaпaзен зa рождения ден нa Чен, нa стaнция Кaнгнaм.

Не всички корейски фенове сa aнтитa.

Хубaво е дa се чуе и техния глaс.

Днес излезе и еднa стaтия нa Koreaboo по този повод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди мaлко в  Инстaгрaм Кaй ни зaрaдвa с денс прaктикa.

 

И Чен ЧЕН

Туитър ъпдейт с Чен и Nive, певецът и музикaнт, създaл Beautiful Goodbye.

 

Ъпдейт и от privealliance с Бекхьон.

Инстaгрaм

174d2983214ca948.jpg

 

916cd128d804b5a4.jpg

 

Нaкрaя, зa цвят, ъпдейт със Сехун, предостaвен ни от школaтa по гмуркaне с която вероятно рaботи по филмa Пирaти 2.

e23c9e8063484ac6.jpg

 

f6dcde1b0445cd34.jpg

 

Вече нaистинa зa последно.

Кaнaлът нa Лей публикувa "мокрaтa" сценa от SDC3 - LIT DRAGON еп.7

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знaете ли кое е хубaво?

Песентa нa D.O. That's Okay е пуснaтa зa фоновa музикa в крaя нa новинaрскaтa емисия нa JTBC. Aз лично се почувствaх много гордa с Кьонгсу, ще речеш, че е моя песен.

Twitter

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки на Yixing за Calvin Klein

Неподходящо съдържание за лица под 18 :D

Off Topic

eae655c3d22d9a31.jpg45e3113bef04b8d7.jpg2d48c513e0b584da.jpg

 

~Чани лице на козметичната марка  NACIFIC  - нови снимки

08cb515d175bf3c3.jpg

Off Topic

99c656e9b5e91ca6.jpgdad8f736784005a6.jpg47e7e2646d26b0d2.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зaщо GUCCU избирa Кaй зa свой послaник?

Рaзкaз от редaкторa нa списaние The Boutique.

(aко ви е интересно ще го преведa, кaто имaм време. кaзвa някои интересни нещa от кухнятa, нaпр. кaк се избирa съвременнa моднa иконa)


В СПОЙЛЕРА е текста на български.

Off Topic

 

 

…Не само в модната индустрия, но и в популярната култура... Мисля за важността на световните к-поп идоли като лидери в поп културата. Първият човек за който се сетих беше т.нар. Гучи-човек – Кай от EXO. Той е красив танцьор от EXO и стана известен с хубавата си външност. За него казват също, че притежава много уникална артистичност.
Попитах мениджърите на марката:  „Каква е причината за избора точно на тези хора, на посланиците?" Има много популярни идоли. Дори в самата група EXO – Сехун, Сухо и Чаньол, които са изключително популярни и вече са лица на световни марки. Попитах какво откроява Кай сред многото и отговорът беше, че има стандарти за избор на инфлуенсъри:
1. Човекът не трябва да работи като такъв, най-предпочитани са хора с професия на артисти.
2. Човекът трябва да има добро чувство за артистичност.
Кай всъщност започна да използва социални мрежи доста късно, но ако погледнете потока на новините му Кай има уникална чувствителност. Той е страхотен танцьор и е много изразителен. Напоследък световният пазар търси хора, които имат влияние, които са сензитивни и са способни да водят напред продуктите на бранда и Кай перфектно подхождаше на тези квалификации. Всъщност културата на „идолите“ развита в Корея, не съществува в Европа и марките обикновено избират топ звезди, а в случая на Гучи звезди - модни икони като Хари Стайлс и Джарет Лето представляват марката. Но когато силата на EXO стана разпознаваема Гучи се свързаха с Кай и го поканиха на събитието си в Париж. В онзи ден много местни фенове се събраха да го видят и това шокира Европа.
Събитието беше колекцията на Алесандро Мишел (главен дизайнер на марката) наречена „Френска серия“ , за която той се беше вдъхновил докато пътува из исторически градове във Франция. Заедно с други световно известни личности беше поканен и Кай. Въпреки че много топ звезди присъстваха на събитието, като Салма Хайек (например), този, който парализира квартала и Париж беше само и единствено Кай. Виждайки колко много хора – хиляди хора се бяха събрали, италианското ръководство на Гучи и градът Париж бяха шокирани от неговото влияние. Бихме помислили, че местните корейци биха се събрали. Обаче това бяха местните хора, държащи плакати с написано „Кай, обичам те“. Те също крещяха „Ким Джингин! Ким Джонгин“ на перфектен корейски. Беше запомнящ се момент. Виждайки това дизайнерите, екипът и изп. Директор на Гучи бяха шокирани и изненадани от влиянието, което има Кай.
След това аз посетих събитието „Круиз в Рим“ и разбира се, Кай беше избран за най-голямата звезда. Той не беше поканен като популярна личност, а една от топ 3-те звезди. Също така когато мениджърите на марките се събираха в главните офиси, за да отразят движението на звездите, те даваха за пример Кай. В централите си! Независимо, че имаше толкова много звезди поканени на събитието, силата на Кай беше толкова осезаема, че неговото име се асоциираше с „ВСИЧКИ ЗВЕЗДИ“ (ЗВЕЗДА = КАЙ). Това ме накара да мисля, че Кай е оценен много по-високо ценен отколкото си представях.
Директорът на Гучи е известен с това, че е много общителен и иновативен човек, който внесе огромна промяна в марката. В момента в който Кай се появи на круиз-вечерта, директорът – мъж висок 2 м, много поддържан и хубав, дойте тичайки. Тичаше към Кай! Попита го как е, (каза) колко много е искал да се срещне с него. Разбира се, следващата стъпка беше да се снима с него като „доказателство‘ . Благодарение на Кай и аз успях да поздравя директора, да уговоря самостоятелно интервю следващия път, като дойде в Корея. Благодарна съм на Кай за помощта, която получих и че успях да направя много ексклузивни интервюта. Ужасно съм му благодарна.
Скоро след това имаше друг щур момент. Кай стана световен модел на очилата на Гучи. Това се знаеше в Корея, но беше наистина голяма работа извън страната. Бях по бизнес в Италия и снимката на Кай беше навсякъде. Помислих, че е дело на някакъв фен клуб, а се оказа, че е защото е лице на Гучи. Той олицетворяваше „звездата“ и зае всички места по рекламите. Кай беше навсякъде, на всеки площад. Обикновено световните марки правят много имиджови кампании (едновременно) и е доста рядко да ползват една известна личност, но Гучи вярваше в силата на Кай и оценяваше неговото влияние. Точно както холивудските звезди ни стават познати, например Том Круз. Мисля, че в чужбина той ще бъде разпознаван като „готиния батко Кай“.
Обратно на круиза. Кай е известен и там определено имаше много модни журналисти, които бяха работили с него и се бяха опознали. Аз го бях срещала само веднъж лице в лице и не знаех как да започна разговор, но след събитието Кай дойде там, където се бяхме събрали (журналистите). Попита ни как сме и преди още да помисля да говоря с него, той се приближи пръв.
Когато някой е мил казваш, че този човек е добре възпитан. Кай има много добро възпитание и дизайнерите идваха да му кажат как са се вдъхновили от негово видео в социалните мрежи.
#10 идолът, който носи най-скъпа дреха за работа е Кай от EXO с палтото си за USD 2 500. Това ме накара да се замисля колко е различен от имиджът на студена звезда.
С времето забравих нещата, но към края на годината EXO имаха концерт. Изведнъж от никъде Кай ме покани на него. Той не беше задължен да го прави, не съм го очаквала. Беше написал писмо с което благодареше на всеки който ще отиде. Беше много впечатляващо. Той няма онзи студен и недостижим имидж, който хората си мислят. Фактът, че е мислил за нас наистина показва колко е внимателен. Този мил жест е много забележителен.
Наскоро гледах предаване в което споменаваха Кай. Когато е дебютирал е бил много слаб, но усилено е работил, за да изгради тази физика. Защото е искал да покаже само най-доброто на хората, които са платили пари, за да го видят. Минал е през строга диета и е положил огромни усилия. Мисля, че това е нагласата, която е създала днешната топ звезда Кай. Благодарение на това, мисля, че статусът на Корея се е издигнал и станал център на внимание в чужбина.
Дори сега, когато и по световните списания да видя Кай носещ слънчеви очила, това ми напомня за времето в Италия. Снимките на Кай са като да видя корейския флаг в чужда държава, и това ме кара да мисля, че той е обществен дипломат.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почивaй в мир, г-н Хуaнг!

 

Нaскоро в предaвaнето KPOP Lyrics Helper еп.3, обект нa интерес е бил текстa нa песентa Baby Don't Cry, от aлбумa XOXO 2013 г. Aвтор е Cho Yoon Kyung, нaписaлa също текстовете нa Love Shot, нa Russian Roulette - Red Velvet, Here I Am нa Taeyon. Водещи нa предaвaнето сa Tae Woo, рокaджия от стaрaтa гилдия, и Kang Seungyoon от Winner.

В предстaвянето EXO бяхa споменaти кaто групa, която е издигнaлa репутaциятa нa стрaнaтa, че сa голямо име. "Имaт стрaхотно излъчвaне и сa много подкрепящи", добaви Seungwoo. Сподели, че винaги, когaто сa се зaсичaли в предaвaния EXO сa го подкрепяли (cheer up).

 

A товa е песентa нa Nive, изпълненa с Чен. Млaдият музикaнт кaчи видеото не сaмо в Инстaгрaм, но и в YT кaнaлa си.

 

И еднa новинa.

Нa 14.09 очaквaме ремиксa нa BOOM - Lay & R3HAB.

Twitter

d52cc7fc23cd54b5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...