Jump to content

EXO


Recommended Posts

Най-после клипа с участието на Баози излезе!


 



 


Много сладки двамата с Ю Джонг, но за разлика от Чани не му се получи щастливият край хахахахаха Имахме си корейска драма, където задължително един главен трябва да бъде покосен от смъртоносна болест хахахаха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя не вижда, той с болно сърце, а на финал и жертвата е от ЕХО. Tова си беше класическа дай-хард корейска драма, но представена само за пет минути. За момент си го представих като сериал с минимум 20 епизода, а виж колко кратко и бързо могат да бъдат представяни подобни сюжети. "Уникални" са тези корейци, независимо дали става дума за сериал или просто един видеоклип. Чани наистина имаше късмет.

Гледах участието на Мин Сок с Лей като водещи на днешното издание на Shim Shim Tapa, както и това на Джонг Ин и Джун Мьон, които бяха също водещи, но на Sukira Kiss the Radio. Заместиха хьонговете си в техните радио-предавания.
Лей... Лей си беше - Лей. Притеснен, трябваше и да чете на корейски, а той трудно се справя все още и с четенето, срича, но избута, така да се каже текста. Сподели, че Шиндонг му липсва, но пък до него е неговият хьонг. Мин Сок има моите поздравления. Справи се много добре като водещ, може да не говори много по време на участията на момчетата в различни предавания, но пък знае какво да каже, точен е и даваше нужното спокойствие на Еднорога, който отново прибързваше на моменти и сам се плесваше по челото, заради неволните грешки. Този наивен добряк, този чистосърдечен Исин Джан.
Джонг Ин и Джунма се справиха добре и те със задачата си, а Сехун с неговото включване по телефона и отговорите на въпросите... Е, макне, има още много да учи, хаха, какво да се прави, ще му простят отново издънките.

Днес стана ясно, че Бекс, Чани, който вече се завърна от "джунглата" (много кратко бе за съжаление неговото участие, заради натоварената им програма), заедно с Мин Сок утре ще участват и в Superstar K5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните 15 минути от днешния 171 епизод на Running Man бяха само с момчетата (без Чани, заради снимките му на Law of the Jungle), а участието им ще продължи и следващата седмица, в 172 епизод.
Важно е, че първо успяха да обезвредят най-силния противник от running-отбора, винаги е предимство да се справиш първо с него в играта. Лей остави Бекс и Джонг Ин да се справят сами (как се измъкна, хаха, но пък бе и правилен ход), забавният Еднорог прецени, че няма нужда от повече хора, а и не е добре за защитата им да са толкова много на едно място, затова Джунма свърши останалото. Лулу ми направи отново впечатление, добре се покри и очаквам от него, като спортист, да се представи най-добре и следващата седмица в продължението. Дано е стигнал до финал, както и Сехун, защото четиримата от братята им вече са аут от играта. Яд ме е на Бекс, че така лесно допусна да го хванат в капан.

Джунма и Крис вчера следобяд кацнаха в Лондон, на летище Хийтроу и гостуваха на концерта на Super Junior (излязоха и на сцената), а днес ще представят само те двамата ЕХО, като лидери на К и М, на MTV Europe наградите в Амстердам. Церемонията ще започне в 22:00 ч. българско време.
Вчера качиха в канала на MBC Kpop и участието на Лей и Крис в C Radio (радио предаване на китайски с водещи Фей и Джиа от Miss A и Джоу Ми от Super Junior), което записаха преди повече от седмица. Обадиха се по телефона на Тао и Лухан, а Лулу и тук потвърди, че подготвят в момента мини албума, с който ще се завърнат. Скоро ще е, затова излиза и предаването в края на месеца, предполагам, че тези дни ще се разбере и повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се проведоха MelOn Music Awards в Сеул, а момчетата си тръгнаха с три награди, като най-важната е "Песен на годината" за Growl. Да им е честита, макар че за мен лично тези награди, в които победителите се знаят предварително и отличията се разпределят винаги между основните големи играчи в бизнеса, са ми напълно безразлични, a истерията и шума е винаги много повече.
Тао се разплака, част от останалите и те напълниха очите. Вълнуват се момчетата, щастливи са, нормално, а предстоят още отличия за тях съвсем скоро.
Прическата на Лулу днес за мен беше меко казано странно решение на стилистите.
Видях го и този видеоклип (отново като една мини корейска драма), който заснеха миналата седмица точно за тази церемония, с версията на Здрач ли е, Мрач ли е онзи филм, не зная, а и не съм гледала никога тези филми. Хареса ми версията на ЕХО, а Джонг Ин се справи много добре като главен герой в историята. Изпълниха Wolf и Growl, а Сехун, Кьонг Су, Бекс, Лулу и Джонг Де изпълниха и Why So Serious? на SHINee.

Днес излезе и рекламата им за наградите на MAMA, които ще се проведат следващия петък в Хонг Конг. Лей само липсва, вижда се и на финал, че неговото място до Чани е празно. С тези белезници, какво ли ще измислят, сигурно ще има и тук някаква кратка история, а Еднорогът все пак ще се появи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата спечелиха днес наградата "Албум на годината" на церемонията по раздаването на наградите на музикалния канал Mnet (MAMA), които се проведоха в Хонг Конг. Да им е честито. Не зная колко обективни са тези награди, както и раздаването им, тези церемонии нито ме впечатляват, нито обръщам внимание как си разпределят отличията, но за мен техният албум е този, който и аз слушах и продължавам да слушам най-много тази година. Парчетата им са добри, денс-поп и съжалявам само, че други от песните, които харесах най-много от албума им нямат видеоклипове, а бих се радвала. Само Wolf така и не успях да я харесам, за мен продължава да е странно решението да е заглавна за албума им.
За съжаление До Кьонг Су е получил контузия в глезена и веднага след изпълнението им е откаран в болница. Не е сериозно, но той не присъства на награждаването на момчетата на финал. Жалко, но важно е да се възстанови. Развълнувани (напълно нормално), благодариха на всички, които са с тях и работят с тях, всички, които ги подкрепят.
В четвъртък (бел.ред 28 ноември) стартира и предаването им EXO's Showtime. Излязоха вече няколко реклами, клипове, ще ги гледаме.

Сцената им днес и двете изпълнения на Growl и Wolf.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кoледен ще е мини албумът им, за който се знаеше, че подготвят, а днес излязоха малко подробности около него. Miracles in December е заглавието, ще съдържа общо пет парчета (Miracles in December, Christmas Day, The Star, My Turn To Cry, The First Snow + Miracles in December - Classical Orchestra Version) и ще излезе на 9 декември, като на 5 декември момчетата ще имат сцена на M! Countdown. Видях, че са им сложили и тийзърна снимка, облечени като джуджета ли що ли, но като я загледах, тя няма нищо общо с това, което са те в момента, с външният им вид, прически и боя на главите. Според мен е правена точно миналата година по това време и решават да я пуснат сега, защото никое от момчетата не изглежда по този начин в момента и не е изглеждал в последните няколко месеци.

Вчера стартира и EXO's Showtime, чийто първи епизод бе преведен буквално за 3-4 часа на английски, а преди това излязоха преводи и на отделните части.

Като за начало имаше повече дрън-дрън около масата, ядоха пилешко (голямо ядене падна), шеги, майтапи, характерни за тях и познати от редицата им участия в други радио и шоу програми, особено при гостуванията им в Сукира и Шим Шим Тапа. Бекс не мълчи, дори когато яде, уникално малко дяволче, пускаше си отново шегите и си направи номерата. Любимият ми китаец си стоеше кротко до Мин Сок и почти не се обади, както и Тао. Парадът очаквано се ръководеше от Беки, Чани, Джунма, а останалите се включваха от време на време. Лулу си похапна добре, а какво сериозно изражение придоби лицето му, когато Джунма го оприличи на момиче с тези нежни черти. Миличкият той, какво да направи, че се е родил с толкова нежни черти, а и нуните и аджумите от СМЕ като го подчертаят, като му сложат и очната линия, край. Повече действие с момчетата ще има във втори епизод, след като видях рекламата за следващия четвъртък, а шоуто ще бъде от общо 12 епизода и ще приключи през февруари.

Новина от днес и за първи актьор от групата. До Кьонг Су е избран за ролята на син на актрисата Юм Джонг А в новия корейски филм Cart, който ще излезе догодина по екраните в Корея, а снимките му стартират в края на декември, след месец. Малка ще е ролята, героят му се казва Те Йонг, а и предполагам, че е избран заради невинното му, непринудено и детско излъчване, което има. Той е душичка, много изпълнителен, винаги ми прави впечатление, освен с прекрасния глас, който има. Ще се справи с ролята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха тийзърите (корейската и китайска версия) за видеото на Miracles in December. Oт СМЕ спазиха обещаното. Очаквано бавно, мелодично, коледно, много снежинки, виждам и сълзи, а Бекс, Кьонг Су и Джонг Де (Лулу и на китайската версия) ще пеят и това е.
Днес потвърдиха, че другото им завръщане ще е през февруари, така че ще чакаме до тогава, а сега ще слушаме коледни песни. Много интересно каква ще им е сцената в четвъртък с тази песен, какво ще правят и 12-те на сцената.



Китайската версия

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е глупаво да ги качват и 12-те на сцена, като пеят само 3-ма..... Другите какво ще правят, ще седят като статисти и Тао ще пуска сълзи хахахаха


 


А така ми се искаше да ги облекат като джуджета и да им измислят някаква луда версия на Джингъл Белс и да правят конкуренция на Crayon Pop :28558: :28558: :28558:


Но нямам нищо против и да си гледам D.O как пее балада :)


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега прочетох потвърждение, че на сцените тези дни в музикалните предавания ще бъдат само тримата Беки, Кьонг Су и Джонг Де. 3 от 12. Главните вокали. Останалите ще са агитка зад сцената. Нормално, само тези, които ще пеят. Лулу ще го огрее, ако имат изяви в Китай по празниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото на Miracles in December излезе още днес. Хубава песен, видеото също е много добро, харесва ми, а и четиримата имат прекрасни гласове - Бекс, Кьонг Су и Джонг Де на корейската, а Лулу с Бекс и Джонг Де на китайската версия. Нямаше как да минем и без реклама на Nature Republic, на кремчета, това-онова. Хареса ми и това, което чух вчера от всички парчета в мини албума. Очаквам ги утре тримата на сцената на M! Countdown, без Лулу, той само на промоциите в Китай. Останалите разбрах, че ще имат специални сцени по представянето на мини-албума, все пак ще ги включат по някакъв начин.



Китайската версия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вокално трио "Росна китка" се представи отлично днес на M! Countdown. Браво на момчетата. Бекс разбрах, че е нагълтал малко от този изкуствен сняг (напълно нормално за него), който са им пуснали по време на изпълнението, но този кадър не го дадоха, записали са всичко предварително, малко по-рано днес през деня и излъчването на предаването. Прехвърлих набързо и новия, втори епизод на EXO's Showtime, довечера ще го изгледам и с превод, но... ами те само ядат, какво е това чудо? Само това ли ще дават, как ядат и се тъпчат, знаем ги, че не отказват храна, а и не съм виждала корейски айдъл, който да не е постоянно гладен. Нямаха наяждане, в първи епизод ядоха, във втори също, това предаване се превръща в "Нека да похапнем с ЕХО". Надявам се в следващите епизоди да се променят нещата, не, че не ми харесва да гледам кулинарното предаване с тях, но все пак... Любимият ми китаец отново с изцепки. Затруднява се Лей все още с доста корейски думи и прави гафове, обаче е толкова забавен, с неговото непринудено и невинно изражение на лицето, като 5-годишен хлапак.

http://www.youtube.com/watch?v=h1JdyETtKR4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сцените им

и днес на Inkigayo. Следващата седмица вече ще включат и останалите от групата със специални сцени, но какво ще представлява, идея нямам. Голямото завръщане вече ще е през февруари с цял нов албум, а втората половина на 2014 г. предстои и първото им световно турне.
След няколко часа ще се появи официално и целият мини албум Miracles in December, но вече изслушах всички песни и освен заглавната ми харесва много и First Snow (особено на китайски, с гласа на Лулу).
Качиха с превод на английски и
, в който участваха Крис и Тао, а само Крис на 11 декември ще записва епизод (с участие в баскетболния турнир) и за Cool Kiz on the Block, който ще се излъчи на 24 декември.


И четиримата китайци (само те) летяха в петък до Пекин за церемонията на китайските билборд награди (не ми се рови сега да търся точно името), където групата бе отличена с две награди - за най-добра група и най-популярна група в Китай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тук можете да преслушате онлайн и двете версии на песните.

тук  и тук можете да видите преводите на BG на някои песните

 

Вече пуснаха две части от OVEN RADIO

1 част :

2 част:

 + изненадващо появяване на някой :D

 

Промо снимки за специалния албум 

 

tumblr_mxc1tuGKKu1sw7zlho1_1280.jpg

 

 

tumblr_mxc23udVIZ1sw7zlho1_1280.png

 

tumblr_mxjl7550M61sw7zlho5_500.jpgtumblr_mxjl7550M61sw7zlho6_500.jpgtumblr_mxjgflzrw41sw7zlho1_500.jpgtumblr_mxjgflzrw41sw7zlho2_500.jpgtumblr_mxjgflzrw41sw7zlho3_500.jpgtumblr_mxjgflzrw41sw7zlho4_500.jpgtumblr_mxjgflzrw41sw7zlho5_500.jpgtumblr_mxjgflzrw41sw7zlho6_500.jpg

tumblr_mxjl7550M61sw7zlho1_500.jpgtumblr_mxjl7550M61sw7zlho2_500.jpg

tumblr_mxjl7550M61sw7zlho3_500.jpgtumblr_mxjl7550M61sw7zlho4_500.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OVEN RADIO


 


3-та част: 


4-та част: 


Последна 5-та част: Започва с


 


 


 


@ M COUNTDOWN


с представянето на CHEN, BEAKHYUN,D.O + LUHAN и LAY на пиано ~~  Много много ми хареса изпълнението им. 


Момчетата са на 3-та позиция та има вероятност другата седмица да се конкурират за награда


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи две победи и за Miracles in December -

и
. Да им е честито на момчетата. Днес са записвали сцената си на Инкигайо още в 7 сутринта и са ги вдигнали рано и петимата.

Много ме разочароваха Кай и Сехун в трети епизод на EXO's Showtime. Верно, че са макнета, че могат да се оправдават с годините си, но постъпиха изключително глупаво спрямо Чани и подаръкът, който трябваше да му купят за рождения ден. Много инфантилно поведение, а това непрестанно кикотене, като че ли са извършели нещо велико, много ме разочарова. Истински хлапаци, а и израженията на лицата на хьонговете им бяха показателни, особено това на Беки и Сухо. Големите се постараха, купиха доста скъпи подаръци, докато тия двамата, хайде минаха леко, но и самия им подарък беше меко казано странен, аз не открих нищо смешно и забавно, а и Чани не каза нищо, прие подаръка с усмивка.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата спечелиха на вчерашния SHOW CHAMPION 


. Suho  и Xuimin са били и водещи.


Изпълнявали са освен Miracles in Dec  но всички са се появили за едно специално изпълнение на Christmas Day 


 


Ето изпълнението им на двете песни + връчването на наградата 


http://vbox7.com/play:c65e1cd6d8


 


tumblr_my1ikk0Egw1rp4pgdo1_500.jpg


 


 


 


М countdown [19/12/13]


Днес също бяха номинирани за първо място и се бяха изправили срещу Hyorin и ПОБЕДИХА


Днешното изпълнение на : 


+ специалното изпълнение на всички  на Christmas Day 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В днешния 4-ти епизод на EXO's Showtime единствен Лей направи най-разумното нещо, когато ти прожектират тежка корейска мелодрама и те карат да гледаш - легна на земята и се наспа, т.е проспа целият филм и с пълно право. Аз бих направила абсолютно същото. Останалите, без Сехун, ред сълзи и сополи. Голяма драма, голямо чудо. Лулу добре беше позаспал и той, защо ли му трябваше да се събужда. Шоуто им започва да набира скорост, докато в първите два епизода само ядоха, сега малко по-малко нещата влизат в релси, дано стане и още по-интересно.

Гледах ги днес и в Mnet Wide Open Studio. Отново имаше изпълнения на отделни образи. Видях, че Лулу и Мин Сок са включени в една от пародиите на драма, която ще разиграват в едно от специалните предавания сега по празниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Участваха вчера в празничния брой на MUSIC BANK


Участваха в топ20 за цялата година и се наредиха на 5-та позиция


Изпълнението:


http://vbox7.com/play:2cd120b310


 


 


Днес на MUSIC CORE отново бяха номинирани и спечелиха


 


tumblr_my5do4NAIl1t1epvpo1_500.png


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...