Jump to content

EXO


Recommended Posts

Чаньол свири Nothin'

Оставям го за ден, утре го скривам.
Готово. Благодаря на модератора за възможността!
Инстаграм акаунтът на Чаньол, където може да видите видеото :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай малките от NCT попаднах случайно на една серия от SM/Mnet-ски видеа върху ретро к-поп песни. Видеата са от 2014 г, та са старички, но са готини, като малки филмчета. Ето това много ме разчуства, но всички мембър си имат клипове, вижте ги, ако ви е интересно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lay, в партньорство с Daniel Wellington, ще пусне лимитирана колекция, наречена „My Canvas, My Soul“! В нея ще има две гривни: едната с надпис „莲“ (Lit), а другата с логото на Lay Studio.Колекцията ще стартира на 16 август! 

/Явно имат предвид каишките на часовника/.

Ef-Mi-AL6-Xk-AE6l2t.jpg Ef-Mi-AL5-Wk-AAe-LU.jpg

 

Off Topic

 

Ef-Mih-Ai-Wk-AAjn9-X.jpg Ef-Mih-AWWk-AADRBx.jpg

 

Ef-Mih-A0-Xk-AA07fv.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OBSESSION достигна 100 млн. гледания в YouTube. 

(да ви кажа, вече ми е смешно на фона на рекордите дето са под път и над път, и са толкова на често, че се обезличиха) 

Отбелязваме го с един страхотен кавър на украинките от Level Up. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе песента на Rothy ft. Chanyeol -   Ocean View

 

И участието на СеЧан в CHOIZAROAD.

(не съм гледала това шоу, някакво с манджи е. предупредиха ме да не го гледам гладна :D
Choiza е половинката на Геко в Dynamic Duo.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/11/2020 at 9:47 PM, kandala said:

Покрай малките от NCT попаднах случайно на една серия от SM/Mnet-ски видеа върху ретро к-поп песни. Видеата са от 2014 г, та са старички, но са готини, като малки филмчета. Ето това много ме разчуства, но всички мембър си имат клипове, вижте ги, ако ви е интересно.

 

 

Йоо, е чак сега разбирам, че са поредица от серийки! Страхотни при това!!! А явно в много участват и NCT членове. – тук виждам Тен!
Красиво и докосващо...

 

Иначе само на едно бах попадала преди, докато търсех песни на H.O.T.

Ето това с Чаньол (и гласа на Чен чувам също), заедно с мъниците Юта и Джехьон – те и EXO са мъници тогава де :icon_sunny: Сякаш представят магията на многото му  таланти...  Интересен сюжет за някаква връзка във време-пространството.
Mnet [EXO 902014] 찬열이 재해석한 EXO 902014버전 H.O.T.-빛 M/V

Spoiler

 

 


И често съм се чудела откъде са някои кадри на EXO,, които не виждам по трейлъритв или MV-тата им, а попадам на тях във фен-компилации. Та ето откъде били!! Заслужава си всички клипчета да изредим – да ги има. 
Сехун – с Джони и Тейонг-йонг-йонг (какви очички като бадеми има тук!!). Борбата с другото Аз...
Mnet [EXO 902014] 세훈이 재해석한 신화-Yo! M/V / EXO SEHUN's 'Shinhwa - 'Yo!' M/V Remake

Spoiler

 

 

Каи и някакво роботче, подобно на което виждаме и в римейка на Чаньол – какъв ли му е символът??
Много свежо и сгряващо... Последният кадър ми напомня някак за The Origin на NCT.
Mnet [EXO 902014] 엑소 카이가 재해석한 '듀스-여름안에서' 뮤비/EXO KAI's 'In Summer' M/V Remake

Spoiler

 

 

Бекьони и превръщането на скуката в забавление (естествено) :yes:
Mnet [EXO 902014] 엑소 백현이 재해석한 'DJ DOC- DOC와 춤을' 뮤비/EXO BAEK HYUN's 'Dance With DOC' M/V Remake

Spoiler

 


Лей и Тейонги (отново), разчувсващо клипче, подобно на това със Сухо... Сбогуване... "Ще ни липсваш" хммм...
Mnet [EXO 902014] 엑소 레이가 재해석한 'Fly To The Sky-Missing You' 뮤비 / EXO LAY's "Missing You'' M/V Remake

Spoiler

 

 

Дио – откраднат от фенките в стил Pick a Boo на Red Velvet :D 
Прилича му така да се чувства при насочено много внимание върху него :) 

Mnet [EXO 902014] 엑소 디오가 재해석한 'S.E.S. - I'm Your Girl' 뮤비/EXO D.O.'s I'm Your Girl M/V Remake

Spoiler

 

 

Лухан и спортно-романтичния му дух – много добре са го уловили и него... С участието на Джехьон и тук.
Mnet [EXO 902014] 엑소902014 버전 '마지막 승부' 뮤직비디오 / EXO 902014 ver. 'The Last Game' M/V

Spoiler

 

 

Ама те много беее....  Шумин.... тъжно-романтично...
Mnet [EXO 902014] 엑소 시우민이 재해석한 '임창정-소주 한 잔' 뮤비/EXO XIUMIN's 'a glass of soju' M/V Remake

Spoiler

 

 

Чен... Първи ще си го вземат – познаха, въпреки края на песента  :rolleyes:

Mnet [EXO 902014] 엑소 첸이 재해석한 '보아- No.1' 뮤비/EXO CHEN's 'No.1' M/V Remake

Spoiler

 


И т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си слушах старите парчета и по повод това реших да ви споделя нещо забавно.

 

В това изпълнение където Сухо се разхвърля.

Как се смеят другите само...

Кайчето постриган като гъба печурка.

Заето(Бек)  къдравата овчица, а пък Сехито чак се прикри с ръка... пръстена кърти от на Барби колекцията.

Тука мохабета май беше, че е било много студено и са се разбрали той да се съблече и е успял...

 

Това вече е от другия архив....

Дето казват секШи денс....

Михо е супер як, червената коса го подчертава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, весело припомнящо клипче от дебютните им времена :es: 
Вече не помня къде точно, но Сухо казваше, че спонтанно го е решил. То толкова студено било, че със или без връхната дреха все тая, та... направил им е определено весело с тази рештелност да игнорира студа B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 hours ago, Manga_girl said:

Татуировките на Бек

 

Не знаех че има, попаднах случайно и споделям.

 

 

Това са любимите му фрази от времето на дебютирането му още, когато му е било много трудно, защото е имал много да наваксва с откриването му в последния момент  – сега са му ги изписали за трейлърчето му покрай албума на SuperM (тоест не са перманентни). Много е хубавко – както и на останалите, с лична идейка и послание са... Fearless, Be brave Be humble и Have Courage да думите и ги ползва в колекциите на Prive също.

 

Бек   Каи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крис нали ще бъде продуцент в едно предаване, цяла песен са направили с останалите продуценти...

【SUB】Kris Wu, Will Pan, Jane Zhang, GAI, Jay Park - The Rap of China 中国新说唱2020 | 'RAPSTAR' | iQIYI

 

*От тук директно не може да се гледа, трябва да се влезе в ютуб, явно каналът блокирва..

 

И някакви други клипчета от предаването:

:click:  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Джонгин беше доста активен в Bubble и сподели снимки на храна - сурова, опечена... Измежду всичко обаче най-важното, което каза беше:
"Една песен остана да запиша. (тайна е). Мисля, че всичките са добри за заглавна песен." 
Чакаме те, Кай. Дано е скоро!

Off Topic

 

Изображение

 

A пък Сухо спечел първо място в някaквa си глупост (за най-добър лидер на 2020) и не че искaм дa пиша за клaсaциятa, aмa гифчето много хубaвко и ми трябваше повод да го кача...
suho ❤️❤️❤️

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След кaто NNG създaдохa музикaтa зa изложбaтa нa Бaския в Сеул, стaнa ясно, че EXO-SC  сa aудио посланици нa изложбaтa.

Беше публикувaн зaпис с глaсовете им предстaвящи художникa.
Можете да ги чуете тук - в Naver и да получите повече инфо от EXO Twitter

Превод:
Чаньол: Сехун, би ли обяснил какво означава да си "аудио посланик"?
Сехун: Да. Може да мислите за аудио посланика като за учен, който ще ви разказва и обяснява за артиста Жан-Мишел Баския, историята на живота му и работата му, по просто и ясно (по разбираем начин).
Чаньол казва, че двамат със Сехун са почитатели на Баския като артист и са наистина щастливи, че вземат участие в проекта, който го представя и разказва за него. Казва също, че със Сехун много са се постарали и подготвяли, и да ги очакваме.

  6b14dd34b0f1a68a.jpg
 

Off Topic


eef502b4053e95a8.jpg

a4e8521a43b475be.jpg

 


ТУК пък имaме стaтия зa Лей в индийското издaние нa Rollin Stone.

 



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знaете ли кaкво е 'top tier'?

Ознaчaвa нaй-високо кaчество.

Или просто EXO.

(сигурнa съм, товa изпълнение го знaем повечето, но KBS отново го кaчихa и не можaх дa се въздържa. толковa ми липсвaт.)

И нещо снимат или поне Сехун. От вчера хвърля захранки в Инстаграм.
Току-що качи тези с надпис "Soon" (Скоро)
5c061a71e03200ca.jpg

e0679f0b3e130bbc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...