Jump to content

EXO


Recommended Posts

Лей е споделил, че втората част на албума му ще излезе на 19.07, което е сега, в неделя. :es:

А в събота е онлайн концерта на Gass, в който участие ще вземат EXO-SC. 

Нямам търпение за уикенда. 

 

И видео от кампания на Министерство на правосъдието за борба и изкореняване на дигиталната, сексуална експлоатация в която участват войничетата ни, заедно с актьора Мин Сок (така си го запомних и това си е). 

 

Между другото, мисля, че тази кампанията няма да реши генерално въпроса, но определено е действие в правилната посока от страна на корейските власти. Показва желание за създаване на нетърпимост към този порочен "вирус", с какъвто е сравнена ситуацията. 

Гордея се с момчетата, че са част от това! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, kandala said:

Хайде на 1 Billion Views. 

Аз не чувам как е на звук, но на цвят определено е забележително. 

 

 

 

Йеее, чудна е песничката – приятна и супер радваща! И момичето много хубав глас има. А визиите са направо WOW :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песничката е ретро почти колкото мен. :D Приятна е, но не мога да реша дали ми хареса, трябва да я чуя още един, два пъти. Успях вече на спокойствие да я чуя и много ми хареса. Наистина е ретро, от 80-те, по-скоро фънк парче, средно бързо и зареждащо. И как хармонизират, а. Не съм изненадана, но винаги ми е приятно да го отбележа. :) Частта на Moon беше като последната подправка, която прави ястието още по-вкусно. (А усмивката на Чани е един път.) 

 

В лайфа по-рано днес, преди излизането на албума, СеЧан са обещали нещо. 

При победа и 1-во място (предполагам в музикални програми? класации?) ще скочат с бънджи, макар да се страхуват. Сега, заедно или поотделно не знам, като излязат пълни субки във VLIVE ще разберем. Засега се информираме от статията в Soompi

 

Обаче това 100% ми харесва - колаж от соло албумите на членовете на групата и събюнитите. 

1afd613fff865b98.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимка на задната корица (предполагам) от албума на EXO-SC. 

"Най-накрая албумът ни е реализиран. Подготвяме го от края на миналата година и отне доста време (за да го приключим), но тъй като има още повече добавени неща, се чувствам много горд.

Първо, Геко-хьонг... Много ти благодаря за отдадената работа по този албум. Винаги съм научавал много (от теб) и вече сме неразделни. Обичам те. Членовете на нашето SM семейство, A&R екипа... (Чаньол изброява голяма част от колегите си в компанията, както и шофьорите им), на членовете на EXO, които ме правят щастлив и ме зареждат с енергия, благодаря ви, обичам ви. На MQ и екипа на Studio_519, благодаря за усърдната работа (изброява хората). И Рейдън! Благодаря ти, че отключи музиката, която държах в себе си 10 г. (Чаньол благодари на още много хора - колеги, семейство, както и на кучето си  Тобен :D). Сехун, благодаря ти, че си с мен в този албум. Щастлив съм, че се наслаждаваме заедно на музиката. И накрая на EXO-L, които очакваха албумът на Чаньол и Сехун една година - благодаря ви, обичам ви. Ако не бяхте вие, наистина нямаше да мога да направя нищо. Дори да не можем да се срещаме често това лято, душите ни винаги ще са заедно. Вие, хора, споделяте своята енергия и това е най-хубавото. Много ви обичам. Сега, да се позабавляваме през лятото на 2020!" :xaxa:

В албумът на EXO-SC 1 Billion Views има и "златна карта" на която пише: "Поздравления за получената златна карта! За първи път получаваш такава, нали? Всъщност и за мен това е първи път, така че и аз не зная какво да кажа, но едно нещо ми идва наум. И то е, че те обичам. Завинаги.

Благодаря ти, че обичаш/харесваш този албум! - Чаньол" 

2742051aa7adda5e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да драсна два реда за новата песен.

Клипа е много готин, свеж, цветен, страхотен е направо. /Няма пуловерчета/.

И песента като я чуеш няколко пъти ти влиза под кожата.

Обаче, аз си имам друга фаворитка от албума...

Всичките ги чух и като изключим индивидуалните им песни, най ми допадна тази:

Sehun & Chanyeol (EXO) - 'Say It' (Feat. Penomeco) Lyrics Color Coded

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14.07.2020 г. at 14:07, skofiild написа:

...Всичките ги чух и като изключим индивидуалните им песни, най ми допадна тази:

Sehun & Chanyeol (EXO) - 'Say It' (Feat. Penomeco)

Тази ми звучи като кънтри, не знам защо.
Извън представените вече четири песни с клипове, най-много ми харесват JetLag и Fly Away ft. Gaeko.

 

 

Аз нали съм си обстоятелствена, споделям една прясна, прясна публикация на агенция Yonhap, която преведох и който иска може да прочете по-долу на български.

Off Topic

 

По време на текущата почивка на групата членовете на EXO доказват стойността си със солови и изпълнения на подгрупите си
от Чанг Донг У

Сеул, 14.07.2020. Независимо, че почти половината от състава й в момента не са налични, присъствието на  стабилната к-поп група от трето поколение -
EXO, все още силно оттеква, когато останалите членове преследват соло проекти или такива на подгрупите, по време на отсътствието на колегите им поради задълженията им към армията.
В момента трима от членовете на изключително популярната група  – Сухо, Шиумин и
D.O., отбиват двегодишната си военна служба. Китайският член на групата Лей, също отсъства от последните активности и промоции, фокусирайки се на соло кариера в Китай и САЩ.
Съгласно закона, всички физически здрави мъже, граждани на Южна Корея, трябва да служат около две години в армията на страната, която граничи със Северна Корея и има една от най-сериозно охраняваните граници. Нарушителите на военния закон се наказват със затвор.
По време на (тази) почивка за групата, Бекхьон наскоро оглави заглавията след като вторият му соло албум
(EP) “Delight” постигна огромен търговски успех. Албумът съдържащ седем песни и излязъл в края на май, продаде над 1 млн. копия, за да стане третият най-успешен албум след този на BTS: "Map of the Soul: 7" и на Seventeen "Heng:garae.".
С „Delight” Бекхьон стана първият соло изпълнител продал над 1 млн. копия на албума си след Ким Гън Хо, който постави този рекорд със седмия си студиен албум през 2001 г. Бекхьон също така стана и първият изпълнител, който спечели титлата „Million seller” като соло изпълнител и част от група едновременно, 20 г. след к-поп иконата Со Те Джи през 2000 г.
При излизането си „
Delight”се изкачи до No.1 Top Album Chart на Apple, покривайки 68 държави и региони. Бекхьон дебютира като самостоятелен изпълнител през 2019 г. с EP City Lights, който постигна 500 хил. продадени копия през първата седмица от  реализацията си.
„Искам да оставя трайно въздействие (впечатление?) чрез този албум и в бъдеще да затвърдя позицията си като соло изпълнител.“,  споделя Бекхьон преди излизането на албума. Очаква се изпълнителят да влезе в армията до края на тази година.

EXO-SC, подгрупата на EXO, формирана от двамата рапъри Сехун и Чаньол, също издаде своя първи студиен албум "1 Billion Views", в понеделник.
Хип-хоп ориентираният албум съдържа девет песни и следвайки пътя на дебюта на дуото с албума "What a Life"
достигна No.1 Top Album Chart на Apple в 50 държави и региони. Продажбите на албума на местния пазар дават знак за комерсиален успех, като албумът води продажбите в класациите Hanteo, Synnara и Hot Tracks. "1 Billion Views" също така беше сертифициран като „платинен“ от китайската музикална платформа QQ Music - титла, която се дава на албуми надминали стойност на продажби над 1 млн. юана (US$ 142 942). Това постижение за албума дойде само час и 25 мин. след качването му на стриминг платформите.
Сехун казва, че е преосмислял  миналото си от дете до сегашния си живот като к-поп артист, докато пишел за албума.
„Мислех си за трудните и хубави моменти, рефлектирали на кариерата ми, която изживявам (сега). Беше добра възможност да погледна назад, към пътя, който съм изминал.“, цитат на Сехун по време на пресконференцията, дадена от
SM Entertainment.
Членът на EXO - Кай, също подготвя да представи своя соло дебют през втората част на годината.
Основният таньцор на групата, какъвто е Кай, напоследък е активен в създадената от SM супергрупа SuperM, формираната заедно с други изпълнители на компанията и членове на групите EXO, SHINee, NCT127 и WayV.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СеЧан ще се появят в ЮТюб канала 슈스스TV, чиято водеща е една от най-известните стилисти в Ю. Корея. Каналът й има над 800 хил. абоната, а освен че е толкова успешна в бранша, дамата била и много забавна като водеща.

Представянето на Лей за Street Dance of China, което започва да се излъчва на 18.07.2020 г. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз заради Лей влизам...

Май съм на път да го гледам това предаване. То не знам участниците как ще са, ама менторите сега ги гледах, е кво да кажа...Нямам думи.

И тоя дракон накрая при Лей, то само с рекламата ти привличат вниманието...

 

Някой ги е събрал на едно място и на четиримата...

Wang Yibo, Zhang Yixing, Jackson Wang & Wallace Chung Dance PerformanceㅣStreet Dance of China S3

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори , ако вече сте споделили компилацията  Кай меджик хендс....

Кай чупи микрофон....

 

Off Topic

 

 

 

И заето с микрофона.... 

 И преди да ме критикувате, че го наричам зае , не ми е слабост просто откакто му научих името Bun Baek Hyun си му викам заек баек.... хахахах

Забавлявайте се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки на LAY за Wonderland China

Image

Off Topic

 

ImageImageImageImage

 

 

Image

Off Topic

Image

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

张艺兴 Wonderland中文版封面 | LAY Zhang Yixing x Wonderland Chinese cover

Директен линк

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO-SC ще вземат участие в 26th Dream Concert CONNECT:D, който ще се състои на 25-26 юни и ще се излъчва онлайн. Други от участниците са Red Velvet, Mamamoo, ITZY, Stray Kids, Astro и още доста. Концертът не е безплатен, закупуват се билети и се гледа в YT канала на The K-POP. 

Изт. Soompi

Ec7jvi-HU8-AAugw3.jpg

 

Онзи ден СеЧан бяха на гости на радиопредаването Choi Hwa Jung's Power Radio и благодарение на SEHUNBUBS англ. субки излязоха доста бързо. (явно е вярно, че Сехун има най-голямата фен база сред мембърите) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

#ZTAO's single "Wish" (https://open.spotify.com/album/5KbQPjJExlGnBluI4BwaOH) photoshoot

Ec4d9-T9-Uw-AEkaz-G.jpg Ec4e-AOSU4-AEQ08-Q.jpg

 

Off Topic

 

Ec4d5p9-U8-AMNyki.jpg Ec4d8cr-UMAc7-V5x.jpg

 

Тао фициално бе обявен за представител на марката за мобилната игра QQ Speed.

Ecno3r1-Uw-AAQc8b.jpg

 

 

На 23 юли ще има нова песен The Happiest Moment, плюс нов танц...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...