Jump to content

EXO


Recommended Posts

Днес отново момчетата са били победители на SHOW CHAMPION...За жалост не са били там,но са записали съобщение към фенове....

Ето днешното им изпълнение + благодарностите ~~

Tv & Growl & No.1 & Encore @ Show Champion

 

tumblr_ms8osjDSBI1qhmxnlo1_1280.jpg

 

 

За Ivy club

 

 

11.jpg

 

6.jpg7.jpg4.jpg5.jpgtumblr_ms8ml5Dsk31qhmxnlo1_1280.jpg2.jpg1.jpgtumblr_ms8mhaFLw51qhmxnlo1_1280.jpgtumblr_ms8mgnJsyQ1qhmxnlo1_1280.jpgtumblr_ms8mijvONN1qhmxnlo1_1280.jpgtumblr_ms8mgnJsyQ1qhmxnlo1_1280.jpgtumblr_ms8mg2A1nR1qhmxnlo1_1280.jpgtumblr_ms8maw6Ob21qhmxnlo1_1280.jpgtumblr_ms8mbu3d7Q1qhmxnlo1_1280.jpg

tumblr_ms8o6lpnG51qhmxnlo1_500.jpgtumblr_ms8o5hxrgX1qhmxnlo1_500.jpgtumblr_ms8o61fvWB1qhmxnlo1_500.jpgtumblr_ms8mp5XgSP1qhmxnlo1_1280.jpgtumblr_ms8mr4YDry1qhmxnlo1_1280.jpg

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера и излъчиха а после и качиха в официалния канал KBS  с превод излъчването на втори епизод на 

 

 

 

Sehun,D.O,Xuimin,Suho,Baekhyun и Lay ще бъдат в епизода на Beatles Code заедно с момичетата от BEG ~~

В предния епизод на предаването,когато промотираха WOLF  участваха Suho,Chanyeol,Chen,Kai и Luhan

 

E вече излъчиха епизода и превод си имаме:

 

1 част  /// 2 част

 

На 14 август се излъчи второто участие на момчетата в WEEKLY IDOL .. Тук промотират Growl 

Първо беше на 10 юли при промоциите на WOLF

 

EXO on Weekly Idol {ENG SUB} [14/8/13]

 

На 20 август се излъчи участието им в @ Naver Starcast,който пак беше едно от най - гледаните предавания

Изпълнявали са XOXO &  Lucky 

Eто два превода: 


А тук е на части самото предаване:

Част 1

Част 2 

Част 3

 

На 29 юли записваха China love big concert 2013..

На 18 август и на 25 август го излъчваха в две части (вече имаме преводи)

 

&

 

Предаването пак е супер интересно и забавно ~~

 

На 25 август бяха в ЛА за да бъдат всички на    @ Mcountdown K-con (миналата година бяха само Exo-M)

 

 

 

Излъчваха го на 29 август (четвъртък) и нищо,че беше специално момчетата взеха и седмичната награда на M countdown

На Мusic Bank (30 август) бяха номинирани,но не спечелиха те... Тях ги нямаше също и в самото предаване..

Изпълнението им на @ Mcountdown K-con

Видях и фен камери на 3.6.5,но не са го излъчвали 

 

http://vbox7.com/play:56b527875c

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволна от представянето им днес на Immortal Song с изпълнението на It's Still A Dark Night, въпреки че изгубиха срещу Бада. Отлични бяха и седмината, които изпратиха - Беки, Кьонг Су, Джонг Де, Лей, Сехун, Мин Сок и Кай.
Страхотни фотосесии и за новия септемврийски брой на Men's Style. Отново победа днес и на Music Core, изгледах и участието им в днешния епизод на Infinite Challenge. Браво на момчетата. SME са създали страхотна нова бой-група, дано продължават все така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

men's style 2013

 

Има фотоси индивидуални на всички ...

Tъй като списанието е за китайския пазар затова и EXO - M имат обща сесия + корица 

 

tumblr_msaz4cJyKb1qhmxnlo1_500.jpg

 

 

 

Част 1 със сканове на KRIS, SUHO,CHEN,LUHAN,XIUMIN & KAI

 

 

 

a1835473tw1e85qoosovcj21kw22shdt.jpga1835473tw1e85qowvsexj21kw281u0x.jpg

 

 

a1835473tw1e85qa4ui3sj21kw26ohdt.jpga1835473tw1e85qcemvyhj21kw27tqv5.jpga1835473tw1e85r2shrb2j21kw23vb29.jpg

a1835473tw1e85r31vr76j21kw29h1ky.jpg

 

a1835473tw1e85rjsontcj21kw296x6p.jpga1835473tw1e85rjnzu6wj21kw240b29.jpg

a1835473tw1e85rrzn6jbj21kw2aa4qq.jpga1835473tw1e85rr1noq2j21kw26we81.jpg

 

a1835473tw1e85rvg60znj21kw29k1ky.jpga1835473tw1e85ruylkxhj21kw29a4qp.jpg

 

 

 


 

ЧАСТ 2 със сканове на D.O, CHANYEOL,SEHUN, TAO, LAY  & BAEKHYUN

 

tumblr_msdq76UW7x1qhmxnlo1_500.jpg

 

 

a1835473tw1e85r024nlmj21kw28xx6p.jpga1835473tw1e85qzu97arj21kw23eb29.jpga1835473tw1e85qwiaja2j21kw28uu0x.jpga1835473tw1e85qwijmxlj21kw295u0x.jpga1835473tw1e85qivyw66j21kw2841ky.jpga1835473tw1e85qitn3kqj21kw28lx6p.jpga1835473tw1e85qg4n9ckj21kw29mkjl.jpga1835473tw1e85qgd52s2j21kw29gu0x.jpga1835473tw1e85rfl3gvvj21kw25q1kx.jpga1835473tw1e85rg2gbgdj21kw29zu0x.jpg

a1835473tw1e85r826eu8j21kw26jnpd.jpg
 

a1835473tw1e85r8h21vaj21kw2af7wi.jpg

 

 

 

Cr:fy-exo.com

 

Наистина прекрасно изпълнение на Immortal Song ..Но имаха естествено доста упреки...Според мен и също при сливането на някои кадри , сценаристите са допуснали леки грешки ~~

Eто го пак изпълнението,ако след време горния линк е изтри, този има и бг суб

Превод 130831 Exo - It's Still A Dark Night

 

Днес на INKIGAYO oтнесоха поредната 11 победа от ерата GROWL ~~ Също за самото предаване направиха и Triple Crown...

Toва им е първата такава победа - когато печелят 3 пъти подред в едно и също предаване .. Сега тази седмица,която предстои ако пак са номинирани и спечелят ще могат да направят в Show Champion (сряда) ; M! Countdown (четвъртък) и Music Core (събота) , за жалост в Music Bank няма да могат да направят такава титла защото  миналия път спечелиха момичетата от Crayon Pop ..

 

Eто награждаването на INKIGAYO

 

Ето малко клипчетата на част от момчетата в радио:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера при записа на  'Idol Star Athletics Championship'.   Тао заедно с Йоли и Нам oт INFINITE излизат с контузии... Тао си наранява гърба при състезанието за висок скок.

Момчетата са от team B и в техния отбор са:   Henry  с INFINITE & TASTY и момичета от  AOA  & Girl’s Day &  Dalshabet ..

Eто кои от EXO днес присъстваха на игрите ~~

 

tumblr_msjhabNmF71qhmxnlo2_r1_500.jpg

 

 

 

tumblr_msjhabNmF71qhmxnlo1_r1_500.jpg

tumblr_msk4b8Ape91qhmxnlo1_500.jpg

 

 

 

А днес излязоха вторите епизоди на драмата... Това с епизод 2 ме навява на мисълта,че може и 3 епизод да има :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има още епизоди, за това и преди няколко дни от SME промениха името на първа част от Wolf Music Drama Version на Music Video Drama Episode 1. Oчаквах, че ще пуснат новия епизод скоро (след като изписаха епизод първи), само че при SME нещата са малко "Казвам и обещавам едно, но не винаги изпълнявам", но пък днес сутринта - изненада.
Относно "сериалът", който гледаме, тоест неговия втори епизод, какво да споделя... Хайде, ще бъда малко по-образна и да изкоментирам "драмата" - интригата в ЕХО-сериала се заплита! Кьонг Су за радост е излекуван. Спокойна съм, притеснявах се като зрител и човек, който съпреживява всяка секунда от тази драма. Лулу има любовта на своята любима, която му е простила "извънземния произход". Колко романтично, тя го обича, той също я обича, а любовта е над всичко, нищо друго няма значение. Ролята на Крис? Той е злодеят. Ахх, каква драма!!! Какъв китайско-корейски сериал само!!! Напрежението и интригата ще са до финал, а аз трудно ще спя в очакване на трети епизод. Ottoke? Ottokaji? Zenzen wakarimasen.

А, сега сериозно. Лухан стои много добре пред камерата, хареса ми и има според мен (а и не само мен) заложби за актьор. Недоволна съм, че отново Сехун го търсих по екрана и го даваха твърде малко, както Беки и Лей. Интересни са тези епизоди, като мини-сериал. Приятно се изненадах наистина сутринта, когато видях, че е качен.

Доволна съм и от вчерашното представяне на осемте, които бяха изпратени на Idol Championship, който ще се излъчи около Чусок. Беки, Сехун, Крис, Кай, Джунма, Лухан, Мин Сок и Тао участваха в почти всички дисциплини, в които имаше състезания при момчетата. Видях, че в спортното ходене на 200 метра финишираха първи, а и бяха в група с Infinite и Tasty. Сехун предаде на Беки палката, а любимият ми вокалист финишира първи, с финалната лента. Лухан, Мин Сок, Джунма и Беки участваха и във футболния двубой (срещу сборния отбор на BEAST и B.A.P), заедно с Хоя и У Хьон от Infinite и Со Рьонг от Tasty. Беки и Джунма повече като подкрепления по фланговете, хехе, Лухан и Мин Сок са футболистите. Иначе Беки на стойка, футболна стойка го беше докарал перфектно, хаха. Такъв е бонбон, свиден, но участва активно навсякъде. Двубоят го следих до 2:2, Лухан бе първия голмайстор, но как е завършил и кой е победил всъщност, така и не разбрах.

Съжалявах ги как бяха изложени цял ден на това слънце, стояха под чадъри, Беки си поспа и на рамото на Сехун, и чакаха реда си, за да се състезават.
Тао при последния си опит във високия скок е паднал много лошо, имало е малко драма там, но за радост е добре, а и днес при 11-та победа на Growl той беше заедно с момчетата на Show Champion. Китайският Стефко Костадинов е имал шанс за първото място, но... случва се и на най-добрите. Догодина е обещал, че ще даде всичко от себе си, за да спечели най-после.

Много снимки имаше и вчера, а и днес продължават да излизат още от участието им шампионата, но ето една, която си запазих и е с Беки и Сехун. Ще направя и разказ по картинка (снимка), така да се каже.

"Хьонг, Лухан и останалите ни търсят. Време е да участваме в бягането на 200 метра спортно ходене. Хайде, хьонг, стига си мързелувал. Обещавам, че след това ще ти позволя да спиш отново на рамото ми."

03edf8f6f4bbb622.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка поправчка вчера на SHOW CHAMPION им беше 12-тата победа...


Да както си мислех и днес и вчера момчетата победиха... Това им донася по две 3-тройни победи на M COUNTDOWN & SHOW CHAMPION....


Общо победите до момента с ерата GROWL ~~  3 поредни победи на SHOW CHAMPION (сряда); 3 поредни победи на  М COUNDOWN (четвъртък) , 2 поредни победи на MUSIC BANK(петък)  2(засега) поредни победи на MUSIC CORE и 3 поредни победи на INKIGAYO ...


Това прави общо засега 13 победи..


 


Доколкото ми е наясно или другата седмица си казват довиждане по предавания или го правят още тази .~~


 


Winner @show Champion [04/9/13]


 


 EXO - Winner [M coundown 05/9/13]


 


tumblr_msnljyzmTj1qhmxnlo1_500.jpg


 


tumblr_msngudDAgq1qhmxnlo1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера, когато излезе краткото видео с рекламата на това, което предстои в специалното издание по повод Чусок в Star Face-Off, не спирам да се подсмихвам, само като се сетя за картинката от ЕХО, която видях, a и ще видим след броени дни. Предаването ще се излъчи на 20 септември, а от групата записаха във вторник (бел.ред. 10 септември) само Чани, Кьонг Су, Лей и Джонг Де. Азиатските Бийтълс, хаха. Страхотни са! От всички записи на концерти на Бийтълс, които съм гледала и като дете, а и разположението в групата, четиримата от ЕХО ги определям така: Чани е Ринго Стар (ясно е), на концертите на Бийтълс винаги Пол Макартни е в ляво, Джордж Харисън по средата, а Джон Ленън в дясно, така че тук са Кьонг Су е Пол, Джонг Де е в ролята на Джордж, а Лей е китайският Джон Ленън. Кьонг Су е трябвало да държи китарата в лявата ръка, Пол Макартни е известен левичар, китарата му е така да се каже "обърната", ама логично няма сега да търсят и подходяща китара.
Песента, която изпълниха е All My Loving. "Close your eyes and I'll kiss you, tomorrow I'll miss you, remember I'll always be true..."
Обожавам песните на Бийтълс, ще се радвам да чуя и друго парче в изпълнение на корейско-китайската сеулска (не ливърпулска) четворка, хаха.

 

На 14 септември, в събота, ще се излъчи и специалното издание на Immortal Song, което момчетата записаха на 2 септември, а на 19 септември ще се излъчи и Idol Championship.

Корейско-китайските Бийтълс и това, което ще видим следващата неделя от момчетата.

f10ddf1b47e4b8d9.jpg

30e0933fc0fa3fbc.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглиха късметчето с това да са последни на днешния брой на  Immortal Song 2


Moже би можеха да вземат наградата, но За тяхно нещастие момата Айли беше там и тя си я прибра заслужено.


Обаче се виждаше,че момчетата много се забавляват.. 


 


Но за мен от сегашните три тяхни изпълнения най много ми хареса версията,която бяха направили на  It's Still A Dark Night


 


Някъде видях,че хореографията,която ни представиха днес е била направена от Shindong  (SUPER JUNIOR)


 


 


http://vbox7.com/play:64567441f8


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представянето им беше отново отлично. Много ми харесаха. Изгледах цялото предаване, но съм много разочарована от Ейли и поведението й, както и самото изпълнение, което ми приличаше на нещо друго. Тя, че пее - пее, но.... Както и да е, темата не е за нея.

Айви ми хареса много повече, а и Мин Сок и Лей как я гледаха замечтано, хехе.

Три пъти участваха до тук и за съжаление момчетата нямат шанс, но за мен е по важно как се представят. Не винаги победителите, отличените са най-достойните. Ще ги канят и занапред, сигурна съм. Заслужават го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетата на 1 септември присъстваха на Incheon Korean Music Wave 


Изпълнявали са  WOLF (фен камера),но само GROWL са излъчили по телевизията


 


http://vbox7.com/play:0dd1ec0553


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейско-китайската версия на Бийтълс се представи отлично в Star Face-Off. До Кьонг Су-Макартни как само си клатеше главичката точно като чичо си Пол, хаха. Браво, много добре са разучили изпълнението (като текст и произношение на английски) и поведението на сцена. Все пак като минус определям факта, че в началото на изпълнението Лей беше без перука, изведнъж, когато започна да пее тя се появи, а на финал отново я нямаше, хаха. Монтирането е за чудо и приказ. И четиримата бяха в ролите на членовете на Бийтълс, както и предположих - Кьонг Су като Пол, Чани като Ринго, Джонг Де като Джордж и Лей като Джон. Чани е отличен барабанист! Лей отново имитира страхотно Кристина Конфалониери, хаха. Аз примирам всеки път като я видя в някое предаване. Няма втора италианка като нея, ужасна е, когато заговори на корейски, хаха, дразни с произношението и гласа си.



Излъчи се в четвъртък и петък и Idol Championship. Похвали от мен за Лухан, който бе страхотен във футболния двубой - вкара и двата гола за своя отбор, стигнаха до дузпи, но за съжаление и той, Хоя и У (Infinite) пропуснаха от бялата точка, а на финал се класираха "зелените" (BEAST и B.A.P). Верно е, че не им е работа да се състезават, нито да участват в спортни надпревари, но се представиха добре. Жалко е, че не излъчиха бягането в спортното ходене при момчетата на 4х100 м., защото видях снимки, гледах и клипчета от феновете от самото заснемане на състезанията на 3 септември, как Беки финишира първи и спечелиха. Много кадри също са били изрязани, не видяхме и как ЕХО са изгубили при стрелбата с лък, след като в началото победиха. Накъсани, монтирани на две-на три кадри, от които не се разбра много.
Лулу ме изненада страшно много в турнира по футзал. Бягаше, бореше за всяка топка и удряше като наистина професионален футболист. Браво на него, със страхотен удар с десния крак отбеляза и първия гол в мача, а изработи и вкара сам втория. Знаех, че е добър, гледала съм и други кадри с него и Мин Сок, но сега ме изненада още повече. Бореха се колкото можаха, но малшанс при дузпите. Джунма се изложи, буквално си вкара автогол, след като не изби правилно топката, а тя попадна в краката на Кики и той отбеляза изравнителния гол.
Беки... хаха, ох, ненагледан той - пуснаха го през второто полувреме и в двата пъти, в които го засякох, че докосна топката, веднага му я отнемаха или Ду или Йонг Гук, хаха. Е, както и сам е казвал в интервюта - той е влязал в SME, за да пее, а не за да танцува отлично или да спортува. Прав е.

Вече втори ден момчетата са в Германия (в Берлин), за фотосесия, която трябва да заснемат. Почиваха само ден на Чусок, Лухан се върна за ден в Пекин, при роднините си, Лей си изпусна полета за Чанша и гледаше като жално изгубено коте на летището (трябва да е весело).

Вчера (бел.ред. 21 септември) Джонг Де навърши 21 години (22 корейски) - да е жив и здрав. Феновете в Германия, през нощта, на летището, когато момчетата са кацнали са го поздравили с песен.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за първи път GROWL в изпълнение на EXO-K на @ MBC music core Incheon Sky Festival Concert излъчващ се на 21 септември, записващ се на 14 септември ~~


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес само заради Мин Сок гледах пряко Music Core, който приключи преди минути. Стана ми интересно, от всички в групата как пък точно той е избран при положение, че не е много по приказките, мълчалив е и никога не се пъха пред микрофона. Много добре се представи, браво на Ким Мин Сок, a на финал ЕХO участваха в гласуването и с Growl отново, но спечелиха Сою и Mad Clown с тяхната дуетна песен.
Сехун, Джунма, Кьонг Су, Крис, Тао, Лухан, Джонг Де и Чани са в Улсан днес на фен-среща. Двете денс-машини Лей и Кай записват за Dancing 9, а Беки... Беки е на сватба на своя брат.
Върнаха се рано вчера сутринта корейско време от Германия и веднага вечерта бяха на сцената на Super Model Contest, за да изпълнят отново Growl.

Днес по MBC се излъчиха и изрязаните кадри от айдъл-шампионата и разбрах, защо не са били наградени в спортното ходене на 200 м. (4х50 м.), въпреки че видях Беки да финишира първи. Дисквалифицирали са ги, заради трети пост, на който е бил Джонг Ин. Кай буквално е изкарал едно спортно бягане, а не спортно ходене. Беки финишира първи, много се зарадваха всички, Хенри беше с тях, но ги дисквалифицираха и дадоха първото място на завършилите втори - отборът на B.A.P.
Видях и кадрите (пълният запис) от стрелбата с лък и загубата от MBLAQ. Срещу Супер Чон Донг не са имали шанс.
Качиха вчера и пълната над два часа версия на China Big Love Song, която записаха на 29 юли в Пекин. Някои се увлякоха в яденето на солети (вживяха се и приеха много присърце играта), но пък трябва и шоу да има.

 

И нещо незнатичелно, но... Изчетох тези дни интервютата на момчетата за списание Ize Magazine. Къде интересни, къде не (традиционното бла-бла-бла), споделят много неща, имаше много материал за четене. Кай обаче ми направи впечатление с признанието, че е фен на лондонския Челси и следи мачовете на отбора от 14-годишен. Като фен на "сините" от Лондон много се зарадвах да прочета това, стана ми приятно чисто като фен. По принцип азиатците симпатизират много на отбори, в които има азиатци (съответно корейци), но Кай е фен на Челси и сподели, че редовно следи двубоите на отбора. Браво, Ким Джонг Ин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата им реклама за SK Telecom излезе днес. Има две версии. В рекламата с момчетата участват Сули от f(x) и Юна от SNSD. Какви муцуни имат на финал Бекс, Чани, Лей и Пандата, а макнето налага Крис.

Вчера, на 7 октомври, Лей навърши 22 години. Да е жив и здрав. Двамата с Джонг Ин в неделя записаха и епизод за Hello Counselor. Отново имаха участия, Чани води в събота Music Core, а Бекс в неделя Инкигайо, бяха и на халю концерта, а вчера Мин Сок записва и видеото към ново парче на Nell - Love, заедно с младата актриса Ким Ю Джонг. Не се спират. ЕХО-М участваха и миналата седмица на музикален фестивал в Шанхай.

 

 



ad4723757d7f21b0.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крис и Тао записаха в неделя епизод за Let's Go Dream Team (участваха в баскетболен мач, Крис е завършил с най-много точки). Близнаците-Tasty също бяха там.
Hello Counselor с Лей и Кай се излъчи преди два дни в Корея, a до седмица-две и той ще бъде преведен на английски и качен в канала на kbsworld.
ЕХО-М са в Шанхай от два дни. Видях клип, че записват парче за китайското издание на Immortal Song, a в събота всички ще са в Пекин, за участиетo на SMTown Live World Tour III.

Новата им реклама от днес за SK Telecom. Мъничък До До е готов за корейски дай-хард-сериал. Добре се справя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а вчера Мин Сок записва и видеото към ново парче на Nell - Love, заедно с младата актриса Ким Ю Джонг.

 

tumblr_mucg7eJEG41sunkpio1_500.jpg

tumblr_mucl3kAjDC1r1xbnoo1_500.jpg

 

Значи последно Баози е записал клип за NELL ..

Днес пък стана ясно,че Чани е направил запис за завръщането на K.will с песента "Why Are You Being So Countrified. Той си партнира с модела Lee Ho Jung ....

Също и че Чани ще има участие и в SBS’s “Laws of the Jungle” заедно с звездите Oh Jonghyuk и Park Jungcheol.

tumblr_mur5lvfaRt1s8w22vo1_500.jpg

 

 

tumblr_muqsrbGusD1rth03ko5_r1_1280.jpg

 

tumblr_muqsrbGusD1rth03ko4_r1_1280.jpg

 

 

 

И няколко фотосесии:

 

So cool октомври 

6c9c8b69jw1e8yvy1d9gbj20rs0jajvc.jpg

 

 

 

 

6c9c8b69jw1e90vma7p4wj20ds0iqgpn.jpgtumblr_mtrrzqYCJM1qhmxnlo1_500.jpg

tumblr_mtrs03jWEF1qhmxnlo1_500.jpgtumblr_mtrs0qi3S61qhmxnlo1_500.jpgtumblr_mtrs13P5FW1qhmxnlo1_500.jpgtumblr_mtrs1jW9B91qhmxnlo1_500.jpgtumblr_mtrs1ztGwY1qhmxnlo1_500.jpgtumblr_mtrs2cUOOJ1qhmxnlo1_500.jpg

tumblr_mtrrubsAIf1qhmxnlo1_500.jpgtumblr_mtrrv66EJl1qhmxnlo1_500.jpgtumblr_mtrrvpiRb91qhmxnlo1_500.jpgtumblr_mtrrw2O4AT1qhmxnlo1_500.jpgtumblr_mtrrwn5FCZ1qhmxnlo1_500.jpgtumblr_mtrruo7mOW1qhmxnlo1_500.jpg

 

 

 

 

The celebrity

tumblr_mu1av1AkCB1qhmxnlo1_1280.jpg

 

 

1qcR4MM.jpg

tumblr_mu1aw0gyrh1qhmxnlo1_1280.jpg

tumblr_murpzcVvRM1qhmxnlo1_500.jpgtumblr_murpyujRvt1qhmxnlo1_500.jpg

 

 

СКАНОВЕ:

 

Izy7CPD.jpgVTrmuOs.jpgLxMJmA8.jpgkxHNnMk.jpgIzy7CPD.jpgmzKCYYP.jpgCuzZ79Y.jpg

6662234o.jpg6662235h.jpg6662239E.jpg6662240m.jpg6662237r.jpg

 

 

 

 

 

6662228s.jpg

 

 

cr:jonginful

 

 

ize magazine

tumblr_mtjykusfxl1qhmxnlo1_1280.jpg

 

 

tumblr_mtnns09eWh1qhmxnlo1_400.jpg

tumblr_mtjyjhBYAH1qhmxnlo1_1280.jpgtumblr_mtnnqqNalE1qhmxnlo1_500.jpg2013091211587254077_1.jpg?rnd=40092?rand

2013091211587254077_2.jpg?rnd=40092?rand2013091211587254077_3.jpg?rnd=40092?randtumblr_mtnnr7hrDM1qhmxnlo1_500.jpgtumblr_mtjyjzy4Rm1qhmxnlo1_1280.jpgtumblr_mtjyj1gJYw1qhmxnlo1_500.jpgtumblr_mtlujueW7b1qhmxnlo1_1280.jpgtumblr_mtnnbdIbGg1qhmxnlo1_500.jpg

 

tumblr_mtjyi2A3Cx1qhmxnlo1_400.jpgtumblr_mtjyiqODK11qhmxnlo1_400.jpg

tumblr_mtjyif6XTE1qhmxnlo1_400.jpgtumblr_mtlugesi7B1qhmxnlo1_400.jpgtumblr_mtluhkCb041qhmxnlo1_400.jpgtumblr_mtluizZKF01qhmxnlo1_400.jpgtumblr_mtnnn8v8HX1qhmxnlo1_400.jpgtumblr_mtnnnnC1oh1qhmxnlo1_400.jpgtumblr_mtnnay8k5g1qhmxnlo1_400.jpg

 

 

 

 

Да сложа изпълнението на LAY & KAI в Dancing9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навсякъде изписваха, че видеото, което засне Мин Сок с младата актриса Ким Ю Джонг ще е за парче на Nell със заглавие Love, а сега се оказва, че видеото ще е за дебютираща млада изпълнителка на Woollim Ent. с име Джин (J.I.N). Преди малко излезе тийзъра, а видеото ще е факт на 8 ноември. Хмм, интересно, мини корейска драма.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, малко новини, че не се спират...

На 28 ноември (четвъртък) точно на 600 ден от дебюта им, по MBC Every 1 ще стартира първото самостоятелно шоу предаване на момчетата, което ще се казва EXO's Showtime. Ще има смях (предполагам и кой ще е диригентът на това шоу от групата, висок е 174 см., на участия често е с червена шапка на главата и обикновено не млъква), момчетата ще имат различни предизвикателства, с няколко думи - ще бъде весело и интересно. Епизодите ще се превеждат веднага на английски, вече има група, обещават да са готови до 24 часа след излъчването с епизодите, които за сега се предвидени да бъдaт 10-11 на брой.

Официална страница на предаването в Туитър

След концерта в Пекин на SM Town Live World Tour, който се състоя на 19 октомври, следващата седмица на 26 и 27 октомври бяха и двата концерта в Токио. Чани замина на 29 октомври за Марианските острови (в Микронезия), за да снима епизодите на Law of the Jungle, които ще се излъчат в средата на декември, а днес стана ясно, че още утре той се връща в Сеул. Толкова е било предвидено самото му участие в шоуто, заради натоварената програма на момчетата, а вчера затова Шиуан от ZE:A е заминал за снимките на предаването, за да замести Чани и да се включи в групата до финал.
ЕХО бяха избрани да представят Корея на музикалните награди на MTV Europe, които ще се проведат в Амстердам на 10 ноември. Очакваше се, не е изненада.
ЕХО-М буквално ги хвърлиха на 1 ноември от летището за участие на концерт в град Нанкин, Китай, а веднага на другият ден ги върнаха в Корея, където вечерта отново бяха на сцена всички заедно за участие в друг музикален фестивал. Лей и Лулу са много различни на концертите в Китай, а и изобщо в китайските предавания. Нищо общо с мълчаливите и кротички Лей и Лулу, които виждам в корейските предавания. Е, вярно, в корейските предавания има кой да говори, там трудно се взима думата, докато в Китай, а и заради това, че са в родината си, наистина разликата е голяма. Толкова са отворени, забавни, на Лей не можеш да му затвориш устата и трудно взимаш думата, че не е за вярване. Друго си е да си в родината си, да говориш на родния си език, отпускаш се, докато в Корея ми правят впечатления специално те двамата, че са по обрани и затворени по участия в предавания. Много бяха забавни в средата на октомври, когато само шестимата от М, бяха цяла седмица в Китай и гостуваха в няколко предавания в Шанхай.
Миналата седмица всички (без Чани) записаха и епизод за Running Man, който ще се излъчи тази неделя, 10 ноември. Участваха заедно с кoрейския бейзболист Рю Хьон Джин, който е играч на американския Лос Анджелис Доджърс. Като споменах Доджърс, та, може би не са били случайни и якетата им на Доджърс, с които се върнаха от Китай. Поздравявам този, който е решил тази тяхна линия с безйболните облекла, якета и шапки на големите американски отбори като Янкийс и Доджърс.

На 17 и 24 ноември, в две поредни недели, ще се излъчат и епизодите с Крис и Тао, които те заснеха за Let's Go Dream Team, и за които споменах по-рано, в турнира по баскетбол, в който играха заедно с близнаците от Tasty.
В събота излъчиха и участието на Беки и Лулу в Quiz to Change the World. Двамата танцуваха, отговаряха на въпроси.
Днес излезе и още един едноминутен тийзър на видеото на изпълнителката Jin, с участието на Мин Сок. Интересно изглежда, в петък видеото ще е факт.

Вчера Крис бе водещ на ютюб наградите, заедно с Тек (2PM) и Минка от Miss A. Направи няколко гафа, беше притеснен, но и това му беше за първи път. Извинен е. Тези дни излизат и рекламите им за Nature Republic.
Oбщо взето никнат отвсякъде, манията по тях е голяма, което на мен лично ми се струва прекалено, нито го разбирам, нито го приемам. Направиха добро денс-парче като Growl, но чак пък толкова... Верно, че голямата компания, която стои зад тях си казва тежката дума, но истерията и шуменето са прекалени, а това не влияе добре и на самите тях. Подложени ни са на голямо напрежение, участия почти всеки ден (Лей преди два дни на летището в Нанкин беше показателен с жестовете си, хаха), снимки, пътувания, а и потвърдиха, че завръщането им ще е в края на ноември. За изцепките на сасенг-феновете да не споменавам, преследванията по летища и къде ли не. Всяка тяхна крачка се следи. Безумие.
Харесват ми, следя какво се случва с тях, оцених момчетата, имат страхотни вокали като Беки, Джонг Де и Кьонг Су, албумът им като цяло е много добър, но дано този шум около тях, който има сега, да не им изиграе лоша шега.

2f1120b301d1b907.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...