Jump to content

EXO


Recommended Posts

Появи се слух, че Сухо работи над соло албум, който ще излезе през март. 

Очакваме потвърждение от SM. 

(#SUHO_IS_COMMING :es:

 

Ъпдейт: Компанията потвърди, че Джунмьон работи над албум, без да уточнят дата на рилийз. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, ама защо? Защо пък трябва да им се извинява на тия...

 

П.П: Четох коментари. Промъква се и някой друг анти-коментар. Видите ли, той никъде не бил официално казал "Извинявайте, че създадох семейство".

Добре, че хубаво им отвръщат на тия коментари: "И защо да се извинява, че иска да е щастлив ли?"

#ChenWeLoveYou

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да се извинява. 

Аз също казах, че той не се е извинил за семейството си, за любовта си, за избора си. Защото няма нужда да го прави.

Чен е част от #EXO, с писмото си го заявява и ме кара още повече да се гордея с него. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента на Лей, написана като знак на уважение, благодарност и подкрепа за всички, засегнати от ситуацията в Китай в момента. 

" Когато се уплашиш хвани ръката ми. 

Не се страхувай, ще вървим заедно. 

Ето го нежният вятър и дъгата в небето. 

Надяваме се. Вярваме. Знаем. 

Нещата ще се оправят." 

(преводът е мой, от английски, минал през (предполагам) машинен китайски, така че си позволих малко художествена украса, но смисълът е подобен) 

Ишинг дава кретит за песента на Xback, феновете му, към които се обърна за предложения за текст на песента. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досаждам ли ви? 

Нека! 

Щастлива съм да го правя с такива новини. 

Преди малко SM излязоха с изявление, чийто превод може да видите в спойлера.

 

Off Topic

Здравейте!
Тук е SM Entertainment!
Информираме ви за официалното ни становище относно бъдещето на EXO.

Като агенция на EXO, ние винаги сме осъществявали дискусии както по отношение на развитието  на кариера на групата, така също и по редица важни въпроси за които всеки един от членовете дава своя принос.
Преди официалното съобщение за плановете за брак на Чен, всички членове на EXO имаха време да обсъдят сериозно този въпрос и тъй като всички те преди време изпитаха трудности от загуба на членове на групата, екипът, като едно цяло, изяви желание да продължи в същия състав, без промени.
Ние също уважаваме желанието им и отново ви информираме, че няма да има промяна в състава на EXO.

С няколко от членовете на групата, очакващи да постъпят на задължителна военна служба, (още) от миналата година се реши, че EXO ще се фокусира върху соло-активностите и промоциите на съб-юнитите през тази година. Предстои да представим индивидуалните графици на изпълнителите.


EXO ще продължи активно да промотира като групата EXO, като солисти и подгрупи, в разнообразни полета на изява, отплащайки се за любовта на феновете.
Ние също ще дадем най-доброто от себе си във всяка една област, за да могат членовете на EXO да продължат да израстват.
Благодарим!
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам повечето са гледали това изпълнение, знаят песента, но аз лично вече чета текста по друг начин и много, много повече ми харесва.
Поздрав за всички, които харесват групата.

 

Ел Дорадо 
-----
В светлината, която е пред нас,
към бъдещето, което никой не знае какво носи

и стъпките, които ще станат легендарни, Ел Дорадо.

И ако някога буря се стовари върху мен,

няма да се страхувам щом сме заедно, Ел Дорадо.
 

Опасните прикючения, заради които не спях,
едно, две - минаваме през всичко това в търсене на светлината.
Няма печалба без болка, такъв свят не е познат.
Протегни 10-те си пръста към слънцето, НИЕ СМЕ ЕДНО.

Времето, толкова продължително, ни се усмихва.
Нямам търпение да видя какво ще ни се случи.
(Пътувай/Носи се/Тръгни) Благодаря!
(Пътувай/Носи се/Тръгни) На всички,
(Пътувай/Носи се/Тръгни) които ми се довериха.
Пея тази песен за вас.

 

По-рано днес Сухо се появи за кратко във видео на YouTube канала Romatic Cat.

Off Topic

"Здравейте, аз съм Сухо от EXO. Напоследък гледам канала "Romantic Cat" и се лекувам/успокоявам много. Гледайки отговорника, който искрено се грижи за уличните котки, аз плача и се радвам с него. Ще се моля за свят, който да се превърне в топло място, където да можем заедно да живеем (добре) с прекрасните котки.”

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Независимо, че SM дадоха второ изявление в подкрепа на Чен, антитата продължават да настояват за напускането му и отново заплашват с протести. 

От друга страна, фенове в Индонезия заформиха "ергенско парти" за Чен. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябваше изобщо да пише ново писмо Чен, пак ги подсети да си показват обсебеното его. То и без друго толкова малко от звездите навсякъде по света успяват да създадат задраво и хубаво семейство... Чен има шанс, но наистина сигурно ще се оттегли от музикалната индустрия по някое време. И пак ще прави чудесни неща де, интересно ми какви ще са хехе :inlove:

 

 

П.С. Ел Дорадо е-е-е наистина златно съкровище. Направо настръхвам при репликата за пътуването, което в бъдните дни ще е легендарно!! И интересното е, че има моменти в текста, с които ми напомня за The Origin на NCT - с детето, което прекосява пустинята, и в един момент има пясъчна буря... Може и да не е случайно, а да е някоя от важните загадки на SM... 

Я да си ги изгледаме пак :wub::wub::wub: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Хора, дано не съм лош пророк, но предвид ситуацията с коронавосуса в Ю. Корея (която е втората по брой засегнати след Китай), си мисля, че Music Bank в Дубай на 21.03, с участието на Бекхьон, ще бъде отменено. 

Много се надявам нещата да започнат да се оправят и болните да се възстановяват! 

 

И за красота във вторник - Инста ъпдейт от Сехун - EXO-SC & Gaeko

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро с рекламата на Calvin Klein, част от която е Лей. 

И песента на Бекхьон за сериала Hyena. 

 

EXO липсват не само на мен. Една девойка постоянно рециклира старо и ново  съдържание.

Малко усмивки и за вас. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Баба Марта!
Очаквам с нетърпение новини за соло дебюта на Сухо и всички хубави неща, които ще ни се случат.
Успешен март на всички!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Чаньол и Лей, днес Сухо и Кай дариха средства за борба с корона вируса. Дотук общата стойност на даренията на #EXO надминава 120 000 Евро. 

(Редица артисти се включват с дарения, надявам се на скорошни положителни резултати!) 

 

На 5.03 в 00.00ч корейско време ( или 17 ч на 4.03 наше) предстои първият лайф на StudioNNG. MQ и Чани ще ни изненадат приятно, може би ще ни провокират с музика, ще видим. Засега си отбелязваме в календара срядата. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-хубавата презентация на Бекюн, която съм гледала досега! И е скорошна, при това.
Особено историята около любимата му английска дума Fearless не я знаех в тези подробности... 
 


_________________________

 

И още една хубава история от тези дни, на която попаднах - това е поста на стюардесата, споделила впечаление за Бекюн:

"To be honest, if you work on a plane, you end up meeting countless celebrities.

It’s true that when I first became a flight attendant, I felt fascinated and excited by that, but now that it’s been 10 years, I just see them as clients.

But today, EXO’s Baekhyun was on the plane, and that reminded me of when my husband sang EXO’s “Growl” and danced to it when we first started dating, because he was such a fan.

Because of that memory, I tried to get an autograph for my husband, but he was so mannerly, and expressed such gratitude and respect to all of my services, that I fell for him and asked for 2 autographs instead.

On my way home from work, I only listened to Baekhyun Oppa’s songs!"

– Flight Attendant

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме първия самостоятелен албум на лидера ни на 30.03.2020 г. Албумът ще се казва "Автопортрет" (Self-portrait) и ще съдържа шест песни.

#SUHO_IS_COMMING 

Вчера Сехун е имал лайф заедно с Чаньол и Геко, в който са разкрили, че работят по втория албум на EXO - SC, да го очакваме лятото. 

А тук Сехун пита Гехо кой е любимият му певец, при което той отговаря Бекхьон, а Чаньол е в "шок" :D

Също вчера отбелязахме и 1 година от създаването на YouTube - канала на Чен. Най-скромният и мил EXO-мембър ни радва с прекрасни кавър на песни, но ми се иска малко по-честно да го прави. За сметка на това пък и напук на всички антита, популярността му не намалява, а дори расте сред международните фенове, особено арабските EXO-L. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Фейсбук групата EXØ Buℓgaria, че ни обръщат внимание на факта. 

Джунмьон още миналата година е споделил в Инстаграм публикация с Автопортрета ( Self-portrait) на Винсент ван Гог, който е негов любим художник. Ван Гог е роден на 30.03, датата на която излиза мини-албумът на Сухо.

(stan #EXO stan intellectual :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица беше последната от 7-годишното партньорство на EXO и Nature Republic. Като знак за благодарност за успешната съвместна дейност, фирмата постави билборд на EXO, който пък беше използван като своеобразна трибуна от фенове, особено IEXO-Ls, на която да изразят своята любов и подкрепа (особено към Чен.):)
Изт. Allkpop 

Off Topic

 

 

Аз пък се загледах в китайската драма "The Brightest Star In The Sky" с участието на Тао в главната роля. Ама той бил доста добър актьор. Не знаех.
Сериалът разкразва за живота на айдълите и музикалния бранш, като цяло. Харесва ми, показва неща зад кулисите, кога добри, кога не. Хвърлете му едно око, но още повече - отделете време и чуйте ост-а, който е СУПЕР, всичките песни досега са такива.

"Beggar" в изпълнение на Тао и mv от сериалчето.

 

А това е Инста-стори от днес, на един от хореографите на EXO - Михоук, където споделя:
"3 от силните страни на Джунмьон!!!

1. Искреност
2. Страст
3. Старание/сериозна работа"
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...