Jump to content

EXO


Recommended Posts

Видеото на EXO-SC What A Life достигна 5 619 000 гледания и мина 1 млн. харесвания. Браво на момчетата!

Представят се страхотно. :)

 

И новината от деня.
Днес бяха обявени номинациите за MTV 2019 Video Music Awards.

За първи път тази година има категория k-pop. Номинираните са:

BTS ft. Halsey – “Boy With Luv” 
BLACKPINK – “Kill This Love” 

Monsta X ft. French Montana – “Who Do You Love”
TOMORROW X TOGETHER – “Cat & Dog” 

NCT 127 – “Regular” 
EXO – “Tempo” 
И щом става въпрос за клип, за да сме коректни трябва да кажем, че нашият е НАЙ-ХУБАВ. :rolleyes:
(Да си призная, много се радвам за всички номинирани и още повече за новата категория.)
Може да гласувате 
ТУК , не е нужно да се регистрирате, резултатите ще бъдат обявени на 26 август, тъкмо за рождения ми ден.

И дано имам двоен повод за празник. :)
 

А ето и видеото, ако сте го забравили.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко корейски звезди се събраха за да запишат армейска песен, докато изпълняват задължителната си военна служба...

Само тук ще я отбележа новината,макар да може да се направи в няколко теми,тъй като участниците са Onew и Key/SHINee/, Jo Kwon и Jeong Jinwoon /2AM/, Yoon Ji Sung/Wanna One'/, Sunggyu /INFINITE/, Changsub/BTOB/,актьорите Kim Min Suk и  Lee Jae Kyoon.Е,естествено има и някой от EXO,все пак пиша в тяхната тема,та това е Шуимин....

67262466-2640546539313015-13593237171585

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама, какво момченце е само. А актрисата е една от запомнящите се физиономии, за мен, в китайските продукции. Гледала съм я в " Пътуване на запад", ако и да не и помня името.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе и третото видео от албума на SeChan - Closer to you.

Абсолютен кеф е гласа на Сехун. Радвам се, че има повече възможност за изява с EXO-SC. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И дойде последният ден на EXO-ly. Успешен месец беше. 

Вчера, на 30.07 Чаньол и Сехун имаха фен среща в Китай. Бяха само двамата, промотирайки What a Life. На няколко места четох, че охраната се е състояла от 200 корейски и 300 китайски бодигарда. Звучеше ми доста, реших, че фендъма се изхвърля. Докато не попаднах на това:

Сега като се замисля, може и броят на охраната да е бил близък до цитирания. :swoon:

 

През юли момчетата създадоха безкрайни емоции на щастливците посетили концертите им, а нас, останалите, зарадваха със страхотни парчета и задочни усмивки.

Хубав беше юли и аз лично, ще премина в август още по-обичаща ги. 

 

Поздрав за всички, които им се радват. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви призная, всъщност не се чувствах съвсем добре днес. Причината е повече от глупава - останахме на второ място в MGMAs, само на 0.4% от първото. По едно време разликата беше дори 0.2%. Еми гадничко си е наистина. 

Колкото и да си повтарям, че класаците не са голяма работа, че не са най-важното не мога да си кривя душата - гадно ми стана. 

До момента в който не видях видеото по-долу, от днешния шоукейс на SC What A Life. Погледнете Чаньол. Та той грее, очите му светят, щастлив е и прави хората щастливи. 

Това е. Никакви класации не могат да извоюват усещането да обичаш това, което правиш и да го споделяш с хората. 

Гордея се с момчетата. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, тъй. :)
На един от концертите Сухо обеща комбек преди зимата,. а днес попадам на следното:
"Според статията по-долу Кай, Бекхьон, Темин (SHINee), Тейонг и Марк (NCT), заедно с Лукас и Тен (WayW) ще формират "супер" бой група, която ще дебютира (?) втората половина на годината."
Изт. Joynews24
Това се припокрива със слуховете породени от общите им снимки, напускащи сградата на СМ по късна доба. Тогава феновете бяха очаровани от възможността да видят заедно всички тези страхотни изпълнители. Днес ситуацията е малко по-различна. Чета доста негативни коментари, писани най-вече от фенове на Кай, които настояват за негово соло. Аз пък много, много ще се радвам, ако новината се потвърди официално. Всяко от момчетата е страхотно и не ми се мисли с възможностите на компанията какво могат да създадат. ;)
Както е написано в статията, доколкото успях да си преведа с помощта на Гугъл, за изпълнителите приоритет си остават техните групи, но този проект дава възможност за допълнителни соло албуми и активности.
SM са обвинявани в какво ли не, предполагам за някои неща основателно. Но едно не може да им се отрече - създават трендове и експериментират, докато правят хубава музика.
Очаквам с интерес новият им проект.

1564727980754_1_154023.jpg

 

Само да ъпдейтвам - SM ще направят изявление с повече информация по темата на 08.08.2019 г. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес D.O. завърши тренировъчния лагер и Туитър се наводни със снимки отляво, отдясно, от където щеш, на пресния войник, редник Коьнгсу. Ама на мен ми хареса една камера, толкова е сладък, ще речеш изненадан, че го снимат. :)

 

И новина от вчера. 

Лидерът ни ще бъде отличен с награда за участието си във филма Student A (2018), (а аз си отбелязвам да го проверя). 

JIMFF - Jecheon Intl Music & Film Festival е спонсориран от Naver и режисьорската гилдия, като тази година се провежда за 15ти път. Сухо получава приз с поетичното наименование "Откритие на годината".  Поздравления! :)

c46874cb249648f1.jpg

 

Update with D.O. - Кьонгсу е назначен като "персонал в кухня - военен готвач". Знаем, че обича да готви за близките си, дано му е все така приятно и след казармата. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

И обещаната информация по темата за новата супер група на СМ. 

Лично И Со Ман представи повече детайли за групата, на пресконференция състояла се вчера в ЛА. 

Името ще бъде SuperM, като "Super" изразява синергията между момчетата, а "M" било за "masters". Та "S" и "M" хич, грам намят нищо общо със "SM", да знаете! :rofl:

Другото по-интересно е, че групата започва да промотира през октомври месец в Щатите. Всъщност концепцията на продуцента за SuperM се представя като "Отмъстителите на к-попа" и е насочена директно към американския (сиреч международния) пазар. 

 

Все още няма кой знае какви конкретни новини за новата група, но Туитър е залят с омраза. Аз, като EXO-l, се срамувам от коментарите на някои фенове. Започвайки от семплото "разпуснете групата веднага", мине се през емоционални изблици от рода на  "мразя СМ" и се стигне до "отивам при/да гласувам за ХХХ, защото каквато-глупост-се-сетите". Ей ги на, феновете, които дават лошо име на к-попа. 

Та така, к-поп фендъм като по учебник. Enjoy :mad:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, ами малко странно ми е това решение и малко рисково, въпреки че си има своите причини. От една страна момчетата в различните групи с години са се напасвали да бъдат едно цяло. А сега ще трябва да пеят и танцуват с други мембъри. Да, те всички са били трайнита на тази компания, ама все пак. Донякъде разбирам и феновете, те толкова години са водили "войни" помежду си коя група е по-, по- най- и сега извднъж....но пък може би това се опитват да направят, да ги накарат да погледнат к-попа като цяло (макар да ме съмнява). По-скоро отново компанията търси начини за реализиране на печалба и това не ми е съвсем по вкуса.От друга страна, ще ми бъде интересно да видя резултата от такава колаборация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Естествено, че се прави за печалба. SM е компания, не благотворително дружество.

Странно решение наистина, но знам едно - за да се задържиш в бизнеса трябва да си динамичен, да си готов да опитваш, дори с риск да се провалиш. А СМ имат опит и в двете, та те са "измислили" к-попа, какъвто го знаем... 

За себе си решавам да дам шанс на SuperM. Вярвам в момчетата, харесвам ги поотделно и не приемам ситуацията като пречка, а по-скоро като възможност. Лично мнение, което ще ми е интересно да ревизирам след 1-2 години. ;)

 

Само ще допълня малко информация.
Продуценти на новата група ще са SM заедно с Capitol Music Group в лицето на дъщерната им компания Caroline Distribution, с които NCT127 са сключили договор през април. А самите CRG са корпорация от Кепитъл Рекърдс, Вирджиния Рекърдс, Каролин Дистр., Блу Ноте и др. и всичко това под шапката на Юнивърсал. Някои от многобройните изпълнители на компанията, вече колеги на нашите момчета, са Кейти Пери, Холзи, Жан-Мишел Жар, Eagles, The Beatles, The Chemical Brothers...
А честито! 
 

Off Topic

SuperM си имат даже и уебсайт: http://www.supermofficial.com/
EBZ4N5VU8AA_6PU.jpg

 

Ами... успех на новата група. Ще я видим какви ще ги вършат от есента. 
А вие на какво мнение сте по най-горещата к-поп тема на деня? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една статия, интервю по темата, в Billboard: 

EXO, NCT 127, SHINee & WayV Members Unite for SuperM Supergroup Via Capitol Records & SM Entertainment

 

Всъщност не знам дали е редно да поствам това тук, но след като, да речем, 28% от участниците в сборната формация са от EXO ми се видя правилно мястото. :28558:

Ако прецените изтрийте мнението. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенките сигурно са поприпадали...:blink:

Нашия, модел го раздава на CALVIN KLEIN..

68476431-2676389969062005-78653342758543 68755009-2676390049061997-12039583604670

 

Off Topic

 

 

 

Сухо:"Искрено бих искал да ви благодаря, че ми дадохте шанс да спечеля [Discovery of the Year] наградата на Jecheon интернационаления музикален и филмов фестивал...

Да припомня: Jecheon интернационален музикален и филмов фестивал 2019 (JIMFF)

Сухо спечели наградата "Откритие на годината" (мъже) - за участието му във филма "여중생A" (Student A).

68362755-2672963976071271-30437469607889 67933987-2672964046071264-66829494115610

 

Off Topic

 

67682029-2670648676302801-18527260940844

 

68803046-2670648779636124-42204926704615

 

Бекхьон пък прави Gaon история като разбива рекорда за най-високо продавания албум на солист за месеца... Ми браво на него. :wub:

"Първия соло албум на Бекхьон, 'City Lights' направи рекордните 500,000 продажби, превръщайки Бекхьон в артиста, продал половин милион копия от албума си!

Бекхьон счупи още един рекорд със своя солов дебют албум „City Lights“.На 8 август Асоциацията за музикално съдържание в Корея (KMCA) обяви, че соловият мини албум „City Lights“ на Бекхьон е продал 508 321 копия и е не само номер 1 в месечната класация на албумите на юли, но има найвисоките месечни продажби на всеки албум от солов изпълнител в История на Gaon Chart!

Baekhyun е петият солов изпълнител, продал над 100 000 копия на албуми през последното десетилетие. Той счупи и предишен рекорд на EXO, като отиде до №1 в iTunes в 63 държави! Той вече е членът на EXO с най-продаваният солов албум!

Бекхьон оглави класацията на албумите Gaon в Корея с „City Lights“ за седмицата от 7 до 13 юли и дебютира на №2 в класацията на Global Album

 

Супер групата пък вече си има свои акаунти в социалните мрежи...

Twitter: @SuperM_smtown
Instagram: @superm_smtown

Официален сайт :click:

SHINee+EXO+NCT обединен екип SuperM, Октомври - глобално стартиране."

'M' за MATRIX & MASTER.

"В Capitol Congress, CapitolRecords и SM Entertainment обявиха новата супер група "Super M". 
U.S. дебют през октомври. Capitol обещава "масивни маркетингови, промоционални и рекламни кампании" 
"Super M" е представена като "the Avengers of K-pop," от SMTOWNGLOBAL и CapitolRecords. Кратко видео представящи групата беше излъчено в Capitol Congress."

67907194-2668212356546433-28138889998258 68279169-2668212269879775-54928569750519

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...