Jump to content

EXO


Recommended Posts

Изтече хореография на Монстър? - в Dailymotion, добра е, ха, на 3:11 виждам "микровълнова" :)

 

Ето видеомонтаж на тийзър снимките на двете версии на албума EX'ACT - Lucky One и Monster:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео тийзър на Monster, ама ще се мре  :28558:  Развълнуван съм за завръщането на EXO за първи път от много време насам. 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде да започна? Това са EXO, които исках да видя от MAMA насам. И двете песни ми харесаха, но Monster, определено, най-много. Хореографията е супер добра и напълно подхожда на EXO, за изпълнението й няма нужда да говоря. Песента е толкова добра, че още с първото слушане я харесах. За друго какво, костюмите, вижуълите, MV-то? Напоследък куките на песните не са толкова добри, изключвам Shy Shy Shy, от тази на TWICE. Но тук това далеч не е така и припева е супер як. Добре, оставям ви и ще отида да си я пусна още веднъж  :28558:  Съжалявам за дългите съчинения  :D

 

 

 

Редактирано от theL0new0LLF
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо исках да чуя всички песни от албума и след като го направих, мога да кажа, че Монстър е най-силното парче от всички. Първоначално като видях видео тийзърите на двете  песни , мислех, че  Лъкито ще е моето парче,  но се оказа, че съм сгрешила. Добри песни са също  Artificial love, White noise и Оne and only, другите не ме впечатлиха въобще, дори ги намирам за  посредствени и леко досадни.

 

 албумът, за който иска да го чуе

 

Видеото на Монстъра е наистина впечатляващо и хореография е много добра, рускините са направили превод на текста и тук малко ми се губи връзката  му с видеото, но може и в мен да е проблема.

 

Она сводит меня с ума,

Почему сердце так колотится?
Ты прекрасна, моя богиня.
Ты попалась, да!

Впустишь ли, если постучу?
Я покажу тебе острые ощущения.
В твоих глазах проскальзывает любопытство.
Ты увязла в этом!
Не бойся,
Любовь - это путь.
Детка, я понял.


Можешь звать меня монстром.

Я проник в твое сердце, малышка.

Я поглощаю тебя, разорвав на кусочки.
Я одержим тобой и хочу похитить.
Я погублю тебя.

Впившись в твое сердце,
Хочу оставаться в нем вечно, даже после смерти.
Иди сюда, малыш.
Ты зовешь меня монстром.
Я проникну прямо в твое сердце.
Она сводит меня с ума,
Почему сердце так колотится?
Я не умею ждать.
И я не умею быть нежным.
Я ненавидел тебя, но теперь хочу.


Да, это вполне по мне.

 


Мое сердце не будет лгать.
Это началось внутри меня.
Опасные знаки.

Не бойся,
Любовь - это путь.
Детка, я понял.
Можешь звать меня монстром.
Я проник в твое сердце, малышка.
Я поглощаю тебя, разорвав на кусочки.
Я одержим тобой и хочу похитить.
Я погублю тебя.

Впившись в твое сердце,
Хочу оставаться в нем вечно, даже после смерти.
Иди сюда, малыш.
Ты зовешь меня монстром.


Я проникну прямо в твое сердце.

 


Трепещи, я погублю всю твою жизнь.
Прости, ты сводишь меня с ума, ты сама это знаешь!
Все трепещут передо мной, неприкосновенный.
Какова правда? Не можешь мне отказать?
Я прячусь, выслеживая тебя, ты удивлена (Кто?)
Я твоя противоположность, но и часть тебя (Как быть?)
Прими меня, также как и я.
Оставь страхи и тревоги позади.
Смотри, какую боль ты получишь
И увязни еще глубже.

Я буду играть с тобой как пожелаю
Играть, словно ты игрушка в моих руках
Не убегай, смирись, ты здесь навсегда.
Можешь звать меня монстром.

Впившись в твое сердце,
Хочу оставаться в нем вечно, даже после смерти.
Иди сюда, малыш.
Ты зовешь меня монстром.


Я проникну прямо в твое сердце.

Проникну, проберусь, проникну.

Проникну, проберусь, проникну.


Проникну.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=itsHxEvWq4I

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще да са за мен най-слабият им албум и заглавна песен до момента. Не знам СМ защо се хвърлят на тая клубна/диско музика, но тая посока хич не е по моя вкус. И все пак на фона на останалите песни "Monster" и "Lucky One" ми харесват. Просто тея елементарни мелодийки смятам, че може само един човек да си ги пее със същия успех. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sierra, може причината в липсата на силни парчета да е в това, че от СМ са се съсредоточили на първо място  в новоизгряващия им мега мащабен проект NCT, макар че не ми се иска да мисля по този начин. Дори още преди да ги чуя NCT U си казах, че аз няма да ги харесам, най-вече заради ЕХО, обаче притегателната сила на Without you беше твърде голяма, за да изпълня обещанието си ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам клубната музика и не ми пречи, че са я включили в албума, но в момента, в който чух Artificial Love в главата ми изникна Komplikated на Юно (TVXQ). Иначе албумът не ме впечатли. Ако изпълнителите не бяха ЕХО, а някоя по-неизвестна група едва ли песните щяха да оглавят класациите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то аз и NCT U не мога да ги харесам за момента - да, талантливи са, ма песните са ми...мех. Не знам, очаквах нещо, което да е равностойно на "Overdose", получих няк'ви обикновени песни, а в албума никакво усилие не са положили. Безумно е толкова талантливи момчета да се губят така в 3-нотни песни. Танцът е добре поне. Тара добре го каза, че тея песни ще са известни заради фенщината. Напоследък имам чувството, че СМ не си дават въобще зор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То SM трябва ли да си дава зор, че да успее да си пробута артистите?! С толкова голяма фен маса и някоя аджуши с трот песен да излезе на сцената, пак ще стане звезда.

 

Та за EXO..... След "Ъръронг" "Monster" ми стана втора любима тяхна песен. Нарочно изчаках с коментара си да видя хореографията им на днешния MCD и останах много доволен. Тоя път добре. Албума още не съм го чул.

 

Но винаги някак си с лошо ги гледам, защото все ми се струва, че са толкова известни не заради песните си, а заради други неща. По едно време даже ме дразниха с тази EXO мания. 14-ките в Корея трябва да се успокоят малко и да налягат над учебниците, а не над айдълите. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но винаги някак си с лошо ги гледам, защото все ми се струва, че са толкова известни не заради песните си, а заради други неща.

Според моето скромно некомпетентно мнение- успеха на ЕХО не се дължи  толкова на  песните им, нито пък на хубавите им лица, тяхното тайно оръжие е силното им сценично присъствие. Във всеки един от тях има толкова харизма, чар и артистичност, в движенията им толкова синхрон, пластичност и грация, че докато ги гледаш те обзема една еуфория, която те увлича и запленява. За мен лично самия факт, че  трима вече от тях напуснаха и аз никога не съм усещала липсата им на сцената, даже на моменти забравям, че са били някога във групата, говори колко заряд има във всеки един по отделно и колко добре се допълват заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SM трябва да спре да налага толкова много клубната музика, личи си, че влагат усилията си за новата си група NCT U. И ако има някой, нехаресал, 7th Sense и като цяло албума им, за мен няма начин това да е така и пак не съдя никой.

 

Но говорим за EXO. След еуфорията ми по Monster. Албумът им е разочароващ, дори и за мен, а попринцип не съм толкова пики. Най ми харесаха песните: Heaven, One and only, They never know. Не знам, може би, защото пеят повече. Monster ми се нарежда след MAMA, Overdose, Growl. Почетно четвърто място :Д   

 

Идващо от EXO-L, ако има залъгващи, че EXO феновете, не са в по-голям мащаб тези, които залягат над идолите, а не над учебниците..чакаййй. Се залъгва сериозно. Имат успешни песни, не да нямат, но именно както казаха по-горе, неудържимият им чар и присъствие на сцена е съставката, с която СМ си приготвя групите от време оно.   



EXO, завръщане на MCountDown - 10.06.

https://www.youtube.com/watch?v=Yh1MJ7etal8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Вече е на лице първата Монстърска победа на  днешния еп. на MCountdown. Прическата на Кай много ми допада.

https://www.youtube.com/watch?v=PU8PO6yEwWQ

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, че изгледах  интервюто им от Entertainment weekly, в което някой съобразителен фен се е сетил да зададе въпроса, върху който и аз се чудя вече втора седмица, а именно- кога D.O.  ще се порадва малко на по-дълга косица, оказа се, че причината за късата му прическа е в актьорската му дейност ;)

Да добавя и малко красота- W Korea- EXOclusive

 

 

w-exoclusive-8.jpg

 w-exoclusive-10.jpg

w-exoclusive-5.jpg

w-exoclusive-2.jpg

w-exoclusive-6.jpg

w-exoclusive-9.jpg

w-exoclusive-7.jpg

w-exoclusive-4.jpg

w-exoclusive-3.jpg

 

 

И за финал- страхотния им лайф от вчерaшния Inkigayo, миналата седмица си беше определено седмицата на ЕХО  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Делата на Крис и Лухан са приключили с компромисно решение. Сататия . Резултатът - договорите им се считат за валидни до 2022г. т.е. те са артисти на SM. Според изявлението на компанията,те ще имат свободата да правят музикална и актьорска кариера, но ще трябва да делят доходите си с SM.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...