Jump to content

EXO


Recommended Posts

Втора победа преди минути на Music Bank и то с разлика от над 4 000 точки. Браво! Кий и Хълк танцуваха на Love Me Right след като обявиха резултатите, хехе, тъй като нашите хора са в Тайпе и се подготвят за концерта, който стартира след няколко минути.

Нямат никакви сцени тази седмица в музикалните предавания, не са записвали и нищо предварително (и по-добре).

 

Ето и третото видео, което пуснаха от SM Ent. този път по повод 10 милиона гледания на Love Me Right. Двамата любимци на little_angel.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях изключително доволна вчера с това допълнително видео, как са ги събрали точно като за мен :D


 


Ето изпълнението на Growl, сега от Sketchbook. SM ако оставяха по-често момчетата да правят такива хубави изпълнения, може би по-малко щяха да ги обвиняват че не могат да пеят....



 


Зайко е шмъркал захар преди това хахахаха нещо е особено сладък този път. :lol: :lol:  А Кай почва да ме съмнява дали не посещава вокалният педагог на Темин, нещо е започнал сериозно да задобрява хахах да не ни изненада като Минчо и след година да е почти готов за главен вокал. :D


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

SM ако оставяха по-често момчетата да правят такива хубави изпълнения, може би по-малко щяха да ги обвиняват че не могат да пеят....

"we're one, but we're not the same" -това е от любима моя песен :)

В една група си има един или няколко главни вокала( както е в случая), ролята на останалите е съвсем друга, дали ще свирят на китара, барабани, или ще танцуват вече си зависи от съответния муз. жанр. Въобще не е нужно всички да са с перфектни гласове. За главният вокалист/и е важно да има добри гласови данни и да може да предава нужната  емоция с гласа си, нещо с което вокалите на ЕХО се справят много добре, също разбира се и да има добър синхрон между членовете на групата. Друго  мнение не виждам какво би могло да има по въпроса.

Благодаря, че сподели това страхотно изпълнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При това тяхно бягане по сцената (танцуване) - пеят и се раздават до край. Гордея се с тях. И като 12 много ги обичах, но сега, като че ли вече като 9 най-после се превърнаха в истинска група, станаха и много по-задружни и го усещам във всичко, което правят, независимо дали са на сцена или извън нея.
Преминаха през толкова скандали, но това ги сплоти и ще ги сплотява занапред. Бекс ми обира точките... Уникалните ни момчета.
Много похвали има днес за това тяхно изпълнение от снощи в Yoo Hee Yeol's Sketchbook. Обвиняваха ги, че не могат да пеят лайв, плюеха по тях, но това бяха хора, които изобщо не ги познаваха.

andi11, благодаря ти за мнението. Винаги се радвам и приветствам подобни постове, които се отнасят до това, което правят на музикална сцена.
На малкото ангелче й благодаря и на нея за думите за Джонг Ин, защото до скоро беше много критична към него, хаха, тя си знае, но очевидно е омекнала, сигурно и заради вчерашните думи на Сухо за него, хехе.

И да отбележа третата победа днес за Love Me Right, този път на сцената на Music Core. Отново с внушителен резултат. Доволна съм и се радвам за тях.

Не са качили все още с превод на английски участието им от снощи в Yoo Hee Yeol's Sketchbook, ще го добавя веднага, когато го пуснат. Голям смях бяха, изгледах ги дори и raw. Сухо показа повече от забавната си лидерска страна от характера, ако мога така да се изразя, хаха.
Напоследък ми прави впечатление, че се отпускат и много повече, вече не са онези срамежливи мимози от дебюта им, каквито бяха и до преди само няколко месеца. Все такива наивни понякога на моменти (най-вече Ишин и Кьонг Су), но определено са по-отпуснати. Много възпитани и уважителни винаги, каквото и да става. Дори Чан напоследък много ме радва, поправи грешките си след издънките през април.
Бо Бо Ху пък напоследък, откакто взе да се увърта около Ишин и да демонстрира колко близки са станали в последните месеци, взе да възвръща позиции пред мен. Ишинко дори много му се радваше онзи ден на Инчон, когато потеглиха за Тайпе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес не беше обявен победител на Инкигайо. Това ще стане утре и то на официалният сайт на музикалното предаване. Не знам какви са точниите причини, въпреки че обявиха нещо (дрън-дрън), колкото да мине номера. Утре ще разберем.

Ето с превод на английски участието им в Yoo Hee Yeol's Sketchbook. Жалко, че са изрязали доста сцени с момчетата, но явно, за да се поберат във времето. ЕХО-Л обаче преведоха всичко, в деня на записа на предаването. Всичко продължи около час, докато тук дори и с двете изпълнения е само 20 минути. Жалко, защото липсват и сцените с Ишин, както и "демонстрирането" на свръхестествените сили на всички, където имаше много смях. Кьонг Су поне е показан с неговата суперсила, хаха (душица, умря от срам). Стане ли дума за "суперсилите" им и всички започват да гледат в земята, навели глави, хаха.
Бекс беше отново във вихъра си (никога не стои мирно на едно място). Показа отново и колко е добър с движенията в таза. Добре, че този път спести демонстрирането и вдигането на ризата си, за да покаже как никога не носи колан, защото тазът му е широк. Още помня онова видео с интервюто, което бяха дали за Mnet America, когато си вдигна дрехите, завъртя се точно пред камерата и си показа тумбата. Няма да му дойде акъла в главата и това е, хаха.

Днес, от 21:05 ч. китайско време (16:05 ч. българско) стартира най-после и предаването на Ишин - Go Fighting. Това е същото онова предаване, което той снима в последните два месеца в Китай (по-точно в Шанхай) и което ще има официална премиера днес по Dragon TV. Предаването е със състезателен характер, а Ишин е част от редовният каст. Затова той пътуваше често в последните месеци до Китай, за да снима. От всичките фен-камери, клипове, а и снимки, които видях с него в последните месеци - съдя, че предаването ще е много забавно и интересно (типично за китайските шоу-предавания). Нямам търпение днес да го видя.
Телевизията има официален канал в ютюб и епизодите ще бъдат качвани веднага след излъчването им в Китай. Ще споделям в темата.

Ето и една от рекламите с Ишин, която излезе в края на май.

https://www.youtube.com/watch?v=8oVqOhbM5B8



Днес не обявиха победител на Инкигайо, но тази дата - 14 юни е важна в ЕХО-историята. Точно на този ден, но преди две години, на сцената на Music Bank момчетата извоюваха първата си победа в музикалните предавания.
Сълзите на Джун Мьон никога няма да бъдат забравени, хехе. Нали, little_angel?
Но го разбирам, разбирам с каква стойност е била тази първа победа за него и какво му е коствала (след седемте години в SM Ent)... Той не издържа, а Денчо беше на път и той да ревне. Те си знаят през какво са преминали до дебюта си, а и през какво преминават сега, към днешна дата.
Какви са бебета, а сега? Не мога да повярвам, че това е само преди две години. Кога мина това време? Уаауу!



И да отбележа, че сутринта се върнаха живи и здрави от Тайпе. Не се случи нищо неприятно по време и на двата концерта (падания на сцената, контузени и пр.). Всичко премина нормално.

Ишин не се върна с останалите, защото е в Пекин отново по работа свързана с индивидуалната му програма.
Бекс, Мин Сок и Джонг Де бяха до преди малко и на концерта на TVXQ в Сеул и то като участници, с изпълнения на сцената. Подкрепиха хьонговете си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно много ми хареса изпълнението на Growl в предаването,а и това беше първата песен която слушах и харесах ,и оттогава съм им голям фен на момчетата.Изгледах и предаването,наистина  беше много  забавно със суперсилите ,жалко че.не дадоха на всичките момчета.Искаше ми се  да видя, Лей и Сехун също да покажат нещо.Няма да забравя и аз този клип със сълзите на лидера.Тогава когато го гледах,останах много впечатлена от него и ме трогна начина по който реагира Сухо и сълзите му.Първата победа никога не се забравя и според мен е най-важна от сантиментална стойност ,особено след като знаеш през какво си преминал,за да я получиш.Момчетата са имали много победи оттогава,продължават да имат и ще имат занапред,но съм сигурна ,че никога няма да забравят първата си победа и награда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-та победа за Love Me Right преди минути от SBS MTV The Show. Днес имаха сцена, записаха я по-рано през деня и бяха отново със спортните униформи.
Утре ще участват и на сцената на Show Champion, но за M! Countdown не са ги потвърдили. В петък летят за Банкок, за новите два концерта от турнето, така че отново ще отсъстват от предаванията.

 

Лидерът прие наградата заедно с Джонг Ин.

 

0ac5748554c23fbf.jpg

Снимки от сцената им днес на SBS MTV The Show

5593465fa468ea6a.jpg

6adea4bf91a8a65a.jpg

7099c3aabb5c6cc5.jpg

5a67f8424c8c0abb.jpg



Днес Бекхьон откри и мач на бейзболният отбор на Хануа Ийгълс. Той направи първото хвърляне в двубоя.
Справи се, макар че не очаквах много от него. Помислих, че ще се изложи с хвърлянето, но се постара, а и ударът му беше точен.

bd456557b9696bd4.gif

fbd4ac988e8e4a61.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пета победа вчера на Show Champion и шеста победа днес на сцената на M! Countdown.

Ето

, от един от официалните канали на Mnet, но заснет от фен-камера. Бяха ужасни с тези костюми, не знам на кой "гений" в SM Ent. му е дошла изобщо идеята да ги облече по този начин. Приличаха ми на американски скаути, само че им липсваха шапките и мрежичките за пеперуди.

На финал отново не пропуснаха да се прегърнат с братята си от SHINee, радост за очите ми.

 

Нищо друго кой знае колко интересно, освен може би, че вчера ЕХО-К заснеха новата си реклама за сладоледите на Baskin Robbins, която ще излезе съвсем скоро.

Тъй като дойде лятото, съответно и самата реклама е много лятна. Много снимки и клипове качиха корейските ЕХО-Л, които са присъствали. Този път рекламата ще е много мокра (ако мога такa да се изразя), в тон с лятото, а за целта са снимали на водна пързалка в Сеул.

Голямо падане е било (от клиповете и снимките, които видях), мога да си представя как са се чувствали. Ето и един кратък откъс. Само Сухо и Бек останаха невредими в този случай.

 

И да не пропусна. Джонг Ин и Бекхьон ще гостуват този вторник в After School Club. Само веднъж момчетата са участвали в това предаване, но сега ще бъдат само с двама от групата.

Интересен подбор на момчета... Хммм. Двамата не са кой знае колко близки, но ми харесва, че Джонг Ин отново ще участва в предаване и ще има възможност да покаже много повече.

 

Поредният клип-бонус, който SM Ent. пуснаха днес във връзка с 12 милиона гледания на Love Me Right.

Този път героите в него са Бекхьон и Лей.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7-ма победа преди минути на Music Bank. Нямаха сцена, защото потеглиха за Банкок и концертите от турнето.

 

Ето с

и само сцените на Ишин от първи епизод на Go Fighting. За съжаление, все още не се превели целия епизод, само неговите откъси.

Ама как си похърква сладко-сладко, хаха.

Той излетя по-рано днес от Чънду, за да се присъедини към момчетата за концертите в тайландската столица.

 

Снимка от летище Инчон днес. Някои тарикати ги домързя да вървят и не отказаха да се повозят (Мин Сок беше седнал отпред като шеф, хаха).

 

16d242b18908142b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам за момчетата, na, na, na, na, na, na, na, na

даже получих повече отколкото се надявах, yeah, yeah, yeah, yeah, yeah,yeah, yeah, yeah

браво и на  фенките за постоянството, аha :)

 

tumblr_nq1gzywevN1qg1orno1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, много добре използваш парчето в поста си. Хареса ми.

"Doro wie yeogin runway
Nal baraboneun nun sok milky way
Just love me right (aha!)
Baby love me right (aha!)
"

Те пристигнаха преди малко живи и здрави. Лудницата, която видях на летището в Банкок е трудно да се опише с думи. Добре, че не са имали големи проблеми, а и там са ги извозили за по-голяма сигурност с колички. Днес им върви на колички.

 

Като си сложила гиф с главния танцьор, хайде от мен и сцената му от концертите в Тайпе миналата седмица. Пак ги намокриха със Сехун.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-ма победа вчера на Music Core и 9-та днес на Инкигайо (тази седмица шест от шест в музикалните предавания). Сцени нямаха, нито записаха нещо предварително. То и не им трябва след като изкараха едни пълни промоции само преди два месеца.

Мисля, че и другата седмица ще имат участия в предаванията и вече ще приключат с промоциите на преопакованият албум, а и на 4 и 5 юли са концертите и на SMTOWN Live в Токио.

До края на годината едва ли ще ги видим отново, най-много с някой сингъл или отново някакъв зимен мини-албум. Ще видим, макар че мен ме съмнява, че могат да пуснат вече и някой от тримата главни вокали и със соло-албум...

Предстои им и дебют на японска сцена. Може и да го съчетаят есента с концертите в Токио Доум. Времето ще покаже.

 

В момента върви и вторият концерт в Банкок от турнето The EXOluXion. Вчера имаше малък инцидент на сцената с макнето, но, слава богу, той е добре. Размина се.

 

Да напомня, че утре стартира новият корейски сериал I Remember You, известен още и като Hello Monster, в чиито първи и втори епизод (само) Кьонг Су ще има участие. Ето един кратък откъс с него.

Тази седмица имат и гостувания в две радиопредавания, но все още не са потвърдили кои момчета точно ще изпратят. Джонг Ин и Бекс във вторник са в After School Club (както споменах), а също във вторник трябва да излезе и новата им реклама за МСМ. Ето превюто, което пуснаха преди няколко дни. Tази реклама е много по-добре от предходната, която пуснаха преди месец-два.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10-та победа преди минути на Show Champion. Днес не очаквах, че отново ще са първи и бях точно като Джонг Ин, когато научих.

Номинирани са и до края на седмицата, така че сигурно ще имат още победи.

 

Ето участието на Бекс и Джонг Ин от вчера в After School Club.

Добре беше, в смисъл, доволна съм, че Бо Бо Ху остави Джонг Ин да говори повече, не се обаждаше постоянно и спести голяма част от обичайните за него подмятания, на които съм се нагледала вече три години. Обича да дразни/ предизвиква, но вчера държа линия, въпреки че пак не пропусна на един-два пъти. Има голям късмет, че Джонг Ин никога не му отвръща и винаги подминава шегите му с усмивка. Със Сехун вижда зор, макнето не дразни, но предизвикат ли го, винаги си връща.

Джонг Ин ми хареса, за пореден път се убедих, че има голяма промяна у него в последните месеци. Много отпуснат и забавен, а досега рядко показваше това. Един от най-големите любимци на феновете. Много талантливо и приятно момче, което се раздава винаги до край.

 

https://www.youtube.com/watch?v=uokGTm01ozo

 

7bf098a2cdc16331.jpg

 

Сехун, Чанйол и Джонг Де гостуваха вчера в радиопредаването SBS Power FM. Бяха точно по същото време, в което Бекс и Джонг Ин гостуваха в ASC.

Не са го превели все още на английски, ще стане скоро, но сега ще сложа само егйо-то на макнето. Много мрази егйо, но винаги го принуждават. Никой от тях не обича, само Бексан се лигави в някои от предаванията. Те двамата с Джонг Ин също не се разминаха и в ASC с егйо-то (умряха отново от срам). Това егйо било някакво ново и станало много модерно в Корея напоследък да се лигавят на него, затова ги принуждават да го правят. Случи им се вече в няколко предавания.

 

Излъчиха се и двата епизода с участието на Кьонг Су в корейския сериал I Remember You. Уникален, за пореден път. Има невероятен талант не само в пеенето, а спокойно може да направи и актьорска кариера. Блестящ. Гордея се с него.

В Корея втори не спират да го хвалят за уникалното му превъплъщение. Естествен, непринуден, характерът му е такъв, а това си проличава и в екранните му превъплащения.

С Чо Ин Сонг станаха много близки, виждат се често, явно и той го съветва и подкрепя.

 

Ето първи и втори епизод с превод на английски. Само в тях участва нашето златно момче.

Кьонг Су започна тези дни и снимките на новият си филм - Pure Love. Кариерата му на актьор се развива отлично, наред с тази и на изпълнител.

 

6d4970ccfd546fcc.jpg

 

Утре не съм сигурна дали ще са на сцената на M! Countdown, но както казах - номинирани са. Ишин се върна в понеделник с момчетата от Банкок, но днес отново потегли за Китай, така че ако имат сцени, то те ще са без него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11-та победа преди минути на Music Core. На M! Countdown уж бяха номинирани, но в последния момент ги свалиха. Вчера Music Bank беше специален, отбелязаха първото полугодие, затова и не обявиха победител. Казаха, че ще стане по-късно, но не го направиха, а ЕХО отново са номинирани.
Сцени нямат (приключили са с тях още на 18 юни със сцената им на M! Countdown), а и промоциите така или иначе свършват утре.

С превод на английски участието им в две радиопредавания тази седмица:

Чанйол, Джонг Де и Сехун в SBS Power FM



Чанйол замина за Бруней преди два дни, за да се снима отново в епизодите на Law of the Jungle.
Друго интересно няма - промоциите приключват, но продължават с турнето и концертите в Китай това лято. Следващата събота и неделя е SMTOWN Live в Япония. Тази седмица почиват и не пътуват никъде, слава богу, нужна им е почивка, за да няма инциденти, както на концертите в Банкок.
Тази година няма да запишат участие в Happy Camp, за съжаление. Не са се разбрали нещо и тази година пропускат китайското предаване.

Снимките им от новия юлски брой на The Celebrity (част от новата им реклама за МСМ).

abba75b07e02f5a3.jpg

43998d809b2e3cbf.jpg

171e0201bb243d0a.jpg

8bf32dde0b253cfd.jpg

868c9f9a32522e5c.jpg

29e13fcef7874d92.jpg

92efc66ce17e40ac.jpg

908c8f1eaca48096.jpg

899c2c792e24f82e.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко мат'риал, че се посъбра, а и да им разбутам темата.
Ще ги карам по ред на номерата...

Мин Сок - много е добре, тренира редовно във фитнес залата.
Сухо - мамчето летя в неделя до Токио, заедно с Ончи от Шайни, за откриването на еди-какъв-си СМЕ-рекламен магазин в японската столица. Върна се в понеделник с много фешън сандали, направо припадаш, като ги видиш.
Ишин - преди три дни отново отпътува за Пекин, а от вчера е в Шанхай, за да снима новите епизоди на Go Fithting. Излязоха няколко нови фотосесии с него за различни китайски списания. Ето интервюто му за Космополитън Китай, с превод на английски.
Бекхьон - нищо особено не се случва около него, освен новата фотосесия за поредното корейско списание, в което е заедно с Джонг Де и Сухо. Не е и поумнял, все така си я кара, а и сам си го признава.
Джонг Де - около пеещото славейче има голяма новина. Денчо е един от тримата изпълнители (в главна мъжка роля) в новият мюзикъл In the Heights. Най-после златното ни момче, получи своята първа роля и в мюзикъл. Представленията стартират на 4 септември и ще продължат до 22 ноември.
Ще бъде блестящ, не се и съмнявам. За пореден път ще докаже, че е невероятен изпълнител.

50399b467e6e4331.jpg

Чанйол - нова фотосесия за него заедно с макнето, този път за августовският брой на Ceci Korea. Днес излязоха и снимките. Преди два дни излезе новината, че той е композирал и парче за радиопредаването на И Гук Джу. Днес трябва да звучи за първи път в ефир. Това парче ще бъде и шапка на самото предаване.
Кьонг Су - от средата на юни снима Pure Love, но след като го върнаха от концертите на SMTOWN Live в Токио, в инвалиден стол (заради контузията, която получи) - не се знае нищо повече за състоянието му. Надявам се, че е добре. Снощи, в 8-ми епизод на I Remember You, отново е имал кратко участие.
Нини - много е добре, църка из Сеул с джапанките, ходи и на видеоигри с приятели, редовно го засичат по улиците, а и той не отказва автографи и снимки. Пребоядисоха му косицата, вече е черничък. Много е хубав. Миналата седмица имаха фен-среща за SPAO и изпратиха него, Ишин, Бексан, Чанйол и Мин Сок. Нини тогава обеща, че ще качи по-късно селфита в сайта на ЕХО-Л и го направи. Винаги изпълнява обещанията, които е дал на фенове. В последните месеци контактува много повече с феновете, харесва ми, вече не е толкова затворен и общува много повече.
Сехун - и той е много добре, кара си колата, засичат го и той не отказва автографи, появява се тук-там на снимки в различни профили в Инстаграм, снима се с Чанйол за

.

9ea49f525fac0156.jpg

a1cddba721c3e85a.jpg



Вчера и днес излязоха рекламите им за Baskin Robbins. Мокри, на пързалката. За тези кратки кадри, които виждам, ги държаха цял ден на пързалката. То не беше падане, то не беше чудо и накрая няколко секунди.

Общата версия на ЕХО-K с SHINee, f(x) и Red Velvet



И само с момичетата от f(x) и Red Velvet



Рекламите и само на Сухо, Джонг Ин и Сехун за Lotte





Утре имат две фен-срещи в Сеул, като на тях ще присъстват само Сухо, Джонг Де, Чанйол, Бекхьон, Джонг Ин и Сехун.
В петък летят за Пекин за фен-среща (същият ден) и двата концерта от турнето в събота и неделя.

Тао вече и официално е аут, макар че това се знае от три месеца, но от SM Ent. както винаги увъртаха и не казваха истината. Човекът издава соло-албум в Китай, има вече и собствено студио, него вече други неща го вълнуват. Голямо разочарование се оказа това момче. Все си мислех, че ще прояви малко разум, а той удари дъното. Поведението му спрямо момчетата в последните месеци беше покъртително. Не си обяснявам тази негова самонадеяност и самочувствие, които демонстрира. Явно някой сериозно го навива, а на него малко му трябва да литне...
Сайонара, Тао (и официално). И девет продължават.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SMEnt. като никога не се изложиха и пуснаха обещаното подаръче за 20 милионното гледане на видеото на Love me right.


Днес момчетата се отправиха към поредният SM Town концерт, няма да коментираме фешън решенията на някои хора, важното е да им е удобно хахахах



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, това са камъни в моята градина, усещам. Нищо му няма на моята любов, така му е удобно - така си ходи, а и е естествен. Него модата не го вълнува, нито е суетен. Както виждаш и във видеото е със същото черно долнище от днес на летището, хаха.

 

Видеото е заснето вчера, убедена съм, само като ги видях. Ишин се върна в сряда от Китай, Кьонг Су беше контузен, а и тук се вижда как не се напряга много, точно заради контузията. Знаеш, че точно той се раздава много и танцува винаги на макс, но само му виж движенията във видеото - пестелив е. Другият сигурен знак е шапката на Сехун - JDC (Джонг Де Чен), хаха. Чени, Чени, Ким Джонг Де. Много си го обича той.

Те и затова не пуснаха видеото, защото не са имали нищо. Онова видео, което изтече в Уейбо е с Та0 и не биха си позволили вече да го пуснат, изчаквали са само Ишин да се върне, за да го заснемат. Затова и не го видяхме още в сряда вечерта, както бяха обещали.

 

Супер са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо не само хаххаха и зелените сандали са включени хахах така че камъни за всички има хаххаха

 

Сехун дано да вземе да я изпере тая шапка, че почвам да се притеснявам за главата му хахаха като залепена е за него 24/7. И аз се изненадах, защо не са го записали, още когато им вървяха промоциите, тогава са репетирали ежедневно със сигурност и без Та0.....

 

(Лей и Баози явно са пропуснали известието, че трябва да са изцяло в черно хахахахах)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То при Ишин е нормално, нали знаеш, че все не е чул и видял/ разбрал, хаха. Баози явно и той е пропуснал.

Нини си беше най-добре днес на летището, както винаги. Няма грешка (и) в това отношение.

 

845da786aac42f56.jpg

 

Да сложа и фотосесията му с Темин и Кристал за августовският брой на WKorea. ЕХО-Л малко поизмрънкаха на снимките му с Кристал, но като цяло ги харесаха и приеха. За тези с Минчо не казаха нищо, ама нали 'щото е до женско и не може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея вече е 5 август, а с това се отбелязва и първият рожден ден на ЕХО-Л.

Момчетата се надпреварват с подаръци и благодарности за нас, феновете. Най-оригинален обаче (за мен) е Бексан. Отдавна не ме беше радвал толкова много. Бекс качи снимка на малки обувки за момиченца, защото (според думите му) тъй като ЕХО-Л били все още малки, само на 1 година, "татко" Бек е решил да се погрижи за тях и да ги зарадва с полезен подарък - обувки, хаха. "Татко" Бек. Оценявам жеста му.

 

Иначе около групата няма кой знае какви новини. Турнето в Китай продължава (тази седмица бяха в Чънду), сложиха им и нови дати за концертите тази есен в Япония. Този път във Фукуока.

Има редовно чатове с всеки един от тях в сайта на ЕХО-Л, разпределени са в различни дни. Днес беше Джонг Ин, а преди него се изредиха Бек, Кьонг Су, Лидерът и Джонг Де.

Контактуват с феновете, отговарят на различни въпроси. Приятно е, всеки може да ги опознае и малко повече. Джонг Ин днес беше в позната светлина. Кратък и ясен, отново сподели и за огромната си любов към Челси. Горкото, дано някой от футболния клуб се смили над него, да му обърнат внимание и да му изпратят тениска с подписите на играчите, най-вече на Еден Азар. Ще бъде толкова щастлив, а и Челси имат такава практика, дано само някой да им подшушне.

Сухо пък сподели, макар и да не издава нищо повече, че до края на годината отново ще имат завръщане. Явно ще ги пуснат с нещо преди Коледа... Мини-албум сигурно.

Според мен, ще ги пуснат и официално вече на японска земя, ще дебютират с албум точно преди концертите на островите, така че очаквам и повече информация.

 

А, да, днес се разбра, че Джонг Ин ще бъде и на корицата на септемврийският брой на Nylon. Видях някои снимки, снимали са и в апартамента на ЕХО-К, как живее, нещо от сорта. Ще видим повече на 18 август, тогава ще излязат снимките и интервюто с него.

 

Ооо, да не пропусна. SM Ent. запазва ЕХО-М в този им вид, дори само тримата. Радвам се, защото и тримата са страхотни. Интересно обаче как ще продължат с промоциите и на китайска земя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...