Jump to content

EXO


Recommended Posts

Видеото най-после излезе.

 

Много ми харесва, а и всички са страхотни, но Сухо ми обра точките. Ууаауу. Лидерът просто размазва откъм визия и танци.

Малко ми напомни и за Growl, не заради хореографията, а заради самото място, на което е снимано видеото (в една част при общия танц). Е, сега вече всичко се върза с парчето и съм доволна.
Ишин, за съжаление, е хванал "жълтия" период в главата, за снимките на видеото. Изрусиха го за две седмици, а снимаха точно тогава, в края на февруари.
За колите - знаех, че са снимали с тях, феновете ги бяха показали на снимки. Да, определено по-кекси имидж от тях, което много ми се нрави и одобрявам.
Иначе... Mамооо, танцьорите ми те. Много задобряха. Като гледам и Джонг Де как се мята, а танците му бяха слабо място... Браво.

Корейската версия



Китайската версия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, така вече е друго нещо.


Когато ги вижда човек, песента става 10 пъти по-добра хахахаха Много са готини всички. Горкият Лей е рус, но пак можеше и да е по-зле, на него поне му отива, а и той сега е с черна коса отново....


Джонг Де е денс машина :D Той от дебюта си го твърди това и сега го доказва хахахаха Разпределението на частите също е интересно, на местата които не разпознавах от записа, явно Тао и Лей пеят заедно. Понеже не се е случвало много често Тао да пее, а не да рапира, не можех да хвана кой е.


 


Искам да видя как ще направят съвсем първата част от танца, където Сехун е зад тях и ги "контролира"...... Вече нямам търпение за лайв изпълненията....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макнетата на висота, конкретно - линия 94. Големи чупки в кръста от Господин Главният танцьор, но нали и сам каза, че си е поставил ясна цел за 2015 г., а така като гледам - започнал е да я реализира, малко по малко. Направо да не отлепиш очи. Все още ми е обаче на кантар, симпатията към него. Така и нещо не мога докрай да го харесам. Обичам го най-много, само когато ми говори за Азар.

Сухо ми обира точките (колкото и пъти да гледам видеото), дори не успях да реагирам веднага на Хун. Ишинко и в двете версии - страхотен, но в китайската ми изпълни душата. Еднорогът много радва, прическата му се преживява, а и той вече не е изрусен, така че само във видеото ще го гледам такъв.

Бексан и той е много добре, в танците винаги е бил добър, макар че този път е натикан повече отзад.

Всички са супер. Песента сега наистина звучи някак много по-добре. В четвъртък ще ги видим.

Доволна съм и от това тяхно завръщане, въпреки че не очаквах много. Това се искаше - след големите скандали, напускания, да се върнат отново с добър албум и видео.

Имат вече дати за концерти в Шанхай на 30 и 31 май, така че приключат ли промоциите в началото на май, веднага продължават с турнето из Китай и други азиатски страни. Надявам се вече да имат дати и за Европа. Кой знае... Времето ще покаже.

Ишин да си идва утре от Ханджоу, за да е с братята си още в четвъртък, на сцената на M! Countdown.

 

Ехх, този Лидер, този Лидер... Не му трябва виетнамска шапчица, а танц на Call Me Baby. Както и сам каза, докато беше в Мумбай преди два месеца: "Йеееееааааа!"

 

9760f77ddbda4023.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес сцената им като първа в музикалните предавания, мисля, че ще бъде паметна, специално сцената на Call Me Baby. Тъкмо гледах снимки. Предварително са записали всичко (както се знаеше), но са били навън и ги видях качени в бяла спортна кола, както са и в първата сцена в клипа - Бексан, Мин Сок, Сухо и Сехун.

little_angel, ще видиш как Хунито ги "контролира".


Хунито е и с нова боя на главата - вече е черничко макне. Хубав е, но той и всякакъв е хубав, дори когато беше и като папагалче по време на Wolf–промоциите. Тао обаче разбрах, че не е снимал, все още не може да танцува, заради проблемите с крака. Очакваше се, а и Сухо го каза на пресконференцията в понеделник.
Интересно, какво са ни подготвили. Освен главното парче предварително са записали и Exodus и My Answer, която са изпълнили само Сухо, Бек и Кьонг Су.

Като гледам как вървят продажбите на албума, а и гледанията в интернет, а и при положение, че Call Me Baby излезе още миналия петък, според мен има огромна вероятност да спечелят първата си награда от музикалните предавания още тази седмица, въпреки че едва днес стартират участията си.

Ишинко си дойде снощи в Сеул. Успокои и мен, че малко взех да се притеснявам, ама то и не е като да нямаме поводи за притеснение, щом стане дума за китаец в групата, който не е в Сеул от две седмици.

abd11c2fcc107533.jpg

Mnet дразнят в момента EXO-L, защото качват снимки, но на тях не се виждат лицата на момчетата. Така като гледам, особено ръцете - мисля, че е Джонг Ин. Ще ги видим след 3 часа.
little_angel да има грижата да сложи видеото, когато го качат, хехе, че знам как чака и тя с нетърпение, да ги види всички на живо.
Аз ще коментирам, след като видя всичко и ги огледам добре на сцената.

c5f93793cb84e4f5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не повярваш не бяха номинирани още днес, но пак SM отнесоха наградата. Ръчичките се оказаха на Сехун тцтцтц не си познаваш макнето, засрами се....


 



 


Два розови бонбона (и един досаден трол хахааха)



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засрамих се. Дълбоко. Е, все пак бях близо, сгреших го само с три месеца и три сантиметра във височината, в негова полза. Личи, че са ръце на високо момче (виждат се и краката), но се подведох, че може да е Кай, макар че има ясен жокер с верижката и часовника на ръцете му, но изобщо не включих.

Сцената, която са записали днес (навън с колата), е била за неделя, за сцената на Инкигайо и точно тогава Тао вече е бил на предела на силите си (не е издържал). Затова на M! Countdown e с тях (макар и да се вижда ясно от видеото, че не се мърда при някои стъпки/ движения), но в неделя няма да е на Инкигайо. Той писа преди малко в Уейбо и в Инстаграм. Съжалява и се извинява, но ще пропусне сцените.

За My Answer - ами страхотни са и тримата, но тези розови сака... Грр, не ми стоят добре, като че ли в тях, но, хайде, все пак парчето е любовна балада. Явно са решили да изглеждат по-розови и романтични на сцената, а и с тези цветя около тях, то романтика - то чудо.

За Call Me Baby - супер. Постарали са се и са пресъздали самото видео. Ишин е толкова хубав с черната косица, че не мога да си обясня, защо го изрусиха в края на февруари и го окепазиха така за концертите. Добре, че бързо му върнаха нормалния цвят. Много е добър, в танците няма грешка.
Джонг Ин не ми харесва обаче така зализан. Ужасен е. В някои части и от самото видео е така. Денчо пък гледам, че пак някоя аджума го е накъдрила... Милият той.
Сухо отново го гледах най-много. Много ме радва това момче в последната една година. Претърпях "пълна промяна" по отношение на него и симпатиите ми (т.е до преди година те изобщо липсваха към него от моя страна).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сцените им днес на Music Bank. Изпълниха отново My Answer и Call Me Baby и отново записаха всичко предварително. Явно ще продължават да обличат Сухо, Бек и Кьонг Су с тези розови сака и пуловери, за съжаление.
Call Me Baby я изпълниха лайв.
Главният танцьор ми хареса днес. Доволна съм от него. Сехун обаче с издънка при едно от движенията, как го излових само любимото ми тарикатче, ах, ах. Дано утре да не се отплесне отново.
В неделя са номинирани на Инкигайо заеднo с Red Velvet и Huh Gak. EXO-L да се стягат, че тези "кексчета" омръзнаха.

https://www.youtube.com/watch?v=MxL74Ruq6jE



Чан, Мин Сок, Джонг Де, Сехун, Лей и Джонг Ин веднага след Music Bank са записали и участието си в Guerilla Date, чийто епизод ще се излъчи утре.
Ох, мале, като видях кои са изпратили, сигурно само Чанйол е говорил, а останалите са се покрили. Досега не са участвали в Guerilla Date, макар че са записвали за Entertainment Weekly, но само интервю, а сега са ги включили и в игрите.

Вчера пуснаха и самостоятелните им снимки от The EXO'luXion

11803d86c4fba8c0.jpg

68bece0b45c42683.jpg

c1bea56ec60208a6.jpg

e37d66fe864c748c.jpg

5e76e9f0162231b3.jpg

credit: Seo Jeong

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като ги гледах на живо в Music Core, направо загубих ума и дума, когато ги пуснаха с Exodus. То танци, то костюми, то кой да гледаш първо... Хубаво е, че най-после показаха и танца на Exodus и че изобщо изпълниха парчето днес.
Браво. Изпълниха ми душата, бяха страхотни. Чани се извини за вчерашната сцена на Music Bank и то публично в Инстаграм. Случва се, помислил е, че все още репетират и затова не си е дал много зор. Нямаше да го забележа може би и аз, ако не го беше написал в Инстаграм. Той е винаги някъде отзад или встрани, а на преден план са баш танцьорите, а от тези техни движения на мен ми се завива свят, кой да гледам по-напред - Сехун ли, Лей ли, Сухо, главният танцьор, Мин Сок... След това обаче, като се загледах след думите му, видях, че наистина, докато останалите танцуват и се раздават на 100 %, той е малко като на разходка на сцената.
Днес обаче беше отличен. Браво на Чан. Не ми се случва напоследък да го хваля за нещо (и той ги върши едни... ама това е дълга тема), но се е извинил, което говори много добре. Абе, те са си добри момчета, само че някои правят повече бели (какво да ги правиш - от възрастта е) и не слушат какво им говори Сухо. Иначе са уважителни, което винаги ми е правило добро впечатление. На Сухо му се искаше сигурно да изкрещи онзи ден на пресконференцията, заради някои, които отново не внимаваха, но стисна стоически зъби. Толкова беше очевиден, милият, и на него не му е лесно...

Сцената им от днешния Music Core с Call Me Baby, а ето на друг линк отделно и сцената им на Exodus. За съжаление, нея не са я качили в официалния на MBCkpop, само главното парче. Пяха си отново лайв, което много ме радва. Дано запушат малко устите на хейтърите, които все ги критикуват, че не пеели на живо.
Харесва ми идеята с тениските и буквите на Call Me Baby. Мин Сок беше взел двойно "LL", заради Тао. Ох, като споменах Пандата, та... не е добре. Днес фенове са го засекли в Сеул, докато е влизал сам в една аптека, за да си взима лекарства и то с патериците, подскачайки като ранено зайче... Тъжно ми стана, а и са го оставили самичък, докато останалите са записвали. Дано се оправи Пандата от Циндао, че и на него му се събра доста.

 

Ишин ще ме довърши с неговата наивност, като на 5-годишно китайче. Четох фен-акаунти, какво са правели по време на репетициите днес. Ишинко е бил изчезнал някъде и Чани го е извикал на сцената. Китаецът, обаче, разбрал - не разбрал, не успял да схване какво точно трябва да прави и къде да застане. Сухо се намесил и го завел до мястото му, като една грижовна мама. Ишин обаче пак не схванал какво трябва да прави и тогава вече се намесил Мин Сок и му обяснил, докато Еднорогът гледал с неразбиращ поглед.

Без да съм видяла сцената, си представих всичко, както и физиономията на Лей. Типично за него, отнесен, все не е чул и не е разбрал, а Сухо го обгрижва, заедно с останалите. Ама е толкова забавен, хаха. Най-наивното и невинно същество в ЕХО. Уникален е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои са тези двамата, за които говориш? Тао и Сехун? Тао е контузен, той изобщо не участва в предаванията, а Сехун има по точно една реплика във всяко едно тяхно парче.
Пандата си пее достатъчно, но в китайската версия, а и в корейската не е за оплакване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може, на него функциите му в групата са съвсем различни - той е по танците и визията (ако мога така да се изразя). Трябват и красиви/високи момчета, които да танцуват отлично, а в групата има достатъчно добри вокали. Той и в рап-частите е зле, затова и там не му дават много-много. Аз го отбелязах и когато коментирах албума, зле е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, започна се. Първа победа днес на Инкигайо. Да им е честито.

Очакваше се, макар да са едва в първата седмица от промоциите, но гласуването, както и гледаниятa в SNS-мрежата, си казаха думата. Точките от продажбите на албума не бяха включени тази седмица, но и без тях успяха да спечелят. Другата седмица, след като включат и продажбите, ще стане още по-голямо шоу.

Огромен резултат от 10 000 точки. Браво на EXO-L. Може да са луди за връзване, но винаги подкрепят момчетата.

 

a3d7c81b4f1688a7.jpg

 

Сухо, аха-аха, да ревне отново, но се удържа. Ех, този емоционален ЕХО-лидер. Ишин пое нещата след това на китайски.

 

Сцените им от днес на Инкигайо - Exodus и

Навън с колата беше много добре. Добре са го направили.

 

Ето с превод на английски и участието им от вчера в

.

Този път ме изненадаха приятно, но може би и тъй като самото предаване е кратко, са монтирaли само по-важните и интересни сцени от интервюто с тях.

Посмях се, а отдавна не ги бях виждала толкова забавни. По принцип ЕХО (като цяло) не са от най-отпуснатите и забавни пред камерата айдъли. Обикновено са по-притеснителни, срамежливи, а и не говорят много, само определени момчета. Кьонг Су обаче отново се изчерви като доматче, отново беше и много сериозен. Ех, това сладко и толкова сериозно ЕХО-детенце.

Игрите ми харесаха, но жалко, че са така изрязани в самото предаване, за да се поберат във времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея е 8 април от няколко часа, а това означава - 3 години ЕХО!

 

Да са живи и здрави, да продължават все така да ме радват (е, с малки изключения, но пълно щастие няма).

Да бъдат винаги заедно, след трудната 2014 г. и да успеят да запазят групата в този й състав, макар и с двама по-малко от дебюта им. Да нямат големи проблеми и да успеят да издържат. Зная колко им е трудно, дори да не го казват и показват.
Както каза и Сухо преди няколко дни: "Израснахме ментално, научихме своите уроци, а Сехун порасна и на височина". Абсолютно, хаха.

Кога минаха тези три години? Не ми го побира главата. Сякаш беше вчера, а как се промениха и през какво преминаха...

Вчера имаха предаване на живо в Naver Starcast, което продължи точно два часа. Кю от СуДжу беше водещ, а в студиото бяха, за съжаление, само корейците - точно 8 момчета. Лей, вчера сутринта отново отлетя за Пекин, за да продължи със снимките на филма, а Тао продължава да е зле с крака.
Мъчно ми стана, докато ги гледах, а и знам каква група бяха. Да, отбелязаха годишнина, имаше и торта, говореха за албума, имаха интересни думи/ обръщения един към друг, Сехун трогна всички с писмо до хьонговете си, но все пак нямаше нито един китаец. Да, Лу и Крис напуснаха, мъчно ми стана и за тях (припомних си изминалите години, най-вече страхотните промоции с Growl), но поне един от двамата останали в групата китайци трябваше да бъде там. Задължително.
На тяхно място обаче имаше две кукли...

Днес, до преди час-два бяха и в Сукира, имаха радиопредаване при Рюки от СуДжу. Отново ги държаха два часа, мъчиха някои да говорят (ох, горките те). Сехун имах чувството, че са го събудили точно за предаването, станал е от леглото, сложил си е една шапка на главата и се е качил в колата. Постоянно се прозяваше, търкаше си очите, сънлив и недоспал... Пак са ги уморили сигурно от репетиции и тренировки днес.
Бексан сподели, че напоследък се чувства зле, имал проблеми и със съня. Стрес от промоциите, а е стигнал дори до проблеми със стомаха, гастрит.
Много им се насъбра на всички и не знам как издържат все още. Лу избяга именно от това, защото не издържа психически и физически на натоварването. Дано да няма проблеми и с останалите.

Годишнина е, но с техните проблеми напоследък - не мога да се зарадвам кой знае колко.
Радостно е, че все пак албумът е страхотен, че продажбите вървят повече от отлично, че дават, въпреки огромното натоварване, всичко от себе си.

Нещо ми направи впечатление... Рюки сподели, че Sorry, Sorry е парче, което няколко души от СуДжу не харесвали, т.е не са го одобрили и попита дали някой в ЕХО не е харесал Call Me Baby, когато я е чул за първи път. Единствен се обади Кай, той не е харесал първоначално парчето. Сподели, че наистина то не му е допаднало, но когато е започнал да го слуша повече, а когато е видял вече и хореографията, след това и готовото видео, е останал доволен.
Хмм, точно като мен, та, стана ми интересно. През същото преминах и аз с Call Me Baby. Първоначално и на мен не ми допадна много, но вече със слушанията и самото видео, хореографията, всичко ми се върза.
Положителна точка от мен в актива на Господин Главният танцьор. А и вчера и днес останах доволна от него и държанието му. Браво.

За да отбележа годишнината, ще сложа първа част от шоукейса, който ознаменува дебюта им преди три години. Джонг Ин сподели вчера, че това видео трябва да бъде изтрито от ютюб, хаха. Със Сехун умряха от срам, като се видяха какви са бебета, а сега са такива хубави млади мъже, високи и стройни. Те пораснаха най-много, но бяха и все още деца, непълнолетни и двамата.



И, разбира се, първата сцена на ЕХО-К от Инкигайо на 8 април 2012 г. Какви са бебета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз вчера задавах същият въпрос в навечерието на годишнината им "Кога минаха тези три години?" хахахаха


Те че пораснаха, пораснаха, ама мисли и за нас, как и ние остаряхме хахахахах


 


При тяхното положение сега, май най-много трябва здраве да им пожелаем и издръжливост няма да е излишна.


Сухо да не се ядосва и тревожи, че става винаги като скелет, когато нещо го тормози, Зайко (D.O.) да продължава да развива необятните си таланти. Аз си мисля за любимците, но и другите момчета си ги тача. Минсокчо, Сехун, Денчо и другите, всички до един да просперират, даже и тези които ни дразнят редовно с Rie хааххаха


tumblr_inline_nmg0hmFeoO1r3u7if_540.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, не, и ние растем с тях, не съм съгласна, че остаряваме. Толкова са ни ядосвали, но са ни и радвали много повече, което е най-важно.
Ох, миналата година какво беше с тези скандали... Ти си знаеш. Лудница.
Тези двамата, които ни дразнят, дразнят най-вече и останалите в групата. Казаха им го директно вчера, хаха. Осмелиха се. Дано малко се спрат с тъпите шеги и закачки, защото това е наистина досадно. Кьонг Су и Сехун са напълно прави да недоволстват.

Малко снимки от вчерашното участие в Naver Starcast, които качиха от SM Ent.

52071547239c0c38.jpg

45240479041bb20c.jpg

34f01175bd4eb9f3.jpg

a0df48f037e15ae1.jpg

65e614100ca78df6.jpg

a5d5d4c56549876d.jpg



Сухо да не опитва да разсмива повече макнето, хаха, мисията е невъзможна, а Бексан да спре да въздиша дълбоко, хаха.

tumblr_nmg8l9HHKp1sgm8w6o1_400.gif  tumblr_nmg8l9HHKp1sgm8w6o3_400.gif

tumblr_nmg8l9HHKp1sgm8w6o5_400.gif  tumblr_nmg8l9HHKp1sgm8w6o6_400.gif

tumblr_nmg8l9HHKp1sgm8w6o4_400.gif  tumblr_nmg8l9HHKp1sgm8w6o2_400.gif

credit: tumblr

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че отвеяният Лей е едно малко китайско чудо хахахааха


Упорито се говореше, че и той ще напусне скоро групата, но се оказа че си е извоювал нечувана свобода от SME.


 


На 31 март компанията е открила собствено студио на Лей в Китай - Dong Yang Heng Dian Zhang Yixing.


Така Лей остава част от SME и ЕХО, но ще има свободата сам да ръководи и избира промоциите си в Китай.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още съм в шок от новината, след тези големи мъки миналата година, направо не е за вярване, какво се случва вече с тях в SM Ent.


Ишин е извършил една малка Китайска революция, за да се превърне в първия китаец, който ще продължи да бъде част от SM Ent., но ще може вече сам да менажира изявите си в Китай, да избира проектите си, а на всичко отгоре СМЕ са му направили и собствено студио, което носи неговото име. Още не мога да повярвам. Сутринта, когато си погледах телефона, помислих, че още сънувам, но не - истина е.
Еххх, SM Ent., а къде бяхте, когато напускаха Крис и Лу? Защо не направихте това и с тях, защо не им дадохте малко свобода? Трябваше всичко да опре до кокал, Ишин също да реши да действа сам, за да проумеят, че трябва да дадат свобода на изпълнители си, а не само да ги стискат за гушите и да ги изцеждат до край, докато те сами не напуснат един ден.
Радвам се, че все пак някой е проявил разум в SM Ent. След толкова години.
Не можеш да стоиш и да гледаш как се разпада най-успешната ти мъжка група, а да не правиш нищо. Браво, най-после светлина в тунела за ЕХО. Предполагам това ще означава и повече свобода и за корейците, както и за Тао. Променили са се нещата, очевидно е.

Виждаш ли го Ишинко? Може да е отнесен, може да е разсеян, но е умно момче, знае какво прави. Винаги е бил много самостоятелен, трудолюбив, така че съм сигурна, че ще има успех, а както и сам каза в Уейбо преди малко: "Ще работя усилено и за успеха на групата, както и името на SM Ent."
Страхотна новина днес - на техния 3-ти рожден ден. Браво, зарадваха много и нас, като фенове.

Идват нови по-добри времена за тях. Убедена съм. Ишин беше прав в това, което каза на МАМА-наградите. След тъмните и мрачни дни, винаги изгрява слънце. Жалко само, че трябваше да напуснат двe момчета, за да успеят останалите да си извоюват поне някаква малка независимост, а това е наистина революционно, що се отнася до SM Ent.



В Пекин са от няколко часа. Изпратили са ги, за да празнуват рождения си ден и с китайските фенове. Довечера би трябвало да ги върнат обратно, защото утре трябва да са на M! Countdown.
Не изглеждаха никак добре. Отново заспали физиономии, прозяваха се.
Джонг Ин не ми хареса на снимките от Пекин. Носеше торбичка с лед, която придържаше към лицето си, а след това го видях легнал на рамото на Джонг Де, докато са изчаквали митническата проверка. Дано не е нещо сериозно.

Ето с превод на английски и участието им в Naver Starcast в понеделник. До довечера ще преведат и вчерашното им участие в Сукира.

EXO - Naver Starcast Part 1, April 6, 2015

EXO - Naver Starcast Part 2, April 6, 2015
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера втора победа на Show Champion (приеха наградата зад кадър и благодариха, защото бяха в Пекин), а преди малко и 3-та победа на M! Countdown. Отново бяха само 8, само корейците в групата, защото Лей не се върна вчера с тях от Пекин, а Тао продължава да е контузен.

Сцената им от днес на



6e424d25dcad7484.jpg

В началото имаха и малка среща с фенове. Подариха на Сехун и торта (защо така винаги отбелязват рождените дни и честитят няколко дни предварително, има още три дни до 12 април). Хубава тортичка - сметанова с ягоди.
И не става на 22 години, а на 21. Тези корейци, отнемат ти една година от живота с това тяхно броене, че и две, ако си роден преди настъпването на Лунната нова година.

Малко снимки от вчерашната фен-среща в Пекин. Лей се присъедини към тях, но остана след това в китайската столица, за да продължи със снимките на филма.
Качиха ги сутринта на полета до Пекин, отпразнуваха рожденият си ден с китайските фенове, раздадоха автографи и айде само няколко часа по-късно отново на полета обратно до Сеул. Пекин го нямат за нищо, колко са 2 часа път в едната и другата посока, а и висенето на летището. Пак имаха едни унили физиономии, не се бяха наспали.

11c9278dbf6c4504.jpg

429aee228b30ecc7.jpg

5321c18978480666.jpg

f4dcc8b785031d47.jpg

9b2c8222e8815279.jpg



Да припомня, че днес от 16:00 ч. българско време (22:00 ч. корейско) стартират епизодите на EXO Next Door. Както обясних, те ще са кратки - по няколко минути, защото това е уеб-сериал. Ще излъчват всеки четвъртък по два епизода (общо са 16 на брой или 8 седмици по 2 епизода в един ден), които ще бъдат качвани и в канал в ютюб, който пуснаха днес.

Ето го канала, който иска може да следи епизодите направо в него.

Ако някой си мисли, че ще гледа нещо много интересно, в смисъл, че ще е нещо кой знае какво - да не се надява. Нищо подобно. Това е чисто фенски-сериал, направен, за да промие още повече мозъчетата на емоционално-нестабилните ЕХО-Л по целия свят, за да си дават още повече кинтите за тях.

Само Кьонг Су и Чан ще са главни герои, заедно с момичето. Сехун и Бексан ще са за цвят и допълнение, а останалите шестима ще се включват, колкото да ги покаже камерата, че са част от групата.

Мен ме заболя главата само от рекламирането на този кратък сериал, а като им знам предаванията по принцип на ЕХО - рекламата е много, но резултатът - незадоволителен, колкото да има да пърхат с крилца ЕХО-Л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...