Jump to content

EXO


Recommended Posts

Отказах се от разгадаване на каквото и да било от тези тийзъри, защото нямат никаква връзка, нито отговорите съответстват на момчето, което уж трябва да се появи. Тийзъра на Чанйол днес беше шах и мат. Аризона?!

Днес обявиха официално и първата им сцена в музикалните предавания - 2 април на M! Countdown.



Снимките и на Чанйол

429d92c4dc5539a2.jpg

cb2429150c02e896.jpg

a9183aaba563e2c1.jpg

beb7a0a7751a0ca0.jpg



Да обясня малко и за краткият уеб-сериал с участието на момчетата - EXO Next Door, който ще стартира на 9 април. Днес излезе и повече информация, както и описание на героите.
Момчетата ще са в ролята на самите себе си, на известната бой-група ЕХО. Всички ще се нанесат в нов квартал и ще бъдат съседи на главната героиня Йон Хи (в чията роля е младата актриса Мун Га Йонг).
Главните герои ще са тя, Чанйол и Кьонг Су. Чан ще е в ролята на музикален гений (тук ще се посмея), с огромен талант, част от ЕХО, който обаче ще изпадне в един вид творческа дупка. Кьонг Су пък ще е в ролята на доброто, възпитано и винаги усмихнато момче (какъвто е и самият той), по което всъщност ще си пада главната героиня Йон Хи.
Другите по-важни герои в историята ще са Сехун и Бексан. Хунито ще е в ролята на, превеждам точно, защото е култово определение: "Харизматичен, очарователен, висок, като скултура оживяла в човешки образ." (туш! хаха), който ще бъде и приятел на малкият брат на Йон Хи. Бексан пък ще е в ролята на най-добрият приятел на Чанйол, наричан още и "Азиатският принц на Баладата" (че пее - пее, има невероятен глас, но самото определение ме напушва на смях).
Историята ще се върти между четиримата и главната героиня. Останалите - Сухо, Кай, Лей, Мин Сок, Джонг Де и Тао, ще бъдат нещо като статисти, ще се появяват като част от общата картина, с епизодични сцени и включвания.

И от това, което е описано, като черти на характерите на героите им, се вижда, че в огромна част ще играят самите себе си, каквито са в живота, както ги познават и феновете. Това е добре, а и сериалчето е изцяло и само за феновете на ЕХО, няма претенции да е нещо кой знае какво.

Съжалявам само, че останалите няма да могат да се изявят повече и дано момичето на финал да избере Кьонг Су.

4f83330dca96ecef.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после с излизането сутринта и на новият, четвърти тийзър, има вече някаква логика и мисля, че я открих, поне за себе си. Всичко е свързано, освен с отговорите на загадките, но най-вече с градовете/местата, от които показват момчетата, които демонстрират своите суперсили.
Явно никога няма да зарежат тази политика от дебюта им и техните суперсили, с които се появяват на Земята, образно казано.

Да споделя до какво заключение стигнах, а да видим дали днес ще позная петото момче, което трябва да се появи.

Всичко започна с Кай, който притежава силата на телепортацията и съответно се телепортира от Сеул в Лондон. Часовете, то е ясно, че съответстват на точния час, в който ще пуснат следващото момче и града, в който съответно то се намира (това е играта с часовите зони).
Така... Кай е от ЕХО-К, предава съответно щафетата на Тао, който е в Барселона. Барселона е известна със своята архитектура, с готическият си квартал, със средновековните сгради, град, в който имаш чувството, че времето е спряло, а контрол над времето е силата на Тао. Тао съответно е от ЕХО-М, редуват ги.
Идва ред на Чан, който е в Аризона и е от ЕХО-К. От видеото му се вижда, че горят дървета, а щат Аризона е известен с големите си горски пожари, а съответно Чан притежава силата на пламък/ пожар. От неговото видео се вижда и часовник, който показва 05:07 ч., а отговора на загадката беше "vereisung", което на немски означава "лед", съответно знак, че следващото момче ще е Мин Сок, който притежава тази сила и е от ЕХО-М, а и е твърде вероятно да се намира в Германия.
Тази сутрин, точно 05:07 ч. немско време се появи и Мин Сок в студеният Берлин. От екрана на телевизора обаче се вижда надпис "Единбург, 15:25 ч." и тук вече на мен ми прищрака и се усетих, затова и навързах цялата картинка. Единбург е известен и като "Ветровитият град", а силата на Вятъра се притежава от Сехун, който е от ЕХО-К. Има логика и защото Сехун, Кай, Сухо и Мин Сок бяха в Лондон цяла седмица (съответно Европа) и са имали възможност да снимат в тези градове (Берлин, Германия и Единбург, Шотландия).

Ако днес, в 17:25 ч. българско време (15:25 ч. в Единбург), не се появи петият тийзър и в него не е Сехун, значи цялата ми логика отива по дяволите, хаха.
Ще видим, все пак мисля, че вече открих нишката, макар че отговора днес на загадката беше Wolf.
Обърках се и аз, но ме глождят такива загадки и не се отказвам, докато не открия поне някаква нишка.



Снимките и с Мин Сок

e74087d4b80222c4.jpg

50b58c2e33dae2ac.jpg

133ee4158f323d78.jpg

a7591cb21a670390.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ред е на "любимият" ми Сехунчик хахаха С какво за бога е облечен, блузата на някой клоун май е взел... Шерлок да казва кой е следващият тийзър, че аз повечето подсказки не мога да ги забележа даже хахаха


 



 


И Мраморни снимки за да ви е пълен живота :D :D ....


tumblr_nlkj94QSRK1r3hs1eo2_1280.jpg


 


tumblr_nlkj94QSRK1r3hs1eo4_1280.jpgtumblr_nlkj94QSRK1r3hs1eo3_1280.jpgtumblr_nlkj94QSRK1r3hs1eo1_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаех си. Само трябва малко повече да се помисли и да се обърне внимание на детайлите.

Следващият ще е Джонг Де, защото забележи - идва буря, чуваха се светкавици, а Денчо притежава силата на Светкавицата и съответно е от ЕХО-М. Часовниковата кула показва 16:45 ч., така че Денчо ще се появи в този час, но в кой край на света, не успях да разгадая. Предполагам вече ще е някъде из Азия, а и той и Лей снимаха в Китай (около Шанхай), така че е твърде вероятно да е някъде там.

Хунито е бонбон. Снимките му са уникални. Прекрасен е. Не спираш да го подиграваш, еххх, а Сухо толкова го обича и не може без него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Сехун клиповете имаха някаква логика, с излизането на тийзъра с Лидера, вече няма никаква връзка. SM Ent. се подиграват с феновете.
Сухо е бил в Марсилия, колкото е бил и във Варна. Ако някой ми каже кога е пътувал, че и снимал там - ще го почерпя. То толкова и Чан беше в Аризона... Поне обаче се показва неговата сила - Водата.
Първите клипове поне имаха час, нещо, което да те насочи, но сега - хлъц. Отговорът на неговата загадка е Лидер (Leader), има връзка, но отговорите на другите момчета преди това бяха пълна каша, никаква връзка, поне градовете/ местата, дадоха някаква насока тогава. Часовниковата кула от видеото на Сехун показваше 16:45 ч., никаква връзка с часа, в който пуснаха сега видеото, а останалите поне бяха точни, в точното време.
Останаха четирима - Земя (Кьонг Су), Светлина (Бексан), Светкавица (Джонг Де) и Лекуващ Еднорог (Ишин). Дори не смея да предположа кой ще е след това. Поне ми остана утехата, че познах Хунито.

Ти ще откачиш от радост след 2 април, не знам как ще се оправям с теб. Сухо и Хонгчето ще промотират заедно, а ти ще цъфтиш.

 

Иначе излиза вярнa теорията, че с буквите на градовете, изписват името на заглавното парчето от албума - Call Me Baby. В който и град да се намират (от тези, които показват), по което и да е време - "Обади ми се, скъпа" (Call Me Baby) и те идват, барабар със суперсилите си, хаха. Ух, това СМЕ! Той затова и Бексан го написа в Инстаграм: "ако не можете да заспите, "call me baby" и ще се отзова".

little_angel, започвай да звъниш в Марсилия.

 

C -

A - Arizona

L - London

L -

M - Marseille

E - Edinburgh

B - Barcelona

A -

B - Berlin

Y -

 

Аа, и пропуснах да споделя - СМЕ днес обявиха, че Лей пропуска и концерта в Ханой, на 28 март. Това, вече лично на мен, взе да ми става малкоооо подозрително, но хайде, ще видим какво ще излезе. Снима филм в Китай, (както и Лу миналата година, че и режисьорът е същият, съдба), започнаха от СМЕ да казват, че ще пропусне този и онзи концерт, а след това на 10 октомври се събудих с друга "новина". С Ишин не ми се вярва да стане същото, ама то с тази компания човек трябва да е подготвен за всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ред е и на пеещото славейче - Ким Джонг Де.
Би имало логика, ако беше след Сехун. И все пак - Казахстан?!?! Иначе продължават с изписването на Call Me Baby (с първите букви на градовете, от които ги показват). Останаха само буквите "C", "L" и "Y". Да видим кои ще са точно градовете.
Очевидно са ги разделили и ги пускат по пет - по трима от ЕХО-К, а между тях по двама от ЕХО-М. Затова и имаше близо два дни разлика между Сехун и Сухо, изчакали са, за да "стартират" втората петорка. Сега Лей ще е между Бексан и Кьонг Су. Залагам, че следващият ще е Бексан. Той е Светлина, а след бурята винаги идва и Слънце.

Какво пише на книгата? Overdose, хехе, а отговорът Moonlight.



Снимките и на Джонг Де

5dd5992850a08aa9.jpg

6d6229a550345333.jpg

822e0625a64a9460.jpg

f9752222275138bd.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и Бек (Светлината). И второто "L" излезе, от Лион. Останаха "C" и "Y".

Нищо, че пише Лион, видеото е снимано в Херона, Каталуния, хаха, катедралата е от там. СМЕ-ски работи, колкото и Сухо е бил в Марсилия, Чан в Аризона и Денчо в Алмати. За Бексан поне се знае, че беше в Барселона през януари, заедно с Тао, Кьонг Су и Чан.
Иначе хубаво видео, много ми допадна идеята и заснемането. Браво.
Следващият ще е Лей, защото дадоха насока с китайската провинция Юннан (ред е на буквата "Y" като Yunnan), а и наистина следват идеята - разделени по пет в две групи, по трима от ЕХО-К, а между тях двама от ЕХО-М.
Кьонг Су, миличкият, ще е последен. Апропо, той днес отлетя за Макао, за да присъства на церемонията по раздаването на азиатските филмови награди. Щом ще присъства, може и да си тръгне с руки-награда, кой знае. Ще чакаме днес повече информация от награждаването.

Още малко подробности и около излизането на албума.

Албумът EXODUS ще излезе, както казах на 30 март, понеделник, но в точно 12:00 ч. на обяд корейско време (06:00 ч. българско време, тъй като в събота ние сменяме часовника с един час напред).


Парчетата ще са общо 10. Освен тези, които бяха написани на предната страница, добавят и още едно, а така албумът ще има 10 парчета, по всяко едно за момчетата в групата. Ще има, разбира се, две версии - на корейски и китайски.
За видеото няма засега повече информация, макар че аз лично очаквам днес или утре да пуснат поне видео тийзър на Call Me Baby.



Снимките и на Бекхьон

12e3c0edc321cc3a.jpg

71691335452435df.jpg

978013513bae8887.jpg

fb30f6ee6c65b24a.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея от няколко часа е 26 март и за това...

Честит рожден ден на Ким Мин Сок! Хьонгът в ЕХО. Да е жив и здрав. Пожелавам му и да има здрави нерви, за да изтърпи глупостите, които вършат някои от по-малките в групата.

a5d72141274f0849.jpg

Пак имам за писане, но с това завръщане е така. Всеки ден, постоянно новини, нова информация, както и около уеб-сериала им.

Албумът EXODUS от днес вече е пуснат в предварителна продажба, поне в корейската Synnara го видях. Останалите сайтове, мисля, че тези дни, малко по-късно.
Излиза в две версии - корейска и китайска, като всяка от тях излиза в 10 версии (с обложка на всяко едно от момчетата), а съответно целият албум излиза в общо 20 версии. SM Ent. знаят как да правят много пари.... Сигурно ще има и толкова луди, които да си купят всички версии, само заради снимките с даденото момче на обложката, нищо че парчетата са едни и същи.

Ето и снимки, какво представлява. Постарали са се, всичко е изпипано.

f5f7f78fcbd0d7ed.jpg

7a1307cbc934acdd.jpg

Корейската версия

 

5732f327fa689e78.jpg

 

Китайската версия



75ea4fc8e68e5e9c.jpg



Днес излязоха вече (поне в китайският сайт) снимки от предстоящият уеб-сериал EXO Next Door, за който обясних подробно в първи пост на тази страница.

Това е постерът с четиримата главни герои - Сехун, Чан, Кьонг Су и Бек.

2e57b3b52442b40d.jpg

Ето и още снимки от снимачната площадка.

Тази ми стана любима, заради самия кадър в гръб, който е направен.
ЕХО-съседите се нанасят в квартала. Това е малко като от хорър-филм, хаха.
Кьонг Су върви първи с малка чантичка, не много тежка, а и той е слабичък и мъничък, нормално. Зад него идва Бексан с малко по-голяма чанта, а отстрани Двете Кули (Чан и Сехун), като доста по-високи, влачат големия багаж.

0c9adec8b47518ad.jpg

2b4fa353afee451e.jpg

a15777f46681a921.jpg

1d331926a71732ef.jpg

0582d774a4c24ab0.jpg

12a01bed23ba0c30.jpg

0f049e021ceaac3b.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчетата от албума. Слагам ги отново, защото някои са променени, а и днес излезе повече информация, какво представлява всяко едно от тях. Ще ги опиша накратко.

01. Call Me Baby (главното от албума) - е описано като парче със заразителна мелодия и духовит текст (имах си аз с това заглавие да не е духовит, а и дори от краткия откъс, който чух на концертите, наистина парчето е много заразително и танцувално, типично за SM Ent.)
02. Transformer - парчето е продуцирано от Kenzie (от SM Ent. работят отново с него) и Stereotypes
03. What If... - r&b-балада от The Underdogs (отново работят и с тях)
04. Play Boy - парчето е композирано от Джонг Хьон от SHINee
05. My Answer - балада, изпълнена от Кьонг Су, Бек и Сухо
06. Exodus - денс-парче, историята на мъж, който се опитва да избяга от пленителна жена
07. El Dorado - излиза за първи път, но е парче още от 2012 г., познато от тийзърите преди дебюта им
08. Beautiful - също парче, което излиза сега, но е познато от тийзърите им от 2012 г.
09. Hurt - описано е като парче със силен бийт и звук
10. Lady Luck - r&b-парче

Ето го най-после и Ишин. Дойде ред и на любимият ми китаец. Излекува цветенцето, нали е лекуващ Еднорог, хехе.
Той днес отново се върна в Ханджоу (от Пекин), за да продължи със снимките на филма, в който участва. Вчера беше в китайската столица, защото засне участието си в китайската версия на Running Man.



Снимките и на Джан Ишин

0ca6c8f3d9fa0adc.jpg

761584efa4b6268d.jpg

dc6d6c1c620dc093.jpg

5918299f5abde189.jpg



Снимка и на детенцето от вчера и церемонията в Макао. Не успя да спечели, а и му е рано, тепърва го очакват други роли. Важното е, че Кьонг Су е добър и като актьор, освен изпълнител.
Последен остана той - Земята. Ще го пуснат утре, а с това вече очаквам да излезе и тийзър на парчето.

Само "С" остана и Call Me Baby e завършена.

e1b74e07b1391193.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да напиша, че на някой да не му хрумне "гениалната" идея да публикува тук Call Me Baby, без дори парчето да е излязло официално.
Днес сутринта парчето изтече (аудио-то). За съжаление... Отново се случи, както с Вълка и Дозата. Който иска да го слуша, има го в нета, но да не го разпространява.
Единственото, което е излязло официално от Call Me Baby е това, което самите момчета изпълниха на концертите в Сеул, в началото на март.
Ето видео с отлично качество, ако някой толкова иска да ги види и чуе част от парчето (ако вече не е), както и от танца. Мисълта ми е да се изчака, нека да излезе официално в понеделник.

Хореографията им отново е страхотна (то се вижда), а парчето, както казах вече в няколко поста тук - е много зарибяващо. Ще имат отново успех.



Вече са в Ханой. Кацнаха преди малко във виетнамската столица за участието си утре на Music Bank. Тао не пътува с останалите, защото отново има проблеми с крака. Не искат да го натoварват, а и без това промоциите започват.
Ишин, както казах и онзи ден, няма да пътува за концерта в Ханой, защото е в Ханджоу, за да снима филма, в който участва.
Във Виетнам са само корейците.

Снимки от днес на Господин "Аз обичам Челси и мразя кафе". Повечето спяха и се прозяваха, той обаче беше решил "проблема" по друг начин.

0dfb5ca54da694e4.jpg

4f73b8a62d2b1b83.jpg

Видео тийзърът на Кьонг Су ще излезе по-късно днес, така че чакаме финала и пълното изписване вече на кода.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и последният сладур. Човечето с глас за милиони! :) Не го знам кога е бил в Колорадо, но то кой се интерсува дали е истина това хахахахахахах СМ-ски работи....


 


Call Me Baby вече я пуснаха за сваляне в корейските сайтове Melon, Daum и т.н.


 



 


tumblr_nlvduraE071r3hs1eo7_r1_1280.jpg


 


tumblr_nlvduraE071r3hs1eo6_r1_1280.jpg


tumblr_nlvduraE071r3hs1eo8_r1_1280.jpg


tumblr_nlvduraE071r3hs1eo9_r1_1280.jpg


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и Call Me Baby (корейската и китайската версия) за сваляне.
Албумът в понеделник, сега пускат само главното парче (явно и защото то изтече по-рано през деня, решиха поне да го пуснат и официално).
Да, ама аз чакам видеото, това не ме вълнува и се надявах, че ще го пуснат заедно с тийзъра на детенцето. Сега казаха, че ще чакаме до неделя за видеото. Ами ще чакаме...

Бексан го кльопа сериозно вече китайския... Иначе съм доволна отново от всички. Денчо е голям. На Джонг Ин сега са му дали малко повече части, но и той сам си го каза на концерта, има и повече части в самия албум, няма как трябва някой да замества Лу. Добро и много, много денс-парче, както се и очакваше, макар че на мен лично ми идва малко по-слабо от Growl и Overdose.

Call Me Baby - [Pre-release Single] March 28, 2015 Download

2477bed3c67b410d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът излезе, видеото - никой не знае кога, в кой ден. SM Ent. се правят отново на интересни що се отнася до ЕХО. Не осъзнават колко са смешни...

Качиха засега само корейската версия, китайската сигурно по-късно (няма я все още никъде, нито дори при китайците), но веднага ми се наби на уши, че само в главното парче пеят всички общо, а в в останалите парчета - всичко се изпълнява само от ЕХО-К.
Интересно ми е да чуя китайската версия на албума (в главното парче, вече чух в петък, че пеят всички, Бексан ми обра точките и на китайски), защото със сигурност поне Бексан или Кьонг Су са пели и на китайски, за да помагат на пеещото славейче. Все пак там изгубиха Лу като вокал и не знам как биха се справили само 4-мата. Интересно... Ще чакам.

Та, за албума конкретно - доволна съм. Честно казано, очаквах нещата да са по-зле. Не бях настроена за нещо положително. Добър албум, постарали са се и този път, макар че XOXO-албума си остава номер 1 за мен. На Сехун повече обаче да не му дават да рапира, защото положението е трагично. Джонг Ин се справя, но макнето - не.
Бексан както винаги се чува най-много. С този глас, имах чувството, че само него чувам. Най-изразителен, ама то и с този негов глас как ли да е.

Иначе от парчетата харесах най-много Transformer, Hurt, Exodus и Playboy.
Главното Call Me Baby продължавам да твърдя, че ми е по-слабо от Growl и Overdose. Не може да ме грабне както другите парчета, а го слушах много пъти. Танцувално е - да, много денс, но все пак - не е същото като с предходните им главни парчета. За текста изобщо няма да коментирам, защото е безсмислен. Добре, че не разбирам корейски.

Преди албума да излезе официално днес, момчетата дадоха и пресконференция (свалиха ги рано сутринта, корейско време, от самолета от Ханой и айде на представяне). Обичайните заучени фрази от тях, каквото им е казано да кажат, но имаше и телефонен разговор с Лей от Китай, който се включи, за да ги поздрави (пак имаше гаф с него, нямаше как да пропусне). Сухо обясни, че Ишин ще се върне в Сеул тази седмица, за да се включи в промоциите в музикалните предавания. А, дано...
Тао има проблеми с крака, чувствал се по-добре, но е възможно и при някои сцени изобщо да не участва/танцува.

Албумът за теглене - EXO - Exodus, 2nd Album, March 30, 2015

2477bed3c67b410d.jpg

 

Повече и като видя видеото. Тогава ще изкоментирам и всеки поотделно.
 

EDIT: Редактирам се, защото качиха и китайската версия, дори и по-късно. Има я в линка, който споделих по-горе.

 

Брех, ЕХО-М и то само 4-мата си пеят в останалите парчета от китайската версия. Браво. Само четримата и се справят доста добре. Мин Сок рапира в Transformer, заедно с Пандата, а Ишин има много повече части и страшно ме радва. Ох, а всичко с гласа на Денчо, като че ли звучи още по-добре. Ооо, китайската версия определено ме грабна много. Браво!

Денчо просто ме довършва с този глас.... Уникален е.

 

Само в главното парче (в корейската и китайската версия) пеят всички заедно, в останалите са си разделени, както бяха и досега - на ЕХО-К и ЕХО-М.

Промоциите ще вървят само в Корея, като цялото ЕХО, както беше и с ХОХО-албума. Евентуално ще имат и няколко участия в Китай.

 

Starhome_Bg_Img.jpg

Редактирано от Rie
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първо преслушване и на двете версии, най-много ми допаднаха What If, My Answer и Transformer.

Радваме това, че може да чуем във китайската версия на албума повечко от тези, които бяха малко на заден план заради други. Колкото до Call Me Baby и на мен не ми допада. Не разбирам защо точно нея са я избрали за главна, но както и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър е албума, колкото повече го слушам - повече ми харесва. Радвам се, че ти е допаднал. Представят се отново на ниво, дори и с двама по-малко, няма спор.

Много ме радва китайската версия, защото Ишин и Мин Сок сега наистина изпъкват.

 

Ето и интервюто на Лей с превод на английски. Бексан има право, че изглежда, като че ли е обърнал някоя друга чашка, но това си му е и обичайното състояние - вечно не е разбрал нещо на корейски, а и все още има проблеми с езика.
Сехун и Кай ги чувам как се заливат от смях. Ах, какви са те, започнат ли да се лигавят...
То така стана вече в групата, че има ли китаец далеч от Корея, трябва да му се звъни, да го покажат и включат в ефир, за да са сигурни феновете, че все пак той ще се върне в Корея и няма да напусне.
Затова и последният въпрос към Лей беше такъв - дали ще се върне. Трябваше да убедят и феновете, че напоследък и с него станаха подозрителни нещата.

Една снимка на Лидера и Джонг Де от срещата с журналисти преди концерта в Ханой, който беше в събота.

SLP6938.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Call Me Baby е доста слаба за заглавна. Нищо ново и оригинално, като идея и пеене. Еxodus по-бива, но Transformer е най-интересна

за слуха ми песен. Hurt също става. Playboy си е 100%-ва Джонг Хьон песен -  сигурно в негово изпълнение ще ми хареса повече. 

И аз очаквам живите сцени да ги чуя как разпределят гласовете си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различни хора, различни вкусове, много е интересно да гледаш на кой - каква песен му е допаднала.....


 


Моите любими - Hurt, What If.., El Dorado, Playboy. Тези които са почти в раздела любими - Beautiful, My Answer и First Love.


 


За Call Me Baby вече казах, не е супер силна тайтъл песен, но с хореографията мисля че ще им се получи доста добре.


 


Албума разглеждан отделно е доста силен, слушаем от началото до края. Тръгна ли да го сравнявам обаче с ХОХО, отива малко по-слабичък, просто първият им албум беше прекалено добър хахааха Ще се слуша, но дали в количеството в което слушам ХОХО, едва ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не ни допада много Call Me Baby за главно парче, но е направено с цел - заради кекси хореографията и чупките в кръста. Както казаха и днес на пресконференцията, ще видим един по-различен имидж от тях, а и момчетата все пак пораснаха. Хвърлиха парцалите от Wolf, хвърлиха ученическите униформи от Growl, костюмите от Overdose, а сега вече само чакаме. Видеото е най-важно, тогава ще се върже всичко.

Не разбирам защо не го пускат, никога досега не са го правели с тях. Винаги са били точни и обявяваха предварително деня и часа. Странно е... Но предвид и мистерията с тийзърите, няма да се учудя, ако и самото видео има точно определен час, за който не подозираме.

ЕХО-L развиват теории, че след като сбора от продължителността на тийзърите с момчетата е точно 10:10, то и самото видео ще излезе в този час.

 

Да отбележа, макар че е ясно, но все пак... Албумът върви с повече от отлични продажби. Отново са на върха. 20-те албума (т.е целия пакет с 10 албума в корейската версия и 10 в китайската версия, с всяко едно от момчетата) струва общо 400 долара, но има и такива фенове, които са поръчали всичко. Както каза и едно момиче в тъмблр: "За тези 400 $ общо, трябва в пакета да има и по едно момче от групата", хаха.

Поне да знаеш за какво даваш толкова пари и само за един албум, но в различни версии (с фотокнига, постер, карти с подпис, диск и пр.)

Иначе самостоятелните версии (с всяко едно от момчетата) струват по 23 $, могат да се намерят и за 20 $ и под 20, зависи откъде се поръчват.

 

Ето какво представлява корейската версия на албума с макнето.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз заради чупките в кръста, които чакам, казах че ще им се получи доста добре хахахахха


 


Те теории им дай на EXO-L да развиват... Кой знае защо се бавят, сигурно не са готови още, те нали до последно правят промени винаги.....


SM знаят как да си доят фенмасите, то не са версии и чудеса, та после сигурно и рипакидж ще пуснат, някоя допълнителна фотокнига, 100% и ДВД на "Съседа", когато го излъчат целият....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...