Jump to content

EXO


Recommended Posts

Днес се излъчи Music Bank от Мексико, а ето и сцените на ЕХО-К, които качиха в канала на KBSKpop.

В началото всички групи, които участваха на концерта, изпълниха заедно La Bamba на Ричи Валънс.
Сцените им на Overdose и на Growl (тук ги замеряха със сутиени от публиката, та се налагаше да спират концерта, че ще вземе някой да се омотае и да падне на сцената; какво да се прави - това са рисковете на концертите в Америка, хаха).

Изпълнениeто им и на Run To You на финал отново с всички.

Това е само изпълнението на испански на Сухо, Кьонг Су, Чани и Бекхьон на Sabor a Mi на Луис Мигел. Едно им признавам - винаги се стараят в произношението, дали пеят на английски, дали на китайски, дали на испански (в този случай). В това отношение много ме радват, стараят се всички вокалисти от групата.



Вече трети ден са на японските острови, за концертите на EXО - The Lost Planet във Фукуока. Днес беше втория концерт, утре и третия, а следващата седмица продължават и с изявите в Токио.
Прави ми голямо впечатление, че има промени в стайлинга им, има промяна (напълно нормално) и в изпълненията, т.е в групирането, все пак вече са 10. Кьонг Су все по-често е на сцена с ЕХО-М, както в танците, така и при изпълнението на песните на китайски и това ме кара да се чудя, дали не са взели друго решение... Не ми се вярва да ги обединят така лесно, по-скоро ще прехвърлят някой от К в М, ще станат 5 по 5, но ще продължат редовно и с промоциите едновременно в Китай и Корея. Ще видим, но твърде подозрително ми е вече постоянното включване на Кьонг Су с ЕХО-М, дори това се видя в рекламата им за Kolon Sport.
Браво на японките, че излязоха с плакати към Лу с надпис: "Ще ни липсваш".

За японският ще ги критикувам, някои не се бяха постарали достатъчно, а Бексан се изплющя вчера и на сцената. Падна отново, не гледа къде върви.


Приключи участието на Лей в китайското предаване Star Escape Room. Само два епизода за него, изгуби за съжаление тази неделя и приключи участието си. Добре се представи, не беше толкова зле, поне не и колкото очаквах. Изгуби с малко и напусна състезанието.
Приятно ми беше да ги видя тази седмица двамата със Сонг Сънг Хон, който гостува в предаването като водещ. Много приятни сцени, а и всичко, което Лей каза на корейският актьор с обяснението как е искал да помогне на своята колежка, като един санг намджа. Сънг Хон го подкрепяше и искаше той да победи, но нашето маймунче нали си е по-бавно, по-мудно и приятно разсеяно, за съжаление се провали.
Много ми беше смешен Ишин в сцената, когато Сънг Хон влезе. Китайците до един поздравиха с "Ni Hao Ma", а нашият тарикат с дълбок 90-градусов поклон (типично за него) и едно "Annyеong haseyo". Директно след това се обърна към Сонг Сънг Хон на корейски, без да чака преводачката. Много ласкаво се изказа и актьорът за Лей тези дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на D.O за наградата "Newcomer / Rookie of the Year" на 2014 APAN Drama Star Awards.


tumblr_nf2wdgMm451r3hs1eo4_r1_500.jpg


Дано да му е първата от много, определено показва потенциал, а и всички актьори с които работи до сега се изказваха много ласкаво за него.


Получава наградата си и от друг мой любим, което ме прави още по-щастлива :)


tumblr_nf2wdgMm451r3hs1eo5_r1_500.jpg


 


С "татко му" Jo Insung са пристигнали заедно и той много му се радва на наградата хехехехе


article.jpg


 


tumblr_nf2wdgMm451r3hs1eo3_r1_500.png


tumblr_nf2wdgMm451r3hs1eo2_1280.jpg


201411152019770906_546737f295a0c.jpg201411151819522256_1.jpg201411151817778187_54671abbe1449.jpgDRBDb49.jpgwb0NMyR.jpg


 


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом дори Чо Ин Сонг беше опънал плакат с надпис: "Кьонг Су-аа, До Кьонг Су!" и го подкрепяше като фен, какво повече да кажем, хехе. Станали са много близки, всъщност очаквах го и не е изненада. Кьонг Су направо сияе до "татко" си. Да му е честито отличието, но тепърва има да се доказва.

 

Да отбележа и участието на Денчо на наградите днес, който изпълни песента си Best Luck, която е към сериала на Кьонг Су.

 

tumblr_nf2ysepKGJ1riav2to1_1280.jpg

 

Вчера ги върнаха от Фукуока, а в понеделник отново летят за японските острови, за следващите концерти от турнето, но този път в Токио.

Вчера се появи новината, че завръщането им ще бъде факт в края на януари 2015 г., но честно казано, докато не видя, че и SM Ent. са го потвърдили, не вярвам на никакви корейски издания, пък дори и много надеждни. Твърде рано е, има цели два месеца, всичко може да се случи, дори и още някой да напусне групата. Последното беше шега, но като зная и какво се случи в последните месеци, вече нищо няма да ме учуди.

Говори се, че подготвят цял нов албум, което страшно много ме радва. 2013 г. беше невероятна за тях, дойдоха обаче след това и големите проблеми през 2014 г., но смятам, че 2015 г. ще бъде отново отлична, още повече, ако новината за албума още в края на януари се окаже истина. Ще превземат отново класациите с отлично парче. Вярвам в тях.

Не участваха на MelOn-наградите, които се проведоха в четвъртък, а и нямаше как, по това време имаха концерт във Фукуока, но все пак бяха отличени и получиха една от наградите за изпълнители от Top 10. Бек, Сухо, Мин Сок и Джонг Де на видеозапис изказаха благодарност и приеха отличието.

МАМА-наградите наближават, но и не са обявили все още, че ще участват, дори мисля, че може и да ги пропуснат тази година, зависи какво решат от SM Ent. Имат огромни шансове за три от категориите и аз гласувах само за тях (бяха най-добри за мен, какво и да се случи през тази година, скандалите, напусканията, нямаше по-добри за мен сред мъжките групи, още повече пък със страхотно парче като Overdose).

 

Снимка на Лидера, която пропускам да сложа тези дни, а много ми харесва. От преди две седмици е, двама с Бек бяха на еди-какво-си откриване в Сеул, поканени като специални гости, не помня вече точно името на събитието.

 

7cb03694a19950f8.jpg

 

И една снимка от летище Инчон вчера, след като се върнаха от Фукуока.

 

15c89616ff559d4b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да честитя  рождения ден на най-добричкото ,най-сладкото и най-усмихнатото  рапърче Chanyeol  :wub: !!!Пожелавам му много здраве,щастие и да му се случват само хубави неща занапред  :kissx: И да ни зарадва с един хубав comeback догодина  заедно с момчетата  :panda-145:!!!Дано лошото за тях вече да е отминало  :) и да ни радват само с хубави новини  :)

 

Birthday+Project.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще участват на MAMA-наградите, които ще се състоят на 3 декември в Хонг Конг. Вчера обновиха програмата им и ги потвърдиха, макар че до последно не се знаеше нищо, нито бяха го обявили в програмата им за декември.
Да видим какво ще спечелят, но може и да си тръгнат с празни ръце, кой знае. Предполагам, че може отново да имат и някаква специална сцена.

Приключиха и концертите в Токио миналата седмица, а Чо Ин Сонг присъства на втория ден, беше в залата, за да подкрепи Кьонг Су. От японското турне останаха само концертите в Осака, които ще са на 22, 23 и 24 декември.
В сряда всички бяха на 16-тият музикален фестивал организиран от KBS в чест на корейско-китайската дружба. С една идея повече сплотиха и те корейско-китайската дружба, поне докато все още има китайци в групата.

Малко снимки от събитието. Записът на предаването ще се излъчи по KBS на 14 декември.

1232829c3ca18201.jpg

6076735c6300b480.jpg

475660d5e07c1240.jpg

7382ca8e81388076.jpg

c5113a342ec54173.jpg

0552381cbf858b3e.jpg

Ядосан е. Отново, хаха.

1337018745714051.jpg



Преди няколко дни излезе новината, че на 1 декември Лу ще пусне парче към саундтрака на филма с негово участие - Back to 20's. Заглавието е Our Tomorrow.
Много добре ми изглежда. Активен е, сега и покрай промоциите на филма (ще има и представяния в Тайван през декември), участието му и на наградите на Байду преди няколко дни, участието му в откриването на нов магазин на някаква китайска марка. Ще продължи с кариерата си, само че от това, което виждам е по-предпазлив, а и очевидно не иска да води отново същият напрегнат и натоварен живот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

, което излезе вчера в Китай.

Пристигнаха сутринта в Хонг Конг и утре са на церемонията. Всички 10. Щом ги изпратиха от SM Ent., предполагам, че все ще си тръгнат с някоя награда, иначе не биха харчили пари, хаха.
Ето малко кадри (писъци и истерия, хаха) от летището в Хонг Конг.



da291bb2eed1c7ff.jpg

ЕХО-К станаха рекламни лица на сладоледите и тортите на Baskin Robbins за Корея, а тези дни излезе и рекламата с момчетата.
Моята торта е Snow Blossom, евентуално мога да си заплюя и Winter Village.



042154112dddafc9.png
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спечелиха 4 награди на Mnet Asian Music Awards (MAMA), които се състояха днес в Хонг Конг - за най-добър азиатски стил (каквото и да значи това), за най-добра мъжка група, за изпълнители номер 1 в Азия и за албум на годината.

Последната награда много ме учуди. Изкараха един мини албум през тази година, с пет парчета, но пък и като видях кои бяха номинирани с тях на финал, наистина май те поне бяха най-добри между останалите. Миналата година спечелиха наистина за албум на годината, заслужено, защото изкараха много добра продукция, но сега и с мини-албум са отново първи.
Да им е честито, радвам се заради момчетата. Това е поне малка светлина в тунела след черната година, която изкараха.
За мен лично обаче тези награди (по принцип всякакви награди и отличия) за без особено значение и не им отдавам голямо внимание. Минаха и заминаха.
Лей се изказа много сериозно, окуражи и феновете. Честно казано, за първи път го видях в подобна светлина, толкова ясен и точен. Много ме изненада, приятно, разбира се. Решени са с предстоящото завръщане в началото на 2015 г. да поставят новото начало в групата, вече като 10. Ще видим. На думи много не вярвам, само на дела.

Хареса ми сцената им днес. Изпълниха и Black Pearl. Това е едно от любимите ми парчета от миналогодишният им албум. Направиха си шоуто. Доволна съм от тях, само това ме интересуваше. Джонг Де имаше сцена и с кака си Фанче от SNSD и Джон Леджънд.

Ето и цялото им изпълнение днес на наградите.

 

Сцената и на Джонг Де с Тифани и Джон Леджънд.

 

https://www.youtube.com/watch?v=-LVx4Tgh0KU

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Думите на момчетата след трите отличия с превод на английски.

EXO - Best Male Group MAMA 2014 Speech    EXO - Best Album of the Year MAMA 2014 Speech

Лей изненада всички, не само феновете, но и останалите момчета. Разбирам думите му и защо го направи, т.е защо каза всичко това и то по този начин, пък дори и на мнозина това да се е сторило като закана. Той надъха по този начин феновете, както и самия себе си, момчетата, а го направи, защото бе пред родна публика и защото бе на родния му език. В Корея не би се осмелил да каже това и то по такъв начин. Емоционален е и винаги го е показвал, а явно в този момент просто реши да изригне. Хареса ми. Ишин се събуди, буквално. Феновете имаха нужда от това, а и прав с всичко, което каза. И на него му се събра много през тази година. Поплака си за Крис в епизода на Happy Camp, а и най-добрият му приятел само няколко месеца по-късно също напусна групата.
Дано всичко лошо да е зад гърба им. Очаквам много от това завръщане и новият албум, който подготвят.

https://www.youtube.com/watch?v=MIFnGiwUJ7w



Малко снимки и от церемонията.

 

9bff692df154f872.jpg

34066fff352ab300.jpg

a48d9a896cc15494.jpg

cd7e844fbbaac356.jpg

1081776105570211.jpg

c79efa243f985ef9.jpg

5f404b25a9ef64be.jpg

253e25cd9a869e36.jpg

13c6f5f5843d2d81.jpg

e14912a171dc6380.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко новини около момчетата тези дни.

SM Ent. и Корейската футболна асоциация (KFA) подписаха днес договор за сътрудничество (реклама и пр.). От страна на компанията, като нейни представители, бяха изпратени Мин Сок и Джонг Ин. За Мин Сок е разбираемо, дай му само топка в краката, но след като Лухан напусна и няма вече втори футболист в групата, явно са решили да изпратят и Кай. Джонг Ин обожава футбола, Челси е любимият му отбор, не веднъж го е споделял, но също така е отбелязвал, че предпочита повече да гледа пред екран, отколкото да бяга и рита топка на терена. Очевидно обаче вече ще му се налага да влиза и в ролята на футболист, освен и като рекламно лице на тази кампания.
Добре, че напоследък започнаха да се сещат и за него. Винаги е стоял встрани, не обича и да говори много, но напоследък забелязвам промяна у него и поведението му като цяло пред феновете.

Снимки и видео с момчетата от събитието при подписването днес. От страна на корейската футболна асоциация на церемонията е присъствал и новият треньор на корейският национален отбор по футбол - германецът Ули Щилике.

41260abbfc143bda.jpg

448601c670e2d506.jpg

1a7ca58e12d7c823.jpg

3018f7989a2f8c51.jpg

c8fe8c66239cb40c.jpg

8855b4d92ef3e3cd.jpg





След завръщането от Хонг Конг, Сехун, Сухо, Мин Сок, Лей и Джонг Де присъстваха на откриването на поредният магазин на MCM. Не са се спрели с рекламите. Влачат ги по различни събития, откривания, представяния и пр.

135da50d6bbb61af.jpg

Чани, Сухо, Джонг Ин и Кьонг Су бяха вчера на премиерата на новият корейски филм Gukje Market (Ode To My Father). Ето и
.

От днес Baskin Robbins започнаха да пускат и самостоятелни реклами с ЕХО-К, с всяко едно от момчетата поотделно. Първи е Кьонг Су, на 13-и декември ще излезе рекламата и с Кай, на 15-и с Хун, на 17-и с Лидера, на 19-и с Бек, а последен на 21-и е Чан.



Тао онзи ден пусна видеоклип в профила си в Мейпай. Снимат нещо, но не се знае какво точно. Всички бяха навън, на студа, облечени с дебели якета, камери около тях. Ясно е, че завръщането наближава, но всички сме в очакване на датата.
Мини албумът на момчетата е най-продаван през тази година, но и това не е изненада, китайският пазар си казва сериозно думата. Въпреки лошата за тях година, заради напускането на Крис и Лу, отново оглавиха всички класации по продажба (дори само с един мини-албум).

Да споделя и няколко изречения за Лу, който вчера даде първото си официално интервю пред китайска медия, след като напусна групата преди два месеца.
Много внимателно прочетох превода на английски, а и интервюто е доста дълго. Доволна съм, защото поне от думите му изглежда, че той в момента е наистина щастлив и доволен от живота си. Не усетих и напрежение у него, поне от споделеното. Срамежлив, притеснен при отговорите на някои въпроси, вежлив, учтив, такъв какъвто си е Лу, какъвто го познавам и от наблюденията ми върху групата в последните две години.
Личи обаче, че се съобразява много с мнението на родителите си (а и като единствен син...). Споменава ги на няколко пъти и мисля, че и те са изиграли роля в напускането му, освен и всички останали причини, които са го принудили да напусне групата. Говори за бъдещето си и желанието да се откаже от шоубизнеса след няколко години. Говори също така за деца, за брак, за спокоен живот далеч от светлините на прожекторите. Направи ми впечатление, че има желание да продължи да се снима, да бъде и актьор, а и в момента сподели, че работи над това. Отново говори и за любимият си Манчестър Юнайтед и желанието му да играе футбол (той не може да живее без да бяга и да рита топка на терена). Хубаво и откровено интервю, но разбира се и нито дума за напускането, за SM Ent., а и той не е такъв, не вярвам, че би казал и една лоша дума срещу компанията.

В момента Лу е рекламно лице на две китайски марки. Тези дни, както и вчера, отново бе на поредните церемонии по награждаване на еди-какви-си сайтове, организации и прочие. Не се е спрял напоследък. Днес отново е на участие в Пекин.

Една снимка с Лу от изявите му в последните дни.

bbfb2c68afb7b948.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ъпдейтна отново с малко инфо. С наближаването на края на годината са навсякъде, не, че и през годината се спряха или имаха почивка.

В петък летяха до Шънджън, Китай (Ишин отделно сам, тъй като снимаше ден преди това предаване в родния си град), защото вчера участваха на церемония по раздаването на китайскитe музикални награди - 8th Mobile Miguhui Awards 2014 (поредните китайски награди, изгубих им вече бройката). Отличиха ги с наградите за "Най-популярна азиатска група" и "Най-добро сценично изпълнение" за Overdose. На сцената изпълниха обичайното - Growl и Overdose.
Ишин отново с гаф. При благодарствената му реч на китайски, за най-добра азиатска група, той изказа благодарност на China Telecom (като спонсор на събитието), а не на истинският спонсор China Mobile. Хаха, ох, винаги с издънка. След това обаче се извини публично в профила си в Уейбо. Много е разсеян.


Днес, т.е преди няколко часа, ги върнаха в Сеул. Сухо и Бек летяха късно снощи, веднага след края на награждаването, за да могат да участват за последно като водещи днес на Инкигайо. Приключи авантюрата и на двамата с това предаване, а и по-добре за тях, защото нямаха спокойствие от февруари до сега. Вярно, че пропускаха и някои издания, защото бяха в чужбина на участия, но и много често (особено след концертите в Китай това лято) ги връщаха веднага, през нощта с полети, за да са сутринта в Корея и да могат да водят. Едва ли им е било лесно.
Напускат предаването, а и за да се съсредоточат изцяло и само вече върху предстоящото завръщане на групата през януари. Благодариха, поклониха се и си взеха довиждане с всички.

Снимки от церемонията в Шънджън

6bf551496f9e835f.jpg

c284a8a9b0985708.jpg

Днес по KBS се излъчи участието им на музикалния фестивал посветен на корейско-китайската дружба. Изпълниха Overdose, а Тао изпълни отделно и Rewind с Джоу Ми. Завъртяха се на сцената, а на финал излязоха и с останалите изпълнители за общото парче. Размахваха знаменца, правеха се, че им е интересно и се клатеха в такт с музиката. На лицата на някои от момчетата беше изписано колко им е скучно, но няма как.

Следващата седмица започват и участията им в музикалните предавания за края на годината, така че отново ще са навсякъде, където има награждавания и различни изяви.
В същото време върви и подготовката за новото завръщане. Не им е лесно. Цялата година мина така за тях - всяка седмица бяха или на концерт, или по предавания, различни други участия. Много трудна година за тях.
Сухо си знае какво е изкарал като лидер през 2014 г. Краят на годината е период и за равносметки, а за тях в музикално отношение те бяха отлични - продажби, първи места, награди, концерти, участия, но другото...
2015 г. ще е добра за тях, със сигурност поне по-добра от 2014 г. (надявам се).

c667962b4a9c8aad.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо човек се изненада от неочакваното благоволение на СМ да ни даде коледен подарък с момчетата и се оказва, че песента е реклама...


Айде ще преглътнем факта, че е заради рекламата, а не от добро сърце и ще се насладим все пак на коледната песен December, 2014....


Ние ще се радваме на песента, пък корейците ако искат да играят на тази игра Superstar хахахаха Песента излиза на 19-ти и ще чуем дали е цялото ЕХО или е като My Turn To Cry, че аз чувам само гласовете на трио "Росна китка" хахахаха



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да напиша участията им до края на 2014 г., защото наистина станаха много и не са завиждане.

Този петък, на 19 декември, ЕХО (всички) ще участват на специалното издание на Music Bank, по случай края на годината, а на 20 декември само ЕХО-К ще бъдат на фен-среща организирана от Baskin Robbins.

На 21 декември всички ще са заедно на SBS Gayo Daejun, който ще се излъчи от 20:45 ч. корейско време по SBS.
22, 23 и 24 декември -  трите концерта в Осака, последните от турнето EXO - The Lost Planet, а на 26 декември участие и на KBS Gayo Daejun.
Написано е, че са в списъка и за MBC Gayo Daejun, който ще се излъчи на 31 декември. Не знам как ще стане тук номера, защото вчера ги потвърдиха, че на Нова година ще са в Гуанджоу, Китай и ще посрещнат там 2015 г., ще имат изява с други известни личности, изпълнители.
Явно по MBC ще са на запис, защото все още не успяват да са на две места едновременно, макар че сигурно от SM Ent. им се иска.
Отделно трите национални телевизии SBS, KBS, MBC ще имат и церемонии по раздаването на ентъртейнмънт-награди. Засега са потвърдени за участие на една от датите.

Има време да им сложат и още някоя друга дата, никога не е късно за SM Ent. Никаква почивка, а междувременно върви и подготовката за завръщането, тренират всеки ден. Ако и след това завръщане няма момче, което да е напуснало групата, ще е за отбелязване. Дано издържат физически, че някои вече и на килограми много се топят.
В Китай станаха и рекламни лица на KFC, а рекламата с момчетата ще излезе в края на декември.
Напълниха си касичката от SM Ent. и тази година с тях. И после защо момчетата вървят и спят по летищата, изглеждат като пребити...

Относно коледната песньовка, която ще пуснат... Ами добре звучи от тийзъра и да, само вокално трио "Росна и ниска китка" ще я изпълни, никой друг.
Дано има видео с всички. Ще видим в петък какво ще ни пуснат от SM Ent.

Ето ги и в януарският брой на The Celebrity. Фотосесията излезе вчера. Много са хубави, лъснати, изтупани. Браво.

0b83a2fee4cf25f4.jpg

5453d4091dff9f9c.jpg

a553a1fcf86d0dad.jpg
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специалното издание на Music Bank още не е свършило, но аз слагам вече нашите сладури.


Започвам с трио "Росна китка" и първото (та може и да е последно) живо изпълнение на December, 2014. Честно казано не е най-силната им песен (на триото), но става за слушане, докато стане време за завръщането. А и очаквам, че може да ми хареса повече, ако са направили и приятен клип (но за него ще почакаме още)....След тях една стандартна Доза.


https://www.youtube.com/watch?v=B1bWvyI-w6Y


Специалното участие на ДонгУ и Баози!!! с Two Heart. :) еййй най-накрая да вкарат и хамстера ми някъде тцтцтцтц все го бутат в ъгъла да си седи.... Излизането им с Дино под ръка беше просто.... хахахха


https://www.youtube.com/watch?v=uynRxZu7XAE


 


Малко смях зад кулисите......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че Ишин за първи път, точно днес зад кулисите, разбра, че с Гю са приятели, хаха. Еднорогът отново с уникалното изражение на лицето.

Приятно ми е да ги видя всички заедно (Infinite + EXO), а и са от едно семейство/ една компания. Хареса ми изпълнението на Мин Сок заедно с Донг У. Двамата са близки приятели от години, преди да дебютират.

Днес прочетох, че BEAST, Infinite и EXO ще имат съвместна сцена на KBS Gayo Daejun (26 декември). Може би избрани момчета от трите групи ще имат общо изпълнение, защото разбрах, че тази специална сцена, която подготвят, ще е в памет на Шин Хe Чол.

Декемврийското парче ... става, но нищо особено.  Иначе последно, според информацията, трябва да излезе официално (уж) в понеделник. Ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да започна първо с това, че на 22 декември от SM Ent. пуснаха на пазара "нов" ЕХО-албум с вече до болка познати парчета, т.е с изпълненията на момчетата от концертите това лято + декемврийската песен. Ако някой иска да прослуша и този албум, който е от две части, ето линк за сваляне: EXO – EXOLOGY Chapter 1: The Lost Planet

От SM Ent. са решили да вкарат допълнително парички в ЕХО-касичката си.

 

Гайо-то на SBS в неделя (21 декември) беше трагично откъм изпълнения, организация и пр., затова и няма да се спирам много на него. Ще отбележа само, че имаше и награди тази година, а момчетата спечелиха две: за най-добра мъжка група и за албум на годината.

Веднага след музикалното предаване ги засилиха и на полет до Осака, защото в три последователни дни, на 22, 23 и 24 декември, се състояха и последните три концерта от турнето EXO - The Lost Planet. За SM Ent. турнето беше повече от успешно, но групата, която стартира концертите с 11 души завърши с 10 на финал, а останалото, това, което са направили, което са вложили като сили, всичко, което им е коствало, си го знаят само те.

 

По-важното, което искам да отбележа, е приключилото преди час KBS Gayo Daejun. За разлика от това на SBS, тук гайо-то премина много добре, имаше интересни колаборации, съвместни сцени и изпълнения. Доволна съм.

 

Кьонг Су, Бекхьон и Чани, заедно с Йосоп и Донг Ун от BEAST, както и Хоя, Сонг Гю и Донг У от Infinite, имаха обща сцена в памет на Шин Хе Чол.

 

https://www.youtube.com/watch?v=NvRyjwIvxKU

 

Сехун и Тао имаха и общо изпълнение само с Хоя и Донг У. Хун беше страхотен, както винаги.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZZe9MUZjojY

 

Джонг Де имаше и съвместна сцена на Breath с една изпълнителка от SNSD, a на финал и обичайното изпълнение на Overdose.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко новини преди края на годината...

Днес излезе рекламата им за KFC China. Момчетата станаха рекламни лица и на тази марка в Китай. Какво ли не рекламират вече.

Официалният сайт, както и рекламните клипове с момчетата.

0798909f7d261449.JPG

В събота бяха на последното за годината издание на Music Core и пяха на живо.



След участието в музикалното предаване, само Джун Мьони, Мин Сок и Сехун бяха на наградите на KBS. Излязоха на сцена, за да връчат отличието в категорията за популярност.
Ето и видео с фъстъчетата, на които Лидерът и Мин Сок особено многоооооooo се радваха.



Малко снимки. На Сухо си му отива. Той е свикнал да се грижи и за 20+ годишните си девет деца, а и обожава малки фъстъчета.

d63bb3852ec6cad5.jpg

cdea2a3322ed3237.jpg

4fed2f8773a7057f.jpg

c2f1b3b333151fb1.jpg



ЕХО-К са отбелязани в списъка на MBC Gayo Daejun, който ще се състои на 31 декември, а и Бексан, заедно с Чанйол и Мьонг Су от Infinite ще имат обща специална сцена (с точно тия тримата не смея и да си помисля какво ще е точно...). Това ознaчава, че утре само ЕХО-М (4-мата) ще бъдат изпратени с полет до Гуанджоу, където ще посрещнат Новата година. Джан Ли Ин също ще е там, а предполагам, че Денчо ще има сцена с нея на Breath.
Да споделя, че и това нова завръщане, което се очаква (уж) през януари, ще бъде съпроводено и от ново ЕХО-риалити предаване, което момчетата са заснели през декември. Всъщност, кадрите, които Тао издаде в Мейпай и качи откъс, са били именно от това ново тяхно предаване.
Описват го като приключенско, ще бъде свързано с някаква игра, но няма повече информация засега. Дано да си струва, че техните предавания, не са от най-интересните, поне от тези с айдъли, които аз съм гледала. Познавам си стоката, повече не мога и да искам от тях, предвид характерите им и цялостното поведение.

В Китай, тази събота (27 декември), се излъчи епизодът от детското предаване Happy Baby Go (среща се и с други заглавия), в което участва Лей.
Добре се представи, този път останах доволна от него, макар че исках много (точно заради дечицата) да не греши при различните изпитания. Издържа колко му позволиха силите, особено в първата игра, с повдигането на платформата, там и аз изтръпнах дали ще успее да стигне до въжето. Китайците имат страшно интересни предавания, независимо дали става въпрос за възрастни или деца. Уникални са в измислянето на игри и винаги интересни и интригуващи. Покрай Лей специално изгледах доста китайски предавания и дано през новата 2015 г. от SM Ent. му позволят той да снима отново в родината си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна новата 2015 г. и дано тя да е добра за ЕХО. След тежката 2014 г. се надявам и аз на чудеса... Не искам повече скандали и напускания.
Очаквам с нетърпение и предстоящото завръщане, вярвам в момчетата, а и в думите на Ишин, казани на МАМА-наградите.

Вчерашното MBC Gayo Daejun бе на запис. Момчетата записаха предварително участието си на 30 декември, а вчера всички десет летяха до Гуанджоу, за участие в новогодишната програма на еди-коя-си китайска телевизия. Изпълниха Growl, соло на Лей (слаба работа, въпреки че е негова композиция, но нито ме впечатли, нито ми хареса), Overdose и Lucky. Веднага след участието им в Китай, ги върнаха с полет до Сеул. Посрещнаха новата година в самолета. Летяха - пяха и айде пак веднага обратно само за няколко часа.
След две седмици отново ще пътуват до Китай, защото в програмата им за януари вече са обявени нови дати, на които ще участват в поредните китайски награди и церемонии.
Макнето ме изненада много приятно днес в Инстаграм. Част от останалите се отчетоха с тривиалните поздрави и пожелания за новата година, докато той е написал/ споделил нещо много хубаво, нещо, над което (дано) да се замислят и другите от групата. Споделил е това, което чувства/ мисли и то по много откровен начин. Доволна съм, рядко можеш да видиш някой от тях да споделя. Ишин напоследък е в "криза", иначе и той си позволява подобни откровения. Не им се случва да говорят много, дано тази година да се отпуснат повече.

Сцената им вчера на MBC Gayo Daejun. Отново пяха на живо (ще вземе да им стане навик, хаха). Първо изпълниха Thunder (много ми харесаха), а след това и Overdose.



Джонг Ин имаше и сцена с Темин на Pretty Boy



и на Бек с Чан и Мьонг Су от Infinite. Добре, че беше Бексан, че да има кой да пее. Алергична съм гласовите възможности на Мьонг Су, а на Чан силата му не е в пеенето, а друго.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа победа днес на Music Bank за December 2014!


Aй, стига! Не промотират, нито парчето има видеоклип, но отново започнаха да печелят в музикалните предавания. Така е, след като отново имат най-много дигитални продажби, сваляне и слушане в интернет, както и продажби на специалния албум с парчетата от турнето, в което е и December 2014. Момчетата спечелиха срещу A-Pink.

Мин Сок, Джун Мьон, Джонг Ин и Сехун потеглиха днес рано сутринта за Лондон. Четиримата идват в Европа за снимките на предаването One Fine Day, което ще бъде излъчено в края на януари или началото на февруари по MBC Music. Това е същото предаване, приключенско бих го нарекла, което и SHINee заснеха преди две години в различни страни от Европа, същото предаване, което и Тъки, Донг Хе и Ънхьок от Super Junior заснеха тази есен в Швейцария (и излъчиха епизодите точно преди два дни, на 31 декември).
Представям си какъв ЕХО-ингриш ще вкарат, след като никой от 4-мата не говори никакъв английски.

Разпуснали са ги всички от групата тези дни - четиримата на пътешествие в Европа, Ишин си е у дома в Чанша, Тао в Циндао, а останалите четирима в Сеул.

16146545966_4a15330f67_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стана вече време (в Корея е 12-ти)! И той има рожден ден!


tumblr_inline_ni0qtbKBlw1rpam5i.gif


Моят любим малък заек става на цели 22-години! Да е жив и здрав и все така да ни радва с прекрасен глас и филмови/драма проекти.


Най-сериозният проблем в живота ми e да избера коя снимка искам да сложа, след като на всички е хубав... :D


tumblr_nh3jgbz8L61rw4a6qo4_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но той в момента не е в Сеул, а в Барселона и ще отбележи рождения си ден след няколко часа, хаха.

Да е жив и здрав. Това е най-важно, а останалото той го дава на 100 % във всичко, което прави.
Аз го харесвам много на тази снимка. Сладур, като 15-годишен е, хехе.

2ffcbc0526aaa186.jpg

По моите изчисления или утре, или до сряда-четвъртък (най-късно) трябва да обявят завръщането. Допитах се до кристалната ми топка и "видях" дата на излизането на албума - 26 януари, хаха. Да видим дали ще позная.
Повечето от момчетата са пребоядисани, а това е сигурният знак при тях, че завръщането чука на вратата. Лей, на наградите в Шанхай преди три дни, сподели, че това завръщане ще е много по-различно от всичко, което са правели до тук, с ново звучене и визия.

Лей и Джонг Де (само двамата) бяха в четвъртък на поредната церемония този (път в Шанхай), за да получат наградата за най-добра интернационална група. Останалите осем бяха в Европа (4-ма от тях и в момента са) - Сехун, Сухо, Мин Сок и Кай се върнаха от Лондон, а в същият ден Тао, Кьонг Су, Бекхьон и Чани потеглиха за Барселона. Уж снимат епизодите на One Fine Day, обявиха го и в корейската преса, но лично на мен вече ми е много съмнително, а и Лей и Джонг Де така и не пътуваха, а останаха в Корея.

 

Да отбележа, че на 15 януари всички трябва да са в Пекин, за церемонията по раздаването на поредните награди, мисля, че бяха "Златен диск", ако не греша. Ще има и много други корейски изпълнители/ групи, а ЕХО ще имат сцена на втория ден от събитието, а именно 15 януари.

Снимка от церемонията в Шанхай, а Джонг Де изпълни и Breath с Джан Ли Ин.

57f37e356b29a1ee.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...