Jump to content

EXO


Recommended Posts

Изморен и полузаспал ми се видя Бекхьон. Надявам се да успее си почине, че има участие във Филипините в неделя, 11.06, така че явно графикът му е тежичък в момента. 

 

Чаньол и Сехун - EXO-SC пък ще имат участие на WaterBomb фестивала в Токио, на 29.07. Много готино, само дано феновете качат тук-таме по някоя фен-камера.

Изт. Туитър на организаторите

Изображение

 

 

:D Знаех си, че ще пуснат нещо днес, усещах го.

Трета част от записите - подготовка на фен-срещата - "EXO’ CLOCK Record #3 | EXO 11th Anniversary FANMEETING BEHIND".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОИТЕ КРАЛЕ СЕ ЗАВРЪЩАТ.

Комбека със 7-ми студиен албум е потвърден за 10.07, като Кай участва във видеото и албума.  Изт. Joy News.

ПОТВЪРДЕНО - NAVER.

 

ПОВЕЧЕ ОТ ДВЕ ГОДИНИ СЛЕД специалния албум DFTF, който не беше дори и мини, не беше промотиран никъде, нямаше нищо към него, не са изпълнявали дори песните на живо, освен "Paradise" миналата година, която петимата налични тогава пяха на фен-срещата.

EXO...

Доживяхме ли? Дори да съм само аз тук ще го празнувам, както се полага. :lol:

Да, EXO дойде, за да покаже как се прави к-поп. 

Няма налично описание.

 

 

Чаньол и новата му реклама за PENSHOPPE.

Няма налично описание.

 

Няма налично описание.

 

 

 

А Кай най-неочаквано се включи в Куангя приложението. :blink:

Явно вече може да ползва социални мрежи, когато не е с комерсиална цел? Поздрави, каза, че му липсваме, сподели какво е ял, харесвал си косата и щял да я задържи къса за известно време :lol: и обеща пак да се включи.

Няма налично описание.

 

 

И за да е пълен шокът - последната изненада за деня дойде от D.O., който изпълни ПЪРВОТО СИ ТАНЦОВО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО.

Не беше с EXO или член на EXO, а с новата група на Зико - дебютантите BOY NEXT DOOR.

Ако не го бях видяла нямаше да повярвам, наистина съм шокирана. И се чудя как пък първото му танцово предизвикателство не беше в дейностите на някой от EXO? Не беше и промо за самата EXO? Колко години вече - 2.5 г. откакто се уволни, но така и не го видяхме да прави нещо с никой от групата, но пък сега промотира тази на приятеля си. Разбира се, свободен е да прави каквото си иска, но някак... просто не разбирам. Наистина.

А иначе се справя страхотно, спор няма. Все едно и той е набор на младежите, а пък накрая може да видите как всяко от момчетата изпълнява по някое движение от иконичните EXO-хореографии на "Overdose", "Tempo", "Love Shot" и "Growl". Така де, отдават чест на легендата.

Клик на снимката.

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спор не спор, бизнеса да върви.:lol2:

Бекхьон в реклама за BRINGGREEN, на които е лице.

Изображение

 

Искам да отбележа, че лицето на Бек е из цял Кангнам в Сеул, а рекламите в социалките не са спирали, независимо от споровете и опитите на медиите да го очернят.

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

 

Кьонгсу, а може би и останалите EXO мембъри, са сочени за новите посланици на индонезийската козметична марка SCARLET WHITENING.

Марката постна в Инстаграма си подсказки за "new glow ambassador" и някак много познати са ни силуета и символите. 

Изображение

 

Изображение

 

Преди седмица изп. директор на компанията качи в Инстаграма си видео заснето пред сградата на СМ, в което се снима докосвайки отливките на ръцете на EXO. Още тогава започна да се носи слуха за общата им работа, остава да чуем официално подробностите.

Off Topic

 

 

 

 

You Tube каналът на групата публикува видео от фен-срещата на Кай, която се състоя ден преди влизането му в казармата. 

Започна с "Mmmh" и завърши с "Rover", хубаво. :cry:

 

 

Иначе момчетата се завърнаха от... където и да бяха, а нетизените обсъждат визиите им, най-вече на Джонгде. Изумени са колко добре изглеждал. Тези хора слепи ли са били досега?

Изображение

 

 

Бекхьон после замина директно за Манила, където има участие утре на OVERPASS фестивала.

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бекхьон репетира участието си на фестивала "OVERPASS Manila".

Изображение

 

Преди концерта фенове изпълняват "Betcha", докато танцовата практика се излъчва на огромен дисплей. над тях. Вървят също и клипове на участниците и разбира се EXO. Готино.

Off Topic

 

 

 

 

Навсякъде EXO-L са окачили и държат банери с които покзват подкрепа за групата в спора им със СМ.
Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Събитието всъщност си е един соло концерт на Бекьхон.

Изображение

 

Очакваме фен-камерите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO в репетиционната, но не да танцуват.

Седмината обсъждат видеото на "Let Me In", както и какво ще направят, ако спечелят 1-во място в музикално предаване при комбека. Разбрахме, че клипът ще е свързан с концепцията на групата, сниман е на о-в Чеджу през април, участва куче, всички са красиви и (не)щастливи.

И МЕЖДУ ДРУГОТО, ОЧАКВАМ НЕЩО ТАЗИ ВЕЧЕР. Много са ми подозрителни така - с недовършено заглавие, което казва "Get set," или "Готови," без старт? 

Изображение

 

 

Бекхьон на сцената на OVERPASS в Манила. Обещал е да се завърне с EXO. 

Изображение

 

Изображение

 

Пеещ Бекхьон. :cry:

Off Topic

 

 

 

 

 

След концерта, снимка от Kwangya Club.

Изображение

 

 

ДА! ДА! ДА!!!

EXO се завръщат със 7-ми студиен албум 'EXIST' на 10.07.2023 г.

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парчето "Let Me In" ще бъде предварително издадено днес в 18:00 KST или 12:00 ч. наше време. :yes:

Предварителните поръчки за албума, който ще съдържа девет песни, също стартират днес. 

Daum

Чухме песента на фен-срещата на 9.04. Красива балада, описваща любовта като океан. Нямам търпение за студийната версия с гласовете и хармониите им.

b97fda2cf56e7d40.jpg

 

 

Въпреки добрите новини феновете не спират с камионите в знак на подкрепа за EXO и CBX. Вчера отново китайската фен база изпрати такъв, а днес арабските EXO-L. 

c63b84644bcbb814.jpg

 

 

Красив финал на поста с няколко снимки на Бекхьон от вчерашния концерт. 

81c9ee7ce960bcde.jpg

 

Ей тази ми е любимата. 

a21aea78b2e4edd6.jpg

 

de7ccc9ad2123e59.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехо 'Let Me In'  тийзър изображения на  Xiumin ,D.O,Чаньол

【Ехо  седми албум 'EXIST'】
➫ 2023.07.10 18:00 часа (корейско време)

 

За дълготрайна любов ще замразя сърцето си

ae7f1610b50a5821.jpg

Не се притеснявай, ако тъмнината се приближи, аз ще осветя светлината към теб

64357f588be88478.jpg

Осъзнавайки, че ти си светлината, която съм търсил

3b52b75091cb126b.jpg 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехо 'Let Me In'  тийзър изображения на Кай,Сехун ,Чен , Бекхюн иСухо 

 

Тук съм и всичко, което правя, е за нас

0acb92f234f8d347.jpg

Леко полетяхме нагоре с леко разперени крила

0ed3947fb490bb32.jpg

Към бъдещето с нас, което прилича на светлина

a6b1c2c086d6836e.jpg

За теб, който ставаш по-ярък с всяка стъпка

c32ae166f23c003b.jpg

Нашият нежен пулс и споделени вдишвания

ad34bf10f447df10.jpg

 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mv към песента излезе днес .Много хубава песен  Албума ще излезе на десети другия месец 

 

 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радост за ухото е "Let Me In". Толкова съм щастлива и горда с тях. Песента е наистина хубава, а EXO пеят, ама ПЕЯТ. :yes:

Линкове към Spotify и YouTube Music

 

"Съществуваме във всеки твой момент"

Изображение

 

 

Сутринта, в 09:30 ч. наше време обявиха и старта на предварителните поръчки по сайтовете и до преди малко, стана ясно, че албумът се нарежда на второ място на най-високи продажби на сайта KTOWN4U за първите 24 часа (които още текат).

#1. SEVENTEEN, 'FML' — 177 971 бр.

#2. EXO, 'EXIST' — 172 328 бр. (на 12-тият час, броенето продължава) 

#3. JISOO, 'ME' — 159 000 бр.

Това означава също, че 'EXIST' се превърна в най-поръчваният албум на СМ и най-важното - EXO подобри собственото си постижение с DMUMT.  Защото в  индустрия, в която рекордите постоянно се подобряват, най-важното е да надминаваш себе си, да се развиваш и вървиш напред. И EXO го правят.

 

С над 145 хил. сваляния "Let Me In" стана най-купуваната корейска песен за 2023 на китайската платформа QQ.

Към момента, около  23:00 ч., песента е #1 в 33 страни и региона на  iTunes и се трендва #1 в You Tube.

Добре, хубаво.

 

Изнесоха и графика по излизане на албума. 

12.06 - Видео и тийзъри за "Let Me In", които получихме днес

13.06 - Постер с графика

26.06 - Тийзър снимки 1

27.06 - Тийзър снимки 2

28.06 - Тийзър снимки 3

29.06 - Тийзър снимки 4

30.06 - Видео на "Hear Me Out", 18:00 KST 

02.07 - Детайли на албума

03.07 - Тийзър снимки 5

04.07 - Тийзър снимки 6

05.07 - Тийзър снимки 7

06.07 - Тийзър снимки 8

07.07 - Детайли на smini-версията

09.07 - Видео привю и снимки от видеото 1

10.07 - Снимки от видеото 2

10.07 - Видео за водещия сингъл на "7-ми АЛБУМ" и излизане на албума - все още не разкриват как ще се казва тайтък трака, чудим се, ще видим.

Както Бекхьон обеща, ще получим три видеа. Разкош! 

Изображение

 

В горния, десен ъгъл пише "FROM EXO-PLANET WITH EXO-L" ("От EXO-планетата с EXO-L":cry:)

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, kandala написа:

Сутринта, в 09:30 ч. наше време обявиха и старта на предварителните поръчки по сайтовете и до преди малко, стана ясно, че албумът се нарежда на второ място на най-високи продажби на сайта KTOWN4U за първите 24 часа (които още текат).

#1. SEVENTEEN, 'FML' — 177 971 бр.

#2. EXO, 'EXIST' — 172 328 бр. (на 12-тия час, броенето продължава) 

#3....

 

Данните по-горе вече не са актуални.

'EXIST' се превърна в к-поп албума с най-голям брой предварителни поръчки в първите 24 часа от продажбите на сайта KTOWN4U, записвайки 241 685 предварително поръчани копия. Това е около 8 пъти по-високо от предишния им личен рекорд с 'DON'T MESS UP MY TEMPO' през 2018 г.

Радвам се не толкова за "рекорда", а за това, че групата все още има много фенове, които просто са щастливи, че EXO правят музика и, както видяхме вчера, продължават да я правят добре. 

Чета много полярни мнения - от такива според които предвид ситуацията SM vs. CBX съветват да се купува от сайтове, които не са свързани със СМ (особено KTOWN4U, който дава почасово инфо онлайн). Хората считат, че  компанията ще опита да повлияе на продажбите и да ги омаловажи, за да е в по-добра позиция и да наклони общественото мнение в своя полза, вменявайки, че  EXO вече не са популярни. От друга страна гледам как хора, почитатели на други групи пък казват, че това са манипулации от страна на компанията, която изкуствено увеличава продажбите/купува албуми.

Истината е, че аз бях там през целият ден вчера и до късно през нощта, общувах с други фенове, забавлявахме се и реално наблюдавахме обновяването на информацията. Беше забавно и позитивно. Пак казвам, толкова се радвам, че има и други хора, които ги харесват и искат да ги слушат, въпреки многото активни изпълнители в момента и зората на 5-то поколение к-поп групи. 

Стига по тази тема. Който купил в ден 1-ви - купил, който не - може да го направи във втория. :D

 

 

Камионите в подкрепа на EXO не дават заявка да спрат. Днес имаме такъв от EXO-L Малайзия. 

Off Topic

 

 

 

 

 

И да си промотирам любимеца.:D

Сухо за мюзикъла "Моцарт", промо снимки от Инстаграм акаунта на EMK.

Няма налично описание.

 

Off Topic

 

Няма налично описание.

 

Няма налично описание.

 

Няма налично описание.

 

 

 

Нетфликс Корея качиха снимка на тримата главни в драмата "Behind Your Touch" ('HIP"), в която участва Джунмьон. Носят се слухове, че освен че ще играе тъпия ъгъл :D ще е и в отрицателна роля, според някои дори на психопат. Ще видим, драмата е насрочена за август.

Иначе са се събрали за някаква среща с феновете на к-романса. Хихи , колко забавно звучи на фона на сюжета с "убийства в малко село".

Няма налично описание.

 

 

Пак Сухо (брей).

Visit Seoul качиха тийзър за предстоящата им поредица "Suho Line", която ще стартира на 15.06, 13:00 KST.

Зайчето е нарисувано от главния герой. ;)

клик на снимката

Няма налично описание.

 

 

Имаме си и цял график на серията.

На 15.06 започва с тийзър,

22.06 - епизод 1

29.06 - епизод 2

06.07 - епизод 3

13.07 - епизод 4

Всичко това в YT канала на организацията - VisitSeoulTV.

Няма налично описание.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече имаме официална дата за премиерата на филма "THE MOON" с D.O. - на 02.08 тръгва по кината в Ю. Корея, а на 5.08 в някои по света и региона. Надявам се да стигне и до нас? Ако случайно някой разбере нещо, моля да драсне едно л.с. - аз ще ходя да гледам, а още по-хубаво ще е, ако съм с компания. 

Но това са само надежди засега, оставаме със стиснати палци.

Няма налично описание.

 

Няма налично описание.

 

Имаме си и официален трейлър - клик на снимката.

Няма налично описание.

 

 

Видео за създаването на клипа "Let Me In". 

Сниман е в края на март, началото на април - например Сухо е снимал първата част (в къщата) на 8.04, денят на фен срещата. Чен и Шиумин са снимали своя епизод на 25.03. ден преди рождения ден на Минсок. За Кай, Бекхьон и Чаньол имаме запис по-напред в темата (тук) - знаем, че са снимали частта в Чеджу на 21-22.03, а пък студийната част с плейбека е заснета в деня в който спечели първата си победа с "Rover"- 24.03. Другите не споделят точни дати, но е в този период. На Минсок и Чен им е било доста трудно - не спират да се смеят и закачат, а от това страдат снимките, трябва да повтарят ли, повтарят. :D И другите видимо се забавляват, а Кай се е и занимавал да се учи да общува с кучето. Обичам да ги гледам такива. 

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет! Моля да ми драснете на лс, ако видите, че съм допуснала някаква глупава грешка. Благодаря!

 

Вчера беше първото представление на мюзикъла "Mozart" със Сухо в главната роля.

Накрая на представлението, преди да се спуснат завесите, е имал кратка реч.

"Здравейте! Аз съм Сухо, който изпълни ролята на Волфганг Моцарт в мюзикъла "Моцарт". Мина време откато пях в мюзикъл и съм щастлив, за мен е чест да мога да ви поздравя с добра работа като Волфганг Моцарт. Благодаря за усилието и отдадеността на всички тези хора, заради които стигнахме толкова далеч. Ще работим дори още по-упорито за останалите представления, така че публиката да прекара добре и да остане с хубави спомени от нас! Повече от всичко друго искам да благодаря на старшите и по-млади колеги актьори, които работиха с мен, на екипа и режисьорския състав, на оркестъра вкл. диригент Kim Eunjung за спокойната, двумесечна подготовка на това представление. Мюзикълът "Mozart" ще се изпълнява до 22 август тук, в "Център по изкуства Седжонг". Надявам се, че няма да разберете твърде късно съдбата си, както Моцарт. Надявам се, че ще обичате себе си каквито сте и ще живеете живота си без съжаления. Благодаря ви много, че останахте с нас до края. И засега ви казвам довиждане!"

 

По-късно изпрати кратко съобщение в Бабъл.

"До всички Ерис, които дойдоха днес и до всички EXO-L, които не можаха да дойдат, но ни подкрепяха в сърцата си. Благодаря!" 

Изображение

 

Качи снимки в официалните акаунти на EXO и SM Actics.

Изображение

 

Феновете го чакаха и изпратиха с поздрави.

Off Topic

 

 

 

Много ми е интересно да чуя отзивите на публиката. Не, не на феновете, а на обикновената публика, на любителите на мюзикъла. Ще споделя, когато попадна на такива.

 

 

Също вчера ANUA, марката на която е посланик, публикува и видео в което малко по-обстойно споделя за козметичната си рутина, отговаря също и на въпроси на фенове. 

Изображение

 

 

Излезе и трейлъра на "SUHO LINE", промо видеото на Visit Seoul. 

В него е показана първата среща на Сухо с екипа, а феновете мислят, че заснета на 15.03, в деня в който е снимал с Кай Rover-предизвикателството, а участва и в официална церемония за обявяването му на посланик на Soonchunhyang University.

Изображение

 

За видето - клик на снимката :D

охо, споделя практичен съвен как се подготвя за местата, където пътува. Търси хаштаговете за мястото и запазва (скриншотва) локациите, които го интересуват. После се облича според атмосферата и само там си прави снимки, никъде другаде. Обикновено отива с приятел на когото предварително обяснява как да го заснеме. Хаха, казва, че ще е хубаво, ако някой го снима без подготовка - например, ако го види да си седи на спирката изглеждайки готино и го снима без да пита. Обаче... никой не го прави. :lol2:

Изображение

 

 

Хехе

ЪПДЕЙТ с Кай, който е бил на концерта на Бруно Марс в Сеул заедно с Тимотео, негов приятел

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SCARLETT x EXO 
Индонезийската козметична марка разкри лицата на новият си посланик - ВСИЧКИТЕ ОСЕМ ЧЛЕНОВЕ НА ГРУПАТА. :)

В Инстаграма им може да видите индивидуалните постери на момчетата.

Изображение

 

 

Нова фен-среща, фенкон за EXO-SC. Сехун и Чаньол ще бъдат в Банкок на 5.08, на рождения ден на EXO-L.

Изображение

 

 

Накрая - развитие на спора с Чен, Бекхьоон и Шиумин.

В общо изявление на страните, публикувано по-рано днес, се заяви, че тримата са постигнали съгласие в преговорите с компанията и ще останат нейни артисти.  Проблемите са посочени в три точки и разяснени, както следва:
Първо. Агенцията и тримата артисти ще приемат и поддържат договорни отношения, като изпълняват по-активно и без прекъсване дейностите на EXO, чрез процес на дискусия и корекция на определени части (в договора).

Второ. Изясняват недоразуменията за "участие на трета страна". СМ се извинява на замесените/споменати лица.

Последно. Агенцията и тримата артисти се извиняват на феновете, както и на другите членове на EXO, на тези, които им вярваха и чакаха. Обещават да дадат всичко от себе си, за да отвърнат на подкрепата дадена от хората.

Цялото изявление може да прочетете в материала на Soompi.

Изображение

 

 

Малко по-късно Бекхьон изпрати съобщение в Бабъл:
"Благодаря ви, че ми вярвате! Съжалявам, че ви обърках и ви причиних трудности. Аз все още съм Бекхьон, както винаги."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е денят на Myonzart - Сухо в ролята на Моцарт.

SM Actist публикуваха кратко видео от снимките за постера и трейлъра на представлението, където Сухо изглежда впечатляващо.

клик на снимката

Няма налично описание.

 

 

По-късно днес е третото му представление на сцената на Център Седжонг, но преди това обаче имаше представяне за пресата и поговориха малко с журналистите. 

Някои неща, които ми направиха впечатление при разговорите с медиите.

Един от журналистите попита Джунмьон за скорошния спор на CBX, дори не за EXO, представяте ли си? :mellow: Сухо отговори:
"Всъщност не мисля, че днес трябва да говорим за това, но членовете са в пълна хармония. Подготвяме се добре, без никакви проблеми, така че, моля, очаквайте новия албум на EXO. Накрая искам да помоля за интерес към мюзикъла "Mozart", който току-що започна да се изпълнява."

ТУК кратък клип на ситуацията. Сухо очевидно се чувства некомфортно,

За ролята си каза: 
"Моцарт е гений, аз не съм, така че нямаме много общо. Мисля обаче, че ентусиазмът/любовта към музиката е общото чувство между нас, защото и двамата споделяме тази любов."

Малко снимки, а в спойлера и кратки видеа от шоукейса. Поне докато получим по-дълги. 

Няма налично описание.

 

Няма налично описание.

 

Няма налично описание.

 

Няма налично описание.

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото на Кай, който се подготвя за казармата. 

клик на снимката

Няма налично описание.

 

 

Хахаха Джонгин :lol2:

Няма налично описание.

 

 

Междувременно "Let Me In" постигна 1 млн. харесвания в You Tube, което го прави СМ-клип най-бързо постигнал това през 2023 г.
Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сухо в еп. 1 на "SuhoLine" за канала Visit Seoul.

Забавно видео, в което виждаме малко повече от Джунмьон.

Споделя, че за последен път се е возил в метро през 2012 г., след дебюта с EXO, но заради предаването отново се е качил, да види как е. Най-много го е изненадало как всички са със слушалки и дори, когато някакъв младеж запял никой не му обърнал внимание, тъжно. Похапна си, пийна чай, сподели някои места, които препоръчва за посещение. Като онзи "Sumsei Terrarium", близо до Seoul Forest, където посетителите изпитват различни преживявания ходейки боси по камъчета, пръст, кал, вода.
Въпрос: Винаги ли си така чувствителен?
Сухо: Сетивата ми са винаги включени/нащрек. Аз съм артист. :D

За видеото - клик на снимката

Няма налично описание.

 

Интервю на Сухо за сайта на Visit Seoul, където са публикувани хубави снимки.

И още няколко готини фотки. 

Няма налично описание.

 

Няма налично описание.

 

Няма налично описание.

 

Сухо ще гостува на Уенди (red Velvet) в едно от последните й радиопредавания - на 26.06, понеделник.

Радвам се, че ще успеем да ги видим в едно студио. Надявахме се на това и дано този път всичко е наред!

 

 

"Let Me In" дебютира под #1 в седмичната класация Hot Trending Songs (Twitter) на Billboard, докато неизлязлата още "Hear Me Out" е на #4. Странно. Не сме се целили в това и никой не го и очакваше. Вярно е, че ние - EXO-L не спираме да говорим за албума и песните, но да си призная изненадах се.

Е, както и да е. Дано повече хора да решат да чуят песента, защото наистина е добра.

Няма налично описание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Love Shot" е първата песен на мъжка група на СМ, която постига 300 млн. стрима в Спотифай. С това EXO се присъединяват към Red Velvet и тяхната "Psycho", като най-слушани на платформата см-ски песни.

Мхм, точно в синхрон с моя музикален вкус. :D 

Изображение

 

 

Горното е хубаво, обаче още по-доброто идва от Чаньол, който вчера се включи в Бабъл, за да каже, че репетира с момчетата, както и следното:
"Мога ли да кажа това? Нещата са...

"Hear Me Out" не е шега работа.

Мисля, че е 10 пъти повече (по-трудна) от "Monster"

Много се радвам, че упражняват и тази песен. Това означава, че ще има изпълнение не само на заглавната песен ЗА КОЯТО ОЩЕ НИЩО НЕ ЗНАЕМ, ДОРИ ИМЕТО.

Изображение

 

 

Сухо напуска театъра след днешното представление, което е четвърто за него.

Вчера той също се включи в Бабъл и беше малко емоционален.

"Справям се добре.

Залагам живота си/всичко за всяко едно изпълнение.

Който го е видял, знае.

Но само феновете, но и останалата публика, затова мога да го кажа с увереност.

Надявам се, че EXO-L се гордеят с мен."

:cry:

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

Уенди е била сред публиката на "Mozart".  Тези двамата... ах:wub:
Изображение

 

 

Видео от мюзикъла, записано при представянето за пресата онзи ден.

 

 

 

Ехе :)

Бекхьон ни зарадва с видео от посещението си на OVERPASS концерта по-рано през юни.

Знаете, участието му беше в разгара на спора със СМ и няма как да не направят впечатление думите му: "Аз винаги ще бъда с EXO и с вас, EXO-L. Както винаги съм казвал винаги ще бъда до вас."

Накрая завърши:
"Вече мога да ви кажа, че EXO ще дойде при феновете във Филипините, както и при другите EXO-L по света. Много ви благодаря, че ни чакахте! EXO усърдно работи, за да ви се отблагодари със страхотен албум."

клик на снимката

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи тийзър снимки за "Hear Me Out".

Днес публикуваха за трима от членовете.

 

D.O.

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Сехун

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Сухо

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Някои хора казват, че са се надявали на "мрачна" концепция, тази била сладникава. За мен темата на снимките е свежа, момчетата изглеждат млади, но в никакъв случай "сладки". Напомням какво е отговорил един от продуцентите на въпрос за жанра: "Hear Me Out" е груви, забавна, свежа, толкова EXO. Завърнахме се!!"

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...