Jump to content

EXO


Recommended Posts

Никой не го спира да излиза с която и да е. ( На мен лично избора на Тейон ми е по-странен, отколкото "Защо Бекхьон е избрал нея" хахахаха) Ама най-смешно ми стана, че си правят "Тайни" срещи с Мерцедеса на мацката на отворен покрив хахахаха При положение, че знаеш, че имаш милион и една сасенг фенки?!


 


И няма как да пропусна, горкият лидер, направо ми е тъжно за него...


 


И за да е по-забавно хахахха


tumblr_n7j2l0vaVK1r3hs1eo1_1280.jpg


tumblr_n7j2l0vaVK1r3hs1eo2_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова изражение, нали? Сехун е уникален.

Малко новини отново...

Тао ще участва в новите епизоди на Law of the Jungle, които ще бъдат записани през юли на Соломоновите острови. Излъчването ще е през август. Пандата, че е голям мъж, голям е, поне на височина и килограми, но ми стана интересно как пък точно той е избран, като го е страх от всичко хвърчащо, летящо и пълзящо, и изпада в истерия само при вида на паяк. Явно ще гледаме как една китайска панда крещи из джунглата на острови в Тихия океан.

Сехун, Джонг Де, Лей и Тао днес бяха на ревю на Kolon Sport, марка, която ЕХО рекламират. Добре, че бяха именно те, само четиримата. Страхотни, много хубави снимки и отново макнето ме радва със сериозно изражение на лицето, уникален. Той е на двете крайности - може да бъде и много усмихнат, когато поиска, но и много сериозен, което се случва в повечето време.

40f657b841937e7a.jpg

a6e00ddbbd2d4ce9.jpg

3b060cea59d0e2db.jpg

c0dd261c9953ff9c.jpg

34ec3242a3c1e670.jpg

9d4896703bbc9d18.jpg

b91b3e46daf9c30d.jpg



Участието на Лей на Global Chinese Music с превод на английски, ако някой иска да го види.



И тъй като моите любими шест "зверове" в момента са гости в Сукира при Рюук, а бяха споменати и двама от ЕХО, затова поствам превода на английски. little_angel, с Донгуни и Ду имате еднакъв вкус за любимците от ЕХО, хаха. Макнето ни както винаги е най-сериозно.

Ryeowook: I heard that Dongwoon's ideal type is D.O?
Dongwoon: The way you say it makes it sound really weird... it's not really an 'ideal type', just that in EXO the one who left the deepest impression on me is D.O...
Kikwang: Not Xiumin?
Yoseob: Xiumin is the one that Doojun-ssi likes~
Doojun: He's really cute!
Ryeowook: The atmosphere now is really weird...
Dongwoon: You talking about them being our ideal types is weirder...

English translation by @ryeonggu



ЕХО в петък летят отново за Китай, за концерта на 28 юни в град Чунцин. Лу ще се присъедини към останалите направо от Пекин, тъй като снима филма си. Еленчето имаше доста главоболия тези дни, щом дори публикува в Уейбо и се обърна директно към сасенг, които не го оставят на мира в Китай. Доста проблеми има той и не само в Китай, а и в Корея. Наскоро публикуваха снимки с него, беше сам, по улиците на Сеул и бягаше, за да се спаси от преследващите го около 30-40 момичета. Това е лудост, при него наистина положението е извън контрол, щом дори той, който е толкова кротък и търпелив - не издържа.
Лей пък беше толкова щастлив онзи ден на летище Гимпо, когато се върна от Пекин, защото само заради него имаше стотици фенове, които бяха дошли да го поздравят. Това по принцип не се случва с него, той не е от тези от групата, които се "харчат" много, ако мога така да се изразя.
Относно Крис... Снима си филма в Прага, действа си по делата в Китай, прави си самостоятелната кариера, никой вече не го преследва, няма вече и странни прически, боя на главата. Толкова е хубав, че не можах да му се нарадвам, като го видях тези дни. Поздравявам го. Напусна компанията, отърва се.

И ЕХО-М, тук все още в пълният им състав, на корицата на китайско списание, което излиза през юли. Снимките са направени през април, когатo вървяха промоциите им в Китай, но излизат сега, затова и Крис е на тях. Хубави са, а и има Еленче с пояс. Ех, този Хан, този Хан, уникален е. И на 24-25 години изглежда като ученик.

e44db373d2d574f5.jpg

35fc6c83cceed7da.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето тези двойки ги одобрявам хахаххахаха Само дето не виждам как Принца ще стопли отношенията с D.O, хич не си пасват според мен. Виж Ду и Баози ще имат да си говорят за футбол до зори хаххахахха

 

За Тао и джунглата, мога да кажа само - Радвам се че Kim Tae Woo ще е там! Тао ако е умен ще се хване като коала за него и ще оцелее хахахаха Иначе пригответе тапите за уши, защото пищенето ще е страшно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тао в джунглата предполагам, че ще се държи като в Къщата за духове, в епизода от шоуто им. Сехун също беше изплашен, но се държеше горе-долу, докато Тао е без коментар, хаха.

Преди минути приключи и концертът им в Чунцин. Сцената този път беше навън, а концертът закъсня с повече от половин час, заради развилнялата се буря над китайския град. Така премина и концертът - феновете въоръжени с чадъри и дъждобрани, силен дъжд, не спря да вали през цялото време, а момчетата внимаваха да не паднат на сцената. Тао (на два пъти) и Лу обаче не успяха да се удържат, всички бяха и като мокри кокошки.
Само ЕХО-К ще участват на Hong Kong Dome Festival, който ще се проведе на 1 юли, заедно с други техни колеги от SM Ent. като ВоА, Super Junior, f (x), както и Infinite и Tasty (нали са си побратими и с тях). Предполагам, че ще останат тези дни в Китай щом концерта ще е само след два дни.

Лу, който снима в момента филма си в Китай, ще участва това лято и в кулинарно шоу-предаване със заглавие The Cooking Show. Еленче, което готви, това ще е интересно да се види. Епизодите ще са 12 на брой и ще стартират излъчване през месец август по-еди-коя-си китайска телевизия, извинявам се, но не запомних името. Заедно с него ще участват и корейския актьор Сонг Сънг Хон, както и Виктория от f (x). Активен е повече в Китай, това е добре. Четох, че обмислят и други две негови участия в предавания в родината му, но от компанията му все още не са потвърдили.

В четвъртък по четирима от ЕХО-К (Сухо, Чани, Кьонг Су и Сехун) и ЕХО-М (Мин Сок, Лей, Джонг Де и Тао) бяха гости на откриването на нов магазин в Сеул на марката МСМ (чанти, раници), която групата вече рекламира.



f7746cada3bd3b2c.jpg

15b2dce5bc28e06a.jpg

c9121e857ecae16b.jpg



Днес излезе и реклама с това, което предстои следващата събота с излъчването на епизода на Happy Camp, който записаха на 11 юни.



Тъжно е това, което се вижда и от видеото, но и тримата китайци не са издържали (когато е станало дума за Крис и напускането му), а Лей е плакал най-много.

tumblr_n7vki5yVp31qe7lq8o1_r1_250.gif  tumblr_n7vki5yVp31qe7lq8o2_250.gif

tumblr_n7vki5yVp31qe7lq8o3_250.gif  tumblr_n7vki5yVp31qe7lq8o4_250.gif

source: oshzt.tumblr

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Happy Сamp се излъчи вчера, ето

. Не ми хареса този път, добре че беше Лей с неговите шеги, както и гимнастиката, за да се посмея. Отново някои се покриха и се направиха на големи тарикати, а тези откровени глупости, че са едно вече сериозно взеха да ми писват. Група са само пред камерите, действителността далеч не е такава, когато паднат завесите. Вчерашните публикации на Лей в Уейбо отново ме накараха да се замисля над това. Единствен от тях се осмелява да говори, никой друг не го прави, за което мога само да поздравя. Споделя това, което мисли, но и не ми звучи в същото време убедително. Изобщо няма да се учудя, въпреки силните думи и обещания, ако скоро се случи още нещо в групата.

Лей тази седмица бе водещ и на Top Chinese Music. Това е музикална класация, епизодите са кратки и се излъчваха всеки ден от 30 юни до днес включително. Ишин записа това в седмицата, в която беше в Пекин, в средата на юни. Притеснен беше в началото, гаф след гаф, забравяше и думи, но след това с течение на епизодите през седмицата вече влезе в крачка, а вчера ме накара да се смея с обръщение му към Тейлър Суифт. Не изневери отново на себе си.

Ишин в петък на летище Инчон, на път за вчерашния концерт в Чънду, провинция Съчуан. Концертът премина добре, но в това време излъчваха и Happy Camp, и като че ли остана настрана. Днес би трябвало да ги върнат в Корея.
Следващият петък пътуват за Тайван, където ще имат два концерта на ЕХО - The Lost Planet.

7e768b596eb3871a.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постер и снимка днес с Кьонг Су от It's Okay, That's Love. Сериалът стартира на 23 юли от 22:00 ч, корейско време по SBS. Джонг Де ще подкрепи своя колега с парче към саундтрака на продукцията. Много съм щастлива от тази новина, че ще е именно Чен. Сигурна съм, че парчето ще бъде блестящо.
Вчера стартираха и представленията на мюзикъла Singin' in the Rain с участиетo на Бек. Имал е издънки в сцената под дъжда, но напълно нормално за него, не е изненада, а и притеснението от първата му изява си е казало думата. Кьонг Су беше снощи сред публиката, за да го подкрепи заедно с Kю от Super Junior.
Чани ще има участие в предстоящият нов мини албум на Хенри от Super Junior (явно с някаква рап част), който излиза на 14 юли, a Хан прекъсна за известно време снимките на филма си и се върна в Корея с останалите. Както споменах и наскоро, на Лу му предстоят доста изяви лятото в Китай и ще бъде зает с различни проекти.

Хубави са всички, че дори и Конг Хьо Джин ми харесва. Да го видим нашия как ще се представи в ролята на добро, мило, възпитано и невинно момче. Няма да му е трудно, ще играе малко или много самия себе си, а героят му ще е пряко свързан с този на Чо Ин Сонг.

ac587ec0b7df83fc.jpg

4f9f4574cbc35867.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър на парчето, което Джонг Де записа и ще излезе като първа част от саундрака на сериала, точно в деня на неговият старт - 23 юли. Чух го, хареса ми, отлична работа на Денчо, за пореден път.



Да отбележа, че сега покрай старта на сериала, а и излизането на филма Cart през есента, Кьонг Су няма да използва артистичното си име D.O, с което е познат в групата, а ще е актьорът До Кьонг Су, ще използва истинското си име. Така се представя тези дни и на пресконференцията на сериала, която беше във вторник, а и в интервютата, които дава.
Снимка с Чо Ин Сонг от срещата с журналисти онзи ден. Имаше две пресконференции - една с корейските журналисти и репортери, a втора за Youku и Tudou. Явно сериалът ще се излъчва веднага и в Китай.

Много са хубави двамата, изглеждат ми като баща и син.

7c1269be3a2d4768.jpg

Пoстер с Кьонг Су и на филма Cart, който ще излезе тази есен.

459152b35dad3b58.jpg



Парчето и на Хенри с участието на Чани - Bad Girl - средна хубост.

Днес отлетяха за Шанхай, където утре и в събота са поредните два концерта от турнето им. На порции потеглиха - осем от момчетата сутринта (Лу дойде от Пекин в Шанхай, защото отново снима в родината си), а Сухо и Мин Сок няколко часа по-късно с друг полет. Явно са били ангажирани с някаква програма (мамчето и черната шапка на летището днес... огън, нямам думи).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пуснаха песента на Крис (Yi Fan вече, ама за по-лесно ползвам старото) за филма Tiny Times 3.


Много приятна, типично китайска балада, това е единственият тип китайска музика, която всъщност харесвам. Като забързат и ми идва в повече езика им хахаххаха


 



 


До Кьонг Су и "татко му", да си кажа и аз, много ме радват и нямам търпение за сериала. Ще гледаме и ще обсъждаме, колко е сладък, пък може и да ни изненада и с актьорски заложби. ;)


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятна версия на песента, която чухме в саундтрака на първата част на филма Tiny Times.

Останалите песни, които чух за третата част, не ми допаднаха. Бяха се справили по-добре с подбора за първите две части.

Малка поправка, за да не стане объркване, той не участва в третата част на Tiny Times. Просто са включили песента към саундтрака й. 

Филмът в който участва Крис е друг. Ако не се бъркам, заглавието е Somewhere Only We Know.

Колкото до участието му с песен към Tiny Times, бяха ми попадали статии, че режисьорът на филма иска да работи с него по следващ проект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, то и аз сега виждам какво е драснала, но й прости Дарки, просто напоследък мисли преди всичко за Кьонг Су, а в останалото време за Джунма, хаха.

Ролята в Tiny Times 3 е била прeдложена миналата година на Крис, но от SM Ent. отхвърлят предложението, макар че режисьорът много е искал да работи с него, но преди няколко дни разбрах, че У И Фан (Крис) ще участва все пак в тази поредица, но в 4-та част, която е предвидена евентуално след година-две, знам ли. Вчера Tiny Times 3 е тръгнал по кината, затова и парчето излиза.
А иначе, да, това е филмът на И Фан - Somewhere Only We Know, който той снима в Прага и е романтична история. Той ще излезе на 15 февруари 2015 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излъчиха най-после днес кулинарното предаване, в което Лей участва преди месец в Пекин. Споделих затова и предполагах, както всичко китайско, че ще го излъчат след месец-два. Е, само месец им беше нужен този път на китайците.

Ето го вече моят любим китайски готвач - Джан Ишин. Рецептата е от дядо, а мама добре му е казала, че който яде повече риба, ще бъде умен. Той винаги слуша мама. Ох, умният ми той, хаха, с неговите бавни реакции, но се е постарал. Браво, много искам да ми бърбори така в кухнята и да готви. Ясно е кой готви в апартамента на ЕХО-М.

 

sabrina1, утре мятай рибата в тигана и аз ще я направя тези дни, хаха.



Днес приключиха концертите и в Шанхай. Тао имаше отново много лошо падане на първият концерт вчера, на финалният скок на Overdose, но е добре. Пандата не се дава така лесно, мъжко момче е, нищо че лесно се поддава на емоции и плаче. Утре трябва да ги върнат в Сеул, отново без Лу, който днес сподели, че още месец ще бъде в Китай за участия в предавания, макар че снимките на филма му приключиха тези дни. Да отбележа, че Тао от вчера е с черна боя, много е хубав, а и аз така го харесвам - черна Панда. Сподели, че феновете са го помолили, защото не му отивало русо (правилно) и той го направил за тях. Голям четкаджия, еййй, но знае, Пандата, знае, че феновете са важни. То май в тази група само тримата китайци го знаят това и се стараят, а корейчетата не се дават особено зор.

Кaкто казва и little_angel за "нейният приятел" Сехун, той общува редовно с феновете си, но чрез селфита и снимки на различни части на тялото си, без думи, само "Good night" и някое глупаво селфи, някоя снимка на крак, ръка, както дойде. Сехунова работа, но важното е, че "общува" и това нещо. Тао се старае да пише на английски, защото сподели, че иска феновете му да го разбират, учи езика, сподели, че тъй като му е още трудно да пише правилно наема специално човек, който да му напише всичко. Похвално е, харесвам такива популярни личности, особено азиатски, които осъзнават, че общуването на английски език, който разбират огромна част от феновете им, е много важно.
Интересно ми е, тъй като утре е третият концерт на VIXX, дали ще успеят да се върнат по-рано и да отидат и да подкрепят приятелите си, както и момчетата от Jellyfish Ent. ги подкрепиха на първият им соло концерт в Сеул, през месец май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От CJENMMUSIC идея нямам кога мислят да пуснат официалното видео на парчето на Денчо, явно ще чакат да стане 22:00 ч. (корейско време), когато стартира и първи епизод на сериала, знам ли. Все пак песента излезе точно в определеният час, рано сутринта. Както казах, тъй като я бях чула вече - песента ми харесва, много добро изпълнение. Браво, за пореден път на Ким Джонг Де.

Kim Jong Dae (Chen) - Best Luck, It's Okay, That's Love OST, Part 1 Download

c59468a1ece1b7fc.jpg

Сехун (добре, че е той) подкрепи сутринта двамата си хьонгове в инстаграм - единият стартира с първата си роля на малък екран днес, а другият с парче към продукцията. Много са хубави Кьонг Су и Джонг Де. Браво на Сехун.

Чакам тази вечер първи епизод, за да видя ще става ли от Кьонг Су актьор или няма. Залагам, че ще се представи отлично, но да видим.

bbfe77fc2b5f760d.jpg

Тао направи велико пътешествие, за да стигне до Хониара. В неделя потегли от Шанхай до Сингапур, от там за Бризбейн, Австралия, а в понеделник вече се насочи към столицата на Соломоновите острови. След това тежко пътуване не зная как е слязал от самолета, че и се е насочил за приключения в джунглата. В събота ще лети обратно за Китай, за участието на момчетата на поредния концерт от турнето този път в родният град на Лей - Чанша, провинция Хунан. Представям си колко щастлив и развълнуван ще бъде Ишин в неделя, пред родна публика.
Чакам го и видеото на Джан Ли Ин, в което Тао участва, т.е записа участие още през юни, но така и нищо не се чува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2 август видеото към парчето на Джан Ли Ин - Agape с участието на Тао ще бъде факт. От кораба-майка пуснаха преди няколко дни

, но вчера стана ясно кога всъщност ще излезе и целият сингъл на китайската изпълнителка.


Лей отново се изявява като готвач (ще му излезе име вече). Миналата седмица, след концертите в Шанхай той остана в китайския град, за да заснеме участието си в предстоящото издание на Star Chef China, което ще стартира съвсем скоро. От заглавието става ясно, че няколко известни личности в Китай ще при(готвят) различни ястия и ще се състезават за отличието. Вчера пуснаха и официален тийзър/реклама на това, което ни очаква. Забелязах, че Ишин отново го е раздавал по-бавно, без излишно напрежение, точно в негов стил. Интересно ми е какво е направил този път, защото видях в какви огромни казани са готвели.

e0c177e68c5207bf.jpg

32c522254b5ffdfd.jpg

d4412fb4288a7174.jpg



Вчера, след концерта в неделя в родният град на Лей - Чанша, ЕХО-М, т.е само 4-мата без Тао (десният му крак е пострадал при снимките на Law of the Jungle, затова директно го върнаха в Сеул с ЕХО-К), имаха фен-среща за Мейлишуо, същият онзи женски сайт, за който говорих наскоро в темата. На тия 4-мата не мога да им се нарадвам, перфектното ЕХО-М за мен. Гледам, че днес вече са ги върнали в Сеул, кацнали са на Гимпо.

6cb939a437345d48.jpg

77ae50888cf1a92e.jpg



Днес излезе цялото видео с Джонг Де към парчето Best Luck.



И специално за little_angel (зная, че ще бъде трогната и поласкана, едновременно) - Господин О Сехун и господин Ким Джонг Ин на корицата на новият брой на корейското списание "Грация".

3ff2f46bc34c15ac.jpg

source: kor_celebrities
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо трогната и поласкана, едновременно хахахаха Какво да кажа за тях двамата, единят може и никога да не го гледам, няма да ми липсва, а другия по-стечение на обстоятелствата го виждам всеки ден и някак почнах да имам афинитет към него (и особено към скалпа му хахаха). Хубаво е нагласен Сехун тук няма спор.


 


Чен е прекрасен, ако ми бяха направили клипа само как пее, щях да съм още по-доволна, песента става 2 пъти по-хубава като го гледаш как я изпълнява.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Джонг Ин и аз съм абсолютен пас, но Хуни е друга работа. Виж как започна да омекваш, като памуче ще станеш по отношение на него искаш-не искаш, а и той е послушното, добро и самостоятелно макне на Джунма.
Той си е класа, а с каква страхотна маркова риза се върна вчера от Чанша, за 300 и не-знам-колко-долара, отново подарък от фенове. Добре е, че си носи скъпите подаръци (парцалки), които те му подаряват. Дават си паричките за любимите си айдълите, което аз лично не разбирам, но азиатска му работа. Така и не успях да разбера, след като видях пролетта подаръците за рожденият ден на Лу, какво е направил той с онази огромна плазма, която му подариха китайките, хаха? Все бях виждала подаръци, стотици, които им подаряват, ама такава огромна плазма - не. То не беше техника, то не бяха дрехи, маратонки, панталони. Корейски/китайски айдъл да си, има голяма аванта.

И на мен ми се искаше само Джонг Де във видеото, ако можеха да ни спестят всички кадри от сериала.

Ето и как е станала онзи ден "онази снимка" в инстаграм, хаха, която видяхме от репетицията преди концерта в Чанша.

d80f611ce19b1daa.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялото видео на Джан Ли Ин с участието на Тао трябваше да излезе днес, но така и не го пуснаха, макар че сингълът излезе рано сутринта и чух парчето. Приятно е, допада ми, но и аз харесвам много самата Джан Ли Ин, а дуетното парче, което направиха с Джонг Де тази зима беше страхотно. Сингълът на китайската изпълнителка излиза и днес по повод китайският Свети Валентин, който се отбелязва всяка година на различна дата, тъй като се пада винаги на 7-ят ден от 7 месец според Китайският календар. Лей и той естествено не пропусна да го отбележи в Уейбо и да поздрави феновете си.
Ще чакаме и видеото, макар че от SМ Ent. отново казаха точен ден и час, но не го спазиха, не зная поради каква причина.

Лухан вчера засне участие и той във видеоклип. Все още няма официално потвърждение, но от момичетата, които са били в баскетболната зала, където е заснет клипа, разбрах че видеото ще е на негов колега от SM Ent. Предполагам, че ще е видеото, което предстои да излезе и ще е за предстощият дебютен соло албум на Темин от SHINee. Лу е в ролята на баскетболист, поне това видях от снимките на момичетата вчера, които са присъствали. Едва ли съм в грешка, видеото ще е към парчето на Темин, а и щом е баскетбол, това-онова, спортно, няма кой друг да e, a и албумът му предстои да излезе скоро, през август. Участието на Лу ще привлече и повече аудитория, например такива като мен, които нямат никакво намерение нито да гледат, нито да слушат това, което ще пусне Минчо, но ако Лу участва във видеото - естествено, че ще го видя.

Част от фотосесия на Сехун и Джонг Ин за новият августовски брой на списание "Грация". Казвам "част", защото видях и останалите, но само сканирани от самото списание, все още не са излезли и с отлично качество. Изчетох и превода на интервюто, което са дали. Обичайните глупави въпроса тип лексикон, на които и двамата в повечето отговори се съгласяват един с друг, нищо особено, но и какво ли да е, а и си познавам "материала", знам горе-долу какво да очаквам.
Само двамата тази седмица (никой друг от групата), на 29 юли, записаха и епизод за Running Man с Темин от SHINee и Сою от Sistar, който ще бъде излъчен на 17 август.

18894b7f6776aaf8.jpg

3baf62f8033c846d.jpg

63c1b6e6b62cf95c.jpg

1433203246b73216.jpg



Днес е и поредният им концерт от турнето EXO - The Lost Planet в китайския град Сиан, провинция Шънси. След малко трябва да започне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенклубът вече си има име - EXO-L. Голяма изненада, лично за мен. След дългото отлагане, след две години и половина най-после и име. Обяснението е, че L е буква между К и М, а и L като от Love. Щом така са казали... добре.
Вече виждам, че изписват двете групи и фенклуба като EXO-K-L-M.

Момчетата виждам, че сега се надпреварват да публикуват, но най-точно е отново макнето. Хун няма и нужда от много думи, за да се изразява.

a10fbb63bc6cc77c.jpg

Започна малко по-малко да излиза каста на сериала с Рейн - My Lovely Girl, след като ще има айдъл група в него и вече са избрани двама от Infinite, а главната женска роля е поверена на Кристал от f (x), се чудя дали и от ЕХО няма да има попълнения. Щом SM Ent. са намесени е логично и очаквам с интерес останалите имена от каста, най-вече попълненията в тази измислена айдъл група с име "Infinite Power".
Приключи онзи ден и концертът им в Сиан, провинция Шънси. Лу обаче не танцува и изкара кажи-речи концерта седнал на столче. И сам обясни, че ден преди това (т.е на снимките на видеото, за което споделих, че той ще участва) е получил контузия в крака.
Новото им предаване EXO 902014 ще стартира на 15 август по телевизия Mnet. Вече не им вярвам на всичко, което казват що се отнася до предаване с тяхно участие, защото се убедих, че се казва едно, прави се второ, а на финал излиза и трето, че и четвърто. Ще видя на 15 август какво е, но и не мисля, че ще е нещо кой знае колко вълнуващо или интересно, колкото се опитват вече да ни убеждават. Рекламата само му е много, както и шума, който се вдига.

Реклама с Лу на предаването, която излезе вчера. Сладурче е той, голяма душа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна песен от Zhang Li Yin, една от малко женски в СМ, които харесвам. За моя радост в клипа участва и още една от тях. Мама Вик е прекрасна както винаги, а Тао е изключително симпатичен също. Не знам за актьор в сериал дали става, но за клипове го одобрявам Заслужаваше си чакането, което изчакаха EXO L хахахахаха



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За "татко" Сонг Дже Рим обаче не казваш/ пишеш нито дума, а и той е прекрасен, както винаги. Песента е много добра, но и видеото приятно ме изненада, като една кратка драма. Тао се е представил много добре, изненадана съм и от него. Хубава Панда. Браво, а и демонстрирал отново бойните си умения.

Браво и на Джан Ли Ин за посвещението на парчето, в памет на загиналите над 65 000 души при земетресението в провинция Съчуан, Китай през 2008 г. Само преди два дни, за съжаление отново имаше силно земетресение в Китай, в провинция Юнан. Лей и Тао се отчетоха с публикации в Уейбо.

 

Видео с Джонг Ин (а и Сехун се вижда малко) от снимките за фотосесията на списание "Грация". И с макнето ще излезе същото видео, но след два дни, на 7 август.

 

Днес в страницата в Уейбо на Star Chef China - кулинарното предаване, за което говорих наскоро, че в него ще участва Лей, качиха и нови снимки от това, което предстои.

Ишине, какво готвиш, душа, че да дойда и да ти помогна? Хаха. Симпатяга, дано се е представил добре, ще го гледам. Прилича ми на Веселият готвач, хаха, не, не, по-скоро на The Swedish Chef, хаха.

 

dbc50d96732bc5ea.jpg

 

9b347e2c16406263.jpg

 

222f85727aa8fa7d.jpg

 

 

384373a130a06712.jpg

 

d9322ef0be44c3af.jpg

 

509bf5fa4f580d93.jpg

 

64b2290c0f049983.jpg

 

e993b8c71b283d71.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...