Jump to content

EXO


Recommended Posts

Вчера се състоя първият концерт на Лей в Малайзия, част от турнето му GRANDLINE II: Infinite Lands
За тези, които са присъствали е било страхотно, не се и съмнявам. За нас, другите, остават само снимки и фен-камери.

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение
 

Off Topic

 

 

 

 

Едно от изпълненията му - "Give Me a Chance'

 

 

В деня в който Ишинг имаше концерт в Малайзия - вчера, 15.10, Кай трябваше да е на сцената на KAMP LA - рекламиран като по-по-НАЙ-голям к-поп концерт в Америка. Оказа се, че всичко е въздух под налягане, след като половината от участниците в Ден 1 не получиха визи за влизане в САЩ, факт, за който разбраха 2 часа преди полета. В тази ситуация се оказаха Кай и Тейон, Monsta X, Bam Bam, Somi. Zion.T. От Super Junior успяха да заминат 7, като пътуваха на две групи. За сметка на това пък част от изпълнителите от Ден 2 получиха "специално гостуване" в Ден 1 - чест оказана им за запълване на дупката.
Въобще един голям срам за организаторите, но още по-голямо разочарование за артистите и феновете, които са хвърлили не малко пари и време с надеждата да отидат на концерт и видят любимците си. Жалко.

В Инстаграм Кай изрази съжаление и каза, че е разстроен, че няма да види EXO-L, но се надява да има други възожности.

По-късно в Бабъл каза да очакваме KJI3 и намекна сериозно за соло концерт. Да видим.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колаборацията на тайландския певец Mew Suppasit x Сухо ще излезе на 23.10, като четвърта песен от проекта

Mew Suppasit x Global Artist
On Global Collaboration Project 2022.

Не познавам музиката на артиста, отивам да чуя предните песни, да видя стила му. 

При всички случаи вярвам, че ни предстои нещо добро. :)

 

Mew качи снимка с Джунмьон от посещението му в Куангя, предполагам когато са записвали песента.

Инстаграм 

b96c08b29adb576b.jpg

 

2eff28971c46cf83.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kandala Да чуй ги другите му песни от този този глобален проект - spaceman,before430,forever love . А останалите  му песни са на тайланладски има още една лятни фойерверки тя също е на английски .Където и да отиде той среща приятели дори езиковата бариера не е пречка .Същинска социална пеперуда. На 23 освен песента ще има пресконференция в Тайланд и студиото му каза ще ги срещнете и двамата. Сухо отива в Тайланд ще ги чуем да пеят заедно песента 

 

 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23.10 Пресконференция за издаването на четвъртия глобален сингъл . Сухо ще бъде там той дори коментира поста на Мю Finally see you soon/ Най-накрая ще се видим скоро .Това скоро е след няколко дена нямам търпение дори Мю ще го вземе от летището.Тайланд ще има двама артисти. Идва  дуетът на тайландския артист и актьор Mew Suppasit и Южнокорейския певец и актьор Ким Джун Мюн известен като Сухо 

7eacd1e9ff36f4ab.jpg

2557337cfac5bf8b.jpg

Bestie ,не са ли сладки тези техни усмивки :blush:

b6e49b7151010518.jpg

 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17-то число е ден за месечното видео на Бекхьон.

"Здравейте, тук е Бекхьон. Днешният епизод на "Кьонг чете" е на познато място. Простете ми за ъгъла на заснемане! Знам, че е "селфи" ъгъл, но съм седнал малко височко. На някои от вас може да не ви харесва, съжалявам TT Все още съм новак. Както и да е! Надявам се, че днешното видео ще окуражи мнозина от вас. Както винаги се надявам да ви предам позитивна енергия. Вземето толкова положителна енергия, колкото можете и ми се отплатете по-късно, когато се върна от казармата. Знам, че винаги сме тук един за друг. :) Каквото и да правите, справяте се страхотно! Спокоен сън!"

Книгата от която ни чете откъси се казва "No Need to be Nice to Everyone" ("Няма нужда да сте мили с всички") и ни окуражава да отговаряме мъдро с "не", когато преценим. Бекхьон споделя и причината, заради която е подновил вокалните си уроци преди няколко години: "Когато преди 2-3 год. започнах да ходя на вокални уроци причината беше, че мислех, че EXO се откроява някак твърде много, повече отколкото аз бих могъл да представя. Постоянно се притеснявах. Казват, че това е балон и той ще се спука. Страхувах се, че много хора ще са разочаровани от пеенето ми. Ами ако си кажеха, че EXO е само реклама? Затова взимах уроци. Въпреки че "Candy" и "Bambi" се представяха добре, продължавах да се чувствам неудобно. Не мислех, че е достатъчно. Много хора вече бяха чули албумите ми и ми бяха казали, че ги харесват. Но слабостите ми изглеждаха твърде големи, поне за мен. Осъзнах, че съм твърде суров към себе си. Тук (в книгата) казват, че е добре да си щедър към себе си, така както към другите. Да не се чувстваш "малък". Казват, че трябва да погледна назад и да се запитам дали не преувеличавам недостатъците си. Работя професия, където съм пред погледа на много хора, така че е трудно да съм щедър със себе си. Но не бях чел тази книга... Дали не остарявам? Научавам много от книгите. .."
"...Нещо за което мисля. Няма гаранция, че ще се родя отново. Дори да се преродя, не е сигурно, че пак ще съм човек. Така че искам да ви кажа, не обръщайте твърде много внимание на другите хора. Близките ви и любими приятели, без значение какво правите... приятелите ви няма да ви критикуват. Времето е твърде кратко да не бъдете мили към вас самите и скъпите ви хора. Надявам се, че няма да обръщате внимание какво мислят за вас непознатите! Също така, да казвате "не", когато трябва. Надявам се да имате куража да кажете "не" на това, което мразите."
Ех, Бекхьон:cry:

 

 

Сехун с номинация, всъщност номинации в наградите Blue Dragin Awards 2022, в категории:
- Best Supporting Actor

- Rookie of The Year

- Popular Star Award

Няма да крия, че се радвам винаги, когато бъдат уважени нашите момчета, но пък не мога да си кривя душата, че "Prirates 2" беше нещо кой знае какво. Нашето момче имаше сигурно 15 мин. екранно време в тази двучасова.... продукция и се чудя въз основа на коя от тях го номинираха? Ролята му беше да се взира (основно в далечината) и макар да се справи чудесно, кинолюбителят в мен не може да си наложи да гласува.

Избирам да се радвам се, че е забелязан и да тая надежда за по-добри проекти в бъдеще.
Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента излиза на 23/10 и пресконференцията с присъствието на Сухо и се каза Turn off the alarm плюс плана за реализиране.Студиото каза пригответе себе си за много изненадващо съдържание . Нямам търпение

image-593D_634E19C6.jpg

9f5239ba5190542a.jpg

Гамата от цветове който са използвали  за арт изкуството изглежда много красиво ,вероятно ще бъде нежна балада искам да  слушам песента .Всичко е било пред очите ни ,че всичко е свързано с аларми,но не можахме да го разберем.

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шиумин и Марк, видео от записа на общата им песен "How We Do".

Рапът в парчето е дело на Марк, който коригира част от текста така, че да се получи  "In this city I see no exit..." , където "city" е референция към NCT, а "exit" към EXO. Готино.

 

Интервю с Шиумин за Vanity Teen, заглавието на което е "ШИУМИН. СВЕЖО НАЧАЛО ЗА ИКОНАТА ОТ ИНДУСТРИЯТА"

XIUMIN: A Fresh Start for an Industry Icon XIUMIN: A Fresh Start for an Industry Icon Vanity Teen 虚荣青年 Lifestyle & new faces magazine

 

 

Още едно интервю, този път на Лей пред медията AsiaOne по повод предстоящия му утре концерт в Сингапур.

Казва, че се радва, че ще види феновете, не е бил в Сингапур от 2017 г, когато го е посетил с EXO. На въпроса дали успява добре да общува с трейнитата си въпреки разликата във възрастта, Ишиг отговаря: "Да, има разлика във възрастта, тъй като те са тинейджъри. Аз съм на 31 г., а те са само на по 14, 15 и 16 г. Да, понякога не мога напълно да разбера за какво говорят. И ако ми говорят за своите извънучилищни занимания например, ми е трудно да отговарям, защото не участвам в тези активности. Като цяло, общо взето ми е конфузно. Но най-важното е, че се надявам да пораснат здрави и да живеят пълноценно." 

 

Материал за концерта и в Straits Times, където наричат Лей "китайска поп звезда и член на EXO". 

Обаче!

Най-големият шок дойде днес, от социалните акаунти на SM, които публикуваха промо постера за концерта на Лей. Вярно, той не поднови договора си с СМ, беше казал, че са се разделили в добри отношения, компанията тогава го потвърди и ни информираха, че търсят начини за бъдеща съвместна работа. Никой обаче не очакваше главния акаунт на фирмата да публикува реклама за негово лично събитие. Да ви кажа доста ченета паднаха днес, а на мен ми беше супер забавно да гледам недоумението на потребители, които до вчера се опиваха да ни убедят, колко много Лей мрази СМ и че трябвало да празнува отърваването си от тях.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Bite", песен към драмата на D.O. "Bad Prosecutor" излезе току-що. 

Липсваше ми гласът му, а парчето е мнооого готино. 

3970307f58fbc786.jpg

 

 

С излизането на песента "bite" и  "경수" се трендват на #1 и #2 място в Туитър, а на мен изведнъж ми се прииска да чуя и "Wolf". :D

5658dd36e0d49dfa.jpg

 

Обявиха и лотария за полароид снимки на Чен. 100 от закупилите албума ще ги печелят. Готино. 

4e2ae971cd3cc516.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес едва не бяхме довършени от Шиумин, чийто снимки решиха да качат, забележете - САМО в Туиър и придружени със забавни емоджита.

Не се оплакваме, никак дори. :D
Изображение

 

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

График и първи тийзър за "LAST SCENE", албума на Чен.

24.10 - тийзър изображение #1

25.10 - тийзър изображение #2

26.10 - тийзър изображение #3

27.10 - тийзър изображение #4

28.10 - тийзър изображение #5

29.10 - видео тийзър

31.10 - публикуване на видеото и албума

Изображение

 

Изображение

 

 

Завършвам поста с най-хубавата част - Лей ретуитна поста на EXO акаунта за албума на Джонгде?!? Kaчвал е снимки, ретуитвал е личните постове на мембърите, но от официалния Туитър акаунт? Не, никога.
Какво се случва на EXO планетата???
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Сухо в тази същата статия за песента Turn off the alarm пише :click:

 

Kim Jun-myeon, по-известен със сценичното си име Suho, е южнокорейски певец, автор на песни и актьор. Той е лидер и водещ вокалист на южнокорейско-китайската момчешка група Exo и нейното подразделение Exo-K. Той дебютира като солист на 30 март 2020 г. с издаването на неговото EP Self-Portrait. Извън музикалната си кариера Сухо също участва в различни телевизионни драми и филми като One Way Trip (2016), The Universe's Star (2017), Rich Man (2018), Middle School Girl A (2018) и How Are U Bread (2020).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интензивна седмица за EXO-L, макар да не сме я отразили тук.

Първо имахме приятна изненада от Зико, чийто канал качи видео с D.O, заснето в деня на пресконференцията на "Bad Prosecutor". Оказва се, че двамата са приятели и всеки от тях има снимка на другия в телефона си, но не притежава своя. :D

(клик на снимката)

Изображение

 

 

Шиумин пък ни заведе да присъстваме, макар  и виртуално, на репетициите на "Brand New" и "Serenity".

Препоръчвам да гледате видеото дори да не сте пръв танцьор. Минсок е толкова сладък, че няма как да не се усмихнете с него. Няма смисъл да казвам, че изглежда убийствено, нали?

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента на тайландеца Mew Suppasit x Сухо излезе - вчера на музикалните платформи (Spotify, YouTube Music), а днес и като видеоклип.

За съжаление Джунмьон не участва във видоето, заради графика си, но пък гласът му звучи страхотно. Приятно съм изненадана от колаборацията.

 

Днес в Банкок се проведе пресконференция по повод официалното излизане на сингъла. Както го беше уверил в Инстаграм, Mew посрещна Сухо на летището. Готино. Имаше и доста фенове, които скандираха "p'jun", както наричат лидера в Тайланд. 

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

А на пресконференцията и двамата герои бяха прекрасни, но за мен Сухо изглеждаше умопомрачително. 

Инстаграмът на L'OFFICIEL HOMMES Thailand.

Изображение


Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

Отново ме впечатли с държанието си, отношението към колегата и към публиката, колко внимателно слушаше преводача. Просто прекрасен, нямам думи.

На излизане, както винаги - поздрав за EXO-L. 

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Кай беше участник на AWESOME Festival 2022, където освен своите песни изпълни и кратък машъп от "Growl","Tempo", "The Eve" и "Love Shot".

Порадвайте му се и вие, беше страхотен. Наистина.
"To Be Honest"

 

EXO-машъпа.:)

 

 

И да си дойдем на думата - ден 1-ви от промото на Чен.

Тийзър снимки #1 за 'LAST SCENE'

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Три тийзъра, за трите албума на Чен през годините.

AAAF (2019), DMD (2019), LS (2022).:wub:

Off Topic

 

Изображение

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм от 2018, плътно следя групата от 2019 г. За пръв път официално "посрещам" Лей в Корея, макар и задочно. Очакваме Сухо да се прибере от Тайланд и всичките EXO ще са на една земя - тази на утринната свежест. 

А слуховете за завръщане на групата стават все по-силни. 

8242bbd6d90e5a85.jpg

 

51d5c8563258ca18.jpg

 

 

EXO-L ще се пръснат от вълнение не само заради Ишинг, а и заради обявеното по-рано днес отброяване преди излизане на албума на Чен. 

Ще се състои в 17:00 KST на 31.10, и ще се излъчва на живо в YT и TikTok каналите на групата. Не вярвах да го има, но отново ме отровергаха, а аз пак се радвам, че е така. Вярвам, че Чен ще получи в пъти повече позитивни коментари и много любов. :)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха някои детайли за албума на Чен 'LAST SCENE'.

Имаме вече заглавията на песните:

1 - Last Scene
2 - Photograph
3 - Traveler
4 - I Don’t Even Mind 
5 - Reminisce
6 - Your Shelter

Водещият сингъл "Last Scene" е балада хармонизираща звук на китара и красива пиано мелодия. 

Песента "I Don’t Even Mind" е написана от Чен, жанра е поп и имала "впечатляваща мелодия на китара". 

Ето как ще изглежда версията с фото-книга, която съдържа 104 страници. 

Off Topic

 

1236c2af5ddbd0bb.jpg

 

 

В спойлера са шестте фотокартички от албума с посланията, които е написал Чен върху тях, татко Чен. :cry::rolleyes:

Off Topic

 

"Винаги се грижи за здравето си"

725f3ac7ed4832fd.jpg

 

"Дори да те мързи увери се, че ще пиеш вода!"

8b9f7b687b1e6f06.jpg

 

"Когато се прибереш у дома първо измий ръцете си"

6cc194075d8200bc.jpg


"Дори да си зает не пропускай хранене"

cdca7358575471c0.jpg

 

"Не се прибирай твърде късно"

330df3cea7731e60.jpg

 

"Съвсем малко телефон преди лягане!"

0e575baeb7852b69.jpg

 

 

 

Имаме обявени вече и две участия за Джонгде. :)

Едното е в новото музикално предаване с водещ БоА - "K-909".

3b58c6a540489cdf.jpg

 

Другото специално е много желано от мен от дълго време, за всички EXO. Това е гостуване на Браян Нам и компания в популярното "Dive Studios - Get Real podcast". Дата все още не е обявена, но на тутър акаунта си приемат въпроси към Джонгде. 

50db9046955b4f05.jpg

 

 

Извън темата за Чен, докато си пиша тук, излезе инфо за ост-а "Call Me A Freak", който Сухо записа за драмата на D. O. Парчето ще бъде пуснато на музикалните платформи на 27.10.2022.

9b336169ab8cc10a.jpg

 

40f5f9cccd7c4bcf.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес канала на EXO ни зарадва с още едно видео от Шиумин в което ни заведоха зад кулисите на музикалните предавания.

Видяхме как Сухо репетира за предизвикателството "Brand New", разбрахме, че и друг му гостувал и изразил подкрепа. Хубаво беше. :)

 

 

KOCCA MUSIC ще излъчат в YT канала си предварително записания концерт ON T K ASSEMBLE,  в който ще участва и нашият Кай, днес беше излъчен спойлер за участието му. Концертът ще се пусне на 5.11 (другата събота), 13:00 KST.

Кликни на снимката.

Изображение

 

Хайде и малко снимки за BLACKYAK..

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

 

Изображение

 

 

 

Зико качи снимка с Кьонгсу и нашето момче изглежда висоооко. Йее :D
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво качихме третия комплект снимки на Чен, но нека да сложим и #2, от вчера.

Досега са любимите ми.

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Накрая едно красиво изпълнение на живо на "My Dear" от октомри 2019 г., когато промотира 2-рия си албум. Колко се радвам, че отново ще го чуем да пее. :)

 

Нещо, което фенове ми напомниха днес. 

С новата песен "I Don't Even Mind", която вкючва в последния си албум, песните в които Джонгде е кредитиран сред създателите стават 13:
Promise (кор. вер.)

Promise (кит. вер.)

SHE'S DREAMING

KO KO BOP

TOUCH IT

BYE BABE

LIGHTS OUT

LOVE SHOT (кор. вер.)

LOVE SHOT (кит. вер.)

FLOWER

MY DEAR

BEAUTIFUL

I DON'T EVEN MIND
Коя е любимата ви песен на Чен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Call Me A Freak", ост-а към "Bad Prosecutor" в изпълнение на Сухо беше пусната днес.

Хареса ми. Интензивна, доста силна песен, която се сдоби с видео, за разлика от тази на Кьонгсу. 

 

 

Снимките на Чен от вчера и днес, които са и последни.

Тййзър сет #4

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

И завършваме с тийзър снимки #5. Красиви са.

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

Стига снимки, утре - видео привю.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради снощната трагедия в Сеул, излизането на албума на Чен 'LAST SCENE' е отложенo. Ще ни информират допълнително за новата дата.

Концертът в Бусан, в който участие трябваше да има и Кай също е отменен.

Събитието на GUCCI, планирано за 1.11 и с участие на Джионгин също е отменено.

Страната е в национален траур.

:(

 

Иначе вчера излезе приюто на видеото на "Last Scene"в което участва популярният акктьор Пак Хе Су.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...