Jump to content

EXO


Recommended Posts

И третият концерт в Сеул приключи преди няколко часа. Джонг Ин не ми хареса с тези червени лещи на очите днес. Съвсем предозиран ми изглеждаше, освен че ми е голяма мъка с този цвят на косата, с който е от два месеца. Бих посъветвала Лу повече да не прави опити със събличане на сцена. Най-добре да се храни и да потренира в зала. Нещо ми убягва секси намджата при него. Много ми е на сърце като характер и поведение, уважавам го, но е преди всичко красавец, симпатяга, далеч е от образът, който иска да има на сцена, поне към днешна дата.
Следващата седмица турнето продължава в Хонг Конг, с два поредни концерта на 1 и 2 юни.

Днес сутринта, преди концерта се състоя и пресконференцията, за която споменах вчера, но тя бе само с момчетата. Зададоха им въпроси и за Крис. Естествено всички изразиха разочарование от постъпката му и факта, че е трябвало само за седмица да преработят танците, но и всички са единодушни, че ще продължат като 11. Думите им днес за мен са повече от показателни за бъдещето им. Споделиха и колко трудно са изживели дните след шоукейса в Шанхай, когато Крис така и не се върна с тях и вече е било ясно накъде отиват нещата, но пък както твърдят всички - в момента са по-обединени отвсякога и ще продължат напред.

Да отбележа и 9-та победа днес за Overdose на Инкигайо.

 

Утре ще ги видя и двамата футболисти какви ще ги свършат на айдъл-турнира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизам и аз да ги похваля. Браво за 3-те концерта, заслужават си похвалите, защото за една седмица направиха невъзможното, изградиха цял концерт от нулата....


Лулу да вземе да почне да се храни повече, вместо да ми се разголва хахахах Да бяха съблекли Лей или даже Кай разбирам, ама другите хилки......След пресконференцията и аз мисля, че е ясно бъдещето им.


И за да не се хвалят само едни Макнета и Макарони, мисля да сложа и фенкамера на Д.О. ;) Трябва този чудесен глас да се разпространява хехехех


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за да не се хвалят само едни Макнета и Макарони...

 

Това усещам, че са камъни в моята градина, хаха. Айде, айде, не слагам и не хваля само Сехун и Бек. Така се случи вчера, а и сложих видеото на Сехун, защото е с отлично качество, а и е от канал, където няма да го изтрият. Заслужава да се види, а за Бек попитаха и отговорих.

Сега мога да сложа и видео с отлично качество и от соло-то на Лей, но след това ще кажеш, че пак толерирам само тримата си любимци, хаха.

Шегата настрана, с теб винаги ще се шегуваме и подкачаме за тях, но наистина направиха страхотно шоу и си заслужават поздравленията. Турнето едва сега започва и тепърва ще дават и показват най-доброто от себе си, но вече само като 11.

 

И да похваля Чани в днешният 4-ти епизод на Roommate. Така пробива с бормашината и набива пирони, че някой, който не го познава ще си помисли, че цял живот само това е правил. Оправен е, а и каква е душица ненагледна. С Шин Сонг У станахa неразделни, като баща и син са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rie, Лейчо има и други фенове тук, които изобщо няма да ти се разсърдят или да кажат нещо, ако споделиш това клипче...  :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не слагам линкове и не е нарочно, а защото се страхувам, че всичко може да бъде изтрито и затова споделям само клипове от канали, които не трият, а и се качва с отлично качество. Да кажа отново, че и трите концерта са записани и ще бъдат пуснати на ДВД.
Добре, щом има интерес ето линк към един от каналите в ютюб, който качва видеоклипове от фен камерите от тези три дни. Мога да кажа, след като изгледах концертите, че тук е събрано горе-долу всичко по-важно от трите дни. Ето и още един канал.

Ето и видеото от соло изпълнението на Лей. Парчето е написано и композирано лично от него. Сам сподели, че не е спал три дни преди първият концерт в петък, защото се е притеснявал и е искал да се представи на ниво. Перфектен, както винаги в танците.

https://www.youtube.com/watch?v=a4Z0nyo2Yec

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час (23:20 ч. корейско време) приключи футболният турнир между айдълите, който ще се излъчи на 12 юни по MBC, точно в деня на откриването на световното първенство по футбол в Бразилия. Цял ден ги държаха, което си е направо убийствено предвид натоварените им програми, но...

Да поясня, че този турнир по футбол няма нищо общо с епизодите на Cool Kiz on the Block по футбол, които се излъчват всеки вторник. Това беше само турнир по футбол организиран от телевизия MBC, който беше записан днес, но ще се излъчи след три седмици.

Проследих всичко и ще споделя точно в темата на ЕХО впечатленията си, защото днес турнирът премина и под знака на Лулу и Мин Сок, особено на Лу, който бе блестящ на терена. Като човек, който обожава футбола и гледа футбол от дете, искам първо да кажа - поклон пред футболните умения на Лу и това, което направи днес, въпреки че три дни поред имаше концерти, но намери сили днес не само да рита цял ден и да бележи гол след гол, но и да направи всичко възможно отборът му да спечели турнира. Гледах го, докато той наблюдаваше останалите двубои - прозяваше се, спеше му се, по едно време дори дремна малко до Хоя, обаче когато излезе на терена - блестящ. Начинът, по който пипа топката, поведението му на терена, пасовете му - наистина браво за уменията. Зная, че футболът е животът му и ако не е бил открит от агент на SM Ent, през 2008 г., докато е пазарувал в Мьонг Донг, сега сигурно би се занимавал с футбол, но съдбата е решила друго за него (за радост).
Няма да разкажа с подробности какво се случи в турнира, а и не бива, само бих посъветвала феновете на Лулу да гледат на 12 юни излъчването на турнира. Съжалявам за BEAST, но Супер Ду днес си намери майстора в лицето на Супер Лу. Заслужаваше Еленчето най-после да спечели футболен турнир и заради футболните си умения и факта, че боготвори този спорт (в клубното си пристрастие за съжаление е доста объркан, но пълно щастие няма). Радвам се и, че Лу е станал много близък приятел с Хоя. Днес това също се видя на турнира и ми направи впечатление.
И да поясня, че Лулу и Мин Сок бяха в отбор А заедно с Хоя и У Хьон от Infinite, Сорьонг от Tasty и Минко от SHINee. Кoлко щастлив беше сaмо Лу, когато му дадоха медала и купата, сигурно останалите сега у дома ще ги посрещнат като шампиони с Мин Сок.
Браво за представянето и на двамата само няколко часа след като приключиха концертите в Сеул. За това се иска мъжество.
Минко от SHINee не ми направи добро впечатление с нещо, което направи срещу Лу и го пренебрегна по този начин, но хайде, тъй като се радвам за успеха, ще го подмина този път.

Снимка на героят днес, но тази е от пътуването до Япония миналия месец. Има много снимки от днес на Лу, но все още са с лошо качество, утре вече ще качат всичко с отлична резолюция.

ceb040b9731a273c.jpg

И снимки от концертите в Сеул тази седмица, които качиха днес от SM Ent.

3bf8baaf19eebf42.jpg

7ac8a1daf0703192.jpg

99c270e550ba275c.jpg

35c939bc2f3c9ce4.jpg

c31719b9b25f6c8d.jpg

bace9fe7bf303095.jpg

d3d85ab9a35f8372.jpg

168b878a6f225393.jpg

585ab2055921a43a.jpg

56c8bae52c065b24.jpg

c94359601f1ce774.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ЕХО-К участваха на концерт организиран от телевизия MBC, по повод наближаващото световно първенство по футбол в Бразилия. Докато останалите групи, които се изявиха бяха или спортно облечени, или имаха интересни шапки, някои бяха облечени и като футболни фенове, то нашите излязоха малко преди финала, изпълниха си Оverdose с официалните бели костюми като тарикати и се изнизаха. Излязоха и на финал отново за общото изпълнение, че и наредени отпред и шестимата, размахваха знаменца. Не си дадоха изобщо зор. Бекс дори го забелязах, че му беше скучно и се занимаваше с духане на лентичките, които падаха на сцената.



9c5716320f25987e.jpg

Вчера, същите тези шестима герои, участваха отново с изпълнение на Overdose и на поредните корейски филмови награди.
Китайците тези дни са заети с шофьорски курсове, и тримата. Странно ми е за Лу, защото има книжка, но и той заедно с Лей се явяваха на тестове вчера. Тао и той, а днес качи и клип, на който шофира, но пък и бързо го изтри (типично в стил Пандата от Циндао).
Лей обеща, че тази година ще вземе книжка и изпълнява обещаното.

И нещо, което днес ми направи впечатление, зарадвах се, а и е свързано с един от любимците ми от Super Junior. Лу публикува в Инстаграм, а Йесонг също в Уейбо и в неговия Инстаграм. Оказа се, че са близки, имат се, а Лу днес е бил при Йе Йе в Mouse Rabbit. Да му имам аз казармата на Йе, която кара, освен че е свободен винаги през почивните дни, заради лекият режим, но и днес също го раздаваше свободно. Браво, ей това е служба мечта.

8850ec07702a999c.jpg

И малко снимки на футболният герой от турнира в понеделник.

0f40dea67a47da69.jpg

63589ecce1cd9022.jpg

288269962371e19f.jpg

efed85e2dd6754bf.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mnet XOXO EXO приключи днес, с общо 4 епизода. Дрън-дрън и хоп - край. Вече преведоха по-важните диалози и откъси, утре и целият епизод на английски, но нямаше кой знае колко интересни моменти. Показаха и кадри от концертите миналата седмица в Сеул, а по-голямата част от епизода бе с интервю с ЕХО-К, което заснеха в сряда. Шеги, майтапи, въпроси към момчетата - къде удобни, къде неудобни. Мамчето да се държи на положение и да не заглежда Лу, дори да е с перука, макар че верно, че и аз ще се объркам, ако видя Лу в този вид. Красавец е, а и с тези нежни черти, лъже се човек.
Така и така говоря за мамчето, а и да не кажат след това, че все го пренебрегвам, да споделя, че днес Сухо заедно с Тао и Сехун беше на премиерата на новият корейски филм с Чанг Донг Гон - Crying Man. little_angel, как мислиш - Джун Мьон дали си е поплакал на финал? За Сехун съм убедена, че е гледал със студено изражение и дори не е помръднал, нито демонстрирал емоции. Не зная за какво се разказва в този филм, но с това заглавие, а и Сухо там - на мен лично ми е подозрително. С най-добри чувства го казвам/ пиша. Йехет, хаха.

А ако някой се интересува как е Лей - да кажа, че е добре, вчера дори се занимаваше и "изследваше" сеулските мравки. Тао документира "събитието".

Днес от SM Ent. качиха и снимки на Беки от мюзикъла Singin' in the Rain, чиито представления стартират на 5 юни. Джентълмен Бек, изискан, корейският вариант на Дон Локууд (героят на Джийн Кели в мюзикъла).

88d2bfc9fafe57c7.jpg

1389ae3775f43e9c.jpg

3148538f5de2d09d.jpg

1e344a0cc1a25d4f.jpg

e8216a233a6e1daf.jpg

adb0fd5f94452c95.jpg



Качиха и видео с репетициите на степ танците, които са задължителни за тази продукция. Гледала съм филма/ мюзикъла с Джийн Кели и Деби Рейнолдс няколко пъти и се сещам за една от сцените с танцът на стълбите с Джийн, Деби и Доналд О'Конър, която много ме беше впечатлила. Виждам и от видеото тук, че този танц ще го има (естествено), интересно ми е Бек как го е разучил и как ще се представи. Никак не е лесно и предполагам, че е видял зор. Чакам с нетърпение следващата седмица фен-камерите от фенките, които ще са на представленията.



Вчера ЕХО-К не участваха на M! Cоuntdown, нито ще са утре и на Music Core, но предварително записаха през седмицата сцената им на Инкигайо тази неделя. Номинирани са дори, заедно с Infinite. Да видим кой ще спечели.
Утре летят за Хонг Конг и поредните концерти от турнето The Lost Planet. На Лу му стартират през юни и снимките на филма, в който ще участва - Back to 20. Премиерата на лентата е през декември в Китай.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, той филма е екшън, така че се надявам да не е ревал много хахахаха Знае ли човек.... Чувствителна душа е той, не като Мраморните статуи :P (пак ще кажеш, че мятам камъни само в градината на Сехун Йехет!)


 


Интересно ще е "денс машината" Бексан, как ще го докара тап-а хахаха Айде поздрав ;)


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бек е отличен танцьор, не го подценявай. В танците само май Тао все още малко по-трудно се справя и бърка стъпки, но това както и сам си каза е поради факта, че трудно помни, а и с толкова много танци и той вече се обърка какво да играе.
В пеенето и танците (пък дори и степ) изобщо не се притеснявам за Бекхьон, старае се, а и ще изпъкне отново. Този мюзикъл ще е първият от много за него, сигурна съм, а и след като видях вчера колко му отива да е облечен и като френски благородник от XVII в. и как отлично може да влезе и в ролята на мускетарче съвсем скоро... ммм, бижу, а и мюзикълът "Тримата мускетари" е много успешен и се играе редовно, така че може и да го поканят, кой знае.


10-та победа днес на Инкигайо за Overdose. Да им е честито. Стисках им палци срещу парчето на Infinite, а Ромео-то дори остана трети, Fly to the Sky заеха втора позиция.



Първият концерт в Хонг Конг ще стартира след час. Отново ще го проследя, но ако не се случи нещо кой знае колко важно и интересно, предполагам, че ще изкоментирам всичко от двата дни вече чак утре, след като приключи и вторият концерт. Да видим днес кой ще се съблича на сцената (дано Лу не го направи отново), кой ще се облича, какви танци и изненади са подготвили за китайските фенове. Нормално е според мен, китайските парчета този път да са повече, но да видим.
Лу остава след тези концерти в Китай, защото на 3 юни започват снимките на филма му. Китайското ЕХО в Сеул съвсем ще осиротее, Лей да му мисли, Пандата ще е до него.

little_angel, като си рекла, че ще ме поздравяваш, ами да ти върна жеста и аз с нещо, което зная, че многооооооо ще "оцениш".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключиха и концертите в Хонг Конг. За мен лично на китайска земя те протекоха някак с повече настроение, поне аз така го усетих, знам ли, а и може би се дължи на факта, че китайците най-после имаха възможност да се изявят (и тримата) като водещи, да говорят повече, да покажат повече от себе си. Друго си е да се представяш пред родна публика, a специално обърнах внимание на Лей. Учил е кантон и говореше на него заради публиката, постарал се, а и в самото му поведение на сцена, някак по-отворен, по-отдаден. Той е много приказлив, но в Корея трудно се изявява, а и все още има трудности с езика, но се превръща в съвсем различен Лей, когато е на китайска земя. Това съм го забелязала и в предаванията, в които участват в Китай.
Днес имаше двама с падания на сцена. За радост не беше фатално, макар че Тао много сериозно полетя и докато Лу успее да го хване за сакото, Пандата падна от подвижната сцена. Добре е, нищо му няма на АВ стайл Кунг-фу Пандата от Циндао. Той е кораво момче.
Изпълненията поред бяха същите, нищо по-различно както първите концерти в Сеул, само че всички парчета бяха естествено на китайски, с изключение на соло-то на корейците.
И сериозно вече започна да ми прави впечатление промяната у някои от момчетата. Пораснаха.

Тази седмица всички 11 момчета ще участват в музикалните предавания и ще изпълнят Overdose. Явно са решили, че в последната седмица от промоциите ще са заедно. Лу трябваше да започне снимките на филма му в Китай, но явно ще се присъедини към екипа следващата седмица, въпреки че в страницата на продукцията в Уейбо изписаха, че стартират със снимките на 3 юни. В събота са и на Дрийм концерта в Сеул, така че ще са всички 11 заедно. Утре се връщат в Сеул - един продължава със снимките на сериала, в който участва, друг с риалити предаването, а трети стартира с представленията на мюзикъла си.
Следващият концерт от турнето The Lost Planet е на 14 юни в китайският град Ухан, а на 11 юни са в родния град на Лей - Чанша, за да запис на нов епизод за Happy Camp, който ще се излъчи (отново както и миналата година) по някое време през юли.

Малко снимки от концертите вчера и днес в Хонг Конг.

3e448019b23820ee.jpg

501a05e5ad9b2b08.jpg

4645a3adb64746f0.jpg

60cb3c612d172530.jpg

a9d619f3c047ef3f.jpg

 

a61653a49610605f.jpg

 

 

Редактирам се, но само за да сложа и тази снимка на Лидерът от днес. Дори и аз го оцених в този кадър, а и зная кой най-много ще се зарадва да го види, хехе.

 

620eb72d80e5f3e5.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги днес, цялото ни кралско войнство, на M!Countdown. Много се радвам, че изпълниха и Moonlight, любимата ми от минито.


И сцената е идентична с тази, която правиха и по концертите :)


 



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джун Мьон е с твърде много грим на изпълнението на Overdose. Ще ме прощава, но изглежда ужасно, както и на интервюто им зад сцена, което видях. Бек пък с този бретон, очите му не се виждат. Явно, както и онзи ден в Хонг Конг, е решил да се полигави известно време и да се прави на интересен. Като ги изключа тия двамата, които не ми харесаха (Бек на Moonlight вече беше по-добре), останалите са си супер, браво. Радвам се, че в последната седмица на промоциите всички са заедно, жалко, че няма изпълнение на Thunder, на мен ми е любима след Overdose.

Ооо, и да отбележа блузата на Джонг Ин днес, на влизане в сградата на SM Ent. Оригинална. Не зная дали фенове са му я подарили или е негов избор, но е много идейна с този гръб.

Днес разгледах програмата по дни на мюзикъла Singin' in the Rain от официалния сайт и датите, на които трябва да участва Бек. Представленията стартират днес и се надявах, че утре или в събота, знам ли, ще започнат и неговите участия. Да, ама не. Гледам, гледам, слизам надолу с мишката и виждам само имената на Кю и Джей от TRAX и изведнъж изненада - Бек ще го огрее сцена в мюзикъла едвааааааа на 8 юли и 9 юли (на този ден ще има две изпълнения). Два месеца ще вървят представленията (от 5 юни до 3 август), но са излезли датите само за юни и средата на юли, така че предполагам вече след средата на следващия месец, той ще има повече участия. Сигурно това се прави и заради програмата му с ЕХО, защото ще е зает с концертите и записи на предавания в Китай, но все пак се надявах, че макарончето ще го огрее още тези дни, но не би.

Нова снимка днес на Бек от сайта на Singin' in the Rain.

3d0307008c0bac37.jpg

И малко снимки от сцената на момчетата днес на M! Countdown.

e08b5cea2d6c8b8b.jpg

fc927c76d463b28f.jpg

8a1ff5af7b6db7e0.jpg

797e7b7f1f006e95.jpg

8328da93e088dc6b.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промоциите на Overdose приключиха официално днес, на Инкигайо. Равносметката от всички участия в музикални предавания е - 9 победи в Корея и 2 в Китай. По принцип наградите им в Корея са 8, но видях, че са им присъдили и победа на Music Bank на 23 май, въпреки че предаването така и не се е излъчвало след началото на април и бе спряно (тези дни разбрах, че ще стартират отново).

Радвам се, че имах възможност поне в три музикални предавания да ги видя всички заедно. Тези промоции ще останат в ЕХО-историята като едни от най-напрегнатите - освен трагедията в Корея, в средата на април и отлагането, но също така и факта, че групата остана с един член по-малко. Крис, следейки новините около него тези дни, разбирам, че вече си работи по неговите лични дела, които са свързани и с актьорска кариера. Видях го също така и на снимки от Тайпе. Момчето явно иска да гради самостоятелна кариера в Китай и Тайван. Успех, но останалите 11-ет продължават.
Доволна съм от завръщането им, харесах и видеото, танца, парчетата, визията им (имам предвид костюмите, с които ги обличаха), макар че при някои прекалиха с грима, но какво да се прави - корейски музикален шоубизнес. Турнето The Lost Planet продължава, ще ги следя и цяло лято, така че няма да ми липсват. Надявам се септември или октомври на някой сингъл, знам ли, бих се зарадвала, ако отново ги пуснат.
Лятото, т.е след 16 юли, ще започне излъчването и на сериала на Кьонг Су - It's Okay, That's Love, така че вярвам, че ако не той лично, то или Бек, или Денчо ще се отчетат със саундтрак към продукцията, в подкрепа на малкото си другарче.

Изпълнението им от днес на Инкигайо, а

вчера на Music Core.

https://www.youtube.com/watch?v=-rKisIOjBqw



Вчера в Сеул се състоя и Дрийм концертът. Разбира се участваха и там, изпълниха Overdose и Growl. Ето и
от изпълнението им. Самият концерт ще се излъчи на 15 юни по телевизия SBS от 14:15 ч. корейско време, а по-късно вечерта и по SBS MTV.
Снимки от събитието на всеки един, които събрах специално, за да ги пусна в темата им. Ще ги публикувам по големина, а Мин Сок в този кадър е страхотен, заслужава да е първи, освен че е и хьонгът в групата. Направи ми отново впечатление, че с момчетата от VIXX демонстрираха много близки приятелски отношения. Хонгбин толкова се зарадва, че вижда Кьонг Су, че го грабна и завъртя силно във въздуха. Мъничък Додо буквално полетя, хаха, симпатяга.

0afc0fc2680c2681.jpg

c5011505eb47796a.jpg

ed7a5ad4aef548e3.jpg

a95ee9262e6692ca.jpg

ddf2f8dcc52be491.jpg

0cdca31579c6ba70.jpg

c9d062c1fba81c76.jpg

c782780b969886da.png

580a80d90837277d.jpg

ed8abd865164578b.jpg

28c52c5da97f53b3.jpg



Във вторник с раниците и чантите на гръб, с шапките и черните очила, с паспортите в ръце и отново всички на летището, за полет към Чанша, Китай. На 11 юни, както споделих, ще записват епизод на Happy Camp, а в събота (14 юни) е и концертът в китайския град Ухан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди час приключи и поредния концерт от турнето The Lost Planet в китайският град Ухан. Следващата спирка е на 28 юни в Чунцин (могат да потопят крак във великата Яндзъ след две седмици, кой знае, сега не успяха).
Нямаше сериозни инциденти днес, но пък Лу се подхлъзна на сцената и падна доста артистично. Това са рисковете на "живото предаване", както се казва. Нямаше и големи изцепки този път от Бек, за разлика от концертите в Хонг Конг, всичко премина нормално, а Лей се беше постарал и говореше с акцент от провинция Хубей, чиято столица е Ухан, град, който се намира само на 290 км. от родния град на Ишин - Чанша. Еленчето пък продължава да разкрива "голата истина", но само ме разсмива, броя му ребрата. Не му вярвам изобщо на санг намджа-образа, който се опитва да наложи.

В сряда, на 11 юни, както споделих по-рано, записаха и участието си в предаването Happy Camp, чийто епизод ще се излъчи на 5 юли по китайската Hunan BS, а в края на юни ще се появи и промоционално видео/ реклама на участието им, което момчетата записаха веднага след самото предаване. Отново типично по китайски, са ги накарали по време на снимките да вършат странни неща, правели са се на националният отбор по гимнастика на Южна Корея и Китай. Хареса ми, от всички снимки, които видях и качиха китайките, че са ги оставили те сами да преценят как да се облекат, с техни дрехи. Страхотни бяха, браво. Миналата година си спомням отлично Wolf-парцалите, с които бяха изтипосани, когато отново записваха епизод за Happy Camp и колко шарени и странни ми изглеждаха. Сега бяха страхотни. Всички имат много добър вкус, много им се радвам, когато разглеждам снимките от техните пътувания, когато са на различните летища.
Сериалът на Кьонг Су ще стартира официално на 23 юли. Беше обявен за 16 юли, но нещо е станало с продукцията, която се излъчва преди него. Някакви отлагания май, прекъсване на излъчванията, затова се измества с една седмица по-късно и стартирането на It's Okay, That's Love.
Утре трябва да се върнат в Сеул, след като престояха пет дни в Китай, само че не зная в каква точно бройка и дали Лу няма да остане вече за снимките на филма си. Появи се вчера новина, че Тао е обсъждан за роля в някакъв нов китайски хорър-филм, чиято премиера ще е през 2016 година, но за сега няма потвърждение, макар че от опита ми с новините около тях, появи ли се слух, то почти сигурно е, че това ще стане факт и ще бъде обявено официално съвсем скоро. Заглавието е The Lаst Tomb, както споделих хорър, трилър, драма, така е обявен, ама пък Тао в него... странно ми е. Tой е такъв ревльо, толкова страхлив, започва да пищи само при видa на буболечка, но явно името му е обсъждано от продуцентите и са влезли в разговори с компаниятa. Много актьори, много нещо, страшно е, човек ще си помисли, че са си подавали документите не за изпълнители, а за актьори. Ама каквото - такова, ще видим кой от тях става и кой не за актьор.

Една снимка на Бек и Лей от онзи ден и записа на Happy Camp. Нямам други, а и повечето са с лошо качество. Тази е от фен-група на Бек, в която членувам и ми е попаднала. Когато се излъчи предаването, на 5 юли, ще има повече.

7a6ad59236de275a.jpg

Днес е специален ден в ЕХО-историята. Преди точно година, на днешният 14 юни, момчетата спечелиха първата си победа в музикално предаване, която дойде с Wolf. Не мога да не го отбележа и специлно по този начин да поздравя little_angel. Сълзи, сълзи, сълзи, онзи ден и отново си е поплакал при записа на Happy Camp. Еххх, този Лидер, еххх, този Ким Джун Мьон.

https://www.youtube.com/watch?v=OuNpDdo6Ffg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да честитим четири месечната връзка на  Baekhyun с Taeyeon от Girls' Generation то след побликувани такива снимчици не може да не си признаят, затова много любов им пожелавам а мацката да няма проблем с леко лудите фенки на EXO  :282:, а на Baekhyun да се чувства обичан...

Линкче към статията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Беки. Най-накрая да чуя , че имат време и за момичета, че то в най-хубавата си възраст, само работа, концерти, турнета, вече се бях отчаяла , че ще чуя нещо такова. Дано останалите момчета последват примера му. И дано всичко това не се окаже някакъв PR. Или както ние казваме, като се обичат младите, да се вземат :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко новини около китайците в групата, защото са активни тези дни.

Лей от три дни е в Пекин, сам, защото бе поканен специално за участие в едно готварско шоу, а преди минути приключи и изданието на Global Chinese Music, на което той днес бе един от тримата водещи. Гледах го разбира се, онлайн, не мога да го изпусна, не и него.
Справи се отлично, въпреки че няма опит. Не направи гафове, мигаше на парцали в някои от сцените, но това си е типично за него, да гледа като невинно дете, хаха. Беше много внимателен, изпълни едно парче на пианото и танцува на Billie Jean на Майкъл.
Не зная кога ще се върне в Сеул, предполагам, че може още утре да го засилят на летището, но пък може и да остане в Китай тази седмица, да има и други участия, а и без това концертът им в Чунцин е следващата събота.
Ето снимка на задушената риба, която Ишин сготви. Моята гордост той. Не зная кога точно ще излъчат това участие в кулинарното предаване, по принцип китайците бавят доста записите, но ще се чуе. Ишин засне и много хубава фотосесия вчера за едно китайско списание, която мисля, че ще излезе официално следващият месец.

e2255f421626733b.jpg

Лу след концертът в Ухан миналата седмица, веднага отпътува на другия ден за родния Пекин, а в понеделник започнаха и снимките на филма му. Хубаво Еленче, гледам всеки ден снимки от снимачната площадка, онзи ден и сам той публикува, че не е сигурен в себе си и притеснен дали ще се справи със задачата и на актьор, но вярвам в него. Винаги се е раздавал, ще се справи, дори да му е за първи път.
Тао тази седмица засне своето участие във видеото към предстоящото ново парче на Джан Ли Ин, както аз я наричам "на Денчо нуна му", хаха, нали двамата имаха дуетно парче есента на миналата година. Виктория от f(x) е в ролята на екранна майка на Тао, а Сонг Дже Рим е също един от героите във видеото. Предполагам, че щом Виктория ще е "мама" на Тао, то Дже Рим ще го играе "татко" на Пандата от Циндао, кой знае, ще видим. Парчето със сигурност ще бъде интересно. Тао си смени боята специално за снимките, стана такъв сладур, отново с тъмна косица, но за съжаление отново вчера си върна изрусеното на тиквата, а изобщо не го харесвам така. Натуралната Панда е друго нещо, голяма симпатяга е.

За романсът на господин "Аз съм голямата работа", не исках да се изказвам, но все пак като човек, който следи доста изкъсо групата и е запознат с всичко, което се случва около тях, да споделя какво мисля. Последствията са вече налице, а феновете на ЕХО са разделени и масово се връщат билети за мюзикъла му, както и 200 000 души само за три дни са напуснали фен-кафето на групата. Докато миналата година поставиха рекорди, явно сега ще са първи и по антирекорди. Трябва много да се мисли, когато си дебютирал само преди две години и си част от най-популярната мъжка група в момента (и то в онзи азиатски свят), защото днес си на върха и си много обичан, а утре само заради една грешна стъпка, можеш да се върнеш на дъното. В този бизнес е така и или си слагаш главата в торбата и внимаваш да не се издъниш, или сега търпиш всичко. Ако не ти отърва - чантичката, шапката и обратно. Най-дразнещото за мен е поведението му, т.е липсата на реакция и мълчание. С право инстаграмът му е затрупан от коментари. Не ме вълнува къде си пъха оная работа, нито какво прави и с коя, личният живот си е негов, но все пак е публична личност и то един от най-обичаните в групата или поне беше до преди три дни. Той носи отговорност пред феновете си, защото именно феновете са тези, които направиха ЕХО това, което е. Мен ме вълнува единствено той като изпълнител (заради това станах и негов фен, заради таланта, който има като певец), но всичко това сега оказва влияние на кариерата му и най-вече на групата, освен ако сам не е решил публично да се самоубива. Едно е да си врял и кипял в к-попът поне 6-7 години, да си вече улегнал и като възраст, да си проумял много повече неща, но съвсем различно е когато си само на 22 години (и имаш в повечето време бръмбари в главата си и славата очевидно ти замъглява съзнанието), не си се доказал, предстоят ти още много големи битки, а и са разбрали за теб само преди 24 месеца.
Как няма да отслабне и да се стопи Джун Мьон последния един месец, като е принуден да им сърба попарата.

Не ми е приятно да гледам, че плюят Бек, не съм и вярвала, че толкова рано групата ще започне да се тресе от скандали, напускания и пр., и пр.

Останалите 10 дано прояват повече разум, а и с някои определени фигури от тях, се надявам, че е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, аз Бекхьон нямам капка отношение към него, но пък не намирам за лошо, че човекът си има гадже и това се знае. Няма други звезди освен азиатските, които да трябва да се правят, че нямат личен живот, за да набират фенове. В крайна сметка няма как да се загаджи с тея 200000 фенки така или иначе, така че ми се струва безумно да му се сърдят за подобно нещо. Азиатска му работа. Каква отговорност носи пред феновете си - да е девствен, докато умре? Хайде стига глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм напълно съгласна с казаното от Rie за Беки. Като си знаят какви са им "емоционални" феновете ще трябва да се съобразяват с тях, защото точно от техните касички им се пълнят солидно сметките. Ние си имаме едни разбирания за фенстство, те си имат други, за нас може нещо да е нормално и приемливо, за тях да не е.  Затова няма как да кажа" браво  на момчето, радвам се че му остава време за личен живот", защото ето че негативните последствия вече са налице и те са негативно не само за него, а за още десет човека, които ще му сърбат попарата. Всички за един, ама единия никога не е за всички, все се намира някой да изяде главата на тези всички, затова това мото никога не съм го харесвала.  Да не говорим, че съвсем скоро друг скандал ги тресе. Въобще много хлапашка и необмислена постъпка от страна на Беки, която можеше да си спести, не е да кажем нещо, което нямаше как да скрие  от феновете си, дано по леко да се размине поне. От мен получава една голяма черна точка, надявам се скоро да я компенсира с някоя перфектно изпълнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...