Jump to content

EXO


Recommended Posts

По повод Свети Валентин SM пускат мърч с артистите си.
Eто и посвещенията от членовете на групата или поне наличните към момента:
Шиумин: Не мога да живея без теб. Нека бъдем заедно.
Лей (ЛЕЙ!!!): Лей-Любов=0 Нека сме заедно.
Кьонгсу (идва ми да се плесна през челото направо): Хранете се добре, храносмилайте добре, спете хубаво, това е най-доброто.

Кай: Винаги мисли за мен!
Сехун: Това, че се срещнахме е съдба.

Значи другите ни говорят за любов, съдба, а Кьонгсу - червата, брат, са голяма работа.:lol2: Ами прав си е, спор няма.

 

Ах, как ми се прииска да си ги купя, но както казва един фен шегувайки се с популярния израз "EXO е дом" - "EXO не е дом. EXO е пентхаус в Ню Йорк, съдейки по цената на мърча."

Off Topic

 

Изображение

Изображение

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

 

 

 

Подготвили са и красив сет посветен на уволнението на Сухо. Фонът е водата, каквато е и суперсилата му. 
Изображение

Изображение

Феновете пък са поставили реклама за "Добре дошъл", която е разположена в централна метростанция в Сеул за периода 12-16.02. Надявам се Джунмьон да я види и разбере колко се радваме, че отново е сред нас.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 17:00 ч. наше време в Корея настъпи 13.02.2022 г. и с него денят на уволнението на Ким Джунмьон от казармата.
Преди 641 дни го изпратихме да служи.
Изображение

 


Днес го посрещаме с хаштаг "Добре дошъл у дома, Сухо", който зае #1 и #2 в световната социална мрежа Туитър.
bd065b9ae1af1b46.jpg

 

Ами това е.
Честито, гражданино Ким Джунмьон! :)

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статия в Naver посветена на Ким Джунмьон, войник на обществена служба. Сухо е бил назначен като служител в Център за грижа за деца в район Seochu-gu, Сеул. Там в бил отговорен за поддръжката на съоръженията, грижа за децата и почистването. В пика на пандемията миналата година е бил насочен и за помощник в дневен ваксинационен център. За почти двете си години служба, разказва неговият отговорник, Ким Джунмьон е проявил изключителна отговорност и е изпълнявал задълженията си усърдно. Показал е различно от другите отношение, стараейки се винаги да дава най-доброто от себе си. Почти не е отсъствал по болест, а през новмври миналата година е получил похвала за примерен служител. Мениджърът казва: "Провеждахме обществено разследване/проучване и докладите бяха пълни с похвали и препоръки от работното му място.".:cry:
Изображение

 

И първите селфита качени в LYSN, заедно с лично написана поздравителна картичка.
"EXO-L. 
Липсвахте ми. (на англ.)
Липсвахте ми. (на кор.)
Много ви благодаря, че ме чакахте!
Нека и в бъдеще (продължим) да обичаме!"

Изображение

 

Изображение


Изображение

Изображение

Отново добре дошъл!
Надявам се скоро да ни зарадва с нова музика и различно съдържание!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инстаграм  ъпдейт от Сухо.
(да ви призная, сърцето ми спря за миг виждайки дългото, ръкописно писмо).
Ама много красив почерк има, не мислите ли?:rolleyes:
"До EXO-L
Здравейте! Тук е лидерът на EXO - Сухо, Ким Джунмьон. Най-накрая съм свободен от армията от днес, 14.02.2022! Първо, искам да ви кажа, че EXO-L ми липсваха най-много. Бях далеч от вас по време на службата си, но благодарение на това мислих дори още повече за EXO-L. Вие и мембърите  ми липсвахте много през тези 1 г. и 9 м., толкова, че дори сънувах концерт. Предполагам съм искал да прескоча всичкото това време и да се срещнем на сцената. Но времето е такова, че както казах "ако чакането е щастливо, това е любов". Чудя се дали очакването е направило сърцата ни (чувствата) по-дълбоки. Въпреки това, нека повече не се разделяме! Ако мога да ви прегърна, няма да ви пусна. От този момент започвам да подготвям подарък за EXO-L. Надявам се подаръкът да си струва очакването! Тъй като не сме се виждали отдавна, нека си обещаем да се срещаме по-често в бъдеще! WE! ARE! ONE! EXO! 사랑하자!  P.S. Липсва ми сребърната ви светлина."

:cry:

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 


В мозъкът ми веднага започнаха да се прескачат три думи - албум, концерт, фен-среща. Залагам и на трите. Много ли ми се иска? Да, много е, но защо пък не??? :D

 

 

Днес получихме и задочен ъпдейт от Кьонгсу.
Кратко видео качено в Инстаграма на Хонгки, в което двамата се забавляват докато играят голф. Радвам се, че D.O. хубаво си почива. Мисля, че от другия месец започват снимките на новата му драма, така че има нужда.

Off Topic

 

 

 

 

А в проведена анкета Кай e #1 избор при отговор на въпроса "Кой айдъл е Крал на танца, чийто танци доминират на сцената?" Ключовите думи, споделяни от хората са били: танцови линии/движения, предизвикващи размисъл; гореща реакция; неустоим; забавление; уникално чувство за представление; искреност. Какво повече може да кажем ние тук? 
Изт. Top Star News
exciting dish
 

 

Между другото, шоуто в което участва миналата година "Honeymoon Tavern" (онова, заснетото на Чеджу) е сред избраните 17 най-добри шоу програми на 2021 г. Поздравления за целия екип!
Изт. Soompi

 

Бяха публикувани и снимките на Кай за февруарския брой на Esquire Korea. Фотосесията носи името "EXO Кай, Фатален чар"
Naver

Изображение

0000960804_005_20220213154101910.jpg?type=w430

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ох, Сухооо, толкова се радвам. Когато прочетох, че Ехо -L и мембърите са му липсвали, ми се насълзиха очите. Защото му вярвам на 100%, че е точно така. Добре ни дошъл, разчитаме на теб. А Додо нека си играе голф, аз се надявам на нещо от него...сладур

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха 

За Св. Валентин получаваме цветя от Бекхьон. Не сме ли най-щастливият фендъм, кажете ми? 

"Здравейте, абонати на Кьонгтюб! Тук е вашият домакин Бекхьон. Денят на влюбените е. Денят в който извиквате всички ценни спомени. Аз се забавлявах много да аранжирам цветя и да опаковам шоколад, и си мислех за всички хубави хора, докато във въздуха се носи аромат на цветя. Благодарен съм на екипа, който ми позволи да опитам нови неща. Много ви благодаря! Докато чакаме, се надявам да окуража другите и да преминем през това трудно време/период заедно. Знам, че се опитваме да бъдем позитивни, но е доста трудно да бъдем такива постоянно. Опитах нещо ново и ако аз го мога, значи и вие го можете. Такова ново преживяване ще ви даде позитивна енергия и ще ви помогне да преодолеете трудностите, които срещате. Пожелавам ви късмет през 2022 г.! Ще подкрепям всички ви за една щастлива Нова година! "

Оооо, Бекхьон :cry:

8ebdc08dd4811918.jpg

 

ededa361246dd73e.jpg

 

d9954a4d96a8896f.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готови ли сте за нов сезон на EXO Ladder? Винаги готови, предполагам. 

Ladder S03 ще се излъчи през април в платформата Wavve. ЧанБек няма да участват, честно казано за Чен също се чудя? Кой ли, какво ли ще гледаме? Интересно. Нямам търпение да видя какво ще ни покажат. 

 

Между другото, все по-усилено се носят слухове за комбек на групата през април, за 10-тата годишнина. Също така и за сингъл от Сухо. 

 

Ох, хайде вече да казват какво и кога, че любопитството ще ни умори. :D

 

Джунмьон пък качи първото си селфи в Бабъл и изглежда страшно сладък. Публикува и снимка на храна, защото "така се правело", а и Сехун винаги снимал храната си преди да яде. Освен това каза, че е вкусно и трябва да направят една битка (съревнование) по готвене с Кьонгсу. Защото "EXO-L обичат състезанията". Ахахаха, сладур.

 

Кай е новата муза на Ив Сент Лоран. 

Очакваме фотосесия за Marie Calire Korea

7158f63b555a30fc.jpg


ЪПДЕЙТВАМ ТУК.
Шоуто в което Кай пътува с приятели "KAI Bucket List" ще се излъчи в платформата SEEZN от утре, 17.02.
0000961220_001_20220215091402396.jpg?type=w430

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първото, последва и второ селфи от Сухо, в което изглежда уау. И се скъса да пише в Бабъл - 43 съобщения, две (три) снимки, че и гласово съобщение с което ни пожела "Лека нощ!"

Изображение

 

 

Сухо сложи следния надпис в профила си в Бабъл "Принц, НЕ принцеса. EXO лидерът Сухо, Ким Джунмьон". След достатъчно време в което феновете да забележат, си смени името на Juncotton. Това с принца си го обясняваме с дипломатичен намек към феновете да спрат да го феминизират като го наричат принцеса или се обръщат към него в женски род, или го наричат EXO omma (майката на EXO). Да, и аз се надявам да спрат с тези остарели шегички, защото вече не са и смешни. 

Изображение

 

 

Нова снимка на Чаньол за мюзикъла в който участва  "Meissa's Song". Ще има представления в периода 18.03 - 8.05.2022 г.
Изображение


Лей за FILA.

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сухо и първият му лайф след казармата.
Писа, писа в Бабъл, каза, че е време да си лягаме и се появи в Инста.
В спойлера е цялото включване, което услужливи фенове са записали.
Да ви кажа очарована съм, а и не само аз, от напредъка му в английския. Не само като произношение, но и като изрази, ново думи и най-вече увереност, супер е.
Какво ни каза? На 13:27 мин. от видеото ни каза на английски, че много му липсваме и продължи: "Мина време... Чувствам се неудобно, да, странно... Защото... Чувствам се неловко да излъчвам на живо, защото не съм го правил от много време, разбирате. Усилено уча английски, за да комуникирам по-удобно/по-добре с EXO-L по света.  А, английският ми е станал по-добър, но имам все още дълъг път да извървя (да уча). По време на военната си служба опитвах да прекарам времето си смислено (значимо). Тренирах всеки ден, работих върху китарата си (уменията). Някой ден ще ви покажа как свиря на китара. Започнах да готвя и... започнах да изучавам и да пия вино. Това е огромна разлика от преди... Наистина искам да ви видя лице в лице колкото се може по-скоро, заедно с EXO-мембърите. Надявам се скоро да ви видя! Подготвям подарък за EXO-L и съм сигурен, че си заслужава чакането. Моля, чакайте мен и нас, EXO!"

Това е.
Остава само да чакаме. 
В Сухо-EXO се кълнем. :D

Off Topic

 

 

 

Изображение

 

 

Много готино ми стана като видях любимчето си от NCT Дойонг да коментира в лайфа на батко си.
"Хьонг"
“Чаках това, хьонг (плач)
“Ще тръгвам сега ㅠㅠ”
“Моля те, не приключвай (лайфа), хьонггггг”
“Поздравления за уволнението ти, хьонг”
“Не, моля те, не си тръгвай”
Изображение


Кай за маските CHARMZONE, на които е рекламно лице.
(като попадна на официалното видео ще сменя това)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата фен-среща на Сухо след уволнението ще е утре, 19.02, 21:00 KST, в YouTube канала на EXO. 

Ще се казва "Suho's resume for EXO-L Inc." и призовават феновете да изпращат въпроси, като той ще отговори на (на някои) в ефир. 

2dea8d5e8ab0a451.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай се вихри в Marrie Claire Korea.
За GUCCI, по повод поп-ъп магазинът им.
Изображение

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение
 

 

 

 

И за Yves Saint Laurent, на които става местна муза за козметиката им.
Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Ъпдейт и от Сухо, който ни поднася цветя. Благодаря!
Инстаграм
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що приключи фен-срещата на Сухо, която беше СУПЕР. Толкова готин, свеж, забавен и още, и още.
Много съм щастлива.
Изображение

Каза, че за 10-тата годишнина ще се постараят да ни подарят поне малък подарък и още - ПОДГОТВЯ АЛБУМ. И то не мини албум, а пълен студиен такъв, катосамият той участа в текстовете и композициите на песните. Ще е дори по-дълбок от SELF-PORTRAIT и в него ще сподели чувствата, които е изпитвал през последните две години.
А стрима завърши с неочакван тийзър клип, което значи, че ще получим албума по-скоро отколкото си мислим. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре, 22.02.2022 г., в 2:22 pm CST, Лей ще пусне нова песен, колаборация с рапъра 24kGoldn.
Парчето ще се казва "Dawn To Dusk" (От изгрев до залез/От зори до здрач).

Изображение


Тийзърът.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента "Dawn To Dusk" излезе и дебютира под #1 в китайската платформа QQ. 

Линк към Спотифай

 

В статия Daum говорят за песента и казват, че парчето обединява САЩ и Китай на музикалното поприще. Чрез музиката си, която е тяхна обща страст и обединение, музикантите искат да дадат кураж и надежда на хората,

 

 

Чаньол днес посети гроба на дядо си Park Jungeun, ветеран от корейската война, отбелязвайки 11-тата годишнина от смъртта му. 
Преди 60 г. дядото също е служил в White Horse Unit, където сега служи забележителният му внук.
 Към възпоменанието по-късно се е присъединил и бащата на Чаньол.

Изображение

 


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официалното видео на Кай за YSL и Marie Claire Korea. 

 

 

Филмът с участието на Сехун "The Pirates: The Last Royal Treasure" Ще бъде излъчен по Нетфликс на 2.03, в 190 страни и региона по света, където е достъпна платформата. Това го прави първата корейска продукция със световен дебют (и по едно и също време). 

Успех! 

 

Филмът се сдоби и с нов постер.
Изображение
 

Hangoong, както се казва героят на Сехун във филма, и плейлистата за тренировки, която споделя с нас.
Hoot’ - Girls' Generation
‘Star Shower (별빛이 내린다)’ - Bye Bye Sea
POWER’ - EXO:)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.02, понеделник ще излезе ремиксът на "Peaches" на Кай. По принцип не съм фен на тези преработки, но честно казано това звучи интересно, а анимацията с мечока ме кара да се усмихна. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фона на новата си песен с 24kGoldn "Dawn To Dusk", Лей изпълнява ТикТок предизвикателството #MOVESTOPchallenge.

 

 

Чаньол с кратко видео за военния канал Defense Daily Digital Plus, заснето в деня на посещението му на военните гробища.

"Дойдох тук, за да поздравя дядо си, който беше ветеран от корейската война. Голяма чест е за мен да посетя дядо си, носейки знака на White Horse Division. Вдъхновен от неговия патриотизъм, аз ще продължа да давам най-доброто от себе си в останалите дни от своята военна служба."

 

 

В Инстаграм Сехун се похвали с новите си чанта и ботинки DIOR. Ботинки? Не мога да повярвам, че използвах тази дума.:lol2:
Изображение

Изображение

 


А официалният Туитър акаунт на групата качи снимки от шоуто на Кай "Kai's Bucket List", което е налично в корейската платформа seezn.
Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В навечерието на 10-тата годишнина на EXO и 6 г. дебюта на групата в Япония, както и от старта на официалния японски фен клуб, Avex издават двд със заглавие EXO FILMLIVE JAPAN TOUR - EXO PLANET 2021 и което аз много искам да притежавам. Това всъщност е филма, който се излъчва миналата година в кината я Япония, помните ли го?

 

В двд-то са включени различни неизлъчвани кадри зад кулисите на концертите, изпълнения на японска сцена през годините, както и кратки интервюта с членовете на групата. 
(сигурно грешки имам бол, но утре ще ги коригирам)

Чаньол
Какво е за теб EXO?
- За мен EXO е семейство. И най-добрите хора с които да работя. 
Коя е любимата ти песен на EXO?
- Въпреки че харесвам всички, "Growl" е любимата ми сред тях.
Коя песен обичаш най-много да изпълняваш (на сцената)?
- Любимото ми изпълнение е на "Damage". При последния ни лайф (концерт) мисля, че "Damage" сцената ни беше най-яката.

Към коя част от режисурата в японските концерти си най-привързан и коя харесваш най-много?
- Беше изненада да пея "Bird" за енкор, така че това ме накара да се почувствам емоционално.

Какво искаш за EXO в бъдеще?
- Не съм сигурен дали ще сме все така в добро здраве в бъдеще, но просто както сега, искам всички мембъри да се разбират добре, да пеем заедно, да показваме най-добрата своя версия.
Послание към EXO-L Japan?
- Наистина ми липсвате. Мина година откакто със Сехун ви срещнахме за специалното събитие на фен клуба (било е януари 2020 г.). Наистина искам да отида там (в Япония), да играем, да пеем и говорим с вас. Наистина искам да ви видя. От тогава не съм говорил изобщо японски и нивото ми е паднало. Имах върхове и спадове, така че съм малко тъжен. Ще уча повече, така че да мога да говоря с вас за още неща следващият път. До тогава се грижете за здравето си! Благодаря ви! И... скоро влизам в казармата. Не трябва твърде да се тревожите. Ще се пазя и ще се върна здрав!

Off Topic

 

 

 

Кьонгсу

Какво е за теб EXO?
- За мен EXO е ценно семейство. 
Коя е любимата ти песен на EXO?
- Обичам много всички, обаче като любима EXO песен бих препоръчал "Don't Go", EXO-L също харесват тази песен.
Коя песен обичаш най-много да изпълняваш (на сцената)?
- Досега песента, която обичам най-много да изпълнявам е "El Dorado". Беше много готино и интензивно на концерта, а и много забавно да я изпълняваме, така че ще избера "El Dorado" (за любимо изпълнение).

Коя част от продукцията в японските концерти харесваш най-много?
- Най-запомнящи за мен са последните ни изпълнения. Имахме изпълнение като в мюзикъл, бар секцията. Досега то е най-запомнящото за мен.
(за D.O. последните концерти в Япония бяха февруари 2018 г., на 1.07.2019 г. влезе в казармата, излизането му се случи в период на пандемия, а последния засега концерт на групата беше на 31.12.2019 г.)

Какво искаш за EXO в бъдеще?
- Просто се надявам в бъдеще да останем същите. Както досега, да бъдем здрави и да показваме страхотните страни на EXO.
Послание към EXO-L Japan?
- Нямам търпение да ви видя здрави и колкото е възможно по-скоро, затова се надявам да може да изчакате още малко. Искам скоро да дойда (в Япония) и да се видим. Благодаря!

Off Topic

 

 

 

Кай
(не намирам всички въпроси и отговори, когато попадна на тях ще ги постна тук)

Какво е за теб EXO?
- EXO е като семейство. Благодарение на EXO ние можем да видим феновете си. Срещнах и скъпите си мембъри, те са винаги тук за мен. Като мое второ семейство.
Коя е любимата ти песен на EXO?
- ..
Коя песен обичаш най-много да изпълняваш (на сцената)?
- ...

Коя част от продукцията в японските концерти харесваш най-много?
- ...

Какво искаш за EXO в бъдеще?
- Искам да продължи дълго време, искам да работя дълго (и да бъда) с феновете, да имам хубави спомени и да дам най-доброто от себе си. Искам да бъда като топла пролет за вас.
Послание към EXO-L Japan?
- ...

Off Topic

 

 

 

Лей
(предполага се, че интервюто е заснето миналата пролет)

Какво е за теб EXO?
- Мембърите са сякаш приятели и другари с които се борим заедно, и като семейство. 
Коя е любимата ти песен на EXO?
- Мисля, че харесвам "Call Me Baby", но също и "Growl", харесвам и "Tempo", но мисля, че най-много харесвам "My Answer" и "Promise". Обичам такива песни.

Коя песен обичаш най-много да изпълняваш (на сцена)?

- Харесвам всички изпълнения на EXO, защото EXO е YYDS (винаги като Бог, в смисъл Божествени?). Хахаха

Коя част от продукцията в японските концерти харесваш най-много?
- Харесвам всички продукции, във всяка страна, която мембърите са посетили. Това, което най-вече си спомням е когато фотографът дойде и ни снима на сцената в края на концерта, заедно с феновете. Искам да "замразя" това време.

Какво искаш за EXO в бъдеще?
- Искам да бъда EXO, който работи упорито (и) в бъдеще, за да покаже добро изпълнение, така че феновете да не се разочароват. Надявам се да направим много неща заедно и да се срещнем с фенове по целия свят.
Послание към EXO-L Japan?
- Въпреки че не мога да ходя често до Япония мисля, че знаете, че феновете винаги ще са в сърцето ми, нали? Благодаря ви, че винаги ми давате любовта си! Надявам се, ако имам шанс да посетя Япония колкото се може по-скоро като EXO-Лей. Японски фенове, почакайте още малко и моля ви, бъдете здрави и нека се срещнем отново! 

 
Off Topic

 

 

 

Шиумин

Какво е за теб EXO?
- EXO е...хм... като другото ми аз. Някой без когото не мога, с когото се чувствам като едно (с EXO), когато и да е, където и да е. Сега, в днешно време, не мога да живея без EXO.. 

(ах, Шиумин :cry:)
Коя е любимата ти песен на EXO?
- Обичам много всички, обаче като любима EXO песен бих препоръчал "Don't Go". EXO-L също харесват тази песен.
Коя песен обичаш най-много да изпълняваш (на сцената)?
- Всички сигурно вече го знаят, но наистина харесвам "Monster". Лично аз харесвам изпълнение, което е екстравагантно, силно, прави впечатление. Да, "Monster" е най-доброто.

Коя част от продукцията в японските концерти харесваш най-много?
- Частта, която най-много харесвам в EXO концертите, най-забележителната, която сме правили е "Walk on Memories". Когато погледнете сцената, мембърите изглеждат красиви, атмосферата е страхотна и от моя гледна точка накрая, когато се събираме и минаваме през вратата към тъмнината, помня много ярко, беше наистина красиво. Напоследък гледах видеа от концертите, които EXO сме правили в миналото и отново гледах тази част, много съм доволен от нея. Когато ми липсват мембърите, дори когато бях в казармата гледах това. Тя е частта, която най-много ми харесва в продукцията (на концертите) - "Walk on Memories". 

Какво искаш за EXO в бъдеще?
- Искам да бъда EXO, който всички очакват с нетърпение. Все още имам много да направя. Осен това очаквам с нетърпение как ще бъде, ако мембърите се съберем и промотираме заедно. Мисля, че и EXO-L чакат това, така че искам да съм EXO, когото всички очакват с нетърпение, завинаги.
Послание към EXO-L Japan?
- Всички в EXO-L Япония, мина много време откакто ви видях. Нашите EXO-мембъри наистина очакват и им липсват японските EXO-L. Мисля, че всички усещат това. Когато се видим отново трябва да сте здрави, така че грижете се за себе си. За да бъде хубава срещата ни се пазете здрави и бъдете щастливи. Обичам ви, EXO-L Japan.

Off Topic

 

 

 

Бекхьон
(интервюто е направено по време на BAMBI-промоциите)

Какво е за теб EXO?
- Винаги казвам, че са като ограда, дърво и т.н. Но сега за мен са като семейство. Ако съм подгизнал от дъжда навън или нещо непроятно ми се случи, когато срещна мембърите чувствам, че ще ме прегърнат и защитят. Така че, те са като семейство за мен.

Коя е любимата ти песен на EXO?
- Харесвам "Lucky". Минавам по определен път, когато я пея на концерти. Така че, когато я слушам винаги се сещам за концертите.
Коя песен обичаш най-много да изпълняваш (на сцената)?
- Когато изпълняваме "El Dorado" се чувствам "уау, ние сме готини!" Такова изпълнение е.

Коя част от продукцията в японските концерти харесваш най-много?
- По време на концертите има много фенове, които седят нависоко и ние не можем да ги видим ясно, защото местата са далеч. Обаче когато сцената се издигне и се движи, както в 'Transformer", това е момента, който харесвам най-много. Имам страх от височини и се страхувам, но когато погледна надолу виждам японските EXO-L да гледат нагоре към нас и да ни махат, намирам го за красиво, а феновете, които са надалеч изглежда по-близо. Това ми е любимият момент.

Какво искаш за EXO в бъдеще?
- В бъдеще се надявам да промотираме заедно, да имаме дълго време концерти с EXO-L. Надявам се да бъдем приятели, които споделят трудности, интересни неща и си препоръчват вкусна храна. Приятели с хубава връзка (отношения?). 
Послание към EXO-L Japan?
- Въпреки че сме близо, но разделени аз знам, че винаги ни обичате и подкрепяте. Заради пандемията дълго време не можем да се срещнем и много ми липсвате. Надявам се скоро да ви видя (тук ползва някакъв израз, който не е преведен, нещо японско), да чуя звука на ръкопляскането ви и да видя как сладко събирате ръцете си. Просто почакайте още малко. Бих искал да ви направя щастливи в бъдеще.

Off Topic

 

Изображение,

Изображение

Изображение

 

 

 

Сехун
Какво е за теб EXO?
- Всъщност нужен ли е този въпрос? Те са хора без които не мога да живея. И защото аз съществувам, съществува EXO, заради EXO съществувам аз. Чувствам, че не мога да го изразя с думи.

Коя е любимата ти песен на EXO?
- Харесвам толкова много песни на EXO. Но в новия албум, който вие още не сте чули (очевидно интервюто е взето преди излизане на DFTF), има песен наречена "Just As Usual". (Албумът) скоро ще излезе и мисля, че и вие ще я харесате, когато я чуете.
Коя песен обичаш най-много да изпълняваш (на сцената)?
- Имаме толкова много изпълнения... Въпреки това искам да избера "Love Shot". Защото има много суров (груб?) вайб, но освен това изпълнението притежава един изтънчен сексапил, така че избирам "Love Shot".

Коя част от продукцията в японските концерти харесваш най-много?
- Имали сме много концерти в Япония. любимата ми част... Много са, но когато имахме фен среща с японските фенове. Можехме да правим неща заедно като хвърляне на топка, решаване на куизи, за които феновете ни подсказваха и т.н. Неща, които правехме всички заедно. Това беше забавно, свежо и защото можеше да го правим само в Япония все още го намирам за забавно.

Какво искаш за EXO в бъдеще?
- В бъдеще EXO... Ще бъдем същите дори в бъдеще. EXO, които са обичани от вас, искам да бъдем тези EXO. Ще продължим да показваме и нови, готини страни. Ще бъдем EXO, които работят усилено.  
Послание към EXO-L Japan?
- EXO-L, които са в Япония, липсвате ми. До деня в който се срещнем бъдете щастливи, здрави, жизнени, смейте се много и не се карайте с приятелите си! Нали? Нека се усмихваме, докато се срещнем отново! Чао!

Off Topic

 

 

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад кулисите на фотосесията на Кай за YSL. Нали им е местна муза за козметична серия. Готиииин. :)

 

И няколко снимки за които нямам думи.
Изображение

Изображение

 

ДОПЪЛВАМ.
Мюзикълът с участието на Шиумин HadesTown е към края си. В Инстаграм постове артистите се сбогуваха с публиката. 
Минсок:
"HadesTown
Довиждане, Сеул!
Това, което изглеждаше като безкрайно пътуване сега е към края си. Искрено благодаря на всички, които обичаха HadesTown! За мен беше чест да участвам в това през последните 6 месеца. Ще ценя и пазя всички скъпи спомени. Бъдете здрави и щастливи! HadesTown Forever!"

Изображение


Сухо пък качи в Инстаграм две снимки. В едната е в звукозаписното студио, а другата ни показва книга със заглавие "Как да създадем хитови песни" (поне по превода на някои EXO-L). Да, хора, записва нещо. :)

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щастлива съм.
NNG и Чаньол се завръщат с обещаното видео на 27-мо число.
Разходка със ZZAR и D.O.:cry:

 

 

По-рано днес Сухо качи в Инстаграма си пост с китара. Сега вече наистина нямам търпение да чуя върху какво работи и как свири.
Изображение

Изображение


Шиумин също публикува снимки, с които се сбогува с представлението HadesTown, последното му изпълнение беше днес.
Публикацията беше придружена с текст: "Днес приключихме последното изпълнение на мюзикъла HadesTown. Това беше дълго, шестмесечно пътуване в което научих много. Процесът на подготовка беше труден, но на сцената можах да изпитам щастие и любов. Много благодаря на моето семейство HadesTown, че ми повярваха, подкрепяха и окуражаваха. Благодаря на EXO-L и публиката, които идваха на представлението! Никога няма да забравя HadesTown, който ме накара да се почувствам обичан. Благодаря, Орфей! HadesTown завинаги! p.s. Изпълнението-изненада на биса беше сладко и забавно."
Джунмьон коментира под поста: "Ти работи усилено, Минсок!"
Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...