Jump to content

EXO


Recommended Posts

Днес Кай участва в Инкигайо с "Peaches" и отново с "Domino".


Слагам в спойлера пълната камера не за друго, а заради сладурския момент извън кадър, който е уловил доброто настроение на целия екип. Обикновено тези неща остават скрити, а толкова обичам да го гледам как се смее, сигурна съм и вие.:)

Off Topic

 

 


"Domino"

 

 И снимчици за феновете.
Изображение

Изображение

Айййй В интервюто преди изпълненията е казал следното: "Всички много ме подкрепяха, а Сухо дори дойде на снимачната площадка, където снимахме видеото..."
Ах, сърчицето ми. :cry:

Off Topic

 

 

 

 

Албумите на Кай, Бекхьон, D.O. и EXO са сред ТОП50 мини албума за 2021 на платформата за музика и текст Genius Korea, чиято цел е разпространение на корейската популярна музика.
#5 KAI (Кай)
#11 BAMBI (Бекхьон)
#12 EMPATHY (D.O.)
#14 DON'T FIGHT THE FEELING (EXO)
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай и Бекхьон приключват годината като #1 и #2 в класацията на Genius Korea за  ТОП солист - Мъж.

53f70b08a9f4dc5b.jpg

 

 

Сега Лей

Малко красиви снимки, както и танцово изпълнение (в спойлера) на етюд със заглавие "Раждането на маймуната", за шоуто "The Most Beautiful Chinese Opera". Това е културна иновационна програма, създадена съвместно между Списание "National Humanities and History", Радио и тв станция Пекин, Пекински Парк Мениджмънт Център и др. Шоуто разчупва концепцията за традиционна опера и е създадено по-близко до хората от 21 век, интегрирайки различни изразни средства. 

Лей наистина сериозно се е заел с разпространение на китайската култура. 

6282f3bfad69bbd4.jpg

 

3119620b5b165993.jpg

 

1db13715b3198ced.jpg

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно готино интервю в този объркан ден.
Кай за канала HeyNews, където се среща с майка на фен.:)

 

"Peaches" стигна 30 млн. гледания в YT.
Изображение

Материал на NME за албума PEACHES.

 

А денят е объркан защото в Туитър цари някаква мини война между EXO-L - akgaes (които са не просто соло фенове - почитатели само на един човек в групата, а токсични фенове, които са против и мразят другите мембъри) и обикновени, ОТ9 EXO-L.
Какво става? Джунмьон качи в Инста сторито си две снимки, скриншотове на песни, които явно слуша. Едната е "Airport Goodbyes" на Уенди x The Black Skirts, сложил текст "Искам да направя световно турне". Другата снимка е "Peaches", с думите "Кай, с когото се гордея. Това е лудо (в добрия смисъл на думата)".
Звучи чудесно, стана ми мило. Докато не видях един известен акаунт посветен на Кьонгсу да пуска туитове как Сухо подкрепял всички, само не и D.O. Естествено глупостта лесно си намира дружка и се започнаха едни "D.O. да напусне EXO... Сухо-омма само Кай подкрепя, не му пука за D.O..." и прочие простотии. Не съм вярвала, че ще докаладвам акаунт с името на на Kyungsoo, който пожелаваше с*рт на всички останали от групата, започвайки с лидера. Вярно е, че простотията ходи по хората. Момчетата са заедно от толкова години, подкрепят се, показват приятелство с действията си, а някои хора съдят за близостта им по публикациите в социалките. Глупава работа. 
Изображение

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предсказания за бъдещето от Младия господар на Прасковата (поне аз така си го перефразирам, харесва ми :D). 

 

 

Нов постер за онлайн концерта KAI: KLoor, който ще се състои тази неделя, на 12.12.2021 г.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За втори път получаваме запис от процеса на създаване на албум. 

Първи Сухо разказа и показа в серията си Heart 4U, а сега Кай. 

Обичам такова съдържание.

Споделям и отивам да му се радвам, поне докато батерията ми издържи.

Ето го - лошото момче (Bad guy):lol2:
3d04bfc81c4fbe1d.jpg
 

 

 

Кай също така се включва в проект на Института за културно наследство, като ще вземе участие в записа на сензорна книга на тема история и по-специално палеонтологичнито наследство на Корея. Книгата е създадена специално за хора с увредено зрение и целта е да ги запознае с тази интересна част от историята. 

Браво, Джонгин

Изт. Naver

 

 

А на 15.12 Сехун отново ще играе LOL в SM Super Idol League. 

13531ce5465f53ae.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай:)

Пърформанс видео на "Peaches". 

 

 

Както си знаем EXO мембърите доминират в класацията за популярни чуждестранни изпълнители в Китай. 

В платформата Weibo, която има над 560 млн. потребители, момчетата влизат в ТОП10 от януари до август вкл. 

Изт. Allkpop

 

 

SM със специален зимен албум - SMTOWN 2022 : SMCU EXPRESS, който ще излезе на 27.12.2021 г. 
В него ще участват всички групи на компанията.
Изображение

Също така на 1.01.2022 г. отново ще ни зарадват с SMTOWN LIVE CONCERT.:)

Безплатен ще е, ще може да се гледа в YouTube и Beyond Live. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макнето за DIOR.

"Певецът, актьор и Световен посланик на DIOR Сехун се включи, за да разкрие Колекция Мъже Есен 2022 на Ким Джонс, носейки сив блузон, пуловер, риза с декорирана яка, син панталон, червени чорапи и боти - всичко това от новата ни колекция."

Off Topic

 

Singer, actor and Dior Global Ambassador Sehun tuned in to discover #DiorMenFall 2022 http://on.dior.com/menfall2022-yt by Kim Jones wearing a gray blouson, sweater, shirt with sequined collar, blue trousers, red socks and boots, all from the new collection. #StarsinDior

 

 

О Сехун е първият мъж, посланик на марката, като DIOR за пръв път изобщо посочват представител на мъжката си линия. 

Гордея се с него. :)

Изображение

 

Off Topic


 

 


 

Ако си мислите, че ще пропуснем Кай не сте познали.
Албумът му PEACHES e #1 в тазседмичната класация на Gaon Download.
Изображение

 


И докато всичко по-горе се случва бавно и полека видеото на "Monster" достигна 400 млн. гледания.
Изображение

 


Хайде, стига новини.
Поздрави от SC:lol2:
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Кай  получаваме танцовата практика на "Peaches", за което аз лично съм много благодарна. 

Страшно ми харесват хореографите му, наслада за окото. :)

 

 

А също и видео от фотосесията за албума. Ех, Кай. Добре, че е той, останалите изчезнаха някъде по белия свят, никакви не се обаждат. 

 

 

В тази връзка да кажа, че Джонгин се скъсва да качва в ТикТок разни клипчета. Последвайте акаунта, ако ви е интересно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай и състава на шоуто New World в забавен сегмент на Нетфликс.

При една от игрите му задават въпрос:
- Кай от EXO или шоумена Кай - кого избираш?
Отговорът:
- EXO, разбира се.
Накрая загубилият отбор, в който е и той, за наказание дружно танцуват на "Love Shot".
Изображение
 

 

 

Лей за Bang & Olufsen на които е рекламно лице.
Изображение

 


Сехун с екипа на Voicetuning, като MC при представянето на песента "Prayer".
Изображение

 


И накрая да добавя и тук.
Днес обявиха дати за тийзърите на зимния албум на СМ.
EXO ще бъде представена само от Кай, а привю ще получим на 17.12.

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново кой? 

КААААЙЙЙ :D

Видеото за канала Hello82, където се среща с чуждестранни фенове. 

Радвам се, че въпреки че клипа е посветен на Кай, този път го усещахме и като част от групата, а самият той говореше за тях като за "нашите" фенове. 

 

 

Сехун за Dior и W Korea, споделени в Инстаграм от фотографа Hyea W. Kang. 

98f5f3d92655c710.jpg
 

Off Topic

 

91d0d0752da41c48.jpg

0523ebdc73217667.jpg

452c57d4f8ea0881.jpg

 

 

 

Кай за GUCCI и W Korea, от същият фотограф - Инстаграм.

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наслаждавайте се на Кай докато е наличен. Все си мисля, че след рождения си ден (14.01) ще влезе в казармата, така че да му се порадваме докато можем.
Пък и аз лично съм му благодарна, че пази и представя достойно името на групата. Само заради него EXO са #3 в месечната класация за м. Декември за репутация на мъжки групи.:)

Така че, отново Кай, този път с видео за VOGUE Korea.

 

 

И както и да се променя тренда EXO си е EXO.
Песента им "The First Snow" е сред 6-те избрани Коледни песни, които стоплят сърцето и доставят вълнение и щастие, според Insight Korea.
(да си кажа, че ме гложди :D всъщност песента е доста тъжна, независимо от по-свежата си мелодия.)
Изображение


Честито на Бекхьон!:)
За трета поредна година получава отличието Най-добър певец - Мъж,  на провеждащите се в момента награди 2021 MAMA.
Изображение
 



oooo Той се включи в Туитър, за да ни благодари.
7d34ecb0b5f18cd0.jpg


Днес EXO спечелиха и отличието за Най-добра чуждестранна група на китайските награди Tencent Music Entertainment Awards.
Честито!:)

Изображение

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди минути приключи първият соло концерт на Кай "KLoor", аз още се вълнувам и бързам да споделя впечатления.
Първото ми беше колко стегнат, в смисъл фокусиран в началото беше Кай, независимо от непринудената атмосфера с която започна - видео включване в Инста, което е било на живо, но го разбрах по-късно. Скоро Кай се отпусна и продължи по-спокойно и уверено, поне аз така го усетих.
Целият концерт ми напомни този на Темин - час и нещо песни и танци, прекъсвани само за vcr видеа, нямаше приказки и фенове на екран, както съм свикнала от Beyond Live концертите. Изпълни всичките си 16 песни от 1-вия, 2-рия албум, както и "Confession", "Spoiler" и иконичната "I See You", плюс соло версия на  "Jekill" на EXO, която беше СУПЕР. Да си призная щях да се зарадвам на още някоя песен от групата, но така са решили и съм благодарна, че пък именно една от любимите ми се случи да е.:D
След концерта имаше включване на живо. В него именно сподели, че е искал да направи един по-различен концерт, който да не се прекъсва за разговори, а да върви гладко, като един цялостен филм, който да е подарък за феновете. В предварително заснетите сцени (vcr и части от изпълненията) вървеше една линия - Кай като дете, което тръгва по различни пътища и как би се чувствал, ако е поел някой от тях, в който не е певец. Някои други видеа показваха по-интензивни, наситени и мрачни кадри, с което Кай ни разкрива, че зад камера, извън сцената има и своите трудни моменти. Каза, че в началото (на кариерата си) се е телепортирал само на различни места, но сега вече може да се придвижва и в различно време. Накрая обаче отново е на своя път - този на артиста. Интересно беше представено.
За мен лично най-готино беше, че се включваше на живо в социалките, през цялото време. Както самият Джонгин каза, едно от притесненията му е, че липсва усещането да е заедно с нас в един момент, в едно и също време. Затова по време на някои изпълнения ползва телефона си, снима се и публикува в Бабъл, в Инстаграм. Искал е да усетим чувството на "заедност" (има ли такава дума всъщост?).
В спойлер слагам да видите какъв е сладур.
Изображение
 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Кадри от едно от видеата. Джонгин е в метрото и вижда себе си като дете, заедно с майка си. Играе на Нинтендо - играта, която баща му е подарил, когато се е явил на прослушване в СМ.
Изображение

Изображение

Изображение

 

И снимка след събитието с която ни благодари.:)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай ни залива със съдържание. 
От 8.01.2022 г., по японската платформа ABEMA, ще се излъчва 5-серийното му риалити "KAI's Bucket List" (Списъкът с желания на Кай).
В предаването той пътува за 4 дни и 3 нощи с двама от своите приятели Тимотео (от бившата група HOTSHOT) и Kwonho (дружка от училище), виждали сме ги в различни негови видеа. Ще играят игри, Кай ще им готви, ще сподели мисли за членовете на EXO, ще напише писмо до най-добрият си приятел...
Изображение
 

Off Topic

 

 

 

 

А малко след концерта днес Shim Jaewon, който е хореограф и пърформанс директор в СМ, постна на Инстаграма ми снимка с Кай с думите: "Мисля, че ако се осмелите и вложите в работата си всичко от себе си, може да видите искреността."
Изображение

И още сладки снимки.
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мога да кажа само, че беше невероятно удоволствие! Усмивката му ми стопли сърцето, танците, песните...Радвам се ,че имах възможността да видя нещо толкова уникално, безкрайно много ми липсват всичките! @kandala е написала много хубаво всичко, аз просто нямам какво друго да добавя. Само, че много ги обичам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък основно за Кай си приказваме и е разбираемо.
Искам да споделя нещо за Лей обаче. Заедно с дядо си той участва в една програма "Grandpa’s Grandson" (Внук на дядо си).  Всъщност цялото риалити се казва "Give you, my new business card" и във всеки сезон ще се представя различен артист, който ще разкрива своя непозната страна пред публиката. Частта с дядото е само един отделен сегмент на тази програма, която стартира с участието на Лей. Двамата заедно посещават пазари, магазини, старото училище на Ишинг. Всъщност дядото не е знаел, че Лей ще го посети, а си е мислел, че само го интервюират. Момента с изненадващото появяване на внук му е много мил - ТУК.
Изт. Tellereport

Изображение

Изображение

Изображение

 

Изображение

Помните ли червените връзки? :D

Off Topic

Изображение

 



Припомням ви тази красива негова песен - "I Need U". Видеото е заснето в Париж, като пресъздава историята на баба му и дядо му, а самите те взимат участие в снимките. :)

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започваме седмицата красиво - Сехун с коментарно студио за Мъжката колекция Есен 2022 на Диор. Както знаем, вече официално е посочен за Световен посланик на марката.

 


Тутър акаунтът на групата сподели още няколко сними от вчерашния KLoor.
Изображение

Изображение

Изображение
 

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай и видео зад кулисите от заснемането на пролог филма "Vanilla".
Много съм му благодарна за тези видеа.

 

 

ТУК можете да прочетете интервю на Кай за Teen Vogue.

 

Другото от деня е свързано с Шиумин.:)
Ъпдейтвал ни е от звукозаписното студио, като е качил снимка на текст със заглавие "Love Letter" (Любовно писмо), а отпред с молив е написал "Шиу".
Дали пък... Дали пък не записва най-сетне албума си? Всички много се надяваме да е така.

Изображение


Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, хора. 

Harper's Bazaar прави списък с 15-те най-добри к-поп албума за 2021 г., където са включени:

#15 BAMBI на Бекхьон 

#11 PEACHES на Кай

#3 DON'T FIGHT THE FEELING на EXO 

#1 EMPATHY на D.O.

Изт. Harper's Bazaar

Драго ми е да прочета такава оценка за момчетата. 

 

Зад кадър - заснемане на видеото на Кай "Peaches". 

 

EXO със специалния си албум DON'T FIGHT THE FEELING са номинирани в 5 категории на годишните China Year End Award 2021.

Категориите са:

Най-добър артист

Най-добър к-поп артист

Най-продаван албум

Най-продаван к-поп албум

Най-продаван чуждестранен албум

Съответно Бекхьон, D.O. и Кай са номинирани като соло артисти с BAMBI, EMPATHY и PEACHES. 

Победителите ще бъдат обявени утре 16.12. 

Успех! 

53c66d889425bd98.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В статия на TeenVogue клиповете на "Bambi" и "Peaches" са наредени сред най-добрите 21 к-поп клипа на годината.

 

Бекхьон, "Bambi"
"Настоящият тренд сред членовете на EXO е преди да влязат в казармата да пуснат по един страшен хит или прочувствена прощална песен/мини албум за феновете. За късмет "гениалният айдъл" Бекхьон си е взел бележки и подари шест парчета в r&b стил преди да се отдаде на служба. "Bambi" е само върхът на айсбера за третото EP на певеца, то е почти твърде горещо и трудно за издържане. Бекхьон привлича внимание и с двете - и визуално, и музикално, с всяко завъртане на шапката си "федора" и вдъхновеното от MJ движение на хълбоците. Грабвайте палтата, защото това е пътуване с влак, което не искате да пропуснете."

Off Topic

Baekhyun, “Bambi”
 

The running trend among EXO members, ahead of their ongoing military enlistments, has been to either drop one helluva banger or a heartfelt goodbye song/EP for fans. Fortunately, “Genius Idol” Baekhyun got the memo and gifted six R&B-inspired tracks before heading off for duty. “Bambi” is just the tip of the iceberg for the singer’s third EP — it’s almost too hot ‘n heavy to stand. Both musically and visually, Baekhyun commands attention with every twirl of his fedora hat and MJ-inspired swing of his hips. Grab your coat, because this is one train ride you do not want to miss.


BAEKHYUN 'Bambi' Concept Teaser Images | Kpopping

 

 

Кай, "Peaches"

"Преди година Кай от EXO накара всички на Земята да се сблъскат със знойният  антиутопичен свят на "Mmmh". Докато предното издание на певеца беше фокусирано върху футиристичните визии и ефекти, тазгодишният "Peaches" прави заемки от миналото. Модернизираният ханбок и спокойните изображения на планини са любовно писмо до историята на Южна Корея, тъй като прасковите символизират плода на щастието в националната митология. Въпреки че Кай не е първият, който черпи вдъхновение от темата за древна Корея, той я представя най-мечтаната последователност, която сме виждали досега. Бележка: момент на мълчание за още едно красиво изпълнение на хореографията."

Off Topic

Kai, “Peaches”
 

A year ago, EXO’s Kai had everyone on Earth in a vice grip with the sultry dystopian world of “Mmmh.” While the singer’s previous release focused on futuristic visuals and effects, this year’s “Peaches” borrows from the past. The modernized hanbok and serene mountain imagery is a love letter to South Korea’s history, while peaches are symbolic in the country’s mythology and are seen as the fruit of happiness. Although Kai isn’t the first to draw inspiration from ancient Korean themes, he does portray it in the most dreamlike sequence we’ve seen yet. Side note: a moment of silence for yet another beautiful execution in choreography.

 


Review] Peaches – Kai (EXO) – KPOPREVIEWED


А това е Сехун от днес, когато участва в SM Super Idol League.

Изображение


Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта се събудихме с постера на Сехун за предстоящия филм с негово участие The Pirates 2, чиято премиера ще е през януари 2022 г.
Изображение

 

А в края на деня получихме снимките на Кай за 2022: SMCU EXPRESS.:)

Изображение


Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...