Jump to content

EXO


Recommended Posts

Първа победа за Overdose от корейско музикално предаване :) Днес грабнаха купата на Show Champion в по-слънчевият там, отколкото тук, Ден на розата.


 


https://www.youtube.com/watch?v=B5VOm9uCtlE


 


 


От Loen ( а всъщност 1theK) ни зарадваха пък с интервю за Ask in a box, като това е само 1 част, ще има и още ;) Разберете кой е срамежлив, кой е бавен и защо Макнето и мъчения да му прилагат, няма никога да се обърне към D.O. с хьонг хахаха



 


От Mnet за момент ни заблудиха, че утре ще са 12 на сцената, но се оказа в крайна сметка, че ще са си само К. Които пък се потрошиха последните дни, на Сехун видяхме са му махнали гипса, но пък Чани си е наранил ръката нещо, а на Кай старите травми на хълбоците пак му се обаждат... 20-годишни ама като след война всеки път.....


Приятен Ден на Розата, от трима сладури (2-ма повече сладки :P) Като ние не виждаме слънце, поне да се радваме на тяхното.


tumblr_n5kdwb9egq1r3hs1eo2_r1_1280.jpg


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да им е честита победата. Изненадани няма, манията по тях е огромна.  
Хиените пак го накиснаха мъничък Додо, че е срамежлив пред момичета, те пък щото са много отворени. Измиха си ръцете с него, особено Бек си умира да го дразни. Сехун се обръща към Мин Сок и Лухан с "Мини и Лухани", че Кьонг Су ли да съхрани в телефона си като "хьонг".
Добре, че е съобразително макнето и публикува снимка с тримата и розите зад тях, а и по този начин честити празника, че да се порадваш и ти на изрусеното и онова усмихнатото отзад. Може и да омекнеш към него с времето, ако продължи да те радва с хубави снимки с "мамчето".
И да, от Mnet врътнаха номер с обявяването, че всички ще са утре заедно, на сцена. Контузените ще се оправят, Чани ми изглеждаше много добре днес на записа с наградата, макар че снощи се превиваше от болка. Джонг Ин е герой, ще се оправи и той.

 

Какви са хубави недоспали, негримирани и небрежно облечени на интервюто по повод наградата им днес. Идеални. Ето това е истинското ЕХО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво стана с мотото "Ние сме едно" - КРис май напуска . Макар, че и преди имаше такива слухове. Чани, Лей и Тао са го ънфолнали от инстаграма.

 

M countdown днешното изпълнение и спечелиха днешния брой на предаването, като Suho прие наградата сам. Ето речта му за наградата:

tumblr_n5mbox3FM41rp4pgdo1_500.jpgtumblr_n5mak04seA1rj2nvko1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мислех да пиша, но все пак ми се иска да споделя нещо, само и единствено като фен на ЕХО.

След всичко, което изчетох днес, след абсурдните мнения и статии, за мен е важно само едно - нищо не е официално и не вярвам, че Крис напуска групата, докато това не бъде официално обявено от компанията или от самият него. Не ме вълнуват двете страни в този спор, нито кой и за какво ще съди другия и какви претенции има, само те си знаят, а и това не е първият подобен случай с тази компания, едва ли ще бъде и последният. За доброто на групата дано се разберат и от двете страни.

От действията на останалите момчета днес, както и думите на Сухо при награждаването на M! Cоuntdown с втората победа, съдя обаче, че нещата са сериозни и те са най-малкото обидени на Крис. Погледът на Сухо и думите му на финал бяха много силни. Изключително емоционален, за първи го виждам в тази светлина и е ясно, че те не могат да останат безучастни. Затова Крис не се е върнал от Шанхай онзи ден с тях, което наистина беше учудващо.

С големият успех, който постигнаха е жалко, че ставам свидетел на това само две години след дебюта им и то точно сега, когато вървят промоциите и трябва да започне световното им турне, но и без Крис (ако наистина всичко се окаже истина) те ще продължат да бъдат заедно, дори и само 11.

 

И да не звуча толкова минорно (аз и не съм), въпреки глупостите днес и новините, да си кажа нещо... Само да е посмял и Бекхьон да напуска групата. Да си стои на корейското четирибуквие и да не мърда от там, хаха. Зная, че мечтае за самостоятелна певческа кариера, казвал го е, но има време и за това.

 

Втори епизод на Ask In A Box излезе днес. Горкичкият Кьонг Су, не спират да се шегуват с него, а той нали е душичка и търпи, хаха.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъжна работа, толкова симпатични са ми, че чак не ми се вярваше, че може и при тях да има проблеми. Каквото и да стане, мотото вече е пропукано, а такива неща не се поправят лесно, обидата  и горчивината остават задълго. само дето така и не разбрах какъв е проблема и каква е връзката на Беки с това, защото намирам само откъслечна информация, която не може да сглоби картината. Ако някой може да ми даде повече информация, ще съм много благодарна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам за каква връзка с Беки става на въпрос? Ако е заради казаното от Rie, просто той и е любимеца и тя мисли силово да го върне в групата, ако тръгне той да напуска. хахахаха


 


Иначе, ще кажа това и мисля да не го обсъждам повече докато не видя официални изявления.....


Крис е подал иск срещу SM, според повечето е за обезщетение за накърнени човешки права, не за прекратяване на договор. Общо взето иска договорът му да бъде ревизиран (подобно нещо правиха Тейон от СНСД и Го Ара преди време, за сравнение, без да напускат компанията). Въпросът тук е, че заради популярността на групата и количеството им фенове, повечето от които доста лабилни, по мое мнение, нещата се раздуват и излизат извън пропорции. Слуховете са много и все по-абсурдни.....


 


Ние тук не другият край на света, не знаем какво става, те и тези в Корея няма как да знаят освен ако не са им в къщата, така че няма смисъл от спекулации.


Въпроса ще стане ясен, според мен, до другата седмица, когато е концертът им. Ако се разберат до тогава, Крис ще си изтърпи отношението което ще получи като се върне и ще продължи с тях, ако не.... ще се радваме на 11 членно ЕХО.....


 


Едно е ясно, СМ винаги са имали проблеми с договорите си и отношението си към артистите и винаги ще имат, защото не са музикална компания вече, а конгломерат за изкарване на милиарди долари...


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е заради казаното от Rie, просто той и е любимеца и тя мисли силово да го върне в групата, ако тръгне той да напуска. хахахаха

 

А, много точно. Това исках да кажа. Чакай и да се почеша в знак на одобрение, хаха. С Бек нищо не се случва, ако има нещо, то това са само спекулации на недоброжелателни фенове.

 

tumblr_n5lwqtiR3E1rrspkoo2_250.gif

 

И аз подкрепям little_angel в написаното. Пишат се и вчера и днес невероятни глупости за момчетата и цялата ситуация. Няма смисъл от раздуване на нещата, ако Крис излезе следващият петък на сцената на първият им концерт в Сеул - значи ще имаме ЕХО, което познаваме, ако ли не - да е жив и здрав, успех с новото му начинание, но 11-те ще продължат.

Днес отмениха втори епизод на шоуто им Mnet XOXO EXO, но ще излъчат кадри от концертите им в Япония миналия месец.

 

И ако има интерес... Да споделя още нещо буквално преди минути. Крис публикува в Уейбо току-що, имам профил и лично го видях (пиша това, защото се спекулира много с публикациите на всички в SNS), не е да говоря наизуст. Споделя единствено, че благодари на тези, които го подкрепят и нищо повече. Мълчи по въпроса, а и така може би е най-добре, знам ли... Негова работа, но дано се разберат в името на групата.

Повече и аз не коментирам тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко е грешно да се сочи с пръст SM, че били компания, която прави пари. Че то в съвременната музикална сцена коя компания по света не е такава? Отдавна отмина времето, когато нещата се правеха в името на музиката. А това момче Крис какво е тръгнал да се жалва, да не е единствения? Колко кадри с айдъли/айдълки сме гледали, в който те са плакали от болка и умора? Доста май. Сещам се сега за Се Ра от Nine Muses, която ревеше от страх, защото се беше разболяла и я беше страх да каже на мениджъра им.

 

За да правят такива изпълнения на сцената със сигурност са минали през много мъки. Но те за да имат толкова много фенове, няма как да стане без тези неща. Така че да стиска зъби и да не се прави на ударен. Или той е от онези, които си мислят, че да си айдъл означава само да имаш луди фенки и много пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rie, и на мен Беки ми е любимеца, много ми е легнало на сърцето това момче, има глас , визия, приказлив е /като мен/, въобще пръска чар и харизма навсякъде. Знам, че групата не може да съществува вечно. Вокали като Беки и Чен ще поискат самостоятелна кариера, другите момчета може да ги влече нещо друго в живота, но за тези две години през които са заедно, момчетата, поне според мен, станаха като братя. Затова и ще бъде тъжно , когато един ден се разделят като група, но ми се искаше да не става толкова скоро. Живота е непредсказуем и не знаем какво става в главите и душите на тези прекрасни момчета, затова им пожелавам успех в бъдеще, във всяко тяхно начинание. Иначе песните от последния мини албум не са никак лоши - 3 от 5 на първо слушане направо ме зарибиха, а останалите две, след 2-3-4 прочит, разбирай слушане, започваш неволно да си ги тананикаш. Това за мен не е никак зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, радвам се, още една фенка на харизматичният главен вокалист. Аз не мисля, че той някога млъква - или пее, или говори, или яде, а Джонг Де каза, че дори когато спи, издавал звуци. Бек е един от най-обичаните в групата им, наистина изключително харизматична личност, а и сам си го каза и вчера в интервюто Ask In a Box - позитивен, усмихнат и весел. Винаги пуска шеги и носи настроение, с него никога не е скучно, а и момчетата са го казвали не веднъж - Бек е този, който най-много ги забавлява и се шегува с тях. Той е и човекът-егйо в групата им.
А за талантът му на певец какво да кажа... повтарям се, хвалила съм го достатъчно в темата.
Тъкмо сега пуснах да тегля новият втори епизод на Mnet XOXO EXO, който по принцип трябваше да е с предаване на живо, но го отложиха и показаха кадри от японското им приключение, които трябваше да излъчат, но по-натам в епизодите на предаването. Видях вече някои откъси. Бек отново не е изневерил на себе си, само че този път в комплект с Кьонг Су.

Поздрав тогава специално за теб, като фен на Бекс. Това изпълнение на двамата с Джонг Де е невероятно и доказателство за талантът им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

о, тази песен ми е любимата, когато я чух за първи път плаках много :cry:. Не можех да повярвам , че две момчета могат да съберат в себе си толкова много чувства и емоции. Изпълнението им беше толкова невероятно , че не можех да повярвам , че загубиха дуела. И до днес когато ми е тежко си пускам песента и изливам негативните емоции. двамата са невероятни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сцената на ЕХО-К днес на Music Core. Очаквано и тук спечелиха първа награда (станаха вече четири за Overdose, три в Корея и една в Китай). Джонг Ин е бил откаран след участието им в болница, проблеми с кръста. Дано не е сериозно. Сухо беше отново емоционален на финал с речта си, но движение по "онзи въпрос" няма и днес. Сравнително тихо и спокойно е днес около тях, за разлика от изминалите 3 дни.



Mnet качиха някои откъси от втори епизод вчера на Mnet XOXO EXO, с превод на английски. Бекс отново го играе актьор, този път имитира героят на Ким Су Хьон от... всъщност не му зная точно името на сериала, аз дори наскоро разбрах за него, след като видях, че Беки имитира и главната героиня с някакво нейно егйо, в което тя се лигави на колата си с изречението "Бум, Бум-яяя" или нещо такова. Та, разрових се тогава и разбрах, че било от този сериал с Ким Су Хьон.

https://www.youtube.com/watch?v=BBQjphD1uBk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сцената им днес и на Инкигайо. Отново взеха първа награда, а с това станаха общо 6, защото снощи грабнаха и още една на ЕХО-М за Overdose от Китай.
С тези костюми ми харесаха много. Куанг Хи не знае с кой си има работа. Той може да се лигави, да бъде интересен, ама има и друг, който може да му опонира и да го подкача от ЕХО-К. По-сериозно премина това издание на Инкигайо днес (разбираемо), Бек не успя напълно да влезе в "образ" и да пуска шеги.
И искам да кажа още нещо на финал... Браво на Лей за това, което направи вчера с публикацията си в Уейбо, а по този начин защити майка си и феновете му. Глупостта и интриганстването на интернет потребителите излязоха извън граници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни са.Днес гледах и топ 100 - на 1 място са .Наистина се радвам много ,дано проблемите да се решат и всичко да е наред.:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да не пиша, но как да пренебрегна вторият си любимец хехехе


tumblr_n5xo2v49PO1tc1n1ro2_500.jpg


Честит Рожден Ден на Лидера! (Вече е 22-ри в Корея) Да е жив и здрав и ги държи в релси останалите маймуни. Аз знам, че той може :)


Файтинг Сухо (Джунмьон ака Джунма ака Майче) хахаха


tumblr_n5xnucKiin1rz1ueco6_500.gif


 


И да не е само това малко снимки от Kolon


 


tumblr_n5xoh4A7lM1s5skw5o6_1280.jpg


tumblr_n5xoh4A7lM1s5skw5o7_1280.jpg


tumblr_n5xoh4A7lM1s5skw5o5_1280.jpgtumblr_n5xoh4A7lM1s5skw5o4_1280.jpg


 


 


А сега се сетих, пуснаха клип за концерта, доста показателен за бъдещето на групата, според Rie, пък и аз вече мисля, че надеждите са малки....



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От SM Ent. най-после излязоха днес с някакво официално изявление по повод и касаещо трите концерта в Сеул тази седмица. Обявяват нещо, което вече май не е изненада, че само 11-ет ще бъдат на сцена, а с Крис и адвокатът му така и не могат да влязат в контакт (каквото и да означава това според тях).
Не му знам на Крис истинските причини поради, които иска да прекрати договора си с компанията, нито ще защитавам него или SM Ent. (тия всеки има право да ги съди според мен), но в моите очи постъпката му спрямо останалите 11 момчета изглежда като предателство. Дори и да е имал проблеми, дори наистина да има право да съди компанията, но да ги изостави точно пред един от най-значимите моменти в кариерата им - първият самостоятелен концерт, който е толкова важен за всеки изпълнител/ група е меко казано странно. И каква ирония - точно преди два дни излъчиха поредното участие на ЕХО-М в китайско предаване по повод промоциите, които приключиха за тях. Та, в него Крис, като лидер на ЕХО-М, говори за трудните им моменти, през които са преминали, как са се подкрепяли взаимно, колко трудно им е било по време на тренировачният процес, че е намерил истински братя и приятели в групата в лицето на останалите момчета и т.н. Все прекрасни, силни думи, но са без стойност към днешна дата.
Не може и никой от останалите в групата да не е знаел какво обмисля той, още повече пък китайците. Те ядат заедно, спят заедно, правят всичко заедно и със сигурност е имало разговори доста преди това, но явно не са очаквали, че ще го направи точно преди концертите.

Честит рожден ден и от мен на Лидера. Ким Джун Мьон, Джунма, Сухо, но за мен той е само "мамчето". Тао също го нарече така в публикацията си снощи в Инстаграм и поздравът, който отправи към него. Не ми е сред любимците от групата, но признавам, че като лидер е отличен, а и най-добрият избор между тях. И да отбележа, че любимото ми малко дяволче го поздрави преди няколко часа с интересна снимка и послание. Това винаги трябва да се очаква от Бек, бих се учудила, ако не го беше подкачил с нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера спечелиха 7-ма победа за Overdose на М! Countdown, но нито имаха изпълнение, нито някой от ЕХО-К се появи на сцена, за да вземе наградата.

The Lost Planet стартира днес с първият концерт от Сеул. Направиха си шоуто момчетата, дори и без Крис, за което ги поздравявам. Излишно е да казвам, че залата беше препълнена. Следих концерта в интернет, близо два часа продължи всичко, а и за повече нямаше как, тъй като и утре, и в неделя отново ще са на сцена. Освен познатите парчета, всеки един от 11-те имаше собствено изпълнение, дали с танц, дали с пеене, дали на някакъв инструмент, но всеки един се изяви в това, което е най-добър. Бекс ми обра точките на пианото и изпълнението си. Лулу се отчете с изпълнение на песни на китайски. Денчо блестящ зад микрофона отново, в танците - Лей, Сехун, Джонг Ин, Тао в ушу-мушу или каквото е там онова бойно изкуство, Чани, Мин Сок, Додо, Джунма, всички до един.
ЕХО-К изпълниха Genie на SNSD, а ЕХО-М изпълниха Gee. Слава богу, не ги бяха облекли като кифли, нито им се наложи да се правят на женски. Куони от 2АM беше на концерта, У Йoнг от 2PM, VIXX, както и съквартирантите на Чани от къщата. Всички бяха дошли, за да подкрепят и да гледат момчетата на техният толкова важен първи самостоятелен концерт.

И 11 ще продължат и ще бъдат група. Жалко за Крис, но те продължават напред и това според мен ще ги обедини още повече като група, ще ги сплоти. Поддържат се много тези дни. Труден момент е за тях и естествено, че го изживяват, но ще се справят.

EXO, saranghaja!

Лулу и Мин Сок в понеделник (бел.ред 26 май) ще участват във футболният айдъл-турнир, който се организира по повод наближаващото световно първенство по футбол в Бразилия. След три поредни концерта как ли ще намерят сили и топка да ритат в понеделник, не зная, но и двамата не са отказали поканата, а са я приели на драго сърце. Имах си аз, особено фенчето на Манчестър Юнайтед да пропусне да играе футбол и да се изяви.

Днес се излъчи и трети епизод на Mnet XOXO EXO. Малко по-късно тази вечер ще е готов с превода на английски, но ето един кратък откъс от него, който вече преведоха, а и е с любимата ми китайска муцуна. За пореден път не изневерява на себе си, хаха.

https://www.youtube.com/watch?v=XnH57_6PdIM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8-ма победа днес за Overdose на Music Core.

Преди два часа приключи и вторият концерт. Вчера започнаха в 20:00 ч. корейско време, днес в 18:00 ч., а утре са от 16:00 ч. Също утре, от SM Ent. обещаха, че ще дадат пресконференция свързана със случаят около Крис. Мисля, че само ще обявят официално това, което вече се знае, но да видим и да чуем все пак.
Проследих и втория концерт днес. Същите изпълнения по ред както бяха и вчера, същата продължителност от два часа, но да отбележа, че днес фен сървисът беше повече, особено от Лу, който наистина ме изненада. Утре и сам обеща да завърши до горе "картината". Фенките буквално пощуряха, наистина се учудих и аз при положение, че той винаги е бил по-притеснителен и срамежлив, не обича много да е център на вниманието, но явно е решен да наложи по-различен имидж. Секси намджа, това му е мечта, само че с неговото сладко, миловидно и красиво личице засега малко трудно може да ме убеди, въпреки че на години е голям. Растат, променят се. Следя ги вече точно една година и наистина откривам голяма промяна в някои от момчетата. Пораснаха, придобиха самочувствие, увереност на сцена, а и тепърва още ще се променят.
Бекс днес се изложи малко, сгреши на пианото, но пък се измъкна в негов стил с "Kkaeb song", хаха. Този малък дявол.
И днес препълнена зала и популярни лица на концерта, дошли да ги подкрепят - Йесонг (в казарма е, но събота и неделя винаги е свободен, защото е на по-лека служба), Ънхьог и Шиндонг от Super Junior, Темин от SHINee, Фей и Джиа от Miss A (Фей веднага се отчете и със снимка след концерта заедно с Лу, Тао и Джиа).

Видео със соло-то на макнето вчера. Слагам него, защото е с отлично качеството, а повечето от останалите клипове и всичко, което се качва е с фен камери или с видеоклипове от инстаграм. Сехун заслужава да се види. Страхотен е, както винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rie, как следи концерта им от интернет, и на мен много ми се иска, но не знам откъде , а и дали ще ги предават и трите или само първия! може ли да ми дадеш някаква информация. благодаря предварително :kissy:



по това което виждам от тук- от там, момчетата изглеждат много щастливи и най-важното много задружни, зрели.  RiE, нямаш ли нещо на Бекчо, че много ми липсва. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има възможност да се гледа онлайн концертът им, но съжалявам, не мога да разпространявам подобни линкове, а и нямам право. Мога да ти кажа единствено, че концертите се записват и ще бъдат пуснати на ДВД, но ще трябва малко повече търпение от феновете.

Какво да имам за Бекхьон? Пее, танцува, изпълнява си задълженията, прави си и номерата. Около него няма нищо извън обичайното. Носи си напоследък отново редовно очната линия и лещите, което изобщо не ме радва, но такава му е сценичната визия. Ако има нещо интересно около него ще споделя (предполагам), когато пиша отново за групата като цяло.

Ето го на снимка от днес.

tumblr_n636exawZp1ru1hrko1_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...