Jump to content

EXO


Recommended Posts

W Korea ъпдейтнаха Инстаграма си със Сехун, като участник в кампанията "Love Your W"

Изображение

Изображение
 

Off Topic

 


 

 

 

Излезе и видеото, в което са включени Кай и Сехун:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай беше в Туитър по-рано, ползва официалния на групата. Каза: "Аз съм Кай. В момента съм на снимки, питайте ме каквото искате." 

Да, питаха го и отговори на някои фенове. Така че - дерзайте. Не се знае кога ще попаднете на него (или друг от групата) . :)

Разбрахме, че предпочита прасковите меки, че се интересува коя от публикуваните досега снимки най-много се харесва на феновете, че на онази с крема сам се е намазал и че албумът е "история" (може би е имал предвид исторически?). 

 

А днес, 25.11 при нас и вече 26. 11 при него, е време за 'PEACHES' Prologue Film. 

M

G

Гласът му, хора. ГЛАСЪТ!!! 

Изображение

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея настъпи 27.11, а с него и рожденият ден на Чаньол

Обичам го тоя човек веее... 

Искам да е много, много щастлив.

Да продължава да грее. 

Нямам какво повече да кажа, макар мислите ми да са много.

Безкрайно съм му благодарна за това, че е сред нас и за музиката, която прави. Пожелавам му цялото щастие на света! :)

00421cffb56a3164.jpg

 

 

Отново песен от EXO-L - английска версия на Break The Box, с която му честитят празника. 

 

 

 

Сехун пък днес е бил сред презентаторите на провелите се Blue Dragon Awards, обявявайки отличието за нова актриса.
Изображение
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се навършват две години от излизане на OBSESSION.
Прекрасно, неочаквано, страхотно завръщане беше, а албумът се превърна в един от любимите ми изобщо.

 

Една от песните - Jekyll, с български превод.
Надявам се да ви хареса!

 

 

Подсещам, че Кай ще е на живо на 30.11, час преди излизане на албума.
Лайфът ще е в YouTube канала на EXO и предполагам ще осигурят англ. превод.
Който може да гледа и да сподели после. :)
Изображение


A това се е случило на днешното приключване на мюзикъла Meissa's Song.
Отново - Честит рожден ден, Чаньол! :wub:

Off Topic

 


 

 

Между другото, той "напълни" Инстаграм сторито си със снимки с постери, торти, кошница изпратени от феновете за рождения му ден. На една от тях е с Ча Дехьон, колегата му от мюзикъла и к-поп сцената. И понеже след 24 ч. ще изчезнат, ако не ги запази, аз ги поствам тук, в спойлера. 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една изненада.
Този път от VOICETUNING, студиото на вокалния учител на Чаньол, Бек и Сехун.
Втора част на проекта VOTIZ (първата беше Со Мунтак и Бекхьон с песента им "Hurt").
На 3.12, в 18:00 KST ще излезе песен в изпълнение на И Хан Бьол и рок изпълнителя И Хьок. 
Песента се казва "Prayer", а Чани е един от текстописците й. :)
Изображение
 


Нещо и от/за Лей.
Видях го преди няколко дни, но се чудех дали да споделям, звучеше ми някак клюкарски. Докато не видях, че GlobalTimes са го публикували.
Става въпрос за факта, че Ишинг съди двама интернет потребителя за разпространяване на невярна информация и злонамерени слухове. Лей настоява гражданите да бъдат осъдени на официално (публично) извинение, както и да го компенсират за нанесени щети. Действията му получиха широка подкрепа от нетизените. Надявам се да спечели!

 

Иначе в качеството си на представител на FILA Лей ще краси на корицата на декемврийския брой на изданието NYLON.
Изображение

Изображение

Изображение

А в спойлера една супер кратка, но сладка част от първия му инста лайф вчера.
Фен написа слогана на EXO "we are one", който Лей повтори на глас вдигайки палец "WE ARE ONE".:cry:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай за GUCCCI и кампанията им Gucci Aria. 

c7db718a233f1ab6.jpg

 

e556add54410e1f1.jpg

 

Сехун води пресконференцията на Кай. 

7162d4332de7a264.jpg

 

a813ede055fe1526.jpg

 

Обща снимка за EXO-L ACE. :)

ed8bfcd4212fd6e2.jpg

 

Денят на PEACHES дойде. 

Успех на албума и Кай! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай и "Peaches" :)
Изображение
 

 

 

Нямам търпение да чуя албума, а междувременно да споделя - EXO имат вече официален ТикТок акаунт. Гледам и не вярвам на социалките направо.:D

(не че нещо е публикувано още де, само в Кай и Сехун ми е надеждата за там) 

 

Малко след излизането PEACHES достигна #1 iTunes в 42 страни (сред които и нашата).
Изображение

 


Иначе GUCCI ъпдейтнага социалните си мрежи с Кай -  Инстаграм.
Изображение

Изображение

Изображение
 

Видеото в спойлера.

Off Topic

 

 



Той също е посочен за една от модните икони на 2021 г.
Според LYST Кай е сред 10-те знаменитости, чийто личен стил продуцира най-голям скок в търсенето, продажбите, социалните мрежи за последните 12 месеца. Включените в списъка звезди са Зандая, Дуа Липа, Lil Nas X, Хейли и Джъстин Бийбър, КАЙ, Роки и Риана, Tyler The Creator, Хари Стайлс, Дженифър Лопез и Лейди Гага.
За Джонгин казват:
"Кай от EXO дебютира соло през 2020 г., засилвайки статуса си на суперзвезда и сключвайки сътрудничество с GICCI. Капсулата, която представляваше мотив на мече, маркира първия път в който италианската модна къша работи по своя колекция заедно с корейска знаменитост. Когато беше пусната през април, колекцията се разпродаде почти веднага, а онлайн търсенията на GUCCI отбелязаха увеличение с 264%."

Off Topic

5. Kai (EXO) 

EXO member Kai went solo in 2020, furthering his superstar status, and landing a collaboration with Gucci. The capsule, which featured a teddy bear motif, marked the first time the Italian fashion house has worked with a Korean celebrity on a collection. When it dropped in April, the collection sold out almost immediately and online searches for Gucci spiked 264%.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, днес е денят на Кай.
Но покрай всички негови успехи и новини щях да пропусна да отбележа НЕЩО СТРАХОТНО.
Днес сутринта получихме ъпдейт от Минсок и Чен - ДА, ЧЕН!!!, които са обядвали заедно. EXO-L - виетнамка, учеща и работща в Корея, е попаднала на тях - посетили са ресторанта в който работи. Поискала да ги поздрави, а собственика се опитал да я спре. Шиумин позволил и й казал да донесе химикалка и лист, поздравила ги и помолила за автографи, които те й дали. 
Джогде проявил разбиране и казал, че сигурно й е трудно да живее и учи в чужда страна, накрая й пожелал да бъде щастлива. Сбогувал се с "Файтинг!", а аз се разтопих.

Изображение
 

Off Topic

 

 

 

 

Между другото, Кай ще промотира в музикалните предавания през уикенда - в събота на Music Core (един от водещите е Джонгу от NCT), а в неделя ще участва на Inkigayo (там пък единият водещ е Сънгчан от NCT). Не знам защо го споменавам, може би защото е едно от все по-редките взаимодействия между членове на любими групи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият соло концерт на Кай - KAI:KLoor, който ще е онлайн, ще се излъчва така също и в 30 кина от веригата CGV. Това е вторият такъв концерт след този на Кий, който през септември се излъчи в шест кина и отзивите бяха повече от добри. 

Имаме вече и тийзър:

 

 

Докато си чакаме концерта, да отбележим, че по-малко от 24 часа от излизането му PEACHES е вече #1 на Worldwide iTunes Album Chart в 59 страни и региона, като 1-вият му албум KAI също се чартва под #58. Браво! 

Off Topic

 

 

 

312fc0206c927e89.jpg

 

 

 Нищо не казвате за "Peaches" и албума. Е, аз да си кажа, ако на някой му е интересно. 

Не знам какво очаквах, но заглавната песен не ме грабна с първото слушане. Дали защото беше някак припряно, набързо измежду другото, но ме остави леко объркана. До второто слушане. Прекрасна е със спокойната си атмосфера и мек тон, а във видеото направо съм влюбена. Още с тийзъра се чудих каква е тази театрална обстановка, но вече в контекста на съня на Кай (каквото е видеото), ми стои съвсем на място и я намирам очарователна. Да не говорим за костюмите. Ужасно уважавам артисти, които по някакъв начин представят културата си на световната сцена и дрехите на всички герои в mv-то са именно такива, вдъхновени от ханбоците и изпълнени отлично. 

Между другото, да споделя за прасковите, вече като плод. Чак сега разбирам, че произлизат от северен Китай и са считани за плодове на боговете и безсмъртието. В Корея освен това се приемат и като символ на щастието, богатството и честта. Въобще този плод има сериозно значимо място в културата на Източна Азия и вече някак много по на място ми звучи целия сюжет на видеото - Кай, който "управлява" облаците на небето и закачащ се с момичетата, Кай танцуващ в подобно на храм място или събуждащ се под безсмъртното прасковено дърво. Да, много повече символика виждам вече. Забавно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Кай беше гост на радиопредаването на MBC, които актуализираха Инстаграма си с него. 
Изображение

Споделил е някои интересни неща, като например, че вчера Кьонгсу му е писал "Какво е това? Това не си ти.", говорейки за албума версия Kisses (по-сладката). Кай му изпратил снимки на версия Peaches (по-секси варианта) и D.O. вече доволен отвърнал: "Това е Джонгин, когото познавам." :D

 

Първият ъпдейт в ТикТок, Reals (кратките видеа в Инсаграм) и Shorts (онези късички клипчета в YT). Разбира се - Кай.

Off Topic

 

 

 

По-рано е бил и лайф в Инста и е казал следното: "Искам феновете на EXO да го харесат (видеото на "Peaches"). Искам почитателите ни да си спомнят миналото ни. Вижте, нарочно ползвах дървото (на живота) като референция, връзка към нашата Wolf-ера. Мъртвото дърво, което разцъфва и дава плод."
80bf7295258df9c9.jpg
 

Off Topic

 

i want #EXO fans to like it.. i want our fans to be reminded of our past.. u see i purposely use that tree as a reference from our wolf era like the dead tree had bloomed even the ending pose is like the tree from wolf

 

 

 

Утре ще е гост на Уенди врадиопредаването й Wendy's Youngstreet. Йеее 

 

 

Нещо и за Шиумин
По повод 100 представления на мюзикъла HadesTown, тримата актьори в главната роля ще изпълнят по една песен от постановката, която ще бъде качена в Инстаграм. Минсок е трети - EPIC III, и в петък би трябвало да го чуем. 
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време на годишни награди, класации и прочие. Както се очаква EXO са номинирани тук-там, но шансовете за 1-во място са малки. В класациите същата работа. Е, малко ми е тъжно, но... трябва да го приемем.

В публикуваната вчера годишна класация на Спотифай са (едва) #9. Нито една тяхна песен не е сред най-слушаните в приложението. Бекхьон е #2 стримван к-поп солист за 2021 г., а Чаньол, D.O. и Кай са съответно #9, 13 и 14.

 

Докато пиша горното излезе официално новината, че EXO са спечелили Inkisang  - Награда за популярност - на 2021 Asia Artist Awards Japan (фенски вот в Японското приложение).

Сехун и Кай са получили отличието. Честито! 

Off Topic

 

 

 

 

Кай на гости на YT канала Gym Jong Kook. 

 

А утре Сехун ще бъде водещ на представянето на песента "Prayer" по текст на Чаньол. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йеее

Кай и Сехун реагират на видеото на "Peaches". :D

 

В момента Джонгин гостува на Уенди от Ред Велвет в радиопредаването й 

4c502e08a7392d70.jpg

 

723b8c35bf9743aa.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ау, това ще е страхотно. 

Кай в Studio CHOOM, скоро. :)

 

 

Макнетата ни ще присъстват виртуално (чрез VCR) на предстоящите награди 2021 Tencent Music Entertainment Awards на 11.12.2021 г.:)
Дали пък няма да си донесат някоя в Корея?

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай с PEACHES е лицето на A List K-pop в Apple Music.
Туит
Изображение

 

 

Красиви снимки на Сехун в ролята му в "Now We Are Breaking Up".
Изображение

Изображение


Voicetuning качиха в Инстаграма  си снимка на Сехун и вокалния учител, който води уроците му, както и на Бекхьон и Чаньол.

Днес Сехун беше водещ на представянето на новата песен на студиото - "Prayer", чийто текст е дело на Чаньол и Onestar.
Изображение

Ето и самата песен.

За нея разбрахме, че първо Чаньол е изпратил текста на Хан Бьол (това е другото име на споменатия по-горе Onestar), който много е харесал емоцията в песента. Написана е малко преди влизането на Чани в казармата и може би това е подсилило чувството.

 

 

А това пък е изпълнението, което получихме от Шиумин по повод 100-тното представление на мюзикъла му HadesTown.
(честно казано, очаквах нещо по-... професионално заснето. малко съм разочарована)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото представяне на Кай с "Peaches", днес в Music Core.


За пръв път чухме и видяхме Хореографията на "Domino".
Супер е.

 

 

Официалният EXO фен клуб EXO-L ACE качиха няколко снимки, заснети зад кулисите.
Изображение

Изображение

 

 

Ех, ето заради това се радвам моите любими СМ артисти да се засичат по предавания.
TikTok  акаунта на EXO се обнови с видео на танцовото предизвикателство Peaches, в изпълениние на Кай и Джонгу от NCT.:D

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай с "Peaches" за STUDIO CHOOM.
Това са едни от любимите ми пърформанс видеа и предишното участие на Кай с "Mmmh" беше стра-ХОТ-но! 
Днес отиваме директно в рая. Приказен е. :wub:

От самото Студио пишат в описанието на клипа: "Неизбежно е да се влюбиш в К-ПОП БОГА. Не можем да избягаме, защото сме пияни от сладкия танц на Кай. (1:32 мин) След като го гледахме за 1,14 млн. пъти вече сме пристрастени към Ким Джонгин."

Off Topic

 

케이팝 신에게 반하는 건 피치 못할 일.  달콤한 카이 춤선에 취해서 벗어날 수 없어 (1:32) 114만 번째 보는 난 이미 김종인 중독 

 

 

 

 

Vanilla Vanilla и Сухо, фен клипче, ама страшно ми харесва, много готино се е получило, а за нас - Бънизенс, е като красив сън.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...