Jump to content

EXO


Recommended Posts

Хайлайт от мюзикъла Meissa's Song.:)

 

 

Част 1 на документалния филм MAMA : THE ORIGINAL K-POP AWARDS в който взема участие и Кай.
(надявам се да качат скоро и англ. субки) вече има
Изображение
 


Част 2 и 3 на филма в спойлера.

Off Topic

 

 

 

 

 

Кай Кай КАЙ
Видеото на MMMH със 100 млн. гледания в YT.

Първият соло изпълнител на компанията постигнал това.
Браво, Кай! 
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът с участието на Сехун "The Pirates: Goblin Flag" ще се излъчи по време на Лунната (Китайска) нова година, 1-3.02.2022 г. 

Изт. Naver

51e2732e5ee4c0c5.jpg

 

 

По повод достигнатите бройки гледания на Mmmh, в Инстаграм Кай благодари на всички за любовта и ни подкани да очакваме скоро новия му албум. :)

 

Японското издание Kstyle с материал по темата. 

 

Имаме и негова снимка за Blackyack.

1d9b241d0a91f9d7.jpg

 

 

ДОБАВЯМ

Фондацията "Love Snail" работи в подкрепа на глухи деца и от началото на годината Чаньол неколкократно дарява средства на организацията. Чрез спонсорството му две  дечица скоро ще чуват. Едното вече е преминало операцията и в момента получава специални рехабилитационни грижи. На второто дете скоро му предстои същото. 

Браво, Пак Чаньол! 

Naver

Off Topic

 

7405371219b959c6.jpg

 

085e79fe481e4613.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шиумин в радиопредаването на D&E, където е гост с колегата си от мюзикъла HadesTown Kang Hongseok.

Изображение


Изпълнява част от песента "Wait For Me".

Off Topic

 

 

 

Снимки и в LYSN.
Изображение

 

Явно селфи ще ни прати по някое време.:)
Изображение

 

Официалния Инстаграм на HadesTown също качиха снимка на Минсок.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар да не е 17-то число днес Бекхьон пусна видео в канала си с което изненада всички ни.:D
Прави мърч - малка кукличка, която скоро ще се пусне в продажба,
Изображение
 

 

 

Днес е и финала на танцовото състезание Street Dance of China S4, където Лей изпълни на живо с танцьорите си Flying Apsaras.
Мисля, че и Тен от NCT е гост, ако не бъркам?

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMG
SuA от Dreamcatcher с кавър на песента на Кай "Mmmh". Костюм-статуя, а изпълнението е на концерт по повод Helloween:D

 

 

Ако сте забравили, припомням ви страхотното изпълнение на "Overdose" от Шийон от същата група.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След края на SDC 4 искам да похваля Лей за страхотното му капитанстване и невероятните танци, които ни показа.

Макар и неговите хора да не победиха на финала, Лей се държа много професионално, в началото изпълнението

му заедно с отбора беше супер. 9 часовия маратон не беше никак лесен за нас като зрители, представям си на 

участниците и капитаните какво им е било. Но Лей имаше настроение, изпрати с достойство и почит хората си и докрай не спря

да си изпълнява капитанската роля и да се раздава, браво Лей. Дано и следващия епизод пак се върне като капитан.

Клипчето с изпълнението вече го видяхте, аз поствам самите тренировки за гранде финалето.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концептуално видео за новогодишните сетове на EXO. 

 

Съдържанието. 

Ех, само четирима. 
Между другото, с изненада забелязваме изписването на думата в курсив. Вместо "Season's Greetings" е написано "Seasvonv's Greetivngs". Дали е правописна грешка или нарочно направено не знаем, но вече се въртят каламбури от сорта "EXO IVS NINVE, WE AVRE ONVE SARAVNGHAVJA!!":lol2:

eebf885bae099004.jpg

 

Момчетата 

63e0f517e65fc0b8.jpg

 

453873e2e7dbc13d.jpg

 

a3e012c2f59f3de1.jpg

 

d2adfb28d412a2cf.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Шиумин за трети път е на живо в Huya Tv и ще прави разни аксесоари.
Ще видим какво ще сподели този път Минсок, но най-хубавото е, че изглежда искрено се забавлява. :)

На коментар на фен "Шиумин соло" той е отговорил, че това е така, той е соло (сам). Но после прочел друг коментар уточняващ "Шиумин соло албум" и е казал: "Ааа, няма да стане до два месеца (до края на годината?)." После е добавил: "Сега участвам в мюзикъл, не бъдете алчни. Изчакайте още малко. "
Време за въпроси и отговори.
Най-романтичното нещо, което му се е случвало?
Ш: Първият концерт? Не, всеки път като имаме концерт. Това ми липсва и искам отново да го правя. Надявам се да имаме един ден.
Какъв цвят дрехи има най-вече?
Ш: Черни. Напоследък добавям сиво и кафяво, но засега повечето са черни и бели. Искам лицето ми да се откроява.
Ако се върне в детството какво би искал да прави отново?
Ш: Да играя футбол с приятели. С тях имахме отбор. Имам приятели от тях, от училището, и още поддържаме контакт. 20 души сме в групов чат.
Споменал е нещо във връзка с първата му фен среща преди казармата. Тогава е почувствал, че много хора го обичат.
Как си представя себе си 40-, 50-годишен.
Ш: Не съм сигурен. Сега съм концентриран върху 30-те си години и живея заето. Като стана на 40, 50 г. тогава ще ги мисля.
Какво би казал 30-годишният Шиумин на 20-годишния?
Ш: Хей, Шиумин, влизай в казармата преди да навършиш 23 г!
На победителя днес Минсок ще подари свое розово яке, което често носи.
Завършва излъчването с думите: "Времето е студено, моля, обличайте се топло!"
А другата седмица е последното му участие. :unsure:
Изображение

 

Инстаграм ъпдейт с Кай в качеството му на лице на кампанията им #ilikeitgram.


Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки от Лей Студио и нереализирания видеоклип на "Flyuing Apsaras". 
Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

 

 

 

И започваме с Кай.
Предстоящото риалити на Netflix "New World", в което участват шест знаменитости, включително и наш Джонгин, публикуваха официалния си постер и трейлър. 

Премиерата е на 20.11.2021 г.
1Изображение
 

 

Материал за шоуто и на NME.


На своя Инстаграм  Кай постна покана от GUCCI, с текст: "Бях поканен да се присъединя към шоуто на GUCCI - "GICCI Love Parade". Ще се видим на 3 ноември, 0:00 KST."
Изображение


На 2.11.2018 г. излиза 5-ият студиен албум на EXO - DON'T MESS UP MY TEMPO
За мен лично, този е един от двата най-силни албума на групата и продължавам да го слушам с радост и гордост.
Признавам, че сингълът "Tempo" ме изненада, обърка, дори не ми допадна особено първите два пъти когато го слушах, но в един момент осъзнах, че това е една от най-уникалните, новаторски и забележителни песни в к-попа или с други думи - стана част от историята на жанра.
Микс от различни изпълнения. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шиумин е посетил мюзикъла Meissa's Song, в който участва Чаньол.

Фенове споделят, че при изпълнението на "Growl" Чани го видял в публиката се усмихнал широко. В следващата му сцена казал: "Чувствам се пълен с енергия днес.", което явно е извън сценария. :)

6ccd637e851e8bcb.jpg

 

 

От днес в продажба са годишните комплекти, мърч. 

Ето календарите например. 

8038f359f41fce5b.jpg

 

ff7b6ebf6dc541c6.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-рано днес бяха обявени номинациите за наградите MAMA.
EXO и членове на групата са номинирани в три от категориите.
 

Бекхьон - категория BEST DANCE PERFORMANCE SOLO (Най-добро соло танцово изпълнение). Моля? Че той дори нямаше пърформанс видео, нито участва в шоу или музикални програми. От друга страна Кай, който снима за Студио CHOOM, промотира в музикалните им предавания, публикува денс практика и пърформанс - той изобщо не е включен в този раздел? Красотата на MAMA.
Изображение

 

Аххахахахаха 
Бекхьон е номиниран редом до Лиса и Росе от BP, Хюна, Сонми и Тейон.
Щеше да ми е смешно, ако не осъзнавах колко жалко е да пропуснат не само Кай, но и Темин, както и Юноу, БоА...

Кай, D.O. и Бекхьон са номинирани в категорията "BEST MALE ARTIST" (Най-добър артист мъж)
Изображение

Изображение

Изображение

 

 


EXO като група са номинирани в категорията Worldwide Fan's Choice TOP 10 (Избор на феновете по света).

Както очакваме, предстоят едни интересни награди в които Бекхьон не е номинирам за вокално изпълнение, Кай не е номиниран за танцово. :D

Най-важните категории Артист на годината, Песен и Албум на годината ще бъдат решени от жури. Наградата Worldwide Icon, за която също гласуват фенове, ще бъде обявена в деня на церемонията.
Наградите ще се състоят на 11.12.2021 г., а критериите за награждаване ще бъдат официално обявени утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнение на Чаньол в мюзикъла Meissa's Song.
Изображение
 

 

Междувременно Чаньол е повишен в ефрейтор и всички се гордеем с него.

От 23.11.2021 г. пускат в продажба мърча по дизайн на Бекхьон - сладката кукличка вдъхновена от кучето му Мьонрьонг и носеща името Teolaegi.
Изображение

Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

 

 

 

Ъпдейт и от СУХО, на когото остават 100 дни служба.
Лидерът качи снимка в Инста сторито си с думите "D-100. Липсвате ми  (на корейски и английски)".
Не липсваше, разбира се, и един невероятен "автопортрет". :lol2:
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт с Шиумин от Инстаграма на Лео (VIXX), който казва за нашето момче: "Този човек! Обичам го."
Снимката предизвика редица закачки и интерпретации сред феновете. Наистина е много... приятелска.:D
Изображение

Преди няколко дни Минсок беше качил стори в Инста с новата песен на Лео, която е страхотна между другото.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха Снимката от горния пост наистина създаде суматоха, а Лео промени текста, премахвайки частта "Обичам те".;)

 

 

Лей е новият говорител на марката FILA и директор на FILA MIX.
Изображение

Изображение

Изображение

Off Topic

 

 

 

Лей Студио публикува в Weibo предупреждение към публикуващите злонамерени коментари и слухове уронващи репутацията на Ишинг.
Адвокатите му са събраи доказателства, които ще бъдат предадени на прокуратурата.
Доколкото разбрах най-пресните случаи са след участието му в SDC4.

Off Topic

 

 

 

 

(и след сто години) Call Me Baby с 300 млн. гледания в YT.
Браво!
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново Шиумин (обичам да го виждам търсен и зает).
Ще участва в еп.306 на Knowing Bros, който ще се излъчи другата събота, 13.11 в 19:40 KST. Йеее

Предаването е поканило редица звезди, които ще се представят в т.нар. "Есенен фестива на Knowing Bros"

Изт. Soompi

 

 

Кай пък днес е особено активен в Бабъл.
Сподели, че е имал най-заетите два месеца в живота си. Подкани феновете да направят анкета за селфитата в албума му и че ще изпълни каквото искат, но каза, че този път няма да показва гърди, нямал време да тренира. Каза също, че венците ни ще изсъхнат от усмивка с този албум и няма да имаме друг избор освен да го обичаме.
Явно този път ще ни покаже по-сладка своя страна. :)

Аз си мисля, че другата седмица ще обявят дата за албума, ще започнат с промото и т.н. Дано се окажа права!


 

Чаньол в края на днешното представление.:)
Сестра му е качила в своя Инста поклона му, а Чани не спира да гледа към нея и да се усмихва.
Изображение
 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Банери за рождения му ден (27.11) вече могат да се видят на различни места в Корея.
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше последното участие на Шиумин в тазгодишната SM Idol League и отново имаше уъркшоп. С помощта на учител създаде табела с неонов надпис EXO-L.
:)

Въпрос: 2021 г. е към края си. Какво е това, което си искал, но все още не си направил?
Шиумин: Хмм... Соло албум. Исках да издам такъв, но не успях. Също така исках да играя тенис и успях. Ами... да успееш да свършиш поне едно е чудесно... (след коментари за албума) Вижте... Мислим еднакво. Не се получи тази година, ще излезе следващата.

На победителя е подарил своя EXO-възглавничка с уговорката спечелилият да я изпере, защото самият той никога не я е прал.
Изображение

Изображение

 

Снимчица в Lysn.
Изображение


На 17.11.2021 г. Лей ще присъства на 28-те ТОП10 Китайски музикални награди в Шанхай.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките за годишните комплекти. 

SM artists Seasons's Greetings Teaser. 

 

 

Вторият мини aлбум на Кай щe излезе на 30.11.2021 г. и носи сладкото име PEACHES (Праскови). ЙЕЕЕ  

8c6f4fb4da3f2e05.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Brodway World с материал за корейската постановка на мюзикъла HadesTown.
Както казват, мюзикъла включва забележителното участие на Шиумин от EXO.
Изображение
 

 

Хаха Лео от VIXX, който днес е рожденик (Да е честит!) спомена Шиумин и "онази снимка" в лайфа си.
"Ааа, Минсоки... Минсоки, сред всички приятели, които имам в живота си той е в ТОП 3. Ние двамата сме като.... А, да, онзи ден... Качих онази снимка, нали? Двамата се чувствахме много добре, Минсок тъкмо беше имал представление, той знае дори паролата от дома ми. Така че, той свърши с представлението си, аз не можах да играя в този ден, на 6.11 (той участва в мюзикъла "Франкенщайн") и трима от нас (приятели) пийнахме. А, ние доста се докосваме (skinship). Не някакво странно докосване, ами така или така (показва). И другият ми приятел каза "Сладки сте" и ни снима, а снимката беше готина. Също така сутринта виждайки текста "Обичам те" си казах "Ааа, това е толкова плоско" и го изтрих... Да, ние сме абсолютно близки, близки приятели."

 
Off Topic

 

 


Кай пък смени профилната си снимка в Бабъл с тази :D и изпрати съобщение "От днес започваме да си играем"
Изображение

Между другото, 1-вият му албум "KAI" излезе на 30.11.2020 г.,  2-ят - "PEACHES", ще излезе на 30.11.2021 г. Готино. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчерашен ъпдейт от Кай в Инстаграм сторито му с текст "Небето е прасковено".
Изображение



Сехун в Туитъра на Dior. "Сехун от EXO носи Dior x Sakai на Ким Джонс и сакай на Читос Абе за Dior Пролет 2022, илюстрирайки крос-културното преоткриване на японския деним и чантата (saddle soft) в нейните цветни техно-материи."

rqhA_GmJ?format=jpg&name=small
 

 

Днес имаме и няколко снимки от Чаньол, който е подготвил почерпка - кафе за феновете, които посещават мюзикъла.
"И днес дойдохте да ме гледате. Благодаря ви! Да ви е сладко кафето! Насладете се на представлението и днес! Ламам, файтинг!"
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

 

Няколко снимки с Дехьон, качени в неговия Инстаграм.
Изображение
И тук 1, 2

 

И прясна, прясна снимка от Шиумин.
Подканя ни да очакваме епизода на Knowing Bros с негово участие, който ще се излъчи днес, 19:40 KST.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...