Jump to content

EXO


Recommended Posts

Статия на Forbes за най-продаваните сингли в Корея според седмичната класация GAON.
BAMBI на Бекхьон отново е в ТОП10 след успеха си по-рано през годината.

 

 

В Бабъл Кай е споделил, че косата му е пораснала, но ще я остави дори още повече да расте.
Казал е, че се намира по средата на репетиция и че ползва цялата си сила ежедневно, и като се прибере припада.
Сменил си е и профилната снимка и името в приложението - нарекал се е Human Peach, а и казал, че му се ядат праскови. Хм... спойлер?
Изображение

 

 

Снимка на Чаньол от първото представление на Meissa's Song, което беше днес.
Изображение
 

Изображение
 

В мюзикъла Чаньол играе певец, който иска да стане к-поп звезда, или нещо подобно.
Сцена от представлението.:cry:

Off Topic

 

 


 


Лей и част от хореографията на Flying Apsaras, която качи в Weibo.
Относно краткия калип (визуалайзър) качен по-рано днес, е казал, че видоеклипът не отговарял на стандарта му и затова не е качен.
Няма уточнение кога и дали ще видим пълното видео, но познавайки перфекционизма му си мисля, че най-вероятно ще презаснеме (или вече е заснел?) някои части до постигането на желаното качество.

Off Topic

 

 

 

 

За хубава петъчна вечер ви черпя едно изпълнение от Бекхьон - Candy.
(неделя е 17.10. нали знаете какво значи това? :))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов ъпдейт от Сехун и Сухо, които заедно са на рок-мюзикъла "Hedwig and the Angry Inch".

Изображение
 

 

Ъпдейт и от музикалния актьор Пак Чаньол, който имаше своето второ участие днес в мюзикъла Meissa's Song.
Наблюдателните фенове забелязват, че носи значка за специални заслуги и обясняват какво значи това.
Постижения в стрелбата: Уцелени повече от 18 от зададени 20 мишени
Повече от 72 лицеви опри за 2 мин.
Повече от 82 коремни преси за 2 мин.
Бягане: 3 000 м за 12:30 мин.
Скоросрен марш 10 км с тежест 25 кг за време от 2:10 часа.
Препускане 5 км с тежест от 15 кг за време 40 мин.
И още, и още, но не им разбирам бг терминологията, а и не ми се занимава да ровя вече.
Важното е, че значката за "Специален боец" се дава на войниците с най-добри постижения, какъвто е и нашият Чаньол.:)
Изображение


Да споделя и своите впечатление.
Каква ирония. Единствените случаи в които можах да видя EXO на живо е при участието им във военни мюзикъли - миналата година Кьонгсу и Минсок заедно в мюзикъла Return, тази Чаньол в Meissa's Song. Не се оплаквам, бяха страхотни, а самите представления добре направени. Днес Чаньол беше много добър, точно толкова колкото си го знаем - прекрасен. И щастлив. Очите му грееха докато изпълняваше ролята си. 
Кулминацията за нас, феновете, които гледахме излъчването, беше изпълнението на Growl. Няма такава емоция ви казвам.
Само като се сетя, че тази песен е хита, който превърна групата в световни звезди, спомням си предаването в което Чаньол сподели, че при заснемане на клипа хореографът го е позиционирал най-отзад, защото по това време е бил слаб танцьор, спомням си всичките месеци в които ни липсва, през какво мина и все още продължава (за съжаление). Очарована съм от факта, че военните са включили тази песен в представителен мюзикъл посветен на важно за страната събитие - включването на Корея в състава на ООН и нашето момче, нашият основен рапър, изпълнява тази знаменателна песен. И цялото това представление се стримва онлайн за хилядите хора по света. Ако кажа, че не се развълнувах, ще е лъжа. Разтреперих се...
И токът ни спря. СПРЯ МИ ТОКА, ХОРА. (Тук си представете онова емотиконче, което реве та се къса - ей така се почувствах и аз). Няма да казвам с какво може да се сравни огромното ми разочарование, оставям го на въображението ви, но... голямо беше.
След около 5 - 10 мин. тока дойде и успях да изгледам докрай мюзикъла, всичко завърши без повече притеснения.
Все пак съм щастлива, че успях да го гледам. Всички певци бяха страхотни, жените ме впечатлиха особено много, видях и Де Хьон от B.A.P., който беше много симпатичен и играеше другата важна роля в мюзикъла. Накрая мога да кажа, че съм доволна, почти на 100%.Изображение

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Чаньол в армията получаваме повече ъпдейти отколкото 6 месеца преди да влезе. :D

Тези са направени преди днешното представление на мюзикъла. 

f433941c89fda95b.jpg

 

081d99baa49ae838.jpg

 

И с едно от децата актьори. 

c7f4cb4a063e1e2d.jpg

 

От другата седмица постановките ще са офлайн, пред жива публика и предполагам за Чаньол ще бъде още по-вълнуващо. Желая му успех! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още няма ъпдейт от Бекхьон, но пък на мен ми попадна едно много интересно видео, което е всъщност адаптирана за ютуб статия. Става въпрос за много интересна и слънчева таро характеристика, направена от BlueMoonPunch. Има на сайта й и за много други артисти и групи. Аз преведох за начало тази за Бек и мисля да продължа с тази за GD. 

Ето началото за Бек:
"Преди да започна разчитането на енергиите с картите, просто се фокусирах върху основното му излъчване и състояние, за да проверя ще имам ли някакви силни образи, които биха могли да бъдат полезни или да покажат нещо значимо. Единственото, което всъщност видях, бе една въртяща се светлинна топка, която се вихреше в себе си и докато се въртеше, се преобразуваше от една форма в друга. Отбелязах си, че това трябва да е свързано със самотрансформация, но в действителния прочит на енергията впоследствие видях, че този аспект на трансформация е нещо, което той проектира към другите хора, а не е нещо, което насочва просто към себе си.
Препратките към Слънцето както тук (въртящата се топка приличаше на Слънцето в един момент), така и при разчитане на енергията, ме наведоха на мисълта, че трансформацията е насочена най-вече към съзнателния ум, най-вече към осъзнаването и възприемането."
Целият превод тук:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм, останахме си без месечно видео от Бекхьон, пропусна ни този път. Е, иде нов месец с нов късмет.

 

Лей в Инстаграм. Снимки от събитие на Valentino, на което беше гост. 

Изображение

Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 

Изображение

Изображение


Изображение

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро в понеделник, с танцовата практика на Flying Apsaras и Лей:)

"Мисля за мечтата на Летящите Апсара през вековете. Във вселената без граници, в небето на 9-те небеса. "Летящите Апсара" е продължително въртене, което ползвайки танца и музиката изгражда 5D мечта." 

Off Topic

 

I think of the dream of the Flying Apsaras through the ages. It's in the galaxy without borders in the sky of the 9 heavens. "Flying Apsaras” is a long scroll that uses dance & music to build a 5D dream. 

 

За мен лично, това е най-уникалната хореография, която съм виждала наскоро, да не кажа изобщо. Начинът на пресъздаване на лотуса, хармонията в движенията, прецизността с която се изпълняват, всичко е прекрасно. Гледам с възхищение.

 

 

По-късно днес, 20:00 KST Шиумин ще е онлайн като поредния EXO участник в SM Idol League, но вместо да играе ще води някакъв уъркшоп за приложни изкуства?
Изображение

Вчера са го засекли с приятели, надявам се да е починал и в добро настроение за излъчването по-късно днес.:)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минсок грее.:)
Днес сглобява фигурката Gundam, като е гост заедно с професионалист, ползват думата "професор"? Не знам.
Както всеки път носи подареното от Сехун колие и споделя: "Скъпо е затова не го свалям."
Казал е, че е позабравил китайски, тъй като Лей бил станал много добър в корейския, липсвал му.
Напоследък хобито му е да гледа Нетфликс, да чисти, да кара колело - препоръчва го.

Споделил е, че работи върху нещо, но не може да каже подробности, за другата година било.
На въпрос каква роля би искал да има в драма, ако участва - "иска да е по-млад, богат, мъж с кака (нуна)" :D

Доколкото разбрах всеки понеделник ще го гледаме как твори? 
Изт. Туитър

Изображение

Изображение


Изображение

 

На победителя, изтеглен чрез жребий, подарява книгата си с песните за HadesTown. Казал е, че това е първият му мюзикъл и тя е ценна за него, но иска да я подари на нас (някой от нас, EXO-L) и че вече ще знаем, ако някъде сбърка текста. 
Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

 

Който има желание и възможност може да гледа третия концерт-компилация от изпълнения на EXO, който в момента се излъчва в YT канала на KBS World. (и не са замъглили лицата на бившите членове!)
Забавно. Включвайки го попадам на Growl, на която преди малко Шиумин пя припева в SM Idol League (по-горе), а последните три дни в нета се върти и кавъра, който Чаньол изпълнява в мюзикъла Meissa's Song. Ще кажеш, че Growl е тазгодишен хит. Явно наистина е песен, която не остарява и e подходяща за всякакъв повод. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай в канала на ELLE Korea, изпълнява мисии. Да видим. :)
Първата е да пресъздаде реклама, която иска да направи. Споделя, че е рекламирал много неща, различни луксозни стоки, но има едно нещо, което майка му иска да види и това е да рекламира кафе. Затова и създава "Най-мекото кафе. ELLE кафе!"
Напоследък мисли за новия си албум, който подготвя, за здравето си - трябва да е здрав за албума, а новото нещо с което се занимава е бадминтон. Играе с Минхо от SHINee, който е добър в този спорт и целта на Джонгин е да го победи. 
Хахха Питат го да си каже честно - коя негова черта на лицето е хубава, дори за него самия. Отговаря конкретно и ясно - контура на долната челюст (jawline. как е точно на бг, знаете ли?). На въпроса дали е "студен или топъл човек" отговаря второто и пита: "Кога изобщо съм изглеждал студен?" После трябва да направи комплимент сам на себе си. Казва, че е малко стиснат на комплименти, но споделя нещо лично с което се гордее. Майка му наскоро навършила 60 г. и понеже не могли да направят голямо парти, заради Ковид, той лично организирал скромно събитие, дори тортата сам направил, и тя наистина я харесала. На въпроса каква е тайната му толкова бързо да се сближава с децата, Кай споделя, че децата по-принцип са срамежливи в началото и трябва да си търпелив с тях. Както и винаги да играете на "Криеница", защото така вие пестите енергия, децата се забавляват, а играта продължава дълго. Питат го как е запазил имената на EXO мембърите в телефона си. Казва, че 50% от номерата в апарата му са техни - нови и стари, затова има Кьонсху, D.O. (поне с четири имена го бил запазил), Сехун е О Сехун, Сехуни, по някое време и като "Сеул" го бил запаметил. Последната мисия е да направи версия 2021 на красивото си балетно завъртане. Направи го. Прекрасен Кай. :)

 

 

Филмът с Чаньол в главната роля, The Box с номинация на 42-рите Blue Dragon Film Awards.
Не знам в каква категория и има ли такива изобщо? Ако да, надявам се в музика или операторско майсторство. Ще разберем на 24.10.2021 г., когато ще бъде публикуван пълният списък с номинирани и линкове за гласуване (където е опция). :)
Източник Blue Award
Изображение  

 

Изображение

Военен ъпдейт.
Изображение

Ъпдейт и от Инстаграма на мюзикъла Meissa's Song. Тази ми е любимата снимка засега.
Изображение

 


Постер на Сехун за утрешното му, последно участие в SM Idol League, 19:00 KST.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай за GUCCI и ELLE Korea.
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

И за канала Mdromeda Studio.
(дано сложат англ. субки скоро) вече има!

 

 

Известният филипински дизайнер Michael Cinco с гордост споделя в Инстаграм снимки на Лей, който носи проектирано от него сако с мъниста.
Нарича го "Китайската суперзвезда Лей Жанг от к-поп групата EXO".
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

В момента Сехун играе за последен път в този сезон на SM Idol League. 
Дошъл е в студиото с мъничко 5-месечно кученце, за което казва, че още си няма име. Казва, че ако му дадат добри предложения може да избере някое.
Преди това излъчване е имал фотосесия, която била пълна бъркотия. Бил станал твърде хубав.:D
Покрай игрите и въпросите на фенове е споделил, че не харесва много шапки, но тъй като не си прави косата ги носи. Обичал къса, много къса коса. Феновете не я харесвали много, но той ще прави както му харесва. Споделя, че за филма The Pirates косата му, която е била по-дълга много му е пречела и му било трудно да я реши, суши постоянно, ръцете го заболели. А в играта на "избери яйцето" отново му се падна суровото. :lol2:
Към края казва: "Въпреки че този сезон (на SM Idol League) беше кратък, аз много се забавлявах. Това беше първият път в който съм сам и освен развълнуван, бях и нервен, но всички бяха внимателни с мен и се зaбавлявахме. Искам да благодаря на феновете, които гледат въпреки, че може би не знаят да играят LOL!"
Изображение
 

Off Topic

 


 

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 3 на KAIst.

Да видим какво ни е приготвил днес. :)

 

Оставиха най-интересното за края - Кай започва свой You Tube канал. Следващият епизод ще бъде там, но кога още не са обявили.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го гледам, но още не мога да повярвам. :D

EXO, в лицето на Шиумин и Сехун, в подкрепа на продажбата на календари на полицията (и то какви). 
"Знаете ли за полицейския календар, издаван от полицаи с горещи тела, с цел да помогнат на децата, жертви на насилие? Това е 4-та година в която се продава..."
(предполагам става въпрос за благотворителни цели)

You Tube Shorts

 

Инстаграм ъпдейт от акаунта "Полицейски бодибилдър", които издават въпросния календар. За нашите момчета казват: 
"Шиумин и Сехун от EXO - най-добрите к-поп айдълъли в света представят полицейския календар. Благодарим ви, че въпреки че сте на върха, сте така мили и добросърдечни към децата, пострадали от насилие! EXO са толкова красиви и готини на живо, и като полицейски офицер, аз винаги ще ви подкрепям! Всички приходи от продажби на календара ще бъдат дарени на децата, жертви на насилие."
Изображение

 

 

EXO-L Japan качиха няколко снимки от концерта им в Осака по време на турнето EXO PLANET #3 EXO'rDIUM, декември 2016 г.

Изображение


Изображение

Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОСТ ПОСВЕТЕН НА МУЗИКАЛНИЯ АКТЬОР ПАК ЧАНЬОЛ И НА ТЕКСТОПИСЕЦА НА EXO - ЧАНЬОЛ. :)

 

Днес беше първото представление на мюзикъла Meissa's Song пред публика на живо.
Имало е много EXO-L, някои дошли с лайтстиковете си и когато започнала Growl те припявали фенчанта. Как ли се е почувствал Чаньол в този момент? :cry:
Изображение

Изображение

Финалните аплодисменти и щастливия Чаньол.:)
Изображение
 

Off Topic

 

Щастлив и горд. 
И ние се почувствахме така.

 

 

 

 

 

Реклама на мюзикъла.
Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

Изображение

Във фоайето на залата в Олимпийския парк в Сеул.
Изображение

Изображение

Изображение
 

Изображение

 

Началото на представлението.
Изображение

 


Интервю за представлението, този път и с негово участие.
Изображение
 

 

 

 

Материал на сайта на Genius Korea в сегмента им "Акцент в песенпосветен на Чаньол и песните му “손 (Hand)” и “Nothin’”.
"Две контрастни песни с един и същи сентимент - “손 (Hand)” и “Nothin’”, и изпълнени от рапъра и текстописец на EXO - Чаньол. "Hand" е представена чрез Саундклауд акаунта на певеца през 2018 г., докато "Nothin" (формален кредит за EXO-SC) беше издадена през 2020 г. с албума на събюнита "1 Billion Views". Материалът "Акцент в песен" ще хвърли светлина върху писането и представянето на тези две песни и как те са свързани в история за болка, излекуване и живеене. За целта на тази статия ще използваме английския превод на двете песни и ще анализираме текста. Може да ги прочетете,  като натиснете съответните линкове - “손 (Hand)” и “Nothin’” .

(останалата част в спойлера)

Off Topic

 

Болката
Дебютирайки през 2012 г. EXO беше 12-членна корейско-китайска момчешка група. Обаче до 2016 г. групата губи трима от членовете си. Забъркани в съдебни дела и анулиране на графици, докато смело показват лицето си пред очите на публиката, останалите членове на групата прекарват по-голяма част от времето си борейки се с критичния поглед на обществото, който идва със славата. В интервю дадено през 2014 г., Чаньол казва: "Честно казано, когато за първи път чухме новината (за напускането на Крис) бяхме изключително объркани и разтревожени. Най-голямото ни притеснение беше да представим висококачествено, перфектно изпълнение за феновете ни. Обединихме се в едно и използвахме енергията си, подложихме се на дълги часове практика и репетиции, за да постигнем перфектно изпълнение."
Лей остава ту включен, ту не в груповите дейности, но от 2015 г. кариерата на EXO остава стабилна, като група от деветима
.

"Hand" е изпълнена от Чаньол в първото им шоу от турнето The ElyXiOn през 2017 г. Написана от самия Чаньол "Hand" е мелодична рап песен с много интересна песенна структура. Тя фино разказва за неговата неувереност, страхове, гняв по отношение на славата. Но също така ни казва как независимо от всичко това, има осем чифта ръце, асоциирайки ги с останалите от EXO, които винаги му помагат да преодолее трудностите. В по-късни интервюта разбираме, че песента е създадена през 2014-15 г., когато групата страда от загуба на членове и това я прави още по-сърцераздирателна. Песента съдържа рефрен, който Чаньол повтаря:
"Когато съм изтощен държа здраво осем ръце..."
Първият куплет на песента я отваря, говорейки за съжаленията. В текста Чаньол се пита дали ако (в миналото) се е държал за тях по-здраво настоящето щеше да е същото.
"Чудя се дали, ако държах тази ръка малко по-здраво
Ако не я изпусках
Нямаше ли да е различно сега?
Иска ми се да се бяхме гледаме повече в очите
Ако не бях избягвал това
Дали щях да летя сега?"

Объркването на Чаньол в собствените му въпроси ни насочва към чувство, каквото всички ние имаме. Дилемата на малките тривиални решения, които може да пропуснем понякога, но след някое променящо живота събитие се насилваме да анализираме решенията си. 
В третия куплет Чаньол минава на осъзнаването. По времето на дебюта той е бил едва 19-годишен, а EXO като група, се сблъсква със световен успех съвсем рано в кариерата си. Успехът им е безпрецедентен и шокиращ за мнозина, включително за членовете и хората в индустрията, които споделят, че е било почти невъзможно да продължи това  астронмическото нарастване на популярността на EXO.
"Мечтите ми се сбъднаха по-рано от очакваното
И отчаянието намери ме по-бързо
Щастливите моменти може би са спрели между двете
Всяка нощ се моля и дори крещя молейки за отговор"

Чаньол признава, че мечтите му да стане популярен певец и идол се сбъднали по-рано, но също така осъзнава, че заради това и тъмната страна на славата го стига по-бързо от желаното. Постоянни турове и графици, присъствие в медиите, всичко това докато създава песни и репетира - това взима своя дан от него като човек. Признанието се обръща в ретроспекция по средата на песента. Той признава, че това, което някога е обичал вече не му носи радост. В този момент на песента той усилва скоростта (на рапиране) докато музиката остава все така стройна, представяйки отчаянието и гнева насочен към него самия. Рядък случай за айдъл - Чаньол също адресира връзката си с Бог и вярата си. Показва, че в момент на отчаяние вярата му е била разклатена.

Излекуването
С развитието на песента в четвъртия куплет виждаме промяна в отношението на Чаньол. Движен от съжаление, той започва процес на излекуване. Признава, че животът му е заседнал в един и същи кръговрат всеки ден, но сега вече има хора, които му носят комфорт. Четвъртият куплет е проникнал първия рефрен на песента, като се повтаря изречението "Когато съм изтощен държа здраво осем ръце" - ръцете на членовете на EXO.
"В края на деня, който е като вчерашния
Хората, които ме успокояват
И тези, които зад гърба ми ми се подиграват
Нищо не се е променило
Погледнах към земята

Повече отколкото в небето
В стъпките, които сам създадох,

за да бъдат изтрити една по една."
"Hand"
Този момент в песента прави директна връзка с излязлата през 2020 г. "Nothin". С включването на много повече китарни рифове и перкусии, "Nothin" е мечтателна хип-хоп песен. Чрез текста се представя решимостта на Чаньол да върви по своя път тихо, без да обръща внимание на нещата, които го заобикалят. Свързана с текста на "Hand", "Nothin" се отнася директно за неговия жизнен път.
"Същият прозорец, същото място,

Различен ден, различно чувство
Пътят, който сам си създадох и по който вървя"

"Nothin"

Чаньол се примирява с факта, че няма нищо, което да може да направи за перспективата на другите хора и какво те избират да следват. Той може единствено да остане уверен в себе си и да разчита на осемте си братя. В двете песни той признава своето наследство. В "Hand" показва, че увереността му се е разклатила гледайки в собствените си стъпки, които изчезват, но в "Nothin" е по-уверен и този път се обръща към това, което има като към "път, който сам е създал" за себе си.
Живеенето

Разглеждайки "Hand" и "Nothin" и шестте години между тяг, слушателя може би ще забележи израстването на Чаньол не само като артист, но и като личност. Рапърът е пораснал и развил мисленето си. Вместо да бъде доволно самоуверен и да си поставя нереалистични цели в живота, както често се вижда в поп музиката, Чаньол осъзнава недостатъците си. В шестия и финален куплет на "Hand" той признава реалността и приема своята уязвимост.
"Забравил как да летя, облягам се на тези до мен
Защото дори с пречупени криле, заедно можем да летим по-високо
"
"Hand"
Ревизирайки това чувство в "Nothin" в неговия повтаряем припев, той пее:
"Продължавам да вървя по този път, да
Никога за нищо няма да се тревожа"

"Nothin"

Така също в куплетите споделя решението си да живее без да наранява себе си емоционално, защото повече не се страхува. 
"Да, правя каквото искам
Точно сега не ме интересува,
Точно сега не се страхувам"

Чаньол представя емоциите си посредством визуализации в краткото музикално видео за "Nothin". То го изобразява в ролята на фотограф, като това репрезентира различни аспекти от живота му. С полароидите и слагайки ги на стената, която представя платното на живота му, Чаньол осъзнава, че той е монотонен и повтарящ се. Искайки да промени отношението си към живота, той къса фотографиите и платното, разкривайки ярка светлина. Въпреки, че видимо му е неудобно, метафора за суровата реалност, той избягва от тъмното подземно студио. Бягството се превръща в разходка. Промяната може да се усети също в изграждането на песента, която започва бавно и завършва във вълнуващ киратен риф.

Промяната може също да бъде чута в звука на двете песни. Цветовата схема на музикалното видео и на сценичото изпълнение ("Hand") също отразяват промяната - предатвяна чрез сини и червени тонове. 
Чрез изключително свързани текстове и осъзнат спрямо човешката си природа, горд от собствената си чувствителност, Чаньол окуражава себе си да разчита на своята система за поддръжка, каквито са членовете на EXO един за друг. В интервю за High Cut Magazine през 2020 той говори за близостта на членовете и силната връзка на братство, която са изградили.
"Днес ние (мембърите) можем да кажем какво мисли всеки един от нас само като се погледнем в очите един друг. Не, всъщност сме на етап в който можем да го кажем дори и без да се гледаме. За да съм честен, не усещам кой знае кой знае колко отдавна времето на дебюта или дните ни като трейнита. До този момент ние постоянно работихме и прекарвахме времето си заедно..."
В двете си песни Чаньол минава през процес на излекуване и достигане на точка в живота, където е способен да живее пълноценно, оставайки верен на себе си."Hand" и "Nothin" дават сила на слушателите, окуражават ги, че не е срамно да се чувстваш уязвим и да разчиташ на другите да ти помогнат в трудни времена.

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ви, Growl е нова песен, свеж хит от есента на 2021, а аз си умирам от кеф.

Легенди пеят легендарна песен.
Ailee x Gummy изпълняват Growl  в предаването Immortal Song. :)

 

 

По-рано Шиумин прати снимка в Бабъл.
Изображение

 

На 29.10 (петък) заедно със свой колега от мюзикъла HadesTown, Минсок ще гостува на радиопредаването на D&E.
Изображение

 


Ъпдейт и с Чаньол от Инстаграма на Meissa's Song.
Изображение

И с друго от децата актьори.
Изображение

 

 

Сехун, също в Бабъл, е писал, че днес е получил втората си доза ваксина и не му е добре (приложението го превежда на "it's tough (for me))
Надявам се скоро да се почувства по-добре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаньол се появи в репортаж в предаването "Boss In The Mirror" - KBS Entertain в което представят мюзикъла Meissa's Song.
"Здравейте! Аз съм редник Пак Чаньол от 9-та дивизия ROKA. Член на групата EXO, преди да вляза в армията преди осем месеца." и реакцията на изненаданата водещата.
(след известно време ще качат предаването в KBS World с англ.субки)

Изображение


Изображение
 

 

След днешното представление.

Off Topic

 

 

 

 

И за да не е само Чаньол :D припомням ви как изглеждат и другите.
EXO без грим (или "barefaced", както се казва)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шиумин отново е гост на Huya Tv, където твори. Ще прави някакви аксесоари, в момента - каишка за едно от котетата си.
Казал е, че вече има две котки -  Тан и Рон.
Въпрос: От мечтите ти коя се е осъществила и коя не?
Шиумин: Сбъдна се да бъда в EXO, не е - мембърите са в армията и не можем да сме заедно на сцена.

Въпрос: Сред Б-страните (в албумите) коя песен харесваш и какво в нея?
Шиумин: (първо казва "Miracles in December", защото не участва в нея) "Walk In Memories" (допълва).
Въпрос: Поддържаш ли мускулите си?
Шиумин: Не съм тренирал от шест месеца, така че съм ги загубил. Заради мюзикъла (ролята) трябва да съм по-слаб.

Въпрос: Най-голямата разлика между 20-те и 30-те години?

Шиумин: Откакто съм на 30 г. повече се изморявам. Харесва ми да съм на 30, ако съм на 20 ще се наложи да влизам в казармата и EXO-L ще вдигат шум.
Въпрос: Какво правиш, когато не можеш да заспиш?
Шиумин: Просто пия нещо и си лежа. Тъй като съм възрастен пия уиски, пускам си Нетфликс и чакам да заспя. На непълнолетните препоръчвам топло мляко.

Питат го дали за другия път ще носи някакви аксесоари, но той отговаря, че носи само колието от Сехун и други няма да си отиват с него.
На въпрос коя концепция на EXO харесва, отговаря "Lotto", където е бил като син на богато семейство.

Питат го дали би бил айдъл в следващ живот. "Ако не съм EXO, няма да бъда айдъл. Моля, продължавайте да ме подкрепяте!":)

Изображение

 

Изображение

 

Ще го видим отново другата седмица.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдено. :)

Вторият албум на Кай, предполагам мини, ще излезе в края на ноември. Това значи, че след около две седмици започва с тийзърите и промото? Много ми е интересно какво ни е подготвил. 

16bb532347856d58.jpg

Изт. Soompi

 

Naver също с материал по темата, носещ заглавието "СОЛО КОМБЕК НА КАЙ ОТ EXO ПРЕЗ НОЕМВРИ. ЗАВРЪЩАНЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛЯ ОТ СВЕТОВНА КЛАСА

 

 

:lol2::lol2::lol2:
Месечното видео от Чаньол в канала му NNG.
Първото разкрасяване, кипрене на кученцето му ZZAR.
Видеото започва с кадър, където пише:
Име: Пак Zzar
Характер: Свободен дух
Хоби: Тичане без почивка

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лей с интервю за Китайското издание New Weekly.
Оригиналът на Weibo

"... Наистина харесвам Сян Ю (веононачалникът, исторически герой, който го вдъхнови за LIT). Сян Ю е трагичен герой, той мислил, че е разочаровал своите старши... По едно време и аз си мислех същото. Мислех си, че ако се върна назад във времето и не да мога да застана на сцената ще разочаровам моите "старши". Не знаеш дали ще можеш да дебютираш, дали ще стоиш на сцената. Въпреки това, до сега, уважавам всяка една сцена. В мислите си започвайте с "края". Отнасяйте се сякаш е последното ви изпълнение. Каква енергия искате да оставите? Тя ще бъде правилната! Такива са хората, които наистина уважават сцената. Без значение какво е изпълнението. Мисля, че трябва да се отнасяме към всичко, към публиката с искреност. Не можеш да представяш нищо, което е фалшиво...Какво имаме? Показваме музика, която е същата като другаде? Надявам се да мога да включа китайската култура, китайските инструменти в популярната музика. Да придам уникално чувство и стил... Може да използваме мандарин и друг език, за да разкажем история, която да предадем нататък. Да продължим да го правим, ползвайки този метод и (тази) творческа способност... В свят който си е същия, но в който хората се променят, аз все още съм момчето, което следва мечтите си.  Продължавам да вървя по този път... Всъщност всички ние сме обикновени хора. Трудностите, които вие имате ги имам и аз, тревогите, които имате ги имам също и аз, всички ги имаме. Всъщност всички сме еднакви..."

 

Изображение

 

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай и IU в реклама за BCC.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

 

И за ELLE Korea с текст към видеото: "100% сме сигурни, че не сме единствените, които са постоянно изумени колко страхотен е Кай. Насладете се отново на ослепителния момент на КАИ и GUCCI."

 

 

Военната ни линия, ако сте ги позабравили. Готина снимка.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо свързано с Кай.
Истаграм Корея започва кампания с която да създаде връзка между хора с общи интереси, чрез позитивно общуване.
Името на проекта е ikiteitgram и днес качиха в акаунта си подказка кой ще бъде един от тримата посланици.
Номер 1 е "човек със суперсилата "телепортация" и ключова дума "мечка". Лицето ще бъде разкрито на 1.11. :)

Инстаграм

Изображение

 

 

Инстаграм ъпдейт от Сехун, който носи дрехи от серията SPAO x Oh! ViVi.
Колекцията дрехи е колаборация, която стартира този април, между марката за дрехи SPAO и Сехун, като част от приходите се даряват за грижа за бездомни животни. 
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха няколко снимки на Сехун от предстоящата драма в който участва "Now We Are Breaking Up". 

Сериалът стартира на 12.11.2021 г., Сехун ще играе ролята на Hwang Chi Hyung, нов служител в модната компания "The One", който е и най-малкия син на собственика (демек малко чеболче, от ония готините). 

Soompi

7e7e4d0a3d5de4ef.jpg

 

af6c036140f86758.jpg

 

b165bc7faa0c1775.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...