Jump to content

EXO


Recommended Posts

Студиото на Лей публикуваха кратък рефрен от текста на песента Samadhi Real Fire, както и посланието, което носи:

 

"Огъня се е сраснал с мен

Тези, които не смеят да се предизвикат са страхливци"

Истинският огън на Самадхи изгаря кости, кръв, души. 

Надяваме се да не се страхувате от опита и болката. 

Оставаме верни на истинските си цели. 

Идеите са безсмъртни. 

Off Topic

 

“The fire entwines me. Those that don't dare to face the challenges are cowards.” The real fire of Samadhi has burned bones, blood, and souls. We hope to not fear the experiences & pain. We stay true to our original aspirations

 

0ae01294e9a8e28f.jpg

 

 

 

На вчерашния лайф в Weibo Ишинг е говорил на феновете за хейта в интернет. 

Въпрос: Какво ще направиш като Посланик на истината в интернет? 

Лей: Първо, мисля да призова всички да отхвърлят кибер насилието, да не публикуват слухове и лични атаки. Времето на всички ни е ценно. Има хора в интернет, които намират удоволствие в това да постват слухове и да обиждат другите. Когато мразите някого отделяте  време и усилия. Защо не прекарвате това ценно време, за да надградите себе си и да правите неща, които обичате? Към моите Xbacks (феновете на Лей). Нека заедно да пазим добрия ред (тон) в интернет. Понякога може да видите коментари (от хора), които не ме харесват. Това, което искам да кажа е, че аз няма да съм наранен/засегнат от тях. Не е нужно да се карате с тези хора, да оборвате фалшиви новини. Пред това да защитавате мен, предпочитам да пазите себе си. Нека всички започнем от себе си, да пазим интернет средата, да разпространяваме позитивизъм. Надявам се, че Xbacks могат да разпространяват в интернет повече добро, неща, които ви карат да чувствате топлина, повече такива неща. Ако допринесем за обществото с каквото можем мисля, че ще е чудесно."

Off Topic

 

 

 

И няколко непубликувани досега снимки на рожденика, които качиха в LYSN. 

6209b219d2fd2b50.jpg

 

13b13d0cf66a29fe.jpg

 

c58e87aad74c3794.jpg

 

02d380a92a6c64d7.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки на Лей във връзка с излизането на сингъла Samadhi Real Fire. 

Тук трябва да спомена нещо, което пропуснах вчера. Песента е колаборация на Ишинг с рапъра GALI. Бях толкова въодушевена да я споделя, че забравих другия участник. Извинявам се!

 

А парчето се оказва, че е предварително издадено, предхождащо бъдещият му албум. Няма още подробности кога ще излезе той, засега може само да се насладим на красивите фотоси. 

0625dbb1e9edb00e.jpg

 

e03235a1cf9a2fbe.jpg

 

cf190b3443ecdfb4.jpg

 

bc53ba75ff91cbcc.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и Кай на гости на Рави, в YT канала му. :)
Тайната клиника на Рави
Част 1.

 

Рави го представя с думите: "Нашият първи гост е толкова невероятен, че не знам как ще поканим втори." :lol2:
Ще дават съвети...уж. По-скоро се кикотят един на друг.

 

 

 

Нови снимки на Чаньол от репетицията за мюзикъла, както и кратко интервю.

Изображение

Изображение

Тук с Kim Myung Soo - L от Infinite :)
Изображение


Изображение

Въпрос: Как се чувстваш относно участието си в "A Song of Meissa"?
Чаньол: Здравейте! Аз съм Пак Чаньол, който играе ролята на Ламан в "A Song of Meissa". Искам да кажа, че за мен е голяма възможност и чест да бъда в този мюзикъл. Това в първият път в който пея и танцувам на сцена, извън концертите. Наистина съм нервен, но от друга страна репетирам с много вълнение. Давам най-доброто от себе си за да приема емоциите на Ламан и историята на дълбоко, така че зрителите да могат да симпатизират на героя ми. Кастът, режисьорите, всички от екипа работят усилено заедно, за да се подготвят и се надявам да можем да поставим едно добро представление.

Въпрос: Каква е атмосферата по време на репетициите?
Чаньол: Първата ни среща беше малко странна, но тъй като споделяме общ интерес към музиката, бързо се сближихме (екипа). Когато репетираме се фокусираме върху това (репетицията). Когато е време за почивка си говорим много. Вече сме истински екип.

Въпрос: Мейса е незабравимият герой за Ламан, който му дава надежди и мечти. Имаш ли свой собствен Мейса?
Чаньол: Моят "Мейса" са моите фенове, които винаги са тук и ме подкрепят, чакат ме дори в този момент. Фактът, че толкова много хора ме очакват ми дава сила и съм благодарен. (ах, Чани:cry:)
Въпрос: Няколко думи към тези, които очакват "A Song of Meissa"?
Чаньол: Бих искал да кажа "Благодаря" на всички, които искат да гледат мюзикъла. Ние дадохме всичко от себе си, с радост и всичката си енергия се подготвяхме за него. Аз също го очаквам с нетърпение. Надявам се, че ще ни дадете много любов и подкрепа и ще се забавлявате заедно с нас! Благодаря ви!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай приема наградата TOP10 от името на EXO.

Групата спечели отличието Най-добър артист - регион Индонезия.

 

 

Статия от KpopStarz за спечелената от Шиумин награда в приложението Fan Plus - Best All-Rounder Artist 2021, като обстойно обясняват каква точно реклама ще получи - LED дисплей в  Yongsan iPark Mall за 7 дни, и билборд на  Yongsan Street за 14 дни.
В материала се цитира също и личностният тип на Минсок, който е разкрил лично, а именно ISFJ-T Защитник. 
С това "разкритие" добиваме представа за личността на повечето от мембърите:
Минсок: ISFJ-T
Джунмьон: ENFJ-A
Бекхьон: ISFP
Чаньол: ENFJ
Джонгин: INFJ
Сехун: INTP


Хаха, остава Лей, Чен и Кьонгсу да се разкрият и картинката ще е пълна. Но дори да видя, няма да повярвам, че D.O. би споделил такова нещо.

 

Междувременно в цитираното по-горе приложение Чаньол спечели гласовете на феновете за Айдъл роден/дебютирал през ноември.
Той ще получи награда - реклама на Таймс Скуайър в Ню Йорк.
Честито!
Изображение


Относно слуховете, които се споделят из социалните мрежи за нов събюнит - да, чували сме ги, стискаме палци да се потвърдят, но на този етап няма нищо сигурно.
Знам само, че Шиумин е казал, че записва и толкова. 
Дано скоро разберем повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инстаграм акаунта на филма The BOX.
"Здравейте! Аз съм Чаньол, който играе ролята на Джи Хун в "Кутията". Всъщност мисля, че най-сигурното нещо за мен е музиката, инструментите, изпълнението и пеенето. За мен е чест, че ми беше дадена страхотната възможност да участвам в този филм, като мой пръв игрален (корейски) филм. Беше наистина много хубаво преживяване, щастлив спомен и щастлива работа. Благодаря ви!"

Off Topic

 


 

 

 

 

Инстаграма на мюзикъла "Meissa's Song" отново качиха негови снимки от репетициите.:)
Изображение

Изображение


Всички тия новини за мюзикъли ми изкараха в потока на YT едно видео от откритата репетиция за постановката в която участва Сухо миналата година "The Man Who Laughs".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йеее
KAIst епизод 2

 

Най-ценното в серията? Освен приятелството между тримата, известни и като част от групата "padding squad"? Показват видеото, заснето от Темин преди повече от 8 г. - Кай, който плаче след първата победа на EXO с песента "Wolf", 13.06.2013 г. Най-сетне близък план на емоционалния Джонгин. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от вчерашния KAIst.

Изображение
Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

 

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

 

EXO се върнаха в ТОП5 на мъжките групи в к-попа. 
В класацията за репутация са #4.

Off Topic

 

Изображение

 

 

 

Съвсем скоро предстои да изезе новият мини албум на Лей.
Студиото му от два дни пуска традиционните вече приказно-епични послания.
"Време е да погледнем към източната страна на света, за да се подготвим за новия EP на Лей Жанг - EAST (ИЗТОК). Следваме го в новата вселена на м-попа, която започва от Изток. Има начало, има и край."
"Петата вселена. Разказва нова история, която пътува по света, но винаги е фокусирана върху ИЗТОКА. Историята започва с една награда във всички посоки."
Изображение

Мини албумът ще съдържа четири песни и ще излезе на 15.10 мисля? май така някъде четох?
"От началото на края, аз ще създам тур с името ИЗТОК (не е точно, но по-разбрано не успях да го измисля). Името на новия мини албум на Лей е ясно. Каква песен ще разкаже историята? От днес писалката се предава на вас."

Off Topic

 

 

 

Студиото му качи малко нови и все така прекрасни снимки в Weibo.
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

И за да ни липсват още повече, една стара снимка на деветимата главни герои в моя музикален свят.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сехун за Dior и изданието DAZED. 

dc5ca9602253e55b.jpg

 

66e086a190e3021d.jpg

 

24cc63100ceac396.jpg

 

81116bc6f804f7a2.jpg

 

 

 

И най-накрая чуваме нещо за лидера. 

Заедно със Сехун днес са на мюзикъла на Шиумин HadesTown. 

Снимките, които се разпространяват са неясни и с лошо качество, но всичките EXO-L се радваме на връзката, която показват момчетата, както и че най-сетне чухме нещо за Джунмьон и разбрахме, че не се е върнал на EXO планетата. 

хахаха В Туитър се трендва и хаштаг по повода #SuhoFaceRevealAfter100Years (Разкриване на лицето на Сухо след 100 години) :lol2:

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай е споменат като един от айдълите, които са страхотни във вараяти шоута.
Kpopmap


Бекхьон постна и веднага изтри стори си в Инстаграм, аудио в което изпълнява песента си с Colde.
EXO-L обаче не пропуснаха да забележат и запишат изпълнението преди да изчезне в небитието. :)

Off Topic


 

 

 

Официалния фен клуб EXO-L Japan качиха снимки на групата.
Изображение

Изображение

FBaqWOEVcAEjzpy?format=jpg&name=large


1, 2, 3, 4, 5, 6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, че как другоятче за Кай:). Момчето не случайно е идол на идолите.

Пее, танцува, прави супер смешни и забавни муцки, има чувство за хумор.

Радвам се, че му отдават дължимото.

Въобще дори и сега групата да не е активна, всеки член си преследва соловите проекти и отново са на върха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, правилно съм разбрала. 

Новият мини албум на Лей "EAST" излиза на 15.10.

Инстаграм

"Това е краят и началото на историята. Сумата от времето, в което семената на мечтите са родени. Есенната трева е жълта, говедата и овцете са заети, а малкото овчарче гледа към небето." 

d192b438f37d023c.jpg

 

 

Три дни остават до дебюта на Чаньол в мюзикъла Meisa's Song. 

a8b452514fd42ca7.jpg

 

b7095a2ce13a99d6.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поръчките за специалния двд сет на филма The Box приключиха, предварително зададените бройки са постинати на 100%.

В двд-то ще са включени специални, неизлъчвани кадри, мърч. 

Off Topic

 

 

 

 

Лей публикува нов фото тийзър и послание към него. 

"Вървях по дирите на едно пътуване отпреди хиляда години. Практикувах аскетизъм. В необятната, безплодна земя между жълтия пясък и цветните стени, древният вятър пее самотна история. Идвайки от Изток и пътувайки на Изток, новото дигитално EP на Лей идва след два дни."

(да ви призная вече ми идват малко в повече тези епични послания, но... уважавам концепцията) 

8bc46abfde68dd32.jpg

 

 

Кай с видео съобщение за японския фен клуб на  EXO-L. 

"Здравейте, тук е Кай. Бях много зает напоследък. Да обобщя, подготвям новия си албум. Тренирам, играя бадминтон, отслабвам (като подготовка) за албума. Чух, че може да отслабнеш и същевременно да тренираш с бадминтона. Имам и срещи (за албума). Не само това, но очаквайте и една изненадваща новина. Планирам/искам(?) да имаме концерт заедно. Изпълнен съм с чувства, времето в което не можем да се срещаме стана твърде дълго. Искам да имаме концерт и да се забавляваме."
(израза "изненадваща новина" донесе смут във фендъма, но предочитаме да мислим за Beyond Live концерт или нещо подобно, а не за думата с "e")

Off Topic

 

 

 

 

 

 

Третото участие на Сехун в SM Idol League ще е утре, 14.10, 19:00 CST.
Изображение
 

 

Следващият EXO мембър, който ще играе LOL онлайн е Шиумин.
Очакваме дати. Дали пък няма да е заедно със Сехун? 
Ехе, много се радвам, че ще го видим на живо най-сетне. :)
Изображение

 


Излязоха и графиците на мюзикълите на музикалните ни актьори.:)
Участието на Шиумин в HadesTown е на 9, 11, 14, 17, 21, 23, 23.11 и на 3, 5.12.2021.
Чаньол пък е нон-стоп на сцената, както се вижда тук. Освен онлайн излъчваните представления на 15, 16 и 17 - което е този уикенд, след това ще са на 22, 23 (две),24, 26, 27 (две), 28,29, 30 (две), 31.10, 2, 3 (две), 4, 5 (две), 6 (две) и 7.11. 22 представления? Малко множко ми се виждат, но предполагам знаят какво правят.

Вчера Кьонгсу се включи в Бабъл, за да каже, че снимките на филма The Moon са приключили, ще си почине един ден (само?) и започва следващите снимки. Те са за филма Secret, който аз лично очаквам с огромен интерес.
Кадър от The Moon.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По покана на VOGUE Лей присъства на тяхното събитие New Chapter в Шанхай.
Изображение

Изображение

Изображение
Още снимки тук.

 

 

Ъпдейт на ELLE JAPAN с Кай, като посланик на Седмица на модата Сеул.

Off Topic

 

 

 

 

И един страхотен кавър на Love Shot, малко джазов, на Уейн от Mamamoo.
Още когато изпя Candy си пожелах да я видя на сцена с Бекхьон. Сега още повече. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, колко новини и една от една по-хубави.

Много се радвам за D.O., от всички момчета според мен той най-добре се справя на актьорското поприще.

Не че другите не са добри, напротив, но той си е роден освен за идол и за актьор.

Незнам дали сте го гледали в Cart и Hello Monster /сигурно сте:)/, ама там игра перфектно.

Особено в Hello Monster, макар че ролята му беше епизодична я изигра перфектно и 

допринесе сериозно за хубавите отзиви за сериала. 

Малък хинт за Лей. В предишния епизод на Hot Spot, се похвали на И Бо, че има нова прическа 

заради приета роля. Съвсем къса се налага да му бъде косата, защото започва да снима. Така, че и там ще си чакаме търпеливо 

филмов проект. Това за Сехун и Шуимин, ако наистина ще сбъдне и са двамата ще е супер. Стискам палци:D.

И за много се радвам, че не само се радвижват нещата сериозно при тях, ама аха аха и вече сякаш ги виждам пак всички заедно на сцена, липсват ми:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашият Human Gucci. 

Кай на три корици на ELLE Korea, в допълнение 17 страници снимков материал и интервю. 

0d0b7b5dc6b2f63e.jpg

 

1e3048f301d0ed9b.jpg

 

ea5c8428d36d2e90.jpg

 

Аз вече си чакам да обявят дата за KJI2. Хайде да се обзалагаме? Средата, между 10 и 20 ноември? Тъкмо с годишнината от соло дебюта да удължат "хайпа" (окуражаването, говоренето) , както се казва. :D

 

 

Лей продължава с мистиката. 

"Гледайки на Изток, към родината, виждаме писанието на летящите Апсара (вълшебни същества в будизма) и Ханмо. На запад от планината Янгуан стенопис рисува утопия. Фокусирани сме върху пътуването на ИЗТОК от пустинята."

Off Topic

 

 

 

 

Чаньол репетира ли, репетира.
Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

 

 

 

Шиумин ни зарадва със свежо селфи в Бабъл.
Снимал се е на път за днешното представление на HadesTown, а в ръцете си държи хартиено цвете и казва на EXO-L: "Да се оженим?" (част от сценария на мюзикъла).
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сехун игра онлайн днес, излъчване за SM Idol League. Доколкото разбрах другата седмица, в четвъртък на 21.10, ще е последната му игра.
Изображение

Изображение

Изображение


Хахаха
С преводачката са играли на "познай яйдецето" - избират по едно, чупят - на единия е сварено, на другия сурово. Е, на макнето ни се паднало суровото.:lol2:

Off Topic

 

 

 

 

Официалният канал на Армията на Р Корея споделя видео за мюзикъла Meissa's Song, с участието на Чаньол.
Макар да не е сред интервюираните, може да го видите в клипа, както и да оставите позитивни коментари, ако желаете. 

 

 

Ъпдейт с Лей, на официалния Weibo акаунт на VOGUE China.
Поканените на събитието им вчера, сред тях и наш Ишинг.:)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EAST, новото EP ("extended play", миниалбум) на Лей излезе.
Съдържа четири песни:
1. 飛天 (Flying Apsaras) Летящите Апсара
2. 三昧真火 (Samadhi Real Fire) Истинският огън на Самадхи
3. 苦行僧 (Ascetic Monk) Монахът аскет
4. 牧童 (The Shepherd Boy) Овчарчето
Както самият Лей споделя "Това е началото на нещо ново и вълнуващо"

Изображение

Снимките, споделение от Lay Studio. Сигурно ще получим и видео по някое време?
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
 

Off Topic


Изображение

Изображение

 

 

Визуалайзър за Flying Apsaras


Можете да чуете албума в Spotify, YouTube Music

 

 

На 21.10 Кай ще е гост в комедийното шоу Takfather, което се излъчва в YT тук.

 

 

Днес става една година откакто получихме прекрасната Hello от Джонгде. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео послание от Шиумин за предстоящето му участие в SM Super Idol League.

То ще бъде на 18.10, 20:00 KST.
Weibo

Off Topic

 

 

 

 

 

Статия в Soompi за интервюто на Кай за ELLE Korea.

 

А след час е дебютът на музикалния актьор Пак Чаньол.
Мисля го.
Пожелавам успех!

Хей, знаете ли как англоговорящите пожелават успех на театралните и изобщо на актьорите, преди качването им на сцена?
"Break a Leg!" Буквално значи "Счупи си крака" Предполага се, че когато за пръв път са започнали да ползват този израз е било с цел да прогонят лошия късмет, който щели да привлекат, ако просто кажат "успех". :D Та "Break a leg, Chanyeol!"

 

 

Annyong:cry:
Изображение
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...