Jump to content

EXO


Recommended Posts

Ха-ха това шоу се очертава да бъде супер якото.

Нямам търпение да го пуснат. Интересно ще ми е какви предизвикателства са им дали,

че Хичул така да се изцепи:28558:. От трейлъра малко като на Мизъри явно ще ги стряскат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

27.09 и месечното видео от NNG - зад кулисите при заснемане на клипа на Tomorrow.
Този път си имаме специален гост - камео.:)

 

 

Инстаграм ъпдейт от Шиумин. 
Отдавна не беше качвал нищо там.
"Работниците ни в Хадестаун, които се трудят здраво до скъсване. Благодаря ви, че направихте сцената по-ярка! Обичам ви."

Off Topic

 

Our Hadestown workers who always work hard to break their bodies! Thank you for making the stage shine brighter. I love you

 


Изображение

 

 

Едни готини снимки от фен срещата му през пролетта. Красавец.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаньол за Aqua di Parma и Arena Korea

45953c5f08da540d.jpg

 

5b8aeb9c30ab25a6.jpg

 

 

В поста добавям и статия на Naver, които говорят за първата продукция, която ще бъде заснета във виртуалното студио на Dexter Studio - филмът The Moon с участието на До Кьонгсу. Интересното е, че за разлика от снимките пред зелен екран и последвало монтиране на кадри, в тази нова технология средата на снимки (фона), се променя с всяко движение на актьорите/камерата в реално време. Звучи ми интересно и се надявам след декември, за когато е предвидена премиерата, да излязат кадри зад кулисите, за да видим този новаторски метод в действие.

Изображение

 

 

 

А Кай ще се появи в канала на ELLE Korea, което даде повод на изданието да призове феновете да поставят мисии, които Джонгин да изпълни. Ако решите може да го направите в Туитър, ползвайки хаштага #MissionELLEposible.

Пък аз, мислейки си за тези мисии и предстоящи публикации (надявам се), мога да надуша KJI2 в началото на ноември. Дано само интуицията не ми изневери!

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАЖНО.
От 15 до 17.10 мюзикълът с Чаньол ще се стримва онлайн, билети се закупуват през INTERPARK и продажбата започва от 1.10.2021 г.
Цената на билетите не е ниска - 33 000 уона, което е около 45 лв. <_<, няма повторно излъчване, билета важи за едно устройство.
От друга страна...
По същия начин гледах D.O. и Шиумин в RETURN миналата година и беше страхотно. Качеството е супер, имаше субтитри, всичко си беше наред, така че който има желание и възможност може съвсем спокойно да се възползва.

Ето го бе, нашето момче в главната роля - Laman.:)
Заедно с L от Infinite в ролята на Yeon Joon Seok.
Изображение

 

 

Лимитираната серия двд сет The Box с предварителни продажби на ограничени количества.

Поръчки се приемат в периода 24.09 - 15.10 и вече достигнаха 70% от предвидените бройки. 

Off Topic

 

 

 

 

От Genuis Korea ни казват, че  Tomorrow се е качила на #5 в класацията им за корейско R&B, след излизане на видеото зад кадър в канала на NNG. 

079e852d5553fd4b.jpg

 

 

Междувременно EXO стана първият SM артист стигнал 12 млн. последователя в Туитър, като са и третият най-споменаван к-поп изпълнител в същата соц.  мрежа през мин. седмица. Съответно Лей е #12, а Бекхьон #14. 

5ee96c3452f7d4ca.jpg

 

 

Ъпдейт от Ишинг с нова реклама за часовниците DANIEL WELLINGTON, на които е посланик.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сехун отново ще играе LOL в SM Super Idol League.
Датата е 30.09.2021 г. часа, 19:00 CST.
Изображение

 

 

Ау, попаднах на едни супер готини снимки от изпълнения на Monster. Кай и Сухо - два кадъра от един и същ момент.

"Чудовището" се появява с думите "She got me going crazy (Oh yeah, she got me), в превод "Тя ме накара да полудея (О, да, хвана ме)" и сякаш външна сила (в случая стоящият отзад Лей) направлява движенията му илюстрирайки обсебването... Ех, красотата на хореографията. 
Изображение

 

Изображение

 

 

 

Накрая един цитат от Кай: "Когато остареем, може би няма да можем вече да танцуваме и пеем така добре, както сега. EXO няма да са популярни вече. Но аз все пак искам да бъда член на EXO до края."

Off Topic

 

"When we get older, maybe we can't dance anymore and can't sing well like now, EXO won't be popular anymore. But I still wish to be a member of EXO until the end."
Kai

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, kandala said:

Сехун отново ще играе LOL в SM Super Idol League.
Датата е 30.09.2021 г. часа, 19:00 CST.
Изображение

 

 

Ау, попаднах на едни супер готини снимки от изпълнения на Monster. Кай и Сухо - два кадъра от един и същ момент.

"Чудовището" се появява с думите "She got me going crazy (Oh yeah, she got me), в превод "Тя ме накара да полудея (О, да, хвана ме)" и сякаш външна сила (в случая стоящият отзад Лей) направлява движенията му илюстрирайки обсебването... Ех, красотата на хореографията. 
Изображение

 

Изображение

 

 

 

Накрая един цитат от Кай: "Когато остареем, може би няма да можем вече да танцуваме и пеем така добре, както сега. EXO няма да са популярни вече. Но аз все пак искам да бъда член на EXO до края."

  Hide contents

 

"When we get older, maybe we can't dance anymore and can't sing well like now, EXO won't be popular anymore. But I still wish to be a member of EXO until the end."
Kai

 

 

 

 

Е, тук ме хвана за гърлото. Всички го знаем, предполагам този цитат, но още ни вълнува....

Редактирано от ivaiva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Seoul City YouTube

 

Официалният youtube канал на Сеул публикува видео за Седмицата на модата с Кай, който е официален посланик на седмицата на модата в Сеул

 

 

 

Редактирано от ivaiva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BLACKYAK, заснемане на рекламата, Кай и IU. 

Изображение

 

 

 

Рекламата, което EXO получават след като спечелиха титлата Charity Angel на приложението Chaedol за мес. Септември. 

Ще бъде разположена от 30.09 - 14.10.2021 г. на автобусна станция в Сеул. 

4e2fb9d19499efbc.jpg

 

 

Ах, в YT ми излезе това сладко видео, което припомням и на вас - Чен промотира втория си мини албум Dear My Dear. Споделя, че го е записал само за седмица, а любимата му песен в него е My Dear, с която има емоционална връзка, защото текста е негово творение. 

Красивата му усмивка и топъл смях, надявам се скоро да ги видим. :)

 

 

Иначе по-късно днес Шиумин има представление (дано прати снимки), Сехун ще играе компютърни игри, а някъде четох, че KAIst еп. 2 излиза днес, 23:00 KST. 

Ще видим. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сехун при днешната игра SM Idol League.
Изображение

 

Изображение

 

Момичета, щом Сехун го казва - дребните сме сладки, точка!
Ето какво е споделил по време на потока днес: "В момента съм 182 см, бях 162 см в гимназията. Ходих на лекар (традиционна медицина) и ми казаха, че ще стигна до 178 см, но аз израстнах с 5 см повече. Няма тайна в това да пораснеш по-висок, но да си нисък е сладко."

Off Topic

 

I'm currenty about 182cm tall I used to be 162cm tall when I was in middle school. I went to a traditional medicine place & they told me I would grow up to about 178cm, but I grew 5cm more than that. No secret to growing taller, but being short = cute

 

 

След две седмици пак ще играе онлайн. :)

 

 

Дааааа
Инстаграм ъпдейт от Шиумин след края на днешния мюзикъл.
Орфей с Богините на съдбата. 

Изображение

Изображение

 

 

Инстаграма на музикалната актриса Lee Jisook.
Изображение

 

 


 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаньол. 

1-ви път. 

За Aqua di Parma и Arena Korea. 

 

2-ри път. 

Постер за мюзикъла Meisa's Song, ролята на  Laman. 

cd193301d12ee6d1.jpg

 

3-ти път. 

Репетиция за мюзикъла. 

Инстаграм

23dbe7ab65e8470b.jpg

 

5a1acc4b61267ecf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И след като сме на вълна мюзикъли.

Хайлайт от HadesTown, в който участват всички изпълнители на главните роли, сред тях и нашият Шиумин. :)

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Една новичка, прясна реклама на Кай за Bobbi Brown.
(хайде, дано това даде път на KAIst еп.2 днес)

 

 

EXO и Бекхьон са част от  програмата на KBS World, чрез YT канала им.
Определили са дни от октомври, в които ще излъчват "концерти-компилации", тоест записи от изпълнения, от музикални програми може би, не знам, не са дали повече подробности. Както можете да видите от графика по-долу, имаме три дни посветени на момчетата - 6.10 (сряда) и 18.10 (понеделник), а изпълнения на Бекхьон ще може да гледаме на 12.10 (вторник). Всичките са с начален час 22:00 KST или 16:00 ч. наше време, а поточното предаване ще е ТУК.
Tkf5pd4Q_7QiCFxg_rieniPr1iDPK3Hf06Fyx_rRklfLpgKAl-ln7BbL_IV9bz1q-7pk7JzbWOqt=s1024-nd
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в почивката си EXO са в устата на хората.
В случая Koreaboo.
Онзи ден в мрежата се завъртя едно видео, всъщност аудио запис на кратък телефонен разговор между Бекхьон и сесанг (обсесен фен) . В случая "фенката" била почитател на Сехун и в обаждането си повтаря на Бекхьон да го остави на мира и да не тормози макнето. 

Диалога в спойлера, но знаете ли, кое е най-забавното? Девойката беше постнала видеото в канала си в YT, за да покаже на хората "отношението" на Бек. Както се казва, жива да не бях.:slap:

Off Topic

 

Х: Престани да притесняваш Сехун.

Бекхьон: Кой се обажда?

Х: EXO-L.

Бекхьон: Защо се обаждаш?

Х: Спри да тормозиш Сехун.

Бекхьон: Защо мислиш, че го тормозя?

Х: През последните 10г., знаеш.

Бекхьон: Какво съм направил? Какво?

Х: През цялото време, през последните 10 г. постоянно го тормозиш правейки се, че е за забава и на шега.
Бекхьон: Моля, въдзържай се.

Х: За какво говориш? Ти завиждаш на Сехун.

Бекхьон: А?

Х: Не завиждай. Знаеш, виждам всичко.

Бекхьон: (смее се) Ти си луда.

Х: За какво, по дяволите, говориш? Ти си лудия.

Бекхьон: Явно разполагаш с твърде много свободно време. Моля те, сега затвори!

 


gBWpdlWTEPeeeIZcBStS0XkJ2hi35o9o84I-axiqVa_p63PGkRtIvMgEy-1nHuO7MEfqB9rHc4Xf8ybNwrPOXntqNS-24C1QpA9ODyR0NALAMw=s0-e365

 

 

Една статия на същото издание, Koreaboo, за най-популярните к-поп групи трето поколение в 19 различни страни.
Общо взето доказва това, което си знаем - към момента EXO са втора в списъка в повечето от тях.


 

Още красиви снимки на Лей за SDOC S4.

Изображение


Изображение

 

 

След няколко дни, на 7.10 е рожденият ден на Ишинг и EXO-L са подготвили изненада за празника.
Ще разберем каква е в четвъртък, 00:00 KST.

 

 

Тук може да видите Инстаграм пост на Седмица на модата в Сеул.
В него са запечатили снимки от CITADIUM в Париж. Търговският център е известно място във френската столица и на централния му дисплей върви промо видеото с Кай. Красота.:)
Изображение
 

Off Topic

 


 

 

 

Ъпдейт с Чаньол в Инстаграма  на мюзикъла Meissa's Song.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай с кратко интервю за Седмица на модата в Сеул, в качеството си на световен посланик. 

 

 

Очакваме нов сингъл от Лей.
Дата не е посочена, казват, че ще е "скоро"
Студиото на Лей публикува туит със следното посвещение:
"Там където мечът на Бейду сочи, звездите обещават, планините и моретата се срещат и където небесата са мечта. "Кръгът" е мястото на първото небе. То има блестяща история и в горящите пламъци ново бъдеще се ражда." 

Off Topic

 

 

 

 

ЪПДЕЙТ 

Новият му сингъл ще излезе на рождения му ден, 7.10, в 00:00 CST. 

Което, ако не бъркам е 19 ч. на 6.10 наше време (т.е. утре вечер). 

dfaf6ad143421af6.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още снимки от репетицията на Чаньол за мюзикъла Meissa's Song. 

Инстаграм 

5b854d4d643084d9.jpg

 

107da278b26abbf8.jpg

 

Off Topic

 

b66189ffe63b4f19.jpg

 

 

 

Лей ще бъде на живо в Weibo утре, 23:00 CST.
Изображение

 

 

От студиото на Лей пуснаха и още едно послание:
"Тази глава започва в баня от огън и завършва с прераждане. Този който запали огън в небето, независимо от вятъра и дъжда, носи на света промяна. В 00:00 CST на 7 октомври ще срещнем "Истинския огън на Самадхи*".

Off Topic

 

This chapter begins with a bath of fire and ends with rebirth. Whoever burns a fire in the sky, regardless of the wind and rain, brings the world a new change. At 00:00AM CST October 7th we meet “The True Fire of Samadhi.”


*Самадхи е йогийско състояние на свръхсъзнания, достигнато след продължителна медитация. Изт. Уикипредия
 

 

 

 

Също на 7.10 марката VALENTINO Ще пусне на пазара специален модел спортни обувки от серията One Stud, носещ името XING.:)

Off Topic

 

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разлика от някои други военни лица, имената на които няма да казвам, получаваме още един ъпдейт от Чаньол. 

В Инстаграма на мюзикъла отново качиха негови снимки от репетициите. 

8c5ed07640ef99ab.jpg

 

d6ad8b73f262ddb3.jpg

 

Както и Arena Korea в YT канала си. 

 

 

? Кай се появи в кратко рекламно  видео за наградите MAMA, носещо името MAMA:THE ORIGINAL K-POP Awards. Предполагам нещо като документален филм ще се излъчи на 28.10 и ще говорят за историята на наградите? Не знам, ще видим. 

 

 

Кай Инстаграм ъпдейт. 

a20fc07188544052.jpg

 

253a94b45f015dce.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава статия от Soompi със заглавие "ВЕСЕЛИ И МЕЛОДИЧНИ: 9 СОЛО ПЕСНИ ОТ EXO, КОИТО ДА ОЗАРЯТ ДЕНЯ ВИ"
Девет мембъра, девет песни.
Някак и на мен ми стана по-слънчево.:)

 

Кай ще се появи в YT канала на Рави утре, 20:00 KST.
Инстаграм
Изображение

 


Шиумин пък спечели отличието All-Rounder Atists в приложението Fan Plus за което ще получи LED реклами в мол и метростанция.
Изображение


А за тези, които имат време и желание - след час в канала на KBS World, започва концертът-компилация от изпълнения на EXO.
Който иска може да им се наслади.:)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде.
Честит рожден ден и на Лей!

Да е жив и здрав!
Сигурна съм, че дълго дълго време ще ни радва с музиката си, така че ще му пожелая и малко време за почивка.
По-рано беше в Weibo да сподели момента с феновете, а преди малко пусна и новия си сингъл - Samadhi Real Fire.
Може да го чуете в SPOTIFY

 

Off Topic

 

 


Изображение

 

 

Песента вече е и в You Tube канала му.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на страхотния Лей!

Все така да ни радва с песни, танци и актьорска игра.

Много соло и още групови успехи, чакаме си го феновете да направи нещо с EXO.

Нали знаете веднъж EXO, завинаги EXO:).

 

spacer.png

 

spacer.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...