Jump to content

EXO


Recommended Posts

Така. Крис У отрича обвиненията и казва, че ако се докажат сам ще влезе в затвора. В момента тече разследване, изчакват се резултатите, обръща се с молба да не се разпространяват непотвърдени слухове. Много се надявам да се докажат, че са такива. 

 


Да се върнем на по-приятната част от понеделника. 
Soompi  споделят повече за интервюто на Сехун за за Esquire, в което говори за успеха на специалния албум на групата DON'T FIGHT THE FEELING. 
"Честно казано, почувствах се много щастлив. Това беше първото ни завръщане от известно време и не можахме да промотираме заради различни обстоятелства, но си помислих, че феновете все още ни обичат. Когато ние, мембърите, видяхме рекордите, се почувствахме трогнати и си казахме "Това е наистина е любов от страна на феновете." Не мога да обясня отговора на този албум по друг начин освен, че е благодарение на любовта им."

Off Topic


Изображение
 

 

И още нещо, което мен лично ме впечатли сред преведените откъси от интервюто: "Аз може да не изглеждам амбициозен, но имам амбиция в различни полета като музика, актьорство и мода. Искам да живея живот в който Сехун на четирдесет и нещо след 20 г. ще каже "Благодаря!" на Сехун, какъвто е сега в 20-те си години."
Да, вярвам, че има още много какво да видим от О Сехун. :)

Off Topic


i might not look ambitious but i have ambitions in various fields such as ‘music, acting, and fashion’. i want to live a life where the sehun in his 40s in 20 years time can say ‘thank you’ to the sehun now in his 20s.
 


Изображение

Изображение

Изображение
 

 


Излязоха детайлите за албума на D.O. - тук.
Имаме вече и списък на песните. Както знаем, те ще са осем:

1. Rose, която е и заглавната песен по текст на Кьонгсу.
2. I'm Gonna Love You вкл. Wonstein, когото аз познавам само визуално и знам единствено, че е рапър, в момента е част от хитовия проект MSG Wanna Be, може да чуете негово парче тук. Всъщност тази колаборация е абсолютна изненада за всички нас. За самата песен казват: "Новата песен "I'm Gonna Love You", включена в първия соло албум на D.O. е поп парче със средно темпо, атрактивна ритмична китара и запомняща се мелодия. Съдържа романтично признание, че (любовта) ще продължи в бъдещето. Уонстейн се включва с уникална хармонизация в добавка на сладкия тон на D.O., като се очаква да омагьосат музикалните фенове."
3. My Love
4. 다시, 사랑이야 (It's Love)
5. 나의 아버지 (Dad)
6. I'm Fine
7. Rose (English Version), английската версия на водещия сингъл
8. Si Fueras Mia, на испански е и феновете го превеждат като If You Were MIne (Ако беше моя). Не знам дали само заглавието е на испански, но много ми се иска да го чуем да пее на този език, защото наистина звучи уникално. 


Изображение

 

 

 

 ТУК може да намерите с англ. субтитри еп.1 на шоуто в което участва Кай - Udo Inn или Honeymoon Tavern.
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова, прясна реклама от Лей за Valentino (видео) 
Изображение

Изображение

Изображение

Ишинг също така, ще вземе участие в церемонията по раздаване на 28-ите Chinese Top Ten Music Awards, която ще се проведе на 9.08.2021 г. в Шанхай
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те в развлекателната индустрия си правят каквото искат.Всеки обвинява всеки,а кой е прав или греши това никога не се разбира. Заради нелепи слухове актьори ,певци си губят работа. Не лесно да устояваш себе си в тези среди. Жал ми е за Крис ,дано нещата да се развият към по-добро. 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Някак си ми се иска да не е истина, смятам, че отдавна са в тази индустрия и им е ясно от какво и как трябва да се пазят. Не трябва да си пропилеят бъдещето с такива нелепи обвинения...или просто искам да вярвам в тях. Успех на Крис, а тук нека просто се насладим на Чани

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно все пак ще чуем Кьонгсу да пее на испански. :)

Песента е It's Love. Парчето е корейско, а вторият бонус трак на албума - Si Fueras Mia, е същата, но в испански вариант. 

Било акустична латино поп песен (Latin-based pop song) за търсенето на любовта, дори да разочарова. 

Туит

Това е D.O. - дебютен албум с песни на три езика. Готова съм да се омагьосвам. 

95b966fc33f2cac4.jpg

 

741d2b68645290ba.jpg

 

 

Относно ситуацията с Крис. 

Off Topic

Все повече се съмнявам, че са само слухове. Аз Крис не го следя и бях изненадана да разбера, че всъщност репутацията му отдавна не била добра, а такива слухове циркулирали от години, но ден след публикуване на нещо за него, постовете били изтривани. Появи се девойка със скриншот на банков превод, който е получила от агенцията му, за да си вземе думите обратно. И това се случило през 2019 г. 

Но нещото, което най-много ме вбесява е, че се коментира, че ПР агенцията му е платила на търсачки и портали да трендват материали за случая с Чаньол, за да се отклони вниманието от самия него. И наистина името на Чани се трендва в китайските  търсачки на 1-во място за няколко часа вчера, и то не за добро. :nunchako:
туит
 

Спирам да коментирам за Крис. Моля се само всичко да се окаже лъжа.


Нещо по-хубаво.
От днес вече онлайн концерта на Бекхьон - Beyond Live Light е наличен за гледане във VLIVE+ колкото ни душа иска, а режисьорът на шоуто качи в личния си Инстаграм инрото, което може да видите ТУК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D.O. участва в написването още една песен от албума си, освен заглавната Rose, и това е парчето I'm fine. 

fd4d66651f41e5ce.jpg

 

Към момента предварителните поръчки на албума в сайта  Ktown4u преминаха 150 хил. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента When Dawn Comes Again на Colde ft. Baekhyun излезе. Хубава е, особено ми харесват импровизациите на Бек на заден фон. :)

 

 

Ъпдейт за EXO-L Japan с готвача-Сехун:)

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, ivaiva написа:

...Само аз ли не успях да гледам концерта на Бек?

О, съжалявам! Преди бях споменала, но сега забравих да уточня. Това е онзи концерт на Бек, от 3.01, наличен в платената секция на приложението - VLIVE+.
Просто се чакаше да се качи повторно, забавиха го заради разни съгласувания, проверки и т.н.

 

Тийзър снимки за Empathy #4.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

И семпъл.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как представят последните две песни в албума на D.O.

My Love хармонизира с лиричния звук на китара и сладкия тон на D.O., а красивият текст ще разказва за пейзажа, който виждаш, когато се разхождаш през нощта с любимия. 

Песента My Father (Dad) е балада, с минималистична композиция, която изразява чувствата към бащата след порастванетото, както и желанието да сме винаги с него. Деликатното представяне  от страна на D.O усилва чара на тази песен. :)

 

0e235d23c4639f45.jpg

 

ДОПЪЛВАМ познайте с какво? 

 В интервюто за Singles, което дава с колегите си от мюзикъла Hadestown, Шиумин казва: "Искам да издам соло албум, дори вече започнах работа по него. Когато излезе ще разберете защо не дадох никакви подсказки." 

Ох, моето EXO-Lско сърце. Ох, бедният ми портфейл. 
И още нещо, което Минсок е казал в интервюто: "Повече отколкото Шиумин, предпочитам да ме наричат EXO Xiumin, защото аз съм EXO. Мисля, че няма да оставя това име докато умра. Чувствам се смел, но и предпазлив, защото съм EXO. Само поради тази причина искам да работя добре. Считам, че делата ми представят/презентират и групата ми, защото аз не съм соло, а член на екип.:cry:
Нямам търпение да излезе цялото на английски, за да го видя.

Off Topic


"rather than just xiumin, i like exo xm more bcs im exo. i think i wont let go of this name until i die. i feel brave and cautious bcs im exo. only by the reason that im exo, i want to do work well. i alwys think my actions represent my team bcs im not a solo but a team's member"
Изображение


996dd74a7bde4bff.jpg

 

d5bedcda649f776b.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази песен със сигурност ще е доста силна от към текст и може би дори малко тъжна. Не знам, така ми идва. За My Father ( Dad) говоря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краткото, но сладко интервю на Сехун за Esquire Korea. 

 

 

И още две снимки от фотосесията за Dior, която циркулира днес.

Стра-хо-тен!

9e6766e1262e7b7f.jpg

 

c56c0a3d969a5ea0.jpg

 

 

Когато момчетата са активни и продажбите са по-активни.
В момента продажбите на сайта Synnara представляват това - на 1-во място е предстоящият албум на Stray Kids, а след него:
Изображение
Забавно. Хората го обясняват с високите шипинг такси и факта, че много хора поръчват стари албуми заедно с предстоящия на D.O., с цел именно да спестят от транспорта. Каквато и да е причината аз се радвам, че хората ги търсят и купуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лей дарява над 1 млн. юана като пари и стоки от първа необходимост за пострадалите от наводнението в Хенан, Централен Китай.
Изображение

Изображение


Фен базата на D.O. в Корея пък промотира албума му чрез рекламен бус. Може да го видите в туита в спойлера.

Off Topic

 


 


Изображение

Изображение

 

 

Тук една статия на филипинската медия GMA News в която говорят за "5 причини защо соло дебюта на D.O. от EXO е един от най-очакваните к-поп рилийзи". Какви са те според тях?
1. 9-годишното очакване от страна на феновете
2. Той е К-ПОП R&B КРАЛЯТ
3. Той е сред най-многостранно изяваващи се певци в к-попа
4. Първият му сингъл (за който получава признание като лирисист) е признат за "лечебен" и "утешителен"
5. Отдадеността към творчеството му е на следващо ниво
Ами да, прави са хората, всички очакваме с нетърпение 26.07, а след 20 мин. ще излезе и тийзър на видеото. До след малко.:)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ехе, ако можете да ме видите как съм се засмяла, златен Додо, нямам търпение вече. Толкова ги обичам всичките...

Редактирано от ivaiva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xiutime 

Готини снимки за августовския брой на Singles 

Даже и EXO Туитър ги постна. Брей. 

e34632a181d82f9a.jpg

 

6e732b37fb7080ff.jpg

 

7fbad20524ca39d8.jpg

 

Много се надявам СМ скоро официално да обявят дата за соло дебюта на Шиумин и си се чудя какъв ли тип музика е решил да прави? Определено ми се иска да го видя в секси стил, нещо като Кай. Дано скоро разберем. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...