Jump to content

EXO


Recommended Posts

Проектът посветен на албума DON'T FIGHT THE FEELING ще има и своята офлайн версия, разположена в центъра за изложби в Сеул Daily Teum. За нас, международните фенове, остава да очакваме следващата седмица, да видим какво са ни подготвили от XR Gallery.
Изображение

Днес беше последният епизод на предаването в което Шиумин беше фиксиран член на екипа.
Той благодари за подкрепата и изрази надежда, че скоро отново ще се срещне с публиката. Дано!
Туитър
Изображение

Изображение

Не мога да намеря официална плейлиста с предаването, само кратки, няколкоминутни сегменти от различните епизоди.
Такова е и това видео, където Шиумин споделя как не е могъл да спи от вълнение преди първата сцена (концерт) в Токио Доум (Tokio Dome).
Това се случва през ноември 2015 г., което превръща EXO в първата к-поп група, дебютирала в Япония без песен или албум на японски, както и най-младата група (най-кратко време от дебюта им) провеждаща концерт на огромния стадион (55 000 места).
Изт. Kpop Starz

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод 7-та си годишнина официалният японски фен клуб EXO-L Japan ще издаде поредното си списание - PLANET #14, като акцентът ще бъде върху лидера на EXO - Сухо, който ще бъде представен по-пълно пълноценно. 
Изображение

Шиумин сподели снимка със сценария на мюзикъла HadesTown, за който се подготвя. Представленията започват пред август, а хитовият мюзикъл за пръв път ще се поставя в Корея.
Изображение

Кай е сред номиниранните за 2021 Brand of the Year Awards или Име на Годината, е категорията за айдъл, участник във вараяти програма.
Изображение


Днес, в 16:00 KST (или 10 ч. наше време) трябва да заредят официално версията на виртуалната галерия на DON'T FIGHT THE FEELING -  XR-GALLERY.
Ще видим какво представлява и доколко изобщо ще може да се възползваме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от EXO XR-GALLERY.

Напомням. 
Галерията ще е активна до края на седмицата, адреса на който може да я видите е в горния пост.
Към момента виртуалната изложба е посетена от над 480 000 души.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
 

Off Topic


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 


Накрая EXO мембърите и техните планети. :) 

Off Topic


Изображение
 


 

 

А какво си имаме вече? THE BOX с превод на български.
3a5f2e15a83a8850.jpg

Супер много благодаря на @fractal и @asha, които ужасно много ме зарадваха, а и не само мен предполагам. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт с Бекхьон и по-скоро с prive alliance, които от 28.06 ще предлагат худи (или по нашенски, нашенски??? суитчър) за чиято реклама са снимали Бек. 

de132b35ce9911f0.jpg

 

И една готина снимка от японското издание Planet #14, за което е правил торта по случай годишнината на EXO-L Japan. 

4fc71b724053ae7a.jpg

 

На 7.06 приложението Choeaedol са дарили 500 000 уона под името на Сухо, който спечели гласуването на фенове за мес. май. 

0e7a061734705059.jpg

 

Off Topic

 

5eac856cb2629400.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Сехун изпраща камион с храна в подкрепа на Yoo Yeonseok до мястото за заснемане на „Болничен плейлист 2“

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Източник: IG

Редактирано от ivaiva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне снимки от летище!

Колко приятно ми стана, ако знаете. 

Кай завръщайки се от снимките в Чеджу. 

Джонгин е част от екипа на шоуто за младоженци, което ще се излъчи през юли. 

 

Току-що постнаха и тийзър за предаването. Ще се излъчи на 12.07, 22:30 KST.

 

 

Сайта на W Korea обновен с материала с Кай и Bae Jungnam. Ето няколко снимки. 

117410872ea7f29f.jpg

 

18f2a2702593f587.jpg

 

9a8fe22761c1155d.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivaiva, не, няма новини за DKS1 (както феновете са кръстили бъдещия албум). 
Аз лично си мисля, че ще е юли или септември, но може и да бъркам, ще видим.

Но пък имаме друга "новина".
TEMPO най-сетне достигна 200 млн. гледания в You Tube.
Изображение

TEMPO е една от най-забележителните песни в к-поп индустрията и това не е мое мнение, а на всички музиканти, хора от бранша, чиито реакции съм гледала или материали, които съм чела. Песента е като возене на влакче в лунапарк, но изпълнено по най-добрия начин. Да, признавам, че първият път ми беше странна, не ме "хвана" веднага. Но с всяко следващото слушане откривах слоеве, звуци, мелодии, импровизации които подправяха преживяването и в крайна сметка се влюбих в Tempo-то.
Та по повод гледанията в Тубата, за които всъщност беше новината. :) Браво!

А тук едно сладко видео съобщение от Бекхьон, специално за фен клуба в Япония.
Между другото, като официален член на международния фен клуб, се чувствам (почти) лично засегната от факта, че само японските фенове получават всичките тези екстри - видео съобщения, аудио послания, специални издания. Ах, направо ми се прииска да съм "мъничка японка".

Off Topic

 


 

 

 

Още по-добра новина.
Лей е #1 в гласуването за Айдъл продуцент в приложението Fan Plus, с което си спечели реклама в Yongsan i-MALL, както и на някои метростанции в Сеул. Браво!
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чен за EXO-L Japan по повод годишнината на фен клуба. :)

Туит

eaae5983959737eb.jpg

 

Ишинг за Бъргър Кинг Китай. 

605b3972d3402a07.jpg

 

Минсок, Бабъл ъпдейт. 

a803cb87a510a4a0.jpg


Президентът и изп. директор на GUCCI говори за Кай и привързаността си към него. 
"Връзката ни с Кай е специална. Така е защото GUCCI е специална марка, а Кай е специална личност. Той е човек, който чете със страст, стилът му е уникален и модерен. Може да почувстваме абсолютната свобода чрез танца му, такава е и философията на GUCCI."

Off Topic


"The relationship between Kai is special. That is because Gucci is a special brand and Kai is a special individual. Kai is also a person who passionately reads. Kai's style is very unique and modern. We can also feel the absolute freedom through his dance, and that is aligned with the values of Gucci."


1624479145-image.png
Изт. Allkpop , Koreaboo

 

 

Иначе Лей си снима за риалитито Back To The Field в Китай, Шиумин репетира за мюзикъла през август, някъде писаха, че Сехун е започнал снимките за драмата в която участва, Кай се скъсва да участва във вараяти програми, само за D.O. нищо не знаем, както обикновено. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Сехун снима. 

Днес се включи само за миг на живо в Инстаграм, за да каже "Здравейте" :)

Тук някой го е записал и споделил. 

 

Но пък си имаме нова снимка от Чаньол. 

3e833a1ebf464c0c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдено. 

Очакваме първия соло албум на D.O.  в края на юли. Точната дата ще бъде допълнително уточнена. 

Изт. Soompi

d6eb0b23b874869a.jpg

 

DON'T FIGHT THE FEELING става седмият албум на групата постигнал #1 в класацията United World Chart. 

c3075704c910bf24.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да влезе в казармара Бекхьон каза че ни е подготвил много неща, нали? 

Ето още едно от тях. 

Специален мърч, продажбите на който стартират на 28.08.

Сигурно ще струва майка си и баща си, а с доставката трябва да продадем и родата, но съм сигурна, че за много фенове новината е радостна. 

21d15d3e1fafdd42.jpg

1cb7d17f2066ce15.jpg

 

 

0bece5efcc231c6f.jpg

 

 

 

И малко за Чаньол. 

Филмът The Box излиза на двд в Тайван. Пожелавам успех! 

b5d9dfd648fbad12.jpg

 

А марката Aqua Di Parma, на която е рекламно лице, постна в Инстаграм реклама с Чани, като обещават още кадри занапред. 

Клипа може да видите ТУК

 

 

ФОТОСЕСИЯТА НА ЛЕЙ за DON'T FIGHT THE FEELING - WEIBO.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сехун за DIOR, колекция Лято 2022.
Инстаграмът на Сехун също се разкраси.
Изображение

Изображение
 
Балантайнс Китай пък постна в Weibo реклама с Лей.
Изображение

А пък днес ни изненадаха, че специалният албум на групата DON'T FIGHT THE FEELING ще излезе и на винилова плоча, като продажбите вече започнаха. 
103371

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт от D.O. Не директно, трябва да благодарим на Хонки, който качи в Инстаграма си тяхна обща снимка.
Изображение

Изображение

В поста си благодари на Кьонгсу, който е посетил представлението в което участва (мюзикъл) и добавя като п.п.: "Кьонгсу каза, че тези дни снима филма си и подготовката за албума му е почти завършена." Благодарим на Хонки. :)

По-късно днес Лей ще участва на Галата (празненството) посветена на стогодишнината на Партията, която се излъчва по китайската телевизия CCTV-3.
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

Изображение

 







 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18:00 часа, което значи, че в Корея вече е 27-ми и получаваме месечното видео от NNG, което е... 20 сек. от деня на пермиерата на THE BOX.
Изображение

Изображение
 

 

 

Имаме си и ъпдейт от Шиумин, който е бил с приятели днес.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO-L Japan Туитър ъпдейт с Чаньол. :)
Неговата част в списанието PLANET #14 ще е със заглавие  Chanyeol's Emotional Book (Книга за емоциите на Чаньол).
Изображение

На 1.07 EXO XR-GALLERY ще пуснат ново съдържание за международните фенове. Вие посетихте ли галерията? Хареса ли ви? 
Припомням адреса: http://international-xr-gallery.com/ 
(грешката е моя - бях писала, че виртуалната галерия е до края на тази седмица, но явно е до края на другата)
Изображение

В спойлер е изпълнението на Лей на вчерашната гала, излъчена по CCTV.

Off Topic

 


 


 

Една статия за D.O. от GMA Entertainment, която може да е интересна за по-новите фенове, но пък и по-старите може да намерим нещо ново. Като факта, че Кьонгсу е добър в рисуването (декорациите), нещо, което не знаех. Това е борд, декориран от него по време на промоциите на Wolf.
D.O.-drawing.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...