Jump to content

EXO


Recommended Posts

Завръщането наближава. Както споделиха Чани и Джонг Де преди седмица в радио предаването при К Уил, записват в момента парчетата, тренират всеки ден, изцяло заети са с предстоящият нов албум. На въпроса кога той ще бъде факт, споделиха само, че ще е съвсем скоро. Предополагам, че ще ги пуснат в средата/ края на април. На 6 април са на благотворителен концерт в Пекин, организиран по повод празнуването на 60-та годишнина на Джеки Чан, а на 11, 12 и 13 април са първите им концерти в Япония, за които билетите буквално бяха разграбени и се наложи да добавят още една дата. Над 100 000 души се очакват за тези три дни в Сайтама Арена. Ще подлудят и японките, цените на билетите са между 6 900 и 7 900 йени (67 и 77 долара). Бекс учи усилено японски, обеща, че той ще говори на концертите. Дано е научил повече от "Boku wa Baekhyun desu."
До тогава абсурд според мен да ги пуснат да промотират, така че края на април, дори началото на май ми се вижда най-вероятно.

Вчера обновиха и сайта на Ivy Club с новата колекция с момчетата. Хубави (фотошопнати) снимки. Днес бяха на Сеулската седмица на модата. Разходиха се по подиума, изпълниха и Growl, а високите Крис, Чани, Тао, Сехун и Кай излязоха и като кавалери на манекенките. Нисичките встрани, какво да се прави, хаха. Излъчиха миналата събота и участието на ЕХО-М в китайската версия на Immortal Song. Много странно, записаха предаването още през октомври в Шанхай, а го излъчиха едва този месец.
Гьонг Су (D.O) се оформи като актьорът до тук от групата. След филма Cart, чиито снимки приключиха, през юли му предстои и участие в сериал редом с Чо Ин Сонг - It's Okay, That's Love. Само ще научи много от работата си с този невероятен корейски актьор (завиждам му за факта, че ще има възможността да работи с него), ако е решил наистина да се изявява по-сериозно на екран. Снимките стартират през април.

 

Очаквам с голям интерес завръщането им и се надявам да не ме разочароват.

ca88793b26e7a9bf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже получих нареждане да поздравя днешният (утрешен) рожденик, изпълнявам! хахаха


Баози ми е в Топ-а на ЕХО-диванетата така че с радост се отзовавам. :)


 


Честит рожден ден на Xiumin!


tumblr_n2smwkYoUh1r79wx0o1_500.gif


 


Жив и здрав да е големият брат и да вземе малко да се състари в лице, че макнаетата изглеждат с 10г. по-големи хахахаха


 


И понеже няма как да не си гледам интереса хахахах.....


tumblr_inline_n302f6iUDS1rl7prg.gif


 


tumblr_inline_n302fgJalQ1rl7prg.gif


tumblr_inline_n302qe3dQ11rl7prg.gif


tumblr_inline_n302xzRkpd1rl7prg.gif


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ти нареждала, казах ти само да го отбележиш, хаха, все пак той е хьонгът на групата. Ейй, пак си изми ръцете като Пилат Понтийски, хаха.

Да е жив и здрав и от мен. Може да не изглежда като най-големият, но като поведение се държи зряло, а и не надава ухо и око за дивотиите на по-малките (и големите тарикатчета в групата). Заедно с Лулу са неслучайно и много близки приятели, разбират се с кроткото еленче.

И да си кажа... От новите прически, с които се разхождат момчетата вече втори ден, на някои от тях не съм доволна. Все пак с новата боя на Беки и Лей мога да кажа, че ме зарадваха, поне не са окепазени, но други са... леле, мале. Наближава завръщането, а с това и новата порция "ЕХО и различните цветове на дъгата/ боята". С тази част от корейския шоубизнес така и не мога да свикна/ приема. Масово цапане с повод и без повод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че всяка твоя дума е заповед за мен :28558::na2:


 


Ето и един миш маш от клипчета - тийзъра за новото предаване Star gazing, а дано не лъжа но мисля че Хо Донг ще му е водещ, кратък репортаж за участието им в ревюто и споменаване на Зайко и новата му драма....


 


https://www.youtube.com/watch?v=L5c54Q-irdo


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера излезе EXO's First Box DVD, което се продава с вградени английски и китайски субтитри. Струва около 45$.

Това, което видях в тези повече от 180 минути е като един реванш за мен от момчетата, след меко казано посредственото им шоу тази есен, което запомних само с отделни моменти. Всъщност тук се съдържа всичко онова, което очаквах и исках да видя в предаването. Отново имаха сцени около масата (това явно при тях е неизбежно, тъпчат се сериозно), но бе представено този път от интересната, опознавателна страна, наблюдавайки китайските ястия, които им сервираха.
Самото ДВД съдържа четири различни части - въпроси, игри, имаха част и в кухнята, как приготвят торти, пътуванията им в Хонг Конг и Пекин и кадри зад сцена, преди и след концерти и т.н. Наистина съм доволна този път от всичко, което видях. Тези 3 часа бяха и забавни, интересни, не усетих как преминаха. Снимките са от втората половина на 2013 г., след промоциите на Wolf, както и с пътуванията до Хонг Конг и Пекин за концертите и срещи с феновете там.
И трите торти много ми харесаха, но като че ли наистина бих избрала все пак тази на Чани и Сехун, докато Лей и Бекс този път направиха много шарена, тип "цапа-маца" торта. Според мен и Бекс е виновен, той наложи "стила" си, хаха, на Лей, докато Еднорогът, виждала съм го, е доста по-изчистен и обран в украсата, след като миналата година направи страхотна торта при Шиндонг в Шим Шим Тапа.
Пътуването в Хонг Конг, разходките по улиците, храната, която опитаха и всичко, което видяха - впечатлих се и аз. Бях като на екскурзия заедно с тях. Страхотни кадри от този космополитен град. Много ми допаднаха и ястията, които ядоха и това, което Лулу обясни как се яде - някакви подобни на оризови кори, в които завиваха месо, зеленчуци и някакъв сос.
Доволна, а и това е още един начин да се опознаят момчетата, за тези, които тепърва разбират за групата. Браво на тях и се смях с баскетболният им мач, с въпросите, с шегите, които са запазена марка на Беки (никога не ги оставя на мира, постоянно се шегува с всеки един от останалите в групата).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес стана ясно, завръщането хлопа вече на вратата.
От следващият понеделник - 7 април, от SMЕ ще започнат да пускат видео тийзъри и снимки, а момчетата ще имат шоукейс на 15 април на стадион Чамсил в Сеул, който ще ознаменува завръщането им с новия албум. Както очаквах, ще ги пуснат веднага след трите концерта в Япония.

Крис заедно с Джесика и Кристал (тия двете май бяха сестри, но не съм запозната изобщо с женският к-поп, особено пък в СМЕ) участва с парче към саундтрака към новият филм на БоА - Make Your Move. Днес излезе и откъс от него - Say Yes.

 

Очаквам албума. Дано не се разочаровам, защото няма да им спестя и критиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече втори ден не го усещам добре новото завръщане, а съмненията ми се подсилиха от това, което сподели Беки при гостуването си снощи в Kiss the Radio, заедно с Хиним.
Феновете очакват много от този нов мини албум, а вече започвам да мисля, че няма да оправдаят очакванията (дано да ме опровергаят и да се окаже, че греша). Бекс сподели, че когато феновете чуят заглавната песен първо ще си кажат "Какво е това?", но след това, след няколко слушания ще я харесат. Аха... Да видим.
Снимките, първите, които пуснаха вчера с рекламата на шоукейса на 15 април са кошмар за мен. Не приличат на нищо, нито един от тях, а силният грим е меко казано странен. Обявиха, че ще промотират този нов мини албум отделно - в Корея и Китай. Първата една-две седмици ще бъдат заедно в Корея, но след това ще ги разделят на К и М.

Днес от SME започнаха да изкарват тийзърни снимки на момчетата в официалният им сайт. Явно ще ги пускат двама по двама до понеделник, когато ще пуснат и видео тийзър. Първи са Кай и Лулу.

73d32333399aef63.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей да ги мислиш толкова, особено казаното от Бексан. Аз и на Wolf първото което си помислиш беше - "Какво е това?", а албума все още го слушам нон стоп.....


Важно е музиката да са нацелили, пък грима и прическите(на някои, ще ги преживеем). Пък и за лайв, едва ли ще ги клепат толкова (надявам се....)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

XOXO-албума и аз все още го слушам най-редовно, но не и Wolf. "Geurae wolf naega wolf auuu- A saranghaeyo, Nan neukdaego neon minyeo." е много за мен, хаха.
Бекс не лъже, хаха, каквото му е на ума, това му е и на езика, но и наистина не мога да говоря наизуст без да съм чула и видяла всичко. След 15 април ще кажа повече, само ако могат и от СМЕ да не ме шокират много с външният им вид/ грим, че моята фенщина си има граници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките и на още шестима, които излязоха тези дни. Остават още четирима (добре, че не ги пускат един по един), които ще излязат утре и в понеделник заедно с видео тийзъра.

 

Сехун и Тао

 

 

bfc2bc72e0126175.jpg

 

 

До и Лей

 

 

ca2f75b98f28a034.jpg

 

 

Чани и Крис

 

 

61221491119ee548.jpg

 

 

на новото предаване на телевизия SBS - Roommate, в което ще участва и Чани. Първи епизод ще се излъчи на 20 април.

 

Днес сутринта отлетяха за Пекин, където утре ще участват на благотворителният концерт по случай 60-та годишнина на Джеки Чан.

 

tumblr_n3kj3llO4n1riav2to1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки и на последните четирима. Не мога да разбера все още, защо част от снимките на момчетата са показани в различни светлини и каква е идеята.

Сухо и Мин Сок

a58a9b28c4e39eb1.jpg



Беки и Чен

14d39aecc09ba6e9.jpg



Днес уж трябваше вече да имаме и тийзър, но от СМЕ отново си играят с феновете. Надявам се утре поне да е факт. Върнаха се преди малко от Пекин, където участваха на благотворителният концерт, а днес участваха и в някаква рекламна кампания. В четвъртък летят за японските острови.
Крис от днес е с профил в Инстаграм. Феновете буквално полудяха, a според мнозина от тях това означава, че скоро и останалите момчета могат да го последват с профили както там, така и в Туитър. Бедна ми е фантазията каква лудница ще бъде...

И все пак поводът да се разпиша е годишнината на момчетата. В Корея вече от няколко часа е 8 април, а точно преди две години на тази дата ЕХО-К дебютират на Инкигайо. Да им е честито и дано този мини-албум, с който ще се завърнат след седмица не бъде разочарование.

След като имат рожден ден е редно да припомня и първата им сцена. Какви са сладкиши само, наредени като войничета, притеснени, но и надъхани да се представят добре, колко невинни погледи, Додо и с гаф (Сехун го гледа изкъсо с неговото сериозно изражение, хаха). Сега вече е друго... Пораснаха, вече са обиграни, особено и през тази една година, в която и аз ги следя най-редовно и се интересувам от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди два дни стана ясно името на заглавното парче от мини-албума им - Overdose (каква ще е тази свръхдоза не зная, но вече започнаха и шеги да се появяват с името). Парчето е продуцирано от The Underdogs, които са известни със съвместната си работа с изпълнители като Бионсе, Мери Джей Блайдж, Джъстин Тимбърлейк, Крис Браун. Музиката и аранжиментът на Mr. Mr. на SNSD също е дело на The Underdogs, обаче пък от това парче аз изобщо не се впечатлих.
Оverdose е описано като "денс парче с R&B и хип-хоп елементи".
Първо да споделя, че съм много доволна от факта, че продължават работата си със западни продуценти, а днес вече и парчето изтече в интернет пространството и го чух. От СМЕ са обявили, че ще предприемат сериозни мерки срещу нарушителите, но за мен това е като след дъжд качулка.

За чутото от Overdose... ами направо се предозирах и аз, пиша това с шега. Беки беше прав с това, което сподели в Kiss the Radio, че когато първоначално чуем парчето ще се чудим какво точно е това. Наистина не мога да кажа, че ме грабна веднага, както каза и Беки. В първите секунди се зачудих какво е, но след това наистина ми допадна, а и вече с няколко слушания, мисля, че много ще ми хареса. Припевът много зарибява, а и Беки като извадил глас... Супер е.
Видео тийзър вече и аз не зная кога да очакваме, след като отново ни изпързаляха от компанията. Трябваше да е тези дни, но не пуснаха нищо. Обявиха поне, че със сигурност официалното видео ще е факт точно на 15 април (ако и то не се появи първо при големият китайски народ, хаха, и отново не изтече в интернет пространството, без "уж" от СМЕ да знаят за това), веднага след шоукейса им в Сеул (това означава около 17:00-18:00 ч. българско време).
Преди минути отпътуваха за Токио за предстоящите концерти в три поредни дни в Сайтама Арена.

Завръщане, а и ново шоу предаване на момчетата от 18 април по Mnet със заглавие Mnet XoXo EXO. Тази новина също излезе днес. Този път обещават, че ще покажат истинското им лице, такива каквито са те в реалността. Добър ден. Това го чувам вече от година, а в предаването им есента видях само СМЕ-цензура - каквото им е казано, това е и показано. Интересно какво ли ще е този път (мижай да те лажим), а и след всички предавания и техни участия, които съм изгледала, не мисля, че има още с кой знае какво да ме изненадат самите те. Ясно ми е като характери и поведение какво мога да очаквам вече от всеки един от тях. Може би този път наистина ще покажат апартаментите им, ще ги покажат у дома, нещо, което до сега упорито криеха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм... аз също не бях очарована от Mr.Mr, но ще видим....

Надявам се този път повечко песни да ми харесат от тях, включително и клипа към заглавната им песен.

Иначе предвид, че клипът ще бъде показан на шоукейса им, вероятно ще има малко отлагане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам да го забавят. Обявиха днес, че тъй като ще изпълнят парчето на шоукейса, веднага след неговото приключване ще го пуснат и в ютюб. То верно, че с тази компания никога нищо не е сигурно, но все пак след като ще го изпълнят на сцената е редно и всички да го видим, не, че няма да видим и фен-камерите, които ще ни затрупат в техните канали. Апропо, този шоукейс ще бъде предаван пряко и в интернет от Samsung Music.
Странно защо така и не изкараха до сега тийзър. Мен ме притесняваше парчето, но след като го чух, вече съм спокойна. Поне то няма да е неприятна изненада, а и вече наистина много ми харесва. Версията, която е изтекла е на ЕХО-К, но съм убедена, че и тази с гласа на Джонг Де и Лу също ще ми хареса в изпълнение на ЕХО-М.

Любимата ми ЕХО-муцуна на летище Ханеда в Токио. Няма да се отърват три дни в японската столица.

Ето и официалният им японски сайт, който пуснаха тези дни.

bdc1013e53ba7d4e.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, странно наистина, че няма тийзър до този момент...

За това пък излезе тийзър на предаването Roommate, за което беше споменала в предишните си постове, доколкото си спомням.

Стартира на 20 април.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвай ми, Дарки, ще ти хареса Overdose. Аз вече наистина се пристрастих, просто като чух гласа на Бекс вече и на припева, макар че той започва и в началото - край. Ако сгреша и не ти хареса, обещавам да ти направя една тема в японския отдел, с цялата нужна информация, а ти само ще я пуснеш, хаха.
Съжалявам само, че ще ги разделят този път на К и М и ще промотират отделно.
От участниците в Roommate познавам само Чани и Донг Ук. Стискам му палци, а и съм сигурна в него, той е много оправен. Ще гледам епизодите, когаго от групите им започнат да ги превеждат. Познавайки ги, мисля, че ще е до няколко часа след излъчването.

Тия двамата отново са на висота с изпълнението в Overdose.

tumblr_n3pq3uGwM31riav2to1_1280.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзърииии

 

 

 

Най-накрая от SM се смилиха над милионите тръпнещи фенски сърца хахахахха

Лулу с коса и грим - леле мале (странно че Кай не изглежда така фрапиращо при същият стил...) , иначе друго не ми направи по-силно впечатление. Хореографията трябва да се види цялата, че така само части, изглежда малко странна.... Жалко че ще ги разделят, така си свикнах да ги гледам 12 маймуни подскачащи по сцената хахаха Поне 1 седмица ще може да ги гледаме.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен "Someone call the doctor" така ми се наби вече в главата, че... "Too much neoya your love igeon overdose..."
Песента изтече и си помислих след като вчера казаха, че уж това не бил окончателният й вариант да не би да променят нещо, но не. Друг път от СМЕ да си пазят повече стоката. Парчето е наистина много добро и се радвам, че Сехун този път има повече части. Беки и Додо са страхотни, както винаги.
Така, да кажа това-онова за видяното, дори и от тези кратки 37 секунди. На господин Ким Джонг Ин му е твърде много гримът, а за изрусената му коса... болка ми е след като го видях преди три седмици. Костюмите им ми харесаха, много добре са с тях, само тези шарените парцали не видях добре какви са точно. На тийзъра на ЕХО-М Лулу е без коментар с тази странна прическа, която ми напомня на героят на Рьоске Миура в Kamen Rider OOO. Твърде много грим и за него.
Хореографията ще я видим в пълното видео, но и това, което виждам не е никак зле.

Днес и Lotte пуснаха откъс от срещата на ЕХО-К миналият петък с гимназистки, като част от участията им в рекламните кампании на марката. Е, няма такъв филм... Истерията в залата е пълна. Миналата седмица пуснаха и реклама на сладоледи на Lotte отново само с ЕХО-К. Не ми харесва, че така ги разделиха отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изгледах лийкнатото вчера (барабар денс практиката на Overdose) и разлика не виждам... Въобще не се съмнявам в "уж" изтичането от SME...Не го правят за първи път, и тази година нещо яко мажат със комбеците, и те. За тийзъра, малко ми е за мнение още, не е зле и не кой знае какво..лично танц и "вездесъщата кутия"  ми лъхат на оплетени клипове на Mirotic, Mr. Simple..дори Everybody на Шайни..Дрехите не са зле, доста 90-тарско като концепция, но им ходят..Growl не знам дали ще минат по успех, но ще е интересно за мен да видя как ще се справят с това завръщане, много фенове имат, чакат ги, обичат ги - те са новата супер генерация айдоли, но не е лесно да поддържат нивото. Дано ме изненадат малко..и дано пеят..на "лайв-овете". Последно да не повярваш китайската версия по ми допада..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След изключително сериозно анализиране днес на тези 37 секунди, хаха, с little_angel достигнахме до извода, че с шарените парцалки удрят най-много на Ню Кидс Он Дъ Блок (като избирахме между Бекстрийт Бойс, Ен Синг и тях), макар че на мен лично ми удрят и на Ен Синг.
Беки искам да го видя и отблизо в кадрите с шарените дрешки, защото шапката на главата му много ми харесва и съм сигурна, че сам си я е избрал. Винаги оригинален. Опита за пирамида ли е що ли в началото, се чудя какво ще е (особено като видях отгоре Джунма), но отново съм сигурна, че са се постарали.
Все пак в кадрите с костюмите са най-най за мен, а и особено на тийзъра на ЕХО-М на първи план е Лулу, който е изпипан страхотно.

Изгледах това, което споделиха японките и това, което пуснаха след първия концерт днес в Сайтама Арена. Буквално са взиривили залата, а шоуто е продължило повече от предвиденото. Уникална атмосфера в огромната зала. Бекхьон-сан обеща, че ще говори на японски при представянето си, но се измъкна с едно "Aishiteru Yo". Иначе както винаги почеткаха публиката, споделиха какво харесват от Япония, понаучили някои думи на японски, изпяха десет (а и повече мисля, че бяха) от парчетата си. И много "Kawai, kawai", "Subarashii" се чуваше от публиката и на сцената.


Поводът да се разпиша отново днес в темата им е и рожденият ден на макнето. Сехун днес (утре при нас, 12 април) навършва 20 години (21 корейски). Да е жив и здрав. Сигурна съм, че утре ще бъде поздравен подобаващо от японската публика. Тао го поздрави в сайта на ЕХО-М с обръщание, а след това качи и снимка. Моли го поне веднъж да го нарече "хьонг", ама къде ти, Сехун не нарича големите така, а точно Тао ли, хаха. Както казва и Чани "Понякога се чудя кой точно е хьонгът и кой макнето, когатo разговарям със Сехун."
Очаквам вече във вторник цялото видео и мини-албума. Надявам се, че и останалите парчета в него ще са добри и ще ми допаднат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...