Jump to content

EXO


Recommended Posts

После ще допълвам с други, но това заслужава да е първото за деня. 

ЛЕЙ ИЗПЪЛНИ ROVER-ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО В СВОБОДЕН СТИЛ. Видеото е записано някъде около 8 март, защото не само мястото, а и дрехите му са същите - тези, които носи във видео-поздрава за Деня на жената - от бялата фланелка до шапката. Явно са му пратили песента седмица преди да излезе официално и още преди да стартират танцовите закачки. 

Хора, Ерис, това е просто... :cry:

ЛЕЙ РОВЪР

 

 

 

Честита втора победа на Кай и "Rover", днес на Music Core. :)

Изображение

 

Обявването на победителя и награждаването с енкора.

Off Topic

 

 


Ето и самото изпълнение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай в канала Dingo Story, където изненада фенка и я заведе на среща, направи й вечеря, размениха си подаръци. Мило.

Девойката пазарува с приятелка дрехи и излизайки от пробната - срещу нея Джонгин усмихнат й казва "Beautiful".

 

 

Днес на сцената на Music Core спечели втората си победа.

Изображение

 

Обявяването на победителя и енкора. Пак ли се разчуства? 

Off Topic

 

 

 

Изпълнението на "Rover".

 

Ровър-предизвикателството продължава с пълна сила.

С Kim Jae Hwan от разформированата вече WannaOne - тук. Между другото, песента, която Дже Хуан промотира "Spring Breeze" е много хубава, чуйте я и дайте един лайк. 

С KaRim от CRAXY - тук.

Отново с Тим Кай (танцьорите) - тук

С Louis от KINGDOM - тук

С E_Ji и Chowon от ICHILLIN - тук.

С Кий от SHINee (ЙЕЕЕЕ) - тук.

 

Ooо, много мило. Кай се снима и подари албум на съвсем младата група HAWW, които дебюрираха едва преди месец.
"Кай сънбеним [огън-емоджи], който топло посрещна членовете на HAWW и дори направи нашият жест/знак. Каква чест, Кай сънбеним."
Изображение

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO, март 2023 г., покана за фен срещата EXO CLOCK.

 

 

Кай в SBS Radio, където го представят като "Кай - основният танцьор на #1 К-поп групата на Корея EXO". Ах :cry:

ХАХАХА Джонгин не се посвени да включи и водещите в предизвикателството си - ТУК.

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Кай се включи на живо в Инста да поговори с фенове и благодари за 1-вото място. Показа цветята и картичките, които семейството му е  изпратило, за да го поздрави по повода, а племениците му са нарисували картичките. Много сладко. :)

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Шиумин!

Да е здрав и щастлив!

Много си го обичам това момче. На партито за рождения си ден каза, че тази година няма начин да издаде нов албум, но ще помисли за следващата. И че тогава ще е със секси концепция. Хаха Каквато и да е, щом Минсок е щастлив и ние сме. :)

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Ето и неговият кратък въпросник, публикуван в Kwangya Club:

MBTI: ESFJ

Към EXO-L: Скъпи феички ~ Благодаря ви, че сте моите хора [сърце] (използва израза "people of the house", който мисля е идиом за "моето семейство, моите хора).

Днес е: Перфектно [сърце]

Щастливо число: 99

Щастливо/любимо място: Тенис корта

Фонова музика: "Every Moment of You" на Sung Sikyung

Късметлийски цвят: Ледено син (ice blue)

Късметлийски предмет: Балсам за устни

Умения: Проактивност 5/5, присъствие 3/5, усет за варайъти (програми) 1/5, чар 3/5, егьо - 2/5

Специално умение: Чистене 5/5 :lol2:.

Изображение

 

"Благодаря ви, че ми пожелавате честит рожден ден ~ EXO-L! Днес е толкова щастлив ден! >.<"

Изображение

 

 

Припомням едно видео, което винаги остава малко встрани, когато говорим за Шиумин - танцовото му изпълнение с RyuD.

Изображение

 

И една тайна камера от фен-срещата преди няколко дни.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес приключиха официалните промоции на "Rover" в музикални предавания.

Последното изпълнение беше на Инкигайо, където Кай беше и специален водещ на епизода.

Изображение
 

Изображение

 

 

Каква разлика между Кай на сцената и Джонгин, като водещ на музикална програма.:D

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

По-късно следобеда Кай се обърна към феновете, за да благодари за подкрепата.
"Промоциите на 'ROVER' официално приключиха днес. Беше забавно и радостно пътешествие да промотирам с вас и се чувствам тъжен, че свърши. Благодаря ви,  EXO-L, че винаги ме подкрепяте и създаваме хубави спомени заедно! Подготвях се и чаках година и четири месеца тази промоция. Виждайки как се забавлявате ме накара още веднъж да осъзная причината защо съм певец. Всички ми казвате, че съм най-добрият себе си, че съм готин, но по-точното е, че защото сте до мен аз мога да съм най-добрият и да живея щастлив живот. Още веднъж ви благодаря, EXO-L, че сте с мен.
И защото съм ровър, нещата няма просто да свършат така. Ще се покажа някъде. Защото ние сме ровъри!!"

Off Topic

 

Изображение

 

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредният фестивал за Бекхьон - на 11.06 ще участва в Манила на концерта K-pop OVERPASS.:)

Няма налично описание.

 

 

Сухо качи в стори снимка от фотосесията за мюзикъла, репетициите за който започват още на 10.04, денят след фен-срещата в Сеул. 

Няма налично описание.

 

 

От името на групата Шиумин получи трите отличия за EXO TOP 10 Awards Best Global Artist за:

Най-добър артист в САЩ

Най-добър артист Индонезия

Най-добър световен артист за втората половина на 2022 г.
"Здравейте, аз съм Шиумин от EXO. EXO спечели наградата за Най-добър световен артист за 2-рата половина на 2022 на 9-те TOP10 Награди. Казаха ми, че също така сме класирани първи за САЩ и Индонезия. Благодарение на EXO-L по света получихме тези страхотни награди. Моля, очаквайте комбека на EXO тази година и продължавайте да ни подкрепяте! И EXO-L, благодаря ви, обичам ви. Чао!"

 

 

Е, сутринта имахме и малко ядове.
За нас малко, за Сехун повече, но за разпространителите на злонамерени слухове се надявам да са много!:mad:

Разни жълти медии излязоха със статии основани на пост в някакъв форум, че предполагаемата приятелка на Сехун е бременна, а новината ще бъде обявена след приключване на бъдещите промоции на EXO. 
Почти веднага след това СМ заявиха, че няма такова нещо, оригиналната публикация е премахната от социалните мрежи, но те ще предприемат действия срещу автора й и хората, които продължават да разпространяват слуховете.

Малко след това самият Сехун, който обикновено подминава слуховете и е над нещата, пусна съобщение в Бабъл, казвайки: "Много съм ядосан на тази ситуация. Стоях/наблюдавах мълчаливо, но искам да ви кажа, да не се подвеждате/разбирате погрешно."

Между другото, корейските фенове отбелязват, че Сехун използва израза "매우 화가 나", който означава буквално "екстремно/изключително ядосан = бесен". Наблюдавайки държанието му през годините това е първият път в който го виждам да използва такъв език. Явно му е прекипяло и наистина се надявам да има справедливи последици за злите езици.
Няма налично описание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сехун публикува изявление в Инстаграм. 

"От няколко дни абсурдни слухове циркулират в интернет. Смятам да предприема правни действия срещу тях. Както феновете знаят, едно момиче претендира, че е моя приятелка от няколко години и пише в социалните мрежи сякаш сме любовници. Чух за това, но не я познавам изобщо и оставих нещата така, но те станаха твърде големи. Казвам ви, че на снимките и постовете, които се въртят в интернет в момента със сигурност не съм аз. "

За пръв път виждам такова изявление на EXO мембър - сериозно, на черен фон. Определено не е най-приятното нещо на света. 

3ebc6b9163d6621e.jpg

 

 

В контраст на горното - нов, свеж постер за фен-срещата" EXO CLOCK". 

Няма налично описание.

 

 

Вчера публикуваха танцовата практика на "Rover", за мое съжаление заснета динамично, с движение. Е, пак си е хубаво да видим Кай и танцьорите, но няма да се разсърдя, ако пуснат и видео с фиксирана камера, за да можем да оценим цялата композиция. 

 

 

Лей ще присъства на изложението Watches and Wanders Geneva 2023, в качеството си на представител на HUBLOT, швейцарската марка за луксозни часовници. 

Той пристигна вече в Милано откъдето ще продължи към Женева, чието летището е украсено с лика му.

Няма налично описание.

 

Няма налично описание.

 

В Милано.:)

Няма налично описание.

 

Както винаги не пропуска да вземе фен-писмата.

Off Topic

 

Няма налично описание.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дравейте! Аз съм EXo... Лей. [хаха - уж нервен смях]." :rolleyes:

Ишинг на събитието на HUBLOT.

Off Topic

 

 

 

Много, много красиви снимки има в интернет от вчерашното събитие, Лей качи доста и в профила на Lay studio в Инстаграм.

Само за пример.

Няма налично описание.

 

Няма налично описание.

 

 

Преди няколко дни YT канала на EXO качи и втора част на "Оценяването на божествения Кай".

Ако не сте го гледали не знам какво чакате, голям смях са всичките. :D

 

 

Днес, седмица по-късно, публикуваха снимките направени от Сухо и Сехун, които се проявиха като фотографи, както и листовете с бележките и оценките, които са дали на кандидат-дебютанта Джонгин.

Кой мислите е дал най-висока и кой най-ниска оценка? Дали ще познаете? :D

Няма налично описание.

 

Няма налично описание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 дни преди годишнината и фен-срещата по повода, акаунтите публикуваха парче от мистериозен пъзел със съобщение от Сухо "WE ARE ONE!!". 

Феновете се надяват да получим девет части с които да сглобим пъзела, но макар да се носят слухове, че Китай сваля забраната за корейската вълна не знам. Само мога да стискам палци да видим и послание от Лей.

Няма налично описание на снимката.

 

Кай с ръкописно съобщение към профила си в Melon.

Няма налично описание.

 

"Изглежда сякаш онзи ден сърцето ми биеше нервно от мисълта да ви покажа новия си албум, но времето минава толкова бързо. Промоциите на "Rover" бяха много щастливи благодарение на всички вас. [сърце] От момента в който започнах подготовката и всеки един момент в който ви го представях  - беше ценен и радостен за мен. Как беше за вас? Нека продължим да сме заедно и в бъдеше Обичам ви,EXO-L"

 

 

Познахте ли кой оцени с най-малко точки стажанта Ким Джонг Ин?
Не друг, а Бекхьон

Може да бъде изображение с 2 души, дете, изправени хора, на закрито и текст, който гласи '신(神)인 카이 주최 엑소플래닛, 광야 일시| 2023년 월 3일'

 

Това е неговият лист, поукрасил го е, сложил шарени стикерчета и ето как оценява той бедния ни новобранец. :lol2:

Умения за самопромотиране: 20/20

Сценично поведение и контрол: 18/20

Абсорбиране на концепцията: 17/20

Чувство за хумор/Умения за шоу: 2/20

Жизнеспособност за развлекателната индустрия: 10/20

Обща оценка: 67/100

Забележка:  Липсват умения за устойчивост и чувство за развлечение, изпълнен е със страст да открие личните си умения.

Гордея се, че бъдещето ти се превръща в твой (собствен) шедьовър. Само бъди сладък, когато участваш в програми. МИНАВА!!!

Може да е илюстрация

 

 

Останалите оценки по-късно. ;)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължаваме с оценките за стажанта Ким Джонг Ин.

Този който му е дал най-добра оценка? Всъщност са двама.

Първият е Кьонгсу и да ви кажа щях да падна като видях сърчицата, хиляда на брой. :lol2:
А ето и какво е написал на листа:

Умения за самопромотиране: Харесва ми свежестта му.  20/20

Сценично поведение и контрол: Танцува наистина добре, много яко. 20/20

Абсорбиране на концепцията: Страшен е колко много се старае. 20/20

Чувство за хумор/Умения за шоу: Въпреки че някои неща му куцат пак е добър. 20/20

Жизнеспособност за развлекателната индустрия: Надявам се да има дълга кариера. 20/20

Обща оценка: КИМ ДЖОНГИН, ФАЙТИНГ 100/100

Забележка: Kai Kokoro Open Mind

Изображение

 

 

Вторият най-щедър в оценката беше Чаньол, а шаренкото му листче успя да ме изненада почти колкото и това на D.O.

Умения за самопромотиране: Страст.  20/20

Сценично поведение и контрол: Мечка. 20/20

Абсорбиране на концепцията: Баба. 20/20

Чувство за хумор/Умения за шоу: Акростична поема. 20/20

Жизнеспособност за развлекателната индустрия: ㅋㅋГлупак. 20/20

Обща оценка: МИНАВА. 100/100

Забележка: Всичко в него е страхотно.

Изображение

 

 

Чен също даде много добра оценка, но не ползва никакви сърчица и звездички, та чак ме изненада. 

Умения за самопромотиране: Преливащата увереност беше отлична.  20/20

Сценично поведение и контрол: Майсторство без недостатъци. 20/20

Абсорбиране на концепцията: Потопен в концепцията. Беше добър. 20/20

Чувство за хумор/Умения за шоу: Добри умения, но паметта ми ми изневерява.15/20

Жизнеспособност за развлекателната индустрия: Отличава се. 20/20

Обща оценка: 95/100

Забележка: Да дебютира!

 

Off Topic

 

Изображение

 

 

 

Въпреки позитивната обща оценка Сухо е малко по-резервиран.

Ето неговият лист.

Умения за самопромотиране: Не е зле, изглежда уверен и нахакан ㅋㅋㅋ, но с добро сърце.  20/20

Сценично поведение и контрол: Добре е. Танцува страхотно!!! обаче е малко изморително да го гледаш.  20/20

Абсорбиране на концепцията: Най-добрият! Позира забавно, изглежда изпълнен с увереност. 12/20

Чувство за хумор/Умения за шоу: горе-долу. не е чак толкова зле, но начина по който се старае е красив. 18/20

Жизнеспособност за развлекателната индустрия: Познава чувствата на Сухо много добре!!! Страхотен. 20/20

Обща оценка: Минава!!! 90/100

Забележка: Успя!

Off Topic

 

Изображение

 

 

 

Шиумин също показа цветен лист, пълен с добри оценки и няколко минуса.:D

Умения за самопромотиране: Трябва да се постараеш с лака (-5). Нахален (-1).  14/20

Сценично поведение и контрол: Флиртува твърде много (-2). Срамежлив при "мечешката" версия (-1). Танцува твърде перфектно, не е човек (-2)  20/20

Абсорбиране на концепцията: Трябва да се учи от Бекхьон. 20/20

Чувство за хумор/Умения за шоу: Явно не гледа много телевизия (-5) 15/20

Жизнеспособност за развлекателната индустрия: Любовта му към феновете е впечатляваща. 20/20

Обща оценка: Достаtъчно да дебютира. >.< 84/100

Забележка: "Rover" - мисля, че ще има забележителен успех. Готино е ~ Достатъчно!!

Off Topic

 

Изображение

 

 

 

Листа на Сехун също е интересен - поиздраскал го е, а и е поупражнявал подписа си.

Умения за самопромотиране: Радвам се да видя енергичната ти и уверена страна.  20/20

Сценично поведение и контрол: Страстно момче, което танцува много добре и изпълнява казаното.  20/20

Абсорбиране на концепцията: Браво, че даваш най-доброто от себе си, за да изпълниш концепцията! 20/20

Чувство за хумор/Умения за шоу: Разочарован съм, че не успя в играта "Познай името". 10/20

Жизнеспособност за развлекателната индустрия: Прилагаш добре това, което си научил от нас. Радвам се, че уроците ни не са отишли напразно.19/20

Обща оценка: Поздравления за дебюта! 89/100

Забележка: След това да не се правиш, че не ме познаваш. Нека бъдем приятели!

Off Topic

 

Изображение

 

 

 

Зад кулисите на "FILM: KAI #Rover". 

Наистина много се е забавлявал Кай докато е записвал. Радва ме. 

 

 

И за чудесен завършек на деня - Сехун изпълни Ровър-предизвикателството с Кай.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ровър-предизвикателството на Кай, заедно със Сехун и Бекхьон.

Обърнете внимание на якето на макнето. Снимали са видеото преди или след горното, но е обърнал якето си от вътрешната страна, за да остане на заден план, докато Кай и Бек са основните герои на лентата. Мнооого готино. :yes:

Кай качи клипа и на сторито си в Инста, като нарече Сехун "Богът на танца", а Бекхьон  'Кралят на танца", хаха. 

Между другото, нарочно или не, но интрото им се е получило много добре.
Клик на снимката.

Няма налично описание.

 

 

И още една новина за най-младия член на групата.

Драмата "All That We Loved", която засне миналото лято, ще излезе на 5.05.2023 г. по TVING.

Няма налично описание.

 

 

Днешното парче от пъзела е на Шиумин, а съобщението му е "Нека се видим и забавляваме възможно най-скоро >.<

Няма налично описание на снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пъзелът се допълва от Бекхьон.
"Вземете това късметче и бъдете винаги щастливи [сърце] 'ㅅ' "

Няма налично описание на снимката.

 

Поредното Ровър-предизвикателство - Кай и Bae Jin Young (CIX).

338748764_691719012708883_4001246987385673244_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=eaa83b&_nc_ohc=RpcZesma-I4AX_28_tZ&_nc_ad=z-m&_nc_cid=1429&_nc_ht=scontent-ssn1-1.xx&stp=dst-emg0_q75_s584x584&ur=c97757&oh=00_AfAs7LyTxCTmCVRLhS4u-WSgyCqeieEUHHLp2qsnJlXzVg&oe=642C2604

 

 

Нещо извън "Rover"-промоциите.

Преди време попаднах на клипче, което все забравям да споделя, но се подсетих покрай днешното съобщение на Кай в Бабъл.

Джонгин каза, че сутринта се разходил покрай река Хан, записал е предизвикателството с Джин Йонг, но е било много набързо, защото се е притеснил.
Гледайки как общува с феновете и колегите си, добавяйки и скромното му пътуване из града с метро - всичко това ме кара още повече да го уважавам и да му се радвам. Оценявам, когато известните личности запазят по-земното си и скромно държане.

В спойлера е самото видео, което някой е заснел. Човекът не е фен, просто забелязал хубав мъж, загледал се и го разпознал. По-късно, в едно от радиопредаванията в които гостува, самият Кай потвърди, че е бил той и каза, често ползва метрото в Сеул.

Off Topic

 

 

 

 

Скромността му може да се види и тук, в предаването на Eunchae от LE SSERAFIM, която си говори с него в почивката, преди участието му на Music Bank миналата седмица. Групата на момичето е съвсем млада, няма и година, дебютираха през май 2022, и макар Кай да е от 11 г. в индустрията той отново се покланя на 90 градуса и се държи сякаш той е новобранеца, а не момичето, което няма и 17 г. Eunchae разкрива, че първият танц, който е научила в танцовото училище бил на 'Love Shot" и именно тя помагала на своите колежки да научат хореографията за известния си кавър, който може да видите ТУК.

Нетизените са възхитени от Кай и по-специално от един дребен наглед детайл, който разкрива нагласата му към света.

На препоръката му за хот-пот за вечеря малката отговаря, че никога не е яла това. Вместо да реагира както много други биха казали: "Защо не? Как така?", то Кай се замисля за миг и й казва: "Това означава, че още много радости ти предстоят." Какъв мироглед и колко топъл човек трябва да си, за да подхождаш така към света? Кай :yes:

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо свързано с казаното в предния пост.

Редакторката на VOGUE Korea Shin Kwangho качва в сторито си снимка на Кай и текст към нея: "Дори EXO ползват метро, защо аз да взимам такси".

А Джонгин качва селка в Бабъл и пише: "Когато има задръстване метрото е най-доброто"

Изображение

 

Кай качи и видео от участията си в музикални предавания, където видяхме и посещението на Сухо, който отиде да го покрепи при първата сцена на "Rover".

Клик на снимката

Изображение

 

 

А това пък е зад кулисите на STUDIO CHOOM.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пъзелът на Чаньол.

Написал е "Поздравления! Получи парчето от пъзела на Чаньол!" 

Изображение

 

Събирайки всички картинки дотук нагласихме това:

Изображение

Очакван резултат - това:

Изображение

 

 

Сладурска снимка на Кай от фен-събитието на Чеджу.:)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картичките за EXO CLOCK мърча. Готини.
Изображение

 

 

Продължаваме с пъзела и частта на D.O.
"EXO-L да бъдем винаго здрави заедно. Страхотни сте!"
Изображение

 

 

Кай, КАЙ :D
Знаете ли, че вчера/днес Джонгин започна да се трендва сред футболните фенове? Причината?

В Бабъл съобщение Кай, който е голям фен на англ. отбор Челси, мрънка по повод загуба на любимия си тим и споделя, че започва да се моли да сменят треньора. 
"Ден 1-ви (от тайното ми желание Греъм) Потър да бъде заменен с друг. Старт..." 

Изображение

 

5 часа по-късно гръмва новината за внезапната смяна на треньора на Челси - "Грeъм Потър уволнен от отбора". 

Забавно съвпадение, особено след като феновете на Кай си припомниха как е предсказал победата на Аржентина на финала на световното.

Материал от Naver.

 

Извън футбола - запис от репетициите за "Rover". 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай с "Rover" дебютира под #8 в Spotify Viral Global. 

Радвам се, че все повече хора чуват за него. :)
Изображение

 

 

Да отбележа само, че Кай мина 5 млн. месечни слушатели* в същата платформа с което стана най-слушания СМ солист изобщо. Хубаво, браво!

(*маркерът отбелязва потребителите слушали дадения изпълнителя в последните 28 дни.)

Изображение

 

 

Отново Ровъра из града, ползвайки метрото, чакайки на опашка като всички нас. 
Фенка е заснела Кай да чака реда си да си купи напитка.

Off Topic

 

 

 

 

Днешният пъзел също е от Кай, който ни казва: "Ти си моето момиче [сърце] Обичам те [сърце]"

Изображение

 

 

Камера наречена "full focused" (пълен фокус? напълно фосуксирана? разбитам я) на "Rover" от STUDIO CHOOM, в която най-добре се вижда хореографията. 

 

 

 

За малко да забравя.

TVING пуснаха първи трейлър за предстоящата драма "All Tha We Loved", в която участва Сехун.

Да ви призная, когато обявиха проекта бях малко скептична - как ще играе 18-годишен ученик? Обаче гледайки това, а и като знам, че в сюжета той пораства твърде бързо (или нещо подобно), съмненията ми значително намаляха. Очаквам с интерес.

клик на снимката

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слуховете, че на 4.04 ще излезе нещо ново с член на групата се пказаха верни. Олаза се информация, за колаборация на

Шиумин с Eunha от Viviz. 

Песента се казва "Who" и ще излезе на 9.04, неделя, в 18:00 KST. 

КЛИК

Изображение

 

Ето ги двамата хубавци. 

Изображение

 

 

ДОПЪЛВАМ ПОСТА с частта на Сехун "Съществувам заради вас".

Изображение

 

Ето и подредения вече пъзел.:)

Изображение

 

 

Накрая еднокрасиво изпълнение на Чен на "I Don't Even Mind", която знаете е по негов текст. 

Хехе, носи суитчер на MEGADETH. Кога ли ще сме късметлии да се радваме на рок-Чен?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статия на Kpopmap  за "Кралете на високите ноти в к-попа", в която Чен и Бекхьон заемат 2-ро и 3-то място.

 

#2 Чен, EXO
"Когато и някой да спомене или създаде списък на "легендарни к-поп вокалисти", Чен винаги е споменат, при това в топ местата, защото той просто е олицетворение на фразата. Всички сме гледали концертното изпълнение на "Wolf", кавъра на "Tears" в "Knowing Bros" или "Drop That" на наградите MAMA. Едно нещо сред толкова МНОГО общо имат тези изумителни изпълнения и това е впечатляващия момент с високите ноти на Чен. Моменти, които ни оставят зашеметени и изумени от изключителните му вокални способности."

Chen (EXO) bất ngờ thông báo kết hôn: Thanh xuân của EXO-L, chúc anh luôn  hạnh phúc! - BlogAnChoi

 

#2 Бекхьон, EXO
"Сега знаем, че Бекхьон е вокален крал, въоръжен с техника с която ни убива при всяко вокално изпълнение. След дебюта си Бекхьон стабилно се превърна в артист от когото мнозина черпят вдъхновение, тъй като неговата упорита работа и последователност помогнаха таланта му да се превърне в един от най-добрите в индустрията. Когато става въпрос за високи ноти има едно ниво на сила и стабилност, които Бекхьон показва в изпълненията си толкова лесно, че е шокиращо колкото и самите му вокали. И това често ни кара да се питаме "Как е гърлото му не се е повредило след това?"

Baekhyun - Wikiwand

 

 

По повод 11-тата годишнина MK SPORT публикува неиздавани снимки от дебюта на EXO и от участие на M Countdown.

Изображение

 

EXO took first place on M Countdown in August 2013.  Suho looks good with the school look.

 

 

И за подгряване на предстоящите фен-срещи кратко клипче от репетиционната на EXO.

клик...

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Годишнината на EXO приближава, фен-срещата също. 

Реклами и банери могат да се намерят на много места в Сеул.

Тези са разположени около KSPO Dome, където през уикенда ще се проведе събитието.

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

Красиви реклами има също и на летище Инчон, коридор B1 за пристигащите. Фен-базата иска всички EXO-L< които посещават Сеул за фен-срещата да бъдат посрещнати с поздрав за годишнината на EXO.

Дизайн на рекламата от BAIDUEXOBAR, а изпълнения проект - в спойлера.

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

Самите EXO ни представиха график за деня преди фен-срещата, да се подготвим, така да се каже. Ето какво трябва да правим според тях:

Бекхьон: Спете непробудно от  23:00 до 7:50 ч.

Чен: От 7:50 до 9:00 ч. закусете добре. Направете също така малко разтягане и после закуската.

Кай: Тренировка от 9 до 11ч. За да се насладите двойно  повече на срещата е важно да се грижите за физичската си сила.

Сехун: От 11 до 14 ч. мислете за Сехун!

D.O.: От 14:00 do 14:55 ч. е време за хранете. Нека се нахраним обилно.

Сухо: От 14:55 до 17:00 да се подготвим!!! Заредихте ли си ерибонга? Трябва ви зарядни и резервни батерии!!

Шиумин: 17 - 20:00 ч. е време за вечеря и почивка. EXO-L, които тренират и се хранят вкусно са най-добрите!

Чаньол: От 20 до 23:00 ч. е време за слушане на музика. Слушайте песните на Чаньол!
:D:D

Изображение

 

 

Тази снимка няма връзка с фен-срещата, но съвсем случайно ми изскочи в тт и страшно много ми харесва и реших да я споделя, че нали казват "красотата ще спаси света".:D

Изображение

 

 

Един ровър за подгряване. :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...