Jump to content

EXO


Recommended Posts

Зад кулисите на "Turn Of The Alarm" на Сухо и Мю, както и видео от първата им среща.

Харесва ми как си разменят комплименти, а още по-готино е да разберем, че са на една вълна не само в музиката, но и като фенове - и двамата са почитатели на "Star Wars". Сухо каза, че ако EXO или той имат концерт в Тайланд ще покани Мю, а тайландецът отговори, че е поласкан. 

Джунмьон сподели, че усилено учи английски, за да участва във филми и се надява някой ден да играят заедно, аууу. Накрая, в звукозаписното студио, ми напълни душата. Много обичам като качват такива неща, дано по-често го правят!

 

 

Следващото видео е от последната фен среща на Чен, по време на промоциите на 'LAST SCENE'. :)
Феновете: Щастлив ли си?
Чен: Да, много щастлив. Толкова много се забавлявах по време на тези промоции. .. написах някои неща, които наистина исках да ви кажа. "Здравейте! Цяла вечност ми отне да кажа тази дума. Чрез този албум исках да ви кажа, че съм добре и съм здрав. Освен това исках да ви благодаря, че сте толкова внимателни. На всички ви исках да кажа "Благодаря". Искам да дам всичко от себе си на вас, които ме карате да съм вечно благодарен. Искам да продължавам да отвръщам с  любов и грижа, каквито вие ми давате. Както винаги, надявам се, че ще бъдете тук за мен. Обичам ви."

(клик на снимката)
Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера Кай беше гост на Pohang K-POP Festa.

Тайм-маркери на изпълненията му:
0:12 "Peaches'

6:14  "Vanilla"

10:20 "To Be Honest"

16:20  Tук казва, че не остава много време до соло албума му, бил току зад ъгъла. Йе, дано е скоро наистина.

17:05 "Hello Stranger"

20:12 "Mmmh"

 

 

Общата снимка за албума 'SMCU PALACE', индивидуалните са в спойлера.
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Още в Туитър акаунта на групата.

 

И хайлайт медли на самият албум.

В песните-колаборации има четири песни в които участват членове на EXO:

"The Cure" - Сухо и останалите лидери на СМ групите.

"Hot&Cold" - Кай, Карина (aespa), Джено (NCT), Сълги (Red Velvet).

"Good To Be Alive" - Чен, Нингнинг (aespa), Джони (NCT), Хьо (SNSD), Кий (SHINee) и диджеите Ginjo, IMLAY, Рейдън, Mar Vista.

"Happier" - Сухо, Йесонг (SuJu), Кангта, Тейл и Ренджун (NCT).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лей с нова песен, "Nothing With Me". 

Красива балада, която се реализира само дигитално, няма видео. 

You Tube Music

Spotify

 

 

Коледни пожелания от почти всички артисти в Куангя. 

EXO започват на 5:38 мин. 

ac2540d71517e1e2.jpg

 

За видеото - клик на снимката. 

34ea1e98a6ba24df.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще наваксваме с материал по темите, сега ви пожелавам топла Коледа с изпълнението на Чен на песента на EXO "On The Snow".

"... Самотната нощ отминава
Отвори вратата, ще се изненадаш
да намериш мен,
който все едно случайно наминава.

 

Ти ми даде всичко свое, аз ти давам всичко мое..."
 

Весела Коледа от Джогде и мен!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-прекрасният коледен подарък - EXO съдържание.

Момчетата си подаряват "безсмислени подаръци" или както е известно в Корея "manito" (по информация на Гугъл "manito" е италианска дума за таен приятел).

Та мембърите теглят томбола и си подаряват по нещо на ст/ст до 30 хил. уона.

Шумни, забавни, красиви. Липсваха ми много. А на вас? 
Изображение

 

Публикуваха и снимки с подаръците си кой от кой по-... интересни.:D

Изображение

Изображение

 

Картичките, които са надписали един за друг.
Изображение

 

Подарък и от Бекхьон :)
(туитър)
Fk0zyNWaAAAvC81?format=jpg&name=small

 

Изображение

 

И още малко коледни красоти в спойлера. :wub:

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2023-та ще започне ударно за EXO и EXO-L.

На 1.01, на SMTOWN концерта, ще пуснат видеото на "The Cure" (която звучи страхотно, между другото), но събитието ще бъде предшествано от излъчване на записания предварително Humanity & Sustainability Forum, посветен на опазване на околната среда, а Сухо ще бъде един от панелистите, които ще вземат участие. Материалът в Навер казва: "Сухо от EXO ще използва своя глас и опит като артист, за да разкаже истории за устойчивото развитие на к-попа и планетата."
Форумът ще се излъчи в канала на СМ на 1.01.2023, 12:00 KST.

Изображение

 

EXO-L  Japan пускат специално издание на списанието си, посветено на соло фен-срещата на Сухо през октомври.

Изображение

 

 

На 10.01, 19:30 KST, Кай ще държи офлайн парти за рождения си ден. 
Изображение

 

 

На 16.01, 19:30 KST, D.O. също ще проведе офлайн фен-среща за рождения си ден и всички много се надяваме най-сетне да чуем "Rose" на живо. Дано! ДАНО!

Изображение

 

 

"MAMA", дебютното видео на EXO-K, най-сетне достигна 100 мил. гледания.

Сигурно съм споделяла преди, но аз го гледах на 8.04.2012 г. Тук, в Спирита, се коментираше дебюта на поредната к-поп бой група и от чисто любопитство реших да хвърля едно око. Първо на EXO-K, после на EXO-M, след което дълго време се чудих една и съща група ли е това? Кое им е различното?  Дори си пуснах двете клипчета едно до друго и си играх на "открий разликите". :D Колко намерих не знам, но помня, че си казах, че не е за мен тая работа и до там. Е, 10 години по-късно нещата изглеждат различно и ако ме пита някой дали има песен, която искам да чуя отново за пръв път, то това определено ще е "MAMA" на EXO.
 

"...Ваше Величество! Отговори ми сега

защо хората са се променили?

Имало ли е изобщо красиви дни?

Забравили са как се обича

Загубили са грижовните си сърца

Заети са да живеят обърнали си гръб

 

Маската на анонимност крие завистта в очите,

изпълнени със злостни намерения

И въпреки че виждат - идва края, продължават да са жадни

Доволен ли си?

 

Защо вече не се гледаме в очите?

Защо не общуваме? Защо не обичаме?

Просълзяваме се от болезнената реалност

Кажи ми, че ако искаме можем да се променим

Кажи ми, Ваше Величесто, Ваше Величество..."

 

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покана за концерт.

SMCU: PALACE, 01.01.2023 г., 13:00 KST.

Излъчване в You Tube, Beyond LIVE / idolplus / TikTok / Instagram.

 

 

И втори тийзър за годишните комплекти на групата.:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уху
Първи фен-кон на EXO-SC.
("fancon" е термин, който се използва за събития подобни на фен-срещите.)

Ще се случи на 4.02.2023 г. в Джакарта, Индонезия.
Изображение

 

 

Зад кулисите на предварително записаните изпълнения за концерта на СМ.
И понеже тази година събитието  е с публика, усещането е съвсем различно. Нямам търпение да ги гледам. :)
(за съжаление свалиха видеото, но ви казвам, че бяха много готини.)

Изображение

 

 

В Туитър GUCCI хайпваха сесията на Кай за L’Officiel Philippines, където се снима с колекцията Gucci Cruise 2023 
Изображение

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO изпратиха старата и посрещнаха новата година забележително.

Първо на 31.12.2022 г. се състояха телевизионните награди на KBS, където драмата на D.O. "Bad Prosecutor", както и самият той, бяха номинирани в няколко категории. Кьонгсу се прибра вкъщи с три награди:

- Като част от "Най-добра двойка", отличени бяха 6 двойки.

- Награда за популярност, заедно с Канг Ха Нъл.

- Male Top Excellence Award, което било Награда за Топ постижения, ако правилно си го превеждам.

Изображение

 

Изображение

 

Taка се случи, че посрещна Новата година на сцената, с награда в ръце. Дано все така му върви! :D

Off Topic

 

 

 

Ти да видиш - Шиумин публикува в Инста и написа, че снимките на драмата му са приключили. По-късно в Бабъл сподели, че вече се чувства по-спокоен и ще посети родителите си, което не е правил от дълго време.

Изображение

 

 

Преди да приключи 2022 г. Сухо проведе кратък лайф в Инста. Искам да го похваля и да кажа, че се радвам как предупреждава: "След 30 мин. лайф." та имаме време да се организираме. :D

Според мен изглеждаше леко уморен, а се оказа, че е и малко тъжен. Наскоро е починало кученцето му Бьол, което са имали от както е бил на 17 г. Сподели, че кучето е било част от семейството, а за пръв път в живота му се налага да се сбогува с член на семейството. Не е знаел как да сподели тази тъжна новина, но е искал да ни каже преди края на годината. Бекхьон го е успокоил: "Бьол живя дълъг живот в хубав дом. Вярвам, че сега е на добро място."

Off Topic

 

Изображение

 

 

Джунмьон каза също, че е доволен, направил е доста неща през 2022 и е имал смислена година. За 2023-та плановете му са запълнени до към август-септемви. Спомена EXO албум, соло албум, драма (още снима), мюзикъл, соло концерт. Въобще много неща, а нас това само може да ни радва. След като стана 0:00 ч. и в Корея настъпи Нова година, качи снимка в Инста, заедно с текст: "ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! EXO СЕ ЗАВРЪЩА ПРЕЗ 2023!!!"
Изображение

 

Завърнаха се още на сутринта в SMCU: PALACE концерта, а символично или не, но албумът 'SMCU: PALACE - EXO версия' е №1 за 1.01.2023 г. в класацията за продажба на албуми HANTEO. Харесва ми да се будя с такива новини. :)

За самия концерт нямам много какво да кажа. Беше прекрасен. 4 часа песен до песен, хит до хит от SM артистите, а за мен лично EXO (и TVXQ) бяха черешката на тортата. Да си призная дори не осъзнавах колко много ми липсва айдълът Чаньол, докато не го видях на сцената. 

Изображение

 

Вижте ги беее... 

Off Topic

 

 

 

Още снимки в спойлера.

Off Topic

 

От изпълнението на "Yours" на Чаньол заедно с Рейдън, Уинтър и Марк. Много готино беше.

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

От изпълнението на "Happier", където участва Сухо, заедно с Кангта, Йесонг, Ренджун и Тейл.
Изображение

 

Сухо с членовете на SB, които свиреха за него на сцената.

Изображение

 

 

 

Най-сетне.

Дългоочакваната "Love Shot" в изпълнение на седем (СЕДЕМ!!!) от членовете на групата. Кога последно сме я виждали в толкова голям състав? Началото на 2019? Уау. Чакането си заслужаваше. :wub:

 

 

Материал на Korea Herald поставя комбека на EXO сред събитията,  които да очакваме с нетърпение през новата година.
"EXO приключва с прекъсването за казармата. Лидерът Сухо съобщи новината чрез своя Инстаграм поствайки "EXO се завръща през 2023", заедно със снимка на артистите позиращи на сцена. Бекхьон, последно влезлия в армията, ще се уволни на 5.02, което позволява на групата да започне редовна дейност като осемчленен състав." (а аз тайничко се надявам да видим направо деветчленен състав).

 

 

Накрая нещо забавно.

В стартиралото наскоро предаване BOYS PLANET участва Wang Zi Hao - трейни на Chomozome Entertainment, компанията на Лей. Не гледам програмата, нямам представа как се справя и прочие, но за да участва в такъв проект сигурно има потенциал. Не знам, пък и нямам план да го следя. При всички случаи обаче му пожелавам успех!

Доживяхме, момичета и момчета (ако има). Доживяхме не само да сме EXO-Lели, но и си "имаме" и стажанти вече, че и по тв-то ги дават. :D 
Без да касае пряко статуса ми на фен ми е странно, но някак и хубаво. 

Off Topic

 

Изображение

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.01, 22:00 KST очакваме нещо със Сехун. Какво е не знаем, заглавието е просто "?", буквално. 

 

 

Знаем обаче, че слуховете за участие на D.O. в риалити се потвърдиха. Заедно със Зико, Кръш и Choi Jung-hoon (Jannabe) в шоуто ще се включат комиците Yang Se-chan и Lee Yong-jin. Програма е планирана за излъчване през март. 

Изт.Joynews25

ce3b03d83e6d5aac.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм... 

Не само, че вчера получихме странен тийзър от Сехун, а днес получаваме и тийзър от Esquire Korea в който ни казва да очакваме фотосесия и интервю. 

Отново хм... 

(клик на снимката) 

710b0cd677a10d80.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото "?" на Сехун се оказа безименен влог, заснет докато е на почивка, денят му събран в 30 минути.

Това е първото индивидуално съдържание, което снима - без останалите EXO или колеги артисти, и макар да се усеща леко притеснение, то се вижда, че му е приятно. Мисля, че няма да е последното му такова видео. 

 

 

Можем да започнем отброяването. 

D-30 до уволнението на Бекхьон

0b790b3d3da1b47d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танцовата практика на "Hot & Cold". 

Джонгин попита в Бабъл дали сме обърнали внимание на началото? Сърцето било за нас. :D

 

Кай, Кай :D

Инстаграм

Чаньол коментира поста му с думите: "Като вали сняг падаш. Проверено.
Изображение

 

 

Чани не само коментира чуждите публикации, но постепенно започна да ъпдейтва и своя Инста

Преди няколко дни качи снимка с Кай, с когото заедно са пазарували.

Изображение

 

А вчера или е празнувал рд на кучето си, или просто се е разходил с него и е купил торта . Инста.

Изображение

 

На 8.01 пък ще се появи на корицата на китайското списание PURPLE PEARL.
Weibo
Изображение

 

 

Накрая да ви споделя любимия си едит за седмицата. 
Обичам Кай, но винаги когато гледам това си умирам от смях. :lol2:

Off Topic

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сехун с "In Star" интервю за Esquire Korea.:) 

Някои от въпросите, които му задават.

Как беше да видиш Пирамидите за пръв път?

Сехун: Беше толкова грандиозно, почувствах ги недостъпни...

Ново хоби?

Сехун: Наскоро започнах да се уча да свиря на китара. За пръв път го споменавам. Трудно е. За пръв път се уча да свиря на инструмент и напредвам стъпка по стъпка.

Било ли ти е трудно някога от честото боядисване на косата?
Сехун: Много пъти. Състоянието на скалпа ми се влоши, косата ми се увреди. Наскоро не съм си боядисвал косата и си казах, че никога повече няма да го правя. Нямам и планове за това. 

Защо вярваш в разликите межу кръвните групи, но не се интересуваш от MBTI (популярните напоследък личностни типове)?

Сехун: Харесвам ретро неща, не обичам промените, не следвам тренда. Има твърде много различни MBTI, отнема време да се направи теста, а и чух, че се променя. Което всъщност ме кара да му нямам вяра. Където и да отида на днешно време хората ме питат за моя MBTI. Знам си го, защото приятел ми направи такъв (Чаньол?), но предпочитам (да вярвам на) кръвната група...

Каква е следващата стъпка за EXO?

Сехун: Членовете се върнаха от казармата, Бекхьон също скоро се уволнява, феновете сигурно са още по-наясно. Така че, всички ще са заедно.... Ще спра тук.

Изображение

 

 

Фото-сесия като посланик на DIOR за ESQUIRE E-ISSUE..

Както казват от медията "Разкриваме снимки от фотосесията за Esquire E Issue. Картините са почти твърде перфектни, за да се ползват само дигитално. Въпреки че не са физически копия, моля, отнесете се с внимание към дигиталните изображения. (Гледайте ги) Минимум с размера на iPad."

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Абсолютен сладур.

Off Topic

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Кьонгсу, актьорът До Кьонгсу или просто D.O. от EXO, навършва 30 години. 

Да е жив и здрав! 

Скоро да ни зарадва с нова музика! (дано! дано!) 

И с нови, страхотни роли! 

Нямам търпение за "The Moon" и още повече за "Secret" 

109e81fe5318986d.jpg

 

В Kwangya Club са променили формата и артистите публикуват своите характеристики вместо да отговарят на въпроси. Ето какво казва D.O. за себе си. 

MBTI: ENTJ

Към EXO-L: Бъдете здрави! 

Днес е: :)

Щастливо число: 12

Щастливо/любимо място: няма

Фонова музика: Growl 

Късметлийски цвят: Черен

Късметлийски предмет: Няма 

Умения: Проактивност, присъствие, усет за варайъти (програми), чар, егьо - [няма, не е попълнил или оцветил нищо]

Специално умение: Х

:)

e200ea6b1e6cb628.jpg

 

За японския фен-клуб. 

"Благодаря ви, че ми честитите рождения ден, фенове от Япония. Честита нова година! Хранете се добре, бъдете здрави и винаги щастливи! Благодаря ви!" 

18e2bf121876cd8f.jpg

 

Корейската фен база на Кьонгсу дари 12 млн. уона на фондация за борба с рака при децата. Хубав жест! 

Изт. Naver

 

 

Кай, който пък е рожденик вдругиден, замина за Италия за събитие на Gucci. Качи няколко красиви снимки в Инста с думите "Ще се върна". Звучи многозначително, не мислите ли? 

Тази снимка, специално, не е от Инстаграма му, но много ми харесва. Както някой спомена, като от к-драма е. :D

0a8b85143955dacf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви зарадвам ли? Всъщност не знам за вас, но мен със сигурност радва. :D Днес се събудихме със снимка в Инстаграма на продуцента Jacque Snover на която е със свои колеги в звукозаписно студо, очевидно работещи по музика, а текста отдолу казваше "сесия за EXO". 

След няколко часа поста е свален, но фенове увековечиха момента. 

Музикантите, замесени в "случая" са

- Junny, автор на редица песни за NCT ("From Home") , Кай ("Mmmh"), Бекхьон ("Privacy"), Сухо ("Made In You") и др. Тъй като се оказа, че харесвам страшно много негови песни, не мога да не споделя един (дълъг) материал в който Rolling Stone India ни запознават с творчеството му. От него разбрах също, че врата към к-попа и успеха за Junny е песен поръчана му от бившия EXO-мембър Лухан през 2018 г. 

- Giriboy, рапър и продуцент, писал за много, много артисти, а за мен познат от колаборацията U-Know x Giriboy "Hit Me Up". 

- продуцента BOYCOLD, който е работил с редица рапъри в индустрията. 

- Jinbo, записал участие в създаването на песни за доста групи сред които Red Velvet, написал и парчето "Young" на Бекхьон х Locco. 

 

6858e4474d0bac33.jpg

 

 

Оставяйки настрана надеждите за скорошен албум, можем да заложим на сигурното - красивото изпълнение на "Happier" от концерта SMCU: PALACE. 

Кангта, Йесонг, Сухо, Тейл, Ренджун. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Кай, който днес навършва 29 г.!

Да е жив и здрав!

Нямам търпение за новия му албум, дано скоро излезе!

Изображение

 

Рождения си ден Джонгин посрещна в Милано, на представянето на MFW2023 на GUCCI, където беше може би основното събитие.

Зарадва ни и с доста снимки в Инстаграма си.

Изображение

 

Изображение

 

ех, Кай.

Изображение

 

Медиите от мястото на шоуто:

Off Topic

 

 

 

 

 

Както TeenVogue казват: "КАЙ ОТ EXO ОТКРАДНА ВНИМАНИЕТО НА ШОУТО НА GUCCI МЪЖКА МОДА ЕСЕН/ЗИМА 2023, ПО ВРЕМЕ НА СЕДМИЦА НА МОДАТА В МИЛАНО. ТОВА Е СВЕТА НА КАЙ И НИЕ ПРОСТО ЖИВЕЕМ В НЕГО"

 

От ГУЧИ му бяха спретнали торта и поздрав за събитието.

Off Topic

 

 

 

Ето и неговия въпросник, какъвто попълни и D.O. по-рано.

MBTI: INFJ

Към EXO-L: Винаги ви обичам [сърце]

Днес е: Перфектно [сърце]

Щастливо число: 14

Щастливо/любимо място: Парка

Фонова музика: EXO -Growl [сърце]

Късметлийски цвят: Червен

Късметлийски предмет: Телефона

Умения: Проактивност, присъствие, усет за варайъти (програми), чар, егьо - 5/5 (пълно)

Специално умение: Перфекционизъм.

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този пост започва с Чаньол, който грее от корицата на PURLE PEARL.
Welbo акаунтът на медията.

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Готино. 

На 28.11 полетът на Стефани, фенка от Мексико, закъснява и тя не успява да присъства на фен-срещата на Чен организирана от Musicplant. Организаторите са помолили Джонгде да подпише албума й, а за най-голяма нейна радост той се е обърнал лично към нея с думите:

"До Стефани Морено [сърце] 

Въпреки че не успяхме да се срещнем лично днес, надявам се да се видим. Стефани Морено, почакай до тогава!" 

Туит

48911fb7954aa497.jpg

 

Мило човече е Чен, наистина. 

Днес е в Малайзия, където ще се проведе отложения през есента концерт "Grand Wave in KL". 

Надявам феновете да ни зарадват с много и добри фен-камери от изпълнението му. 

48e656e59967bb77.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лей продължава да ме изумява.

Той инициира и създава DNA Music Alliance. Организацията ще кани артисти, които заедно да творят музика. Целта е да се изгради платформа - мост между най-влиятелните китайски музиканти и популярни световни продуценти, където те заедно и свободно да създават висококачествена музика и изкуство, което да свързва световната публика. В ядрото на DNA Music Alliance (Музиален Алианс ДНК) е популярните музиканти и продуценти да предават музикалния дух чрез: 

- музиката, която помага да се изгради един по-съпричастен свят

- музикалното разнообразие, което да помогне на различни групи хора да се разберат един друг (като микса между Поп/R&B/Хип-хоп и др.)

Лейбълът на Ишинг, създаден за този Алианс се казва DNA Factory и към него са се присъединили музикантите Danko, Gali, Vinida, Victor Ma, Wang Ziyi и Dan Yichun. Днес пуснаха първия тийзър на компанията, а DNA освен, че означава "ДНК" се оказва и абревиатура на "Dragon Never Afraid" (Драконите никога не се страхуват). Както знаем, драконът е един от най-известните символи на Китай, а така също Лей го използва за визуализация на своята музика. 
Уау, ужасно готино и креативно, страхотна игра на думи. Респект!

В един материал по темата, Лей споделя, че е планирал и решил името на компанията дори преди да създаде Chromosome Ent. (2021). Във видеото на "Samadhi Real Fire" е имало спойлер за D.N.A.

Изображение

 

Целия материал може да прочетете в туита в спойлера.

Off Topic

 

 

 

Оригиналния видео тийзър на DNA Factory е качен в Weibo, но не можем да го видим, затова качвам клипче от съвсем неофициален източник a.k.a. фен и се надявам да не го свалят.

image

 

 

 

Изпълнение от вчера - Гала вечер на Hunan Tv по повод предстоящата Китайска нова година.

"Veil" и един страхотен Лей!

 

 

И понеже по-горе, макар и бегло споменахме Хромозом Ентъртейнмънт, да кажа, че днес Лей качи в сторито си в Инста снимка на трейнито на агенцията - Zi Hao. Ишинг благодари на всички, които подкрепят участието на момчето в риалитито Boys Planet. 

Изображение

 

Завършвам поста с изпълнението на Лей от 15 ноември 2022 г., когато беше гост на Grammy Museum.

Изпълнението на "Veil" от гостуването му на сцената на Global Spin Live.

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...