Jump to content

EXO


Recommended Posts

Днес Шиумин имаше участие на Инкигайо (супер! участва на четирите основни музикални предавания за седмицата), преди това обаче имаше най-готиния ангажимент.

Записа dance challenge (популярните напоследък "предизвикателства") със Сухо. Лидера се прибра от Япония, където вчера имаше две фен-срещи (мини концерти) и от летището отиде директно в студиото на предаването. Джунмьон първо качи в Инста сторито си снимка с текст "Браво, Минсок-и!" и  всички ние се чудихме как и защо се е озовал там.
Изображение

 

Но когато после видяхме това бяхме повече от щастливи.

Изображение

Изображение

 

Ето и самото предизвикателство.:)

Off Topic

 

 

 

Две красиви снимки и изпълнението на "Brand New" на сцената на Инкигайо.
Изображение

 

Изображение

 

 

 

Ти да видиш, качиха и танцовата практика на "Brand New". 
Много ми харесва как се хайпват едни други по време на танца, който наистина може да сравним с една интензивна кардио тренировка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай днес беше сред участниците на фестивала @ Stage W Mokpo Music Play в Мокпо.

За да гледаш видеото кликни на снимката.

Изображение

 

След изпълнението си сподели две снимки и каза, че се чувства страхотно. Най-хубавото обаче е, че на сцената разкри, че мисли за концерт и да очакваме третият му албум. Значи затова наскоро Шим Джеуон, творческия директор на СМ, беше качил снимка от вечерна среща и тагнал Кай? Йеее
Изображение

 

Изображение

 

 

Чен също се завърна от Тайланд, където участва на концерта BEST of BEST.

Той също качи селфи в Куангя клуб. Сладур. 

Изображение

 

За изпълнението - кликни на снимката.

Изображение

 

В кратко интервю на сцената на концерта Джонгде също е казал, че работи върху нов албум. 

Какво се получава?

Очакваме:

KJM3

KJI3

DKS2

KJD3

И всичко това потвърдено от самите тях.

Радост. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмицата започна с Шиумин и участието му в канала hello82, в което се среща с фенове на по чашка. Гостите бяха от различни държави и всеки от тях носеше традиционна напитки, която сподели и представи. На Минсок всички питиета му харесаха, а самият той беше забавен и чаровен. Да, готин без да е твърде сладникав и "cute". 

(клик на снимката) 

28ea9df0bdffc511.jpg

 

 

ЪПДЕЙТВАМ с видео на Кай за DAZED, което носи загавие "Има души, които никога не могат да бъдат скрити".

Това си е направо едно секси, пърформанс видео, което помогна на седмицата да тръгне много приятно.:)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пърформанс видео на Шиумин за канала Play Color.
Готино. :)

 

 

Ето го, видеото за което копнеехме толкова дълго - това в което EXO са на едно място и правят нещо ЗАЕДНО.

Част 1 на Brand New 도토리 마켓 - събрали се и играят игри, като първият щял да получи голяяяма награда, а за последния ще има наказание. D.O. също участва - включи се, макар и задочно, по телефона.

Дали някой от другите фендъми може да разбере колко много означава това за нас? 

Какво разбрахме от днешното видео? Че Д.О. още снима, Сехун е снимал за Street Man Fighter, Кай участва по фестивали, Сухо е записал ост (шегуваха се, че е за сериала на D.O., но дали е истина още не знаем), а Чен каза, че усилено работи върху нещо и сме убедени, че KJD3 е на път. Още повече, че разговора беше такъв:

Чен: Работя върху нещо.

Шиумин: Албум ли?

Чен: Подготвям нещо.
Шиумин: Чен ли е следващият?

Чен (още по-упорито): Подготвям нещо. (в скобите пише "Вероятно да, но се предполага, че е тайна":D)

Сехун: Когато предишният албум на Джонгде излезе аз бях водещ.
Чен: Да, така е.

Сехун:... Страхотен водещ.

Кай към Сехун: Какво? Хвалиш ли се?

Сехун към Чен: Не го забравяй!

(за да гледате видеото, трябва да кликнете на картинката)
Изображение

 

 

Нови постери за драмата на Кьонгсу, която започва утре.
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление драмата на D.O. няма да се излъчва по Нетфликс, извиняват се за неудобството, но няма какво да се направи. Сериалът е закупен от Viki и за късмет не в наличен в нашия регион. Кофти :(

 

Днешното участие на Шиумин на M Coundtown. Голяма свежарка е.

 

Записал е участие в онова asmr предаване, "Когато татко заспи" (или някакво подобно име).

Шиумин не млъкна и се надявам епизода скоро да се сдобие със субки, за да се посмеем и ние.
Изображение
 

Спотифай Корея отбеляза излизането на 'BRAND NEW' с огромен поздравителен билборд, за което социалните акаунти на групата любезно благодариха.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео зад кулисите на "Brand New".

Както вече знаем, на снимачната площадка го посещават Сехун и Чен, а моментите са увековечени за всички нас. Макнето каза, че е карал близо 3 часа за да отиде на мястото, сравни също песента с "Candy" на Бекхьон и като се замисля има някакъв такъв нюанс. Чен също е отделил доста време, за да дойде да подкрепи Шиумин - около 40-50 мин е пътувал. А Минсок пък се пазари: "Чен, трябва да танцуваш. Хайде за следващото ти соло ти да имаш танцова песен, а аз ще пея балади? Да се разменим? Само за година?"

 

Все да ви питам, стайлингът му не ви ли напомня на някого?

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Лей

Да е жив и здрав! 

Все така напред и нагоре! 

И съвсем не тайничко си пожелавам да го видим с момчетата някой ден, скоро, ако може! 

5cd1b0527d9084a2.jpg

 

 

D.O. ще изпълни първия си драма-ост в кариерата си. Той е за собствения му сериал "Bad Prosecutor" и ще излезе на 19.10.

Драмата тръгна доста успешно, с втора серия рейтингът расте, дано и занапред да е така!

Изт. Naver

25de774bfe7925ba.jpg

 

 

Шиумин днес участва на Music Bank и е приготвил напитки за EXO-L, които са отишли да го подкрепят. Мило. 

77ddcf6b7839afa0.jpg

 

 

Вчера Чаньол имаше първия си официален лайф, който се излъчи в канала на EXO. 

Отговаря на въпроси на фенове, разбира се каза колко му липсваме, сподели и петте неща, към които гледа напред:

1. EXO-L 

2. Да се събере с EXO на сцената

3. Соло албум

4. Фотосесия със Zzar

5. Да бъде щастлив. 

de7b13758c21a775.jpg

 

6c00aa33b5b500e8.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес излезе част 2 на Brand New 도토리 마켓.  EXO бяха страшно забавни, весели и разбира се, обещаха скоро да ги видим. :lol2:

Изображение

 

Няколко интересни момента в спойлера. :D

Танцуват, смеят се, веселят се, с други думи - правят ни щастливи.

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

Тази сценка си заслужава собствено местенце. :lol2:

Off Topic

 

 

 

 

We Are One!
Изображение

 

 

Едно интересно видео заснето в Токио, след приключване на ден 3 на SMTOWN концерта.

Кангта, Шиумин и Дойонг говорят за миналото си, докато се подготвят за "Street Alcohol Fighter", в което ги видяхме миналата седмица. Интересно е, който може да отдели 15-ина минути да го гледа няма да съжалява.
Изображение

 

 

Поздрави от Сухо, който писа в Бабъл, че се подготвя за участието в понеделник. Каза, че щяло да има изнендаващо изпълнение. Ами... дано успеем да го видим.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешното изпълнение на Шиумин на сцената на Music Bank.

 

Сутринта писах, че Минсок осигури топли напитки за EXO-L, които бяха там за предварителния запис. Освен, че ги почерпи той се появи лично и остана да си поприказва с тях. Искаше да обясни за новия подпис, който използва със соло дебюта си. Феновете се шегуват, че изобразява свинска опашка, но той много искаше феновете да разберат и предадат на другите, че това било "99" (неговото число в EXO). Хаха, какво мислите вие?

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Имаме си вече и предизвикателството "Brand New" в изпълнение на Шиумин, Кай и Сехун:lol2:

(клик на снимката)

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Популярният музикален критик Ким Йонг Де посочва своят избор за ТОП10 песни на Бекхьон.

Той споделя, че често слуша Бекхьон, който винаги е бил популярен като айдъл/артист, но напоследък печели признание и като музикант и вокалист. Ким Йонг Де казва, че ако има възможност би интервюирал Бекхьон по повод албумът му BAMBI.

За своя песен #1 критикът избира "Underwater", заради невероятния вокален контрол и диапазон, които Бекхьон показва докато продължава да използва своя успокояващ тон. За Ким Йонг Де това е въплъщението на артистизма и труда, който влага Бекхьон.

 

Останалите песни, които класира са:
2. "Love Again", тонът на песента изисква спокойни, отпочинали вокали, но изпълнението изисква сила и енергия - труден за поддържане баланс, но Бекхьон се спрява заради вродения си талан и годините упорит труд.
3. "Candy" се оказва, че е любимата заглавна песен за критика, която я описва като проста за изпълнение, но пълна с чар, топли и романтичен стил, който отива на Бекхьон.
4. "Privacy" - за нея казва, че самото парче крещи "бойфренд" и заедно с джазовата мелодия гласът на Бек танцува сред нотите. 
5. "All I Got", няма какво да се говори. Всички останахме без думи от изпълнението на тази песен.
6. "R U Ridin?", със старомодното усещане и топлите вокали на Бекхьон песента ни развълнува веднага

7. "Bungee" - докато песента е в стил, който често се ползва с R&B песните, изпълнението на Бекхьон я изпраща на следващо ниво, което само той може да достигне.
8. "Bambi", която според критика ще остане в историята на водещите песни.
9. "Diamond", песен в жанр, който Бекхьон не беше правил и с която е впечатлил Ким.
10. "UN Village", с този дебют певецът поставя високи очаквания към солиста Бекхьон и от там насетне само ги надминава.

Туитър акаунтът на Ким Йонг Де
Изт.Koreaboo

 

А коя е песента с която Бекхьон най-много вчеталява вас? За мен e  "Cry For Love". Нямам търпение да се завърне при нас и да ни представи нова своя музика.

 

 

Кьонгсу и колегите му реагират на сцени от "Bad Prosecutor" 1&2. Готини.

А вие разбрахте ли, че сериалът ще има български превод?:)

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Костюми на EXO - от видеата  "Obsession" и "Don't Mess Up My Tempo", бяха сред представителните на дефилето "The Light of K-pop: K Culture Fashion Show 2022".
"Може да откриете миналото и настоящето на к-попа чрез представените десет албума и 51 костюма на 4 групи, вкл. Girl's Generation, EXO, aespa и NCT - корейски артисти от световна класа.

Изт.Ricchippos

 

 

 

Днешното изпълнение на Шиумин на сцената на Music Core. Много ми хареса костюма му и дребния детайл - различни слушалки, което намирам за закачливо и някак отиващо си с аутфита му. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йес! Чен с още едно международно участие.
19.11 в Малайзия, на фестивала Grand Wave Kpop Festival. Супер!
Изображение

 

 

Днес Кай участва в Дегу на PowerFullKpop Concert Re;Start. Въпреки проливния дъжд изпълнението му беше страхотно. Излъчваше се на живо в страницата на събитието, така че който искаше успя да се наслади на сцената. Изпълни станалия традиционен сет с "Peaches", "Vanilla", 'Reason" и "Mmmh" на която тълпата съвсем полудя. Като ги качат някъде ще ги поста, но беше СУ-ПЕР, вервайте ми. :)

Изображение

 

 

Изненада - SMP Floor качиха танцовата практика на Шиумин за песента "Serenity". :)

 

Последното изпълнение в музикално предаване за Шиумин с "Brand New" беше днес на Инкигайо. Още не е излязло официалното видео, но тази фен камера е не по-малко готина, може да видим общуването му с публиката. Много е сладък тоз' Минсок.

 

Споменах ли, че Минсок от следобяда е отново с черна коса? Снимка след фен-среща преди час.
Изображение


Изображение

 

И за да ни приключи сладко седмицата - обща EXO-снимка от Brand New 도토리 마켓, който излезе тази седмица.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шиумин с "28 Reasons"-предизвикателството на Сълги :)

5e03ccf6ee0ba14e.jpg

 

Сълги със Шимун за неговото "Brand New" предизвикателство.:)

ecdd817c5046ff80.jpg

 

И двамата сладури без никакво предизвикателство, всеки със символичния жест на колегата си. :)

Изображение

 

 

Лей обяви още една дата от турнето си GrandLine 2: Infinite Lands. Този път е Сан Франциско, денят - 20 ноември 2022 г.
Изображение

Ето и няколко красиви снимки, споделени от Lay Studio.
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KBS публикуваха видео от заснемането на еп. 1 и 2 на сериала с D.O.

Е, раздава се това момче. Не знам дали разбрахте, но въпреки че на снимачната площадка е осигурен дубльор, Кьонгсу сам снима екшън сцените, а те не са никак малко. Не очаквах това от него, честно казано. 

 

 

Списание 1st Look качиха готино, картичко интервю с Шиумин с главна тема любимите му снимки в телефона. 

Сред тях е тази с мембърите на групата, от изпращането му е казармата. Помните ли я? 

За нея казва, че когато са я правели гърлото му се било свило, но не искал да плаче. Хаха, за момчетата казва, че изглеждат щастливи сигурно защотото не те влизат в казармата. :D

aed08f838771224f.jpg

 

Друга ценна за него снимка е тази, която е направил на концерта на EXO. Снимал е лайтстика, за да запази спомен от момента. 

94fc93e02aed7c07.jpg

 

d138bfbe50864109.jpg

 

Има любими снимки с екипа на EXO, с танцьорите от Auspicious. Както и тази, която пази като спомен, който няма да се върне. Казва, че е възрастен и обича да си угажда с храна, но обещава да се грижи за себе си като член на айдъл група. Ех... 

c1f795e6fb2d536e.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес беше участието на Сухо на SOMEDAY PLEROMA Festival в Сеул, където много говори, попя красиво и ни представи ост-а, който е записал за драмата на DO. Името на песента е "Call Me a Freak"  и е дива рок песен, представена ни вече в епизод 2 на драмата. Какво по-хубаво? Сериал с главен герой, изпълняван от EXO-мембър и към него 2 (две!) песни в изпълнение на членове на групата. :)


 

И още една страхотна новина. 

На 31.10 ще излезе 3-тият мини албум на Чен, който ще носи името 'LAST SCENE' (макар заглавието да не ми харесва). 

0c631344688b6d0b.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки на Сехун от участието му в "Street Man Fighter".
Изображение

 

Както и пълното видео от изпълнението и коментарите на останалите участници в предаването. Най-много ми хареса коментара "Това E EXO!!!':wub:

 

 

И като е EXO, нека е EXO.

Шиумин с видео от записа на "Brand New".

 

Едно хубаво интервю на Шиумин за CLASH.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да повярвате моето момче Mew Suppasit ще си партнира със Сухо в предстоящия му сингъл .Той когато бе в Корея преди да дойде на летището се срещна с някого в сградата на SM и той каза срещнах приятел преди да дойда тук.И сега от загадката която ни даде студиото на Mew се установява,че наистина ще си партнира с него ,но все още не ясно утре ще се разбере сега само догатка .

Гатанката : познайте чрез това кой е партньора 

7d6b046c63aa7597.jpg

Отговора е фотосесията за мини албума Сивия костюм на Сухо 

42e73fbca09d03c1.jpg

bdc2e157dcd915dd.jpg

41437045b8881f52.jpg

Двама талантливи артисти на една съща възраст .Моите любимци в една песен аз съм на път да  припадна :blush: Сухо е талантлив и затова го обичам но се чудя те откога са приятели Мю каза още и аз съм шок че именно с този човек записах песен .Той каза човекът с който ще си партнират идва от голям лейбъл и като включим че бе в сградата на SM няма съмнение идва нежния дует на Сухо и Mew coming soon

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хей @Snowpanda_MSS, тъкмо разучавах кой е Mew Suppasit, понеже не съм запозната с момчета (освен, че забелязах колко е красив ;))

Е, много се радвам. Явно е талантлив и популярен артист, и гледайки снимките в социалките наскоро е имал концерт, който очевидно е бил доста успешен. 

Май на 23.10 ще излезе сингъла? Поне това хващам от този тийзър-закачка? 

Очаквам с интерес. :)

Изображение

 

 

Бонус видео с Шиумин от "Когато татко заспи" (или което беше името на това, че са две поредици и все ги бъркам).

Изображение


Изображение

 

 

По-рано през седмицата качиха едно хубаво и кратичко интервю с Шиумн за NEWS1.

1Изображение
 

Изображение

В спойлера може да видите английския превод, oт мен само някои неща, които ме впечатлиха и мисля, че е важно феновете да чуят неговите думи.
Въпрос 1: Чудим се защо реализираш първия си албум в десетата година на EXO?

Шиумин: Първоначално нямах планове за соло дейност. Обаче военната служба и ковид ситуацията се застъпиха, почивката ми надмина 3,5 години, а аз исках да бъда на сцена. След като се уволних от казармата имах различни дейности, но след като е 10-тата ни годишнина исках безусловно да се кача на сцена и да срещна феновете. Така подготвих соло албума си. Сцената ми липсваше толкова много, също и възможността да общувам с феновете.  

Въпрос 5: Уникалността на EXO се откроява. Какво означава EXO за теб?

Шиумин: Когато станах солист гледах много видеа на мембърите, които вече са дебютирали като солисти. После гледах видеа на EXO като група и видях, че членовете си вярват и разчитат един на друг, усетих, че  (всички) са невероятни, с различна енергия. Мисля, че EXO е един  наистина добър отбор. Мисля също, че и аз блестя заради екипа, наречен EXO.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kandala да Мю от две години вече е певец освен това и актьор и още редица неща кажи го мултифункционален робот и да той наистина мега красив незнам как може да има толкова красив мъж като него аз все се чудя и да на 23:10 излиза освен този сингъл той каза че е записал още една песен в сградата на SM но с кого това ще се разбере когато пусне петия си глобален сингъл .Все пак все още сме на четвъртия утре ще разберем дали сме прави в предположенията ще ни дадат отговора утре.Но това ще е легендарно Сухо и Мю в един кадър ,на това вече се казва новина .

Те наистина изглеждат като интелектуалци сред среща.

Mю си е твърде красив

a2707a50b7caf285.jpg

Сухо

5fdbf5a25f4d0bac.jpg

Ни си  ли подхождат като визия а дори са на една и съща възраст :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, хубаво. 

Сухо беше казал, че тази година ще се срещне с "глобалните фенове" и явно е бил сериозен имайки предвид как тръгна с лекция в Щатите, мини-концерт в Дубай, участие на фестивал в Англия, фен-среща в Япония, туристическо шоу в Австралия, може и по тайландските географски ширини скоро да се появи? Само към София не ще да мине и туй то.

 

EXO се появяват в част 2 на Secret Message Center @ TOKYO.

За видеото - заставаш с курсора между Шиумин и Кай, и кликваш смело. ;)

(ако искаш да видиш направо тях - ТУК)

Изображение

 

Видеото е заснето в ден 3 на СМ концерта в Токио, в почивките между изпълненията. Всеки от артистите на компанията изпраща послание до произволно избран колега, но записва също и към избран от него артист.

Изображение

 

На Чен му се падна Уенди (Red Velvet), на която написа: "Уенди, ти винаги даваш всичко от себе си на сцената. Ще продължавам да те подкрепям. Файтинг! Чен."

Свободния му избор беше Макс Чангмин (TVXQ): "Чангмин хьонг, винаги съм се радвал на твоите забележителни и експлозивни изпълнения. Бъди все такъв готин, какъвто си сега, Макс Чангмин!"
Сухо изтегли Хечан (NCT): "Хечан, тук е Сухо. Винаги се радвма да те гледам. Наблюдавам те. Харесвам гласа ти и високите ноти. Подкрепям те!  Хечан, дерзай!".

Личният му избор беше писъмце до Уенди: "Още от Англия винаги ме поздравяваш с широка усмивка, като ангел си. Подкрепям те. Харесвам, когато пееш високи ноти." Тук Чен се пошегува, че само това пише и явно харесва такива певци, а Джунмьон му отговаря, че заради това харесва и неговия глас.

На Шиумин се падна честта да пише на Кангта, както каза с респект и грижа (нали Кангта е директор в СМ): "Харесвам новата ти песен и от много време насам те видях да танцуваш. Това ме мотивира да работя здраво, като теб. Успех на новия ти албум!"

Личното послание на Минсок е към хората, които работят в СМ: "Заради вас певците в СМ са спокойни и представят страхотни изпълнения. Много ви благодаря! Бъдете здрави! Шиумин от EXO":cry:

Кай изтегли Джисонг (NCT): "Здравей, Джисонг. Аз съм Кай. Помня, когато имахме общо изпълнение. Бъди винаги здрав и се забавлявай на сцената, както сега! Късмет!"

Изборът му за лично съобщение беше Минхо (SHINee): "Благодаря ти, че винаги си мил. Без теб не би имало с кого да говоря. Ти си моята удобна въглавница, облягам се на теб." Смее се, но обяснява, че понеже е доста интровертен, не се чувства удобно да говори с хората, но Минхо винаги се е грижел за него.
(забавно. Кай използва израза "dutch wife", което буквално означава "продълговата възглавница, която човек гушка и увива около тялото, докато заспива", тоест нещо за гушкане, като това тук )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...