Jump to content

EXO


Recommended Posts

BRAND NEW, Шиумин,  тийзър снимки #5

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Днес Сехун публикува в Инста сторито си "LAY ZHANG "VEIL", на което Лей отговори с благодарност: "Благодаря ти, Сехун! Хьонг (Ишинг) също гледа сцената ти вчера, беше готин. Нека танцуваме заедно следващия път!":cry:

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO се появяват в изложбата в Кралския дворец Victoria & Albert Museum в Лондон, посветена на Халю "Hallyu! The Korean Wave!".

Днес ,16-17 ч. лондонско време, ще има презентация по темата, която ще се излъчва свободно онлайн. Линк към сайта Музея, ако на някой му е интересно.

Изображение

 

 

Лей обяви трета спирка за соло турнето си - Тайланд, Банкок, 22.10. 
Изображение

 

 

Кай за DAZED KOREA.

Между другото интервюто му изглежда доста интересно. Отново се фокусира върху философията си, че трябва просто да си шастлив от това, което правиш, независимо колко "големи" са делата ти. Беше казал нещо от сорта, че за някой спокойния живот, който води (стои повече вкъщи, не се среща с много хора и не ходи по бялскави купони), може да изглежда обикновен, но когато дори малките неща правят човека щастлив, значи е успял. Само да намеря пълното интервю някъде ще цитирам тоните му думи, бяха красиви.

Off Topic

 

 

 

 

EXO - Чен, Сухо, Шиумин, Кай, с послание към организацията Hope Children, провеждаща ежегоден благотворителен баскетболен мач:
"Здравейте! Ние сме EXO. Поздравления за домакинството на "Баскетбол за Надежда 2022"! Надяваме се, че скъпите сърца събрали се заедно за благотворителна игра ще донесат надежда за децата със сърдечни заболявания, за мултинационалните семейства и за изгряващите баскетболни играчи! Нека бъдем обединени."

Инстаграм

Off Topic

 

 

 

 

Накрая едно красиво обобщение на вчерашния ден - 21.09.2022 г. Получихме ъпдейти от всичките ни девет мембъра, макар и някои от тях задочни, нещо, което ни се случва все по-рядко.

Сухо качи фото в Инстаграма си.

Шиумин с тийзърите за BRAND NEW. 

Лей с нова песен. Между другото, EP-то му ще е дигитално, ще носи името WEST и излиза на 24.09.

Бекхьон с историята му с Инстаграм и драмата в която ни хвърли. Вчера се включи в Туитър, за да каже лично, че си е архивирал снимките и е решил по-натам да направи фийда си по-хубав.

Чен имаше рожден ден.

Чаньол се появи в акаунт на приятел.

D.O. с нови постери за предстоящата драма.

Кай за YSL, нали им е ново лице.

Сехун ни разби с участието си в танца за SMF. 

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очарована съм от песента на Лей, изпълнение, хореография, точно това харесвам...но ти го знаеш @kandala

Поне 5 пъти го гледах и продължавам, докато очакваме Шиумин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivaiva, песента на Лей започна да ми харесва, особено инструментала и рефрена "mask off". Добре му се е получило. Студиото му сподели и някои красиви фотоси от снимачната площадка. Впечатляващо. 

Може да последвате Lay Studio е в Туитър за още ъпдейти. 

d54555a0eb95bdb3.jpg

 

0f5c0d4fbca88724.jpg

 

 

Качиха видео от заснемането на фотосесията на Кай за Olive O Young. 

(клик на снимката) 

4c308cd97062ac03.jpg

 

 

Еха.

На 10.10.2022 г. Сухо ще участва в големия фестовал в Сеул "SOMEDAY PLEROMA FESTIVAL 2022".

706c67e0126e33b1.jpg

 

Много се радвам. Това е голямо събитие за корейските артисти, а за нас означава още малко фен-камери и кой знае - може и някой влог да получим, както се случи след предишното му участие на  фестивал. :)

 

 

Знаете сигурно, че макнето ни е лице на козметичната марка Whitelab? В тази връзка престои да посети Джакарта, Индонезия, за соло фен-среща. Датата не е уточнена, но се радвам за феновете, които ще го видят. 

Off Topic

 

 

 

3c3a67d8b56ffbf6.jpg

 

 

Шуимин ще има фен-среща с 50 избрани души, теглени на лотариен принцип сред закупилите албума му. Готино. Минсок съвсем ще се разтопи общувайки на живо с феновете.

Между другито, ще го видим на M Countdown и Music Bank другата седмица. Надявам се и на Music Core и Инкигаьо, но това е засега. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шиумин и тийзър снимки #6.

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Материал от Naver за 1-вото място на EXO за първатата половина на 2022 г., на 8-те TOP TEEN AWARDS.

 Изображение

 

Накрая една забавна, сладка сцена - изпълнението на "Ko Ko Bop" на концерта SMTOWN 2019 в Чили.

Изпълнението започва с лек фал от страна на Шиумин, но това се превръща в повод за усмивки на всички. Липсват ми заедно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WEST - дигиталния албум на Лей излиза в полунощ.
Може да го чуете в Spotify, YouTube Music и други музикални платформи.

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

И като го гледам с това розово няма как да не сподлея снимка с бившата му колежка от СМ - Джесика, която беше член на Girls' Generation. Двамата са лица на VALENTINO и са посетили събитие на марката.

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен рок кавър от младата група Xdinary Heroes на песента на EXO "Love Me Right", който изпълниха в пилотния епизод на предаването K-909 днес.

 

 

А в момента пък KBS World излъчват в канала си компилация от участия на EXO и солистите ни на сцената на Music Bank.

Красота.

Изображение

 

 

Шиумин с тийзър снимки #7 за BRAND NEW.

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото интервю на Шиумин като солист е за 1st LOOK.

Очаквайте превод по-късно.

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Негова фен база брандира рекламен автобус, който обикаля в Сеул в навечерието на дебюта му. Случайност или не, но EXO-L носеща снимка на Чани е хванала момента в който автобусът минава край нея.
Изображение

 

За настроение снимка, която е качил в Бабъл.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимка от Узбекистан - Кай на фестивала MOKKOJI.

Изображение

 

Няколко фен-камери в спойлера. Дано скоро излязат по-хубави.

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

Най-сетне с английски субтитри Street Alcohol Fighter в което домакин е Хичул (Super Junior), а гости са Шиумин, Кангта и Дойонг  (NCT).

Изображение

 

Оставаме в очакване на 'BRAND NEW' утре.

Изображение

 

И снимка подарък от него за нас.:)
Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седми член на групата с официален соло дебют - 'BRAND NEW' на Шиумин излезе. 

Водещ на онлайн пресконференцията беше Сехун.

За песента "How We Do" в която участие има Марк (NCT) Минсок казва, че има много рап, а той не се чувствал уверен в това. Веднага си помислил за Сехун, но той снимал драма тогава и не можел, затова се свързал с Марк.

Макнето хвали песните в албума, особено "Love Letter". Шиумин го пита дали харесва балади. 

Сехун: "Веднага я добавям в плейлистата си. В момента е пълна с балади на Джонгде-хьонг...сега ще добавя твоята." :cry:

Нещо интересно. Питат го за EXO комбек. Шиумин казва, че би искал да бъде отново с групата на сцената, а Сехун добавя мистериозно: "По мое мнение скоро ще се случи"???? Какво? 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Видеото на заглавната песен на шиумин "Brand New".

 

Албума в Spotify и YouTube Music

 

 

А това е Кай, който на сцената на фестивала MOKKOJI в Узбекистан, клекнал почти на колене и раздава автографи.

Изображение

 

Инстаграм  снимка от изпълнението на "Peaches". 
..Feels good to be the bad guy...:D
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаньол се завърна. 

По-рано днес бешв официално уволнен от армията и почти веднага ни поздрави в Куангя клуб. 

"Благодаря, чем ме чакахте толкова дълго! Заради EXO-L успях да завърша службата си спокойно. Нека се срещнем скоро! Обичам ви!" 

a2216bd0510063ec.jpg

 

76f14fe206617048.png

 

2b635aa95aa079bf.jpg

 

97f4d313085c45dd.png

 

Напомням, че утре - 29.09, ще има лайф в канала на NNG. Час не е обявил все още, но скоро ще разберем. Не, коригираха инфото.

ЛАЙФЪТ ЩЕ Е В ИНСТАГРАМ, 21:00 KST. Йееее

Много се радвам, че си е при нас вече. Малко по малко, малко... 

 

Ъпдейт

Чаньол ни кани на втора среща и в YT канала на EXO на 6.10, 19:00 KST. :)

a3ac2dea448789e3.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата сцена на Шиумин като соло изпълнител - "Brand New" на M Coundown  днес.

Изображение

 

Преди това снимка с колегите от NCT127, които също участваха в предаването.

Изображение

 

Изображение

 

 

Да ви призная, когато чух песента не бях особено впечатлена. Сякаш се размина с очакванията ми, макар че Минсок си беше казал какъв е албумът. Но виждайки го да сияе, когато говори за албума си казах, че всъщност най-важното е, че самият той е доволен от резултата. И някак след две-три слушания песничката започна да ми харесва и установих, че наистина някак много му подхожда. Да не говорим за вокалите, особено във втората част на песента. Уроците, които каза, че допълнително е посещавал, са му се отплатили доволно.

И въпреки, че албумът няма да е любимият ми соло-EXO рилийз, то парчето "Feedback" доста ми хареса и ми стана любимо сред всичките му. Интересна подрбност, която забелязах. Двама от авторите на песента - Ella Isaacson и Gabriela Geneva (NIIVA), са сред авторите на "Black Mamba" на aespa. Още по-приятно ми стана, че макар и косвено и в песен за човек от любимата ми група имаме българско участие. Нищо кой знае какво е, но ми стопли душицата, признавам си.

 

Как да не му се радва човек? Той грее.

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еп. 2 на "Street Alcohol Fighter", където Шиумин участва с Дойонг, Кангта и домакина Хичул. Тук вече можете да видите героите подпийнали и още по-забавни.
(скоро и с англ. субки)

Изображение

 

 

Днес качиха и реакцията на Шиумин и Сехун на видеото на "Brand New". Както Минсок беше казал в някое от радопредаванията, макнето го е посетил на снимачната площадка, но за съжаление уцелил момент на реконструкция и щяло да се наложи да чака 3 часа, за да види батко Шиумин в действие. Не, не е чакал, тръгнал си е и затова и не е виждал как изглежда сета във видеото.

 

Още едно готино селфи от най-пресния ни солист.
Изображение

 

Снимка и с танцьора от танцовата група Auspicious - Ryud

Инстаграм
Изображение

 

Въобще Шиумин се наслаждава на промоцията и така и трябва да бъде. Много му се радвам.

Чаньол пък днес имаше първият си лайф след казармата.

Почти нищо не разбрах освен, че е здрав и щастлив, което всъщност е най-важното. Каза, че искал да говори още, но е запазил повече за лайфа в You Tube на 6.10. Може да изпращате въпроси и коментари - ТУК, като някои ще бъдат избрани за отговор в ефир, но дори да не се появят онлайн, то съм сигурна, че Чани ще ги прочете. Просто е такъв човек. 

Между другото има и секция в която да оставите своите "cheesy comments" (така да се каже "закачливи/флиртаджийси коментари"), което ме кара да съм още по-уверена, че няма да останат незабелязани.:D
Изображение

 

 

Лидера вече е в Япония за първата си соло фен-среща на 1.10. Качи тази снимка в Инстаграм, а в Бабъл каза, че е безкрайно уморен, но ще се справи добре. Разбира се не пропусна да напомни на нас - международните EXO-L, да "почакат още малко". Не уточни за какво, но ние и без това няма какво друго да правим - чакаме си. :D

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лайфът на Чаньол след уволнението с анлг. субки. 

Пита дали са ни харесали видеата качвани в NNG-канала на всяко 27-мо число. Хехе Дали? 

Сподели, че по време на мюзикъла много се е радвал да вижда феновете носещи маски с череши, фиби и аксесоари с такава украса. Това му е давало сила.

(Символът на Чаньол е череша, защото името му произлиза от "Alchan Yolmae", което означавало "изобилие", а и поради близкото по звучене с англ. дума за череши - "cherry")

Най-трогнат е бил, когато за последното представление фенове му пратиха камион с напитки ( в този пост говорим за това). Каза, че дотогава е виждал такива неща само по драмите и това наистина го е докоснало. 

 

 

Почти забравих. 

Лей качи красива денс практика за "Veil". То направо видеоклип. 

 

Да добавя, че мини албумът му WEST стана вторият в Китай след този на Джей Чоу, продал над 1 млн. дигитални копия за 2022 г. 

Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпълнението на Шиумин на Music Bank днес. Много ми хареса. 

 

Тук пък имаме участие на Минсок в You Tube канала "Choo Can Do It". Шиумин играеше някакви игри с девойката, а в последствие дари за благотворителност и две свои вещи. Не разбрах каква е каузата, може би по-натам ще я обявят някъде. 

(клик на снимката)

742b76c56affd6c8.jpg

 

 

Някъде по-горе писахме, че като лице на марката Whitelab Сехун ще има фен-среща в Индонезия. Датата вече е уточнена - 6.11.

ff41a5a39a6127dd.jpg

 

 

Чен днес се отправи към Банкок, където утре има участие на концерта BEST of BEST. 

657341adbcdd39fa.jpg

 

 

Снимки от залата в която утре Сухо ще има фен-среща, за която репетира в момента, а ние много не-благородно завиждаме на японските фенове. 

7cce31b0accec0c3.jpg

 

41624beda0998d95.jpg

 

И като стана дума за лидера, разбра се, че на фестивала SOMEDAY, който ще се проведе на 9-10.10, Джунмьон не само ще участва, но ще бъде хедлайнера на Ден 2 и ще закрие събитието, а за изпълнението му е предвиден един час. 

Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова се радвам за Минсок. Грее, през цялото време излъчва чиста радост от това, което прави. Как да не хареса човек соло дебюта му?

'Brand New" днес на сцената на Music Core. Страшно му отива аутфита и макар да не съм най-големият фен на торбестите дрехи и този стил, няма как да отрека - стои му супер, а шапката ме уби. Дъга? Love? 

 

Снимки от предаването 'K-909' в чийто втори епизод участва Шиумин. Красота.
Изображение

 

Изображение

 

 

И изведнъж в пика на промото на Шиумин получаваме кратъй тийзър в канала на EXO. Петима (!!!) от наличните мембъри са се събрали за предаване, клип, не знам какво изобщо, но ще получим съдържание от повече от двама членове на групата едновременно! Нямате представа какво предизвика това кратко видео. Сред фендъма настъпи шок, хора получаваха удар и масово припадаха. :lol2: Е, разбира се, това е преувеличено, но наистина вълнението, което изпитахме е несравнимо. Кога последно виждахме толкова от мембърите да правят нещо заедно? По време на DFTF ерата преди година и половина?

Това... нещо, какото и да е, ще се нарича "Brand New Пазар за жълъди" и ще се излъчи във вторник, 4.10, 18:00 KST.

Кликнете на снимката, за да видите привюто и очаквайте с интерес, както се казва. 

Изображение

 

 

Вчера Чен отпътува и пристигна в Тайланд за участие, а ето как го посрещнаха феновете на летището.

Беше красиво.

Off Topic

 

 

 

И вече готови за концерта по-късно.
Изображение
 

Много се надявам Джонгде да види това.:cry:

Off Topic

 

 

 

 

Днес, 1.10, е денят за първото официално соло събитие за Сухо, което се провежда в Япония. Първата среща (две фен-срещи са) е минала повече от добре. 

Джунмьон е поговорил на феновете - говорил е само той, защотото заради ковид все още има рестрикции и публиката няма право да говори и вика, което отнема доста от момента, но няма как. Казал е, че се страхувал, че любовта им към EXO е намаляла, но сега вижда, че е дори по-голяма.
Обещал е групата да се завърне скоро (КОЛКО?) с японски албум и концерт в страната.
Разкрил е, че вече работи по KJM3, което много, много ме радва.

На живо, с група е изпълнил доста свои парчета, както и медли от песните на EXO:

"Morning Star"

"Grey Suit"
"Curtain"
"Starry Night" - за пръв път я изпълнява на живо

"Hurdle"
Японската песен, която е изпял  - "A Cruel Angel's Thesis", е ост към анимето "Neon Genesis Evangelion" (много готино, рок парче).
EXO-медли от "Bird", "Growl", "Overdose" и "Love Me Right"

"Self-Portrait"
"Let's Love"
"Made In You"

Изображение 

 

Кофти фен-камера от EXO-медлито, но нямаме друга засега. Преди малко започна втората фен-среща, да се надяваме на нещо по-добро.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До момента от промоциите на 'BRAND NEW' двете изпълнения от "К-909" са любимите ми. Прекрасна сценография и операторско майсторство, явно това ще е отличителна черта на предаването, на което пожелавам дълголетие.

Снимка с водещата BoA.

Изображение

 

Част от краткото интервю в предаването.

Шиумин: (В EXO) винаги съм бил част от крилото (танцовата формация) в екипа. Така, че бях отстрани, но сега трябва да стоя в центъра и се чувствам напрегнат. Мисля си по някое време - до сега трябваше да съм се изместил, защо съм още тук?

БоА: Ако си в центъра, когато сгрешиш, няма кой да те покрие.

Шиумин: Няма на кого да разчиташ.

БоА: Трябва да вярваш в себе си.

Шиумин: Да, права си.

БоА: Някой съвет, който си получил от другите членове за солото си?

Шиумин: Показах им хореографията и чуха песента. По време на изпълнението има три прекъсвания за танци.

БоА: Сигурно е трудно.

Шиумин: Кай видя това и ми каза: "Не тичаш ли твърде много, от началото до края? Ще е по-добре да се фокусираш на най-важните моменти".

БоА: Това е наистина добър съвет.

Шиумин: От друга страна Сухо каза: "След като е първото ти соло, това е шансът ти да покажеш страстната си страна, тази, която работи наистина упорито. Щом ти харесва, прави това, което искаш!" Чувайки го, това ми даде сила и набрах увереност.
В спойлера е самото интервю.

Off Topic

 

 

 

Ето и самите изпълнения.

"Brand New"

 

"Serenity"

 

 

В спойлера фен-камера от сутрешния запис за Music Core. Смях :D

Шиумин: Мисля, че ще умра (от умора). Наистина!

Фенове: Свали си якето.

Шиумин: Не! Не може, не (сладка муцунка). Не успях да си обръсна подмишниците. Започнах да го правя... Казват, че напоследък не е хубаво да не се...
Фенове: Неее
Шиумин: Не? Чух, че не е хубаво да са така (небръснат).

Фенове: Нееее

Шиумин: Но на по-старите хора пък може да не им харесва.

Фенове: Нееее

Шиумин: Както и да е, аз ще го правя. Ще правя каквото си искам. :lol2:

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DAZED Korea и Кай, в което си припомня и предишната фотосесия за DAZED от през 2016 г.

"Кое мислите е по-важно - парите или любовта? За всеки е различно, за мен е любовта. Имам любов към семейството, любов към феновете. Трябва ви любов, за да създавате емоции." Уау, хареса ми.

(клик на видеото)

Изображение

 

Ето и кратичкото му интервю от участието в MOKKOJI в Узбекистан.

"Певец, модел, актьор, танцьор, Южна Корея" - така го представят във видеото. Забравили са да включат "dancing machine":D

Знаете ли, едно от нещата, които най-много харесвам в Джонгин е вниманието, което отдава на другите, Обърнете внимание как гледа интервюиращата и колко внимателно я слуша.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...