Jump to content

EXO


Recommended Posts

Щастлива съм, че успях да гледам изпълнението на Сухо на Seoul Park Music Festival. 

Истината е, че малко се притеснявах за него. Знаете, леко по-скован е от другите мембъри, твърде много мисли понякога и честно казано искаше ми се да го видя по-раздвижен и разчупен, както подобава на рока, който пее.. 
Е, Джунмьон се представи повече от страхотно. Владееше сцената, не се спря, раздаде се, изглеждаше страшно свеж и готин, говори доста, закача се с публиката, тя очевидно се забавляваше, а Сухо излъчваше щастлие. Пожелавам му много такива участоя занапред! :)
Изображение

 

Изображение
 

Изображение

Изображение

Изображение

 

В спойлер слагам камери, за да му се порадвате и вие.

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

А тук може да видите изпълнението на песента от "Hospital Playlist" - "Met You By Chance" и как Сухо представя бандата и себе си: "...Китарист 강건후. Пиано! Нашият пианист, не,  романтист - И До Джам. Бас! Басист И Дже. Нашият майстор - барабанист Oh Noej... И вокалът на Suho Band, глупакът на EXO - Сухо.":D

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви зарадвам с месечното видео на Чаньол, който изследва звуците на природата заедно с MQ.

 

 

И отново Сухо с изпълнението на "Let's Love" от днес, като за пръв път я изпълни пред публика

 

 

Освен горните двама, още трима от членовете се разписаха днес в социалните мрежи.

Кай в Инстаграм и Бабъл.

Изображение
 

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Лей днес.

Изображение

 

На Инста сторито си публикува писмо в което зумва думите на фен, който споделя, че иска да го види на концерт. Феновете мислят, че това е спойлер за предстоящо турне Grand Line 2.

Off Topic

 

 

 

 

А преди малко в Туитър Бекхьон изневиделица и отникъде ни пожела лека нощ.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO-L Japan се радват на ново съдържание от EXO. В клубното списание PLANET #16 ще получат материал от Кай и Кьонгсу наречен D.O. & KAI's Kitchen. Предполагам първо ще издадат официалния хартиен носител, а по-късно ще пуснат и кратко видео за създаването му. 

По-рано през годината получихме материал на тема спорт от Сехун и Шиумин, сега тези двама герои, надявам се скоро да ни зарадват и с двойката Сухо и Чен. 

4806821abacd8828.jpg

 

Off Topic

 

 

 

Всъщност новият материал е част 2. През 2018 г., за  PLANET #8 са заснели първото си готварско клипче, което било част 1.

Може да го гледате тук

 

Кай, вече самостоятелно, ще има участие с изпълнение на 2022 World Cultural Industry Forum, който ще се проведе на 7.07 и ще се стримва онлайн в YT в канала на организацията. 

8cd660dfd807a0a8.jpg

 

 

Барабанистът в групата на Сухо - SB (SUHO BAND), както я наричат, сподели снимки с лидера, направени след вчерашния фестивал. 

Инстаграм
65a1058a5c099726.jpg

 

751e6f4c34287ff7.jpg

 

И като споменавам лидера, не мога да не споделя, че сутринта се включи в Бабъл да спомене, че не валяло вчера, защото контролирал водата. Каза, че имало вятър, но Сехун му помогнал и специално използва израза "EXO superpower certification". После каза да внимаваме с климатиците, да се пазим здрави, за да може да гледаме EXO много?!? Отново спомена "Global EXO-L" и казвам ви, не само аз, много хора приемат това като знак за скорошен комбек. Дано! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално за @Ko_Erin Кай и "Mmmh", запис от водния фестивал.
Ужас:swoon:

 

 

Нещо, което не знам как да определя.
Лей с песен по случай 25-тата годишнина от връщането на Хонгконг на Китай. Не искам да навлизам в подробности как ми звучи, а и тук сме в тема на певци и музиканти, та ще кажа, че просто се радвам да чуя хубавия му глас.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа @kandalaмерси, сега пак ме предзвикваш да търся кърпички.

Кай-чето и вода трябва да се гледат в комбинация с широка усмивка и

пакет салфетки, за да си забърсва човек лигите.

Аз много му се израдвах като го гледах. Макар и тук да не съм редовна,

в инста и тубата съм първа писта и не пропущам момчетата.

И за да съм честна;), много обичам да гледам фен камери от мястото.

На тая мома клипчето и е супер и буквално можем да се насладим отблизо

особено накрая на мокрия, перфектен Кай. Между другото се справи 

много добре с песните, танците са ясни, но присъствието му, как се закачаше

с публиката, голямо израстване виждам от него. И си личеше, че и той много се кефи.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчерашния ден ни донесе изненада. 

Изведнъж получихме съобщение от Сухо: "Изненада. В Лондон съм.", след което качи снимка от прочутия "Аби Роуд" (референция - Бийтълс). 

Инстаграм

331c1457294473ef.jpg

 

272f8b604b32a180.jpg

 

Каза, че е там, за да усети духа на британския поп. :)

Чудим се, честно казано. Участието му е  чак на 30.07, колко време ще събира "усещания"? На мен ми е интересно и как успя да се измъкне без един папарак или фен-сайт да го усети. Обаче важното е да се забавлява  и да качва снимки, както обеща. Като тази например. 

b6bfad149cc9c04e.jpg

 

И докато си се разхожда в Лондон, излезе новината, че участва в проект заедно с инди рок бандата Jannabi. На 6.07, в 13:30 KST, ще излезе тяхна обща песен - "마두 다 사랑하리" (Love All), римейк на парче на групата Songolmae (иконична корейска рок група от 80-те), като новият аранжимент е дело на Кензи. Песента ще има своята премиера на концерт посветен на групата и излъчван по YT канала Dream Maker Live, тук

Не знам дали Сухо ще участва лично, но се надявам се да го видим. 

e8e166bd3f80fabc.jpg

 

Оригиналът може да чуете тук. Тежка песен, трудна. Ще ми е супер интересно да чуя Сухо да я изпълнява на живо. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още като я видях снимката в инста и си казах край,

този човек ако не е в Лондон пък на. Много добре е докарал

оригинала, само се чудя с кой е целил прилика с Джон или Пол;).

Относно кавъра на песента, изслушах оригинала и много ми хареса.

Малко на джулай морнинг настроение го докарва, ако има човек,

който да може да вземе вокалите и да изпее песента перфектно то това е точно Сухо.

Много ще ми е интересно и на мен да чуя какво ще сътвори.

Хайде и едно селфи от мен, няма само ние да бършем лиги с наш Кай, нека и @kandalaсе присъедини към нас.

То не са силни ръце, то не са загадъчни усмивки, то не е мъжествено излъчване....:).

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей го твоя човек @kandala, шматка си се из Лондон.

Харесва ми колко спокойно и рандъм го раздава.

Зяпа си човека, джитка без да се притеснява и да се крие от луди

корейки, няма маски, каски и прочие, даже и метрото гледам им изпробвал ;).

spacer.png

 

spacer.png

 

spacer.png

 

И първа част от приключенията на Сухо в Дубай.

Интересно е за гледане, особено частта с прозрачния небостъргач.

Не го знам него как запази спокойствие на духа, че чак и успя да се усмихне,

а сигурно щях да хипервентилирам от гледката, височината и прозрачното стъкло.

Цъкнете на 3.40мин, това направо не е за хора със слаби сърца.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee @Ko_Erin Ама много мило.
Така да ме зарадва с вниманието и интереса към Сухо. Мисля за пръв път ми се случва тук? Харесва ми.:)
Да, разхожда си се, а за метрото - той така беше казал в интервю, че обича да ползва автобуси, градски транспорт, за да усети духа. И аз така. Кажи ми, не сме ли един за друг направо? Само да дойде насам, ще си се возим в трамвайчето за 1,60 билетчето...


Относно дубайския влог - утре, в 20:00 KST oчакваме и част 2. Ще видим рейсър Джунмьон. 
(и няма как да не се сетя за сцената в Ladder 2, когато заспа в колата на пистата:lol2:)
Изображение

Изображение


Сехун, който снима драма в която играе 18-годишен. Е как не? Само го вижте.
Инстаграм
Изображение

 


Weibo ъпдейт от студиото на Лей със снимка от риалитито в което участва.
Изображение
 


И накрая да споделя, че Бекхьон спечели гласовете на феновете за любим изпълнител на саундтрак в к-драма - TTA 'Best K-Drama OST Artist’ за районите на САЩ и Филипините. Поздравления!
Изображение 
 

Off Topic

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората част от влога на Сухо в Дубай. 

Просто... 

Има ли смисъл да казвам нещо? 

19458b9b6611dd2b.jpg

 

 

Джунмьон ни зарадва и с ново включване от Лондон. 

Инстаграм

И отново изненада. Вижте къде е и с кого е. :)

Галерия на Кралската академия по изкуствата, композицията е "Man Made Nature" на артиста Ben Edge. 

fe3261931068db3f.jpg

 

Surprise :D

9ac24b43abd7fb55.jpg

 

 

Кай се появи в Бабъл, носещ ризка с един много познат десен. 

ddf56ef7562bcbcd.jpg

 

a0b63ef4a14b94f6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях я снимката с Минхо и много ме изненадаха.

Обаче съм и озадачена каква е тази разлика във височината.

Винаги съм си мислела, че именно Сухо, а не Минхо е по-висок.

На тая снимка Сухо е като по-малкия му брат, а реално той му се пада хьонг:lol:.

 

п.с. първата творба с вълнените човечета с разноцветните ленти не и разбрах замисъла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ko_Erin, явно си живяла в голяма заблуда досега :lol2: Сухо е кинта и двайсе (1,73см), заедно с Шиумин и D.O. са тримата най-високи отзад напред. Ама са супер сладки с Минхо, нали. Те са големи приятели още от трейни периода. Минхо е първият човек, който му се обади да му честити рождения ден, както и да го поздрави за албума. Изобщо близки са си.

Относно арт инсталацията. Четох, че артистът се интересува от опазване на околната среда и се опитва да пробуди връзката между човека и природата. Специално тази творба е част от изложба посветена на климатичните промени и като прочетох, че композицията се състои от пластмасови цветя върху обути в маратонки манекени, стъпили на изкуствена, пластмасова трева, някак с по-различен поглед я гледам вече. 
Харесва ми представянето на идеята - убиваме нещо истинско, за да създадем копие, което да прилича на вече унищоженото. И всичко това стъпвайки върху идеята за самоусъвършенстване и развитие, надрастваме себе си, но на каква цена. 
Ау, чак се самоочаровах. :lol2:

 

 

А пък макнето ни продължава да събира камиони с кетъринг.
След като актьорът И Куангсу му изпрати напитки:
Изображение

Вчера Сухо му прати друг, на който пише: "Сехун, обичам те. Сухо-хьонг:cry:, а качвайки го в сторито си Сехун пише "от Джунмен-хьонг [усмивка]" 

Изображение

 

Изображение

 

 

Днес пък се разписа Чаньол.

"Актьори и екип на "All That We've Ever Loved", подкрепям ви! Сехун-а. файтинг!", "Актьори и екип, моля, насладете се на храната и ви моля да се грижите за Сехун". Подписал се е като "Чаньол от EXO"
Сехун постна и тази снимка в Инста сторито си.
Изображение

 

 

Не мога да не се сетя за страхотните им епизоди заедно в Heart 4 U.
Изображение

 

Да споделя нещо забавно, косвено свързано с EXO, а и за да сме в тренда и ние. ;)

Онзи ден в стан-туит настана смут след като акаунтът SMRookies се активира за първи път от началото на 2019 г. насам. Постнаха снимки на три от трейнитата в СМ и разбудиха духовете, защото последния път, когато акаунтът беше активен показаха момчета, които скоро след това дебютираха в WayV. Та идеята да го споделя в тази тема е, че две от новите надежди на компанията посочват за свои ролеви модели EXO-мембъри.
Японският младеж на име Shohei споделя, че е поискал да стане айдъл в Корея след като случайно е чул "Overdose" и докато гледал изпълнението им се влюбил в Сехун, и се заинтересовал от айдълите. Сехун е човекът, когото уважава най-много и е негов модел. 
Друг от представените стажанти - Seung Han, скромно споделя, че негов идол е D.O.
Третият пък е фен на Чангмин (TVXQ), което е достатъчно да ме заинтересова от тези новобранци. 
Материалът може да прочетете на WWD Korea

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен-камера от участието на Сухо на Seoul Music Festival на 26.06.2022 г.
"Made In You", съвсем на живо и много емоционално. Много се радвам, че най-сетне чу феновете да пеят заедно с него. 

 

Днес лидерът се завърна от Лондон и този път съвсем открито се показа на летището. Страшно сладък.

 

 

Кай пък качи в Инстаграма си снимки от репетиционната с кратката дума "Практика".
В Бабъл е казал: "Тук съм вече 11 г. И винаги ще бъда тук." Ах, Джонгин.

Изображение

.Изображение

 

 

Сехун приключи успешно снимките на драмата си, която стана 12 епизода, вместо предвидените 8.
За спомен с колегите.

Изображение

 

 

От утре - 6.07, се отваря официалният фен клуб на групата в новото приложение Kwangya Club. :lol2:

사진 설명이 없습니다.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами и господа, рок Сухо.

Изпълнението на песента на корейските рок-легенди Songolmae. 

Как се развива артиста Ким Джунмьон, а? С основи в поп музиката на EXO, преминал през edm и най-вече r&b стил, за да започне своя рок кариера със соло албумите си, сега и този страхотен римейк. Браво!

И когато говорим за легенди, няма как да не наредим сред тях и кралицата песен "Growl", която вокалиста на Songolmae е казал, че иска да изпълни на техен концерт. :D

9dc29ea74e63ed2c.jpg

 

c47a989daf7eb156.jpg

 

c1e2b63e690ad3cd.jpg

 

"Здравейте, аз съм Сухо от EXO... Мисля, че е чест за моето семейство да стоя тук (да бъда) заедно със Songolmae. Родителите ми са фенове... Причината да избера песента "Love All" е заради чувството, което носи текста, както и заради слогана на моята група, EXO, който е "let's Love" (Нека обичаме). Хубаво усещане е." :cry:

 

Накрая на участието Сухо помоли за обща снимка. 

"Нямаме снимка четиримата... Майка ми гледа, тя е голям фен. Ще трябва да се прибирам пеша..." 

e4d09a9e2eed1a90.jpg

 

Цялата сценка беше много забавна. 

Off Topic

 

 

 

 

Кай достигна етапът на финално гласуване в Blue Dragon Awards в две от категориите:

- New Male Entertainer Award 

- Popularity Award (Male)

Гласуването е до 17.07.

Успех на Кай! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колко време не сме виждали Чен на живо, движещ се, не в предварително заснето видео? От две години, когато едвам го познахме в замазаното видео от енкора на Бекхьон с "Candy". 

Та до днес. Чен отпътува за Лондон, където в събота има участие на Халю поп феста. :) Изглежда страхотно, нашият Джонгде. 

ced84037b5f68647.jpg

 

0b36497549ad24e0.jpg

 

62bb761d4b234c78.jpg

 

 

 

Имаме си още един свеж ъпдейт. KBS публикуваха трейлър на предстоящите за излъчване сериали. Включена е и драмичката на D. O., тази за прокурора, а в началото Кьонгсу ще изглежда така:

b7af324c13a74663.jpg

 

 

Накрая новина от Лей. Ще има завръщане. Не знае кога и как, но вчера публикува страхотен тийзър с думите "I'm back". 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе Тук е като в корейска медия - каквото и да правят момчетата никой не го отразява, сякаш не съществуват. 

А снощи или всъщност по-рано днес, Чен имаше своето първо участие на сцена от 31.12.2019 г. 

Вчера в Лондон се състоя Ден 1 от HallyuPopFest 2022 - първият подобен по обем концерт на Острова, а нещо ново беше и възможността да се закупят за гледане отделни участия - онлайн стрим на конкретен артист. Да спомена, че и поради грешка първите имахме късмета да гледаме онлайн изпълнението и на Everglow. :lol2:

Но да се върнем на Джонгде. 

От фестивала бяха организирали лайф стрим при посрещането на участниците за деня, където имахме първата възможност да видим Чен. Беше приказен. Изглеждаше леко нервен, но тълпата го окуражаваше и с качването на сцената той видимо се успокои. Когато водещия спомена 10-тата годишнина на EXO Чен се усмихна щастливо и показа, че е щастлив, а после без съпровод изпя куплет от "Shall We" и благослови ушите ни с кристалния си глас. 

c98229f4478c27b1.jpg

 

 

Участието му вечерта беше около 30 мин. и трябва да ви кажа, че това бяха най-приятно похарчените от мен 5 долара от дълго време. Качеството беше страхотно, сцената много красива, забиване в стрима имаше само веднъж, за секунди, не беше нищо сериозно, като цяло - очарована съм. 

9abcf2cc95486ef6.jpg

 

71eea9c49f0541c5.jpg

 

cd9ab4c46ea4d564.jpg

 

2f14047fe3c17656.jpg

 

Най-хубавата част обаче беше общуването му с публиката. Наистина, поне 80% бяха Ерис и пееха с него, викаха името му, а Джонгде се усмихваше щастливо. Каза, че се е почувствал трогнат от хората, които го посрещнаха на летището. Толкова се радвам за него и без да ги познавам дори съм страшно благодарна на феновете, които дадоха всичко от себе си, за да покажат колко е обичан. 

Не качвам фен камери, защото все още няма нищо качествено, ще изчакам да се появят.

Довечера ни очаква изпълнението на Кай и не се съмнявам, че ще е също толкова страхотно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, участието на Кай не беше по-малко успешно от това на Чен. Освен това ще остане запоменено и с екстри - скъсаха му се панталоните от усиления танц :D, за пръв път изпълни пред публика на живо песента "Hello Stranger". 

Акценти от посрещането на червения килим преди събитието. 

 

И малко снимки от участието му, където каза "Надявам се, че ще продължите да подкрепяте мен и ЕXO!":up:

381bc49b878ef38b.jpg

 

1b5a5b75d0da1a3e.jpg

 

c526865805801576.jpg

 

Хубаво беше, той изглеждаше щастлив и се раздаваше на 100%, както винаги.

Между другото, Чен беше в публиката да го гледа. 

След концерта Кай публикува селфи в Бабъл с думите "Обичам ви", а аз оставам в очакване на качествени фен камери, които да постна. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Домъчняло ли ви е за Чаньол? Ето го, с интервю за канала на военните, "30 въпроса и 30 отговора". 

 

1. Име

 - Пак Чаньол. 

2. Военна единица

- 9-та дивизия. 

3. Ранк

- Сержант. 

4. Позиция

- В момента служа като стрелец. 

5. Как се включи в мюзикъла

- Видях обявата по интернет и реших, че ще е забавно да кандидатствам. 

6. Песента с която се яви на прослушването

- Песента "Le Temps des cathedrales", актьорът Майкъл Ли я изпълнява, аз също много я харесвам. 

7. Ролята ти в мюзикъла

- Играя ролята на Раман Шади от Камур, който мечтае да стане к-поп артист и отива в Корея, за да опита да постигне мечтата си. 

8. Най-запомнящият се момент от мюзикъла

- Имам много, но когато пея първото си соло съм много емоционален, така че то ми идва на ум. 

9. Изпей куплет от песента

- (пее) Благодаря! 

10. След уволнението мислиш ли да участваш в друг мюзикъл

- Да. 

11. Послание до колегите ти от постановката. 

- Искам да благодаря на всички, за създадените хубави спомени. 

12. Чарът на мюзикъла?

- От началото до края всичко е на живо, така че отиваш на сцената с добро присъствие, но и някаква нервност/вълнение. Мисля, че това е чарът им. 

13. Какво се промени в теб след влизането в казармата

- Станах малко по-компетентен в някои отношения. Освен това имам малко повече свободно време и се чувствам по-зрял. Сякаш съм пораснал по много начини. 

14. Добрата страна на повишението в сержант

- В момента не очаквам повече повишения, очаквам уволнението. Това е различно вълнение. От една страна има малко напрежение, но се чувствам добре. 

15. Любимата ти военна песен

- Харесва ми песента на нашата дивизия (цитира в), както и (цитира друга песен). 

16. Любима храна в лафката на казармата

- (казва името) от секцията замразени храни. Наистина ми харесва. 

17. Какво правиш в личното си време през уикендите

- Харесвам баскетбола и мисля, че повечето време правя това - играя баскетбол. Също така тренирам. 

18. Кое ти дава енергия във военния живот тези дни

- Ефрейтор Jang Kiyong. 

19. Последният ти посетител

- Когато бях разпределен в мюзикъла нашият началник дивизия (не знам как се нарича, поправете ме, моля) дойде да ме види. Беше хубаво.

20. Най-полезният подарък преди и след влизане в казармата

- Кьонгсу ми даде часовника си. Беше ми много полезен в тренировъчния лагер.

21. Най-щастливото време от деня

- Преди да заспя. 

22. За какво мислиш най-много напоследък

- Как ще живея след казармата. 

23. Какво искаш да направиш тогава

- Първо искам да издам албум. 

24. MBTI

- Е... Тайна е. ENFP. (хаха) 

25. Мотото ти

- Нека се забавляваме. 

26. Музиката, която обичаш да слушаш тези дни

- Харесвам (казва името), слушам я много напоследък. 

27. За мен казармата е

- Превратна точка. 

28. Послание към мембърите, които ще влизат в армията

- Файтинг! Файтинг! 

29. Послание към феновете?

- Дори в казармата ме подкрепяте страшно много. Докато бях в лагера ми изпращахте много писма, всеки ден ги четях. Скоро ще се уволня и ще се срещнем лице в лице, така че почакайте още малко и се грижете за здравето си. Обичам ви. 

30. Послание към приятелите, които скоро ще влязат в казармата

- Файтинг! 

 

 

Имаме си и още една новина. 

През ноември, на 26-ти, Лей ще участва в METAMOON фестивал, Бруклин, Ню Йорк. Йее, сигурна съм, че доста хора ще се радват да го гледат на живо, а аз лично си умирам да видя негово изпълнение извън разни партийни изяви. Та си чакам и аз фен камерите, и доволно потривам ръце. 

f75aec6169511b45.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо много ценно за нас, EXO-L. 

Кай и Чен се прибраха от Лондон. 

Заедно.

Рамо до рамо. 

И много корейски фенове викат "Джонгде, обичаме те." :cry:

Off Topic

 

 

 

 

 

След всичката мъка и надежда да видим Чен в общ кадър заедно с някой от мембърите. Хората извън фендъм едва ли ще разберат колко много значи за нас този малък жест, но ние - EXO-L, сме повече от щастливи днес. 

172eda1185c215a3.jpg

 

266838ed666d6701.jpg

 

d9e30e6d16211310.jpg

 

Видео от Dispatch, които разширяват заглавието си с думите "Хубаво е да видим кадър на двамата JONG". 

 

 

И накрая на този пост - SMTOWN концерта в Корея, Суон, 20.08 - ще се излъчва по BEYOND LIVE, като днес потвърдиха и участието на D.O.

Много се радвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...