Jump to content

EXO


Recommended Posts

Най-сетнe!:cry:
Чен.
Първото му появяване пред публика от преди да влезе в казармата. Последно го видяхме в майкинга на "Hello" от 16.10.2020 г.

Дами и господа - ЧЕН!
Изглежда здрав и красив, както винаги.
Анонс към участието му на HallyuPopFest London, на 9.07.2022 г.

 

 

Кай пък се вихри във VOGUE KOREA.
Изображение

Изображение

 

Преди минути приключи мини-мъничкия концерт на Сухо в Дубай.
Песните, които изпълни бяха "Morning Star", "Grey Suit" и "Hurdle". :)

Имах възможността да гледам лайф стрим и се почувствах ужасно горда от EXO-L, които бяха там и му показаха колко го обичат. Сигурна съм, че беше трогнат. 

Сухо каза, че е в Дубай вече няколко дни и скоро ще имаме възможност да видим какво е правил. Накрая каза "EXO is coming soon" и аз, както и всички EXO-L се надяваме това да означава, че комбека е близо.

Джунмьон трябва още да работи над английския си, но ме радва, че колкото и да му беше трудно не ползва преводач (макар да беше осигурен такъв), а се опитваше да отговори на въпросите на водещия. Да си пожелаем много много международни поводи, за да натрупа практика и скоро да говори още по-уверено! 

Изображение


Изображение

В очакване на по-качествени видеа слагам няколко фенкамери в спойлера.

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

Изненадата от феновете - торта за рождения му ден, поднесена на сцената. Сладко беше.

Off Topic

 

 

 

 

Сухо с групата, качено в Инстаграма на басистката.

Между другото, много готино ми стана, когато той представи поименно музикантите.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредния епизод в канала KAIst ще е утре, 29.05 в 20:00 KST (т.е. 15:00 ч. при нас).
От няколко дни EXO-туитър ни подготвя за Кай-дърводелеца. Днес пуснаха и кратко ASMR-привю, ще умра.

 

 

Преди няколко дни Лей беше посочен като посланик на една от най-престижните английски марки - 260-годишната фабрика за фин порцелан Wedgwood.
Значи тоя човек не знам колко неща вече представя. Започвам да се чудя дали от снимане на реклами му остава време за творчество. 

 

 

В Инстаграм Сухо ни ъпдейтва какви ги е вършил в Дубай - гмуркане, билярд под вода, стрелба, рейсинг? Както сам добавя текст "Дубай. Това онова" Надявам се в някакъв момент да получим видеа от всички тези дейности. :D
Изображение
 

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредния епизод на KAIst. 
Кай изработва дървена дъска за рязане и обещава да я ползва вкъщи. Личеше си, че му е забавно. Обичам да виждам щастливи EXO.

 

 

Сухо се прибра успешно в Корея след като вчера присъства на откриването на фонтанното шоу Imagine в Дубай, където песента му "Hurdle" става първата к-поп песен, която ще звучи там до май 2023 г. Кратко видео от събитието вчера.

 

Джунмьон качи в сторито си в Инста видеото, което е заснел от сцената, а също и снимка с текст "SB в Дубай". Много са готини, нали? 
(значи трябва да започна да се уча как се правят селфита от него, получават му се много добре.)

Изображение

Хаха
Публикува и подаръка, който е получил от SB за рождения си ден, придружен с текст "Спомените от първата ни среща са свежи
Това има връзка със стайлинга на видеото "Grey Suit". В сцената в която снима с групата (с розовата риза, цветния Сухо) дънките са всъщност втори чифт панталони, обути върху други, кожени. Дънките обаче са толкова изрязани, че дъното на джобовете се вижда и виси, сякаш е част от бельото му. Та по стечение на обстоятелствата при снимките бил с гръб към пианиста с когото току-що се бил запознал и у когото оставил "силно първо впечатление с висящото си бельо".:lol2:
Изображение

 

И както беше обещал ни писа в Бабъл "Прибрах се благополучно." Пусна и две снимки за красота. :)

Изображение
 

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NEW SONG ALERT!, както пише в Инстаграма на Лей

На 31.05 Ишинг ще издаде песен в колаборация с баскетболиста Nick Young. Песента ще се казва "Time To Shine", посветена е на 75-тата годишнина на NBA и отдава почит на духа на любов и уважение на Асосиацията. А? 

Е, това не го очаквах, но се радвам за новата му песен. 

2b8268341e8a3b8a.jpg

Off Topic

 

 

 

 

Дискавъри Корея качиха в канала си кратко видео посветено на D.O. и неговите.... очила. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dior качиха ревюто на Сехун за колекцията Пролет 2023 в YT канала си. 

 

 

Новата песен на Лей x Nick Young "Time To Shine". 

(ако пуснат официален линк ще заменя това видео) 

 

Между другото, клипа на Лей "LIT" отново "вдъхнови" артист. Този път филипински изпълнител, който казва, че иска да отдаде почит на културното наследство на страната си. Звучи ли ви познато? Да ви кажа, когато за пръв път го гледах не знаех какво е това и реших, че е кавър направен от на кой отдаден фен на Ишинг. 

В спойлера видеото "Bulan" на певеца "Felip".  

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай за Cosmopolitan и YSL Beauty.
Инстаграм

 

 

Изпълнението на Сухо в Дубай, "Morning Star".

 

Една сладка снимка от Инстаграма на The Disabled Palette in UAE, които са провели интервю и са отразявали гостуването му в Дубай.
Изображение

Материал и кратко интервю за посещението му в Дубай - The National New
"Моя песен, като солист, да се изпълнява на фонтанното шоу - това ме прави много щастлив. Фактът, че не само хората в Дубай, но и туристи от цял свят ще идват и ще чуят песента ми ме кара да се вълнувам."
За рока и влиянието върху работата си казва: "Увлечението към рока започна още в гимназията. Когато се чувствах тъжен или самотен слушах рок артистите от NELL. Преди пет години COLDPLAY бяха в Корея. Дори при езиковата бариера виждайки колко добре комуникират с феновете - тогава истински се влюбих в рока." Казва, че планира да инкорпорира още рок в бъдещата си музика. 


 

Последния ден на кафенето COFIOKA, специално място за всеки EXO-L в Корея. Снимки от мястото пълно с емоции.

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервюто на Сухо за SINGLES.

699184887_2205%20S_01_%EB%B3%B8%EC%A7%80w7.jpg


301824672_2205%20S_01_%EB%B3%B8%EC%A7%80w9.jpg


Отново статия в японска медия за "THE BOX" с участието на Чаньол - Cinema Today

Да, филмът ще има своя дебют на голям екран в Страната на изгряващото слънце на 10.06.

 

 

Позвъняване от Кай, който ни кани на HallyuPopFest London на 10.06.2022 г.

Off Topic

 

 



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като се беше скрил вдън гори тилилейски, където се беше отдал на катерене и разходки из планините, Шиумин най-сетне се показа.:)
Изображение

Още в спойлера.

Off Topic

 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 


Включи се в Бабъл, за да каже "Извинете ме, че не се включвах често в Бабъл! Като извинение ще кача снимка на един грозен глупак".
Хахаха

Изображение

 

После е продължил:
"Мисля, че няма да мога да се катеря по планините докато не приключа със солото си (тенис - може). Тъй като пея и танцувам след дълго време на почивка, имам много съмнения дали мога всъщност да го правя, но ще се опитам и ще се наслаждавам. Моля, нека соло албумът ми бъде успешен! Крещя вътрешно"
ЙЕС! ЙЕССС!!!!

Изображение


Изображение
 

За тази снимка е казал: "На върха беше по-страшно отолкото си мислех, че ще бъде."
Изображение


Преди два дни разбрахме и друга хубава новина. Чен ще ни зарадва с нов саундтрак. Записан е за драмата "Doctor Lawyer", казва се "A Strange Day" и ще излезе на1.07.2022 г. Кратко привю беше пуснато в края на радиопредаване по MBC Radio.
Леле, колко хубаво звучи Джонгде, толкова ми липсва. :cry:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да се позабавляваме малко, а?
Знаете ли какво е това? 
Снимка от телескопа James Webb на NASA. Прочутият телескоп най-модерно поколение, публикува снимки на неизледвана досега планета извън Слънчевата система или т.нар. exoplanet, на български екзопланета. Планетата 55 Cancri е покрита с магма, което предполага изригването на лава през нощта и която обикаля около централната си звезда за около 18 часа.
Изображение

Experts believe this is what exoplanet 55 Cancri e could look like. The rocky planet reaches 4,400 degrees Fahrenheit in the daytime and could contain an atmosphere.
Източник Chron

А това какво е?
Кадър от EXODEUX трейлъра (или OBSESSION ерата).

cd7a5f8276858d56.jpg
 

И страхотното видео, което си търсех повод да ви припомня.:D

 

 

Сега нещо по-ново. Интервюто на Сухо за телевизия Al Arabiya. Надявам се скоро да го снабдят с англ. буквички.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаньол и кавърът му на песента "Sky Full of Stars", вече налично и в YT.

 

 

Сухо за вината MONTES и SINGLES KOREA.

 

 

Снимчица на Сехун, която мисля, че е от снимачната площадка на сериала в който се снима, но не съм съвсем сигурна. Както и да е, готин е. Наистина изглежда 18-годишен.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO са #3 в класацията за юни на мъжки групи.
Браво!

Изт. Soompi
Изображение

 

В интервю на музиканта - певец и композитор Brady (Brady Tutton) за Forbes Brady говори за сътрудничеството си с Кай.
Въпрос: Разбрах страхотния факт, че си продуцирал и композирал песента "Blue" на к-поп звездата Кай. Можеш ли да споделиш историята на съвместната ви песен? Как стана така, че измина целия път до Корея, за да направиш колаборация и как мислиш, че се е справил Кай?
Брейди:  Всъщност написах "Blue" за себе си, с продуцента с който създадох първия си сингъл, и оригинално парчето се наричаше "Every Night Luv". Песента стоя на харда ми няколко седмици, заедно с много друго, за съжаление. Докато един ден не получих мейл, че Кай иска да я запише. Ако съм честен, изобщо не съм запознат със света на к-попа, така че когато получих писмото не бях сигурен кой е той, но за мен беше чест да имам възможността да пиша за друг изпълнител, особено от друга държава. Впоследствие ми беше обяснено, че той е един от най-известните певци в ЮК и е част от супер известна група, наречена EXO. Знаех колко големи са EXO от някои неща, които бях засичал по социалните медии, така че това страшно много ме развълнува - да направя песента да звучи особено добре за него. Писането за к-поп е наистина интересно, защото много пъти те напълно променят думите и просто се придържат към създадената структура и мелодии. "Blue" звучи идентично на оригинала, но когато прочетох превода на текста осъзнах, че концепцията е много различна. Кай и аз, в много отношения имаме подобен стил, затова бях наистина щастлив (да чуя) как звучеше неговата версия. Преминавахме назад и напред наколко седмици, пробвахме различни импровизации, добавихме мост, променихме ритъма в някои мелодии. Беше наистина специално да запиша моята част в моето импровизирано студио в Мичиган, а няколко часа по-късно да чуя неговия запис от другия край на света. И сега продължавам да слушам крайния вариант, постоянно. В заключение, Кай е страхотен. Вече съм огромен фен.

Off Topic

 

Jeff Benjamin: A really cool fact I learned was that you helped produce and compose the song “Blue” by K-pop star Kai. Can you share the story of how that song came together? How did it make its way to Korea to have Korean collaborators and how do you think Kai did with the song?

Brady: So, I actually wrote “Blue” for myself, with the same producers that did my first single, and it was originally called “Every Night Luv.” The song sat on a hard drive for a few weeks as so many do, unfortunately, until one day, I got an email that Kai wanted to record it. To be honest, I’m very unfamiliar with the K-pop world, so when I got the email I wasn’t sure who he was, but I was very honored to have the opportunity to write for someone else, especially in another country. 

Eventually, it was explained to me that he is one of the most famous singers in South Korea, and was part of a massive group called EXO. I knew how big EXO was from having some crossover on social media so that immediately got me super excited to get the song sounding great for him. Writing for K-pop is really interesting because a lot of times they change the words entirely, and just keep the rhyme scheme and melodies. “Blue” sounded identical to the original but when I looked up the translated lyrics, I realized the concept was very different.

Kai and I, in a lot of ways, have a similar style, so I was really happy with how his version of the song sounded. We went back and forth for a few weeks trying different ad-libs, adding a bridge, and changing the flow of some melodies. It was really special to record an ad-lib in my little makeshift studio in Michigan, and a few hours later, hear him sing it from the other side of the world. I still listen to the final record all the time. So, in conclusion, Kai is dope. I’m a huge fan now.

 

 

 

Песента "Blue":cry:
(груб превод)

 

Дори не знам какво искам вече

Самотен ли съм или просто искам да съм сам?

Поглеждам разсеяното си отражение в огледалото

"Аз", когото знаех, е замръзнал там

Малко по малко всичко се замъглява
Да, самотен съм

Да, самотен съм

(Да)

 

Не исках другите да разберат

Не мога чувствата да обясня

Мъчаливо ме държат

Думите за мен са трудни

 

Искам да потъна като мъничка прашинка,

Искам времето да спра за миг

Вдишването и издишването са ми трудни,

Тихият мрак е достатъчно лош

 

Такъв е всеки ден,

Умората е всеки ден, всеки ден

 

Може би дори сега съм малко уморен,

И приятелският поздрав се превърна в товар,

Да, времето минава

Чувството обаче ме държи 

 

Не исках другите да разберат

Не мога чувствата да обясня

Мъчаливо ме държат

Думите за мен са трудни

 

Искам да потъна като мъничка прашинка,

Искам времето да спра за миг

Вдишването и издишването са ми трудни,

Тихият мрак е достатъчно лош

 

Всеки ден (знаеш)

Дръж ме всеки ден 
Задържай ме всеки ден
Прегръщай ме всеки ден, всеки ден
Всеки ден (дори не зная кой съм вече)
Дръж ме всеки ден
Задържай ме всеки ден
Прегръшай ме всеки ден, всеки ден
(о, дръж ме, прегърни ме, да)

 

 

Говорейки за Кай нека да споменем един нов списък на видеа, които поставят традиционните корейски дрехи на преден план и в центъра. Сред тях Soompi поставя 'Peaches" на Кай на 1-во място.
"Представяйки шеметно противопоставяне на традиционния ханбок стил и ултра модерната градска дреха, "Peaches" на Кай представя най-доброто, което корейската мода може да предложи. Смесицата от изкуство и архитектурата на снимачната площадка отразяват източно-азиатски стилове, които са популярни от векове. В резултат визията е поразителна."
Ами... какво можем да добавим ние? 

KAI IN STUDIO CHOOM | Explore Tumblr Posts and Blogs | Tumgir

 

Kai is back! The EXO star's aesthetically pleasing video for Peaches will  defintely make you go Mmmh


EXO Kai to Personally Teach 'Peaches' Choreography Via ED Artist Class |  KpopStarz
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави от Сехун, който качи своя нова снимка в Инста, придружена с едно весело "빵야" (банг). Облечен е с предпазна жилетка и явно е ходил да стреля. Ново хоби? 
Изображение

 

 

Чаньол изпрати кафе-камион на снимачната площадка на сериала, който снима D.O.
"Подкрепям актьорите и екипа на "Prosecutor Jin's Victory". Браво, Кьпнгсу!", "За актьорите и екипа, които страдат от горещото време. Моля, насладете се (на напитките) и се грижете за Кьонгсу. Горе главата!", и още едно "Браво, Кьонгсу!:D
Изт. Soompi
EXO-Chanyeol-D.O.-1.jpg

 

 

Днес японския фен клуб публикува и аудио съобщение от Чани.
"EXO-L Япония, как сте? Тук е Чаньол. Кратката пролет е към края си и най-накрая идва горещия сезон. Моля, грижете се за здравето си. Ще се радвам, ако гласъм ми ви даде дори малко сила."

Off Topic

 

“EXO-L , how are you? It’s Chanyeol~ The short spring is ending soon and the hot season is finally coming. Please take care of your health! I’d be happy if my voice can be a strength to you even just a little bit!”

 

https://twitter.com/quinsehun/status/1536546144234643459

 

 


Напук на много хора, EXO продължава да печели фенове ставайки първият СМ изпълнител и вторият корейски артист, постигнал 13 млн. последователя в Туитър.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Здравейте! ТУК Е ЧЕН ОТ EXO. Сигурен съм, че сте любопитни какво ви очаква на HallyPopFest London 2022, нали? Като начало, фестивалът ще бъде първата ни нова среща. Освен това съм подготвил много (неща), които да ни оставят красиви спомени. Надявам се, че и вие очаквате с нетърпение да се срещнем на 9 юли, събота, на OVO Wembly Arema. HallyuPopFestLondon, готови ли сте?"
Изображение
 

 

Off Topic

 

 

 

 

Покана от Чен и за SM Town в Токио. Йеее

"Здравейте! ТУК Е ЧЕН ОТ EXO. През август най-сетне ще се срещнем на SM Town в Токио. Мина време откакто изпълнявах (на сцена). Щастлив съм и се вълнувам. Надявам се да се видим през август в Токио и да си създадем хубави спомени. Довиждане до SM Town!"

 

 

И D.O. днес беше активен, но в Бабъл.

Споделил е три снимки, които е направил: "Направих тези снимки по времето на Off The Grid. Надявам се да се чувствате добре, като ги видите. хаха"

Изображение

Изображение


Изображение

Казал е, че трябва да се грижи и за пеенето си. Споделил е, че макар да е далеч, за да ни разкрива подробности - работи върху нещо!!!
Нямам търпение за DKS2. Дано е това!
 

А Сухо спечели фенската надпревара за най-добър лидер (във Fan Plus). 

Хубаво, ще го гледаме на реклами насам натам.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саундтракът, изпълняван от Чен за драмата "Doctor Lawyer", който трябваше да излезе на 1.07 беше пуснат днес. 

Колко ми липсваше гласа му, ако знаете. :cry:

 

Премиерата беше предшествана от кратко интервю с което Джонгде говори за песента и своята интерпретация. 

ОБИЧАМ ГО, ХОРА. Толкова се радвам да го видя, че сърцето ме боли. 

А забелязвате ли халката му? Както написа някой "EXO не се извиняват. Те заявяват." 

ae031926dca9f9b4.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, EXO, моя любов.

И в частност Бекхьон

Днес е 17.06 и получаваме месечното му видео в което ни чете. 

"Здравейте, аз съм вашият домакин Бекхьон.
Днес снимах друго видео "Човекът, който ви чете". Нямам много възможности да чета на глас и се чувствах доста нервен. Всичко това е съвсем ново за мен, но не бях ли доста добър? Хаха Както и да е. 
Всъщност исках да ви прочета само няколко пасажа от книгата "Реших да бъда себе си", но накрая споделих много от своите преживявания, които имат някаква връзка (с прочетеното). Предполагам, защото местата в книгата ме накараха да се замисля. Моля, в коментари споделете вашите преживявания или мисли. Всички ние имаме различен жизнен опит, различни мисли докато четем една и съща книга. Любопитен съм какво мислите вие, затова пишете много коментари. 
И днес свършихте страхотна работа! Лека нощ!"
След като изгледах видеото, мога да кажа, че се превърна в любимото ми от "казармената" поредица. Не знам колко от вас ги гледат изобщо тези видеа, но ако имате макар и малка възможност наоравете го, поне за днешното. Струва си. 
Ако пък за някого е интересно, но се затруднява, ще съм щастлива да преведа и предам думите на Бек на български. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са от днешния Dream Concert, който се провежда за пръв път от три години насам.
Изображение

Изображение

Концертът беше открит с кавър на "The Eve", извълняван от младата група Gravity. Момчетата се справиха страхотно.:yes:

 

Dream Concert 2022 беше закрит с песента на EXO "Love Me Right", а в Туитър на #17 започна да се трендва EXO Comeback:cry:
Към момента на писането на този пост се качи на #14.
47b25804aa6ccc45.jpg
 

 

 

В спойлера може да видите запис от мястото на събитието и да чуете тълпата крещяща фенчанта на EXO.

Off Topic

 

 

ЛЕГЕНДИ!

 

Кай пък е номиниран в категорията "Най-добър артист новобранец - мъж" за участието му в шоуто на Нетфликс "New World" на 1-вите Blue Dragon Series Awards, гласуването за които които ще започне утре, 19.07.2022 г.
Изображение

 


Сухо се разписа в Инстаграм. Заедно с приятеля си стилист е бил на някаква изложба на модернен интериор.
После се включи в Бабъл, за да каже, че чул за изпълнението на LMR на днешния концерт и много иска да пее на сцена, заедно с EXO-L.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен-базата на Сехун му изпратиха кетъринг-камион на снимачната площадка на сериала, който снима. Той качи в Бабъл снимка с благодарност, а екипа на кетъринга е очарован от скромното му държание и доброто настроение, което пръска макнето ни. Супер.

d879420f34ceda37.jpg

 

 

Кай и Чен са сред участниците на следващия обявен HallyuPopFest. След лондонското издание, което ще е на 9-10.07, концертът ще има свое продължение на 13-14.08 в Сидни, Австралия. Много се радвам за феновете там, които ще ги видят. 

Хайде и постерчета по повода. :)

Чен на 13.08.2022 г. 

e1572fcd7173de8d.jpg

 

Кай на 14.08.2022 г. 

06f1877a350060a7.jpg

 

 

 

ДОПЪЛВАМ с материал на Hanteo в който говорят защо Бекхьон е Номер 1 във вота на платформата Whosfan за "Световна супер звезда избор на феновете". 

dbad608d266a2ce0.jpg

 

 

НОВО ДОПЪЛНЕНИЕ

Шиумин е добавен сред участниците в SMTown Tokio. Йеее:)

Първоначално фамилния концерт на компанията беше предвиден за уикедна 27-28.08, но поради бързата разпродажба на билети днес добавиха концертт и на 29.08.2022 г. 

Ами да, ако имам възможност бих отишла и аз. Ех, мечти... 

bb45693333528332.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чен качи в канала си изпълнение на "Unfamiliar Day", санудтрака, който излезе миналата седмица, а каналът му - CHENTUBE, както е известен във фендъма, вече достигна 2 млн. абоната.

:)

4ecb4281b4da283e.jpg

 

 

 

Това пък просто не мога да устоя да не го кача.
Кутийка за бижута "EXO", официален мърч от СМ. Пускат ограничени бройки за всички свои артисти. Ама много е красива, не мислите ли?
Изображение


И накрая - отново туит от Олимпийците, този път от сектора Азиатски параолимпийски игри. Има няма току се сетят за групата. А дори не сме в Сезона на олимпиадите. :D
fdada3fbdbf49be9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми докарат удар.

Кай току-що приключи лайф в Инста, където се включи след участието си в WaterBomb Festival Seoul.  Успях да хвърля едно око на стрим от фенове и да ви кажа шоуто изглеждаше уау. Изпълнил е освен своите "Peaches", "Mmmh", "Reason", "To Be Honest", така и компилация с най-популярните части от песните на EXO "Love Shot", "Tempo" и "The Eve". Нямам търпение да видя фен камери, но на снимките изглеждаше супер. 

19fe71b4ceb08cab.jpg

 

c20d80c7e7fe9f84.jpg

 

18b27edffccbe55a.jpg

 

e46c93e608ef4bf0.jpg

 

Кай се трендваше #1 в Туитър не само по време на изпълнението, но и доста време след това. Час по-късно е все още в трендва, #4. 

e5f1906c08194eda.jpg

 

Изглежда супер забавно, а Кай е щастлив. Обичам да го виждам такъв.

Off Topic

 

 

 

 

Значи Джонгин приключи лайфа си в момента в който канала на групата качи част 1 от влога на Сухо в Дубай. 

 

Замислили са нещо, казвам ви. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха Супер забавна снимка от вчерашния WaterBomb Festival.

Изображение

И едно от изпълненията на Кай - "Reason".
OMG, като се казва, Oh My...

 

 

Ето и маш-ъпа от песни на EXO, които беше подготвил. Както каза в лайфа по-късно това е подарък за EXO-L.:cry:
Чуйте тълпата как вика "EXO-K, EXO-M", а вече при "Loev Shot" полудява.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...