Jump to content

EXO


Recommended Posts

Покана от Кай за HallyuKpopFest London, Където ще участва на 10.06.2022 г.

 


Още снимки на Сухо за SINGLES MAGAZINE, юнска корица. 

Фотосесията е в колаборация с марката вино MONTES. Сухо казва: "След изпиване на виното, запазвам бутилката с подписи на хората и датите на които сме я изпили заедно. Наистина е хубаво да погледна бутилката от време на време и да си припомням тези моменти. В този смисъл посланието на вината MONTES "Нека празнуваме ярките си моменти" докосна сърцето ми."
Изображение

 

За мотивацията си казва: "Мотивацията, която винаги ме води е чувството на постижение в предизвикателствата и приключенията. А феновете са тези, които ме карат да чувствам това постижение. Без значение какво правя, ако никой няма очаквания към мен или не ме търси, няма да имам енергията да предпиема предизвикателство или да се отправя на приключение."

За EXO: "Не аз съм този, който дърпа EXO-количката напред или я бута отзад. Аз съм просто човек, който събира заедно членовете в тази количка. Така че, вместо да разказвам своята история, опитвам да ги изслушвам колкото е възможно."

Изображение

EXO-Suho-2.jpeg

 

Soompi 

 

А това е снимката, която пусна в Бабъл. Видял е рекламата на GREY SUIT лично. Много се радвам за него.

И малко от съобщенията му:

- Да, вярно. Ще има СМ-площад в Лос Анджелис. Страхотно е.

- Имат и моя снимка също. Супер.
- Радвам се, че съм EXO.

- И вие се радвате, че сте EXO-L, нали?
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 2 на "Off The Grid" с Кьонгсу излезе по-рано днес.
Инстаграмът на Дискавъри Корея.

Изображение


Серията - в няколко поредни мини видеа в YT канала на медията (останалите може да видите там).

 

 

Инстаграм ъпдейти от четирима от мембърите - нещо, което се случва много рядко.
Изображение

Чаньол e в почивка в момента и сподели в сторито си снимка на кафе Cofioca с текст "Днес". Интересното е, че мястото е едно от любимите места на Сехун още от предебюта му, но заведението скоро ще затвори врати. Преди няколко дни собственичката обяви, че се налага да преустанови дейност и благодари за дългогодишната подкрепа от макнето ни. Много мило как Чани изразява подкрепа и показва уважение към марката.
Изображение

 

 

Кай със семпла снимка на парфюм на YSL Beauty Official.
Изображение

 


Сухо отново ни зарадва със снимки, този път с чаша вино в ръка и красив пейзаж на винени насаждения и надпис "Най-накрая дойдох в Напа".
Изображение

 


Сехун споделя покана от Dior за представяне на мъжката им колекция Пролет 2023.

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статия на RADII за отзвука на KPOP.FLEX в Китай. 

Китайските фенове на к-поп споделят чувство на вълнение и завист едновременно, а Кай е безпрекословният им фаворит. "Кай е Бог", "Хората се влюбват в Кай милиони пъти. Той е най-добрият!". Такива неща се срещат из мрежата в китайско, а аз се радвам да ги чуя. 

 

А Сухо ни остави без думи след лекцията си късно снощи в Станфордския университет. Той е лектор на конференция, организирана по повод 20-тата годишнина от корейската програма на институцията. Цялата му реч беше на английски, независимо от видимата му нервност в началото. Секцията "Въпроси и отговори" също започна на английски, но по едно време явно му дойде в повече и сладко превключи на родния си език. 
Материали за първия ден на участието му:

Allkpop

Korean Odyssey

Rappler

Kstyle

903286c08d21d6c7.jpg

 

4e657153a18e9af0.jpg

 

Някои от нещата, които каза:

"Чувствам, че силата на халю не е само на сцената, но и е ежедневието. Видеата с танцови кавъри в социалните мрежи (показа ТикТок танци на" Peaches" и DFTF:cry:) са доказателство, че халю и к-попът не са еднократно нещо. Както продуцентът ни И Су Ман винаги казва "Халю се превърна в пресъздавано съдържание, в което всеки може да участва и да се присъедини."
"Ще подчертая, че халю не спира в една определена арт форма. Свидетели сме на разпространението й в обществото във всеки аспект - музика, драми, филми, храна, образование и други. Корейската култура е повече от преминаващ тренд. Тя е глобален феномен, който ще продължи да се разраства и развива."

Завърши с думите: "Днес се почувствах сякаш съм на фен-среща. Искрено съм благодарен за любовта и подкрепата ви! Ще се завърна с EXO мембърите.... Но не сега, очаквайте ни. Надявам се, че нашата музика ще резонира с вас. "

Искам да отбележа, че през целия час-час и половина Сухо стоя на сцената и участваше в дискусията като член на EXO и представител на к-попа и винаги започваше изреченията си с "ние". Единствените думи, които спомена за своята музика бяха в отговор на френски въпрос. Ужасно се гордея с него. 

(а, че беше просто неустоим е ясно). 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постера на Сухо за дубайското му участие на 27.05.

"В сътрудничество с Dubai, Tourism Dubai Festival City Mall и Spring_15  ви представят К-поп нощ със Сухо на сцената, за да изпълни серенада с песни от най-новия си албум GREY SUIT, както и за специална премиера на фонтанното шоу Imagine."
Инстаграм
Изображение

 


В Инстаграм  Кай качи снимки с таг DE (Гермния)
Изображение
и тук

Ъпдейт и от Vogue Korea с Кай и Yves Saint Laurent Beauty
Изображение
 

 

Хайде снимчица и от Чаньол, качена от състава на мюзикъла.
Изображение



Сехун е гост от разстояние на шоуто на Dior Пролет 2023.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Ким Джунмьон!
Да е жив и здрав!
И нека бъде щастлив!

Изображение

Изображение

 


Както и друг път е правил, Сухо се включи на живо в Инстаграм, за да благодари за пожеланията за рождения си ден, както и да обобщи участието си в Станфорд. В момента е в Сан Франциско, където все още е 21, но каза, че след като е кореец следва корейското време.  Затова е настроил алармата си, за да може да се включи точно в полунощ на 22.05 KST. :)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и по нашата земя е 22 май и който желае може да честити рождения ден на Джунмьон съвсем официално.:)

 

Човекът, който винаги представя групата и след това себе си.
Лидерът, който в повечето случаи е на заден план, но без когото EXO нямаше да бъде това, което е.
Артистът, който обича феновете си и винаги се старае да го показва.
Честит рожден ден, Сухо! 
Изображение


Изображение

Ъпдейт в LYSN с традиционните въпроси и отговори.

EXO-L: Хаштаговете, които Сухо би написал?
Сухо: #BunnyMyeon и  #/The day that BunnyMyeon came (Денят в който БъниМьон се е появил)

EXO-L: Как се чувстваш днес?
Сухо: Днес е моят ден.

EXO-L: Ако има песен, която да слушаш с EXO-L коя ще е?
Сухо: Бийтълс, "Let it be...Let it be..."

EXO-L: Има ли нещо, което би искал да направиш днес?
Сухо: 1. Да вечерям с EXO, 2. Да имам включване на живо с EXO-L.

EXO-L: Какво би искал да кажеш на феновете, които ти пожелават честит рожден ден?
Сухо: Благодаря ви, че сте се родили, EXO-L! (сърце)

Off Topic

 

FTVNTzqaUAUx3O1?format=jpg&name=large

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включим в клюките и ние, а?
Не давам 100% ухо, но просто ми харесва как звучи. В Туитър се завъртя следната информация от края на мин. година, за която съм склонна да вярвам (или ми се иска?). Да подходим без огромни очаквания и да видим какво ще се потвърди във времето. Звучи ми забавно. 
Какво казват и какво имаме досега реално (отбелязно с червено): 
Планове на СМ за 2022/2023

aespa - комбек 2022 (с албум) - мембърите говорят за това, на Коачела обявиха да очакваме албум, така че да, потвърдено
Super Junior - комбек, подгрупа - феновете усилено говорят за завръщане, мембърите дават подсказки, ще видим. групов комбек - потвърдено

TVXQ - соло (Чангмин, за Юноу още не е ясно) - Чангмин имаше корейски албум, Юноу излезе с японски, имаме и японски на дуото, така че да, потвърдено
Тейон - албум - да, потвърдено 
Girls' Generation - завръщане (осем души, пълна група) - да, потвърдено
Girls' Generation - дебют дуо или подгрупа
D.O. - албум, да, работи по него
Сухо- мюзикъл, засега не, "само" сериал
EXO - албум (японски или корейски)
Red Velvet -  комбек - да, потвърдено
Red Velvet - солист (официално няма, но аз лично очаквам още един албум от Джой тази година, изобщо соло от някоя от велветките), да, потвърдено, Сълги ще е. 
NCT - солист (кой ли ще е?) 
Изображение

 


Малко снимки от официалния Уейбо акаунт на Лей.

Изображение

Изображение

И след като говорим за Ишинг и все още сме (съм) на вълна рожден ден, припоням тази сладурска песничка на Лей "what U need", която излиза на рождения му ден - 7.10.2016 г., като подарък от него за феновете му. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кандала, то това не са клюки, ами направо 100 процентови истини;).

Супер, че толкова неща излизат вярни, хайде да се окажат и

нещата за DO  и албума на EXO потвърдени.

Да е жив и здрав Сухо. Много се впечатлих от лекцията му,

цялостното поведение и авторитет. Признавам си, не очаквах

да се представи на чаааак толкова голяма висота. Браво на момчето,

освен айдъл, му отива и да е младо и успяло юпи/лектор:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.05.2017 г. EXO-CBX имат своя японски дебют с мини албума си GIRLS. Заглавната песен е свежата "KA-CHING" на която най-сетне имаме радостта да видим танцовата практика, публикувана днес от Avex. :)

 

Сухо се прибра успешно в Корея, а утре (сигурно) ще лети за Дубай, където има насрочено участие в петък, 27.05. Обеща ни видео от там, така че очакваме. 
ЪПДЕЙТ. Вече лети за ОАЕ. "Веднага" си било буквално. Току-що (17:45 ч.) писа в Бабъл, че се чувства много уморен.
Ами да му пожелаем лек път и да очакваме изпълнението му в петък. 
Изображение
 

 

Такааа

Стигаме до най-забавната част, която се крие в Инстаграма на Сехун. :D

След като не беше публикувал нищо известно време (извън рекламата за Dior), макнето ни постна тези три снимки в три последователни дни:

1. Снимка на гърба си, на англ. "back". 

57b729a4113b6d8b.jpg

 

2. Снимка от EXO Ladder S03, всички налични членове. 

09d04a70b072a43e.jpg

 

3. Снимка на себе си, който боядисва косата си, а както знае всеки уважаващ себе си к-поп фен новата коса е знак за нова музика. :D

0ca6031bf7c2e858.jpg

 

Хм. Не мога да не си го превеждам като спойлер за завръщането на групата. А вие? Аз ли съм лудата или да? 

 

 

@Ko_Erin, благодаря ти, че се включи и отбеляза рождения ден на лидера. Да си призная, беше ми страшно мъчно, че сама си пиша тук и общо взето никой не го е еня кой изобщо има празник и дали въобще EXO съществуват. Освежи ме и ми даде смисъл да продължа да си драскам тук. Честно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kandala, как без теб, абсурд! Постовете ти винаги са чудесни и

си личи старанието и любовта, която влагаш, ти си истинска

гордост за всеки един EXO фендъм! Аз винаги, когато мога се

включвам, но за да ми е адекватен коментара, трябва да изгледам

и прочета какво си пуснала, а напоследък с това топло време и достъпа

до парковете и градинките /да не говорим за Витоша/, все не ми достига време.

Без теб и усилията ти темата ще замре, а момчетата не заслужават.

Докато можеш пускай постове, да знаеш че аз винаги чета и искрено

ти се радвам на ентусиазма и оценявам вложения труд и отделено лично време.

И за да не е спам, малко и за момчетията.

Значи, винаги като го видя Сехун и очаквам нещо свързано с красотата.

Милия, толкова обича да се гласи и кифлее /по хубавия начин/, че няма

как човек да не му се зарадва на снимката. Единствено не ми харесва

как се е зализал назад, спокойно можеше едни рогца да си направи;).

Сухо много приятно ме изненадва с активността си.

Интересно ще ми е да видя как ще го посрещнат феновете в ОАЕ.

К поп-а, доколкото съм запозната е много популярен там  и затова очаквам

Сухо да направи фурор. Да видим, да не го изтъпанят да изпълнява пред

арабските шейхове нещо, чакам си видеото и много снимков материал от него.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт от Шиумин, който наскоро е играл тенис с приятели. Липсва ми, много ми липсва и искам вече да чуя потвърждение за албум. Твърде много ли е?
Снимките са от Инстаграм поста на Musical.Ko - акаунта на музикалния актьор Ko Eunsung.
Изображение

Изображение


Сехун коментира последната колекция на Dior Пролет 2023, на която присъства виртуално.
Видеото е публикувано в Инстаграмът на Dior, можете да го видите в спойлера.
Изображение
 

Off Topic

 

 

 

 

Инстаграмът на SINGLES Korea се ъпдейтна с кратко видео със Сухо, което аз приемам за личен подарък.:wub:

 

 

Кай също ъпдейтна Инстаграмът си днес. Качи няколко снимки от фотосесията си за YSL Beauty.
В Бабъл беше питал кои да сложи, че бил твърде мързелив да обработва. 
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

FTh2GvSakAEfhgM?format=jpg&name=medium

Изображение

Ей между тези красотички се е чудул.
Изображение

Изображение

Изображение

 

 

Поговори си с феновете. Каза, че когато имал кошмари спял с юмрук в устата. Като малък баща му му казвал, че така кошмарите нямало да могат да влязат в него. Сподели и своя детска снимка, която бил получил днес. Аууу, какво е сладко лапе.:)
Изображение

 


А какво е това? Аудио поздрав от Чен към японските фенове, записан по повод 5-тата годишнина на CBX в Япония.
"Здравейте всички от EXO-L Japan, тук е Чен. Всички ли са добре? Днес е 5-тата годишнина от японския дебют на EXO-CBX и аз съм много благодарен. Когато и да си сетя за спомените от дебютния шоукейс до концертите, се чувствам щастлив. Очаквам с нетърпение предстоящия SMTown, където ще мога да срещна вички ви. Моля, останете здрави докато се срещнем отново! Това е обещание! Чао!"

Off Topic

 

 

 

 

Аудио посланието и на Шиумин.
"EXO-L, които винаги ми липсват. Тук е Шиумин. Знаете ли какво е днес, 24 май? 5-тата годишнина от дебюта на EXO-CBX в Япония. Все още имам ярки спомени от дейностите ни и турнетата. Всичко е същото, нали? Мисля, че си прекарвахме много добре. Чакането е трудно, но докато си спомняме щастливите моменти, нека се подготвим да се срещнем отново! Нека се срещнем колкото се може по-скоро, дори за ден! Обичам ви, EXO-L!"

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кайчо е прекрасен, голяма свежарка е на снимките.

Относно бившите мембъри нали се говореше, ако съм разбрала правилно, че Лухан бил сгоден уж щеше да има сватба в началото на годината ама не откривам нищо.

Вчера ми излезе и клип на сватбена церемония с Тао, и пишеше че участва във някакъв филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Manga_girl написа:

...Лухан бил сгоден уж щеше да има сватба в началото на годината ама не откривам нищо.

Вчера ми излезе и клип на сватбена церемония с Тао, и пишеше че участва във някакъв филм.


@Manga_girl, честно казано не следя много много бившите мембъри.
Знам, че Лухан отскоро публикува влогове, където си похапва, общува с приятели, приказва си с тях и т.н. Скоро след качването добавят и англ. буквички, така че може да го гледате в YT. Това е последния засега епизод, от вчера или онзи ден.

 

Песента му "Slow Ride" се котира добре в китайско. Гледах, че е начело на някакви класации.

 

Снима си се за Gucci, KFC и др...
Изображение

Но въпреки че с любимата си Guan Xiao Tong си пожелават честит рожден ден в социалките, друго няма. Абе знам ли? Те китайците току ни изненадат с по някой таен брак, тук таме и дете, та кой знае. :D Засега обаче официално - нищо.
Изображение


Иначе Тао си снима сериали, тв програми, работи здраво и това дава резултат.
Изображение

Последният му сингъл - "Open The Sky", който е промоционална песен за играта League of Legends и излезе през януари 2022 г., е почетена с плакетa Music Industry Honor Moments от Tencent Music Entertainment.
Това са възпоменателни трофеи за дигитални постижения, които ще се дават на тримесечие и ще ознаменуват постижения на личности и групи, които допринасят за прогреса на индустрията и създаването на социални ценности чрез музиката. TME създава отличието, за да изрази благодарност към създателите, професионалистите и любители на музиката, окуражавайки ги да продължат да създават стойностно съдържаие и инициативи в индустрията.

Изображение
 

Песента в спойлера.

Off Topic

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад кулисите на THE BOX, филма с участието на Чаньол.

Видеото е в канала на Albatrosmovie Japan, предполагам ще го излъчват в киносалоните си? 

 

 

Сухо пристигна в Дубай, където бе посрещнат от фенове пеещи "Честит рожден ден". Беше толкова изморен, че дори не успя да събере писмата, както прави друг път, но въпреки това благодари и поздрави хората. 

(изпрати охраната за писмата, докато той чакаше в буса). 

7f8c7b748aee8820.jpg

 

Off Topic

 

 

 

 

 

А KPOP.FLEX ще се излъчи по тв SBS на 28.05. Супер. Най-накрая ще получим качествени видеа от изпълненията на Кай

Изт.Daum.net

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък идвам да похваля Кай какъв бонбон е бил като малък.

Като му гледам снимката, се чудя как още от най-малка възраст

не го е прилапала някоя агенция. То той още тогава си е бил голям сладур.

Аз се старая да следя бившите мембъри и ако попадна на нещо интересно

или любопитно веднага ще го постна, засега не е излязло нищо извън обичайния

им забързан график.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месечното видео на NNG, канала на Чаньол.
Фотосесия със ZZAR 2. 
(леле, хора, остават само три видеа. ТРИ! юни, юли и август. септмври Чани ще е с нас. йеее)

 

Днес ни зарадва и със снимка в Инстаграм:)
Изображение


На 24 юни Кай ще участва във фестивал в Сеул - Waterbomb Seoul. Това ще е първото изпълнение пред родна публика на солиста Кай.  
Изображение

Нещо такова е събитието, а аз се замислих за Кай как ще се измокри. Казвам ви, направо ми домъчня.:lol2:
wb-2.jpg


Jongin GIF - Jongin - Discover & Share GIFs
 

В Бабъл Джонгин каза, че четири пъти се питал дали да участва, но на петия се решил заради феновете. :D


Билбордове и реклами на Сухо са из целия Дубай, а феновете от всички емирства се организират - наемат авобуси, отпечатват рекламни материали, въобще повече от готови са за мини концерта на лидера. Аз лично много се вълнувам как ще мине. Това е първото му участие пред публика като солист. Заедно с бандата си SB, която също е в Дубай, ще изпълнят новите "Hurdle" и "Grey Suit", като и дебютната му  "Let's Love".
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение
 

Изображение

Изображение

 

 

Джунмьон започна вече да действа като посланик на Seoul Welfare Foundation. Днес излезе видео в което рекламира програмата на администрацията Bankbook, насочена към младите хора с по-ниски доходи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...