Jump to content

EXO


Recommended Posts

Вчера Сухо качи красива снимка в Инстаграма си, придружена с мистериозното "А". Изпрати и някои други и в Бабъл, каза, че му се иска 9.04 да дойде по-бързо. Както знаете вече, за тогава е предвидена фен-срещата, която ще се проведе офлайн в Jamsil Indoor Stadium на 9.04 в 19:00 KST. Предвидени са изпълнения, разговори и време за игри. Събитието ще се излъчва и онлайн в платформата Beyond Live, билета за което е на ст/ст 39 000 KRW, продажбите стартират на 24.03. 
Изображение


Реклами на Кай за маските CHARMZONE.
В Инстаграма  си компанията сподели: "Благодарим ви за показаната подкрепа за Кай х CHARMZONE! Новите и по-леки маски CHARMZONE Tone Up Fit Light KF94 СКОРО ще бъдат налични за международна поръчка. Може да кликнете в прфила ни за линк към онлайн магзините ни."

Off Topic

 

Thank you for showing so much support for KAI x CHARMZONE! 
The new and lighter Charmzone Tone Up Fit Light KF94 masks will be available on our global online stores SOON!
Click on our profile link for links to our global online stores

 

Изображение

Изображение

Изображение

 

Рекламни пана и на различни места в Сеул.

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Вчера беше първото представление за този сезон на мюзикъла с участие на Чаньол "Blue Helmet: A Song of Meissa".
Успех на представлението! 
Изображение
 

Off Topic

 

 

 


 

Ъпдейт и от канала clipservice, който е на организаторите на "HadesTown". Във видеото участниците и режисьора споделят по няколко думи за мюзикъла, но за съжаление няма субки. Можем само да се насладим на вида на Шиумин и звука на гласа му.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изненада.

Получаваме влог от Шиумин

Последното влизане в Хадестаун. 

Влог на Orpheuxiu :)

Колко се радвам, ако знаете. 

Взима уроци по китара, упражнява се упорито. На път за последното представление става емоционален. Казва, че 9 месеца "живее в Хадестаун" и усеща края на участията си горчиво-сладък. "Време е да се върна към оригиналата си работа, нали?" :yes:

Споделя, че всички мениджъри на EXO, както и един от членовете ще гледат представлението (Кай).

Мнооого е сладък при последното си сбогуване с трупата. Толкова скромен и мил, иска ми се да го гушна направо.

Накрая наистина се разплака. Радвам се, че колегите му бяха до него, прегърнаха го и му запяха "Growl" за повдигане на духа. 

Това е най-хубавото видео на EXO от известно време насам. Благодарна съм. 
Изображение
 

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SMTown актуализираха сайта си. Информацията за EXO включва всичките девет членове, като са добавени и личните им профили в социалните мрежи (инфото за Кьонгсу ми стои толкова постно:D). Всичките момчета също така са листвани в секцията "Актьори".:)
Изображение

Изображение

Изображение


Бекхьон и Сехун пък са забелязани заедно днес, пазарували в магазин в Apgujong Rodeo. 
Бек е с поизрасналата черна коса, Сехун е с тъмния панталон до него.
Изображение


Сухо се включи за момент в Бабъл да предупреди, че днес няма да има тийзъри, да спим и да се подготвим за утре. Добре, щом казва, чакаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честито!
"Love Shot" стана първият видеоклип на EXO и на целокупното SM, който стига 500 млн. показвания в YT.
Подсещам, че Чаньол и Чен са съавтори на текста на песента, заедно с Jo Yoon Kyung.:yes:
Изображение

Като подарък за постигане на числото "500" продуцента на песента Пол Томпсън от MZMC студио, качи демото в YT, както беше обещал.

 

 

Още по-честито за първия влог на Сухо след излизането му от казармата.
Има ли смисъл на казвам, че беше ужасно сладък? :wub: (ако досега не сте разбрали, че ми е любим любимец, направо не знам)
Та Джунмьон ни разведе из нощния пазар за цветя на Сеул, където избра цветя за букета за EXO-L (беше качил снимка в Инстаграм). Между другото, много ми хареса как цветарите опаковат китките във вестници (исках да си го кажа). След като купи каквото купи, Сухо обеща да провери символизма на всяко цвете, като се надяваше да носят позитивно значение. Е, почти уцели. После ни заведе в дома си - общежитието, където все още живее. Приготви си сандвич за вечеря и  толкова се стара, украсява и обяснява, за да му се разпадне накрая. :lol2: През цялото време докато говореше клякаше пред камерата, защото я беше сложил така, че да се вижда какво прави с ръцете си, въобще мого се стараеше. Разтопих се, хора. Накрая влогът завърши с моменти от YouTube лайфа му след уволнението. 
Изображение
 

 


MTV Asia подканват феновете да зададат своите въпроси към Сухо, с когото ще имат интервю.
Дата не са уточнили, но предполагам ще е скоро след излизане на албума му. 
Същия GRAY SUIT, който излиза след 12 дни и за който все още нямаме никакви тийзъри!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече имаме график за албума на Сухо.
Започваме в понеделник - 28.03, с тийзър носещ името "Grey" (Сиво).
Вторият е предвиден за 29.03 с името "Time" (Време).
Третият ще излезе на 30.03 и ще се казва "Colorful" (Цветен).
Последните тийзър снимки ще са на 31.03 под името "Hurdle" (Плет/препятствие, ще видим кое значение са ползвали).
На 1 и 2.04 ще ни зарадват със снимки #1 и #2 от видеото.
На 4.04 излиза албумът и водещото видео "Grey Suit".
И тук става интересно. 
На 6.04 излиза тийзър за видео към песента "Hurdle".
Самият клип ще бъде пуснат на 7.04.
Тоест получаваме два клипа. Йеее
Изображение

Красиви детайли от постера.
Изображение


GQ качиха още няколко снимки на Сехун. Много готин бе.
В списанието има също и интересно интервю, което ще кача, когато го намеря цялото.
Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

 

Аууу
При гостуването си в предаването "Weekly Idol" Stray Kids изпълниха кавър на "Call Me Baby", който беше не само танцов, но също така са записали песента в студио. И се справиха добре. Респект!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събуждаме се с новината, че Сехун е избран за главна роля в предстоящата драма на TVing с работно заглавие  ‘사랑, 하라고’. Героят му ще се казва Go Yo и ще играе ролята на ученик, който се занимава с баскетбол. После се случва нещо, пък се влюбва и бла бла. Ще видим каквото точно, нека поне излезе официално резюме. Снимките започват през април, а сериала е предвиден за излъчване тази година. 

Изт. TvDaily

Сехун ученик? Баскетбол? Романтика? "Едвам" ме навиха. :D

e9808f1191c44fd2.jpg

 

 

Кай е заснемане на реклама за bcc. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO липсва не само на нас, но и на момчетата.
Преди час, два Бекхьон се включи в Туитър и сподели няколко видеа - фен камера, компилации от забавни моменти на групата. Явно го е хванала носталгията, а нас не ни е и пускала.
Започна с "Love Me Right", изпълнение на Show Champion, от 17.06.2015 г.
Продължи с "Paper Cuts" на EXO-CBX.
Фен камера от изпълнението им на "Lotto", където основно се чува фенчанта на EXO-L.

 

Забавно видео едно ТУК.

Забавно видео две ТУК.

Забавно видео три ТУК.
Забавни моменти от EXO Ladder 2 ТУК.

:D
 

А снимките за драмата на Кьонгсу "True Sword Battle" започват скоро. Предвидена е за излъчване по KBS2 през втората половина на годината (предполагам есента).
Изображение

 
Лей с пърформанс видео наречено "Green Beats Dance", за HUBLOT - марката часовници на които е рекламно лице.

 

И малко снимки.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видео на Кай от фотосесията за маските Charmzone. 
Както винаги красив и закачлив, наслаждаващ се на работата си въпреки ниските температури. Това е първата му работа след Лунната нова година т.е. през февруари, и температурата е -5 градуса. "Почти като фризер." - казва Джонгин, но тъй като рекламата ще излезе през пролетта носи тънки дрехи. По някое време споделя, че ако беше преди три години 200 пъти вече да се е пързалял с шейна. Ходил е да се пързаля с племенниците си. Заради тях е ходил и да се люлее на т.нар. "гондола" или "пиратски кораб", както там му казват (това). Било го страх, но на децата много им харесало. "Повдигаше ми се, но децата искаха да продължаваме (с атракционите). Аз исках да съм готин чичо, така че отидох с тях. Със зет ми... почти повърнахме." :D
Сладкия Кай. Много се е забавлявал по време на снимките и си личи.

 

 

Да, вече е 26.03 по корейско време.

Честит да ни е Шиумин!
Здрав!
Щастлив!
Успешен!
Много ми липсва и наистина вече се надявам на повече включвания - видеа, шоута, албум, АЛБУМ, нови снимки, всичко, което реши да сподели с нас ще ме зарадва, а сигурно и вас. 
Официално видео на бебето Минсок танцуващо на своя си ритъм. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година, на 26.03 - рождения ден на Шиумин, EXO снимаха видеото на DFTF.
Тази година на рождения му ден то достигна 100 млн. гледания в You Tube.
Честито на всички и най-вече на Минсок! :)
Изображение


Отново ЧРД Шиумин!
Вече и от акаунтите на групата.
Изображение

Самият рожденик сподели две селфита за EXO-L.
Изображение

Изображение


Приятелят му, с когото записваха тенис шоуто миналата година, публикува непоказвана снимка на Шиумин с която отбелязва рождения му ден и го поздравява.
Изображение

 

А ето и петте въпроса от EXO-L и отговорите, които дава:
EXO-L: Какъв е хаштагът за рождения ти ден?
Шиумин: #DoYouLike_BlueButterfly (харесваш ли синя пеперуда? да не се опитва да даде спойлер нещо?)
EXO-L: Как се чувстваш днес?
Шиумин: >:wub:< Целият ден ще бъда щастлив и ще приемам любов.
EXO-L: Песен, която искаш да слушаш заедно с Ери?

Шиумин: "You are my beautiful butterfly" (от текста на "Don't Go")

EXO-L: Какво искаш да правиш днес?
Шиумин: Планинско катерене с приятели. (мисля, че по-скоро иска да каже да ходи по планините, да планинарства, не да катери скали).

EXO-L: Какво искаш да кажеш на Ери, които те поздравяват за рождения ден?
Шиумин: Колкото любов получавам от всички, не - повече от това аз ще ви дам. (и слага нота).
(00% ни казва нещо с тези пеперудки и нотички, но аз от намеци не разбирам, чакам си директно обявлене - на тая и тая дата ще издаде еди какво си :D)

Off Topic

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай рождения ден на Шиумин забравих да споделя вчерашния Туитър ъпдейт от Бекхьон.
Пострадал е докато мести нещо в дома си - наранил си е пръста и отишъл в болница. Оказало се, че сестрата е EXO-L, но явно в началото се притеснявала да сподели, за да не го кара да се чувства неудобно. Бекхьон се обърна към всички нас - ако го срещнем някога, нека му покажем, че сме фенове. :)
ХАХАХАХАХА Като че ли има такава "опасност" тук за нас, но все пак, ако го видите по "Дондуков" или на някъде около НДК-то да му смигнете - нека знае, че го знаем :lol2:
0543bf72b052e465.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаньол и видео от канала NNG с името "Последно кръгче преди влизане в казармата".
"Днес е 21.03.2021 г., 1:14 следобяд. Днешното видео ще е като капусла на времето, ще бъде публикувано на 27.03.2022 г. Имам един ден преди да се присъединя към армията и съм на път за заснемане на видеото на EXO "Don't Fight The Feeling". Снимах видео вчера и деня преди това. От няколко месеца насам снимам видеа, снимам филм, записвам сингъла си... и влизам в казармата. Това видео ще бъде качено точно след година. Какво ли ще е да го гледам тогава? Да ви кажа честно, не мисля, че съм кой знае колко разтревожен или притеснен в момента. Мисля, че това е успокение. Получих много съвети от мембърите, чух се с приятели, които в момента са в армията и колкото повече чувам толкова по-малко се притеснявам. Радвате ли се на видеата на всеки 27-ми? (да, Чани, много!) Видеото със Zzar трябва вече да е качено. Също и разходката с D.O. Zzar расте добре. Чудя се как ли (колко ли) ще е пораснал. Сигурен съм, че ще ми липсва. Ами ако ме забрави, защото съм далеч  толкова дълго време? Хареса ли ви сингълът "Tomorrow", който излезе през април? Мисля, че ще съм любопитен за реакциите ви. Планирах по-свежа песен, с повече темпо от тази... Мисля, че това е песен, която може да покаже истински спокойствието ми, така че избрах нея. Мисля, че много хора могат да се свържат (съпреживеят) с текста на песента. Защото всички живеем така (имаме трудности). Аа, благодаря на Бекхьон, че отдели от времето си да ходи с мен на вокални уроци. Купих му електронен часовник, за да му благодаря. Това е задължително нещо, което да имаш, когато влизаш в тренировъчен лагер. D.O. ми даде неговия часовник, този който е ползвал в лагера, даде ми също и чантата с която е бил там. Наследих неговите подаръци. Също така Рейдън ми подари ел. часовник, лимитирана серия. В тренировъчния лагер ще ползвам този от Кьонгсу, когато вляза вече в армията ще нося този от лимитираната серия. Както и да е, взех на Бекхьон същия модел, какъвто ще ползвам аз в лагера. Също така съм сигурен, че някои от вас са забелязали, че нося това, което ще нося утре, на влизане в казармата. Комплект от Сехун. ще го нося на снимачната площадка. Днес планирам да се подстрижа. Заради социалната дистанция мембърите не могат да дойдат утре, така че нося тези дрехи, за да се снимаме днес. (в Корея беше забранено частното събиране на повече от 4 души, които не са семейство. затова, ако помните, не получихме снимка от изпращането на Чани, а ни показаха снимка от снимачната площадка). Щеше да е добре, ако времето беше по-хубаво. Вчера валя много и днес е доста облачно, вали леко. Мисля, че представя обърканите ми мисли. Ако трябва да кажа нещо на себе си, който ще гледа това видео по-късно (след година): "Как е? Живота струва ли си? Всъщност не се тревожа, мисля, че ще си добре. Справяш се добре, така че мисля, че ще продължиш да го правиш. Живей на максимум." Както и да е, вероятно се справям добре и вие го знаете. Сигурен съм, че и вие се сте добре. Не се притеснявайте, ще се уволня половин година след качването на това видео. След това... ще правя по-забавни (неща), ще ви показвам по-често лицето си, ще се върна по-готин. Ще се видим в следващото видео. Чао!"
Сърцето ми. :cry:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам, когато понеделникът започва с хубави новини. 

EXO Ladder S03

На 1.04 във Wavve ще се излъчи трейлър на шоуто 

На 4.04 представяне на героите

Начало на програмата - 8.04.

Разбира се ние - международните фенове, няма да можем да го гледаме веднага, но съм сигурна, че скоро ще се намери някакъв начин. ;)

Хаха Феновете се шегуват, че Шиумин е постоянен каст - той участва и в трите сезона на шоуто. 

078caa0336735a89.jpg

 

 

Кьонгсу ще участва в програмата на Discovery Channel x Sky Korea "Off The Grid", която ще се излъчи през май. Това е кинематографичен филм, в който популярни личности предприемат тридневно пътуване без сценарий. 

Ще е интересно да видим D.O. в това риалити. Мисля, че ще му отива. 

Получаваме и нова новеничка негова снимка. 

755eeb669ced8063.jpg

Изт. Naver

 

И малко инфо за Сухо и песента "Grey Suit". 

Тя ще е в стил прогресивен рок, представяща топлите му вокали. С авторския си текст той ни говори за емоциите, които се оцветяват, излизат от сивото, когато човек среща отново любимото си същество. 

Уау, progressive rock? Звучи интересно, скоро ще я чуем. :yes:

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешните тийзър снимки за GREY SUIT на Сухо с тема "Time" (Време)
Синеок?

Изображение


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Излязоха и детайлите на албума, ако някой го интересува, а това е трак листа с песните:

 Morning Star
 Grey Suit

 Hurdle
 Decanting
 Bear Hug
 Moment

 

Нещо супер готино от Сухо.
На гърба на всяка от  фотокартичките от албума е написал по част от акростична поема и като събереш всичките картички първите букви образуват "We are One, EXO Let's Love" (на корейски).
На български, разбира се, се губи заигравката, но ето какво ни пише:
"Исках да слушате музика, която носи комфорт.
Музика горичо-сладка, като айс американо.
Искате ли такава музика от Сухо?
Включих всичко, което EXO-L искат.
Нашите любими EXO-L.
Обичам ви и съм ви благодарен.

Няма специална дума, която да започва с "ран" (стигнал е до "랑")
Рандеву?
Хахаха Съжалявам, че не беше смешно.
Ще го надмина с музика. 
Добре, сега да "изгорим" в младостта си (отново) със Сухо.
Ние сме едно.

EXO, нека да обичаме!"

Off Topic

 

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

 

GQ Korea с видео на Сехун x DIOR - Инстаграм.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Материал за албума на Сухо GREY SUIT от Naver

Парчето "Morning Star" е песен в стил модерен рок. Включва интро, изобразяващо дълъг сън. Текстът съдържа очакването за деня в който героят се събужда от дълбок сън  и се събира с тази, която го е чакала дълго време. 

"Hurdle" е поп-рок песен. Интрото включва градски шум и интензивен бас. Текстът представя желанието за бягство при любимата. Напомням, че на 7.04 ще получим и видео на песента

"Decanting" е в стил алтернативен брит поп. Чувствената мелодия и страстното соло на китара пленяват ушите. Текстът е впечатляващ. Описва процеса на влюбване, като пиене на вино. 

7721b1d6f52c8552.jpg

Четейки тези неща се сещам, когато Сухо каза, че ни е дал спойлер в деня на уволнението си. На няколко пъти повтори, че е започнал да пие вино, говори, че е започнал да свири на китара. Ах, как ми се иска да го видим сам да свири и изпълнява на живо поне някоя от тези песни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сухо и днешните тийзъри за GREY SUIT с тема "Colorful" (Цветно).
Изображение

Изображение
 

Изображение

Изображение

Както и семпъл #2.

 

Днес се навършват и две години от дебюта му като солист с минито SELF-PORTRAIT.
Джунмьон се включи в Бабъл:
"Минаха вече 2 години от излизането на SELF-PORTRAIT. Благодаря ви, че го обичахте през тези години. Времето наистина лети. Сега е време да слушате GRAY SUIT."

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...