Jump to content

EXO


Recommended Posts

Новата година започна добре за EXO-L.:)

 

Лей имаше редица участия (мисля, че повечето бяха записани предварително), но никъде все още не са качили видеа. Ще споделя, когато излезе нещо официално. Освен това се наблюдава някаква неочаквана активност в социалните му мрежи - лична и на Студиото.
В Туитър качи тази снимка с думите "Карта на Новия свят. Здравей, соларна дисциплина!" :blink:
Изображение

Лей Студио пък качиха редици негови снимки, коя от коя по-красиви и текст: "Тази нощ с Лей ще напуснем старото и ще посрещнем новото и за всички "Xing" ще започне 2022 г. В черно-бялата стая един човек има две сенки, близнаци в лотуса. Една песен с две страни, "Мисъл (идея/размисъл) за близнаците".
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 

 


После Чаньол ни честити Нова година в Инстаграм.
Изображение

 

 

Сехун отново ни поздрави с доста нефокусирано селфи (от любимите ми).
Изображение

 

 

След това се наслаждавахме на Кай в концерта на SMTown. Е, изказах се пресилено, тъй като Джонгин изпя две песни - "Mmmh" и "Peaches", но удоволствието наистина беше голямо. Аз лично много се зарадвах и на краткото му включване във vcr-а на NCT, където сякаш ги поведе към Куангя или където и да е. Въобще, целият концерт беше страхотен и посветен на приемствеността, но който гледал - гледал, мина.
Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

 

 

 

 

 

Накрая нещо много сладко.
В секцията за ди джеи накрая на SMTown, един от участниците беше Рейдън, който има песен с Бекхьон ("Runner") и една с Чаньол ("Yours").
Рейдън пусна ремикс на песента си с Чаньол, като обяви на микрофона "Това е за моя брат LOEY". Много мило ми стана. :cry:

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно.
EXO са #2, а Бекхьон е #3 най-споменаван артист в Туитър във Великобритания за 2021 г. 
Изт. Indy100.com

 

Окончателно - групата приключва на 7-мо място за DON'T FIGHT THE FEELING, Бекхьон с BAMBI на 8-мо, като най-добре продавани албуми за 2021 г.
Изображение


По повод 1-вата годишнина от соло концерта на Бекхьон LIGHT (3.01.2021), режисьорът на събитието Shim Jaewon постна в своя Инстаграм  танцовата пратика за песента "Underwater". Да подсетя също, че той е човекът зад много хореографии на СМ, както и зад състоялия се наскоро KLoor на Кай.
Бек :cry:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервю на Шиумин за медията CLASH, в което говори за изминалата година, колаборацията с марката дрехи Represent и най-вече - ПОДГОТВЯ СОЛО АЛБУМ. Йеее

 

Освен това Шиумин, заедно с колега от мюзикъла, ще се появят в популярното тв шоу Amazing Saturday, за да промотира HadesTown, който ще се поставя до края на февруари. Последното участие на Минсок е на 26.02.

64aed4ad60991ead.jpg

 

 

Кай днес е гост на поп-ъп магазина на  Ives Saint Laurant, организиран днес в LOTTE. Слуховете говорят, че е сключил договор с марката. 

502cc27a47b31acc.jpg

 

0440012af73887dd.jpg

 

Днес получаваме и нов влог от Кай, качен в неговия канал в You Tube. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един материал посветен на Шиумин.
Този път статия от Esquire Korea, които показват 4-те ресторанта в Сеул, предпочитани от Минсок. За него самия казват, че е известен като знаменитост с гурме-вкус и че ако решите да последвате препоръките няма да сбъркате.
Съгласна съм. :D
Изображение

Леле, нямам търпение да видя каква концепция, каква музика ще ни покаже Шиумин. :)

Сехун качи в Инстаграм снимки с таг #DIOR.
Изображение

Изображение


Кай също публикува снимки от днешното събитие на което присъства.
Инстаграм
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официално събитие за рождения ден на Кай -"HAPPY KAI-DAY PARTY".
Ще се осъществи на 15 януари, ден след датата, и ще се проведе в Nodeolseom Live House Сеул. Водещ ще е самият Джонгин, а билетите ще се пуснат на 11.01 само за ACE клуба. Много се радвам за него. Ако не бъркам това е първото официално офлайн събитие на EXO с участието на фенове от много, много време насам.:)
Изображение

 

Мястото, където ще се проведе тази парти фен среща.

Off Topic

 

Изображение

Изображение

Изображение

ИзображениеИзображение



Чаньол с нови сладки снимки в Инстаграм
Изображение

Изображение


За първият месец на 2022 г. EXO са #5 в класацията за мъжки групи.

Off Topic

 

Изображение

 

 

 

Окончателно - премиерата на филма с участие на Сехун PIRATES 2: The Goblin Flag, с премиера на 26.01.2022 г.

Днес излезе официалният трейлър.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен снимките по-горе, Чаньол постна още няколко в сторито си в Инстаграм.
"Здравей, Сехун!"
Изображение

Изображение

Забавно селфи. :D
Изображение
 


Бабъл ъпдейт и от Шиумин.
Отдавна не се беше показвал.
Изображение

Изображение

И привю на епизода с негово участие - Amazing Saturday еп.195, където танцува на коя песен? На бас, че няма да се сетите.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лей в реклама на HUBLOT

 

Лей Студио в Тутър: "Новогодишно резюме:  По пътя има много тръни. Заобиколен от тъмни облаци, той ги премести, за да види слънцето. Съпровождане, пазене, бягане, но никога изоставяне, ден след ден. Лей говори с песните си и помни със сърцето си. Пчелата е с теб година след година!"

Off Topic

 

 

 

"Новогодишно резюме: Имайте мечта и я сбъднете. Работете упорито през времето и постоянствайте. Нека мечтите ви мотивират и сбъднете повечето от тях докато сте млади!"

Off Topic

 

 

 

 

И отново Ишинг. 
Скоро ще краси корицата на китайсия Esquire.
Изображение

Изображение

Изображение
Още снимки - 1, 2, 3, 4, 5, 6.

 

Компанията му CHOMOSOME ENTERTAINMENT пък започна да публикува научно-фантастичен роман в WeChat акаунта на компанията. Казва се "Solar Discipline: Serial Number 136199" и ще качват части на всяко 10-то число от месеца.
Началото може да прочетете ТУК.

 

И да споделя нещо с което се събудихме тази сутрин - слухът, че Лей напуска СМ. Предполагам изтичането на договора му е причина за това, но засега няма нищо официално потвърдено. Честно казано, всички го очакваме и не би било изненада за никого. Единствено се надявам да остане член на EXO, дори официално да прекрати отношения с СМ. От друга страна ще ми бъде много по-спокойно за него. Звучи тъжно, но повечето сме наясно, че Партията управлява всичко в Китай, а за да станеш голям трябва да се съобразяваш с техните изисквания и насоки. Феновете са се подготвили да "гърмят шампанското", че вече е свободен, но не мисля, че реално ще е по-свободен от преди.
Както и да е, ще поживеем и видим. Докато не излезе нещо от самият Лей, всичко са свободни интерпретации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е жив и здрав, Кьонгсу! 

Все така напред и нагоре в професионален и личен план! 

Дори ни зарадва със снимка в LYSN. 

b991ce2a2fbe50be.jpg

 

Както и с пет въпроса и отговора, подготвени за EXO-L, в които пожелава основно здраве. 

EXO-L: Пожелай си нещо за рождения ден. 

D.O: Бъди здрав, Кьонгсу! 

EXO-L: Нещо, което искаш да направиш на рождения си ден? 

D.O: Да пътувам в чужбина. Да ям вкусна храна. 

EXO-L: Подаръкът, който би искал да си направиш? 

D.O: Добро здраве. 

EXO-L: Кажи ни какво си пожелаваш днес? 

D.O: Семейството ми, всички, които са ми скъпи, моля, не се разболявайте! Просто бъдете здрави! 

EXO-L: Нещо към EXO-L, които ти изпращат пожелания за празника? 

D.O: На тези, които ми пожелават Честит рожден ден, въпреки че не мога да се погрижа за всички, бъдете щастливи. И честит рожден ден! (предполагам тук любезно отново честити празника на всички останали рожденици) 

6015d14ae23a0b5d.jpg

 

Снощи се включи и в Бабъл за малко, за да благодари за пожеланията и сам да пожелае честит рожден ден на хората, които скоро имат такъв. Каза, че снимките за филма ("Secret") приключват другата седмица и след това ще си даде почивка. Препоръча когато почиваме да го правим качествено. Пожела здраве и си замина. 

 

Да ви призная тайничко (а и вече явничко) се надявам на нещо малко повече от него. Казвам си честно, не ми стигат задочните Бабъл съобщения веднъж месечно в които препоръчва да се храним добре, пожелава ни здраве и "до другия път". И като си помисля, че скоро започват следващите снимки на поредната драма... Много ли искам? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на това страхтно момче!

Да е жив и здрав, много късмет и успехи му желая.

Голям чаровник и талант е, чакам с нетърпение да видя новите му проекти:).

spacer.png

 

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес получихме неочакван подарък - ъпдейт от Сухо, който заедно с Джонгин, присъства на премиерата на филма с участието на Сехун The Pirates 2. Двамата са седяли заедно и усилено си приказвали преди началото на филма, споделя късметлията фен, който ги е видял.
Изображение

 

Снимка на Сехун от днешната пресконференция.
Изображение

Изображение

Любезен, както винаги.
"Здравейте, аз съм О Сехун, играещ ролята на Хан Гунг. (покланя се) Много Ви благодаря, че отделихте време да дойдете и гледате (филма). Надявам се да се забавлявате! Честита нова година! (отново се покланя)"

Off Topic

 

 

 

 

А мюзикълът на Чаньол Meissa's Song вече може да се гледа онлайн на платформата LIVEnow.
Изт. Инстаграмът  на мюзикъла

Off Topic

 

 


909a258795d1c0d4.jpg 


Накрая нещо за Бекхьон, което си знаем, но да го видим написано черно на бяло си е друго.
В публикуваната класация на Gaon за общи продажби за последните 10г. Бекхьон е #1 соло певец, с продадени 2 657 711 албума, което затвърждава статуса му на "Номер 1 солист" 
Изт. NAVER
Браво!
Сладур.
(и как ми липсва, ако знаете)
Изображение

Обаче най-хубавото е, че в понеделник е дата....? Да, 17-ти. И всички знаем какво да очакваме тогава, нали?:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Ким Джонгин! 

Честит празник на Кай!

Да е жив и здрав! 

Благодаря му, че е част от любимата ми група!

Селка от рожденик. 

f37b10f9e6183cab.jpg

 

И отговори на пет въпроса, зададени от EXO-L. 

EXO-L: Кажи нещо на себе си за рождения си ден? 

Кай: Честит рожден ден, Джонгин! 

EXO-L: Има ли нещо, което би искал да правиш днес? 

Кай: Парти за рожден ден. Но нямам много приятели, така че няма да има такова парти. 

EXO-L: Какво би си пожелал за тази година? 

Кай: След като Ковид изчезне, Кай и феновете ни... Надявам е всички да са добре. 

EXO-L: Кой е най-забележителният рожден ден, който си имал? 

Кай: Когато бях в основното училище. Майка ми се попита какъв подарък бих искал. Аз се пошегувах, че искам Kanchu (някакво сладко мисля?) и наистина го получих. Плаках. Обаче имаше и торта-изненада, така че е забавен спомен. 

EXO-L: Кажи нещо за EXO-L, които ти честитят рождения ден. 

Кай: Заради това, че празнувате щастието ми е различно. Чувствам се сякаш имам целия свят. Повече от всичко, вие сте моят подарък. 

633b2903fa464ef7.jpg

 

 

Едно ексклузивно интервю за медията Daily MORE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на любимецът ми от групата.Заради него започнах да слушам ЕХО.Много здраве и професионални успехи му желая.

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво момче, ти си като праскови.:wub: Честит рожден ден на реалната кукла Bratz, един от най-талантливите изпълнители в K-pop, и краля на фенкамите „Love Shot“, Кай от EXO!:blush:

d94682066a04381b.jpg

Тази негова усмивкаB)

96098c4518ecb8f2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на усмихнатия и талантлив Джонгин!

Много щастие, любов и успехи и в личен и в професионален план.

Много ме радва активността му, за в бъдеще още много и интересни проекти.

spacer.png

 

spacer.png

 

Принц чаровен на Гучи

 

Тук лек сърцетуп, ама момчето си заслужава подскоците на сърцето;).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай и GUCCI за февруарския брой на Esquire Korea.

1642176944-20220114-151918.jpg

1642176980-20220114-151911.jpg

 

 

Няколко снимки от провелото се на 15.01 КАЙ-ПАРТИ.
Изображение

Изображение
 

Момента с духането на свещичките.
Кай: Когато пеете "Честит рожден ден " на Кай или Джонгин пеете?
EXO-L: На Джонгин.
Кай: Честит рожден ден, Джонгина.:)

Off Topic

 

 

 

На изпроводяк лично е дарил присъстващите с подписан постер.:cry:

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

 

 

 

И поредния виртуален музей PEACHES, създаден от фен-базата STATION KAI.
Влезте, разгледайте какво са сътворили феновете. Както и предишния, този ще е бъде активен за една година - до 14.01.2023 г.

 

Феновете на Кай също така са се организирали в проекта "Adopt a KAIgom" за даряване на играчки - мечета, за детска болница във Филипините.
Изт. Philstarlife

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO спечелиха вода в категория K-Wave на 31 Seoul Music Awards. 

SMA са едни от петте големи награди в корейския музикален бранш, а тази по-специално се дава изцяло с гласовете на феновете по света. Ако кажа, че се радвам ще е малко. Щастлива съм. Не просто защото групата ми спечели "нещо", а защото в последните две години особено, се нагледах на оплюване, а думата "flop" и изрази от рода "кой слуша EXO в 2020... 21...22-ра година" ме нараняват, независимо, че гледам да не се вживявам в негативното из соц. мрежи. Когато искрено обичаш нещо няма как да не те боли, така си мисля. Просто свикнах да си поемам дъх и да отминавам, но болката си остава. 

Както и да е. Радвам се, че влизаме в 10-тата годишнина на EXO с толкова хубаво постижение. Гордея се с тях, с EXO-L, които този път се обединиха и показаха, че наистина сме едно, какъвто е и слогана ни, We Are One. 

Церемонията по връчване на Seoul Music Award ще се състои на 23.01.2022 г. 

Статия KpopStarz

 

А ето какво пише в изданието на организаторите Sports Seoul:

"Специалната Hallyu награда, която се решава със 100% международен вот, отива при EXO, които получиха 9 363 937 гласа (48.88%) в оспорвано съревнование. С 9 315 736 гласа (48.63%) BTS, които се класираха втори с минимална разлика, се изкачваха нагоре и слизаха надолу от започване на гласуването, но EXO спечелиха трофея Hallyu Special Award. Специалният им рилийз DON'T FIGHT THE FEELING, излязъл на 7 юни, е албум върху който групата работи, за да отпразнува 9-тата годишнина от дебюта си. След като записаха над милион продажби в първата седмица от излизането му, той покори класациите за албуми в страната и чужбина, доказвайки статуса на EXO, които  все още са в период на почивка."

ef1c04e148dc8b5c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бекхьон и месечното му видео.:)

Днес имаме час по керамика и ще правим чаена чашка, купичка за ориз и купа за рамьон. 

Колко се радвам да видя усмихнатото му лице, ако знаете. 

Ето какво споделя с нас:

"Здравейте, тук е Бекхьон. Честита нова година! В началото на миналата си казвах "Аз съм една година по-възрастен", но тази година си мисля "Денят в който отново ще срещна Ерис приближава". Как е при вас? Дадохте ли си много новогодишни обещания? Изпращам ви своите пожелания да постигнете целите, които сте си поставили за тази година! Липсвате ми. Липсвате ми толкова много, че не мога да го опиша. Забавлявайте се докато ме гледате да пробвам нови неща. Моля ви, бъдете здрави! Може би ще дойда да ви видя когато не очаквате. Пишете ми за деня си (дневници) с хаштаг #백현아오늘은, защото искам да знам какво става с вас."

 

Създаденото от Бек. 

30b802abd35d4b3c.jpg

 

7816c97754d45d9c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...