Jump to content

EXO


Recommended Posts

Покрай Кай тези дни почти забравих за Шиумин и тенис предаването му.


Епизод 13 на Xiumin's King of Tennis Tomorrow.

 

и епизод 14.:)

 

 

ТУК една статия в Naver, където се говори за участието му в мюзикъла HadesTown и колко много Минсок е израстнал като музикален актьор. 

Дават силно положителна оценка за изпълнението му, въпреки липсата на опит, какъвто имат колегите му в мюзикъла.:)

 

 

Реклама за рождения ден на Чен в Guro Digital Complex Station, разположена от 19 до 22.09.2021 г.

Off Topic

 

 

 

 

Реклама за рождения ден на Чен, на Times Square New York, от 16 до 22.09, също за 7 дни.
Изображение
 

Off Topic

 

 



И накрая една сладка усмивка от Чен.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и него. 

Месечното видео от Бекхьон, който този  път ще прави нещо за хапване за кученцето си и ще ходи да го види.:)

(леле, колко ми липсваше. Бекхьон де, не кучето. ) 

 

"Здравейте. Аз съм Бекхьон, който е много зле в рязането с нож. Има ли тук някой, добър в готвенето? Аз мисля, че съм безнадежден, но все пак ще дам всичко от себе си, нали знаете. Всъщност днес ще опитам да приготвя сладък картоф за Монрьонг (кучето). Благословия е да дадеш храна, която сам си приготвил на кучето, което обичаш и което също те обича. Въпреки, че не се получи перфектно, аз се постарах, а Монрьонг се забавляваше.

Виждайки това осъзнах какво удоволствие е когато някой се радва на храната, която си приготвил. Ето защо ще опитам да направя друго ястие (?)... Нека го кажа пак... 

Чувствам се доволен. LOL

Надявам се, че това около 13-минутно видео ще бъде (като) почерпка за вас. Моля, очаквайте и следващото ми видео! Чао! "

Off Topic

 

e566ceb2987ea718.jpg

 

 

ed2036c4ebdf55f8.jpg

 

 

Как готви Бек. :lol2:
0f02f764d6e65ca6.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях за "Добро утро", затова за "Лека нощ" - снимка Gass Тайланд туитър
Изображение

 

По-рано през деня Кьонгсу се включи в Бабъл.
Пътуваше към дома си след снимки и сподели, че отива да хапне вкусната храна на майка си.
Качи снимки на сладкото си кученце и пожела честит Чусок на всички.
Ако не знаете, Чусок е корейския Ден на благодарността в който отдават почит на предците си.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трейлър на шоуто на Netflix - TUDUM. Водещи на сегмента за Корея - Хичул и Кай. Излъчване 25.09, 22:00 KST. 

 

 

Честит Чусок и от Чаньол. :cry:

В Инста сторито си качи снимки с кученцето си, на което купува традиционна, корейска дрешка. 

Размазах се. 

a4b8caaeb84034d3.jpg

 

40edc7cf8a41ce8b.jpg

 

a01a1beb4122ed89.jpg

 

Ууу, ама е красавица като стопанина си. :)

cf79f376121f4150.jpg

 

e3a60d5beba05d9c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И друг ъпдейт си имаме с Чаньол, но този път в Инстаграма на Arena Korea и като рекламно лице на Aqua di Parma.

Снимки за октомврийския брой на списанието. 

5a194f03806db1d9.jpg

 

dfdde604ab47a02c.jpg

 

e153326b2ae2b858.jpg

 

 

Феновете сме голяма работа, още повече, когато става въпрос за майтап със самите нас и групата.

EXO никакви ги няма, само кученцата им се показват из социалните мрежи.

Вдъхновени от това EXO-L веднага предложиха нов събюните - EXO-PETS.

Измислен е вече и трак листа на първия мини албум:
EXO-PETS 1-ви мини албум 'The Warf' (препратка към албума The War):

1. Ko Ko Bark - разбира се, заглавното парче ще е в тона на оригинала Ko Ko Bop

2. Growl (Meow Remix) - Граул заслужено ще бъде почетена с Мяу ремикс

3. Pawer - къде Пауър там и Поуър (от paw - лапа)

4. Peter Paw - Питър Поу ще заеме мястото на Питър Пан, нали все е Питър...

5. Someone Call the Dog-tor - Overdose ще бъде включена с хитовия стих "Someone Col the DOG-tor"

6: Don't Fight the Feline - Не се бори с чувството се трансформира в Не се бори с котешкото

Желаем успех на новата подединица, която има вече изградена и силна фен база.

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инстаграма на Seoul Fashion Week.

Разкошен Кай.
(макар още да си чакаме промо видеото, което щяха на 15.09 да пуснат)
Изображение

Изображение

 

 

Лей в SCC S4.
Ах...
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Корея вече е 21.09 - рождения ден на Ким Джонгде, скъпия ни Чен.
По принцип избягвам да пиша поздравления преди датата да е настъпила по нашия край, но в случая искам да се присъединя към хилядите послания, които заливат социалните мрежи. Феновете вече половин час ползват хаштагове в Туитър с цел да привлекат вниманието и отново да покажат, че Чен е безкрайно обичан от феновете и ценен за EXO. 

Честит рожден ден, скъпи Чен!

Изображение

Изображение



Към поздравите се присъединяват и Tower Records Japan, които казват: "Джонгде, как си? Честит рожден ден!Искаме скоро да чуем силния ти глас като Чен от EXO. (Да видим) също и ангелската ти усмивка! Моля те, бъди здрав! Ще те чакаме!"
Изображение

Реклама за рождения му ден на COEX MALL.
Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

 

И накрая един проект на EXO-L песен за Чен, създадена по музиката на неговата HELLO.:cry:

 

"Здравей!" - било е трудно да кажеш тази дума,

Бих искал да съм там за теб...

Сигурно дълго си се чудил какво да кажеш,

чувствам болката ти.
 

Толкова думи си имал наум

Всеки ден страха се е промъквал,

и в този ден бих скал да държа ръката ти.

Искам силно да те прегърна...
 

Мълчание пресече пътя ни,

мракът пълзи, но аз ще остана.

Не трябва да казваш и дума,

любовта ми няма да се разколебае... 

 

Аз ще бъда твой щит и твой комфорт, приятел,

ще бъда всичко от което се нуждаеш
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, kandala said:

И друг ъпдейт си имаме с Чаньол, но този път в Инстаграма на Arena Korea и като рекламно лице на Aqua di Parma.

Снимки за октомврийския брой на списанието. 

5a194f03806db1d9.jpg

 

dfdde604ab47a02c.jpg

 

e153326b2ae2b858.jpg

 

 

Феновете сме голяма работа, още повече, когато става въпрос за майтап със самите нас и групата.

EXO никакви ги няма, само кученцата им се показват из социалните мрежи.

Вдъхновени от това EXO-L веднага предложиха нов събюните - EXO-PETS.

Измислен е вече и трак листа на първия мини албум:
EXO-PETS 1-ви мини албум 'The Warf' (препратка към албума The War):

1. Ko Ko Bark - разбира се, заглавното парче ще е в тона на оригинала Ko Ko Bop

2. Growl (Meow Remix) - Граул заслужено ще бъде почетена с Мяу ремикс

3. Pawer - къде Пауър там и Поуър (от paw - лапа)

4. Peter Paw - Питър Поу ще заеме мястото на Питър Пан, нали все е Питър...

5. Someone Call the Dog-tor - Overdose ще бъде включена с хитовия стих "Someone Col the DOG-tor"

6: Don't Fight the Feline - Не се бори с чувството се трансформира в Не се бори с котешкото

Желаем успех на новата подединица, която има вече изградена и силна фен база.

Изображение

 

 

 

Тук ме разсмя с глас, ама не може да ме видиш....ох, обожавам ги, заедно с кученцата им

3 hours ago, kandala said:

В Корея вече е 21.09 - рождения ден на Ким Джонгде, скъпия ни Чен.
По принцип избягвам да пиша послания преди датата да е настъпила по нашия край, но в случая искам да се присъединя към хилядите послания, които заливат социалните мрежи. Феновете вече половин час ползват хаштагове в Туитър с цел да привлекат вниманието и отново да покажат, че Чен е безкрайно обичан от феновете и ценен за EXO. 

Честит рожден ден, скъпи Чен!

Изображение

Изображение



Към поздравите се присъединяват и Tower Records Japan, които казват: "Джонгде, как си? Честит рожден ден!Искаме скоро да чуем силния ти глас като Чен от EXO. (Да видим) също и ангелската ти усмивка! Моля те, бъди здрав! Ще те чакаме!"
Изображение

Реклама за рождения му ден на COEX MALL.
Изображение

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

И накрая един проект на EXO-L песен за Чен, създадена по музиката на неговата HELLO.:cry:

 

"Здравей!" - било е трудно да кажеш тази дума,

Бих искал да съм там за теб...

Сигурно дълго си се чудил какво да кажеш,

чувствам болката ти.
 

Толкова думи си имал наум

Всеки ден страха се е промъквал,

и в този ден бих скал да държа ръката ти.

Искам силно да те прегърна...
 

Мълчание пресече пътя ни,

мракът пълзи, но аз ще остана.

Не трябва да казваш и дума,

любовта ми няма да се разколебае... 

 

Аз ще бъда твой подслон и твой комфорт, приятел,

ще бъда всичко от което се нуждаеш
 

 

 

Е, тук ме разплака...да ни е жив и здрав Чен, да се върне и да ни зарадва. Чакам го с огромно нетърпение, един от най-позитивните мембъри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЕХУН с кратко включване в Инстаграм. 

"Отдавна не съм бил на живо~ Ходих да тренирам и сега вечерям. Това не е кимчи, а пилешки гърди. Изкарайте си Чусок добре (приятно, хубаво)! Яжте много вкусна храна и се забавлявайте! Чао! Bye bye

Off Topic

Превод на английски @BUNNYMYEON:

210921 SEHUN INSTAGRAM LIVE #세훈: It's been long since I went live~ I went to exercise & am having my meal~ It isn't Kimchi (I'm) eating but it's Chicken Breast! Spend Chuseok well everyone~ Eat lots of yummy food~ And have an enjoyable time~ Bye~ Bai Bai~ #EXO @weareoneEXO

 

 

 

 

КьОНГСУ пък постна в Бабъл празнична трапеза, дело на майка му. 

Адски вкусно изглежда, нали? Както и красиво. 

227ca226e8e79afe.jpg

 

 

А в Китай отбелязват Есенния фестивал - вторият най-голям празник в страната след Китайската нова година. 

В спойлера може да чуете и аудио поздрава, който ЛЕЙ отправи към феновете. 

"Здравейте, всички, тук е Лей. Честит Фестивал на есента! Зная, че има хора, които са в чужбина и на които в момента им липсват семействата, родината. Но независимо от това къде се намират те, ще се наслаждаваме на ярката луна заедно. Надявам се, че чуждестранните ни приятели ще могат да опитат нашите известни лунни кексчета (явно китайски сладки) и ще научат повече за китайската култура. А аз се надявам, че ще прекарам празника с приятелите и семейството си. Честит Есенен фестивал!"

Off Topic

 

 

 

 

Поздравление и за Weibo, отново от ЛЕЙ.
"Здравейте, аз съм Жанг Ишинг. Есенният фестивал е традиционен празник в Китай, а така също и ден за среща (събиране) със семействата. Желая на всички щастлив Фестивал на есента!"

Off Topic

 

 

 

 

В LYSN качиха и няколко непубликувани снимки на ЧЕН. 

Красавец. Да ни е жив и здрав! :)

2562193d0d6226ae.jpg

 

b5e4d51801302ef2.jpg

 

Off Topic

 

a2ff06c87726a63b.jpg

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

 

КАЙ също е поздравил феновете в Бабъл.
Качил е снимки на... храна и е пожелал весел празник на всички.
(какво му трябва на един фен - да му пожелаят едно "енджой" и му става топло на душата :D)

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Джонгин прекарва празника в дома си като си играе с племениците, организирайки си мини олимпийски игри.

Изображение

 

Иииии си имаме снимки на още един кандидат за участие е EXO-PETS.:D
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на момчето с ангелския глас.

Да е жив и здрав, чакаме го да се завърне и да ни радва отново с момчетата.

Липсва ни, но сме много горди с нашия войник, момчетата от EXO пазят ли ЮК значи всичко е наред:).

 

spacer.png

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, ах, Чен, жив и здрав да е. :wub:

Тихичко ни е момчето, ама нали знаете какво казват за тихите води.

Я да видим...

 

Off Topic

 

Мега певец. То е ясно. :bow:

53376fe8ee315021040d3a75f497bbb3.gif

 

Усмихнат. Прекрасен. Това пък е още по-ясно.:icon_sunny:

e1c2ce75b30d9e84e57e605de1a88437.gif

 

Харизматичен. Ексо материал, все пак. ;)

tumblr-nav6sha-Whw1rjxb8po1-500.gif

 

"Лигльо". И той го може. :na2:

Kllu.gif

 

Обачеее...

 

 

 

 

Точка 18+

 

 

:wub:

 

 

 

:swoon:

 

 

 

 

 

Секси поглед. Уау. :blink:

ecd0694228698e206810a686b7482b219e71a939

 

Каня ви на среща. Бау. :beer:  :inlove:

exo-chen.gif

 

Чупя бариери.. :ilovethis:

2029118256-tumblr-m3d33pxbbg1qcv3eco1-50

 

Бонус за големите фенки:

Off Topic

 

Ах, нетърпеливи ли сте?

 

Off Topic

 

:emote_kiss3:

RvDb.gif

 

 

 

П.П:

E-zw-Xwg-VQAkp4f-P.jpg

 

Следва продължение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, skofiild написа:

 

Следва продължение...

Eeee, @skofiild, след такова начало очаквам продължението с нетърпение. :lol2:

 

При нас все още е 21.09, нали?

Пак да му пожелаем да е жив и здрав!
И за тези, които не знаят това изпълнение -  рок-Чен с песента Uprising.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе еп.15 на Xiumin's King of Tennis Tomorrow.
Шиумин ще играе финалния си мач. Отдаден и упорит.... Как мислите, ще спечели ли?:D

da7fd6ea62d968dc.jpg

 

 

Пак той качи снимки в Бабъл, споделяйки, че е прекарал Чусок със семейството си и си похапнал добре. Представлението на HadesTown днес е минало добре, а накрая чул да кратък откъс от песен, който му е напомнил за миналото - някъде за малко се чувало Growl.
Изображение

Изображение

 


И като говорим за мюзикъли, може ли да познаете най-новото?
ЧАНьОЛ ще дебютира на музикална театрална сцена във военния мюзикъл "Meisa's Song", който ще се изпълнява от  октомври.

Името "Мейса" е на звезда в съзвездието Орион, същевременно е името на главния герой в пиесата (доколкото разбрах) и носи посланието да не губим надежда в отчаянието.
Мюзикълът е създаден, за да отбележи 30-тата годишнина от присъединяването Ю Корея към ООН и творбата показва развитието й от страна, която е разчитала на помощ в миналото до такава, която помага на другите и се е посветила на опазване на световния мир. Режисьор ще е Lee Ji-na, който режисира също успешния мюзикъл "Gwanghwamun Sonata". Кастингът за ролите започнал още през мес. май, а сред избраните участници е и нашият Чаньол.
Представленията ще са в периода 15.10 - 27.11, в залата Woori в Олимпийския парк в Сеул.

Off Topic

"Pride for the soldiers, healing for the people" New musical "Meisa's Song" will start showing beginning October 15. Auditions have been ongoing since May & #CHANYEOL was chosen among 31 soldiers as members of the cast.

 

 

 Изт. Kookbang Ilbo

 

Постер на постановката.
Изображение

 

В спойлера може да видите предишните ни двама войника, участвали в мюзикъл. За наше щастие имаха и общо предсатвление, което можахме да видим.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе постерът на Чаньол за предстоящия военен мюзикъл. 

Рапърът ни ще играе главната роля, на войника Laman. 

2f4673a5caeacf97.jpg

 

Има вече и Трейлър.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, красив е. 

Пораснал? Не знам, за мен визуално си е същия - прекрасен. :)

 

В момента Сехун играе онлайн игри за SM Idol League, може да го гледате онлайн ТУК. 

d79096d2a1069fcf.jpg

 

d61dbc14689ecac6.jpg

 

 

И ПРИКЛЮЧЕНИЕТО ЗАПОЧВА

Първи епизод от KAIst днес в 23:00 KST. 

97033e232319fe0f.jpg

 

Ето го и него - KAIst, еп. 1.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DJ Raiden, който написа и изпълни заедно с Чаньол, Чангмо и И Хай страхотната песен Yours, скоро ще издаде своя първи мини албум.
Днес постна снимка в Туитър с думите: "Благодаря ти, че ми зае китарата си за моето видео." 
Китарата е на Чаньол и той я остави на съхранение при Рейдън докато е в казармата. Инструментът е използван и в снимките на филма The Box, при изпълнение на песента Without You.
Изображение

 

 

 

 

Днес при онлайн стриминга на SM Idol League фенове са попитали Сехун за соло албум, той отговорил: "Аааа, мой соло албум? Това е тайна."

Споменал е също, че във времето на почивка от снимките за драмата освен да тича покрай река Хан, играе футзал с приятели (игра, разновидност на футбола), както и с някои от момчетата от групата - Бекхьон, Кай, Сухо.

Преди няколко дни Лей му звъннал докато бил на някакво летище, защото му било домъчняло за макнето.

Задали въпрос на Сехун как е запаметил телефоните на мембърите:
Отговорил: "Ще започна с Минсок хьонг първо. Запазих го като "Минсоки хьонг" (в корейския наставката "и" се добавя към имената като умалително, изразява близост), защото му казвам така от стажантските дни. Запазил съм го така и продължавам, дори когато си смени номера..

Джунмьон хьонг е "Ehraee Джунмьони хьонг". "Ehraee" (този!), което всички знаем. Бекхьон хьонг е просто 'Бекхьон хьонг" и Чаньол е "Чаньол хьонг" също. Всъщност винаги запаметявам омерата им с имената им. Кьонгсу е просто "Кьонгсу хьонг", а Кай е"Ким Кай, всички знаят това. Койостана? О, Джонгде е "Джонгдехьонг". И кой друг, Лей хьонг? Хей, да ви кажа ли нещо наистина смешно? Как съм запазил номера на Лей? Запаметил съм го като "Ишинг хьонг", Ишинг е истинското му име."

Сехун - най-лоялното макне.:cry:

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

Статия в Kpop Starz със заглавие  "6 ПЪТИ В КОИТО EXO ДОКАЗВАТ, ЧЕ СА КРАЛЕ НА ЖИВИТЕ ВОКАЛИ, ДОРИ КАТО МУЗИКАЛНИ АКТЬОРИ - Списък с мюзикълите в които членовете на групата са участвали"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото на Кай, като официален посланик на Седмицата на модата в Сеул излезе. 

 

Пълна версия на клипа ТУК.

 

 

Както и епизод 16 на Xiumin's King of Tennis Tomorrow:)

 

И няколко снимки,споделени в LYSN.:wub:
Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лей за шоуто Street Dance of China S4.
Тази снимка ужасно много ми харесва
Изображение

Изображение

Изображение

 

Изображение

Кратко видео от подготовката за изпълнението.

Off Topic

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-рано се състоя събитието на Netflix TUDUM, в което канала презентира предстоящите си предавания.

Кай, заедно с Хичул от Super Junior бяха водещите.

 


Преди малко пък излезе и тийзъра на предаването New World, в което ще участват Кай, И Сънг Ги, Хичул - Super Junior, Ън Джи Уон от Sechskies, водещата Пак На ре и актрисата Чо Бо А. Според това видео шоуто започва на 20.11 по Нетфликс.

New Word ще ни покаже шестте знаменитости, които за период от шест дни ще са на непознато място. Ще им се поставят мисии, ще ги поставят в необичайни ситуаци. Както каза Кай "Сякаш снимах ситком." А Хичул каза, че никога преди не е изглеждал толкова "жалък".:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...