Jump to content

EXO


Recommended Posts

Дойде време за последния епизод на EXO Arcade S2. :cry:
Изображение

Изображение
 


 

 

Кай пък качи снимки в Бабъл, придружени от текст: "Компанията не ме пуска да си тръгна от работа. Аз съм мениджърът на екип Кай, но само аз съм в офиса. Искате да избягам? (явно вижда съобщения). Тогава вие ще трябва да ме издържате."
Изображение
 

Off Topic


Изображение
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Много ще ми липсват, страхотно се забавлявах с тях. И да си призная толкова много се радвах на Д.О, той е такава невинна душица. Всъщност като се замислих, колко различни са на сцената и в предаванията. Толкова са мили, внимателни, добри. Сигурна съм, че са едни умни, млади мъже, с които безкрайно се гордея лично аз. И относно пророкуването...ами защо си мисля, че ще има още изненади свързани с песните от албума? Нещо са ни подготвили, дано съм права.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано наистина получим изненади свързани с албума.
Тъй като няма как да промотират в момента, албумът се продава без никакви промоции и участия в предавания. Жалко и макар да го очаквахме, щеше да е хубаво да ги видим заедно, макар и в намален състав.

В качеството си на член на екипа на Devil Wears Jungnam днес Джонгин беше гост на MINT CHOCO FESTIVAL, който се организира от YT канала, където се излъчва предаването. Кай помоли да изтанцува малка част от DFTF с думите, че феновете не могат да видят всички мембъри заедно и танца им.
Ето кратката хореография, която беше подготвил за нас:

Off Topic

 

 


Танци, танци...
В ТикТок върви #PARADISECHALLENGE и феновете се справят забеежително.
Няколко представителни извадки в спойлера. :) 
(всички са страхотни и много се забавляват)

Off Topic

 

 

 

 

 



Ето какво ни качиха в социалната мрежа EXO, след като обявиха да проверим соц. мрежа в полунощ -  видео от заснемане на промо снимките за албума, като ни информират, че играта EXO SHIP-SAGA ще бъде активна до неделя. Фонова музика - No Matter.

2cd568e97bb33433.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, ivaiva написа:

Интересно ми е защо Кай е с нов цвят на косата? 

От доста време е с тъмен цвят. Просто покрай тийзърите, видеото, EXO Arcade, посвикна да го гледаш с оранжева коса, може би? :)
Но пък кой знае, може да снима нещо - я реклама, я някое предаване (както се е развихрил напоследък в шоубизнеса), а за клип за нова песен... не смея и да мечтая.

Което ме подсеща да кача плейлистата на предаването в което участва като мениджър-екип Ким Кай. Мисля, че не сме качвали последните излезли епизоди? На който му е интересно може да го следи, качват англ. субки ден два след излизане на сериите. 

Радио-предаването Free Hugs с Макс Чангмин и гост Шиумин, англ. субтитри.
Тази снимка... Сякаш сияе :)
a51576363f2d6f4f.jpg

От известно време Шиумин се интересува и занимава с готвене, основно на модерните напоследък rose tteokbokki и подобни.
Разбрахме, че любимият цвят на Минсок е син, пастелно син.
Има си коте, казва се Тан.
Напоследък разпуска като кара велосипед. На въпрос на Чангмин къде го държи отговори, че го който качва в апаратмента си. Макс сподели, че самият той е имал велосипед, който е държал на партера (в сградата, където живее), но са го откраднали.  Три часа го търсил, питал охраната, но не - нямало го, а Чангмин бил бесен. Шиумин каза, че неговия е скъп, не може да го остави така. ;) 
Иска му се да отидат с Макс отново в Чеджу, да се качат на планината Хала, да слязат и да пият макголи. 
Извън Корея - иска да посети Тайланд.
Оказва се, че той знае рождения ден на Макс, но Макс не знае неговия :D
Нещото, което носи винаги със себе си? То е ново, от скоро. Подаръкът от Сехун за рождения му ден - 24 каратова златна верижка и тя е най-скъпото му. (почти се разревах от умиление)
Любимият му алкохол преди е бил соджу, но сега е макголи. Напитката има много вкусове и той се опитва да пробва всичките, мези си го с пържен октопод.
Хаха Споделя, че откакто е в предаването с алкохола е наддал малко, защото пийва и хапва, но пък е щастлив.
В казармата всичко е почиствал с кърпички - шкафчето си, пода... Общо взето като нямал поставени задачи, по цял ден чистел. Войниците го молили накрая да престане.

Харесва футбола, но не се смята за добър. Прякорът му е ШиуМеси. В гимназията е бил луд по футбола, дори е ходил на състезание (шампионат?) в Китай с Фондацията на футболиста Park Ji Sung.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това не вярвах, че ще получим - запис от снимките на Лей за Don't Fight The Feeling. :blink:

 

 

ЙЕС ЙЕС
Сцени от фотосесията за албума, разширена версия. :) 
Какво по-хубаво от това да ги видим как снимат, записват и се забавляват заедно? Защото както за Бекхьон, за мен, за редица фенове, а сигурно и за вас, EXO е дом. 
Изображение
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лей ще се завърне като капитан на отбор в шоуто Street Dance of China, сезон 4 (SDC 4). 

1c2231f3ac53d638.jpg
 

 

Jungnam Bae, който е заедно с Кай в предаването за мода, актуализира Инстаграм акаунта си със снимки с Кай и текст: "Уча се да танцувам от ръководителя на екип Кай. Наистина разбирам, че пътя на танца е много, много дълъг. Лидер Кай не е номер 1 без причина

1fafaa118ca8ded6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моменти от заснемането на видеото на DFTF.
И за да не се чудим кога е заснето видеото - било е на рождения ден на Минсок.,26.03. Вече знаем.
Разбрахме също, че Чаньол е дошъл на снимки с мотора, но тъй като има две студиа с едно име - отишъл първо на грешното място, където нямало никого. 

Какво си пожела Шиумин? "Надявам се Чаньол да не се наранява докато е в армията!"
06646293f3868afb.jpg

a2b3ff554962e9e8.jpg

Аз не плача. Изобщо. :cry:
Какво ни каза Бекхьон? "...И много хора са забравили за химията между членовете. Искам да ви я припомня."
2723edcd17019d51.jpg

a2534c8971315ab5.jpg
 

Off Topic

 

bf939a8a7d77b30a.jpg


49e92331be0f1c12.jpg

3ce454001eaf2c49.jpg

e66375723f6021f1.jpg

49753e501e93fe72.jpg
 


 

 

 

Специалното видео Just Us Usual получихме при постигнати 30 млн. гледания на клипа на Don't Fight The Feeling.
Когато станаха 40 млн. получихме видео от фотосесията.
Днес клипа на DFTF достигна 50 млн. и ни пуснаха "зад кулисите" .
Една от фен базите подсеща, че за да се стримва правилно едно видео (което и да е) трябва да се гледа до край, без прекъсване и като завърши да се гледат 4 - 5 други (наричат се "филъри"), преди отново да се върнете на това, което стримвате. Така работи YT, за всички.
Но по-важно е, че ни подсетиха, ако ползваме за филъри видеа от канала на Чаньол NNG да не пропускаме рекламите, защото средствата от тях отиват за благотворителност. Това е един непреките начини EXO-L да се включат в набиране на средства за хората в нужда. :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албума DON'T FIGHT THE FEELING завърши с 902 210 продажби първата си седмица след излизането. Това го прави най-продавания албум на групата досега, както и #8 в класацията за най-високи седмични продажби в Корея изобщо.
Видеото е най-гледаното на мъжка кей-поп група за изминалата седмица, а албума достигна #1 в световната класация на iTunes. 
Браво, EXO и EXO-L!

 

EXO заемат и #2 място в класацията на мъжки групи за м. юни. 
Изт. Soompi
June Boy Group Brand Reputation Rankings Announced

 

Днес беше деактивирана и играта EXO SHIP-SAGA. На страницата пише: "Промоцията приключи. Благодарим ви за помощта!" 
Твърде черно и тъжно е, затова го слагам в спойлер. :unsure:

Off Topic


Изображение
 


 

В Корея вече е 14-ти, което ме подсети за нещо.
Преди 8 години, на 14.06.2013 г., EXO печели първата си победа в музикално предаване. Това става на шоуто Music Bank с песента Wolf, която честно казано недолюбвах тогава. Бегло си спомням, че попадах на клипа по някоя от музикалните ни телевизии и се чудех какво пък толкова й харесват. Минаха години, аз вече съм голям почитател на групата и макар да не е сред любимите ми песни донякъде вече оценявам колко експериментална и различна е, както и какъв риск са поели тогава с това нетипично парче.
Видео от знаменателния момент и развълнувания, разплакан Сухо на преден план.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO постигна 1 млн. продажби със специалния, си шести албум DON'T FIGHT THE FEELING.
Продадените през първата седмица копия според GAON са 1 089 681, което "още веднъж потвърждава неизменното влияние и статуса на групата". Това го казват в материала, не са думи на фен.

Изт. NAVER 

Изображение

 

 

Албумите продадени в над милион копия са:
2021 Don't Fight The Feeling
2018 Don't Mess Up My Tempo
2017 The War
2016 EX'ACT
2015 EXODUS
2013 XOXO

Изображение


Аз лично съм изключително горда с новината предвид факта, че албумът не се промотира, няма включвания на живо, няма VLIVE, няма реклами, нищо. 
(още не мога да преглътна факта, че OBSESSION за малко не стигна милиона, но все някога ще го преживея ;) )

 

 

Лей е на корицата на китайското издание METAL за м.6.20121 г.
Изображение

Изображение

 

Off Topic

 

Туит


Изображение
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко красиви снимки от Лей за списание METAL, както и кратко видео в спойлера.
Изображение

Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

Видео, качено в Туитър

 

Изображение
 

Изображение

 

Изображение

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

 

 

Очакваме още една песен за сериал от Бекхьон, записана за предстоящата драма Red Sky, предвидена за излъчване през есента.
Бекхьон - кралят на ОСТ-овете.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай и Bae Jung Nam, с когото водят модно предаване, ще са гости на юлския брой на W Korea.
Корица - Кай.
Изображение

А това е снимка на Джонгин в EXO XR Gallery, виртуалната изложба на албума, която стартира днес за корейските фенове. За нас, международните такива, са обещали да "отворят" следващата седмица.
Ето какво казва Кай тук: "За нас времето прекарано заедно винаго е като сън. За да са щастиливи и EXO-L, аз винаги ще показвам своята готина страна"

Off Topic


"To us, the time we spent together with everyone always feels like a dream. In order for EXO-Ls to have a happy time as well, (I) will always show a cool side (of me)"
 


Изображение

Снимка и от Шиумин.
"Гордостта и младостта на EXO, EXO-L! Винаги съм благодарен. В бъдеще нека останем заедно, за да може младостта ни винаги да блести. Обичам ви."

Off Topic


"EXO's pride and youth, EXO-L! (I'm) always thankful~ In the future, let's stay together so that our youth will always be able to shine! I love you"


Изображение

Сехун - настоящият лидер на EXO. "Ако съм с EXO-L, където и да отидем ще бъде рай." 

Off Topic

 

“If I’m together with EXO-L, wherever we go will be heaven!”
 


Изображение

Войничето ни  Чаньол. :) 
"Благодарен съм на EXO-L, които винаги да нас, до мен, и винаги ще ви обичам." 

Off Topic

 

"I'm always grateful to EXO-Ls who have always been by our/my side and I always love you!"
 


Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO XR Gallery -Бекхьон:cry:
"Ние сме голяма сила един за друг. Нека бъдем заедно много дълго време."

Off Topic


“We are each other’s great strength. Let’s be together for a very long time "
 


Изображение
 

Кьонгсу, както винаги конкретен и на място. :) 
"До EXO-L. Ще се стараем винаги да ви даваме хубава музика (да слушате). Моля, бъдете здрави и винаги щастливи. Благодаря!"

Off Topic


To EXO-L We will work hard to always give you good music (to listen to). Please be healthy and happy always. Thank you^
 


Изображение

Лей, който за съжаление не е представен с послание, но пък е страхотен (както винаги).
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В качество си на директор на Chromosome Entertainment Лей публикува в социалните си мрежи покана към бъдещите трейнита. 

"Вълнувам се да обявя, че това лято приемаме кандидатури от цял свят. Нямам търпение да видя невероятния талант, който носите. Какво чакате? Кандидатствайте сега.

Може да го видите тук

 

Още по-хубавото е, че Сехун сподели тази новина в Инстаграм сторито си. 

Най-лоялното и подкрепящо макне. :)
Добавям - по-късно и Шиумин добави същата история. 
Най-подкрепящият хьонг.

49dd66bfd547e5d6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, kandala said:

В качество си на директор на Chromosome Entertainment Лей публикува в социалните си мрежи покана към бъдещите трейнита. 

"Вълнувам се да обявя, че това лято приемаме кандидатури от цял свят. Нямам търпение да видя невероятния талант, който носите. Какво чакате? Кандидатствайте сега.

Може да го видите тук

 

Още по-хубавото е, че Сехун сподели тази новина в Инстаграм сторито си. 

Най-лоялното и подкрепящо макне. :)

49dd66bfd547e5d6.jpg

 

И лидер, да не забравяме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO са #1 в седмичната класация за албуми на GAON.
Браво!

Но аз съм най-щастлива да споделя месечното видео на Бекхьон. :) 
(въпреки че това е едно от най-... както е модерно да казват "queistionalble" или "поставящо въпроси" негови видеа, които съм гледала)

Ето какво казва самият той за видеото: "Здравейте! Тук е вашият домакин Бекхьон. Добре ли сте? Днес правих слайм... Хм... да... Буквално "правих", Трябваше да бъде ASMR , но е твърде шумно, нали? Но това е чарът на 큥Tube (канала му) ^^. Няма да можете да заспите докато слушате това, но моля ви, гледайте го през деня. Или когато се събудите, за да се развеселите. Надявам се всички да имате хубав ден! 큥Tube ще качва постоянно, така че моля ви елате, гледайте и ни изпратете много любов. Сега ще тръгвам.... *Отлитам*"

Off Topic


Hello! It’s your host BAEKHYUN! Are you all doing fine! Today I made some slime…. Hmm… yeah… I literally just made it… It’s supposed to be ASMR but it’s too noisy right? But that’s the charm of 큥Tube ^^ You wouldn’t be able to fall asleep while listening to this but please watch this at daytime! Or when you wake up to cheer yourself up! I hope you have a nice day today! 큥Tube will be uploaded steadily, so please come and watch and send lots of love! I'll be off for now then…*Hops away*

 

 

 

 

W Korea с кратко видео на Кай и Bae Jung Nam по повод предстоящото им участие в следващото издание на списанието. 
Двамата изпълняват мисията да се превърнат за малко в модни редактори.
Има англ. субтитри. :) 



Korea Times с материал за участието на Кай в новото предаване на tvN за почивката на младоженци на о-в Чеджу, за което споменахме по-напред в темата. Първо излъчване на 12.07.2021 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...