Jump to content

EXO


Recommended Posts

От вокалното студио Vocal Tunning ни казват да очакваме втори тийзър на Hurt в петък, 18:00 KST.
Изображение

Ето как изглеждат някои от рекламите, поставени в Сеул за рождения ден на Бекхьон. :) 

 

EXO е #2 в TOP20 на най-стримваните к-поп групи в Корея. 
Изображение

 

 

Класацията за най-влиятелни чуждестранни знаменитости в Китай включва почти всички EXO мембъри, както следва:
#1 Park Chanyeol
#2 Byun Baekhyun
#3 Oh Sehun
#5 Kim Jongin
#7 Kim Minseok
#8 Doh Kyungsoo
#9 Kim Junmyeon

(ако някой се чуди защо Чен не присъства, нека си припомним, че тези класации се основават най-вече на ангажираност, споменавания в соц. медии и тъй като Чен от половин година е в армията и липсват "шумни" неща около него, затова не е включен, нищо повече. EXO-L си го обичат, ценят и чакат)

Off Topic


Няма налично описание.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бекхьон е записал ост за драмата Doom At Your Service.
Другите изппълнители са TXT :) , Gummy, Ailee, Davichi и Со Ин Гук
Още не са уточнени датите на излизане, но кротко и доволно усмихнати си чакаме. 

Изображение

Хаха, искате ли още един ъпдейт от Бекхьон? Този път от Инстаграма на Каспър, един от хореографите на EXO. :) 
Изображение

 


В момента Ишинг присъства на официално събитие на бижутерската марка CHAUMET, чийто посланик е.
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторият тийзър на HURT - Baekhyun, Seomoontak.


СЕХУН също постна видеото в своя Инстаграм, както и своя снимка. :) 
(като един истински EXO-L веднага започвам да търся спойлери хахаха)

Изображение


БАБЪЛ ъпдейт от Кьонгсу:
- Подготвихте ли се да кажете "Благодаря" на родителите си утре? (На 8.05 в Корея отбелязват деня на родителите)
- Аз ще го направя утре, но хората, които вече са благодарили са наистина страхотни. Тези, които не сме го направили да го направим заедно утре!
- Чуждестранните фенове (обръща се към нас :cry:) , в Корея утре е Денят на родителите, да го направим заедно, да благодарим на родителите си.
- (чрез гласово съобщения) Всички сте страхотни.
- Всички са готини.
- (отново гласово съобщение) Всички сте страхотни хаха Как се предполага да го направя?
- (трето гласово съобщение) Изглежда всички сте здрави и се справяте добре, това е хубаво. Утре, моля ви, хапнете вкусна храна с родителите си и се надявам да си изкарате добре. Ще се върна скоро да си говорим (използва думата "play" (играем). Бъдете щастливи! Чао!
- (четвърто гласово съобщение) Все още не мога да ви представя соло албума си. Любимата ми песен е  (
запява английска песен - Ed Sheeran - Supermarket Flowers)

Off Topic


тук може да чуете хубавия му глас :)

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шиумин поздравява Макс Чангмин TVXQ по повод старта на радиопредаването му "Free Hugs" 

Off Topic

 


 


Бекхьон също го поздравява, в отговор Макс му е пожелал лека служба! :) 

Off Topic


 



В Инстаграм Лей благодари на CHAUMET: "Благодаря, че отново ме поканихте! Благодаря, че работим заедно вече 6 г.!"
Изображение


Тези пък са просто готини и ми липсват - нашата бигъл линия. :) 
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туитър ъпдейт от Voice Tunning с Бекхьон. 

 

Още красиви снимки на Лей от събитието на CHAUMET  вчера. 

Туитър

2a9b7ea0c8e0efd6.jpg


Снимчица на Кай от Инстаграма на 15ya.baby
Изображение


 

И да споделя нещо странно. 

Вече втори ден Инстаграма на групата публикува и изтрива нещо и хората споделят, че получават известие, но като отидат там няма нищо. Вчера се ядосваха на мениджмънта на акаунта, но днес вече повечето EXO-L са убедени, че е с причина и е свързано с комбека. Е, крайно време е.
Да видим утре дали ще потретят. 

 

Кой иска войнишка снимка? Отново Чаньол.
(за времето му в казарма получихме повече съдържание за всичките пет месеца преди това)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора серия от предаването с Кай - The Devil wears Jungman, явно спортни облекла са избирали.
Официалният Туитър на EXO също сподели епизода.



Няколко снимки от личния Инстаграм на Кай. Пу-пу, какъв ни е хубавец. :) 
Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Privé Alliance, марката на която Бекхьон е ко-креативен директор сподели в Туитър следното: "Общността на Privé Alliance - благодарим ви за подкрепата! Продължавайте да ни тагвате с вашите OOTD (което означава "outfit of the day" или "облекло на деня"). Бекхьон остава ко-креативен директор на Privé Alliance и е подготвил дизайни за идващите сезони. До скоро!"

Off Topic


The Privé Alliance Community—thank you for all your support. Keep tagging us with your OOTDs! Baekhyun remains as Privé Alliance’s Co-Creative Director and has prepared designs for the upcoming seasons. See you soon,


Изображение

В този красив колаж са включени Кай, като модел за фланелка на марката, септември 2018 г., 
Privé on Instagram: “Kai wears Classic Logo T-shirt. Available now at  www.priveny.com. #privebybbh” | Kai, Selebritas, Nct taeyong

както и Сухо, позиращ с яке на Prive, януари 2020 г.
Privé Alliance on Twitter: "#Suho of #EXO in our “Unfinished” Down Jacket  in crimson red. Photo courtesy of Lined Magazine. More of Suho's cover  feature available at Lined magazine's latest issue. Get

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления от Лей по повод Деня на майката.

Off Topic

 

 




Ново в Туитър акаунта на Voice Tunning:
"Проектът Votiz! Песента #Hurt днес в 18:00 KST ( (при нас утре 12 ч).
Най-добрата дива, която е с нас от 14 години #Seo Moon Tak!
#Beekhyun, който тренира усилено с огромна страст за пеене!
Щастлив съм, че успяхме да създадем това заедно и благодаря!
Благодарение на това мечтата ми да чуя реални звуци, истински вокали, истинска музика изглежда се сбъдва!"

Off Topic

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реклама на Кай за Bobbi Brown. 

Малко в повече ми идва цвета на балсама, а мислех, че съм свикнала. :D

 

Бекхьон. Ъпдейт от Voice Tunning за песента HURT. 

b125610697ca45c6.jpg

 

И Чаньол за Arena Korea. Обещават и материали "зад кадър". :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бекхьон х Сомунтак - HURT.

 

 

Страницата The Korean Actors 200 вече зареди информацията за актьора До Кьонгсу. :cry:
Представен е с думите: "Омагьосващи очи, които прозрачно отразяват душата на героя. "Swing actor" с гигантско присъствие."

Off Topic

 

До Кьонгсу

Публичното мнение за айдълите, првърнали се в актьори е по-скоро негативно, защото хората смятат, че бедната актьорска игра се допълва с добър външен вид  и че в качеството им на звезди получават лесно възможностите си  (за участия). Но не такъв е случаят с До Кьонгсу. Въпреки че е известен като основен вокал на EXO, момчешка грипа с огромна фен база, До внимателно избира ролите си в света на киното.  Филмовият му дебют CART  (2014) описва борбата на почасовите работници в супермаркет, сбъскващи се с несправедливи уволнения. Появяващ се като беден ученик, с майка почасов работник, До беше споменаван от критиците като новоизгряващ актьор на когото да се обърне внимание, заради естественото му изпълнение, въпреки че никога не е взимал часове по актьорско майсторство. Героят му в сериала It's Okay, That's Love, който се излъчва същата година, е на момче страдащо от домашно насилие и не е лесен да се изиграе, но деликатното представяне (от До) е добре посрещнато от мнозина. 
Поредицата Along With The Gods , където До играе слаб и трудно адаптиращ се войник, получаващ специално отношение, превръща До Кьонгсу в актьор участвал във филм видян от 10 млн. зрители. В първата част - Along With the Gods: The Two Worlds (2017), войникът убива човек при инцидент, докато в продължението Along with the Gods: The Last 49 Days (2018), героят му показва, че е знаел последствията от своите действия, което изненада зрителите. До Кьонгсу свърши страхотна работа показвайки жалките и слаби черти на героя, които го водят до степен да изгуби себе си. Казват, че в следващата част на поредицата, третата от четирите, актьорът ще има главна роля и ще покаже дори още по-всеобхватно, по-разнообразно изпълнение. 
Добре оформеното му лице, дълбок поглед, стабилността и тежестта на гласа му го открояват. Играл е роли на чувствително момче, редица младежки роли, но въз основа на вида му, който се променя в зависимост от ролята, както и на актьорските му умения, очакваме с нетърпение да видим филмите, които До Кьонгсу ще избира занапред.
Jung Sujin

 


1db385f4cd8ad1b4.jpg
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Преди малко Сехун беше на живо в Инстаграм. Тук EXO-L обобщава накратко какво разбрахме днес:
1. Албумът на EXO ще излезе скоро... вероятно
2. Да очакваме и соло албуми
3. Чаньол и Бекхьон са добре
4. Сехун е изморен след плуване, започнал е да тича за добра форма, но му е харесало и продължава
5. Сехун все още не е закупил You Tube Premium :D

Изображение
 

 

Сехун гледа видеото на Hurt, излязло по-рано днес, а Студио Voice Tunning пък са гледали него - споделиха снимка от "реакцията му" в Инстаграма си. :D


В спойлера е целия лайф, с английски субки. Феновете са бързи (когато решат)

Off Topic

 


 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO смениха кориците на акаунтите и.... :cry:
Специален албум (какво, по дяволите, е това) Don't Fight The Feeling или НЕ СЕ БОРИ С ЧУВСТВОТО. Обещавам, щом е за EXO няма!

Под гифчето, изобразяващо радар, засичащ 9!!! точки, пише:

Обозначение: EXO планета

Местоположение: Външна орбита

Корицата.
Изображение

В спойлера е туита с инфото за комбека, както и детайли за поръчващите албума.
Ще има две версии.
Версия 1: 6 корици, 6-те мембъра
Версия 2: 1 корица, обща

Off Topic

 


 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като го видях това в Туитър, първо си викам, това сега ново ли е, да не го е ретутуитнал някой и да е от преди години.

Еее, много се радвам. :wub:

 

И съм готова да се хвана на бас, че всички EXO-L са били ето така..

Off Topic

 

E1-Ce-RHu-Vk-AIO2hj.jpg E1-Ce-RTj-Uc-AMq995.jpg

 

E1-Ce-Rfu-Vo-AAUZ8-V.jpg E1-Ce-Rs-AVk-AMdt-IN.jpg

 

П.П: Тия дни се замислих над нещо.

В момента бълва от нови и нови групи, и няма лошо де.

Но аз се замислих над това, да ги нарека по-възрастните групи, при които момчетата са в казарма и как понякога минават години преди да се завърнат, докато всички излязат. И колко е хубаво, когато този момент дойде. Тук не е точно така донякъде, те и преди казармата нещо бяха почнали да не са чак така активни като група / откъм завръщания имам предвид/, пък и понякога си мисля, какво ли пречи на групите, когато някой е в казармата, другите не могат ли да я подържат и те да си правят групови неща. , Накратко, Ексо определено липсват. Затова SM да се замислят, аааа...

Радвам се... Интересно ми е какво ли са ни подготвили. :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно това правят EXO преди с Obsession, сега с DFTF. Да, завръщанията не са два пъти в годината (легендите говорят, че е имало такива години ;) ), но вече втори албум групата издава с непълен състав. Да не говорим за солата им. Ужасно съм горда с тях. Страхотна музика правят и заедно, и поотделно, и с извинение трябва да си глух и сляп, за да отречеш създаденото през годините.

Иначе да, врим и кипим, но виждам, че не само ние EXO-L, а и хора от бранша.
Както Сънгмин от Stray Kids например, който казва: "Боговете на к-попа се завръщат."
Изображение

Или World Music Awards, които написаха в Туитър: "Корейските икони EXO обявиха новия си албум #DontFightTheFeeling и споделят първи тийзър."
Изображение



Освен, че сме щастливи от новината за комбека, всичките EXO-L сме с наострени уши и очи на шест.
Вследствие на първото се разкри, че звука в тийзъра е всъщност морзова азбука, която след като се разкодира изписва E.X.O.
А очите ни помогнаха да видим следното - радара присъства в EXO PLANET #5 The EXplOration VCR видеото от 2019 г. (за справка - 0:15 мин.) 


Засега това са открили детективите на фендъма, но кой знае какво още може да изскочи. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специалният албум Don't Fight The Feeling ще излезе на 7 юни. 

Предварителните поръчки започват от днес. 

Чудех се, търсех какво чудо е това специален албум, но така и не разбрах. Говори се, че ще включва соло песни и от събюнити, което всъщност си очакваме. 

920dfa932b6a3613.jpg

 

Тези корици са създадени от фен, доколкото разбрах,- по една на всеки от членовете, вкл. Лей и войниците - 

 Его ги, да им се порадваме, че отдавна ги чакаме. 

Off Topic

 

fa9a50749bddf3d5.jpg

 

73d8e5acbdf966b1.jpg

 

47b0d04dde209789.jpg

 

b8c45fc5c80bef70.jpg

 

3168fae3fa9f8682.jpg

 

9344fbb67073b9ab.jpg

 

03570d3863457dd5.jpg

 

64cd1f2572ac6dfc.jpg

 

a5e43ca7a0dd3561.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Туитър

 

 

Малко инфо от мен за Бек..

 

Име: Byun Baekhyun
Рожден ден: 6 май 1992 г.
Дата на записване: 6 май 2021 г.
Полк: 23-ти полк
Рота: 3-та рота
Взвод: 3-ти взвод

Отряд: 2-ри
Номер: 141

 

 

Изображение


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колаборацията HURT на Бекхьон Х Сомунтак е #1 в класацията K-Rock Genious Korea. 
Както Genious Korea описват песента "Тя е част от VOTIZ - специален проект подчертаващ връзката между учителите и техните ученици, чрез музиката."

Междувременно специалният албум на EXO - Don't Fight The Feeling, дебютира като #1 в дневната класация за продажби на Ktown4u, с над 14 000 предварителни поръчки.
15573d99547a416d.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт със Сехун в Инстаграма на GLAM Lelaki. Фотосесия за DIOR Есен 2021.
Изображение

Изображение

Изображение

 

И нещо неприятно.
Албумът Don't Fight The Feeling ще има само две версии (без индивидуални). Жалко. Голяма част от феновете си закупуват всички корици, а още-по неприятното е, че информацията илиза след като дадоха надежда на много EXO-L, че ще могат да разширят колекциите си. 
 

 

ПРОДЪЛЖАВАМЕ деня с нещо далеч по-хубаво.
CATMAN, китайския филм с участие на Сехун, най-сетне ще има своята премиера в Китай.
Това ще се случи скоро (очаква се датата), а мястото е платформата iQiy, които вече качита ТРЕЙЛЪР на филма.
Дано наистина този път китайските приятели не ни подведат! 
Изт. iQiy Korea
51173493542_ea5eae37cb_o.jpg

 


Малко и за D.O.
Сегментът TMI на телевизия MNET класира Кьонгсу като #1  сред Най-добрите 7 - Перфектни по рождение айдъли .
Изт. Allkpop

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помните ли, че преди време продуцентът на Love Shot - Marz, беше обещал, че при достигане на 400 млн. гледания на видеото ще направи подарък на EXO-L?
Получихме го.
Удържа си на думата и в лайф в Инстаграм пусна това - демо вариант на Love Shot (версия 4). Какво ще кажете?

Off Topic


Линк към Инстаграма му, където постна отделните версии.

 


 

Да си кажа и аз мнението. :) 
За мен реализираният вариант си е най-добър не само защото съм свикнала, а някак най-....гладък, хармоничен ми се струва. Отделно от това мисля, че Marz търси реклама и използва момента около комбека, за да се възползва от шума на деня, като се включва индиректно (нищо конкретно не казва, разбира се) в хейта срещу компанията и името му се върти, обикаля сред фен базите, имиджът му сред феновете е все по-добър... Просто много удобен ми се струва момента да публикува "подаръка". Но може и да бъркам и да е чиста душа, искрено желаещ да зарадва феновете на група с чиято компания е в спор и от две години и повече не работи. 
А аз просто да имам голямо въображение.

 

 

 

Имаме и малко снимки от Ишинг за CHAUMET.
Изображение

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

Изображение
 

 

 

 

Ъпдейт от Туитъра на Voice Tunning с кратки сцени зад кулисите на записа на HURT.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...