Jump to content

EXO


Recommended Posts

Най-новият ъпдейт. :lol2:

EXO бяха споменати във филипинска медия като групата, която изчезва като призрак след като анонсира завръщането си. 

Изт. Inquirer.net

 Да ви кажа, то рев, мъка, ама вече ми е смешно. И както завършва статията: "Бъдете силни, EXO-Ls!  Те ще се завърнат и ще публикуват нещо... все някога."

55fa49ec096d0179.jpg

 

Като няма песни, има реклами. 

Бекхьон в Инстаграма на Life pharm



Преди два дни композиторката и продуцент Кийла Якобсен, която е и автор на музиката и аранжимента на Mmmh, написа в личния си Инстаграм следното: "Рядко публикувам в социалните медии, но бях насърчена и помислих, че ще е хубаво да споделя. Преди осем години получих първия си к-поп албум, XOXO на EXO. Спомням си, когато EXO дебютираха през 2012 г. и ако тогава ми бяхте казали, че ще продуцирам и пиша за соло дебюта на Кай нямаше да повярвам. Дори до днес, месеци по-късно, все още не мога съвсем да го осъзная. За мен е чест да бъда част от това, толкова съм горда от постиженията, които соло албума на Кай отбеляза и развълнувана как Mmmh беше посрещната по света. Още от излизането му четиринайсетгодишното момиче в мен крещи. Благодаря на всички замесени, че го изтласкахте напред и го накарарахте да разцъфти. Благодаря на и вас, удивителни EXO-L и к-поп фенове, че отдавате на Кай всичкото внимание, което заслужава."

Off Topic


I rarely post on social media, but have been encouraged and I thought this would be nice sharing♡ Eight years ago I received one of my first K-Pop albums, the EXO "XOXO" album. I remember when EXO debuted in 2012, and if you told me back then that I would be producing and writing on EXO KAI's solo debut release, I would not have believed it. Even to this day, months after, I still can't quite get my head around it. I am so honoured to have been a part of this and so proud of what KAI's solo album has achieved and so thrilled about how "MMMH" has been received globally. The fourteen year old in me has literally been screaming ever since the release. Thank you to everyone involved that pushed this forward and made it flourish. And thank you to all the amazing fellow EXO-Ls and K-Pop fans for giving KAI all the attention he deserves
 


Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EXO са номинирани за наградите на Weibo Starlight в категорията Top Artist 2020
E0NnCeeVEAMgxHB.jpg

Както и в категорията Top Artist of Korea 2020
E0NnBuLVEAAvHbk.jpg

Могат да гласуват само регистрирани в китайската платформа потребители, като периода е от днес до 14 май. 
(не успях да разбера кога ще обявят победителите, ще пиша ако попадна на допълнителна информация).

А искате ли да видите част от хореографията на BAMBI - ОСНОВНИЯ АКЦЕНТ?
Кратко видео от провелия се неотдавна онлайн клас на проф. Бекхьон. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май започва с ъпдейт от Шиумин.
Изображение
 
"Май е!! МайМайМай Май - Радвам се да ви видя - Но нашият Бек ㅜㅜ Като се замисля, чакам нашите мембъри заедно с EXO-L? Ситуацията е еднаква. >.< Побързай и се уволни здрав! Ние те чакаме!!! Чувствам се уморен след тренировка... Досадно ми е... Трябва и да почистя, но... Ха.. Бретона ми е в критично състояние, не че трябва да ме притеснява, но зрението ми се влошава ㅋㅋㅋ Трябва да си купя ластик (?) за коса ㅋㅋㅋ Трябва да изчистя къщата преди да стане късно. Бързо! Бързо! Хайде, приятна вечеря тогава - Отивам да чистя. Чао >.<'

Off Topic

споделено от @exomessage

Изображение


По-рано днес Бекхьон имаше фен среща в чийто край каза: "...Напоследък не пиша често в Туитър и Бабъл, защото не знам какво да кажа. Остават ми 5 дни. Просто искам по-бързо да изляза и да се върна при вас... След 4 дни ще си обръсна главата. Когато съм се родил съм имал много коса и големи уши, и родителите ми помислили, че съм маймуна. хахаха. Имам големи уши, но ще си направя снимка. Ако се харесам ще я споделя, ако не се харесам няма. Моля ви, не се разстройвайте, ако няма снимка... Моля ви,имайте малко търпение, чакайте ме. Обичам ви, EXO-L. Чао!"
Отново сподели, че е подготвил много неща - ост песни, колаборации, соло песен доколкото разбрах - все неща, които да ни остави и които да слушаме, докато го няма. И въпреки всичко знаем, че ще ни липсва, нали? :( 
Изображение

В момента Кай е на живо с продуцента и водещия на предаването The Devil wears Jungman, по повод излъчването на 1-ви епизод.


Имаме и Инстаграм ъпдейт от Сехун.
Изображение

Ако и D.O. по някаква случайност се появи значи датата на комбека е близко? Така си мислим, но дали сме прави?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Тао! 

Да е жив и здрав! 

Все така вдъхновен и продуктивен музикант! 

Какъв хубав празник съпровожда рождения му ден тази година. :)

Христос Воскресе, приятели! 

 

Предаването Kokomo Сезон 2, в чийто епизод 1 гост беше Кай, качиха обобщено видео на серията. 

Помните ли? В шоуто се бсъждаха важни събития от новата история на Корея. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмицата ни започва с рок Бекхьон. 

(снимки от Инстаграма на музикалното студио Voice Tuning) 

e61a733ddc89b8ec.jpg

 

75a4d319bc4b5c4f.jpg

 

Чаньол завърши тренировъчния процес в подготвителния лагер, очаква се да бъде разпределен за редовна служба. 

10affa5c5deda040.jpg

 

Off Topic

 

bb97f888f5a35623.jpg

 

f43ada811d556f0a.jpg

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Започнете своето блестящо пътешествие с мен." 
Кай за Bobbi Brown Korea.


И снимка на Шиумин за благотворителната кампания на SM Smile For U. :)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново видео от ARENA HOMME+  с Chanyeol:panda-145:

#ARENACOVER 찬열에 대한 향수

 

Слагам и някои нови снимки,които гледах гледах и май ги няма качени..

Видях кориците само :D

 

Image

Off Topic

ImageImageImageImage

 

ImageImageImage

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър на Hurt - песента на Baekhyun и Seomoontak.
Цялото парче илиза на 10.05.2021, 18:00 KST.
Йеее, рок-Бекхьон. Нямам търпение. :) 

Бек сподели тийзъра в личния си Инстаграм с думите: "За мен е чест, че успях да запиша дуета на мечтите си със 
Seomoontak върху песента, създадена от моя (вокален) учител. Ще излезе на 10 май, моля ви, чуйте я. В нея са вложени всички умения, които научих от Seo Jun-sik през последните две години. Моля за вашата любов и интерес!
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, kandala said:

Тийзър на Hurt - песента на Baekhyun и Seomoontak.
Цялото парче илиза на 10.05.2021, 18:00 KST.
Йеее, рок-Бекхьон. Нямам търпение. :) 

Бек сподели тийзъра в личния си Инстаграм с думите: "За мен е чест, че успях да запиша дуета на мечтите си със 
Seomoontak върху песента, създадена от моя (вокален) учител. Ще излезе на 10 май, моля ви, чуйте я. В нея са вложени всички умения, които научих от Seo Jun-sik през последните две години. Моля за вашата любов и интерес!
 

 

 

Хаха, той направо все едно изпълнява музикални поръчки :) 
След Runner, само рок ми липсваше вече в негово изпълнение и то била на път вече такава колаборация, брех-брех :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SM Store пуснаха мърч за рождения ден на Бекхьон. 
Част от приходите ще бъдат дарени на фондация, подкрепяща деца, чакащи за осиновяване. 
През 2021 г. % от приходите от стоките за рождените дни на артистите на СМ, ще отидат за благотворителата кауза по-горе и аз съм много приятно изненадана.
Изображение

Изображение

Аз си се правя на силна, но истината е, че стомахът ми се е свил. А уж съм голям човек? Смешна работа. :(
Нещо старо и готино от Бекхьон: "5 май е Ден на детето, а 6 май е моят рожден ден. Затова получавам два подаръка - подарък от майка ми на 5.05 и подарък пт баща ми на  6.05:D

Off Topic

 

 


Бекхьон... Днес отива да си обръсне главата. Дали ще получим снимка?

И за да не страдам сама, защото споделената мъка е половин мъка, слагам линк с онази песен - Paper Cuts. Знаете защо, нали? :cry:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бащата на Чаньол качи още снимки в профилa на кафето си във ФБ. Старички са, от 1BV ерата, ни ние нямаме претенции. :) 
Изображение
 

Off Topic


Изображение

Изображение

Изображение
 

 

 

Сехун в Инстаграма на фотографа zyobb.
Изображение
 

Off Topic


Изображение

Изображение



Бекхьон с гола глава под шапката.
"D-1.  Ще се върна жив и здрав," (това не е съвсем точен превод, но най-близкия който мога да предам)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Честит рожден ден ,слънчице! Лека служба, безкрайно много ще ми липсваш! Ти си светъл слънчев лъч, ти си нещо прекрасно, ти си уникален изпълнител! 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Честит рожден ден на Бекхьон!
Вече ми липсва. :( 

По-рано днес Бек изпрати гласово съобщение в Бабъл, казвайки: "Ще се върна. Благодаря ви много да поздравленията (за рождения ден). Харесвам ви и много ви обичам. Сега тръгвам." 
Може да чуете гласа му тук.

Йесонг от Super Junior, коментира под публикацията на Бек в Инстаграм  с пожелание за лека служба. Тейонг от NCT също честити рождения ден на своя хьонг, пожелава му лека служба, казвайки му да отиде и да се върне здрав. 5 мин. по-късно пише: "Не, недей! (променя мнението си) Не отивай!

Изображение


Като се събудим Бекхьон вероятно ще е в казармата. 
Последният му туит е: "고마워 내사랑들아" или буквално "Благодаря ви, любими мои."
Лека служба, Бекхьон!

От мен един кратък материал, публикуван от филипинската медия ABS-CBN News


Проследяваме пътуването на Бекхьон до славата

...За да му отдаде внимание STYLE се обръща назад към пътя на Бекхьон до славата и какво го прави толкова специален.

целият материал в спойлера.

Off Topic

 

Проследяваме пътуването на Бекхьон до славата
Че Ха Рин, Морнинг Пост Южен Китай, 4.05.2021 г.


Бекхьон, водеща к-поп звезда с групата EXO, обичан заради гласа си и танцовите си умения, навършва 29 г. на 6 май. Феновете ще изпитат смесени чувства на тази дата, тъй като той реши да влезе за задължителна военна служба на рождения си ден – въпреки че заради продължителни здравословни проблеми ще работи като обществен служител и няма да е на активна служба. За да му отдаде внимание STYLE се обръща назад към пътя на Бекхьон до славата и какво го прави толкова специален.
 

Името му е трябвало да е Бекхо, не Бекхьон
По време на участието си в SM Super Idol League през 2019 г., Бекхьон разкри, че родителите му първоначално са мислели да го нарекат Бекхо. Суфиксът „хо“ означава „тигър“ и контрастира с името на брат му, което е Бекбом, като „бом“ означава „леопард“. Бекхьон добави, че родителите му (вероятно) са искали с брат му да започнат живота си със силни, доминиращи имена. Противоположно на това Бекхьон означава да живее мъдро и добродетелно.
Виждали сме много к-поп звезди, чиито спомени от детството са свързани изцяло със спорта. И да, Бекхьон е един тях. Все пак е един от малкото айдъли с умения в хапкидо – смесено бойно изкуство, което е форма на самозащита и включва заключване,  техника на хвърляне, ритници, удари и други атакуващи елементи.

Той прекарва почти девет години изучавайки хапкидо, като започва от началното училище и дори постига трети дан черен колан, както и златен медал в национален шампионат. През 2015  г. Бекхьон показа хапкидо уменията си в предаването на KBS Our Neighborhood Sports, удивлявайки редица колеги к-поп звезди. Той разкри също, че когато е практикувал хапкидо е могъл да „прескочи 11 души“. Невероятно, дори в шоуто той можа да скочи над седем души спечелвайки си името „човекът-птица“
 

Бил е талантлив гимназист
Бекхьон е посочен за най-дружелюбната личност и „егьо“ – сладък, любвеобилен – сред всичко членове на EXO. Такъв е бил също и в гимназията, където хубавата му външност и вокални умения са го отличавали.
През 2015  г., по-време на гостуването си на
You Hee-yeols Sketchbook по KBS, Бекхьон сподели спомените си. Водещият You Hee-Yeol го попита дали е нервен,  тъй като шоуто е изцяло на живо и Бекхьон уверено отговори: „Изобщо не съм нервен, тъй като бях вокалист в училищна група и съм свикнал да пея на живо.“ Каза, че името на бандата е било КОМА, добавяйки, че е била рок група.
 

Бил е поканен от SM Entertainment точно преди изпитите за университета
Ако сте голям фен на к-попа, вероятно знаете, че Бекхьон учи бързо. Отнема му само четири месеца да се превърне в „готов-да-дебютира“, после още седем месеца в които да тренира с групата – общо единайсет месеца като трейни.
Според Koreaboo той винаги е мечтал на стане звезда, още от е бил дете - изпълненията му на сцена са заснемани, забелязван е да пее пред камерата през училищните години. Подготвял се е да кандидатства в Института по изкуствата в Сеул, където са учили много други талантливи корейски звезди, вкл. Сон Йе Джин и Ким Син Хо. Но SM се свързва с него точно пред сградата на Института, като дори са носели резултатите от прослушването му, и там започва пътешествието на превръщането му в световна к-поп звезда.
 
Имал е сценична треска

Прекарването на кратко време като трейни показва неговия талант, но така също и носи напрежение. През 2020 г.в епизод на You Quiz on the Block по TVN, той открито говори за трудностите след дебюта и какво е било да е трейни за толкова кратко време – по специфично за страха си от сцената.
Признава, че е станал трейни на 20 г. – доста късно в сравнение с други в
SM, като Темин от SHINee, който е бил само на 14 г. или Сули, която е била 10-годишна, когато е започвала. Чувствал се е неподготвен и се е страхувал да изпълнява на сцена.
Бекхьон добави, че е бил загубил увереност във всичко, когато го е напуснала увереността в основното му умение – пеенето. Въпреки това, той никога не се предава, а вместо това продължава да репетира упорито, до късно вечерта и дори практикува вокалите си в колата.
Споделя също, че колегите му от EXO са му помагали във всяка стъпка по пътя, което чувства като благословия.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-странната пред-казармена снимка, която получаваме (засега). 

Само Сехун изпраща Бекхьон в казармата. 

Снимките са публикувани с текст:

Always

We are one!

 

Както и с молба за разбиране, че мембърите не са могли да се срещнат и снимат уединено. 

90cb3063bdc3c779.jpg

 

4d5afc3accff74f6.jpg

 

Off Topic

 

4d5afc3accff74f6.jpg

 

4d5afc3accff74f6.jpg

 

 

Харесва ми суитчера на Бекхьон. Джон Доу. Тъжно емоджи. Всичките EXO-L сме така днес.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivaiva, тъжно е, че ще е далеч от нас толкова време, но точно сега е времето да покажем, че има защо да сме известни като най-силния фендъм. Нали? :)

 

Ето, вече имаме и няколко снимки от тренировъчния лагер (или поне пред него), споделени от брат му. 

5a6bb8df3428fe72.jpg

 

70ecef0306511666.jpg

 

Off Topic

 

6fc1662a22dc6041.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...