Jump to content

EXO


Recommended Posts

Привю на предаването 신과 함께 (With God) с участието на  Шиумин, което ще се излъчи на 16.04, 22:30 KST. 

Шоуто е на тема алкохол и както анонсират, в броя ще се рушат предразсъдъци към корейската бира. Заедно с Минсок участие ще вземе и Съни от Girls Generation. Явно и двамката са известни любители на пийването. :D

 

Забавно.

Днес, на рождения ден на Сехун, беше пусната в продажба колекцията от дрехи "Oh!ViVi". Марката беше запазена миналия месец от SM, които предполагам са част от колаборацията с производителя на дрехи SPAO, а известен процент от приходите ще бъдат дарени в подкрепа на грижи за бездомни кучета. 

Пуснатата днес колекция беше разпродадени и вече не е налична. Такава е силата на домашните любимци на EXO. 

deca243a06147589.jpg

 

8c099a0168ff103f.jpg

 

Виви - една истинска звезда. 

0b287f0703ba831a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора част на практиката на Шиумин с RyuD от студио Austicious.
Излезе вчера, но сме пропуснали да го качим.


И като стана въпрос за денс практика, с радост споделям видео от канала на младия китайския актьор Lin Yi, който публикува кавър на денс практиката The Eve, споделяйки, че самият той е EXO-L. 

 

Явно освен на рожденика ни Сехун днес е денят на Шиумин, връщам се пак на него.
Снимки от Инстаграма на Jo Kwon, който участва в епизод предаването 
Hurray Independence заедно с нашият Минсок, актьора Минсок и музикалния актьор Го Ънсок. Четиримата се засичат в армията и се сприятеляват, а сега дори снимаха заедно предаване в което се забавляват "следвоенно му".
Епизодът ще се излъчи на 17.04, 22:30 KST. :) 

Изображение

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо много сладко.
По-рано днес DJ Raiden попита в Туитър - "Познайте коя е китарата на Loey?"
Изображение

Повечето познаха - дясната, с нея Чаньол снима клипа за OST The Box - Without You. 
И днес Рейдън ни потвърди в нов Туит: "Да, прави сте. Наскоро той се сдоби с винтидж китара, след като свири на моята. (радвам се, че познава магията на винтидж звука). Ще я пазя на сигурно място докато приключи военната си служба."
Raiden, best boy. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Бекхьон, Чаньол, Кай и Сехун дариха свои вещи на 3-ия благотворителен търг на Fondation Shiny. Техни вещи ще бъдат изложени на 14 април.

Печалбите ще отидат за организиране на психологическа помощ, както и за изграждане на център за психологическа подкрепа.

 

52374f5ae8dba786.jpg

 

Ето и дарените вещи:

 

Бекхьон - суитчъра, носен на The Stage при промоциита на Candy. 
Чаньол - обувки, носени във видеото Nothin'. 
Кай - топ носен във видеото Mmmh. 
Сехун дарява брошка Dior. 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаньол ще е лицето на майското издание на списанието Arena Korea. 

Инстаграм

 

Хей, имаме си и днешна снимка от войничето ни. 

acef4f4555300c94.jpg

 

Ъпдейт и от Бекхьон за Life pharm

11b745bc882c1399.jpg

На 7.04 Лей присъства на събитие на Valentino в качеството си на посланик на марката.
Ето някои от зададените му въпроси.
Да очакваме ли нова песен? Можеш ли да ни кажеш в аванс?
- Просто се подготвям, надявам се скоро да видите. В допълнение, албумът LOTUS (LIT) ще бъде издаден физически на 19.04, първият цикъл, който създадох с феновете и се надявам да има още много.
Какви нови стилове би желал да опиташ по-късно в музиката?
- Нека продължа да правя м-поп музика. Традиционните китайски, музикални инструменти смесени с популярни музикални елементи. Музиката става по-разнообразна и артистична.
Какви са целите и амбициите ти за бъдещето?
- Да продължавам да промотирам м-попа и да създавам по-добра музика. Надявам се света да чуе китайските истории и да научи повече за китайската култура. Надявам се също, че децата на "Chromosome" ще опитват и ще променят индустрията за айдълите чрез своите собствени усилия.
Каква е най-голямата промяна за теб самия откакто си в бизнеса?
- Жанг Ишинг е свикнал да е изпълнител, но сега придоби някои нови (характеристики). "Идентичност и отговорност" трябва да са най-големите промени.
Какво мислиш за връзката между теб и феновете?
- XBack (феновете на Лей) и аз сме специални (един за друг). Те се грижат за моите чувства повече отколкото аз, уважават и подкрепят идеалите ми. Това е връзка на приятелство и общо обучение (учат заедно разни неща).
 

Off Topic

 

Изображение


Изображение

Какво мислите вие за това кратко интервю, хора? Дали само за мен отговорите звучат като на един далечен Лей, който е поел по своя път и за когото няма връщане назад? 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, kandala said:

Чаньол ще е лицето на майското издание на списанието Arena Korea. 

Инстаграм

 

Хей, имаме си и днешна снимка от войничето ни. 

acef4f4555300c94.jpg

 

Ъпдейт и от Бекхьон за Life pharm

11b745bc882c1399.jpg

На 7.04 Лей присъства на събитие на Valentino в качеството си на посланик на марката.
Ето някои от зададените му въпроси.
Да очакваме ли нова песен? Можеш ли да ни кажеш в аванс?
- Просто се подготвям, надявам се скоро да видите. В допълнение, албумът LOTUS (LIT) ще бъде издаден физически на 19.04, първият цикъл, който създадох с феновете и се надявам да има още много.
Какви нови стилове би желал да опиташ по-късно в музиката?
- Нека продължа да правя м-поп музика. Традиционните китайски, музикални инструменти смесени с популярни музикални елементи. Музиката става по-разнообразна и артистична.
Какви са целите и амбициите ти за бъдещето?
- Да продължавам да промотирам м-попа и да създавам по-добра музика. Надявам се света да чуе китайските истории и да научи повече за китайската култура. Надявам се също, че децата на "Chromosome" ще опитват и ще променят индустрията за айдълите чрез своите собствени усилия.
Каква е най-голямата промяна за теб самия откакто си в бизнеса?
- Жанг Ишинг е свикнал да е изпълнител, но сега придоби някои нови (характеристики). "Идентичност и отговорност" трябва да са най-големите промени.
Какво мислиш за връзката между теб и феновете?
- XBack (феновете на Лей) и аз сме специални (един за друг). Те се грижат за моите чувства повече отколкото аз, уважават и подкрепят идеалите ми. Това е връзка на приятелство и общо обучение (учат заедно разни неща).
 

  Reveal hidden contents

 

Изображение


Изображение

Какво мислите вие за това кратко интервю, хора? Дали само за мен отговорите звучат като на един далечен Лей, който е поел по своя път и за когото няма връщане назад? 
 

 

 

Така звучи, да. Но се надявам това да е заради нещо друго, не защото се е отказал от ЕХО. Всъщност всички те поеха и по свой път, вече са големи. Но и са си заедно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivaiva, не се е отказал от EXO, но аз лично мисля, че едва ли ще го видим някога както преди, 100% отдаден на групата. 
По-скоро ще участва в някои промоции, в някой сингъл, изпят на китайски. От една страна заради проблема на Корея с Китай, на който не виждам близко решение, колкото и да ми се иска, но също така някак твърде "голям" ми се струва, за да участва в бой група. Той вече е президент на своя компания (убедена съм, че ще стане голяма), създаде свой музикален стил, който има амбиции да наложи не само в китайския музикален бранш, а и по света, нарича себе си "крал в музикалналните среди". Някак не му отива да е един от деветте в корейска банда, нали? Но кой знае, може и да греша. :) 
Със сигурност обаче, никога няма да забрави откъде е тръгнал и макар с тънка нишка, ще остане завинаги свързан с EXO.
Това е личното ми мнение, не ангажирам никого с него.

А тези снимки пък са от днес, от Инстаграма на happy_jae_jae, след участието на Кай в лайфа на козметичната марка Bobbi Brown.
И знаете ли кое е най-готиното? На въпрос дали да очакваме KJI2, той каза, че подготвя нещо и да почакаме. Сподели, че ще бъде различен жанр от първия албум. Кеф. КЕФ! 

Изображение

Изображение

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11 hours ago, kandala said:

@ivaiva, не се е отказал от EXO, но аз лично мисля, че едва ли ще го видим някога както преди, 100% отдаден на групата. 
По-скоро ще участва в някои промоции, в някой сингъл, изпят на китайски. От една страна заради проблема на Корея с Китай, на който не виждам близко решение, колкото и да ми се иска, но също така някак твърде "голям" ми се струва, за да участва в бой група. Той вече е президент на своя компания (убедена съм, че ще стане голяма), създаде свой музикален стил, който има амбиции да наложи не само в китайския музикален бранш, а и по света, нарича себе си "крал в музикалналните среди". Някак не му отива да е един от деветте в корейска банда, нали? Но кой знае, може и да греша. :) 
Със сигурност обаче, никога няма да забрави откъде е тръгнал и макар с тънка нишка, ще остане завинаги свързан с EXO.
Това е личното ми мнение, не ангажирам никого с него.

А тези снимки пък са от днес, от Инстаграма на happy_jae_jae, след участието на Кай в лайфа на козметичната марка Bobbi Brown.
И знаете ли кое е най-готиното? На въпрос дали да очакваме KJI2, той каза, че подготвя нещо и да почакаме. Сподели, че ще бъде различен жанр от първия албум. Кеф. КЕФ! 

Изображение

Изображение

Изображение

 

 

 

Права си за Лей, но ще го видим с групата. Дори да е една песен...и никога няма да се откаже от момчетата, нито те от него. Вярвам в това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йессссс
Няма, няма и после накуп, нищо, че е в казармата.
Съвсем прясно публикуван кавър, изпълнен от Чаньол и приятели в кафенето на баща му 좋은세상만들기.
Изображение
 

 

Рекламата на Сухо, като спечелил #1 за най-добър лидер в приложението Fan plus ше бъде разположена от 20.04 до 02.05 в метростанция Нунхьон (или подобно).
Изт. Туитър на Fan plus
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Третият самостоятелен мини-албум на Baekhyun "Bambi" е номер 1 в Топ 10 на най-продаваните музикални албуми в света 868 000 копия, продадени през първата седмица на издаването

 

 Туитър на WMA

 

Image

 

5220eeada4909496.jpg?fbclid=IwAR3LU3KZ7zTPqiaiF4NXSttNGmS62Gt-VDxLTedRmDjmVE6AQYBmDAAHZnA

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Monster на EXO вече е налична за игра в Just Dance Unlimited Gameplay.
(това е мултимедийна игра, представяща хореографии на известни песни и играчите се стремят да изпълнят движения, като накрая биват оценявани по точки. изглежда забавно.)


На когото, като мен, не му е съвсем ясно как точно се случват нещата може да види в спойлера. В случая девойката е един обикновен не-к-поп фен.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бабъл ъпдейт от Шиумин, който споделя че от две години не е боядисвал косата си и се вълнува. 

df2215a21a7783a3.jpg

 

22acb68e3eee3078.jpg

 

Още нещо свързано с Минсок. :)

Става част от екипа - фиксиран, постоянен водещ редом до Шим Донг Йоп, на предаването With God (това, дето си пийват и днес ще е гост там). Първият водещ от EXO, еха. И преди да се притесните излишно, ще кажа, че това е често срещата практика сред айдълите, особено на SM, и не означава, че прекратяват работа с групите си. 

794ab7306fd1239b.jpg

Изт. Soompi

 

В Инстаграм Лей качва видеа, разказващи накратко за пътя му като изпълнител. 

Off Topic

 

Започнах през 2016 г., когато се срещнахме. 

Думите му във видеото:

"Здравейте! Аз съм Жанг Ишинг. 2016 г. е. Издадох първия си соло албум Lose Control. Скъпи мои почитатели, отсега нататък сте наречени "Xback". Казах на себе си, че това е първия удар от един огромен кръг."

 

През 2017 г. се роди второто дете "Sheep". Монетата "Sheep" и "wild sheep" (дивата овца) бяха поставени на картата. Бъдещето е безкрайно и вървим в него заедно. 

Във видеото се казва:

"Вече е 2017 г. Аз съм Жанг Ишинг. Закупите ли вече албума "Sheep"? Хаха. Вътре има "sheep" бележка. Когато разберете функцията й един ден ще бъдете изненадани, но сега няма да ви кажа. Започвам да чертая  своята кариера. Бъдещето е безкрайно. Нека пътуваме през него заедно."

 

 

 

Бекхьон в Инстаграма на TitTir Russia. 

cf8057540694393b.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ivaiva, това е едно от любимите ми изпълнения, макар да са само шестима. Благодаря, че ни ги припомни. 

 

Резервациите за закупуване на физическото издание на албума LIT минаха 1 млн., но късметлиите ще бъдат само 78 888 човека - колкото бройки са предвидени за продажба.


Поредната красота, посветена на LIT.
"Доброто е като вода, отнасяща всичко и вливаща се в реките. Лотусовият цвят комбинира миналото и настоящето, първата и последна глава. Водата привлича любовта и вдъхновява романса. Лотусът изпраща мечтите и ги рисува в един кръг."
 

Off Topic


Goodness is like water, carrying all things and entering all rivers. The lotus flower combines the past & present for the first and last chapter. Water to attract love & inspire romance. Lotus to send dreams & draw dreams into a circle.


Изображение

 

От студиото на Лей споделят кратки версии на пет негови изпълнения. 

Първата e Kuafu Chasing The Sun. 

Off Topic

 

 

 

Втората сцена е на LIT. 

Off Topic

 

 

 

Третото изпълнение е на Joker. 

Off Topic

 

 

 

Четвъртото на Glutony. 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай ще участва в предаването Devils Wears Jungnam S2 в ролята/позицията на служител. Шоуто е посветено на модата и канала му в YT има над 2,6 млн. последователя. Епизода ще се излъчи на 24.04 от 19:20 KST по tvn, а 15 дни по-късно в YT канала, доколкото разбрах.
Пожелавам успех! :)

(на някои места пишеше, че ще е част от постоянния състав и асистент на водещия, а не само участник в епизод.) 
Изображение
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай за 1st Look - мукбанг и Q&A (въпроси и отговори). За съжаление е на корейски, надявам се на скорошен превод. 

 

А докато подготвя излизане на албума в понеделник, на Лей не му пречи да се появява като лице на марките, които представя. 

За BIOTHERM. 

5a39a612ab20eda9.jpg

 

Излязоха и снимките за майската корица на Arena с лицето на Чаньол.
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, kandala said:

Кай за 1st Look - мукбанг и Q&A (въпроси и отговори). За съжаление е на корейски, надявам се на скорошен превод. 

 

А докато подготвя излизане на албума в понеделник, на Лей не му пречи да се появява като лице на марките, които представя. 

За BIOTHERM. 

5a39a612ab20eda9.jpg

 

Излязоха и снимките за майската корица на Arena с лицето на Чаньоол.
Изображение

Изображение

 

 

Ох, Чани как ми липсва, а са минали дни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 'Love Shot' MV   на EXO достигна 400 милиона гледания! Това е първият музикален видеоклип както в тяхната история, така и в историята на SM, достигнал този етап. Честито!  Да не забравя и да уточня, че текста е дело в съавторство на Чаньол, Чен и авторката на редица хитове Jo Yoon Kyung.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече официално. 

Бьон Бекхьон - double million seller  с втори албум.

Само двайсет дни след излизане на BAMBI. 

Изт. Официален туитър на групата

9568b23dc2be04b7.jpg

 

Самият Бек се разчуства и благодари. 

Туитър

"Моля любов, Ери. Обичам ви много, съвсем сериозен съм. Може ли да почувствате сърцето ми? Аз съм благословен човек. Само Ери могат да ме направят толкова щастлив. Обичам ви. Харесвам ви. Липсвате ми." 

(да, мога да усетя любовта му към нас и го казвам съвсем убедено) 

 

Като броим и петте албума на EXO, продадени в над 1 млн., Бекхьон има вече 7 албума преминали тази значима граница. Така става втория изпълнител, заедно със Со Те Джи, постигнал това с групата си и самостоятелно. 

В допълнение BAMBI постигна #1 както в класацията на iTunes за 60 държави, така и като най-продаван дигитален албум в китайските класации QQ и Kugou. 

 

А освен, че пее г-н Double Seller танцува добре, знаете. Това е и причината той лично да води клас по танци в който да показва хореографията на BAMBI. 

Изт. Инстаграма на танцова академия на SM - ED Kpop. 

(само за записани курсисти на школата) 

26974844496435f4.jpg

 

И като си говорим за албуми, вижте кой се чартва на 14 място в същата тази класация Hanteo. Да, XOXO първият албум на групата, издаден през 2013 г. 

111b06301e7500a6.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да добавим и най-гледаните видеа на SM към днешна дата. Топ 10, от които 5 са на нашите момчета, чувствам се прекрасно, а вие? 

 

1b6d5a9830a3a572.jpg

 

 

По непотвърдена информация, филмът с участието на Чаньол - "The Box", ще бъде наличен за гледане на платформата Google Play (платено). Ако се потвърди се надявам да е знак, че скоро ще го има и в по-достъпни  платформи, защото споменатата не е налична в България.

 

Image

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...