Jump to content

EXO


Recommended Posts

Понеделнишки LYSN ъпдейт от Шиумин, който предлага сладко на EXO-L, които не са получили за Белия ден вчера (денят в който момчетата подаряват шоколад, бонбони и (както е видно) близалки на момичетата, които харесват). 

8d2c22b71f3e4fe1.jpg

 

Кай пък намина покрай магазина на GUCCI. 

4a772091f33970a1.jpg


Инстаграм снимчица и от другата модна икона :D
Изображение
 

А предстоящият албум на Бекхьон BAMBI, който ще излезе на 30.03, премина 100 000 предварителни продажби Ktown4u. 

 

Успешна седмица на всички! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Денят ми не може да започне по-хубаво сякаш.

Dive Studio, сегмент от предаването на Ерик Нам, в което гост е певецът и музикант Пак Джису или NIve, който освен, че става все по-красив ;) разказва за работата си с Чен. 

На въпрос на Ерик кога е започнал да се  чувства признат като автор отговорът на NIve е съвсем конкретен: "На 1.04.2019 г., когато излезе песента Beautiful Goodbye на Чен. Това беше песента с която дебютирах като автор. Някой беше харесал песента ми и я беше изпял. Това беше първият момент в който най-накрая почувствах, че правя нещо професионално...." По-нататък раказва: "От СМ се свързаха с нас (студиото) и казаха, че харесват песента. По-късно самият Чен каза, че много я е харесал... Песента не беше предвидена за заглавна на албум, но Чен ми каза, че я е поискал за такава... Спомням си ясно онази нощ, когато чух демото версията в която пее. Помня, че стоях в студиото и докато я слушах 3 минути ръкоплясках и  накрая аудио инженера ми каза: "Пич, спри"... Той я изпя перфектно. Сякаш знаеше как самият аз си представям перфектната версия на песента... Знаеш, когато певците записват демо версии може да се получи, може и да не се получи добре, знаеш, от певец до певец има разлика... Но с Чен беше толкова въздействащо. До днес си мисля, че това беше перфектната версия на Beautiful Goodbye. Ако не беше Чен, песента нямаше да бъде същата. "

 

 

Шиумин е записал танцова колаборация с RyuD от студио Auspicious. 

Ще може да я видим на канала на студиото в YT  на 18.03. 

Танцьорът Xiumin идва за нас. :yes:

7adbada17a4351e3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На когото липсва Джунмьон може да се усмихне с една скрита камера, която колегите са му спретнали по време на репетицията за мюзикъла TMHL.
(затова си го обичам Сухо - не се притеснява да се надсмее на себе си, нещо, което не всички от нас (аз) умеят)
Инстаграм

А филмът на Чаньол The Box ще бъде излъчен и в Сингапур, Индонезия и Виетнам.
Инфо - сайта на Purple Plan
Изображение

Намирам си повод да кача и компилацията от гостуването на групата в предаването JYP Party People от 2017 г., която не видях да е споделяна по-напред.
(участието им е по време на Power ерата (есента на 2017) по време на която настоящата тема замира, но за сметка на това нямате идея колко се радвам, че успяхме да я съживим :) btw, @bubble, къде си?)
Изпълняват Boomerang, Чен пее кавър на Sunday Morning, Чаньол на Creep и 안아줘 , Сухо представя 사랑에 빠지고싶다 , Бекхьон - 서울의 달  (убива ни направо), а накрая завършват с едно от най-готините изпълнения на Power.
Между другото, призовавам да обърнете специално внимание на Джонгин на 8:02 мин. Уау :blink:
ГЛЕДА СЕ В YOU TUBE

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mnet качиха кратко клипче с главен герой Сехун.
Доколкото разбрах темата е идоли, обичани в света на модата (нещо като модни икони?) и О Сехун е на 4-то място.
Mузика за фон - EXO :)


Утре, 18.03 е важна дата за нас, EXO-L и най-вече за Чаньол. 
Предстои пресконференцията на филма The Box, в който участва, както и премиерно излъчване пред ограничена публика.
Предполагам самият Чани е изключително нервен, защото драмите са си драми, но актьорът се доказва най-вече на големия екран. Имайки предвид, че масовата публика и критиците ще гледат под лупа актьорската му игра и най-вече музикалните изпълнения, само мога да предполагам как се чувства в момента. 
Моля ви, изпратете му мноооого положителна енергия. :)
Изображение

В статията тук (Naver) се съдържа и кратко клипче на Чани изпълняващ  трот музика в лъскаво сакенце. Сладко,а ?
18c1e0c97093f3b1.jpg


Шиумин представя мърча, който ще се предлага с билетите за онлайн срещата.
Нали не сте забравили, че утре очакваме и танцовата му колаборация с Auspicious? Ех, интересен ден се очертава утре. :) 
Изображение

Off Topic

 

Изображение

Изображение

 

Изображение


Това пък е сайтът на KOFIC  с 200-те актьора (100 мъже и 100 жени), което предтавят бъдещето на корейското кино.
Както виждате инфото за D.O. предстои да се качи, но така ще изглежда готовата страница и дори фактът, че е толкова тромава, не намалява радостта ми да го видя сред имена като Ryu Seung Ryong, Song Jооng Ki или Ryu Jun Yeol, или Lee Je Hun. Хора, имате ли представа колко голямо нещо е това? Аз да, и ми идва да се разплача. Честно.
d03ef91eebae4762.jpg


Накрая нещо, от чиято красота щях да получа удар сутринта.
Корицата на списание Leon Korea,  брой януари 2019 г., когато кака ви още не знаеше къде и как да се рови (обаче вече знам и дали няма да го изровя и ако си струва да го преведа, как мислите?). Темата на броя - YOUNG LEON OF THE YEAR. :wub:
Повече инфо Koreaboo
Изображение
 

Off Topic


Suho for LEON Magazine - Celebrity Photos & Videos - OneHallyu
 

Suho [HQ] LEON Korea Magazine Vol.83, January 2019 issue | #EXO Kim  Junmyeon | Exo, Suho, Chanyeol

LEON Korea Official Website. Suho for LEON Korea magazine Vol.83 on January  2019 | Suho exo, Suho, Kim junmyeon

Suho [HQ] LEON Korea Magazine Vol.83, January 2019 issue | #EXO Kim  Junmyeon | Suho, Kim junmyeon, Suho exo

 




 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от щастлива съм да споделя нови снимки на Чаньол.

Тези са от пресконференцията на филма The Box, състояла се по-рано днес. 
Изображение
 

Изображение

А хаштаговете за артиста Чаньол са на 1, 2 и 3-то място в социалната мрежа Туитър.

Изображение

На въпрос за предстоящата казарма, Чаньол е казал: "Ще вляза със спокойно сърце, ще се пазя, няма да се наранявам и ще се върна здрав." :)
На въпрос към режисьора защо е избрал да работи с Чаньол, той е отговорил: "За да съм по-конкретен, аз съм фен на EXO. Когато за пръв път чух неговия рап (на Чаньол), ниския му тон, креативността му (тези неща) ме накараха да го избера. Освен това актьорската му игра. Честно казано, винаги съм искал да работя с него."

Off Topic

 

"for a detailed explanation, I'm an EXO fan. Rap, when i first heard him, his low pitched voice, his creativity, made me cast him. his detailed acting skills. honestly I had always wanted to work with him"

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кьонгсу, Шиумин, Сехун, а съвсем в края и Кай (не е успял за снимките) са посетили премиерата на The Box. 

Сухо също е присъствал, но не участва в снимките. Говори се и за Бекхьон, но никъде не видях доказателства, така че може да са само френски бленувания. 

109b7ad60f9ad8f9.jpg

 

Пърформанс видеото на Шиумин и RyuD от танцово студио Auspicious, върху песента Blind Man на Xavier Omar. 

Разкошен Минсок. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чаньол обяви, че повече няма поддържа своя Инстаграм....това е тъжно, но може би е свързано с влизането му в казармата. Който е по-запознат, моля да обясни.

 

От 262 последвани до 6 (само екзо-членове)
Изтри 110 публикации, отписа се от 256 души

 

 

162765955_10225314126188168_8101394967116427825_n.jpg.e6e84da6fa64ece54eb230a2734e8b60.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че е свързано с казармата. Там няма да може да ползва Инстаграм доста време и може би сега е момента да си подреди нещата за едно ново начало?

Само той си знае. 

 

Обаче пък си имаме официален клип към филма и песента Break The Box. Колко се радвам да чуя гласа му. 

 

66d0738bcd22efef.jpg

 

По-рано днес Бекхьон беше на живо в Инстаграм и сподели някои неща като това, че другите от групата са чули вече песента BAMBI и са я харесали, а ДО е казал, че Бек е намерил вече своя цвят/стил. Казал е, че отива на репетиция и мембърите го чакат. Споделил е също, че работи по дуетна песен с Тейонг, който е и неин автор, а песента ще бъде качена в SoundCloud. 

1979d8ed5e5f1d26.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бабъл ъпдейт от Чаньол - снимка от репетиционната.
Въпросите сега са два - за какво точно репетират и кои крака на кого принадлежат? <_<
Изображение
 

Иииии 
Mood sampler от Бекхьон - BAMBI 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не, не може то така... Аз мечтаех за колаборация Шиумин-Тейонг, той Бекхьон ми го открадна..Ааа, ще се караме...

Иначе тайно, от новината съм така :swoon:

Чакам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild, Xiumin засега няма да работи с Тейонг, но пък на 27.03, на фен срещата ще го видим да изпълнява OBSESSION, а аз много се надявам да бъде с всичко налични момчета от групата. Иначе защо ще си правят труда да репетират заедно? 

Ама как ме зарадваха рано рано. 

Тук официален тиут от EXO. 


Нещо забавно.
Това са ТОП7 соло албума с най-много #1 в iTunes. Първите четири позиции са на три от нашите момчета, а веднага след това е невероятния GD с мини албума си Kwon Ji-Yong.
...Уж се опитвам да гледам от забавната страната на нещата, да не се вживявам в цифрите, но няма да крия, че ми стана много мило. :cry:
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След пет месеца отсъствие от социалните мрежи Чаньол е решил да ни захрани като за последно.
По-рано днес качи постерите на The Box в Инстаграм, а преди малко и сладките снимки с кученцето си.
Изображение

Изображение
 

Продължаваме с тийзърни снимки за албума на Бекхьон BAMBI.
Изображение

Изображение

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешните тийзърни снимки на Бекхьон за BAMBI.
Когато някой ме пита за него винаги казвам: "И да не ти е любимец, любимец ти е, просто няма как." Кажете, не е ли истина?
С тези снимки, докато изкара Бамби, която описват като: "сантиментална, фантастична r&b песен, разказваща сякаш приказна любовна история" ще ни накара да пренаредим местата на любимците си сто пъти.

Off Topic

 

BAEKHYUN’s title track from his new mini album to be ‘Bambi’! To be a sentimental groovy R&B hit song of a fairy tale-like love story!


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минсок усилено репетира за ON: XIUWEET TIME, фен срещата в събота. Като гледам отдадеността с която го прави още повече нямам търпение да видя какво ни е приготвил. :)

35dad3a09bd100c8.jpg

 

53c4eaedac9192eb.jpg

 

Още снимки

Тук също. 

 

Кратко промо видео от предстоящото участие на Бекхьон в предаването MMTG на 25.03, в 17:00 KST. 

 

Имаме вече и визуализация на албума на Бекхьон. 

bf2e5f5b9de811c2.jpg

 

d41092d5dc9cfe7d.jpg

 

Off Topic

 

af4a50c08f54e714.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, ако до вчерашните снимки не сте се впечатлили, моля вече да го направите.
Аз както си обичам червено съм на седмото небе. :) 
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Албумът The Box излиза на 25.03, ден след премиерата на филма. 

Който желае вече може да си го поръча. Трак листът съдържа 18 парчета от които 11 изпълнява Чаньол. 

32d5dc41b49b2ad3.jpg

 

789c7b6596f1def6.jpg

 

c24c599263ce980a.jpg

 

А на 30.03, час преди излизане на BAMBI Бекхьон ще има лайв 'BAEKHYUN'S BAMBI FORECAST' - часът на срещата е 17:00 KST, мястото VLIVE. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешната порция снимки, седмица преди излизането на BAMBI.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Днес по-рано Кай беше гост в онлайн събитие посветено на изложбата на Анди Уорхол.
Тук може да видите кратко видео в което показват подписани полароиди, но по-интересното е косата на Кай, която е... руса?
Изображение
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е първият ден в който The Box тръгва по кината в Корея, а скоро и в други страни. 
Като за първи ден резултатът му никак не е зле - #10 в боксфиса за 2021 г. до този момент.

Филмът официално приключи деня като #1 по брой зрители (29 274) в първия си ден по кината, отнемайки монопола на номинирания за Оскар Minari. Звучи супер, нали?
А ето и какво казват някои популярни лица от индустрията:
Канг Донг Уан, актьор: "Играта на Пак Чаньол и Чо Далуан и правят очите и ушите щастливи."
Изображение

Корееда, режисьор: "Обичам музиката. Филм, който представя силата на музиката и изпълнението на актьорите."
Изображение

Чонг У Сонг, актьор: "Стабилният траклист е добър и сантиментален. Надявам се много хора ще видят (филма) и ще намерят комфорт."
Изображение

А по-рано днес Лей имаше среща с фенове в ролята си на рекламно лице за Oral B.
Изображение

 

Off Topic


Изображение

Изображение



 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Толкова съм развълнувана, ще бъде нещо красиво, секси...очаквам го с нетърпение 

 

BAEKHYUN Baekhyun'Bambi 'MV Teaser # 1

BAEKHYUN Baekhyun Третият мини албум [Bambi]

  2021.03.30. 18:00 KST

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...