Jump to content

EXO


Recommended Posts

Хех, @Ralie Blag, мерси за статията и превода на цитатите.

Днес си имаме и ъпдейт от Сехун. 
Качил е снимка в Инстаграм, да го видим, че бяхме започнали да забравяме физиономията му вече ;)
(много ме кефи как качва разни рандъм неща - ръка, чело, отражение в асансьора) 
Изображение

Тук една информативна статия от Билборд Виетнам, в която говорят за някои всестранно талантливи айдъли, като Лей и Чаньол са споменати за талантите им в композиране, създаване на песни, продуциране на музика, свирене на редица музикални инструменти, писане на автобиография и прочие.
(аз бих добавила, че съм впечатлена от Ишинг като визионер - факт, който ми се струва, че остава встрани от очите на жадната за динамика и блясък публиката.
на 100 % съм сигурна, че когато мнозина от съвременните изпълнители достойно се оттеглят от топ позициите, именно Лей ще остане там като един от хората, формиращи пътя на следващите поколения. защото според мен Лей е вече много над к-попа, самият той обеднява хора и създава жанр, който с охота е посрещнат от цяла една нация. това е личното ми мнение, което не изключва и омаловажава ролята му в EXO. напротив, продължавам да се надявам да ги видим отново заедно.)

Остават 20 дни до уволнението на Кьонгсу и Военната администрация ни изненада приятно в Инстаграм с няколко непоказвани негови снимки от интервюто му за тях.
Изображение

Изображение

Изображение

Докато писах поста ме подсетиха за едно старо-престаро, адски шантаво, но някак сладко изпълнение.
ХАХА според коментар в Туитър, момчетата изглеждат сякаш:
Сехун: Не искам да го правя никога повече!
Чаньол: Защо съм тук?!?
Сухо: Бъди готин! Дръж се! Бъди готин!


Желая ви седмица с много усмивки.
Marry Me - Юна, Съни и Сойонг от Girls Generation, с участието на "танцьорите" Сухо, Чаньол и Сехун, като представители на EXO-K.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лей, Weibo update :)

19d1823d00be792b.jpg

 

c9bd9dbfb9813cf3.jpg

 

cbc6912f95a5dc83.jpg

 

Още ТУК

 

А това е просто пост в Туитър, с рекламата на Busted, която може да се види в Сеул на някакви сгради. Използвали са частта с предстоящото участие на Джунмьон. Той е гост в някоя от сериите, ще помага на Сехун и екипа да разгадават мистерии. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро от Бекхьон, Кай, Сехун, ЧЕН и ЧАНЬОЛ. :)

Кратко видео от заснемането на годишните им поздрави. 

(не осъзнавах колко ми липсва Чани. искам да приемам това видео като добър знак, макар че едва ли значи нещо) 


:wub:
Изображение

Бекхьон ни поздрави в Туитър - Ери, обичам ви (сърце)
Изображение

Най-успешните вокалисти на SM за 2020 г., в класацията HANTEO
#1 Baekhyun - Delight, продадени 927 000 копия
#2 Kai - KAI, продадени 300 000 копия Йееее

#3 Suho - Self Portrait, продадени 250 000 копия (и мой любим албум за годината)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко Calvin Klein Japan
 Туитър  и Туитър

и повече от Лей ;)
Изображение

Изображение
 

Off Topic


Изображение

Изображение



Вчера DJ Raiden публикува в Туитър следното:
afe97b2ffa6fafae.jpg

Работи по нов проект, дори снимките на видеото са приключили и всички се надяваме въпросните двама души да са нашите СеЧан или Бекхьон с още някого. Аз лично стискам палци за първият вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DELIGHT е посочен като един от ТОП 20 албума на 2020 г. избран сред 171 мини албума издадени през годината. 
Изт. Idology
Изображение

В 13:00 ч. очакваме да ни представят Digest medley  (тоест компилация от песните) в албума на Бекхьон. Тук може заедно да я чуем. :)

 

EXO започват годината с #4 в януарския рейтинг на бой групите. Не е зле за група в отпуск. Браво! 

Изт.Soompi

 

Допълвам поста.

Албумът KAI достигна #1 iTUNES Album Chart в 70 страни и първият артист на SM постигнал това. 

А песента Mmmh е #1 iTUNES Song в 47  държави. 

88c3251502660bbf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесни новини!
 

А някой може ли да ми каже как да си ги купувам дигитално сега албумите като видяха сметката на Гугъл плея и не мога да се регистрирам в itune, щото имаше някакви противоречиви искания за попълване на данни дето не им съответсвах и туй то. Така бързо и удобничко ми беше да си ги плащам и свалям за оф-лайн слушане от Гуггъл плея... еххх

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ralie Blag не знам, честно казано. И аз преди ползвах Google Play, но сега свалям и слушам в You Tube Music без да купувам нищо.

 

Чудесни новини, момичета (и момчета, ако ни четат ;) )

EXO  спечелиха страхотна награда на GDA - QQ Fan Choice K-Pop Artist :xaxa: - тоест избор на феновете в Китай. 

Tweet

 

EXO с Бонсанг на GDA за албума OBSESSION. 

Tweet

Бекхьон с Бонсанг на GDA за албума DELIGHT. 

Tweet

 

Снимка на Бекхьон с най-големите отличия в 1,5 год. си кариера на соло изпълнител. 

GDA Bonsang 2020 & 2021- 2

MAMA Best Male Artist 2019 & 2020 - 2

MMA Bonsang 2020 - 1

кредит tweet

c97c549f542f212e.jpg


Ако някой е забравил, ето албумите и един сънгъл от EXO през 2020 г. :rolleyes:
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мога да свалям. @Ralie Blag - :(

С айфон съм и там все едно ми забранява. 

 

Едно влогче на Тао от запитсе на новогодшнотото предаване. ~:panda-145:

ZTAO 黄子韬 - 《朋友圈(Moments)》+《失眠(Sleepless)》彩排 Rehearsals(Hunan TV 2020-2021 New Year Concert )

 


В Корея и вече 12 и моят най - голям любимец е рожденик:wub::panda-145:

Image Image

 

Image

 

 

Редактирано от bubble
Добавене ~ РОЖДЕНИК !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изображение

Прекрасният ни D.O. :wub:
Обичам го това момче и съм безкрайно благодарна, че съдбата е решила да бъде част от EXO.
В момента първите четири тренда в Туитър са:
#1 #OurPrideKyungsooDay
#2 #DYODAY2021
#3 #경수야_생일축하해
#4 #해피됴데이

Пожелавам му да е жив и здрав!
Да бъде все така себе си!
И дано! Дано скоро се зарадваме на негов соло албум! Главата си залагам, че би бил страхотен.


И по повод празника ви черпя с клипче от концерта EXO PLANET #2 - EXO'LUXION IN JAPAN, 2015 г. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми заглавието на тази кратичка статия в Kdolmaster -
Triple crown EXO...The majesty of the King of K-pop или Тройна корона за EXO... Величието на Кралете на к-попа
И споменават нещо много интересно:
EXO бяха удостоени с QQ Music Fan Choice K-pop Artist Award. По конкретно, EXO оглави вота за популярност провел се на най-големия музикален сайт на Китай - QQ Music, с повече от 100 млн. гласа, показвайки достойството на неподражаемата к-поп група.

Off Topic


EXO was then honored with the QQ Music Fans Choice K-pop Artist Award. In particular, EXO topped the popularity vote held on China's largest music site QQ Music with more than 100 million votes, showing off the dignity of the unprecedented K-pop group.


А Лей стана Говорител на марката CHAUMET PARIS - френската бижутерийна къща за която композира преди Коледа.
Съгласно изявлението CHAUMET заедно с Лей Ишинг ще разпространяват "творчеството" в големите градове и ще вдъхновяват хората, за да събудят тяхната креативност.

Изображение

Изображение

Според този Туит ще видим Лей, Лухан, Крис и Тао в един общ, документален филм - Days and Nights in Wuhan, посветен на борбата с Ковид-19. Дата: 22.01.2021 г.
Изображение

Това само за красота.
(бил на 15 място в някаква класацията за айдъли, ама да ви кажа в моята е винаги на първо, така че хич не ме интересува reputation не-reputation - никой не може да носи две ризи едновременно като него :D)
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно (или първо) за днес. 

Някъде през декември GUCCCI са изпратили камион с кафе на Кай.

Поводът - соло дебютът на Human Gucci.

Готино. 

Изт. Инстаграмът на кафенето (с камионите)

7dca61fae6031924.jpg

 

be96bed9a9ba9a9c.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Додо /много ме кефи това обръщение към него между другото/ нали беше рожденик, жив и здрав да е, та вчера видях една анкета създадена по повода, но само с цел забавление и въпросът в нея беше, цитирам по памет: Какво мислите, че ще бъде първото начинание на D.O, когато официално завърши военната му служба? Като опциите за отговори бяха:

1. Ще пусне OST

2. Планове за соло дебют.

3. Участие в ТВ драма.

4. Участие във филм.

 

Аз се двоумях между първите две, накрая гласувах за второто. То сега чакаме завръщане на групата, но пък те и поотделно си правят неща и затова така ми дойде.Макар, че сега се замислям, че то май първото нещо, което ще направи е някоя фотосесия за списание, защо не са го включили и това в анкетата, не знам. Може би са имали в предвид само по-големите неща. Когато аз гласувах, най-много % гласували имаше за ТВ драма, сега вече когато времетраенето на анкетата приключи резулатът е по 30,4 % са гласували за 3 и 4 опция, 21,7 % за втората и 17, 4 % за първата.То май имаше някакви писания, че ще участва във филм или сериал беше, сега ми дойде на акъла...Явно затова са такива резултатите.А сега ме питайте защо чак сега споделям за тази анкета, ако беше по-рано можеше и вие да ударите своя вот, ами щях да го пиша вчера, ама забравих. Сега го пиша обаче, защото ми е интересно вие какво мислите по въпроса.... Какви са вашите очаквания?

 

П.П: И да си споделя мечтата.

Когато Шиумин излезе от казармата се замислих той пък накъде ще се насочи, ще прави ли соло кариера, нещо в дует ли, като Сехун и Чаньол например.

Накрая го реших, искам дует с Тейонг от NCT.

Той пък малкия се разболя... Няма пълно щастие.

/Все едно е тръгнало да се случва/ :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, skofiild написа:

Какви са вашите очаквания?

 

П.П: И да си споделя мечтата.

Когато Шиумин излезе от казармата се замислих той пък накъде ще се насочи, ще прави ли соло кариера, нещо в дует ли, като Сехун и Чаньол например.

Накрая го реших, искам дует с Тейонг от NCT...

 

Моите очаквания са соло песен (Station) и снимки за филма The Moon. Даже май направо за филма си мисля? Плановете са снимките да започнат първата половина на годината, някъде четох за март. А това за списанията не е включено, защото си е част от представлението (не в лошия смисъл, разбира се) - както лайфовете например, интервютата за добре дошъл и предполагам си е нещо по подразбиране. Така си мисля де.
Междувременно фен клуб на Додо :D са дарили 17 млн. уона (около USD 15 000) на Корейска педиатрична организация за борба с рака.
Браво! Такива неща ми се иска да чувам по-често. А не както... Покрай днешната годишнина от съобщението на Чен се сещам за разни кофти примери на "фенстване" и се моля да останат в миналото.
Изображение

Днес нали знаете, че е Kaisoo Day - денят между рождените дни на Кьонгсу и Джонгин? Обичат си ги феновете заедно и го показват чрез добри каузи. 
Ето каква статия са публикували в Soompi - EXOdians (феновете в Индия) са направили дарение в полза на нуждаещи се. 
Както беше казал Минхо от SHINee: "Мисля, че популярните хора и феновете са като двете лица в огледалото. Аз съм отражение на моите фенове и те са отражение на това, което съм аз." (справка тук). Затова ме боли, когато виждам отрицателните страни на фенството, но пък сто пъти повече се радвам да прочета за нещо добро създадено от почитателите. Дано имаме повече такива новини през 2021 г.!

 
А за Шиумин и Тейонг никога не бих се сетила, честно. Хич не си ги представям заедно на сцена, но ти сега ме замисли. 
Аз искам Баози да ни зарадва със соло албум. Ама да не е като песничката му You, а нещо денс да има. Много е пластичен и грациозен и мисля, че може спокойно да се  нареди до Кай в класацията за секси танцьор. Мдааа, мисля си, че една концепция подобна на тази в Artificial Love (Да! Да!) много ще му отива.

xiumin gifs | Explore Tumblr Posts and Blogs | Tumgir

Казахме си предложенията, остава СМ да ги отчетат. ;)

Докато си говорим Бекхьон приготвя традиционен чай и ще си го пийне придружен с нетрадиционно ASMR.
Отдавна не беше качвал нищо в канала си, да отидем да видим, а? 


Да честитим на Бекхьон отличието Артист на 2-рото тримесечие на 2020 в класацията за физически продажби на Gaon Chart Music Awards 2020. Включването му беше забавно, ще е интересно да видим клипчето с англ. субки.
Бекхьон е първият соло изпълнител от 2013 г. насам, който печели тази награда, както и вторият солист след Че Йонг Пил отличен с нея. Allkpop
Изображение

Отново Бекхьон със сингъла Candy е #4 в дигиталната класация за мес. май и пак за същия е #2 за песента си с BOL4 Leo. :)

В същата класация EXO-SC заемат 4-то място за трето тримесечие.
Изображение

Let's Love на Сухо пък е класирана на 4-то място в класацията за дигитални продажби за мес. март на миналата година.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога мина това време и момчетата ни са отново готови за сцената, не знам просто! 

 

За Дио бих очаквала филм, защото е показал във времето, че много обича. Изглежда ми иначе така сдържан и не желаещ да е в центъра а вниманието, та може би ще му е по-трудно да се престраши за соло албум. Дори Кайчо толкова време го обмисля и работи неговия, макар че съобщи първи, че е започнал да подготвя... За него имам един спомен от времето ми на прохождащ фен – снимки на 12-тимата с кратки въпроси и отговори. На въпроса за какво си мечтаете (или нещо подобно трябва да е било), той беше отговорил, че иска да е певец номер едно в света. Запомнила съм го, защото ме учуди предвид това, че е силен и лансиран в танците, но е искал да се развие като световноизвестен певец от самото начало! Очевидно тепърва ще очакваме от него много в тази посока.

 

За Минсеок и аз бих искала да го видя в по-танцово амплоа. В live изпълненията на Transformer  много ме беше впечатлил...

 

А Тейонги в дуо с Бек мнооого искам, нали са ми баясчета :wub: , а и те си казват, че искат и току-виж все някой ден ни зарадвали!!! :es:

 

И нещо от мен, започвам да влогърствам на тема Корейската вълна и "има ли тя почва у нас" :P 
Разбира се, че любимците EXO са в центъра, но може би SM продукцията като цяло се очертава да ми е фокусът.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ralie Blag, поздравления за видеото. Радвам се да видя човек с обосновано мнение по въпросите, които го интересуват.

Още малко и е 14.01, а в Корея направо си е и вече може да честитим рождения ден на Кай!
Да е здрав и все така вдъхновен!
Както споменах някъде албумът му е едно от най-любимите ми неща в к-попа за 2020 г.
Дали да не му пожелая още един за 21-ва? :)

Изображение
Хаха, снимката си е съвсем реална и официална.
Това е кадър от видео, което е публикувано по-напред. Ако сте го пропуснали може да го видите в този пост.

По повод рождения ден на Джонгин фен базата StationKai отвори виртуален музей посветен на Кай, където различни артисти, фенове представят свои работи посветени на артиста Кай и ще бъде активен една година. 50 произведения са "изложени" в музея, като са дадени кредити на създателите им. И цялата "разходка" се случва под съпровод на музика от албума KAI. Уау, браво!
Инфо ТУК, САЙТЪТ НА МУЗЕЯ ТУК
Изображение

Да не повярваш, но Allkpop са отделили време да напишат няколко позитивни думи за горното и описват Кай така:
"Познат като "идол на идолите" Кай вдъхновява фенове чрез високата си етика, доброта, скромност и страст. Също така не е изненада, че фенове на Кай успешно осъществяват този иновативен проект. И феновете, като техния идол."

Off Topic

 

Known as being the 'idol's idol,' Kai inspires fans through his worth ethic, kindness, humility, and passion. And so, it comes as no surprise that Kai fans have successfully launched this innovative project


Самият рожденик пък имаше лайф в Инстаграм, където духна свещички, десет минути нагласява и се извинява за падащата камера, и ни топли със смеха си. Беше заедно с Рави, Тимотео и приятелят му от детство, когото често виждаме до Кай (забравих му името). 
Пошегуваха се с феновете - сякаш Рави и Тимотео се включват отдалеч с видео връзка, а всъщност бяха заедно. През цялото време се кикотеха, а Джонгин изглеждаше щастлив. Радвам когато виждам така момчетата ни. :)
0cccb316ef6f6f9a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отляво и дясно валят поздравления за Кай.
Ето едно от тях - отговаря на 14 въпроса за 60 секунди-  Dezeer Tweet (онлайн стриминг платформа)

212d537a9c6c4ddc.jpg



Самият рожденик качи картичка в Lysn с думите: :Днес е рождения ми ден. Празнувах със семейството си, имахме парти. Беше забавно, защото бяхме заедно, Край". :D 
Изображение

Шиумин ще е гост на предаването Where Is My Home, което записа вчера и ще се излъчи някъде през януари.
Много е развълнуван от участието си, вчера ни заля с емоджита и съобщения в Бабъл.

Изт. Naver
Изображение

 

 

И се оказва, че най-скоро можи би ще видим как е макнето ни?
BUSTED ще излъчи лайф стрим с участието на екипа, съответно и нашия Сехун.
МОже да го гледате във VLIVE и YT на 19.01, 18:00 KST.
Инфо; туитър
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кай е следващият член на групата, който ще се появи в SM Idol League, Season 10 , за да играе комп. игри с феновете.
Не е моето, но който иска може да гледа  тук - Huya.com. Очакваме да обявят дата и час.
Източник Official Twitter
25dbdb2501741365.jpg

До момента участници от групата са били: Бекхьон - сезон 3, Чаньол - сезон 7, EXO-SC - сезон 8.

Все забравям да споделя нещо.
Знаете ли, че феове създадоха първото лицензирано радио посветено на EXO?
Функционира от миналата година и може да слушате изпълнения на групата, както и на други артисти, но преоблат песните на EXO.

Хубавото е, че понякога правят интервюта с продуценти, хора от бранша и ни дават един по-широк поглед върху к-попа.
Може да го намерите тук - WEXO Radio или да ги последвате в Twitter WEXO Radio
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, имаме си видео от Лей - танци край реката - Krump by the river.

Да сe коригирам - видеото не е от офиц. канал на Лей, качено е в канала на Студиото в Weibo, но в YT е постнато от фен. 
(кръмп е танцовият стил, който Лей изучава няколко месеца за снимките на видеото Lit. да ви кажа чудех се защо Лей е толкова въодушевен от този стил, че имаше и видео връзка с един от създателите му и т.н.  разбрах защо благодарение на сайта Dancebook.
ето как го описват те: "Кrump (често изписвано и като K.R.U.M.P) идват от акронима Kingdom (Кралство) Radically (Коренно) Uplifted (Възвисено) Mighty (Могъщо) Praise (Възхвалява)". Звучи ми точно като самия Лей, а на вас? :) )


ELLE Japan включва Сехун, Бекхьон и Кай сред примерите за блестящи модни икони в к-попа - като идоли, които носят най-новите колекции на висок клас марки, с поразителна аура,
el2102-enci-11-2-1200-0-72-80-1610077412.jpg?crop=1xw:0.8089887640449438xh;center,top&resize=480:* 

el2102-enci-03-01-jpeg-2-1200-0-72-80-1610077126.jpg?crop=1xw:1xh;center,top&resize=480:*

el2102-enci-14-2-1200-0-72-80-1610077463.jpg?crop=0.9994444444444444xw:1xh;center,top&resize=480:*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мини клипче за япоснкия албум на Бекхьони... много кратичко ми беше на мен, тъкмо се зарадвах на нещо ново :) 
А стила 
Krump при Лей като че ли си е негов направо. Даже в биографията си отбелязва точно в тази връзка сякаш (с този тип танцуване) онзи момент от детството си, когато е трамбовал стълбищата с часове, когато майка му го изхвърля за наказание, че е повредил нарочно пианото. Трамбова пътя си яко хехехе :wub:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...